world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutorSpráva
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 5:51 pm

Schalke - Porto - 1
AS Roma - Real Madrid - 2
Olympiakos - Chelsea - 2
Liverpool - Inter - 1
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 7:54 pm

Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Schalke - Porto 1
ASR - Real x
Olymp.- Chelsea x
FCL - inter 1

Su to tazke tipy LM je o inom a urcite by som na to nevsadil moc penazi. Mohlo by zavazit domace prostredie.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 10:39 pm

marek77 napísal:
Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Kazdopadne vase tipy si ovplyvnene nenavistou k danemu klubu..Tym padom vase tipy su neobjektivne
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 10:45 pm

lampard napísal:
marek77 napísal:
Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Kazdopadne vase tipy si ovplyvnene nenavistou k danemu klubu..Tym padom vase tipy su neobjektivne

rovnako my mozme povedat, ze ten tvoj zase sympatiami ale myslim, ze ozaj to niektory dali kvoli nesympatiam voci chelsea, ja nepochybujem o tom ze vyhraju a su kluby ktore neznasam omnoho viac
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 11:10 pm

ja sa s vasim dovolenim len tak poskromne vyjadrim k tipom:

Schalke - Porto X
AS Roma - Real Madrid 2
Olympiakos - Chelsea X
Liverpool - Inter 2
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 11:18 pm

lampard napísal:
marek77 napísal:
Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Kazdopadne vase tipy si ovplyvnene nenavistou k danemu klubu..Tym padom vase tipy su neobjektivne

kazdy typ je neobjektivny...a s prepacenim chodte mi uz s tou objektivitou viete kam...preco by olimpiacos nemohol doma chelsea zdolat???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 11:23 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
marek77 napísal:
Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Kazdopadne vase tipy si ovplyvnene nenavistou k danemu klubu..Tym padom vase tipy su neobjektivne

kazdy typ je neobjektivny...a s prepacenim chodte mi uz s tou objektivitou viete kam...preco by olimpiacos nemohol doma chelsea zdolat???

po dlhom case s tebou suhlasim Cuban. Kazdy je porazitelny a v greckom pekle to Chelsea nebude mat VOBEC lahke! Netvrdim, ze Olympiakos vyhra, ale podla mna neprehra!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 11:26 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
marek77 napísal:
Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Kazdopadne vase tipy si ovplyvnene nenavistou k danemu klubu..Tym padom vase tipy su neobjektivne

kazdy typ je neobjektivny...a s prepacenim chodte mi uz s tou objektivitou viete kam...preco by olimpiacos nemohol doma chelsea zdolat???

po dlhom case s tebou suhlasim Cuban. Kazdy je porazitelny a v greckom pekle to Chelsea nebude mat VOBEC lahke! Netvrdim, ze Olympiakos vyhra, ale podla mna neprehra!

no som uplne bez seba...ja si myslim ze budu modri radi ak si stade vobec prinesu hratelnu prehru, aby s tym nieco este na stamford bridge mohli urobit...mozem sa mylit samozrejme...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 11:35 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
marek77 napísal:
Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Kazdopadne vase tipy si ovplyvnene nenavistou k danemu klubu..Tym padom vase tipy su neobjektivne

kazdy typ je neobjektivny...a s prepacenim chodte mi uz s tou objektivitou viete kam...preco by olimpiacos nemohol doma chelsea zdolat???

po dlhom case s tebou suhlasim Cuban. Kazdy je porazitelny a v greckom pekle to Chelsea nebude mat VOBEC lahke! Netvrdim, ze Olympiakos vyhra, ale podla mna neprehra!

no som uplne bez seba...ja si myslim ze budu modri radi ak si stade vobec prinesu hratelnu prehru, aby s tym nieco este na stamford bridge mohli urobit...mozem sa mylit samozrejme...

Neviem ako su na tom Greci so zostavou a zraneniami, viem, ze vedu svoju ligu, doma maju 11 vyhier a jednu remizu a v tejto sezone LM tam nikto nevyhral. Aj podla mna tam bude mat Chelsea co robit, aby sa vracala do Londona s prijatelnym vysledkom. Na druhej strane nikdy nevies, moze padnut nejaky rychly, lacny a tecovany gol od Fat Franka a uz budu betonovat. Kazdopadne drzim palce Grekom, tam nie je absolutne co riesit!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyPo február 18, 2008 11:39 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
marek77 napísal:
Lampard ak si niekto nieco tipne to neznamena ze je to trapny tip podla mna.Len preto ze je to na prehru tvojich? Tip je len tip a je na hracoch ako to dopadne.

Kazdopadne vase tipy si ovplyvnene nenavistou k danemu klubu..Tym padom vase tipy su neobjektivne

kazdy typ je neobjektivny...a s prepacenim chodte mi uz s tou objektivitou viete kam...preco by olimpiacos nemohol doma chelsea zdolat???

po dlhom case s tebou suhlasim Cuban. Kazdy je porazitelny a v greckom pekle to Chelsea nebude mat VOBEC lahke! Netvrdim, ze Olympiakos vyhra, ale podla mna neprehra!

no som uplne bez seba...ja si myslim ze budu modri radi ak si stade vobec prinesu hratelnu prehru, aby s tym nieco este na stamford bridge mohli urobit...mozem sa mylit samozrejme...

Neviem ako su na tom Greci so zostavou a zraneniami, viem, ze vedu svoju ligu, doma maju 11 vyhier a jednu remizu a v tejto sezone LM tam nikto nevyhral. Aj podla mna tam bude mat Chelsea co robit, aby sa vracala do Londona s prijatelnym vysledkom. Na druhej strane nikdy nevies, moze padnut nejaky rychly, lacny a tecovany gol od Fat Franka a uz budu betonovat. Kazdopadne drzim palce Grekom, tam nie je absolutne co riesit!

no fat lumpard by mal zajtra vynechat kazdodennu exkurziu v burger kingu lebo sa s tej atmosfery fakt poserie...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 12:09 am

No som zvedavy zajtra na tu vasu atmosferu ako hovorite...Very Happy Lampard s Drogbom sa snad o vysledok postaraju a tipujem tak 1:3 alebo 1:2...V kazdom pripade vyhrajeme.. Domov dojdeme z viac nez priatelskym vysledkom a postup zaruceny..Smile Velmi by som bol rad keby nastupil Ballack a Sinclair...Ale pochybujem ze Sinclaira Grant posle aspon na par minut..Tento mladik nema skusenosti s takouto velkou sutazou..Smile Ale zasluzil by si to aj za vykon proti Huddersfieldu..Podla mna ma Scott velku buducnost..

1. Schalke - Porto (1)
2. Roma - Real Madrid (x2)
3. Olympiacos - Chelsea (2)
4. Liverpool - Internazionale (2)

5. Celtic - Barcelona (2)
6. Lyon - Man. United (1)
7. Fenerbahçe - Sevilla (1x)
8. Arsenal - Milan (2)
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 1:18 am

1. takze nemcuri doma mozno vydru nejaky chudobny vysledok 1:0 ale postupi porto
2. as doma X...inak skoda ze totti a spol dostali real...postup real
3. tuto neni co riesit dvakrat vyhra pre čelsí
4. liverpoor doma vyhra a vonku zaremizuje takze postup cerveny

5. celtic doma vydre chudobnu vyhru alebo remizu ale vonku prehra postup fcb
6. lyon doma vyhra vonku prehra postup manchester
7. sevilla je teraz dost onicom a turci su nepredvidatelny taka X doma aj vonku
8. arsenal milan noo veterani su v lm dost v poho a podla mna postupia...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 10:15 am

tak dopním aj ja moje tipy:

1. chalke doma vyhrá a aj postúpi
2.as doma prehrá - postup real
3. toto je pre mňa 1x - postup však chelsea
4. vyhrá liverpool - postup liverpool

5. remíza - postup barcelona
6. presne tak isto ako terzan
7. fenerbachce doma vyhra aj postupi
8. tak toto fakt neviem, vôbec, ale tak dám tip - arsenal doma vyhrá aj postúpi affraid
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 1:02 pm

lampard napísal:
No som zvedavy zajtra na tu vasu atmosferu ako hovorite...Very Happy Lampard s Drogbom sa snad o vysledok postaraju a tipujem tak 1:3 alebo 1:2...V kazdom pripade vyhrajeme.. Domov dojdeme z viac nez priatelskym vysledkom a postup zaruceny..Smile Velmi by som bol rad keby nastupil Ballack a Sinclair...Ale pochybujem ze Sinclaira Grant posle aspon na par minut..Tento mladik nema skusenosti s takouto velkou sutazou..Smile Ale zasluzil by si to aj za vykon proti Huddersfieldu..Podla mna ma Scott velku buducnost..

1. Schalke - Porto (1)
2. Roma - Real Madrid (x2)
3. Olympiacos - Chelsea (2)
4. Liverpool - Internazionale (2)

5. Celtic - Barcelona (2)
6. Lyon - Man. United (1)
7. Fenerbahçe - Sevilla (1x)
8. Arsenal - Milan (2)

tak ako si sa ty obuval do par ludi, ze je smiesne dat na zapas Olympiacos - Chelsea 1 alebo X,
tak tak isto sa ja teraz mozem ohradit voci tebe ako si mohol dat na zapas Arsenal - Milan 2
vidis ake to je ???

netvrdim ze ja som nedal na vas zapas 2 ale je to kazdeho nazor co si tipne
a v ziadnom pripade to nieje smisene kazdy mame ine nazory - vid podla tipov
- taktiez netvrdim ze arsenal vyhra alebo co len som tymto chcel povedat a narazit na to co si pisal ty ohladne chelsea
a za to ze sa niekto vyjadri nie v prospech chelsea za to nemusi byt smiesny alebo jeho nazor zly snad, nie ?
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 3:08 pm

Neviem ci dobre vidim ale takmer vsetci tipujete na postup cez Sevillu Fenerbahce ano kazdy ma svoj nazor a su to len tipy ale pre mna je Sevilla jasnym favoritom po 1.Ma vysoke skusenosti v poharovej europe z Uefy po 2.Odvetu hra doma co je tiez podstatna vyhoda. po 3.Vyhrala skupinu kde bol aj Arsenal taze vsetko hraje v prospech Sevilly-zaujimave tipy ale stat sa moze vsetko.Pochopitelne.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 5:45 pm

thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:
No som zvedavy zajtra na tu vasu atmosferu ako hovorite...Very Happy Lampard s Drogbom sa snad o vysledok postaraju a tipujem tak 1:3 alebo 1:2...V kazdom pripade vyhrajeme.. Domov dojdeme z viac nez priatelskym vysledkom a postup zaruceny..Smile Velmi by som bol rad keby nastupil Ballack a Sinclair...Ale pochybujem ze Sinclaira Grant posle aspon na par minut..Tento mladik nema skusenosti s takouto velkou sutazou..Smile Ale zasluzil by si to aj za vykon proti Huddersfieldu..Podla mna ma Scott velku buducnost..

1. Schalke - Porto (1)
2. Roma - Real Madrid (x2)
3. Olympiacos - Chelsea (2)
4. Liverpool - Internazionale (2)

5. Celtic - Barcelona (2)
6. Lyon - Man. United (1)
7. Fenerbahçe - Sevilla (1x)
8. Arsenal - Milan (2)

tak ako si sa ty obuval do par ludi, ze je smiesne dat na zapas Olympiacos - Chelsea 1 alebo X,
tak tak isto sa ja teraz mozem ohradit voci tebe ako si mohol dat na zapas Arsenal - Milan 2
vidis ake to je ???
netvrdim ze ja som nedal na vas zapas 2 ale je to kazdeho nazor co si tipne
a v ziadnom pripade to nieje smisene kazdy mame ine nazory - vid podla tipov
- taktiez netvrdim ze arsenal vyhra alebo co len som tymto chcel povedat a narazit na to co si pisal ty ohladne chelsea
a za to ze sa niekto
vyjadri nie v prospech chelsea za to nemusi byt smiesny alebo jeho nazor zly snad, nie ?

Pisal som ja niekde ze vase tipy su smiesne?? Povedal som ze su ovplyvnene nenavistou k Chelsea..Nic viac, nic menej..
Myslim si ze Arsenal nepostupi lebo maju az prilis mlade muzstvo na LM..V tomto zapase ma jasne navrch Milano..Ale je tu riziko brankarov..AC ma problemy takze to mozte vyuzit..Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 5:56 pm

Inak::Zeljko Kalac je v nominacii na zapas s Arsenalom ak nastupia ti najlepsi hraci AC myslim ze o postupujucom je rozhodnute.AC ma viac skusenosti,ma vyhodu domaceho prostredia v odvete co je po psychickej stranke tiez dost dolezite a navyse LM im svedci ak sa nemylim tak AC postupilo minimalne vzdy aspon do semifinel za posledne 4 roky co je v skutku fantastikca bilancia z toho za posledne 4 roky boli 3x vo finale a raz skoncili v semifinel (zhodou oklonosti s Barcickou Very Happy )a aj to im hraje do kariet.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 6:23 pm

Stoffo napísal:
Inak::Zeljko Kalac je v nominacii na zapas s Arsenalom ak nastupia ti najlepsi hraci AC myslim ze o postupujucom je rozhodnute.AC ma viac skusenosti,ma vyhodu domaceho prostredia v odvete co je po psychickej stranke tiez dost dolezite a navyse LM im svedci ak sa nemylim tak AC postupilo minimalne vzdy aspon do semifinel za posledne 4 roky co je v skutku fantastikca bilancia z toho za posledne 4 roky boli 3x vo finale a raz skoncili v semifinel (zhodou oklonosti s Barcickou Very Happy )a aj to im hraje do kariet.

no tak je na case aby im tu bilanciu niekto vymazal Very Happy
a mysliet si je fajn Smile
nevies este ako bude ani vyzerat 1 zapas
az po nom by som si dokazal urobit nejaky ten usudok,
vzhladom na predvedene hry a skore ...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 6:33 pm

No tak to mas pravdu uvidime jak to cele dopadne.Ale je to len tip.Tak co?Je to moj nazor a tip a uvidime ci sa mi vydari
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 6:34 pm

lampard napísal:
thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:
No som zvedavy zajtra na tu vasu atmosferu ako hovorite...Very Happy Lampard s Drogbom sa snad o vysledok postaraju a tipujem tak 1:3 alebo 1:2...V kazdom pripade vyhrajeme.. Domov dojdeme z viac nez priatelskym vysledkom a postup zaruceny..Smile Velmi by som bol rad keby nastupil Ballack a Sinclair...Ale pochybujem ze Sinclaira Grant posle aspon na par minut..Tento mladik nema skusenosti s takouto velkou sutazou..Smile Ale zasluzil by si to aj za vykon proti Huddersfieldu..Podla mna ma Scott velku buducnost..

1. Schalke - Porto (1)
2. Roma - Real Madrid (x2)
3. Olympiacos - Chelsea (2)
4. Liverpool - Internazionale (2)

5. Celtic - Barcelona (2)
6. Lyon - Man. United (1)
7. Fenerbahçe - Sevilla (1x)
8. Arsenal - Milan (2)

tak ako si sa ty obuval do par ludi, ze je smiesne dat na zapas Olympiacos - Chelsea 1 alebo X,
tak tak isto sa ja teraz mozem ohradit voci tebe ako si mohol dat na zapas Arsenal - Milan 2
vidis ake to je ???
netvrdim ze ja som nedal na vas zapas 2 ale je to kazdeho nazor co si tipne
a v ziadnom pripade to nieje smisene kazdy mame ine nazory - vid podla tipov
- taktiez netvrdim ze arsenal vyhra alebo co len som tymto chcel povedat a narazit na to co si pisal ty ohladne chelsea
a za to ze sa niekto
vyjadri nie v prospech chelsea za to nemusi byt smiesny alebo jeho nazor zly snad, nie ?

Pisal som ja niekde ze vase tipy su smiesne?? Povedal som ze su ovplyvnene nenavistou k Chelsea..Nic viac, nic menej..
Myslim si ze Arsenal nepostupi lebo maju az prilis mlade muzstvo na LM..V tomto zapase ma jasne navrch Milano..Ale je tu riziko brankarov..AC ma problemy takze to mozte vyuzit..Smile

Preco ma vobec neprekvapuju vase trapne tipy na vysledky zapasov?? Cest vinimke..Dat na Chelsea x alebo 1 je smiesne
- ano, toto si napisal ty a pouzil si aj slovo smiesne a trapne tipy - na toto som ti pisal, pretoze to teba vobec nemusi zaujmat kto si ako zatipuje vysledok zapasu ... ja by som mohol tvrdit to iste ohladne tvojho tipu na zapas Arsenal - Milan lol!


Ale je tu riziko brankarov..AC ma problemy takze to mozte vyuzit

a arsenal nema zraneneho brankara ??? jens uz nieje NO1 v Arsenale a Almunia je zraneny tiez
takze by som to nehovoril tak ako si to povedal, lebo to vyznie ako by sme boli vo vyhode a pomaly nema ani kto hrat tolko mame zranenych ...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 7:29 pm

Vymenuj mi zranenych hracov Arsenalu,please.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 9:33 pm

Stoffo napísal:
Vymenuj mi zranenych hracov Arsenalu,please.

no na zranenia sa proti milanu vyhovarat uz nastastie nebudeme...lebo su tu fakt dobre spravy...tito hraci sa vracaju : Clichy, Sagna, Adebayor, Flamini, Senderos, Alex Song, aj Walcott a Denilson...mimo teda zostavaju : Tomas Rosicky, RVP, Djorou a Almunia - ten je velmi blizko ale v brane bude chytat Jens...co je podla mna super sprava...lebo je to nas najlepsi golman...vsak TH 14???

cize by som to videl na takuto zostavu:
Jens
Bacary, Kolo, Gallas, Clichy
Eboue,Cesc, Flattuso, Alex
Ade, Dudu

fakt nerad tam vidim eboueho...ale asi neni navyber...je rychli a ma dobre centre, walcott este nema na takyto zapas od zaciatku...mozno by to mohlo byt ako proti blackburnu...cesc na pravo a v strede pola gilberto a flamini...ale radsej by som to nechal takto..lebo eboue vie zahrat len je to trapny pako...fakt tohto chlapca nemam rad..to by som radsej bral niektorych hracov chelsea ako jeho...a to uz je co povedat...

v takejto zostave sa nebojim ze by sme ac doma neporazili...klucom su krajny beci...to su hraci ktorym vdacime za tuto sezonu...proti man u sme dostali jeden jediny gol stredom...ostatne boli centre a hlavicky...cize tie kraje boli fakt otvorene...a tito hraci su nielen defenzivne zdatny ale su super aj v utoku...chcel by som este vyzdvihnut Bacaryho Sagnu...tak tohto chlapca proste milujem, je to buduca hviezda arsenalu...proti manu nenastupil lebo mal umrtie v rodine..ale uz je spat aby nam pomohol...je to fakt super chlapec...

a vyzera to tak ze bude nakoniec chytat ten fiori...nechytal sutazny zapas od roku 2003 :-)...len aby sme z neho nespravili na stare kolena hviezdu


Naposledy upravil cuban dňa Ut február 19, 2008 9:42 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptyUt február 19, 2008 11:08 pm

Stoffo napísal:
Inak::Zeljko Kalac je v nominacii na zapas s Arsenalom ak nastupia ti najlepsi hraci AC myslim ze o postupujucom je rozhodnute.AC ma viac skusenosti,ma vyhodu domaceho prostredia v odvete co je po psychickej stranke tiez dost dolezite a navyse LM im svedci ak sa nemylim tak AC postupilo minimalne vzdy aspon do semifinel za posledne 4 roky co je v skutku fantastikca bilancia z toho za posledne 4 roky boli 3x vo finale a raz skoncili v semifinel (zhodou oklonosti s Barcickou Very Happy )a aj to im hraje do kariet.
Presne to som ocakaval: AC je skusene Arsenal neskuseny. ako je mozne ze o nijakom inom europskom muzstve sa nepise ze je neskusene a ze preto nepostupi? Milano ma skvelu bilanciu klobuk dole ale vsetko sa raz konci a preco nie prave s mladym,neskusenym a po uspechoch hladnym muzstvom? Hmmm? Hraju rok co rok LM dokedy podla teba ju budu musiet hrat aby boli skusení a mali narok na uspech?


Naposledy upravil marek77 dňa Ut február 19, 2008 11:13 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptySt február 20, 2008 12:57 am

tak dnes som sa pri telke dobre pobavil. Ako sorry pani, ale Inter Milan to je kto??? To su ti, ktori si idu po hattrick titulov v Serii A?? Ak toto muzstvo ide byt treti krat po sebe talianskym majstrom, tak potom talianska liga sa da kludne prirovnat k nejakej sunday-pub-league! Ved keby zapas trval 86 minut a nie tych klasickych 93 minut, ani by som nevedel, aku farbu dresu si dnes Reina na seba obliekol! Ibrahimovic??? who the f... ??? No modro-cierny tragedi, na ten "bunch of players" nemozem mat ani inych slov...

V Atenach snezilo, co je dost dobra haluz a podla zostrihov co som videl moc sanci tam nebolo, aj ked Olympiakos zahodil jednu tutovku. Chelsea takmer uplne nic - ako som cakal...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 EmptySt február 20, 2008 1:08 am

kto je to flatuso??? ak myslis flaminiho tak ten sa na gattusa este nechyta...po jednej vydarenej sezone ho este nemozes prirovnavat ku gattusovi
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 6 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: