world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyŠt február 21, 2008 4:25 pm

Toto je pre mna krasny ofenzivny futbal al joga bonito:a pre fanusikov Arsenalu ktori vidia len svoj tim a nic ine okolo seba.Toto je nadhera!+ treba k tomu pripocitat to ze sme hrali vonku na horkej pode Celticu na to ze sme hrali vonku fakt fantazia mozete si to sami pozriet.Davam link.

https://www.youtube.com/watch?v=CNQGu9Ny8G0

Peknu zabavu!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyŠt február 21, 2008 7:40 pm

Stoffo napísal:
Toto je pre mna krasny ofenzivny futbal al joga bonito:a pre fanusikov Arsenalu ktori vidia len svoj tim a nic ine okolo seba.Toto je nadhera!+ treba k tomu pripocitat to ze sme hrali vonku na horkej pode Celticu na to ze sme hrali vonku fakt fantazia mozete si to sami pozriet.Davam link.

https://www.youtube.com/watch?v=CNQGu9Ny8G0

Peknu zabavu!

nie ... my vidime iba tu tvoju akoze "jogu bonito"
ja osobne si pod tym pojmom predstavujem nieco ine
a hlavne joga u mna nieje vo "velkom" footballe
- aj ked som si ten zostrih nepozeral ale videl vcera zostrih zo zapasu

takze zapsy som videl aj od ManU aj od arsenalu a urcite viac teamov by som vymenoval
nic vynimocne pre ma osobne...

-ale na druhej strane, vcera som hovoril ze henry da 2
nakoniec iba jeden ale ten stal za to a tusim si konecne zaspominal na stare casy
v AFC, tam take daval kazdy zapas Very Happy co gol to bola parada ...
- neviem ako hral vcera ale mohol dat viac ako jeden gol co som videl aspon zostrih, skoda
mozno nabuduce...
- sko som ho zatial videl hrat tak si myslim ze chyba je v tom /aspon bola / ze sa ako keby bal zobrat tu koncovku na seba
vcera to konecne spravil, dost krat som si vsimol ze bol v podobnych poziciach z ktorych bezne daval goli jedna radost tak zbytocne nahraval, v barce sa hra sice inak ale toto je prave henryho sila , kedy vie rozhodovat zapasy...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 10:14 am

pre mňa bol najkrajší gól osemfinále ten, čo dal celtic...tak to bola fakt paráda...druhý naj gól henry a tretí benzema, ale veľmi tesne za henrym. a čo sa týka cubanovho hodnotenia - jj, akurát, že neviem čo si videl dobré na hre hleba. v tomto sa asi nezhodneme nikdy No flamini bol skvelý cheers
"arsenal naozaj lepsim tymom...o dost lepsim..." - bol, to hej, ale keď si uvedomíš, že ac prišlo brániť, tak aj oni boli dobrým tímom Wink a zase tak veľa čistých šancí arsenal nemám. prepáč, ale strely spoza 16-tky nepovažujem za čisté šance. je to nebezpečenstvo, ale to buď výjde, alebo nie...každopádne to bude v ac veľmi zaujímavé, lebo nepredpokladám, že ac bude hrať útočne Smile
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 10:58 am

jarci napísal:
"arsenal naozaj lepsim tymom...o dost lepsim..." - bol, to hej, ale keď si uvedomíš, že ac prišlo brániť, tak aj oni boli dobrým tímom Wink a zase tak veľa čistých šancí arsenal nemám. prepáč, ale strely spoza 16-tky nepovažujem za čisté šance...

nuz ak pre teba dve zkazene (prilis dlhe) prihravky do 16tky kde bol uz iba kalac, ci kalacove vybehnutie proti adebayorovi, eboueho strela (sice zpoza 16tky ale jasna strelecka pozicia a uplne volny priestor na strelu) ci adeho brvno nie su ciste sance, taq potom su to uz len najazdy na branu s obranou 10m za chrbtom po diagonalnej prihravke na hrava mimo offsidu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 11:06 am

jarci napísal:
pre mňa bol najkrajší gól osemfinále ten, čo dal celtic...tak to bola fakt paráda...druhý naj gól henry a tretí benzema, ale veľmi tesne za henrym. a čo sa týka cubanovho hodnotenia - jj, akurát, že neviem čo si videl dobré na hre hleba. v tomto sa asi nezhodneme nikdy No flamini bol skvelý cheers
"arsenal naozaj lepsim tymom...o dost lepsim..." - bol, to hej, ale keď si uvedomíš, že ac prišlo brániť, tak aj oni boli dobrým tímom Wink a zase tak veľa čistých šancí arsenal nemám. prepáč, ale strely spoza 16-tky nepovažujem za čisté šance. je to nebezpečenstvo, ale to buď výjde, alebo nie...každopádne to bude v ac veľmi zaujímavé, lebo nepredpokladám, že ac bude hrať útočne Smile

j no na hlebovi sa asi teda nezhodneme...podla mna vsak hral skvele...individualne, dobre kombinoval a vypomahal dost aj v defenzive, po flaminim podla mna MOTM...

no ciste sance...mali sme velmi vela dobrych prilezitosti aj v 16, dve eduardove strely..napr....fabregasova strela do stredu brany z hranice 16, to boli velmi slubne pozicie...len zakoncovanie bolo slabucke
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 11:10 am

cuban napísal:
jarci napísal:
pre mňa bol najkrajší gól osemfinále ten, čo dal celtic...tak to bola fakt paráda...druhý naj gól henry a tretí benzema, ale veľmi tesne za henrym. a čo sa týka cubanovho hodnotenia - jj, akurát, že neviem čo si videl dobré na hre hleba. v tomto sa asi nezhodneme nikdy No flamini bol skvelý cheers
"arsenal naozaj lepsim tymom...o dost lepsim..." - bol, to hej, ale keď si uvedomíš, že ac prišlo brániť, tak aj oni boli dobrým tímom Wink a zase tak veľa čistých šancí arsenal nemám. prepáč, ale strely spoza 16-tky nepovažujem za čisté šance. je to nebezpečenstvo, ale to buď výjde, alebo nie...každopádne to bude v ac veľmi zaujímavé, lebo nepredpokladám, že ac bude hrať útočne Smile

j no na hlebovi sa asi teda nezhodneme...podla mna vsak hral skvele...individualne, dobre kombinoval a vypomahal dost aj v defenzive, po flaminim podla mna MOTM...

no ciste sance...mali sme velmi vela dobrych prilezitosti aj v 16, dve eduardove strely..napr....fabregasova strela do stredu brany z hranice 16, to boli velmi slubne pozicie...len zakoncovanie bolo slabucke

po flaminim bol urcite MOTM senderos (da sa povedat ze podali vykony na rovnakej urovni), hleba som videl hrat aj lepsie, malo vyrazny v prvom polcase ako sa od neho caka

a je logicke ze sme si vytvarali sance vo vacsej vzdialenosti od ich brany kedze oni branili hlavne hlboko v obrane a pomerne malo napadali (cakal som viac), takze priestor na skorovanie sme si vytvarali dalej od ich brany
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 4:17 pm

hovoril som iba o strelách spoza 16-tky tak čítaj....och bože, ja som zabudol, že arsenal je naj na svete a robí všetko dokonale a vy sa vyznáte špičkovo do futbalu...sorry, už si budem dávať pozor na to, čo o arsenale poviem.

cuban: samozrejme, tie strely boli nebezpečné. a tom sa hádam baviť nemusíme, ale pre mňa to nie je tutovka. proste buď padne alebo nie. hlavne ak si tiesnený a pod. Wink

Bergie6 napísal:
jarci napísal:
"arsenal naozaj lepsim tymom...o dost lepsim..." - bol, to hej, ale keď si uvedomíš, že ac prišlo brániť, tak aj oni boli dobrým tímom Wink a zase tak veľa čistých šancí arsenal nemám. prepáč, ale strely spoza 16-tky nepovažujem za čisté šance...

nuz ak pre teba dve zkazene (prilis dlhe) prihravky do 16tky kde bol uz iba kalac, ci kalacove vybehnutie proti adebayorovi, eboueho strela (sice zpoza 16tky ale jasna strelecka pozicia a uplne volny priestor na strelu) ci adeho brvno nie su ciste sance, taq potom su to uz len najazdy na branu s obranou 10m za chrbtom po diagonalnej prihravke na hrava mimo offsidu
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 4:40 pm

jarci napísal:
hovoril som iba o strelách spoza 16-tky tak čítaj....och bože, ja som zabudol, že arsenal je naj na svete a robí všetko dokonale a vy sa vyznáte špičkovo do futbalu...sorry, už si budem dávať pozor na to, čo o arsenale poviem.

cuban: samozrejme, tie strely boli nebezpečné. a tom sa hádam baviť nemusíme, ale pre mňa to nie je tutovka. proste buď padne alebo nie. hlavne ak si tiesnený a pod. Wink

Bergie6 napísal:
jarci napísal:
"arsenal naozaj lepsim tymom...o dost lepsim..." - bol, to hej, ale keď si uvedomíš, že ac prišlo brániť, tak aj oni boli dobrým tímom Wink a zase tak veľa čistých šancí arsenal nemám. prepáč, ale strely spoza 16-tky nepovažujem za čisté šance...

nuz ak pre teba dve zkazene (prilis dlhe) prihravky do 16tky kde bol uz iba kalac, ci kalacove vybehnutie proti adebayorovi, eboueho strela (sice zpoza 16tky ale jasna strelecka pozicia a uplne volny priestor na strelu) ci adeho brvno nie su ciste sance, taq potom su to uz len najazdy na branu s obranou 10m za chrbtom po diagonalnej prihravke na hrava mimo offsidu
Presne tak Jarci nechaj Arsenal je vo vsetkom suprovy,fantasticky,idelany kazdy hrac Arsenalu je na svojom poste idelany,najlepsi ich o pravde nepresvedcis-skoda strata casu.A tak isto mas pravdu tutuvka je tie sdance co spalil Henry (aj ked hral dobre)alebo to Adeho brvno ale povazovat za tutovku strelu z 20 m -mmm asi potom mala Barca v Celticu 30 tutoviek.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 4:49 pm

jarci napísal:
hovoril som iba o strelách spoza 16-tky tak čítaj....och bože, ja som zabudol, že arsenal je naj na svete a robí všetko dokonale a vy sa vyznáte špičkovo do futbalu...sorry, už si budem dávať pozor na to, čo o arsenale poviem.

ked nieco napisete, aspon sa nad tym zamyslite, toto si ty napisal...

citácia :
a zase tak veľa čistých šancí arsenal nemám. prepáč, ale strely spoza 16-tky nepovažujem za čisté šance

no a teraz mi povedz o com si hovoril? bud si to zle sformuloval co je tvoja chyba alebo si si to sam v hlave nerzovnal co je zase tvoja chyba... ak spravne citam hovoril si o nasich sanciach pricom si povedal ze nase sance boli iba strely zpoza 16tky a nemali sme ziadnu cistu sancu... takze nabuduce si 2krat premysli co napises

a stoffo, uz si si mohol vsimnut ze sa na tvoju adresu uz nevyjadrujem za posledne obdobie tak to prosim ta nechaj aj ty tak, vrana k vrane sada (a sama ani nevie preco)
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 4:54 pm

Nereagujes na mna lebo jediny s Jarcim tu piseme pravdive veci a ked ty nevies zniest ze Arsenal mal za cely zapas 2 max.3 ciste sance a hral doma a ze Barca hrala vonku a dala 3 krasne goly a mala spustu sanci proste nadherny ofenzivny futbal toto ti vadi??ja som si priznal ze Barca hrala v jeseni upracovany futbal ale ty nie aj ked si Arsenal vypracuje 2,3 tutovky za zapas vy to preconacite na 10.Toto sa ti nepaci ze tu pisem pravdu a ze tu chvalim stredajsi vykon Barcy chvalim ho len preto lebo na tom zapase som vam chcel ukazat co si myslim ja pod pojmom pekny ofenzivny futbal.Ak ti to vadi tak je to tvoj problem ja viem ze pravda boli a este viac boli toho kto si ju nechce priznat.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 5:07 pm

Stoffo napísal:
Nereagujes na mna lebo jediny s Jarcim tu piseme pravdive veci a ked ty nevies zniest ze Arsenal mal za cely zapas 2 max.3 ciste sance a hral doma a ze Barca hrala vonku a dala 3 krasne goly a mala spustu sanci proste nadherny ofenzivny futbal toto ti vadi??ja som si priznal ze Barca hrala v jeseni upracovany futbal ale ty nie aj ked si Arsenal vypracuje 2,3 tutovky za zapas vy to preconacite na 10.Toto sa ti nepaci ze tu pisem pravdu a ze tu chvalim stredajsi vykon Barcy chvalim ho len preto lebo na tom zapase som vam chcel ukazat co si myslim ja pod pojmom pekny ofenzivny futbal.Ak ti to vadi tak je to tvoj problem ja viem ze pravda boli a este viac boli toho kto si ju nechce priznat.

kedy som sa vyjadril k zapasu na celtic parku? nikdy... takze jeden bod uz mas dole, potom som povedal ze sme mali 3-4 dobre sance (resp. naznacil), nepovedal som nic co by nebolo pravdive, potom uz len povedat ze ty s jarcim ste tu akoze "tezky kingovia" a najvacsi hustaci na tomto fore uz len samo o sebe vyvracia tento fakt, to ze som sa k tebe niekolko razy nevyjadril znamena to ze to asi nema zmysel ale uz ma obcas vytacas...

clovece ty si asi tak ctiziadostivy ako americky prezident, ok poviem ti co tuzis pocut cely svoj zivot, barca hrala v stredu skvele, mala vela sanci a hrala pohladny futbal, henry dal prekrasny gol a ani tie messiho neboli na zahodenie a cele je to pravda, ano mas pravdu

a na oplatku poviem ze nechci po mne aby som to hovoril furt, za to ze hovorim o AFC len v dobrom slova zmysle neznamena ze moj klub je dokonaly lebo o jeho chybach nehovorim a ani nebudem (mozno par krat som) a to ze nieco kydam na iny klub neznamena ze su to nejaka zberba ale len nechcem pripustit ze aj ini su dobry, ba dokonca v comsi lepsi...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 5:14 pm

Stoffo napísal:
Nereagujes na mna lebo jediny s Jarcim tu piseme pravdive veci a ked ty nevies zniest ze Arsenal mal za cely zapas 2 max.3 ciste sance a hral doma a ze Barca hrala vonku a dala 3 krasne goly a mala spustu sanci proste nadherny ofenzivny futbal toto ti vadi??ja som si priznal ze Barca hrala v jeseni upracovany futbal ale ty nie aj ked si Arsenal vypracuje 2,3 tutovky za zapas vy to preconacite na 10.Toto sa ti nepaci ze tu pisem pravdu a ze tu chvalim stredajsi vykon Barcy chvalim ho len preto lebo na tom zapase som vam chcel ukazat co si myslim ja pod pojmom pekny ofenzivny futbal.Ak ti to vadi tak je to tvoj problem ja viem ze pravda boli a este viac boli toho kto si ju nechce priznat.

ja si myslim ze AFC v stredu hralo tiez pekny ofenzivny football
a sance boli, vysledok nemame ale hra bola super podla ma ...
myslel som si ze to bude o dost horsie po vykone v ManU
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 5:17 pm

Stoffo napísal:
Nereagujes na mna lebo jediny s Jarcim tu piseme pravdive veci a ked ty nevies zniest ze Arsenal mal za cely zapas 2 max.3 ciste sance a hral doma a ze Barca hrala vonku a dala 3 krasne goly a mala spustu sanci proste nadherny ofenzivny futbal toto ti vadi??ja som si priznal ze Barca hrala v jeseni upracovany futbal ale ty nie aj ked si Arsenal vypracuje 2,3 tutovky za zapas vy to preconacite na 10.Toto sa ti nepaci ze tu pisem pravdu a ze tu chvalim stredajsi vykon Barcy chvalim ho len preto lebo na tom zapase som vam chcel ukazat co si myslim ja pod pojmom pekny ofenzivny futbal.Ak ti to vadi tak je to tvoj problem ja viem ze pravda boli a este viac boli toho kto si ju nechce priznat.

barcu ti nikto neberie...hrali dobre..proti celticu...ale nemozem si priznat ze arsenal hral upracovany futbal...lebo ho nehral...arsenal jasne prehral AC Milano..vytvoril si vela slubnych prilezitosti a jedine co chybalo bolo lepsie zakoncenie a na druhej strane skvele fungujuca obrana AC...

arsenal nie je dokonaly...viackrat som uz priznal aj svoju chybu, aj chybu arsenalu a aj nazor ineho ak bol spravny a dotycni ma presvedcil svojimi argumentami...ked to vy nedokazete neznamena ze si nic nedokazem priznat..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 6:36 pm

AC Milano = 100% obrana toto muzstvo je najlepsie pozicne hrajuce muzstvo na svete a ta ich obrana je nieco neskutocne...len niekedy brania az primoc...nechapal som zaradenie pata do zakladnej zostavy...radsej mohol hrat inzaghi toho by nebolo cely zapas videt a fukol by tam jeden gol....jasne ze z postavenia mimo hry Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 6:56 pm

Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 7:01 pm

Stoffo napísal:
Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.

no neviem ako si to myslel ale ja som reagoval z casti aj na toto
Stoffo napísal:
ja som si priznal ze Barca hrala v jeseni upracovany futbal ale ty nie aj ked si Arsenal vypracuje 2,3 tutovky za zapas vy to preconacite na 10.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 7:24 pm

Stoffo napísal:
Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.

daj mu pusinku...bez sa oplachnut studenou vodou a zacni ho nicit Twisted Evil
noo real to ma rozohrane na postup...
aj fenehbace by mohlo vonku ubetonovat vysledok...alebo by tam kezman mohol fuknut 1
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 7:26 pm

Stoffo napísal:
Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.

mna by zaujimalo kedy si ty napisal nieco pekne na AFC a kedy nieco zle na Barcu... vela by som toho asi nenasiel takze tiez by som sa nechvalil, dokazem si priznat ze som niekedy neobjektivny len ci to odkazes aj ty...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 7:30 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.

mna by zaujimalo kedy si ty napisal nieco pekne na AFC a kedy nieco zle na Barcu... vela by som toho asi nenasiel takze tiez by som sa nechvalil, dokazem si priznat ze som niekedy neobjektivny len ci to odkazes aj ty...

naco sa hadate ked sa mozete pobit Very Happy Very Happy Very Happy hadate sa zbytocne...najlepsia je aston villa Razz Razz Razz
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 7:33 pm

Tarzan napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.

mna by zaujimalo kedy si ty napisal nieco pekne na AFC a kedy nieco zle na Barcu... vela by som toho asi nenasiel takze tiez by som sa nechvalil, dokazem si priznat ze som niekedy neobjektivny len ci to odkazes aj ty...

naco sa hadate ked sa mozete pobit Very Happy Very Happy Very Happy hadate sa zbytocne...najlepsia je aston villa Razz Razz Razz

aspon nepot, ved ty si uplne neobjektivny, vobec si si to ani neobhajil, jediny kto je tu objektivny su goonery lebo ti maju vzdy pravdu a AFC je naj a vsetci nam mozete akurat zobat z ruky lol!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 7:37 pm

Bergie6 napísal:
Tarzan napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.

mna by zaujimalo kedy si ty napisal nieco pekne na AFC a kedy nieco zle na Barcu... vela by som toho asi nenasiel takze tiez by som sa nechvalil, dokazem si priznat ze som niekedy neobjektivny len ci to odkazes aj ty...

naco sa hadate ked sa mozete pobit Very Happy Very Happy Very Happy hadate sa zbytocne...najlepsia je aston villa Razz Razz Razz

aspon nepot, ved ty si uplne neobjektivny, vobec si si to ani neobhajil, jediny kto je tu objektivny su goonery lebo ti maju vzdy pravdu a AFC je naj a vsetci nam mozete akurat zobat z ruky lol!


ale no schlad sa...a navyse villans maju licenciu na pravdu cize si zas absolutne mimo...necuchaj k tomu riedidlu lol! ale vazne krot sa ohladom toho arsenalu...dari sa im...ale ktovie ako dlho...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 9:17 pm

Bergie6 napísal:
Tarzan napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Cuban tebe ten prispevok nebol venovany ty si podla mna jediny z fandov Arsenalu na tomto fore objektivny a neviem o com si tu pisal ja som nepisal ze Arsenal hral upracovane ale ze nehral tak ako Barca a Bergie na teba sa ja nevyjadrujem a vlastne sam si napisla ze nedokazese byt objektivny.

mna by zaujimalo kedy si ty napisal nieco pekne na AFC a kedy nieco zle na Barcu... vela by som toho asi nenasiel takze tiez by som sa nechvalil, dokazem si priznat ze som niekedy neobjektivny len ci to odkazes aj ty...

naco sa hadate ked sa mozete pobit Very Happy Very Happy Very Happy hadate sa zbytocne...najlepsia je aston villa Razz Razz Razz

aspon nepot, ved ty si uplne neobjektivny, vobec si si to ani neobhajil, jediny kto je tu objektivny su goonery lebo ti maju vzdy pravdu a AFC je naj a vsetci nam mozete akurat zobat z ruky lol!
Ja ti poviem presne kedy som povedal nieco zle na Barcu najdi si historiu tohto fora a tam to uvidis.Kritizoval som tu Rijkaard aj hracov Barcy po zapase s Bilbaom bolo to niekedy v januari tak netrep ked hraju zle skritizujem ich a co sa ti nepaci???A na Arsenal som hovoril dobre ze tak ako hrali v jeseni hrali najkrajsi futbal v europe tak si precitaj moje prispevky a potom daco hovor.Som objektivny priznal som ze hrate super futbal a priznal som ze my sme hrali v jeseni spatne ale aj teraz som objektivny a poviem ze v stredu ste hrali spatne vy a naopak my sme hrali super futbal.taze sa to trochu vymenilo.No vidis to je umna objketivita ateraz ty?ukaz aky si objektivni,nnn no to som zvedavy.
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 9:23 pm

Ak tvrdíš že v stredu hral Arsenal špatne tak ja ž fakt neviem co je dobre. Je pravda že nedali gol(y) ale to neznamena že hrali špatne.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 9:31 pm

Toto ma potesilo:::

21.02.2008: BARCELONA NEJOBLÍBENĚJŠÍM KLUBEM
Podle studie Navarrské univerzity je Barcelona nejoblíbenějším klubem v Evropě. Barça se v tomto velmi uznávaném žebříčku dostala poprvé na první místo a nechala za sebou Manchester United, AC Milán, Chelsea a Real Madrid.

MMM parada ten rebricek je fakt uznavany a konecne sme ho vyhrali no urcite poviete te ho robili katalanci a som zvedavy naco sa vyhovorite.
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 EmptyPi február 22, 2008 9:40 pm

To je jedno či je najoblubenejší a podla koho. Ak by vydala rebricek ina org.bol by to real, podla ineho zasa Manchester atd alebo AC Milan. Určite je Barcelona jednym z najoblubenejších klubov ale až tak by som to nepreceńoval ty ako fanušik im kvoli tomu nebudeš fandit o nic viac ani menej.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 8 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: