world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutorSpráva
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 9:43 pm

Stoffo napísal:
Toto ma potesilo:::

21.02.2008: BARCELONA NEJOBLÍBENĚJŠÍM KLUBEM
Podle studie Navarrské univerzity je Barcelona nejoblíbenějším klubem v Evropě. Barça se v tomto velmi uznávaném žebříčku dostala poprvé na první místo a nechala za sebou Manchester United, AC Milán, Chelsea a Real Madrid.

MMM parada ten rebricek je fakt uznavany a konecne sme ho vyhrali no urcite poviete te ho robili katalanci a som zvedavy naco sa vyhovorite.

uplne ze sme radi a tesime sa s tebou ...
sice som o tom este nepocul a neviem o tom rebricku ale je to pekneeee Very Happy
ale fakt zacnem to uznavat od teraz ...
takze respekt barce lol!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 9:47 pm

Marek 77: mas pravdu ja budem Barce drzat vzdy ci v krize,ci v uspecoch ale dal som to tu len tak aby sme mali o com diksutovat.Cim viac prispevkov a diskusii tym lepsie forum ak nejdete nejake spravy na nete pridajte aby sa mohla rozvyrit diskusia a ten tvoj predsoly prispevok Arsenal hral dobre ale pozri si starsie prispevky ja som to nadviazoval na Bergieho hru Arsenalu som porovnaval s horu Barcy a my sme hrali lepsie.Len to inak Thieryhenry14 :si trapny!staci ti to??a nehovor veci s takou ironiou-ja som sa snazil len ozivit diskusiu ale keby to bolo o Arsenale prijal by si to ze???
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 10:25 pm

Stoffo ja neberem nikomu ak sa mu hra arsenalu v maji ci v novembri alebo kedy nepaci. Ja zatial aj tak nemam moznost sledovat ich stale preto tu nerozoberam s vami ako kto hral ked som to nevidel. reagoval som len na to ze si napisal ze v stredu hrali zle alebo tak nejak, co sa mne nezdalo lebo som zapas videl a celkom sa mi hra pozdavala az na vysledok bohuzial.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 10:46 pm

kritizoval som wengera za prichod cudzincov, nas za vykon z nedavnej soboty, eboueho,... potom povedal som par peknych veci na aston villu Smile, pochvalil som real za dobru hru (och asi ta to urazilo).. ok tochto az taq vela nje je Very Happy

ale inac napriklad tuto vyzdvihovat vykon barcy a potom ako si sa vyjadril o nasom poslednom vykone tiez nebolo dva krat objektivne, svojim sposobom nik nie je objektivny lebo kazdi mame oblubenych a povedzme menej oblubenych a ja si priznavam, ze obcas som sa na niektore veci dival zaslepenymi ocami ale skoro za vsetkym co som tu kedy napisal si stojim
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 11:50 pm

Stoffo napísal:
Toto ma potesilo:::

21.02.2008: BARCELONA NEJOBLÍBENĚJŠÍM KLUBEM
Podle studie Navarrské univerzity je Barcelona nejoblíbenějším klubem v Evropě. Barça se v tomto velmi uznávaném žebříčku dostala poprvé na první místo a nechala za sebou Manchester United, AC Milán, Chelsea a Real Madrid.

MMM parada ten rebricek je fakt uznavany a konecne sme ho vyhrali no urcite poviete te ho robili katalanci a som zvedavy naco sa vyhovorite.

Bolo uz milion takychto statistik a kazdy ma iny vysledok..pametam si , ani ne tak davno, ze prvy bol MU a potom Chelsea co ma neskutocne potesilo ze je Chelsea na druhom mieste..A myslim ze to bol rebricek nie len v Europe ale na celmo svete..Tu sa pise ze Barcelona vyhrala v Europe s 50 milionmi fanusikov a vtedy bol MU prvy s 200 mil. fanusikov..tomuto sa neda verit..Ale tes sa z toho..
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptySo február 23, 2008 12:51 am

Stoffo napísal:
inak Thieryhenry14 :si trapny!staci ti to??a nehovor veci s takou ironiou-ja som sa snazil len ozivit diskusiu ale keby to bolo o Arsenale prijal by si to ze???

- jasneee dakujem ti zo I love you
to som potreboval vediet a ANO to mi staci, dik
si najlepsi ja viem, nemas chybu co povies berem vazne
- ved aj to s tou barcou a tym fasa potrebnym rebrickom som tak bral vazne,
tak neviem co sa ti nepaci lol!

- ale na ozivenie to bolo dobre ...
- statistiky treba vytahovat study

a na tvoju otazku odpovedam ANO pacilo,
sak ktoremu fanusikovy nie, ze ???
ja s tym nemam problem ti to povedat rovno,
ale zase vidim aj ine kluby a nie len Arsenal...
- neviem co tu stale narazas do nas s tym ze vidime len arsenal vsade,
ano je tu vela takych prispevkov ohladne AFC
ale koli tomu ze si zacal riesit barcu a arsenal alebo teda niekto, neviem kto, to je jedno
-aspon sme sa pobavili ...
preto tu vznikla taka debata ohladne arsenalu ... Very Happy
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyNe marec 02, 2008 6:47 pm

"Seedorf sa zranil, jeho štart v odvete proti Arsenalu otázny"
- to som fakt zvedavy ... pretoze uz ked hrali u nas velica vypravali ze je zraneny ten Pata
ci ako sa vola ten mladucky BRA a na koniec tam behal po ihrisku ako zajac ...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyNe marec 02, 2008 6:52 pm

no ja som pocul este lepsie zvesti http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=606027
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyNe marec 02, 2008 8:21 pm

cuban napísal:
no ja som pocul este lepsie zvesti http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=606027

no ono to tak vacsinou byva ze pred zapasmi vsetci povedia ze maju plno zraneny ch a nakoniec hraju skoro vsetci ...
uvidime ako dopadnu nejake predzapasove tlacovky, tam to bude realnejsie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyNe marec 02, 2008 9:45 pm

thierryhenry14 napísal:
cuban napísal:
no ja som pocul este lepsie zvesti http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=606027

no ono to tak vacsinou byva ze pred zapasmi vsetci povedia ze maju plno zraneny ch a nakoniec hraju skoro vsetci ...
uvidime ako dopadnu nejake predzapasove tlacovky, tam to bude realnejsie

asi tak, ale velmi sa tesim na utorok..bude to super zapas
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 1:54 am

cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
cuban napísal:
no ja som pocul este lepsie zvesti http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=606027

no ono to tak vacsinou byva ze pred zapasmi vsetci povedia ze maju plno zraneny ch a nakoniec hraju skoro vsetci ...
uvidime ako dopadnu nejake predzapasove tlacovky, tam to bude realnejsie

asi tak, ale velmi sa tesim na utorok..bude to super zapas

no to sme asi dvaja Smile
som zvedavy aku taktiku zvoli AC
ci to bude konecne nieco aj do predu,
alebo zase len betonova obrana ...
ale kedze su doma tak pocitam ze budu v predu nebezpecnejsi,
ako tomu bolo 1 zapas ...
na tahu je AC Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 2:17 pm

thierryhenry14 napísal:
cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
cuban napísal:
no ja som pocul este lepsie zvesti http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=606027

no ono to tak vacsinou byva ze pred zapasmi vsetci povedia ze maju plno zraneny ch a nakoniec hraju skoro vsetci ...
uvidime ako dopadnu nejake predzapasove tlacovky, tam to bude realnejsie

asi tak, ale velmi sa tesim na utorok..bude to super zapas

no to sme asi dvaja Smile
som zvedavy aku taktiku zvoli AC
ci to bude konecne nieco aj do predu,
alebo zase len betonova obrana ...
ale kedze su doma tak pocitam ze budu v predu nebezpecnejsi,
ako tomu bolo 1 zapas ...
na tahu je AC Wink

cosi, AC a utocne??? oni budu hrat opatrne aj doma...to je na tom to najhorsie...musime dat prvy gol aby sme ich dostali do tlaku, lebo oni budu v klude cakat na to ako daju v 89 minute gol ked pirlo nastreli brvno a odrazi sa to inzagimu do rite a z tade do brany...cim skorej dame gol tym lepsie...lebo s pribudajucim casom to budeme my kto bude nervozny...je to paradoxne ale je to tak
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 2:28 pm

takze tu mame odvety osemfinale:

04.03. FC Barcelona - Celtic FC (3-2)
04.03. Man. Utd - Lyon (1-1)
04.03. Sevilla FC - Fenerbahce (2-3)
04.03. AC Milán - Arsenal FC (0-0)

05.03. 20:45 FC Porto - Schalke 04 (0-1)
05.03. 20:45 Real Mad. - AS Řím (1-2)
05.03. 20:45 Chelsea - Olympiakos (0-0)

zapas inter liverpool sa bude hrat az na buduci tyzden lebo teraz hra na san sire arsnenal s AC. V zatvorkach su vysledky prvych zapasov

moje tipi na postup: Barca, Lyon, Fenerbachce, Arsenal, Schalke, AS, Chelsea - lyonom si niesom az tak isty...to bude velmi tesne ale zapas podla mna skocni 2-2, a lyon postupi vdaka golu na old trafforde
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 2:49 pm

postupujuci... Barca, ManU, Sevilla, Arsenal, Shalke 04, Real, Chelsea

skoti pojdu na nou camp s tym, ze budu chciet prekvapit lenze mimo ostrovov nehraju nic, manU bude obcas pod tlakom ale bude im stacit jeden dobry utok a ista obrana, Sevilla nie je taka ista, ale myslim ze vyhraju a postupia, nas som len tak tipol, vysledok davam 1:1, Schalke uhra asi remizu, Realu sa vratil robinho a staci im dat jeden gol a nic nepustit (i ked o tom silne pochybujem ze to tak skonci ale napokon postupia), Chelsea je myslim jasna
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 2:55 pm

1) Barcelona - Celtic FC
2) Man. Utd - Lyon
3) Sevilla FC - Fenerbahce
4) AC Milán - Arsenal FC

- pre mna postupujuci za utorok :
barca, united, sevilla,
aaa arsenal - dufam ze sa nam podari nieco trafit,
aspon na nejaku remizu > cize postup

- celkom sa este tesim na zapas Man. Utd - Lyon,
pretoze to moze byt zaujmave a niesom si vobec isty ako to dopadne
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 3:32 pm

chlapci som anti taliansky fanatik,ale neverim ,ze ten arsenal prejde cez to AC ale fakt by ma to potesilo nechame sa prekvapit a dnes je pondelok a manchester je uz v stvrfinale tak nerieste ,ze by mohol nahodou nepostupit
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 6:24 pm

Nominácia na zápas s AC:

Jens LEHMANN (GK)
Abou DIABY
Bacary SAGNA
Cesc FABREGAS
Philippe SENDEROS
William GALLAS
Robin VAN PERSIE
Alexander HLEB
DENILSON
Mathieu FLAMINI
GILBERTO
Gael CLICHY
Manuel ALMUNIA (GK)
Emmanuel ADEBAYOR
Nicklas BENDTNER
Emmanuel EBOUE
Justin HOYTE
Theo WALCOTT

ZDROJ :
/Arsenal.com/

- RvP sa vracia do teamu,
len dufam ze to nedopadne ako minule ked isiel hrat po zraneni
a vlastne po zapase bol zase na marodke ... 5 mesiacov tusim vynechal
dufam ze bude hrat par minut uz s AC a ukaze co v nom je a v tej jeho lavacke ...
- standartky bude zase mat kto zahravat a budeme konecne troska nebezpecnejsi z nich .
- kolo toure si este zevraj nedoliecil zranenie lytka a preto bude este chybat v zapase,
cize obranu vidim takto : sagna, gallas, senderos, clichy
zaloha : eboue, cessc, flamster, hleb - podla vyvoju zapasu predpokladam ze bude AW striedat (diaby, gilberto, wallcot)
utok : ade a niclas - uvidime ako budu fungovat - popripade moze vysunut aj hleba ako podhrot ale wallcota ak zasiahne,
taktiez od cesca ocakavam viac do predu a myslim ze zasiahne na nejakych 30,40 minut aj RvP za niclasa

- skoda rosickeho, ten by rozbehal ten spolok dochodcov
a tiez kolo v obrane bude asi citelna strata ... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 7:19 pm

podla mna by sme mali vyjst s 4-5-1 nieco taketo:
lehman
sagna, senderos, gallas, clichy
flamini, fabregas
eboue, hleb, wallcott
ade

rvp dostane podla mna takych 20 minut este doplnim...a osviezim vasu pamat... https://www.youtube.com/watch?v=JCepc7H8s1E ak tento chlapec vydrzi s rosickym do konca sezony zdravy bude to pecka

ac ma tiez problemy so zraneniami, mimo by mali byt: ronaldo, emerson, jankulovsky, otazny je seedorf, kaka, pato, nesta...seedorf je najvacsi otaznik, ostatny by mali hrat ale tie mensie zranenia tam su, uvidime ako sa to vyvinie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 9:32 pm

cuban napísal:
takze tu mame odvety osemfinale:

04.03. FC Barcelona - Celtic FC (3-2)
04.03. Man. Utd - Lyon (1-1)
04.03. Sevilla FC - Fenerbahce (2-3)
04.03. AC Milán - Arsenal FC (0-0)

05.03. 20:45 FC Porto - Schalke 04 (0-1)
05.03. 20:45 Real Mad. - AS Řím (1-2)
05.03. 20:45 Chelsea - Olympiakos (0-0)

zapas inter liverpool sa bude hrat az na buduci tyzden lebo teraz hra na san sire arsnenal s AC. V zatvorkach su vysledky prvych zapasov

moje tipi na postup: Barca, Lyon, Fenerbachce, Arsenal, Schalke, AS, Chelsea - lyonom si niesom az tak isty...to bude velmi tesne ale zapas podla mna skocni 2-2, a lyon postupi vdaka golu na old trafforde
Moje tipy na postupujuce musztva: Barca,Manu,Sevilla,AC,Porto,AS Roma,Chelsea,Liverpool.- Najzaujimavejsie zapasy budu Real-As,Ac-Gunners uvidime ako to dopadne.Inak pomozte mi neviete niekto kedy sa budu zrebovat stvrfinalove dvojice???Za odpoved dakujem.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 10:15 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
takze tu mame odvety osemfinale:

04.03. FC Barcelona - Celtic FC (3-2)
04.03. Man. Utd - Lyon (1-1)
04.03. Sevilla FC - Fenerbahce (2-3)
04.03. AC Milán - Arsenal FC (0-0)

05.03. 20:45 FC Porto - Schalke 04 (0-1)
05.03. 20:45 Real Mad. - AS Řím (1-2)
05.03. 20:45 Chelsea - Olympiakos (0-0)

zapas inter liverpool sa bude hrat az na buduci tyzden lebo teraz hra na san sire arsnenal s AC. V zatvorkach su vysledky prvych zapasov

moje tipi na postup: Barca, Lyon, Fenerbachce, Arsenal, Schalke, AS, Chelsea - lyonom si niesom az tak isty...to bude velmi tesne ale zapas podla mna skocni 2-2, a lyon postupi vdaka golu na old trafforde
Moje tipy na postupujuce musztva: Barca,Manu,Sevilla,AC,Porto,AS Roma,Chelsea,Liverpool.- Najzaujimavejsie zapasy budu Real-As,Ac-Gunners uvidime ako to dopadne.Inak pomozte mi neviete niekto kedy sa budu zrebovat stvrfinalove dvojice???Za odpoved dakujem.

Stoffo losovanie stvrtfinalovych dvojic moze byt az po zapase Inter-Liverpool, ktory hraju az buducu tyzden, takze tipujem, ze to losovanie prebehne buduci piatok.

Cuban ma zasa pobavil,ze? Very Happy Takze: Barca, ManUtd, Sevilla, AC, Porto, Real, Chelsea a L'Poor
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyPo marec 03, 2008 11:31 pm

cuban napísal:
podla mna by sme mali vyjst s 4-5-1 nieco taketo:
lehman
sagna, senderos, gallas, clichy
flamini, fabregas
eboue, hleb, wallcott
ade

rvp dostane podla mna takych 20 minut este doplnim...a osviezim vasu pamat... https://www.youtube.com/watch?v=JCepc7H8s1E ak tento chlapec vydrzi s rosickym do konca sezony zdravy bude to pecka

ac ma tiez problemy so zraneniami, mimo by mali byt: ronaldo, emerson, jankulovsky, otazny je seedorf, kaka, pato, nesta...seedorf je najvacsi otaznik ostatny by mali hrat ale tie mensie zranenia tam su, uvidime ako sa to vyvinie

no uvidime ako to rozhodi AW,
je mozne ze to bude iba na jedneho cisteho utocnika a nejaky podhrot,
ako som pisal aj ja ...

cuban, myslis ze bude med jens v brane ???
ja si myslim ze nie, ale nebol by som proti ...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyUt marec 04, 2008 12:11 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
takze tu mame odvety osemfinale:

04.03. FC Barcelona - Celtic FC (3-2)
04.03. Man. Utd - Lyon (1-1)
04.03. Sevilla FC - Fenerbahce (2-3)
04.03. AC Milán - Arsenal FC (0-0)

05.03. 20:45 FC Porto - Schalke 04 (0-1)
05.03. 20:45 Real Mad. - AS Řím (1-2)
05.03. 20:45 Chelsea - Olympiakos (0-0)

zapas inter liverpool sa bude hrat az na buduci tyzden lebo teraz hra na san sire arsnenal s AC. V zatvorkach su vysledky prvych zapasov

moje tipi na postup: Barca, Lyon, Fenerbachce, Arsenal, Schalke, AS, Chelsea - lyonom si niesom az tak isty...to bude velmi tesne ale zapas podla mna skocni 2-2, a lyon postupi vdaka golu na old trafforde
Moje tipy na postupujuce musztva: Barca,Manu,Sevilla,AC,Porto,AS Roma,Chelsea,Liverpool.- Najzaujimavejsie zapasy budu Real-As,Ac-Gunners uvidime ako to dopadne.Inak pomozte mi neviete niekto kedy sa budu zrebovat stvrfinalove dvojice???Za odpoved dakujem.

Stoffo losovanie stvrtfinalovych dvojic moze byt az po zapase Inter-Liverpool, ktory hraju az buducu tyzden, takze tipujem, ze to losovanie prebehne buduci piatok.

Cuban ma zasa pobavil,ze? Very Happy Takze: Barca, ManUtd, Sevilla, AC, Porto, Real, Chelsea a L'Poor
Avs.Roy ale zreb moze byt predsa aj tento piatok a v jednej dvojice daju ze strvrfinalista Liverpool/Inter a napr. Arsenal.Chapes???Ale fakt neviete nikto konkretny datum zrebovania?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyUt marec 04, 2008 2:23 pm

stoffo: neviem presny datum ale podla mna to bude tento tyzden asi v piatok...

th14: neviem ako to da wenger ale podla mna by mal byt v brane jens...ma viac skusenosti s takymito zapasmi...je to podla mna aj lepsi brankar ako almunia...mal by byt jednotka

avs.roy: no moj tip je ze sa zapas skonci 2-2 je to nic viac len tip...podla mna to tak skonci to je vsetko
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyUt marec 04, 2008 2:33 pm

fakt neviem preco fanusikov arsenalu zaujima nejaky zreb ved vy tam aj tak uz nebudete figutovat pre vas sa dnes liga majstrov konci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 EmptyUt marec 04, 2008 2:42 pm

metrostars napísal:
fakt neviem preco fanusikov arsenalu zaujima nejaky zreb ved vy tam aj tak uz nebudete figutovat pre vas sa dnes liga majstrov konci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

fakt neviem preco si myslis ze fanusikov ten zreb zaujima ved sa na to pytal stoffo...a ani neviem preco si myslis ze tam my uz nebudeme...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 9 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: