world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 7:14 pm

Odpoviem nie je problem.Nepocital som kolko zapasov sledujem ale cez vikend vesinou vzdy sledujem obidve ligy.Je to dobre spravene pretoze EPL sa hra cez den a La liga vecer a tak uz 2 sezony pravidelne sledujem cez vikendy jak EPL tak La ligu.Samozrejme sa niekedy stane ze nestihnem ale malokedy.Taze v 90% pripadoch ked idete na galaxii sledujem vas a to iste aj na sport1 ked hrate Fa cup alebo Carling cup.Co sa tyka ja si pod pojmom pekny futbal predstavujem krasne utocne kombinacie,ale joga bonito proste natlakovy ofenzivny futbal vela sanci,striel krasne kombinacie,natazacky...Proste zaklad toho pekneho futbalu by mala byt technicky vysoka a kombinacne hra na vysokej urovni a preto fandim Barce a v anglicku Arsenalu pretoze prave tieto 2 kluby podla mna tieto moje parametre splnaju.Cize podobny futbal akym sa napr.prezentujete vy v tejto sezone alebo my pred rokom-dvoma.Asi tak...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 7:20 pm

Inak:ja viem ze tu to nepatri ale pobavilo ma to:

Chceli by ste si niekedy zahrať na rovnakom štadióne ako Ronaldinho či Messi? To už dnes nie je problém: štadión Nou Camp si môžete prenajať za 40 000 eúr!

Predstavitelia štadiónu sa rozhodli, že k tomuto kroku pristúpia po skončení sezóny. Je celkom jedno či ste amatérom alebo profesionálom, ak vy a vaše mužstvo máte potrebné peniaze a vhodného sparringpartnera, môžete si zahrať.

V cene je zahrnutý rozhodca i oznamovanie o zmenách na ihrisku prostredníctvom zvukovej techniky. Každý hráč navyše dostane tričko Barcelony s vlastným menom i s nápisom: "Hral som na Nou Campe." Do stretnutia sa celkovo môže zapojiť 35 hráčov.

Za 800 eúr si môžete objednať aj klubový autobus Barcelony, za 6000 eúr profesionálny tím kameramanov a stretnutie vám ostane uchované na DVDčku. Ponuka vraj bude platiť od polovice mája do polovice júla.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 8:07 pm

tie veci co si spominal ako kombinacie, utocne akcie, narazacky a pod., to vsetko boli prvky nasej hry ktore sa vyskytovali v kazdom nasom zapase a ze barca teda minulu sezonu nehrala lepsi futbal nez my, to si ja myslim
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 9:09 pm

Tak ja sa pytam kolko si ty videl zapasov Barcy v minulej a v tejto sezone??please odpovedz.V tejto sezone hrate lepsi futbal ako my este sa to moze zmenit ale to pochybujem mate aj lepsie vysledky aj krajsia hra ale v minulej sezone sme na tom boli lepsie my aj co sa tyka vysledkov aj co sa tyka hry.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 9:45 pm

Stoffo napísal:
Tak ja sa pytam kolko si ty videl zapasov Barcy v minulej a v tejto sezone??please odpovedz.V tejto sezone hrate lepsi futbal ako my este sa to moze zmenit ale to pochybujem mate aj lepsie vysledky aj krajsia hra ale v minulej sezone sme na tom boli lepsie my aj co sa tyka vysledkov aj co sa tyka hry.

videl som ich dost, hlavne v prvej polovici predoslej sezony, potom som uz ani nesledoval lebo ma to nebavilo, nevravim ze ste hrali zle ale uz ste pomaly sli do tej krizi, my sme hrali dobry futbal pocas celej sezony, chybali len vysledky
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 9:57 pm

ja by som mal radšej výsledky ako pekný futbal bez výsledkov, keď už sme pri tom... Razz
a stále hrá arsenal pekná futbal...to snáď nie....také tvrdenie neobstojí pri žiadnom klube, ktorý kedy existoval....uznaj...stále hrať dobrý futbal sa nedá...to je proste nemožné...tak napr. táto sezóna - nedostali ste výprask v nejakom pohári anglickom? nesledujem to až tak neviem, snáď pomôžeš Wink
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 10:14 pm

jarci napísal:
ja by som mal radšej výsledky ako pekný futbal bez výsledkov, keď už sme pri tom... Razz
a stále hrá arsenal pekná futbal...to snáď nie....také tvrdenie neobstojí pri žiadnom klube, ktorý kedy existoval....uznaj...stále hrať dobrý futbal sa nedá...to je proste nemožné...tak napr. táto sezóna - nedostali ste výprask v nejakom pohári anglickom? nesledujem to až tak neviem, snáď pomôžeš Wink

nechapem o com to tu tocis, bavime sa o peknom futbale z dlhodobeho aspektu takze si si dal uplne zbytocnu namahu
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 10:18 pm

tak potom napíš, že z dlhodobého pohľadu hrá arsenal dobrý futbal...a nie, že v každom zápase....
ale ja som asi úplný debil, čo vie prd, lebo ty pozeráš každý zápas....a preto si môžeš dovoliť tvrdiť, že arsenal hrá dobrý futbal v KAŽDOM zápase Exclamation

som strašny fanda bayernu, ale teda taký zaslepený som nebol nikdy a som tomu rád, lebo by som nechcel tak dopadnúť, že by som nevedel reálne skritizovať svoj naj klub....


Naposledy upravil dňa St február 13, 2008 10:20 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 10:19 pm

to nemusim pisat, to je jasne ako ze volny pad je sposobeny gravitaciou
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 10:25 pm

je rozdiel povedať z dlhodobého hľadiska a v každom zápase.....

a ty si napísal najprv v každom zápase, čo je nemožné..... Exclamation
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 10:26 pm

jarci napísal:
je rozdiel povedať z dlhodobého hľadiska a v každom zápase.....

a ty si napísal najprv v každom zápase, čo je nemožné..... Exclamation

pls bud taki dobri a najdi mi to....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptySt február 13, 2008 10:38 pm

tak ok, išlo o prvky......VEEEEEĽKE ospravedlnenie Rolling Eyes aj tak si myslím, že mal arsenal zápas, kedy ani tie prvky nešli....proste pekne hrať non-stop a v každom zápase - to sa proste nedá... Wink

Bergie6 napísal:
tie veci co si spominal ako kombinacie, utocne akcie, narazacky a pod., to vsetko boli prvky nasej hry ktore sa vyskytovali v kazdom nasom zapase a ze barca teda minulu sezonu nehrala lepsi futbal nez my, to si ja myslim
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 10:39 am

jarci napísal:
tak ok, išlo o prvky......VEEEEEĽKE ospravedlnenie Rolling Eyes aj tak si myslím, že mal arsenal zápas, kedy ani tie prvky nešli....proste pekne hrať non-stop a v každom zápase - to sa proste nedá... Wink

Bergie6 napísal:
tie veci co si spominal ako kombinacie, utocne akcie, narazacky a pod., to vsetko boli prvky nasej hry ktore sa vyskytovali v kazdom nasom zapase a ze barca teda minulu sezonu nehrala lepsi futbal nez my, to si ja myslim

a sme doma, aj tak rec bola o minulej sezone... Razz
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 1:07 pm

jarci napísal:
tak ok, išlo o prvky......VEEEEEĽKE ospravedlnenie Rolling Eyes aj tak si myslím, že mal arsenal zápas, kedy ani tie prvky nešli....proste pekne hrať non-stop a v každom zápase - to sa proste nedá... Wink

to je uplne jasne ze sa to neda,
len ze je rozdiel ked zhrnies sezonu a povies si celkovo ze sme hrali super
i ked par zapasov by som vedel povedat aj teraz kedy som vypol TV
to sa mi stalo asi 2x tuto sezonu ... pretoze som nemal nervy poerat to trapenie ...
ale mam taky pocit ze dizkusia zacala pri otm ze ako hral arsenal minulu sezonu
a to je pravda ze ked ju zhrniem tak mozem povedat ze hra bola perfektna
nic okrem premienania sanci jej nechybalo...
kebysis to sledoval tak mi das za pravdu ze hra bola OK ale nevedeli sme davat goli
a to je to preco sme dopadli ako sme dopadli a nechapem co sa zmenilo,
ked zrazu v tejto sezone potvrdzujeme ze sme kanonieri a zasluzene ...
a to nam chyba nas klucovy a velmi dolezity hrac RvP ale aspon ze ho nahradil nas sweet adebayoooooor Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 1:42 pm

jj Smile
keď rátam aj dnešný deň, tak o 6 dní to zase začne - LM...pred začatím v pondelok dám moje tipy na postup...môžeme si tu potom urobiť takú mini súťaž... Twisted Evil uvidíme kto je najväčší "odborník" lol!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 2:06 pm

jarci napísal:
jj Smile
keď rátam aj dnešný deň, tak o 6 dní to zase začne - LM...pred začatím v pondelok dám moje tipy na postup...môžeme si tu potom urobiť takú mini súťaž... Twisted Evil uvidíme kto je najväčší "odborník" lol!

kludne ich mozes dat aj dnes si myslim ze sa na tom nic nezmeni
pokial nemenis nazor kazdy den Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 6:00 pm

Vsetci tu okrem Jarci a samozrejme mna Very Happy ste absolutne neobjektivny a vsetko o com diskutujeme vo vsetkom je najlepsi Arsenal potom to nema cenu tu na tomto fore o niektorych veciach diskutovat ked niektori fandovia maju umely pohlad na svet a vidia len ten svoj klub cize v dano pripade Arsenal presne ako povedal Jarci vsetko okolo Arsenalu je super nic si neviete priznat a tym defacto straca tato a nielen tato ale skoro vsetky diskusie na tomto fore zmysel.Len tolko.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 7:03 pm

Stoffo napísal:
Vsetci tu okrem Jarci a samozrejme mna Very Happy ste absolutne neobjektivny a vsetko o com diskutujeme vo vsetkom je najlepsi Arsenal potom to nema cenu tu na tomto fore o niektorych veciach diskutovat ked niektori fandovia maju umely pohlad na svet a vidia len ten svoj klub cize v dano pripade Arsenal presne ako povedal Jarci vsetko okolo Arsenalu je super nic si neviete priznat a tym defacto straca tato a nielen tato ale skoro vsetky diskusie na tomto fore zmysel.Len tolko.

diskusia nema vtedy zmysel ked niekto nevie si obhajit svoje, pozorne si precitat co pisu druhy a brat to do uvahy, kvoli tomu sa uz s tebou ani nebavim (ze som si aj dal teraz tu namahu), my sme sa tu cely cas bavili najprv o tejto sutazi a obhajil som si svoj nazor pricom ty si stale placal a placal a ako keby som ja k tomu vobec nic nenapisal, potom sa zacalo diskutovat o AFC a my sme jasne preukazali nazor ktory si vieme aj obhajit (narozdiel od teba), prekrucas fakty a veci ako sa ti to hodi, vobec sa s tebou neda diskutovat... je neobjektivne ked poviem, ze sme minulu sezonu hrali najpohladnejsi futbal ked to priznava aj vacsina odbornikov a kritikov? podla mna moc nie... je neobjektivne ked poviem ze barca hra nehra az tak dobry futbal pricom to vidi cely svet? asi nie...

my si tu obhajujeme svoj klub a urcite to tu nehovorime len tak ked vieme aj preco to tak tvrdime, ty zrazu prides s tym ze sme neobjektivny a tym to ma koncit? nie, ty radsej uz konecne sa normalne zapoj do diskusie a prestan placat...

a nik nepovedal ze sme najlepsi, my tu len tvrdime pravdive veci (a nikde nebolo spomenute ze sme najlepsi, najlepsi boli minuli sezonu manU, to mi nerobi problem otvorene povedat, zvlast ked teraz sme v cele tabulky Smile, to ze sme hrali najpohladnejsi futbal v europe minulu sezonu mozes uz len tazko vyvratit lebo je to fakt), urob si konecne jasno v tom co pises a v tom co pisu ini a konecne si uvedom ze sa to debilne cita ak to nedavas do odstavcov alebo inak neoddelujes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 7:25 pm

INak predchvilou si pisal ze si sledoval zapasy Barcy tak nwm kolko si ich v minulej sezone videl ale v minulej sezone to bolo az na tu seriu s Liverpoolom urcite lepsie ako u vas.A napis mi laskavo ako si mi ty obhajil svoje tvrdenia ze Arsenal hral najkrajsi futbal v eruope to je uplna hlupost.Prepac nejak som to nezaregistroval tak mi napis este jednou jak si to obhajil.Ci len si napisal ze hrali najkrajsi futbal a basta.


No a nahodou my sme hrali v minulej sezone minimalne futbal na vasej urovni a rad by som bol aj keby si mi dal vediet co si pod slovickom najkrajsi futbal predstavujes.Aky je to podla teba najkrajsi futbal??please toto mi zdovodni.

To som zvedavy co napises.P.S nemusis na mna hned vyskocit ked napisem nieco co sa mi na Arsenale nepaci,pripadne na vas...Tak ako ty mas svoj slobodny nazor a pohlad na vec tak aj ja nemyslis??No uz som zvedavy na tvoju odpoved a hlavne na to co je podla teba najkrajsi futbal.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 7:38 pm

Stoffo napísal:
INak predchvilou si pisal ze si sledoval zapasy Barcy tak nwm kolko si ich v minulej sezone videl ale v minulej sezone to bolo az na tu seriu s Liverpoolom urcite lepsie ako u vas.A napis mi laskavo ako si mi ty obhajil svoje tvrdenia ze Arsenal hral najkrajsi futbal v eruope to je uplna hlupost.Prepac nejak som to nezaregistroval tak mi napis este jednou jak si to obhajil.Ci len si napisal ze hrali najkrajsi futbal a basta.


No a nahodou my sme hrali v minulej sezone minimalne futbal na vasej urovni a rad by som bol aj keby si mi dal vediet co si pod slovickom najkrajsi futbal predstavujes.Aky je to podla teba najkrajsi futbal??please toto mi zdovodni.

To som zvedavy co napises.P.S nemusis na mna hned vyskocit ked napisem nieco co sa mi na Arsenale nepaci,pripadne na vas...Tak ako ty mas svoj slobodny nazor a pohlad na vec tak aj ja nemyslis??No uz som zvedavy na tvoju odpoved a hlavne na to co je podla teba najkrajsi futbal.

ja sa najradsej pozeram na futbal kde sa hra s nasadenim, zdravou agresivitou a timovym duchom, potom samozrejme take veci ako narazacky, dlhe prihravky, centre a pod.

a to co som spomenul bolo v nasej hre a vo vasej sa to uz pomaly ale isto vytracalo... mna by skor zaujimalo kolko nasich zapasov si ty videl ale uz fakt nemam naladu sa s tebou bavit, pozri, obcas som zaslepeny ale to co som videl som videl dobre a nehovor ze ty nie si vobec (a este povedz ze si vobec nefandis Very Happy)

a co sa tyka samotnej diskusie o sutazi, tak myslim ze tam si dost pohorel, v podstate si si nic neobhajil.... (ak ces mozes taq teraz urobit)
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 7:59 pm

Ja si nic obhajovat nebudem lebo nemam co povedz mi napr.len jednu vetu ktoru som podla teba zle napisal a je podla teba nepsravna.Daj mi tu vetu,ktora je podla teba nespravna a potom to obhajim lebo neviem konkretne jake vety mas namysli.A len tak strucne z nasej hry sa vytratilo jedine to nasadenie-hraci sa snazia bojovat ale muszvto je po fyzickej stranke spatne pripravene.Ale skor by som bol na tvojom mieste ticho kolkokrat si videl nase ligove zapasy v tejto sezone,kolkokrat?nasej hre nechyba nic len ta fyzicka-bohuzial to je zaklad pre uspechy ale to dohovor Frankovi a nie mne.A z nasej hry sa narazacky a krasne kombinacne akcie nevytratili,a zbytocne sa tu s tebou o tom bavim.Najde mi tie vety aby som sa mohol obhajit lebo nwm ktore mas namysli.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 8:02 pm

Stoffo napísal:
INak predchvilou si pisal ze si sledoval zapasy Barcy tak nwm kolko si ich v minulej sezone videl ale v minulej sezone to bolo az na tu seriu s Liverpoolom urcite lepsie ako u vas.A napis mi laskavo ako si mi ty obhajil svoje tvrdenia ze Arsenal hral najkrajsi futbal v eruope to je uplna hlupost.Prepac nejak som to nezaregistroval tak mi napis este jednou jak si to obhajil.Ci len si napisal ze hrali najkrajsi futbal a basta.


No a nahodou my sme hrali v minulej sezone minimalne futbal na vasej urovni a rad by som bol aj keby si mi dal vediet co si pod slovickom najkrajsi futbal predstavujes.Aky je to podla teba najkrajsi futbal??please toto mi zdovodni.

To som zvedavy co napises.P.S nemusis na mna hned vyskocit ked napisem nieco co sa mi na Arsenale nepaci,pripadne na vas...Tak ako ty mas svoj slobodny nazor a pohlad na vec tak aj ja nemyslis??No uz som zvedavy na tvoju odpoved a hlavne na to co je podla teba najkrajsi futbal.

nie to je tvoj styl ,

pozri..za pekny futbal aspon ja povazujem...natlakovy futbal v pomerne vysokom tempe, totalny futbal, menenie si pozicii jednotlivmy hracmi, prelinanie formacii, viac preferujem kombinacny futbal s velkym poctom rychlych a kratkych prihravok v stredovej formacii ked po tejto medzihre nasleduje prihravka do priestorov otvorenych pohybom a viazanim hracov...samozrejme to nejde vzdy...takze sa aj v tomto "peknom" futbale v klude mozu vyskytovat ine variacie..napr. dlhe nakopy, caste centre z krajnych vertikal, strely z dialky a pod. Tento futbal vyzaduje skvelu technicku zdatnost lebo loptu treba kontrolovat presne a vo velkej rychlosti, je to narocne na myslenie...ty ludia proste musia "vidiet hru" , taktiez je to narocne po fyzickej stranky lebo hra je dynamicka, a treba robit vela pohybu aj bez lopty...

toto je v skratke pekny futbal podla mna...a myslim ze arsenal to hrava posledne 3 roky okolo..prektym bol arsenal typicky podobnym stylom lenze este ovela rychlejsim..hralo sa dost na breaki...stylom ze sme dostali za 10 sekund od nasej po superovi branu a bol z toho gol...obrana nebola az taka priorita lebo sme sa spoliehali proste na to ze dame viac golov, teraz sa to spomalilo...ale tiez sme schopny roztrhat obranu za par sekund..

no a dokaz ze to hra arsenal? tak to sa musis hlavne pozriet na ich zapasy a naozaj objektivne...samozrejme ze sa to neda vzdy...zalezi to aj na superovi...ked niekto proti nam postavi 5 clennu zalohu s3 stitmi defenzivnymi, alebo brani v sestnastke s 8 ludmi je to trocha problem...a ani ty najlepsi niesu vzdy v 100% forme...dokaz...mozem ti dat possesion...ale to nemusi o nicom hovorit...strely su tiez urcitym znakom...ale nie rozhodujucim (arsenal v minulej sezone koncil zapas s priemerne 20 strelami), naozaj sa treba pozriet na ten zapas a skusit to objektivne zhodnotit...o niecom svedci aj fakt ze proti arsenalu uz skoro nikto nehra ofenzivny taktiku...lebo je to takmer samovrazda...a malokedy to vyjde...v tejto sezone to vyslo napr. tottenhamu, ale tam boli aj ine priciny...


no a nakoniec...bergie ma pravdu...my mame radi arsenal ale vzdy sa snazime svoje tvrdenia podlozit niecim...preto ze niekto ma iny nazor a dokaze si ho aj zdvovodnit nemusi byt neobjektivny
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 8:10 pm

Stoffo napísal:
Ja si nic obhajovat nebudem lebo nemam co povedz mi napr.len jednu vetu ktoru som podla teba zle napisal a je podla teba nepsravna.Daj mi tu vetu,ktora je podla teba nespravna a potom to obhajim lebo neviem konkretne jake vety mas namysli.A len tak strucne z nasej hry sa vytratilo jedine to nasadenie-hraci sa snazia bojovat ale muszvto je po fyzickej stranke spatne pripravene.Ale skor by som bol na tvojom mieste ticho kolkokrat si videl nase ligove zapasy v tejto sezone,kolkokrat?nasej hre nechyba nic len ta fyzicka-bohuzial to je zaklad pre uspechy ale to dohovor Frankovi a nie mne.A z nasej hry sa narazacky a krasne kombinacne akcie nevytratili,a zbytocne sa tu s tebou o tom bavim.Najde mi tie vety aby som sa mohol obhajit lebo nwm ktore mas namysli.

clovece ja som ti uz vsetko co sa dalo vyvratil, na tahu si ty... precitaj si celu diskusiu od zaciatku

a tych narazaciek a podobnych veci uz vo vasej hre je podstatne menej (boli 1-2 zapasy kde som si ziadnu narazacku a kombinaciu nevsimol) nez pre takymi 2-3 rokmi a nepovedz ze nje, ocakava sa od vas viac vzhladom k tomu ze hrate ligu kde sa hra takmer cisto technicky
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 8:12 pm

cuban: pekne si to povedal, ani pan galad by toho mozno nebol schopny Very Happy
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 EmptyŠt február 14, 2008 10:36 pm

uz ho nechajte pls tak ved vidite ze
uz z gunners nemoze Smile
tak ho tolko nenicte, je tu sam na to ...
a fandi si svojmu klubu tak ako my
a ja tiez viem ze priznat si nieco zle (pravdu Shocked )
je tazkeeee aspon u mna ked sa jedna o AFC
ale tak ked uz treba tak poriadne

a o nasej predvadzanej hre aj z minulych sezon
nam nemoze tvrdit nejaky fan barcy ze hovorime zle
ked my tym zijeme narozdiel od ludi co pozeraju barcu
a sem tam si pozrie highlite z PL
lol!
ale tak je normalne ze kazdy si povie o svojom klube to naj
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 4 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: