world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptySt marec 05, 2008 1:12 pm

Stoffo napísal:
Cuban nebud ironicky vsetci tu pic....na talianov aky hraju futbal a taky isty hralo Fenerbahce Sevilla dupala a penalty su loteria nahoda.Sevilla hrala krasne ofenzivne aj v predlezeni sa snazila utocit a turci sa uz spoliehali len na penalty mali stastie nic viac Sevilla si zasluzila postupit ale v tejto sezone jej to dajak nejde.Skoda.

pozri futbal je krasny aj preto ze moze aj slabsi porazit silnejsieho mensi vacsieho...sevilla velkoklub s hviezdami a ofenzivnym futbalom a fenerbachce viac tymovi vykon a bojovnost...fenerbachce si zasluzilo postupit...dali v seville dva goly, ten zarucujuci predlzenie dokonca ked boli dole 3-1, niekedy sa neda len utocit...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptySt marec 05, 2008 1:14 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
marek77 napísal:
cuban napísal:
metrostars napísal:
fakt neviem preco fanusikov arsenalu zaujima nejaky zreb ved vy tam aj tak uz nebudete figutovat pre vas sa dnes liga majstrov konci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

fakt neviem preco si myslis ze fanusikov ten zreb zaujima ved sa na to pytal stoffo...a ani neviem preco si myslis ze tam my uz nebudeme...

Cuban to by bola sranda ze?
ManU - Lyon 2:2 , AC - AFC 1:1 co?

Neviem co by hovorili ti co sa uz tak vidia v tom stvrtfinale, ale ja by som mal po vyhre. Twisted Evil

sranda ale presne takto som rozmyslal ze tie zapasy dnes skoncia :-)

ach boze... Neviete o com je ManU na Trafforde v europskych poharoch. Ok, takze takto: Poslednych 16 domacich zapasov v LM - 12 vitazstiev, 3 remizy a 1 prehra. Ak dnes moji chlapci vyhraju, vyrovnaju rekord Juve z roku 1997 a to je 10 domacich vitazstiev v rade v LM.

metrostar - Arsenal dnes MUSI postupit! Okrem ManU si jednoznacne zelam postup Arsenalu! Viem, vcera som tu napisal postup AC, ale drzim palce AFC, pretoze ak nepostupia, budem neskutocne nahnevany! A vies preco? hm?
Ta vasa statistika v LM by sa ihned zmenila keby ste dostali nas cize Barcu to mi ver by ste si neprdli.

Zacinas mi byt pomerne k smiechu Stoffo a nie mojou vinou... Keby si bol co k comu, vedel by si, ze nase posledne meranie sil v Lige Majstrov sa skoncili dvoma remizami 3:3, ci uz na Trafforde, alebo na Nou Campe... Ak u vas vyhral Liverpool, my by sme tam dali este o 2 viac!
taze ty ides podla jedneho zapasu hodnotit kto je lepsi??sa spametaj!!!!vam mozno hra Liverpoolu vyhovuje nam nie!Ich tvrda niekedy az zakerna hra nevyhovuje a ja za to nemozem .Vcera so sledoval zostrihy a sam komentator hovoril ze to bola bieda ten futbal hrali ste o nicom nudny futbal a pritom remiza z prveho zapasu nebola ista do odvety my sme vyhrali prvy zapas a aj tak sme sa snazili v odvete utocit hrali sme ovela lepsie a to Celtic betonoval.Taze by som sa neozyval kto hra krajsi futbal a ten C.Ronaldo je frajer postavis ku nemu kvalitneho beka zacne len padat a simulovat na Messiho nema (ach skoda Leo si vcera poplakal ked sa zranil dufam ze sa rychlo uzdravi)apropo k tomu Realu ja som tiez rad ze Gunners vyradili AC lebo to je typicky taliansky tim ale AS Roma hra krajsi futbal ako Real.Roma ma polovicku zostavy ofenzivne ladenych hracov(Giuly,Mancini,Vucinic,Taddei,...)a predvdza sa nimi pekny kombinacny futbal taze ak chces aby postupil klub,ktory hra krajsi futbal tak to je AS Roma ta hra lepsie ako Real.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptySt marec 05, 2008 5:16 pm

asv.roy-No, ak to tak zvazim tak mas vazne asi pravdu...Arsenal Liga Majstrov dost oslabi a ti hraci mladi hraci nebudu stihat tolko zapasov odohrat a ked im da Wenger volno tak arsenal nema na kazdom mieste plnohodnotnu nahradu..Ale oslabenie Arsenalu z ligy majstrov bude asi v PL citit..Smile

Inak dneska som na nete cital ze Fabregas pomysla na double..Very Happy Vcera da konecne po tolkych zapasoch gol a uz si mysli ze je kral a vyhra vsetko..Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptySt marec 05, 2008 5:31 pm

lampard napísal:
asv.roy-No, ak to tak zvazim tak mas vazne asi pravdu...Arsenal Liga Majstrov dost oslabi a ti hraci mladi hraci nebudu stihat tolko zapasov odohrat a ked im da Wenger volno tak arsenal nema na kazdom mieste plnohodnotnu nahradu..Ale oslabenie Arsenalu z ligy majstrov bude asi v PL citit..Smile

Inak dneska som na nete cital ze Fabregas pomysla na double..Very Happy Vcera da konecne po tolkych zapasoch gol a uz si mysli ze je kral a vyhra vsetko..Very Happy

no vies poriadny hrac by mal od zaciatku sezony rozmyslat na vsetky mozne trofeje...v tomto pripade a case je to pre arsneal double...

a fabregas bol vcera muzom zapasu, hral perfektne nastrelil brvno dal rozhodujuci gol, dobre zahrali aj jeho spoluhraci, flamini s fabregasom schovali celu milansku zalohu s kakom, pirlom, gattusom a ambrosinim do vrecka, v oboch zapasoch s aktualnym vitazom ligy majstrov sme boli lepsi...ak nema mat tim ani po tomto vysoke sebavedomie tak uz neviem...

samozrejme v oboch sutaziach to bude este nesmierne tazke

toto som nasiel prave na nete

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Szerue
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptySt marec 05, 2008 7:34 pm

lampard napísal:
asv.roy-No, ak to tak zvazim tak mas vazne asi pravdu...Arsenal Liga Majstrov dost oslabi a ti hraci mladi hraci nebudu stihat tolko zapasov odohrat a ked im da Wenger volno tak arsenal nema na kazdom mieste plnohodnotnu nahradu..Ale oslabenie Arsenalu z ligy majstrov bude asi v PL citit..Smile

Inak dneska som na nete cital ze Fabregas pomysla na double..Very Happy Vcera da konecne po tolkych zapasoch gol a uz si mysli ze je kral a vyhra vsetko..Very Happy

no zase tolko zapasov to nebude aby nas nejako oslabila,
ale nieco na tom je ja som to pisal uz davno ...
ale tak isto je to "oslabenie" aj pre united a chelsea...
ale nehovoril by som o oslabeni to je zly vyraz,
a v niektorych pripadoch to moze byt aj +

a este k fabregasovi ...
ano, a je to pekne ze to chcu vyhrat,
ved ked vyradis najvacsieho anspiranta na titul tak to nieco asi znamena,
samozrejme titul je este daleko a caka nas minimalne jeden tazky zapas
ale tak isto aj arsene poveal ze "chceme" vyhrat double ...
- tak isto ako chelsea a united, nic zle na tom nevidim, ty ano ?
a zda sa ti ze na to nemame ? zatial sme v hre o obe trofeje takze zatial ano mame na to ...
a to ze dal gol len potvrdil to ze chceme double ... lepsiu odpoved ti uz ani nemohol dat Smile
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptySt marec 05, 2008 9:52 pm

Zvlastne ze teraz chcu vyhrat vsetko co este mozu ale predtim to bola len PL..Smile Ale O.K ja som to myslel ako taky podpich..Razz


Naposledy upravil lampard dňa Št marec 06, 2008 12:48 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptySt marec 05, 2008 11:23 pm

Len podpichuj dalej este chelsea neni medzi osmickou aj ked mali by tam byt.
Co sa tyka Arsenalu je to super vyradili obhajcu AC na jeho vlastnom travniku a to sa nestava casto aby si niekto prisiel do milana po vitazstvo ak to prirovname k ManU a CHelsea mali relativne slabsich superov a nevyhrali tam ale to je ina..

aspon uz nebudem na kazdom webe citat ze aky su oni neskusení a ake je AC skusene ved len skusenosti nestacia chce to chut a hlad po vitazstvach a to mladi futbalisti urcite maju lebo aj oni chcu zazit to co ich protivnici ktori uz dosiahli vsetko a maju svoj zenit asi za sebou.

avs.roy : neviem preco to povazujes za vyhodu resp.nevyhodu ved ak chces v nejakej sutazi uspiet musis v nej ist na doraz ako ked vy ste vyhrali triplle v 99.Ak chce aj Arsenal nieco podobne dosiahnut musia ist za radom a uvidia ako to pojde a neni zaruka ak z jednej sutazi vypadnes tak ta to posilni a v druhej vsetko prevalcujes .S jedlom rasie chut nie?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 1:08 am

Krasna vyhra, postup aj hra..Smile Vsetko to co som si zelal..A padla dalsia hlava fotbaloveho giganta..Smile Super den..Very Happy Este si pockam na vysledok z Porta ale ten neni nejak dolezity..Inak zrebovanie je tento piatok, snad dostaneme priatelneho supera..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 1:12 am

marek77 napísal:
Len podpichuj dalej este chelsea neni medzi osmickou aj ked mali by tam byt.
Co sa tyka Arsenalu je to super vyradili obhajcu AC na jeho vlastnom travniku a to sa nestava casto aby si niekto prisiel do milana po vitazstvo ak to prirovname k ManU a CHelsea mali relativne slabsich superov a nevyhrali tam ale to je ina..

aspon uz nebudem na kazdom webe citat ze aky su oni neskusení a ake je AC skusene ved len skusenosti nestacia chce to chut a hlad po vitazstvach a to mladi futbalisti urcite maju lebo aj oni chcu zazit to co ich protivnici ktori uz dosiahli vsetko a maju svoj zenit asi za sebou.

avs.roy : neviem preco to povazujes za vyhodu resp.nevyhodu ved ak chces v nejakej sutazi uspiet musis v nej ist na doraz ako ked vy ste vyhrali triplle v 99.Ak chce aj Arsenal nieco podobne dosiahnut musia ist za radom a uvidia ako to pojde a neni zaruka ak z jednej sutazi vypadnes tak ta to posilni a v druhej vsetko prevalcujes .S jedlom rasie chut nie?

Jasne ze rastie chut Marek! Ja som spomenul, ze to z hladiska ManUtd povazujem za vyhodu, ze AFC ide v LM dalej. Netvrdim, ze zapasy LM sa hraju kazdy treti den, ale muzstvo musi mat dost fyzickych sil, aby islo po (v pripade AFC) dvoch trofejach. A nielen sily, ale aj kvalitnu hlbku kadru, v com by som u AFC videl trochu problem. V oboch zapasoch ste boli lepsi a zasluzene ste v Last 8, tam nie je o com.

Inak AFC je prve muzstvo z ostrova, ktore porazilo AC na San Sire. Na tomto stadione uz sice AFC vyhral 1:5, ale tu latu dostal vtedy Inter Milan.

Pre vsetkych na temu zrebovania stvrtfinale - V Last 8 uz MOZU proti sebe nastupit kluby z jednej krajiny!

No a este pre Stoffa - Podla akeho jedneho zapasu som porovnaval??? Ja som pisal o dvoch remizach 3:3, s ktorymi sa 2x nerozhodne rozisiel tvoj a moj klub v poslednom merani sil v LM! Aka zakerna hra Liverpoolu? O com tu ty tocis?? Nemozem za to, ze v Spanielsku este pred uvodnym hvizdom sa uz 8 hracov z 22 vala po zemi a lekari s masermi nestihaju!!! Toto je hra chlapov a tak sa hra na ostrovoch (az na iste vynimky z Pyrenejskeho poolostrova, Afriky a Juznej Ameriky). V Lyone sme uhrali to, co bolo potrebne a na Trafforde bol Lyon bezzubi. Nevravim, ze som bol tym futbalom nejako oslneny, ale "job is done" a hotovo. Na lavicke sedeli Tevez,Saha,Scholes,Hargreaves a Giggs. A vies preco? Lebo si to Alex moze dovolit! Mame aj ine ambicie ako je LM a chlapcov treba setrit. Nevravim o tom, ze buduci tyzden to bude rok, co hrame bez svojho kapitana! Keby Rijkaard nechal sediet piatich hracov takych kvalit, aj tak by tvoja Barca dala Lyonu 7:0, ze Stoffo??? Spi dalej...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 11:14 am

no k tym veciam okolo ucasti vo viacerych sutiaz, urcite je to jeden z faktorov ale momentalne je to tak ze man u a chelsea hraju o jednu sutaz naviac...

Juventus 0-1 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral v turine

Inter 1-5 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na guiessepe meazza

R Madrid 0-1 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na santiago bernabeu

Ac Milano 0-2 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na san sire


avs.roy - inak stred pola anderson - fletcher - garrick sa mi paci ovela viac ako hargreaves alebo scholes...paul je po tom zraneni trochu z formy...

rovnako musim suhlasit s problemom hlbky kadra - tu moze mat arsenal problemi..teraz sa nam vracaju RVP a rosicky a okrem eduarda dlhodobejsie zranenia nemame...kolo sa vrati tiez asi do tyzdna...snad sa nam uz zranenia vyhnu..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 12:34 pm

no vidim to na nejake anglicke derby v CHL,
pretoze ked tam bude polka z ENG tak si myslim,
ze jedna dvojica bude cisto anglicka ... skoda
ale uz vidim ako dostaneme Barcelonu, ked uz teraz
sme museli dostat AC, ale ja osobne budem rad,
a ked uz vypadnut tak prave z barcou, ale bodaj by sme im vratili
tu ich "zasluzenu vyhru" z pred 2 rokov ...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 12:50 pm

cuban napísal:
no k tym veciam okolo ucasti vo viacerych sutiaz, urcite je to jeden z faktorov ale momentalne je to tak ze man u a chelsea hraju o jednu sutaz naviac...

Juventus 0-1 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral v turine

Inter 1-5 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na guiessepe meazza

R Madrid 0-1 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na santiago bernabeu

Ac Milano 0-2 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na san sire


avs.roy - inak stred pola anderson - fletcher - garrick sa mi paci ovela viac ako hargreaves alebo scholes...paul je po tom zraneni trochu z formy...

rovnako musim suhlasit s problemom hlbky kadra - tu moze mat arsenal problemi..teraz sa nam vracaju RVP a rosicky a okrem eduarda dlhodobejsie zranenia nemame...kolo sa vrati tiez asi do tyzdna...snad sa nam uz zranenia vyhnu..
Cuban neviem ako si to myslel ale stadion Gusepe meazza a San siro to je to iste tak sa oprav thieryherny14 ja si tiez zelam Barca-Arsenal toto by bol nadherny futbal a krasne dve zapasy a vyhrotene by to bolo este viac pretoze Titi by prisiel prvykrat do Londyna ako super a Cesc do rodnej Barcy tiez prvykrat ako super no bolo by to zaujimave.Apropo avs.roy to len Manchester bojuje o viac trofeji My tiez bojujeme o 3 tak co???a tiez boli niektori hraci setreni na zapas s Villarealom napr.Iniesta neodohral ani minutu a inak by hral v zaklade Titi to iste,Marquez to iste,Abidal bol setreny nastupil Sylvinho tiez polovicka musztva bola setrena na nedelu tak nepot ked nepoznas situaciu a to podla mna nie je vyhovorka najkrajsi futbal v europe hra Arsenal a Barca a bezohladu ci sa pozeram na vysledky alebo nie.Barca a Arsenal a tak to je uz dlho a dlho este bude.Inak nielen ty ale aj ostatni co tu obhajuju vysledky Realu vcera vypadol a ako som cakal As Roma predviedla perfektny vykon tvrdim ze As Roma to je len polovicne talianske musztvo pretoze hrali fakt dost utocne ani by som nepovedal ze je to taliansky tim.Myslim si ze tim,ktory dvakrat porazi Real je kvalitny bacha na As to moze byt cierny kon sutaze.A ja im fandim hlavne Spalletimu to je asi jediny taliansky trener ktoreho bavi ofenziva.Bravo!!!Real Madrid fucko off!Visca El Barca!Visca El Catalunya.!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 2:22 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
no k tym veciam okolo ucasti vo viacerych sutiaz, urcite je to jeden z faktorov ale momentalne je to tak ze man u a chelsea hraju o jednu sutaz naviac...

Juventus 0-1 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral v turine

Inter 1-5 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na guiessepe meazza

R Madrid 0-1 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na santiago bernabeu

Ac Milano 0-2 Arsenal prvy anglicky tim co vyhral na san sire


avs.roy - inak stred pola anderson - fletcher - garrick sa mi paci ovela viac ako hargreaves alebo scholes...paul je po tom zraneni trochu z formy...

rovnako musim suhlasit s problemom hlbky kadra - tu moze mat arsenal problemi..teraz sa nam vracaju RVP a rosicky a okrem eduarda dlhodobejsie zranenia nemame...kolo sa vrati tiez asi do tyzdna...snad sa nam uz zranenia vyhnu..
Cuban neviem ako si to myslel ale stadion Gusepe meazza a San siro to je to iste tak sa oprav thieryherny14 ja si tiez zelam Barca-Arsenal toto by bol nadherny futbal a krasne dve zapasy a vyhrotene by to bolo este viac pretoze Titi by prisiel prvykrat do Londyna ako super a Cesc do rodnej Barcy tiez prvykrat ako super no bolo by to zaujimave.Apropo avs.roy to len Manchester bojuje o viac trofeji My tiez bojujeme o 3 tak co???a tiez boli niektori hraci setreni na zapas s Villarealom napr.Iniesta neodohral ani minutu a inak by hral v zaklade Titi to iste,Marquez to iste,Abidal bol setreny nastupil Sylvinho tiez polovicka musztva bola setrena na nedelu tak nepot ked nepoznas situaciu a to podla mna nie je vyhovorka najkrajsi futbal v europe hra Arsenal a Barca a bezohladu ci sa pozeram na vysledky alebo nie.Barca a Arsenal a tak to je uz dlho a dlho este bude.Inak nielen ty ale aj ostatni co tu obhajuju vysledky Realu vcera vypadol a ako som cakal As Roma predviedla perfektny vykon tvrdim ze As Roma to je len polovicne talianske musztvo pretoze hrali fakt dost utocne ani by som nepovedal ze je to taliansky tim.Myslim si ze tim,ktory dvakrat porazi Real je kvalitny bacha na As to moze byt cierny kon sutaze.A ja im fandim hlavne Spalletimu to je asi jediny taliansky trener ktoreho bavi ofenziva.Bravo!!!Real Madrid fucko off!Visca El Barca!Visca El Catalunya.!

na stadione guessepe meazza hra inter na san sire ac...tak som to napisal...inymi slovami prvy tim co porzil v milane inter aj ac bol arsenal...

este k tomu krasnemu futbalu...musim priznat ze v minulej sezone hral aj manu velmi pohladny futbal...tak je tomu aj v tejto...ale kvoli tomu aky efektivny ten futbal v minulej sezone bol by som povedal ze oni na tom boli lepsie...v tejto sezone to je uz inak ale tie nase vyrabacky do prazdnej brany nam neboli na nic ked sme tu prazdnu branu netrafili
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 5:18 pm

Výsledky osemfinále LM:

Ac Milan-Arsenal 0:0,0:2-postupuje Arsenal

FC Barcelona-Celtic Glasgow 3:2,1:0 postupuje Barca

Real Madrid-AS Roma 1:2,1:2-postupuje As Roma

Schalke-Porto 1:0,0:1-na penalty 4:1-postupuje Schalke

Sevilla-Fenerbahce 2:3,3:2-na penalty 1:3 postupuje Fenerbahce

Chelsea-Olympiakos 0:0,3:0-postupuje Chelsea

Manchester Utd-Lyon 1:1,1:0-postupuje Man.Utd

V utorok 11.3.2008 Inter-Liverpool (0:2)

Žrebovanie štrťfinálových dvojíc sa bude konať tento piatok 7.3.2008.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 5:38 pm

Nejvíc obdivovatelů mezi fotbalovými fanoušky má v Evropě FC Barcelona. Podle průzkumu německé agentury Sport+Markt se k příznivcům katalánského klubu hlásí více než padesát milionů Evropanů z různých zemí.Agentura z Kolína nad Rýnem oslovila 9600 fanoušků v šestnácti evropských zemích a z jejich odpovědí sestavila žebříček popularity. Její dnes zveřejněná zpráva konstatuje, že za posledních pět let zaznamenaly největší nárůst příznivců Barcelona a Chelsea. Naopak Real Madrid přišel asi o 11 procent fanoušků, hlavně proto, že se mu v poslední době nedaří v Lize mistrů.


Pořadí evropských klubů podle počtu fanoušků v milionech:

1. FC Barcelona 50,3, 2. Real Madrid 45,9, 3. Manchester United 32,8, 4. Arsenal 22,9, 5. AC Milán 22,2, 6. Bayern Mnichov 19,9, 7. Chelsea 19,7, 8. FC Liverpool 19,4, 9. Juventus Turín 17,7, 10. Zenit Petrohrad 15,3, 11. Spartak Moskva 13,5, 12. Inter Milán 10,9, 13. Olympique Lyon 10,4, 14. Olympique Marseille 9,7, 15. CSKA Moskva 6,6, 16. Wisla Krakov 6,6, 17. Ajax Amsterodam 5,8, 18. Galatasaray Istanbul 5,2, 19. AS Řím 4,4, 20. Werder Brémy 4,4.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 5:40 pm

Stoffo napísal:
Nejvíc obdivovatelů mezi fotbalovými fanoušky má v Evropě FC Barcelona. Podle průzkumu německé agentury Sport+Markt se k příznivcům katalánského klubu hlásí více než padesát milionů Evropanů z různých zemí.Agentura z Kolína nad Rýnem oslovila 9600 fanoušků v šestnácti evropských zemích a z jejich odpovědí sestavila žebříček popularity. Její dnes zveřejněná zpráva konstatuje, že za posledních pět let zaznamenaly největší nárůst příznivců Barcelona a Chelsea. Naopak Real Madrid přišel asi o 11 procent fanoušků, hlavně proto, že se mu v poslední době nedaří v Lize mistrů.


Pořadí evropských klubů podle počtu fanoušků v milionech:

1. FC Barcelona 50,3, 2. Real Madrid 45,9, 3. Manchester United 32,8, 4. Arsenal 22,9, 5. AC Milán 22,2, 6. Bayern Mnichov 19,9, 7. Chelsea 19,7, 8. FC Liverpool 19,4, 9. Juventus Turín 17,7, 10. Zenit Petrohrad 15,3, 11. Spartak Moskva 13,5, 12. Inter Milán 10,9, 13. Olympique Lyon 10,4, 14. Olympique Marseille 9,7, 15. CSKA Moskva 6,6, 16. Wisla Krakov 6,6, 17. Ajax Amsterodam 5,8, 18. Galatasaray Istanbul 5,2, 19. AS Řím 4,4, 20. Werder Brémy 4,4.

tesime sa s tebou Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 5:57 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Nejvíc obdivovatelů mezi fotbalovými fanoušky má v Evropě FC Barcelona. Podle průzkumu německé agentury Sport+Markt se k příznivcům katalánského klubu hlásí více než padesát milionů Evropanů z různých zemí.Agentura z Kolína nad Rýnem oslovila 9600 fanoušků v šestnácti evropských zemích a z jejich odpovědí sestavila žebříček popularity. Její dnes zveřejněná zpráva konstatuje, že za posledních pět let zaznamenaly největší nárůst příznivců Barcelona a Chelsea. Naopak Real Madrid přišel asi o 11 procent fanoušků, hlavně proto, že se mu v poslední době nedaří v Lize mistrů.


Pořadí evropských klubů podle počtu fanoušků v milionech:

1. FC Barcelona 50,3, 2. Real Madrid 45,9, 3. Manchester United 32,8, 4. Arsenal 22,9, 5. AC Milán 22,2, 6. Bayern Mnichov 19,9, 7. Chelsea 19,7, 8. FC Liverpool 19,4, 9. Juventus Turín 17,7, 10. Zenit Petrohrad 15,3, 11. Spartak Moskva 13,5, 12. Inter Milán 10,9, 13. Olympique Lyon 10,4, 14. Olympique Marseille 9,7, 15. CSKA Moskva 6,6, 16. Wisla Krakov 6,6, 17. Ajax Amsterodam 5,8, 18. Galatasaray Istanbul 5,2, 19. AS Řím 4,4, 20. Werder Brémy 4,4.

tesime sa s tebou Wink
preco si myslis ze to tu davam kvoli tomu aby som nadradzoval Barcu to nie ked si si nevsimol chvalim tu vkuse aj Arsenal za jeho pekny herny prejav ale to ti asi uslo.Davam to tu kvoli tomu aby sa este viac rozbehla diskusia nasiel som to na nete tak som tu dal cim viac prispevkov a diskusii tym lepsia kvalita fora.Keby bol Arsenal na 1.mieste tiez by som to tu dal ked si nieco o futbale nasiel na nete-hocico tiez to tu pridaj aby sa diskutovalo a neustale prebiehala diskusia nie niekedy je to tu nudne.Ak mas nieco here you are.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 6:02 pm

Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Nejvíc obdivovatelů mezi fotbalovými fanoušky má v Evropě FC Barcelona. Podle průzkumu německé agentury Sport+Markt se k příznivcům katalánského klubu hlásí více než padesát milionů Evropanů z různých zemí.Agentura z Kolína nad Rýnem oslovila 9600 fanoušků v šestnácti evropských zemích a z jejich odpovědí sestavila žebříček popularity. Její dnes zveřejněná zpráva konstatuje, že za posledních pět let zaznamenaly největší nárůst příznivců Barcelona a Chelsea. Naopak Real Madrid přišel asi o 11 procent fanoušků, hlavně proto, že se mu v poslední době nedaří v Lize mistrů.


Pořadí evropských klubů podle počtu fanoušků v milionech:

1. FC Barcelona 50,3, 2. Real Madrid 45,9, 3. Manchester United 32,8, 4. Arsenal 22,9, 5. AC Milán 22,2, 6. Bayern Mnichov 19,9, 7. Chelsea 19,7, 8. FC Liverpool 19,4, 9. Juventus Turín 17,7, 10. Zenit Petrohrad 15,3, 11. Spartak Moskva 13,5, 12. Inter Milán 10,9, 13. Olympique Lyon 10,4, 14. Olympique Marseille 9,7, 15. CSKA Moskva 6,6, 16. Wisla Krakov 6,6, 17. Ajax Amsterodam 5,8, 18. Galatasaray Istanbul 5,2, 19. AS Řím 4,4, 20. Werder Brémy 4,4.

tesime sa s tebou Wink
preco si myslis ze to tu davam kvoli tomu aby som nadradzoval Barcu to nie ked si si nevsimol chvalim tu vkuse aj Arsenal za jeho pekny herny prejav ale to ti asi uslo.Davam to tu kvoli tomu aby sa este viac rozbehla diskusia nasiel som to na nete tak som tu dal cim viac prispevkov a diskusii tym lepsia kvalita fora.Keby bol Arsenal na 1.mieste tiez by som to tu dal ked si nieco o futbale nasiel na nete-hocico tiez to tu pridaj aby sa diskutovalo a neustale prebiehala diskusia nie niekedy je to tu nudne.Ak mas nieco here you are.

ved som nic zle nepovedal,
len to ze sa tesime s tebou, Very Happy
ved sme 4. to je pekne i ked malo podstatne - pre mna osobne
pre mna je podstatne aby sme v nedelu vyhrali na JJB Stadium a budem rad
a este viac ak nas hlavny rival omylom "zakopne" ... Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 6:07 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Nejvíc obdivovatelů mezi fotbalovými fanoušky má v Evropě FC Barcelona. Podle průzkumu německé agentury Sport+Markt se k příznivcům katalánského klubu hlásí více než padesát milionů Evropanů z různých zemí.Agentura z Kolína nad Rýnem oslovila 9600 fanoušků v šestnácti evropských zemích a z jejich odpovědí sestavila žebříček popularity. Její dnes zveřejněná zpráva konstatuje, že za posledních pět let zaznamenaly největší nárůst příznivců Barcelona a Chelsea. Naopak Real Madrid přišel asi o 11 procent fanoušků, hlavně proto, že se mu v poslední době nedaří v Lize mistrů.


Pořadí evropských klubů podle počtu fanoušků v milionech:

1. FC Barcelona 50,3, 2. Real Madrid 45,9, 3. Manchester United 32,8, 4. Arsenal 22,9, 5. AC Milán 22,2, 6. Bayern Mnichov 19,9, 7. Chelsea 19,7, 8. FC Liverpool 19,4, 9. Juventus Turín 17,7, 10. Zenit Petrohrad 15,3, 11. Spartak Moskva 13,5, 12. Inter Milán 10,9, 13. Olympique Lyon 10,4, 14. Olympique Marseille 9,7, 15. CSKA Moskva 6,6, 16. Wisla Krakov 6,6, 17. Ajax Amsterodam 5,8, 18. Galatasaray Istanbul 5,2, 19. AS Řím 4,4, 20. Werder Brémy 4,4.

tesime sa s tebou Wink
preco si myslis ze to tu davam kvoli tomu aby som nadradzoval Barcu to nie ked si si nevsimol chvalim tu vkuse aj Arsenal za jeho pekny herny prejav ale to ti asi uslo.Davam to tu kvoli tomu aby sa este viac rozbehla diskusia nasiel som to na nete tak som tu dal cim viac prispevkov a diskusii tym lepsia kvalita fora.Keby bol Arsenal na 1.mieste tiez by som to tu dal ked si nieco o futbale nasiel na nete-hocico tiez to tu pridaj aby sa diskutovalo a neustale prebiehala diskusia nie niekedy je to tu nudne.Ak mas nieco here you are.

ved som nic zle nepovedal,
len to ze sa tesime s tebou, Very Happy
ved sme 4. to je pekne i ked malo podstatne - pre mna osobne
pre mna je podstatne aby sme v nedelu vyhrali na JJB Stadium a budem rad
a este viac ak nas hlavny rival omylom "zakopne" ... Very Happy
no vidis ja len aby bola diskusia a ked bude nieco zaujimave tak tu budem pridavat aj veci co sa netykaju Barcy proste aby malo forum lepsiu kvalitu
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyŠt marec 06, 2008 8:40 pm

avs.roy napísal:
marek77 napísal:
Len podpichuj dalej este chelsea neni medzi osmickou aj ked mali by tam byt.
Co sa tyka Arsenalu je to super vyradili obhajcu AC na jeho vlastnom travniku a to sa nestava casto aby si niekto prisiel do milana po vitazstvo ak to prirovname k ManU a CHelsea mali relativne slabsich superov a nevyhrali tam ale to je ina..

aspon uz nebudem na kazdom webe citat ze aky su oni neskusení a ake je AC skusene ved len skusenosti nestacia chce to chut a hlad po vitazstvach a to mladi futbalisti urcite maju lebo aj oni chcu zazit to co ich protivnici ktori uz dosiahli vsetko a maju svoj zenit asi za sebou.

avs.roy : neviem preco to povazujes za vyhodu resp.nevyhodu ved ak chces v nejakej sutazi uspiet musis v nej ist na doraz ako ked vy ste vyhrali triplle v 99.Ak chce aj Arsenal nieco podobne dosiahnut musia ist za radom a uvidia ako to pojde a neni zaruka ak z jednej sutazi vypadnes tak ta to posilni a v druhej vsetko prevalcujes .S jedlom rasie chut nie?

Jasne ze rastie chut Marek! Ja som spomenul, ze to z hladiska ManUtd povazujem za vyhodu, ze AFC ide v LM dalej. Netvrdim, ze zapasy LM sa hraju kazdy treti den, ale muzstvo musi mat dost fyzickych sil, aby islo po (v pripade AFC) dvoch trofejach. A nielen sily, ale aj kvalitnu hlbku kadru, v com by som u AFC videl trochu problem. V oboch zapasoch ste boli lepsi a zasluzene ste v Last 8, tam nie je o com.

Inak AFC je prve muzstvo z ostrova, ktore porazilo AC na San Sire. Na tomto stadione uz sice AFC vyhral 1:5, ale tu latu dostal vtedy Inter Milan.

Pre vsetkych na temu zrebovania stvrtfinale - V Last 8 uz MOZU proti sebe nastupit kluby z jednej krajiny!

No a este pre Stoffa - Podla akeho jedneho zapasu som porovnaval??? Ja som pisal o dvoch remizach 3:3, s ktorymi sa 2x nerozhodne rozisiel tvoj a moj klub v poslednom merani sil v LM! Aka zakerna hra Liverpoolu? O com tu ty tocis?? Nemozem za to, ze v Spanielsku este pred uvodnym hvizdom sa uz 8 hracov z 22 vala po zemi a lekari s masermi nestihaju!!! Toto je hra chlapov a tak sa hra na ostrovoch (az na iste vynimky z Pyrenejskeho poolostrova, Afriky a Juznej Ameriky). V Lyone sme uhrali to, co bolo potrebne a na Trafforde bol Lyon bezzubi. Nevravim, ze som bol tym futbalom nejako oslneny, ale "job is done" a hotovo. Na lavicke sedeli Tevez,Saha,Scholes,Hargreaves a Giggs. A vies preco? Lebo si to Alex moze dovolit! Mame aj ine ambicie ako je LM a chlapcov treba setrit. Nevravim o tom, ze buduci tyzden to bude rok, co hrame bez svojho kapitana! Keby Rijkaard nechal sediet piatich hracov takych kvalit, aj tak by tvoja Barca dala Lyonu 7:0, ze Stoffo??? Spi dalej...
V podstate aj ja mozem povazovat za vyhodu ze aj vy ste postupili dalej, je pravda ze treba siroky kader vy ho mate a mame ho aj my len nie je komplet fit ale uz sa vracia RvP a aj Rosicky takze ich pritomnostou sila kadra porastie a ak sa este vratia ostatni moze to byt super. Niekedy je to paradox ale "oslabene" muzstvo vie niekedy poriadne rozvirit hladinu ako by ich to este viac zomklo, myslim ze ked Liverpool vyhral LM nikoho by to ani vo sne nenapadlo ze sa im nieco take podari a predsa... aj ked v lige vyhoreli v LM by vtedy na nich nikto nedal ani gros pred osemfinale
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyPi marec 07, 2008 2:25 pm

Stoffo napísal:
Nejvíc obdivovatelů mezi fotbalovými fanoušky má v Evropě FC Barcelona. Podle průzkumu německé agentury Sport+Markt se k příznivcům katalánského klubu hlásí více než padesát milionů Evropanů z různých zemí.Agentura z Kolína nad Rýnem oslovila 9600 fanoušků v šestnácti evropských zemích a z jejich odpovědí sestavila žebříček popularity. Její dnes zveřejněná zpráva konstatuje, že za posledních pět let zaznamenaly největší nárůst příznivců Barcelona a Chelsea. Naopak Real Madrid přišel asi o 11 procent fanoušků, hlavně proto, že se mu v poslední době nedaří v Lize mistrů.


Pořadí evropských klubů podle počtu fanoušků v milionech:

1. FC Barcelona 50,3, 2. Real Madrid 45,9, 3. Manchester United 32,8, 4. Arsenal 22,9, 5. AC Milán 22,2, 6. Bayern Mnichov 19,9, 7. Chelsea 19,7, 8. FC Liverpool 19,4, 9. Juventus Turín 17,7, 10. Zenit Petrohrad 15,3, 11. Spartak Moskva 13,5, 12. Inter Milán 10,9, 13. Olympique Lyon 10,4, 14. Olympique Marseille 9,7, 15. CSKA Moskva 6,6, 16. Wisla Krakov 6,6, 17. Ajax Amsterodam 5,8, 18. Galatasaray Istanbul 5,2, 19. AS Řím 4,4, 20. Werder Brémy 4,4.

Najviac fanusikov na svete ma Aston Villa . Podla prieskumu americkej CIA sa k tomuto nesmierne skvelemu klubu hlási viac nez 4 miliardy ludi na celom svete. Dalej sa v sprave docitame ze na 2 mieste skoncil prekvapujuco klub dynamo cernobyl v tesnom zavese za hirosima united a fc nagasaki. Neuveritelny pokles zaznamenali muzstva Fc Barcelona, TJ Sparta Polny Kesov, fc celsi. Romana Abramovica zatkli kvoli ropnym podvodom a tak sa vedenie celsi rozhodlo poorat stadion a vysadit tam zemiaky.
Sprava dalej konstatuje ze Martin O´Neill sa stava neobmedzenym vladcom planety Zem. Fanusikovia modreho odpadu z B´hamu na to reagovali hromadnou samovrazdou.

pocty fanusikov
1. Aston Villa 4,35 miliardy, 2. Dynamo Cernobyl 150 milionov, 3. Hirosima United 149,8 milionov, 4. Fc Nagasaki 148 milionov 5. Druzstevnik Bac 138 milionov
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyPi marec 07, 2008 2:46 pm

Tarzan napísal:
Stoffo napísal:
Nejvíc obdivovatelů mezi fotbalovými fanoušky má v Evropě FC Barcelona. Podle průzkumu německé agentury Sport+Markt se k příznivcům katalánského klubu hlásí více než padesát milionů Evropanů z různých zemí.Agentura z Kolína nad Rýnem oslovila 9600 fanoušků v šestnácti evropských zemích a z jejich odpovědí sestavila žebříček popularity. Její dnes zveřejněná zpráva konstatuje, že za posledních pět let zaznamenaly největší nárůst příznivců Barcelona a Chelsea. Naopak Real Madrid přišel asi o 11 procent fanoušků, hlavně proto, že se mu v poslední době nedaří v Lize mistrů.


Pořadí evropských klubů podle počtu fanoušků v milionech:

1. FC Barcelona 50,3, 2. Real Madrid 45,9, 3. Manchester United 32,8, 4. Arsenal 22,9, 5. AC Milán 22,2, 6. Bayern Mnichov 19,9, 7. Chelsea 19,7, 8. FC Liverpool 19,4, 9. Juventus Turín 17,7, 10. Zenit Petrohrad 15,3, 11. Spartak Moskva 13,5, 12. Inter Milán 10,9, 13. Olympique Lyon 10,4, 14. Olympique Marseille 9,7, 15. CSKA Moskva 6,6, 16. Wisla Krakov 6,6, 17. Ajax Amsterodam 5,8, 18. Galatasaray Istanbul 5,2, 19. AS Řím 4,4, 20. Werder Brémy 4,4.

Najviac fanusikov na svete ma Aston Villa . Podla prieskumu americkej CIA sa k tomuto nesmierne skvelemu klubu hlási viac nez 4 miliardy ludi na celom svete. Dalej sa v sprave docitame ze na 2 mieste skoncil prekvapujuco klub dynamo cernobyl v tesnom zavese za hirosima united a fc nagasaki. Neuveritelny pokles zaznamenali muzstva Fc Barcelona, TJ Sparta Polny Kesov, fc celsi. Romana Abramovica zatkli kvoli ropnym podvodom a tak sa vedenie celsi rozhodlo poorat stadion a vysadit tam zemiaky.
Sprava dalej konstatuje ze Martin O´Neill sa stava neobmedzenym vladcom planety Zem. Fanusikovia modreho odpadu z B´hamu na to reagovali hromadnou samovrazdou.

pocty fanusikov
1. Aston Villa 4,35 miliardy, 2. Dynamo Cernobyl 150 milionov, 3. Hirosima United 149,8 milionov, 4. Fc Nagasaki 148 milionov 5. Druzstevnik Bac 138 milionov
ja som uz davno zistil aky si trapny a teraz to kazdy uvidi znova.uplny trapas!vidno ze nam zavidis-ddd-
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyPi marec 07, 2008 3:20 pm

nie len podobne "statistiky" povazujem za totalne xxxx....asi tak...inteligent to pochopi a xxx bude nadavat...
jasnee zavidim...noo ty si to teda vystihol...a este co vam zavidim??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyPi marec 07, 2008 3:50 pm

Tarzan napísal:
nie len podobne "statistiky" povazujem za totalne xxxx....asi tak...inteligent to pochopi a xxx bude nadavat...
jasnee zavidim...noo ty si to teda vystihol...a este co vam zavidim??
preco su tieto statistiky nepravdive??lebo v nich nefiguruje tvoj klub,preto???Toto je spravna statistika a urcuje sa to podla predaja dresov a predaja tv prav taze sa to da lahko zisti.Inak v rokoch 2005,2006,2007 bola Barca vzdy prva v pocte ziskanych financii za predaj tv prav .co z toho vyplyva???ze Barca je najsledovanejsi klub na svete!!!a z tohto logicky vyplyva ze ma najviac fanusikov a da sa to zistit aj v pocte predanych dresov ale aj tak budete tvrdit svoje a aby si niekto nic nenamyslal hovorim tu to len kvoli tomu pretoze kazdy to spochybnuje.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 EmptyPi marec 07, 2008 3:55 pm

nechapem vobec co tu riesite, stoffo ved on vam nema vobec co zavidiet, nechapem o com tocis...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 11 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 11 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: