world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyPi január 23, 2009 9:38 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Lacoste napísal:
Bergie6 napísal:
najlepsi z anglickych brankarov je nepochybne green, dlhodobo stabilne vykony na vysokej urovni, zrejme aj najlepsi v PL, niekde za nim su van der sar, given, james, schwarzer a kikland .. ak je nejaky hrac, ktory vie utocit aj branit, tak jednym z nich je urcite cesc

A co takto Ballack? Bosingwa? Aj tito vedia utocit aj branit Smile Takych je mnoho

overrated dumb heads
asi tak ballack?? tak ten ak nehrá v nemecku tak ho vôbec nevidím s cescom súhlasím ale poznám tiež 10 lepších hráčov ale vždy je to lepší ako nejaký ballack,bosingwa a podobné futbalové odvary

10 lepsich strednych zaloznikov ako fabregas poznat nemozes lebo ziaden nie je
a kto písal 10 záložníkov?? sa pozri na môj príspevok písal som 10 hráčov

a inak len v barce sú takí traja,ktorí sú výborní jak v obrane tak v útoku rovnako ako cesc

no ale nemozes porovnavat obrancu krajneho ze vie branit aj utocit...to je nieco uplne ine...a co sa tyka strednych zaloznikov tak je v tejto kombinacii podla mna najlepsi fabregas
tak ak porovnávam len záložníkov tak xavi a cesc to sme už rozoberali + keita a yaya
xavi je top hrac...ale fabregas je predsa len podla mna v defenzive platnejsi...a keita a yaya nie su ani zdaleka na fabregasovej urovni...
to máš teraz pravdu v tej defenzíve je cesc platnejší ale zasa nedáva toľko gólov ako xavi a čo sa týka tej defenzívy za čias rijkaardovej éry keď hral plamakera deco tak xavi hral presne to čo hrá cesc v arsenale niečo medzi dm a cm teraz hrá po decovom odchode úplného playmakera ale inak aj on vie dobre brániť

ja som nenapísal že yaya a keita sú na fabregasovej úrovni ale zaradil som ich do skupiny dobre bránia,dobre útočia o keitovi to platí 100% a yaya sa v útoku takisto zlepšuje
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyPo február 23, 2009 7:45 pm

takže zajtra to začína 4 zápasmi:

Lyon-Barca
Arsenal-Roma
Inter-Manu
Atlético-Porto

ako to tipujete,vidíte

ja tipujem zajtra x,x,1,1 (v takom poradí v akom sú zápasy)

a na postup tipujem Barcu,Inter,Arsenal,Atlético Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyPo február 23, 2009 9:11 pm

Stoffo napísal:
takže zajtra to začína 4 zápasmi:

Lyon-Barca
Arsenal-Roma
Inter-Manu
Atlético-Porto

ako to tipujete,vidíte

ja tipujem zajtra x,x,1,1 (v takom poradí v akom sú zápasy)

a na postup tipujem Barcu,Inter,Arsenal,Atlético Very Happy

2,1,1,x
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyUt február 24, 2009 12:12 am

Lyon-Barca 2
Arsenal-Roma 1
Inter-Manu x
Atlético-Porto 2
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyUt február 24, 2009 8:03 am

Stoffo napísal:
takže zajtra to začína 4 zápasmi:

Lyon-Barca
Arsenal-Roma
Inter-Manu
Atlético-Porto

ako to tipujete,vidíte

ja tipujem zajtra x,x,1,1 (v takom poradí v akom sú zápasy)

a na postup tipujem Barcu,Inter,Arsenal,Atlético Very Happy

2,x,2,1
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 1:18 am

Arsenal 1 - 0 AS Roma
Atletico M. 2 - 2 FC Porto
Inter Milan 0 - 0 Manchester U.
Lyon 1 - 1 Barcelona

Pozeral som zapas Inter - ManWho a poviem vam, ze to strasne lutujem!!! Take nezazivny, betonarsky a uplne onicom futbal som uz davno nevidel!! No tak chlapci ak toto ma byt najlepsi klub Anglicka, resp. Talianska tak to je uplny TRAPAS!!!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 4:34 am

Lacoste napísal:
Arsenal 1 - 0 AS Roma
Atletico M. 2 - 2 FC Porto
Inter Milan 0 - 0 Manchester U.
Lyon 1 - 1 Barcelona

Pozeral som zapas Inter - ManWho a poviem vam, ze to strasne lutujem!!! Take nezazivny, betonarsky a uplne onicom futbal som uz davno nevidel!! No tak chlapci ak toto ma byt najlepsi klub Anglicka, resp. Talianska tak to je uplny TRAPAS!!!

tak to si musel pozerat iny zapas... asi rezervy tychto tymov... ak tento match bol betonarsky a nezazivny, potom chod k ocnemu a daj sa na sledovanie lukostrelby, ta je urcite zazivnejsia... maaaaaam dost kua...
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 11:07 am

atletico madrid vs fc porto 2:2
Maxi, Forlan - Lisandro 2

fajnovy zapas 4 goly, pekna atmosfera...no proste nech ziju online prenosy Very Happy

na oboch stranach sa predviedli brankari...leo franco potvrdil svoj vysoky standart a zachranil atleticu aspon remizu a helton pri druhom gole krasne zakixoval...porto bolo lepsie a zasluzilo by si vyhrat no remiza 2:2 z vonku je tiez nadejna... hadam portugalci postupia...hadam o rok bude hrat takto super aj Benfica Very Happy

a 1. polcas zapasu inter - man u
inter moze ruky bozkavat brankarovi...z ich strany to bolo slabulinke...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 3:05 pm

avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Arsenal 1 - 0 AS Roma
Atletico M. 2 - 2 FC Porto
Inter Milan 0 - 0 Manchester U.
Lyon 1 - 1 Barcelona

Pozeral som zapas Inter - ManWho a poviem vam, ze to strasne lutujem!!! Take nezazivny, betonarsky a uplne onicom futbal som uz davno nevidel!! No tak chlapci ak toto ma byt najlepsi klub Anglicka, resp. Talianska tak to je uplny TRAPAS!!!

tak to si musel pozerat iny zapas... asi rezervy tychto tymov... ak tento match bol betonarsky a nezazivny, potom chod k ocnemu a daj sa na sledovanie lukostrelby, ta je urcite zazivnejsia... maaaaaam dost kua...

Ty si asi mimo nie?? Priemerny zapas a tahalo to dost do podpriemeru!! Mozno je to aj tym ze som cakal ovela viac, no asi ta lukostrelba by ma "pohltila" viac..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 8:44 pm

Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Arsenal 1 - 0 AS Roma
Atletico M. 2 - 2 FC Porto
Inter Milan 0 - 0 Manchester U.
Lyon 1 - 1 Barcelona

Pozeral som zapas Inter - ManWho a poviem vam, ze to strasne lutujem!!! Take nezazivny, betonarsky a uplne onicom futbal som uz davno nevidel!! No tak chlapci ak toto ma byt najlepsi klub Anglicka, resp. Talianska tak to je uplny TRAPAS!!!

tak to si musel pozerat iny zapas... asi rezervy tychto tymov... ak tento match bol betonarsky a nezazivny, potom chod k ocnemu a daj sa na sledovanie lukostrelby, ta je urcite zazivnejsia... maaaaaam dost kua...

Ty si asi mimo nie?? Priemerny zapas a tahalo to dost do podpriemeru!! Mozno je to aj tym ze som cakal ovela viac, no asi ta lukostrelba by ma "pohltila" viac..
možno je to tým, že si sledoval zápas anglického a talianskeho majstra! Very Happy

u ktorých defenzíva a výsledok je v prvom rade až potom herný prejav ak by si pozeral lyon-barca alebo atlético-porto rozhodne by si si nenudil to boli pastva prečo ale to zápasy španielskych tímov vždy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 8:51 pm

neviem či ste pozerali higlighty ale ja áno a 2.polčas zápasu arsenal-as roma začal perfektne gallas a touré -lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


http://www.eurofotbal.cz/clanky/arsenal-zahajil-polocas-kvuli-povercivosti-bez-stoperu-78825/

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


to som ešte nezažil bounce lol! Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 9:04 pm

tak ja som si teda pozrel arsenal, ktory celkom bez problemov prehral AS, hlavne v druhom polcase bola taka 20 minutovka ked sme ich znasilnili uplne..velka skoda nepremenenych sanci...take ako mal bendtner alebo eboue by som dal aj ja a to dokonca zo svojou cokoladovou nohou...uz viem preco manu vyhral nieco dozadu 7-1 nad nimi...lebou su s**t

k tomu gallasovi a touremu...aj rozhodca je clovek...obcas spravi chybu..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 9:31 pm

cuban napísal:
tak ja som si teda pozrel arsenal, ktory celkom bez problemov prehral AS, hlavne v druhom polcase bola taka 20 minutovka ked sme ich znasilnili uplne..velka skoda nepremenenych sanci...take ako mal bendtner alebo eboue by som dal aj ja a to dokonca zo svojou cokoladovou nohou...uz viem preco manu vyhral nieco dozadu 7-1 nad nimi...lebou su s**t

k tomu gallasovi a touremu...aj rozhodca je clovek...obcas spravi chybu..
sudí??veeď oni to nestihli pána taký trapas som nezažil Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 9:36 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
tak ja som si teda pozrel arsenal, ktory celkom bez problemov prehral AS, hlavne v druhom polcase bola taka 20 minutovka ked sme ich znasilnili uplne..velka skoda nepremenenych sanci...take ako mal bendtner alebo eboue by som dal aj ja a to dokonca zo svojou cokoladovou nohou...uz viem preco manu vyhral nieco dozadu 7-1 nad nimi...lebou su s**t

k tomu gallasovi a touremu...aj rozhodca je clovek...obcas spravi chybu..
sudí??veeď oni to nestihli pána taký trapas som nezažil Very Happy

rozhodca nemal dat pokyn na zacatie hry ak na ihrisku nie je regulerny pocet hracov...bola to jeho chyba..za ktoru potom dal este kolovi aj zltu...vsimni si ze vzdy rozhodca na zaciatku rata hracov...preco asi?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 10:14 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
tak ja som si teda pozrel arsenal, ktory celkom bez problemov prehral AS, hlavne v druhom polcase bola taka 20 minutovka ked sme ich znasilnili uplne..velka skoda nepremenenych sanci...take ako mal bendtner alebo eboue by som dal aj ja a to dokonca zo svojou cokoladovou nohou...uz viem preco manu vyhral nieco dozadu 7-1 nad nimi...lebou su s**t

k tomu gallasovi a touremu...aj rozhodca je clovek...obcas spravi chybu..
sudí??veeď oni to nestihli pána taký trapas som nezažil Very Happy

rozhodca nemal dat pokyn na zacatie hry ak na ihrisku nie je regulerny pocet hracov...bola to jeho chyba..za ktoru potom dal este kolovi aj zltu...vsimni si ze vzdy rozhodca na zaciatku rata hracov...preco asi?
to že sa zabudnú v šatni je sudího vina?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt február 25, 2009 10:53 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
tak ja som si teda pozrel arsenal, ktory celkom bez problemov prehral AS, hlavne v druhom polcase bola taka 20 minutovka ked sme ich znasilnili uplne..velka skoda nepremenenych sanci...take ako mal bendtner alebo eboue by som dal aj ja a to dokonca zo svojou cokoladovou nohou...uz viem preco manu vyhral nieco dozadu 7-1 nad nimi...lebou su s**t

k tomu gallasovi a touremu...aj rozhodca je clovek...obcas spravi chybu..
sudí??veeď oni to nestihli pána taký trapas som nezažil Very Happy

rozhodca nemal dat pokyn na zacatie hry ak na ihrisku nie je regulerny pocet hracov...bola to jeho chyba..za ktoru potom dal este kolovi aj zltu...vsimni si ze vzdy rozhodca na zaciatku rata hracov...preco asi?
to že sa zabudnú v šatni je sudího vina?

ved som ti to napisal..co nevies citat? predstav si ze by sa hralo el classico a real by uz bol nastupeny na druhy polcas a hraci barcelony este nie...rozhodca by zacal druhy polcas..dostali by ste dva goly do prazdnej brany a potom by dal kazdemu kartu ked pridu na ihrisko...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyŠt február 26, 2009 12:49 am

Ja by som povedal ze to bola jednoznacne chyba rozhodcu. Sak on to ma pod kontrolou ten zapas a on si ma ustrazit ci su vsetci na ihrisku.. a mimochodom z druhej strany sa tam nemali zabudnut a to co robi Kolo je uplny trapas.. o tom som jednak ani nevedel ze am takyto zvyk a jednak ked niekto bude zraneny na dlshie tak ani nedodje na ihrisko alebo ako?
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyŠt február 26, 2009 9:11 pm

Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Arsenal 1 - 0 AS Roma
Atletico M. 2 - 2 FC Porto
Inter Milan 0 - 0 Manchester U.
Lyon 1 - 1 Barcelona

Pozeral som zapas Inter - ManWho a poviem vam, ze to strasne lutujem!!! Take nezazivny, betonarsky a uplne onicom futbal som uz davno nevidel!! No tak chlapci ak toto ma byt najlepsi klub Anglicka, resp. Talianska tak to je uplny TRAPAS!!!

tak to si musel pozerat iny zapas... asi rezervy tychto tymov... ak tento match bol betonarsky a nezazivny, potom chod k ocnemu a daj sa na sledovanie lukostrelby, ta je urcite zazivnejsia... maaaaaam dost kua...

Ty si asi mimo nie?? Priemerny zapas a tahalo to dost do podpriemeru!! Mozno je to aj tym ze som cakal ovela viac, no asi ta lukostrelba by ma "pohltila" viac..

Jediny, kto je tu mimo si ty kamo a to uz len preto, ze vo vyradovacich zapasoch LM cakas zakazdym vysledky 15:13 a podobne... Keby dal United Interu na San Sire len v polcase 4 goly, nikto by nic nemohol povedat, vsak Inter sa za polovicku pomaly nedostal. Druhy polcas uz zacal hrat aj Inter. Ale podla teba sa obidve muzstva posadili pred svoju branu, v strede pola prazdno a cakali kym ubehne 90 minut aby to mohol rozhodca odpiskat... Inter bol velmi biedny, na to ze hral doma, ale ak hral United betonarsky a nezazivny futbal, tak ty potom spi dalej a ja som tu bol naposledy!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptyŠt február 26, 2009 10:50 pm

avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Arsenal 1 - 0 AS Roma
Atletico M. 2 - 2 FC Porto
Inter Milan 0 - 0 Manchester U.
Lyon 1 - 1 Barcelona

Pozeral som zapas Inter - ManWho a poviem vam, ze to strasne lutujem!!! Take nezazivny, betonarsky a uplne onicom futbal som uz davno nevidel!! No tak chlapci ak toto ma byt najlepsi klub Anglicka, resp. Talianska tak to je uplny TRAPAS!!!

tak to si musel pozerat iny zapas... asi rezervy tychto tymov... ak tento match bol betonarsky a nezazivny, potom chod k ocnemu a daj sa na sledovanie lukostrelby, ta je urcite zazivnejsia... maaaaaam dost kua...

Ty si asi mimo nie?? Priemerny zapas a tahalo to dost do podpriemeru!! Mozno je to aj tym ze som cakal ovela viac, no asi ta lukostrelba by ma "pohltila" viac..

Jediny, kto je tu mimo si ty kamo a to uz len preto, ze vo vyradovacich zapasoch LM cakas zakazdym vysledky 15:13 a podobne... Keby dal United Interu na San Sire len v polcase 4 goly, nikto by nic nemohol povedat, vsak Inter sa za polovicku pomaly nedostal. Druhy polcas uz zacal hrat aj Inter. Ale podla teba sa obidve muzstva posadili pred svoju branu, v strede pola prazdno a cakali kym ubehne 90 minut aby to mohol rozhodca odpiskat... Inter bol velmi biedny, na to ze hral doma, ale ak hral United betonarsky a nezazivny futbal, tak ty potom spi dalej a ja som tu bol naposledy!

No tak bez ak chces Smile Nikto ta tu nedrzi. Proste to bol pre mna nudny zapas to je vsetko. Je to moj nazor
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt marec 11, 2009 11:08 am

základ je, že bayern postúpil suverénnym spôsobom.... Razz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt marec 11, 2009 12:43 pm

jarci napísal:
základ je, že bayern postúpil suverénnym spôsobom.... Razz

najhorsie na tom je ze sporting je taky slaby ze je to hanba...ak ich bayern v sucasnej forme porazi takym rozdielom tak nechcem vediet co by sa stalo ak by dostali niekoho silnejsieho...

Vcera sa ukazal rozdiel medzi EPL a La ligou
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt marec 11, 2009 2:21 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
základ je, že bayern postúpil suverénnym spôsobom.... Razz

najhorsie na tom je ze sporting je taky slaby ze je to hanba...ak ich bayern v sucasnej forme porazi takym rozdielom tak nechcem vediet co by sa stalo ak by dostali niekoho silnejsieho...

Vcera sa ukazal rozdiel medzi EPL a La ligou

S tym sa da len jedine - suhlasit!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt marec 11, 2009 3:27 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
základ je, že bayern postúpil suverénnym spôsobom.... Razz

najhorsie na tom je ze sporting je taky slaby ze je to hanba...ak ich bayern v sucasnej forme porazi takym rozdielom tak nechcem vediet co by sa stalo ak by dostali niekoho silnejsieho...

Vcera sa ukazal rozdiel medzi EPL a La ligou

1. v anglicku je jediný tím,ktorý chce hrať futbal aj to anglický no skôr francúzusky ako anglický
2. to je fakt úžasný rozdiel keď liverpool má viac španielov ako real
3. včera sa ukázalo že real nemá na európu podali totálne trápny výkon- hráči ako cannavaro,ramos,heinze,higuain,sneijder to sú totálne odvary
4. pozri sa na rozdiely - vieš v koľkých zápasoch zo 100 v la lige bola 0:0-raz v 100 zápasoch v anglicku každé kolo aj niekoľkokrát za kolo a to je ich výhoda hrajú už defenzívnejšie ako taliani ťažia z toho v pohároch najlepším príkladom je Villareal! v európe sa mu darí nielen včerajší postup ale aj tá sezóna 2005/2006 a prečo??pretože hrá anglickým štýlom- defenzíva nadovšetko a preto je najnesympatickejší klub v španielsku pretože na defenzívu v španielsku nikto nie je zvedavý ale v európe z toho ťažia a to je typický príklad anglických tímov na spôosb villarealu, ktorý ma za 2 roky viac úspechov ako real za 6 Very Happy Very Happy
5. včera som prvýkrát videl hrať liverpool futbal - well done!
6. krásne boli komenty liverpool fans, ktorí porovnávali fanúšikov realu a barcy: podľa nich culés- inteligenti, ktorí keď boli v liverpoole a v chelsey nikoho neurážali a chovali sa slušne-madridistas-buzeranti,ktorí rozbíjali čo sa dalo a urážali koho sa dola od torresa až po beníteza + podľa fans liverpoolu sú culés oveľa lepší aj vo fandení takže aspoň celé anglicko vie akí ľudia fandia realu-cigáni,rómovia,debili a totálni chudobní chudáci

p.s. real včera pocítil, aké je to keď mu na európskej scéne nepískajú každý dotyk hráča s nohou raúla, keď real nemôže dávať góly z ofsajdu načo je zvyknutý doma a to sa hrá realu ťažko sú to obyčajní traperi nepostúpiť 5 rokov do štvrťfinále a najúspešnejší klub a k tomu najbohatší??hanba!!!to už žilina by z tých 5 pokusov postúpila aspoň raz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt marec 11, 2009 5:03 pm

nehovorim o spanieloch, anglicanoch, francuzoch ani martanoch hovorim o anglickej a spanielskej lige...a najlepsie meritko je konfrontacia...defenzivna taktika? 5-0 o tom svedci uplne...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 EmptySt marec 11, 2009 5:11 pm

cuban napísal:
nehovorim o spanieloch, anglicanoch, francuzoch ani martanoch hovorim o anglickej a spanielskej lige...a najlepsie meritko je konfrontacia...defenzivna taktika? 5-0 o tom svedci uplne...

ja viem čo si mal namysli ale je to len o ekonomike! angličania sú futbalovo chudobní nevedia vychovať vlastncých hráčov a skupujú tých španielskych,francúzskych.... ktorí im hrajú prím to som mal namysli ak si nezachytil moju pointu- niet peňazí sú angličania v riťi ale španieli aj keď sú tak chudobní ako slováci majú na ich ekonomiku parádnu ligu

konfrontácia?? a real je španielska liga?? ak by aguero nechľastal pred sobotňajším derby a premenil aspoň 3 šance zo svojích 6 tak real-atlético by skončilo 1:5 a to hral real doma tak sa nečudujem že fasovali na anfielde

p.s. to akože keď barca porazila v sezóne 05/06 chelsea aj arsenal tak je šp.liga lepšia ako anglická ako to môžeš porovnávať na niekoľkých zápasoch v lm a lm nerozhoduje o kvalite ligy pretože tú tvoria aj tímy z uefy ( a tam dominovali a dominujú španielske kluby) + ostatné kluby
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 15 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: