world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 1:44 pm

Rozlosovanie osemfinále Ligy Majstrov:

Schalke 04 - FC Porto 19.2. / 5. 3.
AS Rím - Real Madrid 19.2. / 5. 3.
Olympiacos Pireus - Chelsea Londýn 19.2. / 5. 3.
FC Liverpool - Inter Miláno 19.2. /11. 3
Celtic Glasgow - FC Barcelona 20.2. / 4. 3.
Olympique Lyon - Manchester United 20.2. / 4. 3.
Fenerbachce Istambul - FC Sevilla 20.2. / 4. 3.
Arsenal Londýn - AC Miláno 20.2. / 4. 3.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 3:44 pm

postupujúci sú jasní - schalke, as rím, olympiakos, liverpool, barcelona, lyon, istanbul a miláno... Shocked
Návrat hore Goto down
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 3:52 pm

az take jasne sa mi to nezda Smile ... ale ja by som to tipoval asi rovnako...az na to AC tam si netrufam tipovat...ten zapas bude velmi zaujimavi...uz teraz sa na to tesim bounce bounce bounce
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 3:54 pm

noo, presne....to som len tak strelil, lebo v miláne hrá kaká, ale na druhej strane, oni toh už povyhrávali dosť veľa a tomu arsenalu by som prial...len som chcel trošku "naštvať" admina... Very Happy
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 4:38 pm

Olympiakos? zabudni Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 4:53 pm

šak ja viem, že skôr nie, ja len vychádzam z toho, že oni nemali ani veľkú šancu postúpiť zo skupiny a preto je tam teraz veľká eufória a preto nevieš kedy motyka vystrelí...šak ako vteda monako išlo...a neboli určite kvalitatívne na tom tak dobre, aby sa dostali až do finále...
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 5:24 pm

vies, ale euforia bola aj v artmedii ked sa dostali do ligy majstrov a co z toho? Smile trochu blby priklad ale ta euforia nezdvihne vykony az tak aspon podla mna
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 5:43 pm

ech, tu artmediu ani nespominaj...dovtedy som merka neznasal, teraz ho nemozem ani citiť....proste nič....fuj...uznaj, že ten zápas sme mohli vyhrať...aj keď jasné, že nám výrazne pomáhal terén a ďalšia vec - hráči sa nedajú porovnať....ale tak ok...som sa asi prerátal, ale vieš, ja mám rád aj nejaké tie senzácie.... Shocked
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 6:25 pm

Ako, vtedy to bolo pre mna futbalove nebo (skoro) ked bola Artmedia v hlavnej sutazi LM a to, ako vypadla ma totalne nastvalo. Tak neskutocne blizko osemfinale a tolko zahodenych sanci s tym Portom... ach
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 7:32 pm

Canary napísal:
Ako, vtedy to bolo pre mna futbalove nebo (skoro) ked bola Artmedia v hlavnej sutazi LM a to, ako vypadla ma totalne nastvalo. Tak neskutocne blizko osemfinale a tolko zahodenych sanci s tym Portom... ach

no a to bolo aj vdaka euforii aj vdaka tymovemu duchu. Vo futbale su dolezitejsie veci ako silne mena a peniaze. Preto by som neodpisoval ziadny tym. LM je velmi nabita sutaz a uz len fakt ze sa niekto dostal zo skupiny ukazuje na to ze futbal hrat vedia.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 02, 2008 10:28 pm

cuban napísal:
Canary napísal:
Ako, vtedy to bolo pre mna futbalove nebo (skoro) ked bola Artmedia v hlavnej sutazi LM a to, ako vypadla ma totalne nastvalo. Tak neskutocne blizko osemfinale a tolko zahodenych sanci s tym Portom... ach

no a to bolo aj vdaka euforii aj vdaka tymovemu duchu. Vo futbale su dolezitejsie veci ako silne mena a peniaze. Preto by som neodpisoval ziadny tym. LM je velmi nabita sutaz a uz len fakt ze sa niekto dostal zo skupiny ukazuje na to ze futbal hrat vedia.

ja som nikdy nepovedal ze nevedia hrat futbal, len realne konstatujem, ze ovela vacsie sance ako Olympiakos ma Chelsea a tiez si aj myslim ze postupi Wink
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: hmm...   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyŠt január 03, 2008 12:23 am

"jasnost" postupu Olympique Lyon je vyjadrena kurzom 3. Tento kurz ma od "jasnosti" velmi daleko... Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyŠt január 03, 2008 9:59 am

heh, fanda sa ozval... Very Happy ja som svoje tipy na postup dal podľa sympatií a ja mám lyon rád...mancheser, odkedy náhodne vyhrali finále ligy majstrov, mám "v zuboch", aj keď uznávam - je to fest kvalitný manšaft....tak ok...a tá chelsea? eh, no to si nepomôžem...majú tabuľkovo oveľa väčšiu pravdepodobnosť, ale ja po ME už od grékov očakávam aj nemožné....tak dám ešte raz svoje tipy, tak ako by som ich dal na tiket....postupujúci:schalke, madrid, olmpiakos, liverpool, barcelona, manchester, fenerbachce a medzi arsenalom a milánom sa naozaj neviem rozhodnúť, ale skôr sú na tom lepšie asi milánčania.....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyŠt január 03, 2008 2:24 pm

No strucne zhodnotim aj ja...

Schalke - Porto - suboj takych priemernych europskych muzstiev, Porto je vsak miernym favoritom a ma aj vyhodu domaceho prostredia v druhom zapase...preto si myslim ze postupi.

AS Rím - Real Madrid - to uz je pekny zapas...ambicie oboch velkoklubov netreba komentovat, bude to velmi vyrovnane...real ma podobnu vyhodu ako porto...ale ja typujem AS

Olympiacos - Chelsea - tiez celkom zaujimavy zapas. Chelsea ma v posledom case naozaj nepresvedcila, v tom case jej este budu chybat Drogba + ostatny africania...takze prekvapenie na ukor chelsea pre mna nebude az takym prekvapenim (krasne povedane Very Happy ) ale myslim ze modry si to postrazia

Liverpool - Inter - inter v tejto sezone slape velmi dobre...suverenne vedie seriu A, zlatan je vo forme, naopak liverpool vcera zase potvrdil ze je z formy...ale uz vela krat dokazali ze LM je uplne ina sutaz ako EPL, Inter - cisty typ

Celtic - Barcelona - Ani barca nie je v oslnivej forme...cez celtic vsak podla mna bez problemov prejde

Lyon - Man U - no tak na tento zapas sa okrem arsenalu tesim najviac...Lyon hral naposledy na celticu krasny futbal, a v lige opat slape po velmi zlom zaciatku...Man U je jednym z najvacsich favoritov na titul, ak zostanu zdravy Ronaldo a Rooney vyhra Man U ale bude to velmi tesne

Fenerbachce - Sevilla - najslabsia dvojica, ja typujem Fenerbachce

Arsenal - AC - what a match!!! najvacsi slager osemfinale, AC je v lige polovicne, v LM vsak slape celkom v pohode, strasne sa tesim na suboj stredov pola s Fabreasom, Rosickym a Hlebom na jednej a s Gattusom, Pirlom a Kakom na druhej strane. Dufam ze sa aspon doma AC pokusi hrat futbal lebo na Emirates to neocakavam...Go Gunners!!!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyŠt január 03, 2008 4:43 pm

heh, cuban - aby si nebol prekvapený...ac miláno vie teda zabetónovať... Smile
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyŠt január 03, 2008 4:54 pm

Aj minuly rok ked bol slager ac - united sa uprednostnoval manchester ved vyradil As rim bez problemov (jeden zapas skoncil 7-1) a videli ste co kaka potom vyvadzal.A nakoniec rossoneri vyhrali aj titul.Podla mna sa ziadny zapas neda urcit kto vyhra.Mozme povedat iba kto je favorit a ma vacsiu pravdepodobnost na vitazstvo.Tento rok podla mna nebude mat milano ziadnu robotu s arsenalom.... Smile Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyŠt január 03, 2008 8:53 pm

No ziadny taliansky klub este nezabudol catenacio...o tom som aj presne hovoril...Kaka moze naozaj rozhodnut aj sam ako proti Man U minulu sezonu...bude to naozaj super dvojzapas, ja vsak naozaj verim gunners
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyPi január 04, 2008 3:25 pm

uvidí sa....mne je to, čo sa týka tejto dvojice aj jedno...len dúfam, že postúpi lepší...to je základ, aj keď sa priznám, že v tomto prípade viec držím arsenalu...ac má dosť úspechov... Shocked
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyNe január 06, 2008 8:51 pm

Ja sa osobne velmi tesim aj na Inter-Liverpool.Inter nehra az tak defenzivnu hru ako ostatne talianske kluby takze to moze byt celkom pekny ofenzivny futbal nakolko liverpool na cele s torresom dufam hra tiez dost utocny futbal.Dufam ze padne vela golov.A velmi sa tesim na Zlatana.Akoze ja neznasam Inter(fandim Liverpoolu) ale Zlatan ten vie pekne kusky s loptou.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyNe január 06, 2008 8:56 pm

Sigi napísal:
Ja sa osobne velmi tesim aj na Inter-Liverpool.Inter nehra az tak defenzivnu hru ako ostatne talianske kluby takze to moze byt celkom pekny ofenzivny futbal nakolko liverpool na cele s torresom dufam hra tiez dost utocny futbal.Dufam ze padne vela golov.A velmi sa tesim na Zlatana.Akoze ja neznasam Inter(fandim Liverpoolu) ale Zlatan ten vie pekne kusky s loptou.

co som videl naposledy liverpool v lige, doma proti wiganu hrali 4-5-1!!! a bola to nenormalna nuda, radsej by som si pozrel 8 hodinovu instruktaznu kazetu catenacia ako este raz ten zapas.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyNe január 06, 2008 9:05 pm

cuban napísal:
Sigi napísal:
Ja sa osobne velmi tesim aj na Inter-Liverpool.Inter nehra az tak defenzivnu hru ako ostatne talianske kluby takze to moze byt celkom pekny ofenzivny futbal nakolko liverpool na cele s torresom dufam hra tiez dost utocny futbal.Dufam ze padne vela golov.A velmi sa tesim na Zlatana.Akoze ja neznasam Inter(fandim Liverpoolu) ale Zlatan ten vie pekne kusky s loptou.

co som videl naposledy liverpool v lige, doma proti wiganu hrali 4-5-1!!! a bola to nenormalna nuda, radsej by som si pozrel 8 hodinovu instruktaznu kazetu catenacia ako este raz ten zapas.

Ja som videl naposledy liverpool proti porthsmutu.4:1 vyhral Liverpool a ake kusky tam robil Torres a svoj vykon okorenil dvoma golmy z toho jeden bol nadherny-lavockou volejom spoza jedenacky.Prvy polcas ani tak Liverpool nehral dobre ale na druhy uz nastupilo ine druzstvo.Ten zapas(hlavne druhy polcas)bol nadherny.

8 hodin catenacia nikto na svete nevydrzi(okrem Ancelotiho Smile )
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyPo január 07, 2008 11:44 am

čo sa týka ligi majstrov, tak liverpool má aj rekord nie? navyššia výhra či čosi také, že?to tiež hovorí za niečo...liverpool, vie zahrať pekne, aj keď nemám možnosť ako vy to sledovať pravidelne...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyPo január 07, 2008 3:38 pm

Kaka varoval svojich spoluhracov pred Arsenalom povedal:

To ze sme v Lige Majstrov v nedavnej minulosti relativne lahko porazili Manchester a Liverpool neznamena ze s Arsenalom to pojde takto lahko...

Su velmi nebezpecny...a budeme musiet byt velmi opatrny, ale uz len fakt ze sme AC hovori ze mame sancu na postup...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptyPo január 07, 2008 3:40 pm

má pravdu...ono, aké mužstvo tam je nekvalitné...ok, dá sa polemizovať, že ktoré je silnejšie, ktoré nie, ale vyslovene zlé mužstvo tam už asi nie je, veď je to liga majstrov, nie?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov EmptySt január 09, 2008 1:02 am

cuban napísal:
Kaka varoval svojich spoluhracov pred Arsenalom povedal:

To ze sme v Lige Majstrov v nedavnej minulosti relativne lahko porazili Manchester a Liverpool neznamena ze s Arsenalom to pojde takto lahko...

Su velmi nebezpecny...a budeme musiet byt velmi opatrny, ale uz len fakt ze sme AC hovori ze mame sancu na postup...


hmmm veris na taketo??? (ak hej tak ti poviem ze tiez existuje Jezisko a Mikulas Very Happy ) su to tradicne zvasty pred zapasom to ti povie kazdy tomu sa povie diplomaticka odpoved...nikto ti nepovie ze rozdupeme tie hovna Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 1 z 17Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: