world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorSpráva
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 5:57 pm

Stoffo napísal:
V LM rozhoduje stastie a nahody???V yste blazni!1.stastie musi mat kazdy ci hras ligu,Lm,pohar...nahoda??Podla mna skor LM vyhra ten kto je skusenejsi a HLAVNE ten kto chyti prave v tych 2 mesiacoch najôepsiu formu ten vyhra LM.Kto ma ku konci sezony najlepsiiu formu stastie patri ku kazdemu sportu a ku kazdemu zapasu-to je normalne a v LM su tiez perkne zapasy a prioritou klubou urcite neni Liga ked tak je to na normalnej urovni.Mam pocit ze tak o LM hovoris len preto ze Arsenal ju nikdy nevyhral bozze Lm vyhra ten kto ma stastie a nahodu-poculi ste vy toto?Tak potom preco nevyhralal LM Artmedia?ked LM vyhra ten kto ma stastie a nahodu.hmm?

zamysli sa nad tym trochu, superov ti vzdy prisudi nejaky los, to je tiez velka otazka stastia, v lige hras s kazdym vonku aj na domacej pode, potom zapasy, majster odohra 13 zapasov, tim nemusi mat svoj den, spravi jednu chybu alebo sa im proste v jednom z tych zapasov nedari a uz moze vypadnut z boja o vitazstvo v sutazi a o tej priorite sa snad ani nemusim vyjadrovat, povedal som to tisic razy ale tvoja zaslepenost ti brani v tom aby si tomu pochopil...

citácia :
Mam pocit ze tak o LM hovoris len preto ze Arsenal ju nikdy nevyhral
Mam pocit ze tak o lige hovoris len preto lebo ju barca tuto sezonu iste nevyhra (ani tu minulu a vyzera to tak ze aspon jednu, dve dalsie ani nevyhra) a vyhrala LM ked sa dostali do vedenia za 13 minut...

a co sa tyka atraktivnosti zapasov, v PL mas pomerne velku istotu ze uvidis kvalitny zapas, v LM je tato pravdepodobnost o dost mensia a asi preto som videl maximalne 5 zapasov na urovni v LM (ak naratam AFC a to tiez boli asi muzstva z PL) lebo tu sutaz ani nesledujem ak nemusim, nejdem pozerat zapas ked viem ze bude o h*wne
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 6:55 pm

Theri henry 14 na teba zareagujem neskor ale v podstate suhlasim s tym co si napisal skor k Bergiemu.Pises tu ze :Len preto tak hovoris o lige lebo ju Barca nevyhra je scestne pretoze hetrik sme vyhrali myslim hetrik v tituloch ,v minulej sezone sme mali rovnaky pocet bodov ako Real-ten vyhral len pre lepsie vzajomne zapasy taze bo ako polovicny titul a tato sezona po 1.ano titul uz asi je strateny ale vobec nehovorim tak o tom preto ze ho neziskame ale vies aj keby sme ho ziskali tym padom porazime prakticky len Real,mozno Vlaenciu,Sevillu,Atletico...ale hlavne Real ale ked vyhrame LM porazime nielen Real,ale aj Arsenal,Chelsea,AC,Manu,Inter...porazime vsetkycj-naj v eruope a potom superpohar a Ms klubov atd taze myslim si ze vyhrat LM je urcite urcite cennejsie ako liga pretoze o ligovy titul mozes bojovat stale nepodari sa ti to teraz,mozes vyhrat o rok ale stale porazas len anglcike musztva alebo Barca len spanielske a kazdy rok je to to iste ale vo finale LM sa nehra kazdy rok vo finale LM sa hra raz za 2,3,4 niekedy aj raz za 5 rokov .A po dalsie v lige prehras so slabymi klubmi prehras 2 zapasy v rade a stale je cas na napravu kdez to v LM prehra 2 zapasy a si von!o tom to je v lige prehras a sak co nasledne 3 zapasy vyhram ale LM vyhra ten kto musi vyhravat takmer vsetky zapasy (prinajhorsom remiza)a zreb ano napr.pozri sa v osemfinale mas Celtic ale v strfinale mas Manu v semifinale Inter...a ked chces postpit az do finale musis porazit aj Celtic,aj Manu,aj Inter aj samotne finale tam uz niet casu na opravu ako v ligach o tom to je LM vyhra ten kto malokedy-skoro vobec neprehra a ten kto nad kazdym superom vyhra.A kazdy hrac ktory nevyhral MS vam povie ze vyhrat LM to si najviacceni viac uz len asi MS.apropo nwm naco narazas ale povedz mi ze my sme si pred 2 rokmi nezasluzili vyhrat LM hrali sme jednoznacne najkrajsi futbal a mali sme aj tazsie timy ako vy my AC kdez to vy dajaky Villareal-v semifinale tak nehovor ze sme si nezaslizili LM vyhrat my.A skor ty tak hovoris preto ze ste LM nikdy nevyhrali tak preto tak o LM hovoris-taky pocit mam zase ja.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 7:13 pm

Stoffo napísal:
ale povedz mi ze my sme si pred 2 rokmi nezasluzili vyhrat LM hrali sme jednoznacne najkrajsi futbal a mali sme aj tazsie timy ako vy my AC kdez to vy dajaky Villareal-v semifinale tak nehovor ze sme si nezaslizili LM vyhrat my.A skor ty tak hovoris preto ze ste LM nikdy nevyhrali tak preto tak o LM hovoris-taky pocit mam zase ja.

k tomuto ti poviem len tolko ze :
ja fandim arsenalu od sezony 2000/2001
a myslim si a vzdy som si myslel ze predvadzame my najkrajsi footbal
takze toto sa neda jednoznacne povedat kto hra najkrajsi football,
kazdy fandime svojemu klubu a to je preto ...
ale v podstate mozem suhlasit ze vtedy barca hrala podobny utocny
a otvoreny football ako prezentuje arsenal pod vedenim AW

- taktiez sme presli silnymi muzstavami ako vy napr AC ci co si spomenul
my sme mali zase real a niekedy muzstva ako villareal je tazsie porazit
ako mozno nejaky real a pod muzstva takze takto by som to nehodnotil
motivacia na zapas proti realu, barcelone aleboAC je vzdy ina ako nejake porto ale villareal
a mozno aj preto ten zapas moze byt tazsi ako s barcou atd .
a ten villareal tam nebol ziadnou nahodou, hrali dobre,
ved skoro sme vypadli, nebyt naseho skveleho jensa a jeho super zakrokov
a hlavne chytenej 11ke na konci zapasu takze ...

ale to ze ste predvadzali najkrajsi football a zasluzili si vtedy vyhrat LM by som pomlcal
ja som upne ineho nazoru - ale tak to je jasne ze sa nezhodneme
ako som pisal kazdy mame svoj klub
a ja budem len rad ak by sa to finale opakovalo,
a uplne naj by bolo keby sa dalo vratit to co bolo vtedy,
pretoze take uz nikdy nebude - bez titiho Sad
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 7:26 pm

Sak moze byt finale Lm Barca-Arsenal aj s Titim lenze uz na nasej strane Very Happy Very Happy A co sa tyka moj prispevok bol reakciou na Bergieho prispevok taze ja som to nepsial tebe ale to newadi.Apropo nwm co to ma znamenat ze my sme predvadzali ofenzivny futbal len ked sme vyhrali LM Barca hra od vzniku a Barca bol jediny klub v eruope ktory od svojho vzniku az do sucasnosti hraje stale krasny utcony futbal vzdy sme mali stale plno holandanov,a hovorilo sa nam duhe holandksa repre teraz uz holandanov nemame ale stale je to utocna Barca vy utocite len od Wengera ale my od svojho vzniku.Prajem pekny den.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 7:32 pm

Stoffo napísal:
Sak moze byt finale Lm Barca-Arsenal aj s Titim lenze uz na nasej strane Very Happy Very Happy A co sa tyka moj prispevok bol reakciou na Bergieho prispevok taze ja som to nepsial tebe ale to newadi.Apropo nwm co to ma znamenat ze my sme predvadzali ofenzivny futbal len ked sme vyhrali LM Barca hra od vzniku a Barca bol jediny klub v eruope ktory od svojho vzniku az do sucasnosti hraje stale krasny utcony futbal vzdy sme mali stale plno holandanov,a hovorilo sa nam duhe holandksa repre teraz uz holandanov nemame ale stale je to utocna Barca vy utocite len od Wengera ale my od svojho vzniku.Prajem pekny den.

ja viem ze si nepisal mne ale mne to nedalo lebo sa to tyka aj mna
a za svojim nazorom si stojim tak ako aj ty
a je jedno kedy ste zacali prezentovat taky football
bavili sme sa tu o finale LM ktore bolo pred 2 sezonami ak sa dobre pamatam ...
takze v tomto pripade je to jedno , mozete ho prezentovat aj 200 rokov ale
si povedal ze ste si vy zasluzili vyhrat lebo ste mali AC a ste hrali najkrajsi football - podla teba
ja si myslim presny opak zase ...
my sme mali tiez silne tymi, ci nie ?
juventus nebol ?
real tiez nic ???
ked sa dostanes do finale musis mat svoju kvalitu a tu sme mali aj my tak aj vy
stastie rozhodlo inak
na jednej strane smola a na druhej stastie ale tak to chodi a taka LM presne ako som pisal
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 8:28 pm

Ja si presne pametam ako ste vy postupili cez Juve a Villareal vtedy ste vobec ofenzivny futbal nepredvadzali nahodou a vtedy to kazdy videl ze titul sme si zasluzili my pretoze sme hrali najkrajsi futbal.Teraz hrate najkrajsi futbal vy ale vtedy pred 2 rokmi ste taky futbal nehrali,my sme mali vtedy najlepsieho hraca na svete a vsetci vtedy tvrdili ze je trofej v spravynch rukach pretoze nielen v LM ale aj v lige sme hrali vtedy proste vsade sme vtedy predvadzali najkrajsi futbal v europe.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 8:28 pm

Stoffo napísal:
Sak moze byt finale Lm Barca-Arsenal aj s Titim lenze uz na nasej strane Very Happy Very Happy A co sa tyka moj prispevok bol reakciou na Bergieho prispevok taze ja som to nepsial tebe ale to newadi.Apropo nwm co to ma znamenat ze my sme predvadzali ofenzivny futbal len ked sme vyhrali LM Barca hra od vzniku a Barca bol jediny klub v eruope ktory od svojho vzniku az do sucasnosti hraje stale krasny utcony futbal vzdy sme mali stale plno holandanov,a hovorilo sa nam duhe holandksa repre teraz uz holandanov nemame ale stale je to utocna Barca vy utocite len od Wengera ale my od svojho vzniku.Prajem pekny den.

pokial sa chces bavit o peknom utocnom futbale, ten uz vobec barca nehra (uz real hra lepsi futbal), prajem pekny den
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 8:32 pm

Mam pocit ze sa tu rozpravam s nejakymi fundosinmi co nerozumia futbale?videl si ty nase zapasy?nasim zapasom chyb jedine tvrdsia fyzicka NIC INE!Rijkaard nevie na hracov pritlacit a v klube je slaby treningovy proces a muzstvo nezvlada zapasy po fyzickej stranke a Bergie diskusia je ako to bolo pred 2 rokmi ani teraz??noaco kriza moze prist vzdy-to je sport to je futbal ja si to viem priznat ano Real hra teraz lepsi futbal aco?co sa mam teraz z toho po...at ?ja si to viem priznat.Ale po 1.Diskusia je ako to bolo pred 2 rokmi po 2.Arsenal tiez co predvadzal v minulej sezone?? po 3. tom je sport raz pride kriza a utlm na toho raz na toho nemoze valcovat europu 3 roky v rade.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 8:57 pm

citácia :
Mam pocit ze sa tu rozpravam s nejakymi fundosinmi co nerozumia futbale?

klud, uz to moc prezivas, ja mam pocit ako keby sa bavim s niekym kto je zaslepeny a prave ma infarkt

citácia :
videl si ty nase zapasy?

ano videl a co sa tyka hry, jej podstata je zhruba na urovni priemerneho spanielskeho muzstva (hovorim podstata, nie kvalita)

citácia :
diskusia je ako to bolo pred 2 rokmi ani teraz??

no no no, diskusia by mala byt o lose LM ak spravne citam, ja som sa vyjadril k veciam ku ktorym som sa aj chcel

citácia :
po 2.Arsenal tiez co predvadzal v minulej sezone??

tomu futbalu chybali len goly a stastie a kvalita v koncovke a mozno aj trochu priamociarosti, dalo sa na to pozerat (i ked ma potom v tych koncovkach a dlhom obliehani brany chytal slak)

citácia :
3. tom je sport raz pride kriza a utlm na toho raz na toho nemoze valcovat europu 3 roky v rade

urob si v tom jasno, uz sam asi nevies co mas povedat a nic co som ti povedal si vlastne nevyvratil, stale len placas to iste, ja sa zakazdym snazim najst ine argumenty a ty tisic razy omelies to iste, potom zase tvrdis ine co nema velky suvis s tym co som ja napisal

2x si zakazdym premysli co napises
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 9:37 pm

Povedz mi co som take zle napisal?to ze mame krizu a ze Real aj Arsenal je momentalne lepsi??ale to je futbal o rok budeme lepsi tak to vo futbale chodi!Prosim mohol by si mi vysvetlit slovo podstata??lebo fakt nwm co si tym slovom mal namysli?chcem to vediet.A po dlasie ja chcem debatovat k veci a ked si precitas moje prispevky zistis ze ja stale debatujem k veci o tom ze co je pre kluby dolezitejsie LM ci liga.A neznizuj uroven Barcy pretoze tiez by sa ti nepacilo kebyze zacnem pisat nieco na Arsenal.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 9:47 pm

Stoffo napísal:
Povedz mi co som take zle napisal?to ze mame krizu a ze Real aj Arsenal je momentalne lepsi??ale to je futbal o rok budeme lepsi tak to vo futbale chodi!Prosim mohol by si mi vysvetlit slovo podstata??lebo fakt nwm co si tym slovom mal namysli?chcem to vediet.A po dlasie ja chcem debatovat k veci a ked si precitas moje prispevky zistis ze ja stale debatujem k veci o tom ze co je pre kluby dolezitejsie LM ci liga.A neznizuj uroven Barcy pretoze tiez by sa ti nepacilo kebyze zacnem pisat nieco na Arsenal.

tym slovom podstata som myslel samotny herny prejav (utocny, dynamicky, agresivny,...)

totizto, ty si obhajujes svoj nazor sposobom "stojim si za svojim nazorom a stale tvrdim dokola to iste a nereagujem (ci nevnimam alebo nerozmyslam) na to co napisu druhy"...ja som si uz svoje povedal a ty stale tvrdis to iste dokola, vyjadril som svoj nazor urcitou cestou a ty tvrdis celkom inou pricom vobec neberies do uvahy co som ja napisal, tak sa vsak nediskutuje... bud konecne zohladnis aj fakty, ktore som ja napisal alebo nema cenu v tejto diskusii pokracovat

a co sa tyka tej barcy ako si tvrdil ze hrate araktivny utocny futbal, ja som oponoval a ty si zacal tvrdit nieco s tym ze to bolo pred 2 rokmi a ze nemoze kazdi stale... avsak jedno ma na tebe strasne zaujalo, uzasne si series do huby, to sa musi nechat
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 10:04 pm

No, liga je urcite dolezitejsia, uz len preto ze je to dlhodobejsia sutaz a tim musi ukazat vyrovnanost svojich vykonov...aj v ligach su velmi tazke zapasy...samozrejme liga majstrov je tiez velmi dolezita ale priorita minimalne pre ostrovne kluby urcite nie je...

stoffo: povedat ze barca si vtedy zasluzila ligu majstrov lebo hrala najkrajsi futbal je troska blbe...aj arsenal hral super futbal, asi si nevidel zapas na santiago bernabeu, tam sme s nimi robili co chceme a stali sme sa 1. anglickym timom, ktory tam vyhral...vo finale sa uz mohlo stat hocico...aj sa stalo, od 16 minuty ci kedy sme hrali v 10, dali sme gol a do 60-70 minuty sme s barcou drzali krok, mali sme aj viacero sanci ist na 2-0, nestalo sa a barca svoj tlak na konci vyuzila, aj ked prvy gol padol z offsidu, ale to je uz jedno...skoncilo to tak ako to skoncilo

no a v minulej sezone hral arsenal najkrajsi futbal v europe, ibaze chybala produktivita...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptyUt február 12, 2008 10:08 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Povedz mi co som take zle napisal?to ze mame krizu a ze Real aj Arsenal je momentalne lepsi??ale to je futbal o rok budeme lepsi tak to vo futbale chodi!Prosim mohol by si mi vysvetlit slovo podstata??lebo fakt nwm co si tym slovom mal namysli?chcem to vediet.A po dlasie ja chcem debatovat k veci a ked si precitas moje prispevky zistis ze ja stale debatujem k veci o tom ze co je pre kluby dolezitejsie LM ci liga.A neznizuj uroven Barcy pretoze tiez by sa ti nepacilo kebyze zacnem pisat nieco na Arsenal.

tym slovom podstata som myslel samotny herny prejav (utocny, dynamicky, agresivny,...)

totizto, ty si obhajujes svoj nazor sposobom "stojim si za svojim nazorom a stale tvrdim dokola to iste a nereagujem (ci nevnimam alebo nerozmyslam) na to co napisu druhy"...ja som si uz svoje povedal a ty stale tvrdis to iste dokola, vyjadril som svoj nazor urcitou cestou a ty tvrdis celkom inou pricom vobec neberies do uvahy co som ja napisal, tak sa vsak nediskutuje... bud konecne zohladnis aj fakty, ktore som ja napisal alebo nema cenu v tejto diskusii pokracovat

a co sa tyka tej barcy ako si tvrdil ze hrate araktivny utocny futbal, ja som oponoval a ty si zacal tvrdit nieco s tym ze to bolo pred 2 rokmi a ze nemoze kazdi stale... avsak jedno ma na tebe strasne zaujalo, uzasne si series do huby, to sa musi nechat

bohuzial stoffo, toto je niekedy fakt pravda...ako vtedy ked si napisal ze zavedenia toho pravidla 6+5 je fatalny krok na nicenie futbalu a znizi to jeho kvalitu...a o par riadkov si napisal ze to je krok pre buducnost...troska protirecive tvrdenia ale ty si mi stale do okola tvrdil ze si sa na to pozeral ako na vyhody a nevyhody, ale ako moze byt nevyhoda znicenie niecoho a zaroven vyhoda do buducnosti...?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 10:14 am

je ťažké počúvať ľudí, ktorí su zaslepení svojou priaznivosťou klubu....

že si barca nezaslúžili vyhrať vtedy ligu majstrov tvrdiť, je fakt úžasné počúvať...finále? ok? tam to bolo vyrovnané - to netvrdím, aj keď môj názor - barca o niečo lepšia a arsenal ten zápas proste nezvládol...ale keď si porovnám celú sezónu ligy majstrov, keď barca vyhrala s výkonom arsenalu...ech...s vami taká debata...arsenal, arsenal a stále de...ný arsenal...je to môj druhý naj klub spolu s barcelonou,ale normálne získavam nechuť po vašich neustálych rečiach dvíhania toho klubu do nebies! barca bola v tej sezóne lepšia ako arsenal a zaslúžila si z pohľadu výkonov v lige majstrov vyhrať. to je môj názor. už sa teším ako ma sprdnete, že sa nevyznám do futbalu.....ok, možno nie, ale mám oči a hrával som ho Razz

tak a teraz k tomu, čo je dôležitejšie...tak k lige sa pristupuje ináč ako k LM a tiež si myslím, že ako priorita na sezónu je víťazstvo domácich súťaži, ale LM je hneď v závese a nemyslím si, že hráči a trénery pristupujú k LM menej zodpovedne...a padlo tu tvrdenie (asi od bergiho), že v PL je oveľa viac kvlitnejších zápasov ako v LM.... Question chlape....percentuálny podiel na seriózne porovnanie ti nič nehovorí? je jasné, že počtom zápasov sa nedá PL a LM porovnať a teda je naoko aj viac kvalitných zápasov v PL, ale ak by sme brali podiel, ktorý je vežným prvkom reálenho hodnotenia a porovnania, tak neviem k čomu by sme došli...v LM je veľa kvalitných zápasov rok, čo rok...

asi tak....
už vidím tú vlnu nevôle od arsenalistov lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 11:07 am

jarci napísal:
je ťažké počúvať ľudí, ktorí su zaslepení svojou priaznivosťou klubu....

že si barca nezaslúžili vyhrať vtedy ligu majstrov tvrdiť, je fakt úžasné počúvať...finále? ok? tam to bolo vyrovnané - to netvrdím, aj keď môj názor - barca o niečo lepšia a arsenal ten zápas proste nezvládol...ale keď si porovnám celú sezónu ligy majstrov, keď barca vyhrala s výkonom arsenalu...ech...s vami taká debata...arsenal, arsenal a stále de...ný arsenal...je to môj druhý naj klub spolu s barcelonou,ale normálne získavam nechuť po vašich neustálych rečiach dvíhania toho klubu do nebies! barca bola v tej sezóne lepšia ako arsenal a zaslúžila si z pohľadu výkonov v lige majstrov vyhrať. to je môj názor. už sa teším ako ma sprdnete, že sa nevyznám do futbalu.....ok, možno nie, ale mám oči a hrával som ho Razz

tak a teraz k tomu, čo je dôležitejšie...tak k lige sa pristupuje ináč ako k LM a tiež si myslím, že ako priorita na sezónu je víťazstvo domácich súťaži, ale LM je hneď v závese a nemyslím si, že hráči a trénery pristupujú k LM menej zodpovedne...a padlo tu tvrdenie (asi od bergiho), že v PL je oveľa viac kvlitnejších zápasov ako v LM.... Question chlape....percentuálny podiel na seriózne porovnanie ti nič nehovorí? je jasné, že počtom zápasov sa nedá PL a LM porovnať a teda je naoko aj viac kvalitných zápasov v PL, ale ak by sme brali podiel, ktorý je vežným prvkom reálenho hodnotenia a porovnania, tak neviem k čomu by sme došli...v LM je veľa kvalitných zápasov rok, čo rok...

asi tak....
už vidím tú vlnu nevôle od arsenalistov lol!

vies ja som nepovedal ze si barca nezasluzila ligu majstrov, len som reagoval na to tvrdenie od stoffa, ze si arsenal nezasluzil to vyhrat...dostal sa do finale, vyradil kluby ako juventus, real, ani villareal ani zdaleka nebol lahky oriesok, vo finale sme hrali o 10 takmer cely zapas...ale ako som povedal to je jedno...skoncilo to tak ako to skoncilo...preco si myslis ze barcelona hrala lepsi futbal ako arsenal v tej sezone??? arsenal jasne prehral juventus a real doma, na santiago bernabeu!!! si real ani neprdol, doma proti villarealu boli tiez velmi dobri a hrali sme fakt pekny futbal...

samozrejme ze sa vazne berie aj LM, ale je az za domacim titulom, velke kluby chcu vyhrat kazdu sutaz v ktorej hraju ale liga je na prvom mieste.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 11:22 am

jarci napísal:
... a padlo tu tvrdenie (asi od bergiho), že v PL je oveľa viac kvlitnejších zápasov ako v LM.... Question chlape....percentuálny podiel na seriózne porovnanie ti nič nehovorí? je jasné, že počtom zápasov sa nedá PL a LM porovnať a teda je naoko aj viac kvalitných zápasov v PL, ale ak by sme brali podiel, ktorý je vežným prvkom reálenho hodnotenia a porovnania, tak neviem k čomu by sme došli...v LM je veľa kvalitných zápasov rok, čo rok...

asi tak....
už vidím tú vlnu nevôle od arsenalistov lol!

cuban mi trochu usetril kus roboty a ja to teda dokoncim...

ja som hovoril prave v zmysle zoho percentualneho podielu, prinajlepsom kazdi druhy zapas LM (ne)dosahuje kvality priemerneho zapasu PL (aj to som bol este asi moc milostivy), vidim to na vlastne oci, priemerny zapas LM sa rovna priemernemu (az podpriemernemu) zapasu Ligue 1.. viac ani nejdem pisat lebo to zrejme nema vyznam
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 11:27 am

Bergie6 napísal:
jarci napísal:
... a padlo tu tvrdenie (asi od bergiho), že v PL je oveľa viac kvlitnejších zápasov ako v LM.... Question chlape....percentuálny podiel na seriózne porovnanie ti nič nehovorí? je jasné, že počtom zápasov sa nedá PL a LM porovnať a teda je naoko aj viac kvalitných zápasov v PL, ale ak by sme brali podiel, ktorý je vežným prvkom reálenho hodnotenia a porovnania, tak neviem k čomu by sme došli...v LM je veľa kvalitných zápasov rok, čo rok...

asi tak....
už vidím tú vlnu nevôle od arsenalistov lol!

cuban mi trochu usetril kus roboty a ja to teda dokoncim...

ja som hovoril prave v zmysle zoho percentualneho podielu, prinajlepsom kazdi druhy zapas LM (ne)dosahuje kvality priemerneho zapasu PL (aj to som bol este asi moc milostivy), vidim to na vlastne oci, priemerny zapas LM sa rovna priemernemu (az podpriemernemu) zapasu Ligue 1.. viac ani nejdem pisat lebo to zrejme nema vyznam

myslis kvalitu futbalu? toto by som zase az tak nepovedal...ked si to vezmes tak ze mas za sezonu 2x chelsa, manu, liverpool, aj ine celkom kvalitne kluby, ako man city, aston villu, everton, alebo taky tottenham - treba povedat ze teraz by som si ich nezelalal moc za supera a porovnas to s napriklad tou sezonou 05/06 - 2x ajax, thun, sparta, juventus, real, villareal, a finale barca...neviem co je jednoduchsie...kvalitu zapasov by som az tak neriesil..ide skor o ten dlhodoby aspekt sutaze ako epl...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 11:37 am

s kvalitou zápasov nesúhlasím, ale rešpektujem názor, keďže ja nemám možnosť pozerať zápasy LM...

cuban: som nevravel, že arsenal hral škaredý futbal alebo podobne, že bol slabý v tej sezóne...ja mám rád arsenal,ale barca bola jednoducho v tej sezóne v LM fakt úžasná...asi tak...

a čo sa týka tej priority, tak som to písal v predošlom mojom príspevku, takže si myslím, že v tom máme podobný názor... Very Happy

ja len dúfam, že o rok bude v LM aj bayern... lol!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 12:13 pm

jarci napísal:
s kvalitou zápasov nesúhlasím, ale rešpektujem názor, keďže ja nemám možnosť pozerať zápasy LM...

cuban: som nevravel, že arsenal hral škaredý futbal alebo podobne, že bol slabý v tej sezóne...ja mám rád arsenal,ale barca bola jednoducho v tej sezóne v LM fakt úžasná...asi tak...

vidim ze sa tu ta debata nejako rozbehla,
nezabudnite kde to zacalo Smile
islo o prioritu medzi LM a domacou sutazou bounce

jarci ...
ja / my s me tiez nevraveli ze barca hrala zly football
ani sme nehovorili ze ste boli slaby v tej sezone ,
nic take aspon odomna si nepocul ...
ale to ze kto bol lepsi je dost diskutabilna tema
na ktorej sa asi nezhodneme,
pretoze kazdy ma svoju pravdu...
tak ako my teba nepresvecime ze arsenal bol lepsi
a zasluzil si vyhrat tak ty mna nepresvedcis o opaku
kazdy z nas ma rad nejaky klub a preferuje ho to je normalne,
ale ja si za svojim nazorom stojim ze bol to prave arsenal ktory hral lepsie
a zasluzil si vyhrat - to je moj nazor tak ako mas ty svoj ...
ano mali ste dobru formu ved dostat sa do finale LM nieje malickost
a o niecom to svedci ale my sme tam boli tiez a to uz je troska o stasti
a detailoch na ihrisku ...
a k predvadzanej hre : ja si myslim ze my pod vedenim AW predvadzame okulahodiaci football
a pre mna je to najkrajsia vec na footballe ... a ten pekny football sme predvadzali
aj pre 2 rokmi v LM aj minuu sezonu - problem bol ten ze sme nepremienali sance
i ked tych golovych bolo vela, da sa povedat ze tak isto ako tuto sezonu ,
len s tym rozdielom ze teraz ich premiename a v tabulke to potom vyzera inak Smile
ale taku hru sme predvadzali aj vtedy ...

*sak mozno ked prejdeme cez AC lol! a barca pojde tiez dalej tak si to
finale (zapas) mozno zopakujeme a uvidime kto bude stastnejsi,
ja si to zelam aby sme hrali proti barce na cele s henrym Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 12:24 pm

ok....tak to upravím....pre mňa vtedy hrala barca celú sezónu ligy majstrov krajší futbal ako arsenal (pozor - netvrdím, že hral škaredý futbal!!!ale že barca krajší - pre mňa) a preto som držal prsty barce a nie ináč pre mňa veeeľmi sympatickému arsenalu..

tierryhenry14 - ja nie som fanda barcy, bože, len to nie lol!

BAYERN, BAYERN, BAYERN cheers

a ináč - finále barca a arsenal...tak to by som toho roku naozaj bral...a ešte čo sa týka finále...chcel by som vedieť váš názor - podľa mňa sa nemôžete vyhovárať na nič iné ako na váš nezvládnutý zápas...vylúčenie oprávnené ale úplne zbytočné a druhý gól, no hrúza....čo vy na to?teraz bez irónie ani ničoho, len váš názor...proste ste si finále vtedy prehrali s barcou sami podľa mňa...čosi podobné ako my s manchestrom v 1999 - takže chlapci, viem ako ste sa cítili vtedy....ako ja - HROZNE.. Smile
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 12:31 pm

jarci napísal:
ok....tak to upravím....pre mňa vtedy hrala barca celú sezónu ligy majstrov krajší futbal ako arsenal (pozor - netvrdím, že hral škaredý futbal!!!ale že barca krajší - pre mňa) a preto som držal prsty barce a nie ináč pre mňa veeeľmi sympatickému arsenalu..

tierryhenry14 - ja nie som fanda barcy, bože, len to nie lol!

BAYERN, BAYERN, BAYERN cheers

a ináč - finále barca a arsenal...tak to by som toho roku naozaj bral...a ešte čo sa týka finále...chcel by som vedieť váš názor - podľa mňa sa nemôžete vyhovárať na nič iné ako na váš nezvládnutý zápas...vylúčenie oprávnené ale úplne zbytočné a druhý gól, no hrúza....čo vy na to?teraz bez irónie ani ničoho, len váš názor...proste ste si finále vtedy prehrali s barcou sami podľa mňa...čosi podobné ako my s manchestrom v 1999 - takže chlapci, viem ako ste sa cítili vtedy....ako ja - HROZNE.. Smile

ano ved to je to o com hovorim ze sa tu nezhodneme ,
pretoze kazdy z nas ma svoj nazor na to

ano v podstate mas pravdu,
zbytocne vylucenie nas potrestalo si myslim
keby nebolo toho vylucenia zapas je iny
a vtedy skvelo chytajuci jens by urcite nedostal
gol medzi nohy, kopnuty pomaly za ciarou
a dalsi z ofsajdu no ale sak taky je football
a tie pocity mam este ked to teraz vidim alebo rozmyslam o tom
nevydarilo sa to i ked sme nehrali zle proti barce z 10 muzmi v poli
nam zase keby vysiel nejaky ten henryho break co mal
si myslim ze by bolo rozhodnute za stavu 2:0 potom aby nestacili pires alebo ljungberg trafil brvno tusim
neviem presne uz sa nepamatam ale zapas to nebol najhorsi iba ten vysledok
ale urcite rozhodlo to vylucenie jensa, mozem povedat ze keby nebolo vylucenia mame
na dost vela % titul, ale to je zbytocne teraz uz o tom rozpravat ...
to sa uz aj tak nedozvieme a titul ma barca z toho finale
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 12:39 pm

súhlasím...barca z celej tej fajnej sezóny LM finále vôbec nehrala nejako oslnivo, aj keď zápas sa mi páčil...
keby jens nebol vylúčený, tak ja silne pochybujem, že by vôbec ten druhý gól padol....bolo by to ináč, jens mal vtedy fakt formu...ale tak čo už...stalo sa...keby sa také veci nestávali, tak by som zažil nie jedno, ale dva tituly bayernu v LM Sad
tak sme sa nakoniec dohodli...hneď sa ináč debatovalo, keď ste ten arsenal reálne zhodnotili Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 5:28 pm

Poviem len jedno pisalo sa to vtedy vsade v novinach,na nete hovorili to tak aj komentantori...proste vsteci ze sme si zasluzili vyhrat po dlasie mam pocit ze fanusikovia Arsenalu znizuju kvalitu LM len preto ze ju nikdy nevyhrali a po dalsie finalovy zapas je jeden v ktorom ide hlavne o taktiku,a nehrali sme oslnivo lebo ste hrali s desiatimi a ihned ste sa stiahli do obrany preto sme nehrali oslnivo a vtedy som to bral ako cely rok stiahnite si na nete videa zo zapasov zakladnej skupiny alebo ako sme vyradili Chelsea,Benficu...to booli nadherne utocne zapasy--inak neviem kto to tu pisal ale Arsenal nehral urcite v minulej sezone najkrajsi futbal a to v ziadnom pripade teraz ano to si priznam teraz v tejto sezone ano ale v minulej nie.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 5:59 pm

pojem najkrajší futbal je dosť čudný...každý definuje pekný futbal ináč Smile to je ten problém...a cuban, fergie nezhadzujú význam ligy majstrov, len vravia, že väčšia priorita je domáca súťaž a názor na to som už písal.... Smile
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 EmptySt február 13, 2008 7:08 pm

stale to bezi po starom Stoffo, stale nechapes co piseme ale dobre, pis dalej co chces...

ja len, ze kolko nasich zapasov si videl minulu sezonu a co si predstavujes pod pojmom pekny futbal? pls odpovedz, velmi ma to zaujima
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 3 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: