world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptySt marec 11, 2009 8:43 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
nehovorim o spanieloch, anglicanoch, francuzoch ani martanoch hovorim o anglickej a spanielskej lige...a najlepsie meritko je konfrontacia...defenzivna taktika? 5-0 o tom svedci uplne...

ja viem čo si mal namysli ale je to len o ekonomike! angličania sú futbalovo chudobní nevedia vychovať vlastncých hráčov a skupujú tých španielskych,francúzskych.... ktorí im hrajú prím to som mal namysli ak si nezachytil moju pointu- niet peňazí sú angličania v riťi ale španieli aj keď sú tak chudobní ako slováci majú na ich ekonomiku parádnu ligu

konfrontácia?? a real je španielska liga?? ak by aguero nechľastal pred sobotňajším derby a premenil aspoň 3 šance zo svojích 6 tak real-atlético by skončilo 1:5 a to hral real doma tak sa nečudujem že fasovali na anfielde

p.s. to akože keď barca porazila v sezóne 05/06 chelsea aj arsenal tak je šp.liga lepšia ako anglická ako to môžeš porovnávať na niekoľkých zápasoch v lm a lm nerozhoduje o kvalite ligy pretože tú tvoria aj tímy z uefy ( a tam dominovali a dominujú španielske kluby) + ostatné kluby

zase tu tocis o spanieloch a anglicanoch...ale my sa rozpravame o anglickej a spanielskej lige to je velky rozdiel...real je druhy tim spanielskej ligy len 7 ci 6 bodov za barcelonou...

nie, aj z dlhodobejsieho hladiska...podla mna je pre porovnanie relevantné tak poslednych 5-8 rokov..a top 4 proste valcuje vsetko
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptySt marec 11, 2009 10:10 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
nehovorim o spanieloch, anglicanoch, francuzoch ani martanoch hovorim o anglickej a spanielskej lige...a najlepsie meritko je konfrontacia...defenzivna taktika? 5-0 o tom svedci uplne...

ja viem čo si mal namysli ale je to len o ekonomike! angličania sú futbalovo chudobní nevedia vychovať vlastncých hráčov a skupujú tých španielskych,francúzskych.... ktorí im hrajú prím to som mal namysli ak si nezachytil moju pointu- niet peňazí sú angličania v riťi ale španieli aj keď sú tak chudobní ako slováci majú na ich ekonomiku parádnu ligu

konfrontácia?? a real je španielska liga?? ak by aguero nechľastal pred sobotňajším derby a premenil aspoň 3 šance zo svojích 6 tak real-atlético by skončilo 1:5 a to hral real doma tak sa nečudujem že fasovali na anfielde

p.s. to akože keď barca porazila v sezóne 05/06 chelsea aj arsenal tak je šp.liga lepšia ako anglická ako to môžeš porovnávať na niekoľkých zápasoch v lm a lm nerozhoduje o kvalite ligy pretože tú tvoria aj tímy z uefy ( a tam dominovali a dominujú španielske kluby) + ostatné kluby

zase tu tocis o spanieloch a anglicanoch...ale my sa rozpravame o anglickej a spanielskej lige to je velky rozdiel...real je druhy tim spanielskej ligy len 7 ci 6 bodov za barcelonou...

nie, aj z dlhodobejsieho hladiska...podla mna je pre porovnanie relevantné tak poslednych 5-8 rokov..a top 4 proste valcuje vsetko

ale anglická liga nie je len top4!!!španielske kluby valcujú uefu-sevilla,espanyol,getafe.....a hovoril som snáď že to je výsledok ligy??nie!je to o lige nie o prvých štyroch mužstiev a ligy sú absolútne vyrovnané zase by som tu urobil diagram ale škoda tomu
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyŠt marec 12, 2009 1:36 pm

v tomto súhlasím so stoffom...nie je pravda, že anglická liga je lepšia...sú to totálne iné súťaže a ich úroveň je u mňa taká istá...

btw. liverpool - krása...arsenal som samozrejme nevidel, ale pevne verím, že ten zápas nebol taký biedny ako predĺženie - katastrófa (vravím, že len predĺženie)...barcelona - lyon fajny zápas a manU si odohral svoje, aj keď s trochou šťasteny... Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyŠt marec 12, 2009 4:16 pm

tak včera všetko očakávané akurát ma prekvapilo ako sa natrápili gunners postup som čakal za 90 minút nie cez penalty ale zdá sa že už aj arsenal má problém so strieľaním gólov nedať za 210 minút gól z hry to je bieda

inak včera klasika škoda že to nevyšlo atlétom ale newadí vyjde im to o rok Very Happy

a ja len ku všetkému dodám- Ole O la la, que del barca es que hi ha( v preklade byť fanúšikom barcy to nás baví) to čo vytvoril za 7 mesiacov Guardiola je neuveriteľné je to bezpochyby nový cruijf! Visca Y Pep!

p.s. po roku a pol tu máme starého dobrého henryho z arsenalu- krásne a dôležité góly, veľa gólov a inteligentná hra bez výkyvov formy Vamos Titi! a gratulujem aj etoovi k 28.narodeninám a želám si štvrťfinále Barca-Arsenal alebo Barca-Bayern pretože ostatní sú tam futbalovo len do počtu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyŠt marec 12, 2009 4:30 pm

jarci napísal:
v tomto súhlasím so stoffom...nie je pravda, že anglická liga je lepšia...sú to totálne iné súťaže a ich úroveň je u mňa taká istá...

btw. liverpool - krása...arsenal som samozrejme nevidel, ale pevne verím, že ten zápas nebol taký biedny ako predĺženie - katastrófa (vravím, že len predĺženie)...barcelona - lyon fajny zápas a manU si odohral svoje, aj keď s trochou šťasteny... Smile

zapas bol este horsi ako predlzenie...do tej 9 minuty to celkom islo mali sme aj sance dake, ale potom nenormalna hrubka v obrane a gol...rozsypali sme sa a penalty bola iba loteria, ale myslim si ze postupil lepsi tim z dvojzapasu...takmer sme zaplatili za to ze sme im nedali doma apson stvorku
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyNe marec 15, 2009 7:56 pm

Tak loteria to bola a poriadna a hlavne nervak jak sa patri ved uz prva penalta od eduarda nepremenena ,no mal som postarane o adrenalinovy neskory vecer.
Inak chlapci mohli by sme si zatipovat stvrtfinalove dvojice tak ako minuly rok ci niekto trafi aspon jednu alebo nebodaj dva.
mne to vychadza takto kedze su styri anglicke kluby ako uz skoro tradicne tak jedna by mohla byt ciste anglicka kedze minuly rok to bol Liverpool a Arsenal teraz tipnem :
Chelsea - ManU
Liverpool- Villareal
Arsenal - Porto
Bayern-Barcelona
Hlavne ak by vysla ta posledna dvojica tak by bolo zajimave sledovat mimoriadne potentne muzstva ktore v osemfinale dali dokopy 18 golov.
Inak sposob akym vyradil Liverpool Real bol impozantny,Bayern no coment taku hanbu sporting asi nezazil ,Barca v pohode podla ocakavania, No a ManU vraj nenadchol ale podla ocakavania je tam.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 11:14 am

man U veru nenadchol ale šak načo aj...hral, čo potreboval...
takže moje tipy:

Arsenal Villareal
Chelsea - Liverpool
ManU - Barcelona
Bayern - Porto

a tiež si myslím, že bude jedna čisto anglická dvojica...a zároveň dúfam, že bayern pôjde ďalej a nedostane barcu, lebo by som chcel finále Bayern - barca...vážne si myslím, že po dlhšom čase má bayern s týmto mužstvom šancu na semifinále a s trochou šťastia aj na finále...ale tak sa uvidí...ešte najprv súpera musí mať Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 1:39 pm

vy si myslite ze bayern ma nejaku sancu...sporting su strasny supaci...nic viac, ved sa pozrite ako hra bayern v lige
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 3:30 pm

cuban napísal:
vy si myslite ze bayern ma nejaku sancu...sporting su strasny supaci...nic viac, ved sa pozrite ako hra bayern v lige

tak po barce,liverpoole a chelsey je bayern favorit číslo 4 (aspoň u mňa)

tu nejde o sporting cuban- stačí sa pozrieť na skupinu, mali ťažkú a v pohode ju vyhrali a ako fanúšik by si asi mal vedieť že liga je niečo úplne iné ako lm v liverpoole by o tom vedeli rozprávať že alebo v chelsey v opačnom zmysle tak čo?? navyše klinsmann vie tím skvele namotivovať, káder na finále majú o tom žádná a ako povedal jarči pri troche šťastia môžu ísť do ríma- stačí jeden ľahký súper (porto,arsenal,ponorka) a sú v semifinále a tam je to otvorené

moje tipy:

Barca-Chelsea (ako vždy ) Very Happy Sad
Liverpool-Manu
Arsenal-Porto
Villareal-Bayern

ale zase by som trojicu arsenal, ponorka a porto nepodceňoval- porto vyradili v úžasnej forme hrajúcich atlétov, ponorka vyhrala v aténach kde aj inter prehral a arsenal uvidíme no..... budú to čierne kone a môžu iba prekvapiť a vôbec by som sa nečudoval ak by jeden z týchto troch bol aj vo finále predsa len už dávno nebol vo finále lm outsider a tento rok by sa to mohlo zmeniť
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 3:32 pm

bol by som rád keby ste pridali aj svoje tipy na finále v ríme aspoň 2 tipy ak prvý nevyjde

takže:

Barca-Liverpool

Barca-Chelsea
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 4:20 pm

cuban napísal:
vy si myslite ze bayern ma nejaku sancu...sporting su strasny supaci...nic viac, ved sa pozrite ako hra bayern v lige

no cuban...neviem kto to pár krát pripomenul, že domáca súťaž a LM sú dve rozdielne veci, takže neviem o čom točíš...arsenal tiež túto sezónu v domácej lige až tak neoslnil (hodnotím postavenie v tabuľke)a tiež nebudeš tvrdiť, že nemá šancu v LM...a čo sa bayernu týka...po prestávke, až na jeden zápas, mal vyhrať všetko čo hral (no, možno tie brémy im tiež nevyšli Wink )...pekný útočný futbal, pri hoffenheime najkrajší v bundeslige...nevravím že je favorit ale to, že KONEČNE má reálnu šancu sa dostať do semi-finále a za tým si stojím....samozrejme, môže dostať aj on 10 kusov a ísť domov s plačom, ale tvrdenie, že je túto sezónu silný a hrá fajn je podľa mňa opodstatnené....

stoffo:

tak ako fanúšik dávam do finále Bayern samozrejme a keďže sa mi páči barca túto sezónu neskutočne, tak finále je u mňa jasné

Bayern - Barca (pre cubana - tip na základe sympatií, aby si zase neťahal za slovíčka)

a tak reálne ťažko povedať, ale tak asi ManU - Barca...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 6:05 pm

jarci napísal:
cuban napísal:
vy si myslite ze bayern ma nejaku sancu...sporting su strasny supaci...nic viac, ved sa pozrite ako hra bayern v lige

no cuban...neviem kto to pár krát pripomenul, že domáca súťaž a LM sú dve rozdielne veci, takže neviem o čom točíš...arsenal tiež túto sezónu v domácej lige až tak neoslnil (hodnotím postavenie v tabuľke)a tiež nebudeš tvrdiť, že nemá šancu v LM...a čo sa bayernu týka...po prestávke, až na jeden zápas, mal vyhrať všetko čo hral (no, možno tie brémy im tiež nevyšli Wink )...pekný útočný futbal, pri hoffenheime najkrajší v bundeslige...nevravím že je favorit ale to, že KONEČNE má reálnu šancu sa dostať do semi-finále a za tým si stojím....samozrejme, môže dostať aj on 10 kusov a ísť domov s plačom, ale tvrdenie, že je túto sezónu silný a hrá fajn je podľa mňa opodstatnené....

stoffo:

tak ako fanúšik dávam do finále Bayern samozrejme a keďže sa mi páči barca túto sezónu neskutočne, tak finále je u mňa jasné

Bayern - Barca (pre cubana - tip na základe sympatií, aby si zase neťahal za slovíčka)

a tak reálne ťažko povedať, ale tak asi ManU - Barca...

manu podľa mňa na finále nemajú maximálne ak by mali v oboch kolách ľahkých súperov inak to na nich jednoducho nevidím a sobota mi to len potvrdila a navyše obhajca nikdy nevyhral možno sa mýlim ale asi nie

Very Happy

tak pepek a klinsmann boli skvelí hráči a sú aj skvelí tréneri - mňa hra nemecka na ms 2006 uchvátila hrali úžasne to sa s lôwowým nemeckom ani nedá porovnať a barca túto sezónu- no comento Very Happy bolo by to pekné finále ale ešte halúznejšie by bolo Barca-Arsenal a najhalúznejšie by bolo ak by ho titi opäť prehral tak ako v roku 2006 za arsenal Very Happy Sad
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 6:48 pm

Sem s Barcou, ihned!!! Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 10:44 pm

ano je to rozdiel to suhlasim ale podla mna ma proste bayern priemerny tim len s par osobnostami...dopredu ich taha iba ribery nikto iny
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 11:48 pm

cuban napísal:
ano je to rozdiel to suhlasim ale podla mna ma proste bayern priemerny tim len s par osobnostami...dopredu ich taha iba ribery nikto iny

môj názor je, že ribéry je jednoznačným ťahúňom - to áno ALE mužstvo hrá dobré zápasy aj bez neho, čo potvrdil aj posledný bundesligový zápas....lahm, buyten, demichelis (túto sezónu až tak nie, ale minulú fest) sú schopný obráncovia...predovšetkým lahm...v zálohe vyniká ribéry, ale nezabúdaj na schweinstegera...ak si pozeral ME a MS, tak musíš priznať, že je to naozaj výborný hráč. nie najlepší samozrejme, ale dobre zapadá do kádra...a okrem toho títo hráči už majú čosi odohrané...jediná chyba klinsmanna je, že dal podolskému šancu až teraz...je to strašne šikovný hráč a pre mužstvo nevyhnutný....

ja netvrdím, že bayern je svetová špička, ale myslím si, že zo siedmych súperov, čo môže mať, ta môže prejsť cez piatich - Arsenal, Porto, Villareal, ManU, Chelsea....to si myslím...nemusí, ale môže...bercelona a liverpool by ich dali...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyUt marec 17, 2009 5:19 pm

jarci napísal:
cuban napísal:
ano je to rozdiel to suhlasim ale podla mna ma proste bayern priemerny tim len s par osobnostami...dopredu ich taha iba ribery nikto iny

môj názor je, že ribéry je jednoznačným ťahúňom - to áno ALE mužstvo hrá dobré zápasy aj bez neho, čo potvrdil aj posledný bundesligový zápas....lahm, buyten, demichelis (túto sezónu až tak nie, ale minulú fest) sú schopný obráncovia...predovšetkým lahm...v zálohe vyniká ribéry, ale nezabúdaj na schweinstegera...ak si pozeral ME a MS, tak musíš priznať, že je to naozaj výborný hráč. nie najlepší samozrejme, ale dobre zapadá do kádra...a okrem toho títo hráči už majú čosi odohrané...jediná chyba klinsmanna je, že dal podolskému šancu až teraz...je to strašne šikovný hráč a pre mužstvo nevyhnutný....

ja netvrdím, že bayern je svetová špička, ale myslím si, že zo siedmych súperov, čo môže mať, ta môže prejsť cez piatich - Arsenal, Porto, Villareal, ManU, Chelsea....to si myslím...nemusí, ale môže...bercelona a liverpool by ich dali...

a netreba zabúdať na van bommela, ktorý sa vracia do formy z barcelony a takisto klose, toni bayern má špičkový tím kádrovo by som povedal že aj lepší ako mnohé "veľkokluby" v európe
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyUt marec 17, 2009 10:15 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
vy si myslite ze bayern ma nejaku sancu...sporting su strasny supaci...nic viac, ved sa pozrite ako hra bayern v lige

tak po barce,liverpoole a chelsey je bayern favorit číslo 4 (aspoň u mňa)

tu nejde o sporting cuban- stačí sa pozrieť na skupinu, mali ťažkú a v pohode ju vyhrali a ako fanúšik by si asi mal vedieť že liga je niečo úplne iné ako lm v liverpoole by o tom vedeli rozprávať že alebo v chelsey v opačnom zmysle tak čo?? navyše klinsmann vie tím skvele namotivovať, káder na finále majú o tom žádná a ako povedal jarči pri troche šťastia môžu ísť do ríma- stačí jeden ľahký súper (porto,arsenal,ponorka) a sú v semifinále a tam je to otvorené

moje tipy:

Barca-Chelsea (ako vždy ) Very Happy Sad
Liverpool-Manu
Arsenal-Porto
Villareal-Bayern

ale zase by som trojicu arsenal, ponorka a porto nepodceňoval- porto vyradili v úžasnej forme hrajúcich atlétov, ponorka vyhrala v aténach kde aj inter prehral a arsenal uvidíme no..... budú to čierne kone a môžu iba prekvapiť a vôbec by som sa nečudoval ak by jeden z týchto troch bol aj vo finále predsa len už dávno nebol vo finále lm outsider a tento rok by sa to mohlo zmeniť
cuban: sancu ma kazdy ,zacina sa od nuly a hra sa min. 180 minut a za ten cas sa moze kadeco stat.
No a k tebe stoffo len tolko: Villareal, Porto a Arsenal lahkí superi? To nemyslíš vážne? Prial by som si aby Barca jedneho z tych troch slabych dostala a aby s nim samozrejme aj vypadla to by som veeeelmi chcel precitat potom tvoj koment. Ale nepredbiehajme v kazdom pripade KAZDY ma šancu do semifinale.!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptySt marec 18, 2009 2:04 pm

marek77 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
vy si myslite ze bayern ma nejaku sancu...sporting su strasny supaci...nic viac, ved sa pozrite ako hra bayern v lige

tak po barce,liverpoole a chelsey je bayern favorit číslo 4 (aspoň u mňa)

tu nejde o sporting cuban- stačí sa pozrieť na skupinu, mali ťažkú a v pohode ju vyhrali a ako fanúšik by si asi mal vedieť že liga je niečo úplne iné ako lm v liverpoole by o tom vedeli rozprávať že alebo v chelsey v opačnom zmysle tak čo?? navyše klinsmann vie tím skvele namotivovať, káder na finále majú o tom žádná a ako povedal jarči pri troche šťastia môžu ísť do ríma- stačí jeden ľahký súper (porto,arsenal,ponorka) a sú v semifinále a tam je to otvorené

moje tipy:

Barca-Chelsea (ako vždy ) Very Happy Sad
Liverpool-Manu
Arsenal-Porto
Villareal-Bayern

ale zase by som trojicu arsenal, ponorka a porto nepodceňoval- porto vyradili v úžasnej forme hrajúcich atlétov, ponorka vyhrala v aténach kde aj inter prehral a arsenal uvidíme no..... budú to čierne kone a môžu iba prekvapiť a vôbec by som sa nečudoval ak by jeden z týchto troch bol aj vo finále predsa len už dávno nebol vo finále lm outsider a tento rok by sa to mohlo zmeniť
cuban: sancu ma kazdy ,zacina sa od nuly a hra sa min. 180 minut a za ten cas sa moze kadeco stat.
No a k tebe stoffo len tolko: Villareal, Porto a Arsenal lahkí superi? To nemyslíš vážne? Prial by som si aby Barca jedneho z tych troch slabych dostala a aby s nim samozrejme aj vypadla to by som veeeelmi chcel precitat potom tvoj koment. Ale nepredbiehajme v kazdom pripade KAZDY ma šancu do semifinale.!

lol! lol! lol! lol! ty si aký šéf??? Very Happy Very Happy

toto som napísal JA: ale zase by som trojicu arsenal, ponorka a porto nepodceňoval- porto vyradili v úžasnej forme hrajúcich atlétov, ponorka vyhrala v aténach kde aj inter prehral a arsenal uvidíme no..... budú to čierne kone a môžu iba prekvapiť a vôbec by som sa nečudoval ak by jeden z týchto troch bol aj vo finále predsa len už dávno nebol vo finále lm outsider a tento rok by sa to mohlo zmeniť- to je presný opak čo si napísal o mne ty praveže ja ich za slabých nepovažujem a ešte raz si to prečítaj
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPi marec 20, 2009 12:43 am

Stoffo napísal:
marek77 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
vy si myslite ze bayern ma nejaku sancu...sporting su strasny supaci...nic viac, ved sa pozrite ako hra bayern v lige

tak po barce,liverpoole a chelsey je bayern favorit číslo 4 (aspoň u mňa)

tu nejde o sporting cuban- stačí sa pozrieť na skupinu, mali ťažkú a v pohode ju vyhrali a ako fanúšik by si asi mal vedieť že liga je niečo úplne iné ako lm v liverpoole by o tom vedeli rozprávať že alebo v chelsey v opačnom zmysle tak čo?? navyše klinsmann vie tím skvele namotivovať, káder na finále majú o tom žádná a ako povedal jarči pri troche šťastia môžu ísť do ríma- stačí jeden ľahký súper (porto,arsenal,ponorka) a sú v semifinále a tam je to otvorené

moje tipy:

Barca-Chelsea (ako vždy ) Very Happy Sad
Liverpool-Manu
Arsenal-Porto
Villareal-Bayern

ale zase by som trojicu arsenal, ponorka a porto nepodceňoval- porto vyradili v úžasnej forme hrajúcich atlétov, ponorka vyhrala v aténach kde aj inter prehral a arsenal uvidíme no..... budú to čierne kone a môžu iba prekvapiť a vôbec by som sa nečudoval ak by jeden z týchto troch bol aj vo finále predsa len už dávno nebol vo finále lm outsider a tento rok by sa to mohlo zmeniť
cuban: sancu ma kazdy ,zacina sa od nuly a hra sa min. 180 minut a za ten cas sa moze kadeco stat.
No a k tebe stoffo len tolko: Villareal, Porto a Arsenal lahkí superi? To nemyslíš vážne? Prial by som si aby Barca jedneho z tych troch slabych dostala a aby s nim samozrejme aj vypadla to by som veeeelmi chcel precitat potom tvoj koment. Ale nepredbiehajme v kazdom pripade KAZDY ma šancu do semifinale.!

lol! lol! lol! lol! ty si aký šéf??? Very Happy Very Happy

toto som napísal JA: ale zase by som trojicu arsenal, ponorka a porto nepodceňoval- porto vyradili v úžasnej forme hrajúcich atlétov, ponorka vyhrala v aténach kde aj inter prehral a arsenal uvidíme no..... budú to čierne kone a môžu iba prekvapiť a vôbec by som sa nečudoval ak by jeden z týchto troch bol aj vo finále predsa len už dávno nebol vo finále lm outsider a tento rok by sa to mohlo zmeniť- to je presný opak čo si napísal o mne ty praveže ja ich za slabých nepovažujem a ešte raz si to prečítaj
Na Bayern si povedal ze staci mu jeden lahky super a menoval si tie tri kluby tak len tolko.A na to si napisal ze neprekvapi ta postup outsiderov trebars aj do finale. Ja by som tychto troch za outsiderov nepovazoval teda az na Villareal. Je jasne ze kazdy tam ocakava gigantov a vacsinou to aj tak je .
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPi marec 20, 2009 12:56 am

Chcem BARCU!!!!! Prosiiiim

Myslim ze to by bol zapas zapasov a predcasne finale!! Od Hiddinka Chelsea este neprehrala a bol by to skutocne zaujimavy zapas si myslim..PROSIM nech to vyjde
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPi marec 20, 2009 12:44 pm

Lacoste napísal:
Chcem BARCU!!!!! Prosiiiim

Myslim ze to by bol zapas zapasov a predcasne finale!! Od Hiddinka Chelsea este neprehrala a bol by to skutocne zaujimavy zapas si myslim..PROSIM nech to vyjde

este si pockaj...s nikym ste poriadne nehrali...iba man city ale to nie je tiez velka skuska
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPi marec 20, 2009 2:16 pm

Manchester-Porto vs Villareal-Arsenal
Chelsea-Pool vs Barcelona-Bayern

hm...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPi marec 20, 2009 2:18 pm

cuban napísal:
Manchester-Porto vs Villareal-Arsenal
Chelsea-Pool vs Barcelona-Bayern

hm...

Trapas!! Ale totalny. tie suboje Liverpool vs Chelsea su uz absolutne nezaujimave.. Dufam ze sa mi prianie vyplni v semi-finale..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPi marec 20, 2009 2:19 pm

podla mna to dalej pojde takto
Semifinale
manu- arsenal
pool-barca

finale barca-arsenal

arsenal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 EmptyPi marec 20, 2009 2:23 pm

cuban napísal:
podla mna to dalej pojde takto
Semifinale
manu- arsenal
pool-barca

finale barca-arsenal

arsenal

lol! lol! Zmysel pre humor ti nikdy nechybal...

Semifinale : ManUtd - Villareal ; Barca - Chelsea

Finale : ManUtd - Chelsea..

Vitaz : ??

Ale aj tak by bolo predcasne finale suboj na SB a NC Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 16 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 16 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: