world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 11:28 am

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Kaka varoval svojich spoluhracov pred Arsenalom povedal:

To ze sme v Lige Majstrov v nedavnej minulosti relativne lahko porazili Manchester a Liverpool neznamena ze s Arsenalom to pojde takto lahko...

Su velmi nebezpecny...a budeme musiet byt velmi opatrny, ale uz len fakt ze sme AC hovori ze mame sancu na postup...


hmmm veris na taketo??? (ak hej tak ti poviem ze tiez existuje Jezisko a Mikulas Very Happy ) su to tradicne zvasty pred zapasom to ti povie kazdy tomu sa povie diplomaticka odpoved...nikto ti nepovie ze rozdupeme tie hovna Very Happy

keby povedal do novin : rozdupeme tie hovna tak to sem postnem...on ale povedal toto...end of story
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 7:34 pm

tak ale uznaj cuban - predsa len treba take vyroky brat s rezervou....ale ma pravdu v tom co povedal a to ako to myslel je predsa jedno...isto chce aby postupili - myslim AC - ved ak by nechcel, to ani hrat nemusi, ale uznat kvalitu supera sa patri....by som chcel vidiet ako by ho media rozdupali keby povedal ze ich rozdupeme....hehe Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Haha   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 4:43 pm

podla mna to budu velmi tazke zapasy ale co sa tyka toho slagra tak sa pripajam k postupu Ac Milan pretoze AC hraju sice v lige katastrofalne ale o to viac sa budu snazit v lige majstrov kedze titul uz v taliansku neziskaju.A musime si povedat aj pravdu ze vyradovacie zapasy ligy majstrov nie su vzdy o krase ale casto aj o taktickej vyspelosti timov a aj preto sa priklanam na stranu Ac Milana+neskusenost mladych hracov Arsenalu(ktory maju obrovsky talent ale v lige masjtrov talent nestaci).Medzi dalsich postupujucich tipujem Inter Milan,Porto,Barcelona (ta ma asi najlahsi zreb aj ked zapas v skotsku bude tazky,ale ked barca v glasgowe napr.remizuje bude to stacit pretoze na nou campe ich tam rozbije)Lyon,(aspon v to dufam po Barce a Arsenale je Lyon u mna na 3.mieste v mojej oblubensoti)Real,(aj ked ich ako najvescieho rivala barcy neznasam musim priznat ze v tejto sezone ma malo muzstiev lepsi utok ako real mozno len inter a arsenal-trojica Robinho-Raul-Nistelroij-je spicka taze preto Real a dalej by mali ist aj Sevilla (mozno sa niektori budete smiat ale ja Sevillu tipujem na prve 4 miesta ak nebude mat v strfinale extremne tazkeho supera napr.barca,chelsea,ac...tak by mala ist do semifinale,v europe to Sevilla dokaze a maju velmi kvalitny tim -no a Chelsea tam by to nemal byt problem.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 5:07 pm

ano AC ma v lige majstrov obrovske skusenosti...to nikto nepopiera...bodaj by nie s takym vekovym priemerom. ALE vsetci si myslite ze arsenal je neskuseni ale to nie je pravda!! dokonca aj v lige majstrov...uz tito hraci maju odohrate dost vela...tak vela ako AC nie ale arsenal sa napriklad dostal v r. 05/06 do finale ligy majstrov..a od vtedy sa ten tym az tak strasne nezmenil...,
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
LoLo




Počet príspevkov : 4
Registration date : 12.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: ?   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptySo január 12, 2008 12:37 pm

Zapas medzi Schalke a Porto bude rozhodne zaujimavy, Schalke ma nenapadnych hracov,ktori niekedy dokazu prekvapit..Porto je zas klubova stalica so skusenejsimi hracmi, dobrou obranou a technickym rozpolozenim hracov..Zapas si rozhodne rad pozriem..
As Rim a Real Madrid...Tam je to myslim jasne...AS Rim je a bol stale tim, ktory daval doraz na utok a na zalohu trosicka zabudal..Doma nieco mozu uhrat,ale vonku to pre nich zrejme nebude velmi priaznive...Real ma momentalne velmi dobru formu a Liga Majstrov je pre nich priorita no. 1 Wink
Olympiacos Pireus - Chelsea Londýn? Tam je to myslim jasne...Chelsea je jasnym postupujucim..Ak by Olympiacos vyhral,dal by som si dozivotny tipovaci distanc Very Happy
Zapas medzi Liverpoolom a Interom bude zaujimavy a vitaza si nehodlam tipovat..
Liverpool ma mensie problemy v obrane a kolisavych vykonoch,Inter je zas v LM menej skuseny..Uvidime Wink
Co sa tyka dalsich zapasov,tak tam to troska skratim..Postupujuci:ManchesterUTD,Istambul...aaaaa...ufff..Drzim Arsenalu,ale tipujem to na AC...Milano je predsa v Lige Majstrov skusenejsie,i ked...Nedla by som ruku do ohna...
Nechajme sa prekvapit
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 3:42 am

Rozlosovanie osemfinále Ligy Majstrov:

Schalke 04 - FC Porto 19.2. / 5. 3.
AS Rím - Real Madrid 19.2. / 5. 3.
Olympiacos Pireus - Chelsea Londýn 19.2. / 5. 3.
FC Liverpool - Inter Miláno 19.2. /11. 3
Celtic Glasgow - FC Barcelona 20.2. / 4. 3.
Olympique Lyon - Manchester United 20.2. / 4. 3.
Fenerbachce Istambul - FC Sevilla 20.2. / 4. 3.
Arsenal Londýn - AC Miláno 20.2. / 4. 3.

podla mna by to mohlo vyzerat takto:

>Porto
>medzi AS a REALom to bude iskrit ale verim ze postupi REAL /davam mu 70-80 % sancu/
>Chelsea /bohuzial/
>zapas Liverpool vs. Inter bude fakt zaujimavy,netrufam si ani tipovat,ja to vidim tak 50 na 50
>FC Barcelona,no ale Celtic uplne neodsudzujem,zalezi od toho ako zodpovedna bude obrana
>Lyon-Man U ??? -tiez tazky a vyrovnany ale ja to vidim tak 60 na 40 pre Man U,lyon uz nie je to co byval...
>Fenerbachce Istambul - FC Sevilla :vela ludi vravi ze sevilla ale momentalne je trocha z formy a turci nie su lahky super /50-50/
>Arsenal Londýn - AC Miláno:asi tahak celeho osemfinale,mlady stroj proti kope skusenosti :-) velmi vyrovnane /50-50/
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 3:32 pm

ja idem tak taký tiket z brucha na postup a bude vyzerať takto:

porto
real
chelsea
inter
barcelona
lyon Shocked
fenerbachce
arsenal

haluze,ale tak uvidíme...dakedy aj motyka vystrelí... Smile
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:59 pm

jarci napísal:
ja idem tak taký tiket z brucha na postup a bude vyzerať takto:

porto
real
chelsea
inter
barcelona
lyon Shocked
fenerbachce
arsenal

haluze,ale tak uvidíme...dakedy aj motyka vystrelí... Smile

to daj Jarci tie prachy radsej na charitu, pretoze v tomto pripade ziadna motyka strielat nebude!!!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptySo január 26, 2008 2:58 pm

ja viem, že ten lyon je haluz...ale vieš koľko vecí sa už v lige majstrov stalo...sám by si to mal vedieť a okrem toho - šak to nedám za 1 000 sk Smile
Návrat hore Goto down
T-BARCA




Počet príspevkov : 14
Age : 36
Location : Piešťany
Registration date : 23.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyŠt január 31, 2008 9:40 pm

cuban napísal:
Rozlosovanie osemfinále Ligy Majstrov:

Schalke 04 - FC Porto 19.2. / 5. 3.
AS Rím - Real Madrid 19.2. / 5. 3.
Olympiacos Pireus - Chelsea Londýn 19.2. / 5. 3.
FC Liverpool - Inter Miláno 19.2. /11. 3
Celtic Glasgow - FC Barcelona 20.2. / 4. 3.
Olympique Lyon - Manchester United 20.2. / 4. 3.
Fenerbachce Istambul - FC Sevilla 20.2. / 4. 3.
Arsenal Londýn - AC Miláno 20.2. / 4. 3.

tak ja len v kratkosti podla mna dalej pojde:
Porto, Real, Chelsea, Inter, Barca, ManU, Sevilla, AC - Arsenal tam je mozne vselico ale skor AC aj ked radsej by som bol keby postupy Lyon a Arsenal
a neviem preco vsetci ste odpisali sevillu podla mna ide dalej
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 12:59 pm

na uvod aby som nezabudol, 4 Stoffo: pls pis to oddelene alebo v odstavcoch, lepsie sa to potom cita

dalej trochu k samotnej sutazi, je to vec uhla pohladu ci je LM najlepsia klubova sutaz na svete, urovnou futbalu pre mna nie lebo tu kazia napriklad aj talianske kluby a aj ine, je to skor sutaz prestizna v ktorej hra futbal druhe husle, tak isto je nezmysel tvrdit ze europskym majstrom je tim, ktory uspesne odohra 13 zapasov za sezonu, i ked proti spickovym klubom, skvelym prikladom je AC, nesuhlasim s tym ze moze byt majster europy niekto kto vyhra len LM a ostatne sutaze odsunie bokom, nepoviem keby vyhraju narodny pohar alebo domacu ligu este k tomu, skratka je to sutaz penazi, stastia, skusenosti a prestize

a teda k veci, tipovat vysledky LM uz vo vyradovacej casti je skoro ako skakat do jamy levovej, to ked AC nas vyradi vobec neznamena ze su lepsim timom vzhladom k tomu kde sa my nachadzame v inych sutaziach, je to velmi pochybna sutaz plna nevyriesenych dohadov, v tejto sutazi maju zelenu spanielske a hlavne talianske kluby, ktore tuto sutaz beru najvaznejsie, timi z PL hraju o jeden pohar naviac, hraju narocnejsiu ligu a maju aj odlisne ambicie a postoj k tejto sutazi, talianske kluby hraju beton na ktory sa len tazko pozera, je to celkom odlisne vnimanie futbalu ktore sa mne protivy
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 11:36 pm

no ja osobne som fakt velmi zvedavy ako dopadneme s AC milanom
bude to urcite tahak vsetkych zapasov ...
a bude urcite mrte tazke nieco dobre uhrat aj doma a nie uz vonku...
nemam ani najmensiu predstavu ako moze tento dvojzapas skoncit ...
AC nesledujem ale nehraju nejaky atraktivny football ani na vysledky
ale dobre vieme ze LM je nieco ine ako ta blba Seria A
takze podla postavenia v tabulke to vobec neviem posudit
a neviem to posudit vobec pretoze som ich hrat nevidel ani v LM tuto sezonu

no neham sa prekvapit
nech to dopadne ako chce
ale PL je pre mna a vacsinu gooners priorita NO1
takze asik tolko k tomu Smile

Arsene knows ...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 5:30 pm

Bergie len tak na odlachcenie povedat ze vsetky anglcike kluby sa sustredia viac na PL ako na LM je absolutne od veci.V LM su najvescie prachy a uz z tohto pohladu ma poriadny velkoklub najvesci zaujem o LM kazda liga je tazka ci Premiership,La liga,Serie-a kazda liga je tazsia jak LM pretoze sa hra kazdy vikend.Nehovoril by som ze Premiership je narocnejsia ako La liga,Serie-a,...V kazdej sa musi odohrat 38 kol taze je to vyrovnane.Priznavam ze ten vianocny a novorocny program je v anglicku doslova drasticky ale v spanielsku a taliansku to tiez musia dokopat rovnako kedze aj u nich je 38 kolova sutaz.Pre spanielske a talianske kluby su zase tazsie mesiace april,maj v anglicku uz sa ani v maji nehra a v spanielsku su marec,april,maj velmi tazke lebo musztva ktore bojuju o titul,este su aj v semifinale,finale pohara a LM maju velmi tazy program.Co sa tyka mas pravdu ze Lm neponuka najkrajsi futbal ale to je ako MS velmi vela sa taktizuje a kazdy chce vyhrat a preto sa viac brani ako utoci.Ale to s anglickymi musztvami nie je pravda.Myslis ze tak Arsenal nechce vyhrat LM ked ju este nikdy nevyhral?(mam namysli novodoby system t.j. od roku 1993)Alebo taka Chelsea to iste ale aj taky Manchester United aj ked LM vyhral spustu krat chce ju vyhravat znova a znova a znova.LM je jednoznacne najprestiznejsia sutaz pretoze sa v nejs tretavaju naj kluby sveta a kazdy chce byt uspesni.a po dalsie je to nehorazny biznis.Asi tak!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 5:59 pm

Stoffo napísal:
Bergie len tak na odlachcenie povedat ze vsetky anglcike kluby sa sustredia viac na PL ako na LM je absolutne od veci.V LM su najvescie prachy a uz z tohto pohladu ma poriadny velkoklub najvesci zaujem o LM kazda liga je tazka ci Premiership,La liga,Serie-a kazda liga je tazsia jak LM pretoze sa hra kazdy vikend.Nehovoril by som ze Premiership je narocnejsia ako La liga,Serie-a,...V kazdej sa musi odohrat 38 kol taze je to vyrovnane.Priznavam ze ten vianocny a novorocny program je v anglicku doslova drasticky ale v spanielsku a taliansku to tiez musia dokopat rovnako kedze aj u nich je 38 kolova sutaz.Pre spanielske a talianske kluby su zase tazsie mesiace april,maj v anglicku uz sa ani v maji nehra a v spanielsku su marec,april,maj velmi tazke lebo musztva ktore bojuju o titul,este su aj v semifinale,finale pohara a LM maju velmi tazy program.Co sa tyka mas pravdu ze Lm neponuka najkrajsi futbal ale to je ako MS velmi vela sa taktizuje a kazdy chce vyhrat a preto sa viac brani ako utoci.Ale to s anglickymi musztvami nie je pravda.Myslis ze tak Arsenal nechce vyhrat LM ked ju este nikdy nevyhral?(mam namysli novodoby system t.j. od roku 1993)Alebo taka Chelsea to iste ale aj taky Manchester United aj ked LM vyhral spustu krat chce ju vyhravat znova a znova a znova.LM je jednoznacne najprestiznejsia sutaz pretoze sa v nejs tretavaju naj kluby sveta a kazdy chce byt uspesni.a po dalsie je to nehorazny biznis.Asi tak!

no neviem ako ostatne kluby v inych ligach ,
ale mozem ti povedat ze pre Arsenal je najvacsia priorita
vyhrat domacu ligu.
LM je o peniazoch to mas pravdu ,
tam su peniaze kazdy ju chce vyhrat ale
sam Arsene Wenger to povedal a ja mam este taky pocit ze
este pred bol aj FA cup potom LM a potom Curling cup.
- ja co si dost krat pamatam tak arsenal bojoval skoro vzdy az do konca
a skoro nikdy nic nevyhral - posledne roky mam na mysli
kedy sa nam darilo aj CC kde hrali mladici alebo FA taktiez liga ale aj LM
vzdy sme az skoro do konca tahali na vsetkych 4 frontoch a v poslednom case sme nic nevyhrali
a vo finale sme boli dost krat spomedzi tychto 4 sutazi
- preto je mozno lepsie upustit z tych menej atraktivnych ako napr CC,
ale co to pomoze ked sme tam davali hrat Becko a dostali sa do finale s Chelsea a tam prehrali ...
tento rok sme uz vypadli z CC a mam pocit ze onedlho aj s FA kedze sme chytili ManU
ale mozno na nieco to bude dobre...
a LM tiez moc ruzovo nevidim s AC,
ale aspon sa mozno potvrdi to co hovoril Arsene,
ze PL je priorita pre ARSENAL,
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 6:54 pm

o.k. ale v takych kluboch je aj tak zbytocne hovorit o tom co je prioriotu a co nie.Kluby,ktore do chodu klubu investuju miliony a na nase peniaze az miliardy chceju vyhrat aj LM aby sa im to financne vratilo.Samozrejme ze liga je tazsia pretoze je dlhsia a je stale ale Lm je zase tazka lebo najme v jari hrajes proti najtazsim timom sveta a preto je to take prestizne.Nevylucujem ze pre Arsenal moze byt v tejto sezone prioritou liga ale myslim ze Wenger ci uz nasadzovani hracov alebo pripravy bude chciet vyhrat aj Lm a to je prakticky snaha vsetkych takychto velkoklubov.Pred kazdou sezonou idu tieto kluby s jasnym cielom vyhrat vsetko co sa da ligu,pohare...o tom je futbal a aj sport vyhrat vsetko co sa da a v som rad ze v pripade Arsenalu aj Barcy je to aj s hernym prejavom.Nielen za vysledkami ale aj za hrou a aj preto su Barca a Arsenal moje naj kluby.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 7:14 pm

Stoffo napísal:
Bergie len tak na odlachcenie povedat ze vsetky anglcike kluby sa sustredia viac na PL ako na LM je absolutne od veci.V LM su najvescie prachy a uz z tohto pohladu ma poriadny velkoklub najvesci zaujem o LM kazda liga je tazka ci Premiership,La liga,Serie-a kazda liga je tazsia jak LM pretoze sa hra kazdy vikend.Nehovoril by som ze Premiership je narocnejsia ako La liga,Serie-a,...V kazdej sa musi odohrat 38 kol taze je to vyrovnane.Priznavam ze ten vianocny a novorocny program je v anglicku doslova drasticky ale v spanielsku a taliansku to tiez musia dokopat rovnako kedze aj u nich je 38 kolova sutaz.Pre spanielske a talianske kluby su zase tazsie mesiace april,maj v anglicku uz sa ani v maji nehra a v spanielsku su marec,april,maj velmi tazke lebo musztva ktore bojuju o titul,este su aj v semifinale,finale pohara a LM maju velmi tazy program.Co sa tyka mas pravdu ze Lm neponuka najkrajsi futbal ale to je ako MS velmi vela sa taktizuje a kazdy chce vyhrat a preto sa viac brani ako utoci.Ale to s anglickymi musztvami nie je pravda.Myslis ze tak Arsenal nechce vyhrat LM ked ju este nikdy nevyhral?(mam namysli novodoby system t.j. od roku 1993)Alebo taka Chelsea to iste ale aj taky Manchester United aj ked LM vyhral spustu krat chce ju vyhravat znova a znova a znova.LM je jednoznacne najprestiznejsia sutaz pretoze sa v nejs tretavaju naj kluby sveta a kazdy chce byt uspesni.a po dalsie je to nehorazny biznis.Asi tak!

anglicke kluby si nemozu dovolit dat si za prioritu LM uz len kvoli tomu zimnemu obdobiu, totiz je to obdobie cez ktore sa treba pripravit na najtazsie fazy LM a pripravovat sa na taketo obdobie z velkej casti znamena setrit hracov, t.j. znizit ich nasadenie aby sa znizilo riziko zranenia a v takomto obdobii sa takeho niecoho dopustit znamena uzasnu stratu a moznost pripravit sa o titul a bojovat o poharovu europu a potom sa spoliehat na to, ze v LM obstojim je nezmyselne.... chces mi povedat ze Serie A je narocnejsia? ee, vidno to aj v zapasoch, hra sa tam takticky, kym pride finalna prihravka vidim tisic chybnych a presnych rozohravok, vobec sa tam nehra s takym nasadenim, tak isto rozdiely medzi klubmi su tam podstatne vacsie co len tym velikanom setri sily, cosi podobne ale nie az v takej miere mozme vidiet aj v La Lige
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 7:29 pm

pre kazdy tym z top four v anglicku je ovela dolezitejsie vyhrat EPL
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 9:39 pm

LM je prestížna súťaž a pochybujem, že existuje nejaké silné mužstvo, ktoré pristupuje k tejto súťaži benevolentne...každý ju chce vyhrať...aj keď podľa vás to pre angl. tímy nie je priorita, myslím si, že je to snom väčšiny hráčov vyhrať LM...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 12:46 pm

jarci napísal:
LM je prestížna súťaž a pochybujem, že existuje nejaké silné mužstvo, ktoré pristupuje k tejto súťaži benevolentne...každý ju chce vyhrať...aj keď podľa vás to pre angl. tímy nie je priorita, myslím si, že je to snom väčšiny hráčov vyhrať LM...

nikto / teda aspon ja som nepovedal ze k LM budu pristupovat ako k nejakemu curlingu
ale myslim si ze PL je pre nich nieco viac ... berie sa to troska inak ...
ano LM je prestiz, su tam velke peniaze, preto sa to aj hra ,
ale to aby si ukazal aky si silny ti nestaci vyhrat par zapasov i ked
je to mozno s najlepsimi ale oproti stale to nieje 38 zapasov ...
a vacsinou uz tie zapasy v LM stoja za velky ..... pretoze kazdy tam hra
uplne inak ako by hral v lige ... su aj tam dobre zapasy ale ked to prirovnam
s nejakym zapasom v PL tak je to uplne ine - este ze arsenal preferuje otvoreny football
ci uz hraju s realom, barcou, alebo ac milanom ci uz vyhravaju alebo prehravaju,
vzdy hraju oku lahodiaci a otvoreny football a nie ako vacsina teamov ze ked da jeden gol
tak do 90 minuty brani ako len ide, bohuzial taka je vacsina klubov a proti arsenalu
vidim taku hru dost casto, bohuzial ...
ano kazdy to chce vyhrat to je jasne ,
ja by som bol najradsej keby sme vyhrali aj LM aj PL aj FA aj CC lol!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 2:04 pm

tak pozri....aj MS, ME alebo africký pohár národov sa hrá na pár zápasov a tiež povieš, že napr. štvrťfinalisti sú slabé mužstvá?to sa proste nedá tak povedať, že ide len o prestíž. je to ťažká súťaž, kde treba mať aj šťastie - no a? ako gréci vyhrali majstra európy...a dáni? šak boli len nahradníci Exclamation proste je to kvalitná súťaž...iná ako liga, ale v tom je jej krása...a je trošku čudné hovoriť o AC Miláne, ako o nekvalitnom mužstve, lebo v lige namá výsledky Exclamation proste liga majstrov je liga majstrov a ac miláno je veľkoklub, to proste nevyvrátiš, aj keď je jasné, že k LM sa každé mužstvo postaví ináč a má iný prístup, ale to jej neuberá na kvalite....prečo by ináč táto súťaž bola taká obľúbená...veď tam hrajú a vzájomne sa konfrontujú najlepšie mužstvá z viacerých líg...LM je super...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 3:22 pm

Co sa tyka funkcionarov a vedenia klubu,sponzorov...pre nich je liga majstrov na 1.mieste to je pochopitelne.co sa tyka trenera/trenerov podla mna treneri v takych velkokluboch sa ku kazdemu zapasu a kazdej sutazi pristupuju rovnako cim viac uspechov tym lepsi trener taze u trenerov je to pol na pol treneri si urcite sami nikdy nevytycia prioritu a co sa tyka hracov ty su v tom tiez asi tak ako treneri pol na pol a hovorit ze cennejsie je ziskat EPL ako LM to je absoltune scestne co sa via pretoze vyhrat LM je tazsie ako EPL,La ligu...Dajme tomu LM vyhra Arsenal a Arsenal vyhra aj EPL tak vsetci budu povazovat za cennejsi triumf LM pretoze tam porazili dajme tomu nielen Manu,Liverpool,Chelsea ale aj AC,Barcu,Real,Bayern,Inter a dalsie svetove kluby taze tvrdit ze EPL je cennejsia ako LM je totalny nezmysel a ze sa tam hra s mensim nasadenim ako v lige?? Very Happy Very Happy Ved praveze samotni hraci este viac makaju v LM pretoze vedia ze ziskane vitazstvo ziskaju obrovske premie,ktore neziskaju ani za 5ligovych titulov a je to urcite aj vescia prestiz ked vyhrate sutaz v ktorej hraju Arsenal,Manu,Chelsea,Liverpool,Real,Barca,AC,INter,Bayern,...taze hraci praveze v LM este viac makaju.Absolutne nezmysly tu rozpravate jasne teraz sa zacnete so mnou vsetci hadat,vysmievat sa mi...ale mne je to jedno tvrdit ze hraci viac tuzia a viac makaju v lige ako v LM je ABSURDNE.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 3:44 pm

nik sa s tebou nejde hadat, my sme tu na to aby sme tu diskutovali

zcestne mne pride vsetko co si napisal, myslis si ze by bol niekto ochotny pripravit sa o ligovy triumf kvoli sutazi kde rozhoduje stastie, nahody a skusenosti? sanca ze vyhras LM je asi 1:10, v lige su sance omnoho vacsie, aj AW, aj Ferguson a zda sa mi, ze aj benitez si dali za svoju prioritu vyhrat EPL pretoze je totalne arogantne a zcestne povedat pred sezonou, ze nasou prioritou je LM kde niekoho moze jeden hlupy nepodareny zapas, ci nestastne zranenie klucoveho hraca a pod. okamzite vyradit z celej sutaze, v lige aj ked sa par krat nieco nepodari stale bojujes o triumf

hovoris ze pre funkcionarov, vedenie a sponzorov je prvorada LM, s tym suhlasim, co sa vsak tyka vedenia a funkcionarov, oni sami si uvedomuju aka je pravdepodobnost triumfovat v tej sutazi, co sa tyka sponzorov, dost na nich klub ziska aj ked vyhra domacu sutaz a prisun penazi si vie zabezpecit aj inak a navyse kvoli sponzorom si davat LM za prioritu je tiez nezmysel

to ze v LM sa nehra s takym nasadenim a zapalom je ocividne, talianske a ine kluby to maju v krvy a anglicke nehraju to co v EPL aj vzhladom k hre supera, cize nemusia a naco hrat ako o zivot ked este tuhsi boj je zapasoch PL
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 5:42 pm

V LM rozhoduje stastie a nahody???V yste blazni!1.stastie musi mat kazdy ci hras ligu,Lm,pohar...nahoda??Podla mna skor LM vyhra ten kto je skusenejsi a HLAVNE ten kto chyti prave v tych 2 mesiacoch najôepsiu formu ten vyhra LM.Kto ma ku konci sezony najlepsiiu formu stastie patri ku kazdemu sportu a ku kazdemu zapasu-to je normalne a v LM su tiez perkne zapasy a prioritou klubou urcite neni Liga ked tak je to na normalnej urovni.Mam pocit ze tak o LM hovoris len preto ze Arsenal ju nikdy nevyhral bozze Lm vyhra ten kto ma stastie a nahodu-poculi ste vy toto?Tak potom preco nevyhralal LM Artmedia?ked LM vyhra ten kto ma stastie a nahodu.hmm?
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 5:45 pm

jarci napísal:
tak pozri....aj MS, ME alebo africký pohár národov sa hrá na pár zápasov a tiež povieš, že napr. štvrťfinalisti sú slabé mužstvá?to sa proste nedá tak povedať, že ide len o prestíž. je to ťažká súťaž, kde treba mať aj šťastie - no a? ako gréci vyhrali majstra európy...a dáni? šak boli len nahradníci Exclamation proste je to kvalitná súťaž...iná ako liga, ale v tom je jej krása...a je trošku čudné hovoriť o AC Miláne, ako o nekvalitnom mužstve, lebo v lige namá výsledky Exclamation proste liga majstrov je liga majstrov a ac miláno je veľkoklub, to proste nevyvrátiš, aj keď je jasné, že k LM sa každé mužstvo postaví ináč a má iný prístup, ale to jej neuberá na kvalite....prečo by ináč táto súťaž bola taká obľúbená...veď tam hrajú a vzájomne sa konfrontujú najlepšie mužstvá z viacerých líg...LM je super...

ja som nepovedal ze to nieje dobra sutaz iba som spominal a narazal na to ze co je prioritnejsie / nadradene nad LM lol!
taktiez som nehovoril ze su v LM slabe muzstva narazal som na ine veci / pomer odohratych zapasov v lige a LM je iny
a ... .. .
jasne ze LM je super sutaz ja ju mam tiez rad ,
ked hrane s inymi muzstvami ako z EPL,
a som len rad ze take nieco je a ze sme tam kazdy rok Very Happy
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 5:54 pm

Stoffo napísal:
V LM rozhoduje stastie a nahody???V yste blazni!1.stastie musi mat kazdy ci hras ligu,Lm,pohar...nahoda??Podla mna skor LM vyhra ten kto je skusenejsi a HLAVNE ten kto chyti prave v tych 2 mesiacoch najôepsiu formu ten vyhra LM.Kto ma ku konci sezony najlepsiiu formu stastie patri ku kazdemu sportu a ku kazdemu zapasu-to je normalne a v LM su tiez perkne zapasy a prioritou klubou urcite neni Liga ked tak je to na normalnej urovni.Mam pocit ze tak o LM hovoris len preto ze Arsenal ju nikdy nevyhral bozze Lm vyhra ten kto ma stastie a nahodu-poculi ste vy toto?Tak potom preco nevyhralal LM Artmedia?ked LM vyhra ten kto ma stastie a nahodu.hmm?

no urcite je to ine ako v lige gde odohras 40 zapasov ako v nejakej LM,
kde fakt ked ti nevyjde jeden zapas si vonku, samozrejme ak chces vyhravat musis mat formu vzdy a vsade v sporte je to tak a football nieje vynimka a v LM ktora je o par zapasoch to je najviac viditelne a citelne ...

zase nemozes porovnavat SR klub s muzstvami typu : arsenal, ManU, Cuntsky, Barca, Real, AC a pod
troska nezmyselne porovnanie nemyslis
si spocitaj aka suma ti vyjde ked spocitas hracou z artmedie a takeho AC a lebo manU
taktiez rocny rozpocet - toto sa neda porovnavat

ano Arsenal LM nevyhral, ja sa z toho neposerem,
vyhrat sme ju mohli bolo by to pekne,
podla mna sme ju aj mali vyhrat ale keby keby ... ... .. .
mozno sa tento rok zopakuje finale barca - arsenal
a oplatime im to tou spravnou kartou aj bez henryho, nikdy nevies lol!

- ja som od zaciatku tejto dizkusie hovoril ze aspon teda pre Arsenal nieje priorita
vyhrat LM ale domaci titul
a to nehovorim ani som si nevymyslel ja !!!
a myslim ze podobne rozmyslaju aj iny manazeri z PL a nie len AW
ale nebudem hovorit za ine kluby , klamal by som ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 2 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: