world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyŠt marec 05, 2009 7:43 pm

Stoffo napísal:
takže finále Copa Del Rey podľa očakávanie Barca-Athletic

2 historicky najúspešnejšie tímy vo finále 24 trofejí proti 23 už teraz sa teším Very Happy Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=LR5NpptNNjk
https://www.youtube.com/watch?v=tl1eNlj6lhw

úžasné boli na včerajšom večeri 2 veci:

tá oslava fanúšikov bilbaa klobúk dole vyšli na ihrisko ako pri oslave titulu no 25 rokov je 25 rokov a keďže sme postúpili aj my majú istú uefu takže niet divu

druhá vec: včera som videl konečne úžasnú defenzívu barcelony! pep to za 2 dni nastavil fantasticky- bránili sme úžasne aj keď aj tak sme dostali náhodny gól z diaľky potom hviezdili (ako vždy) rozhodcovia ale ešteže to pinto chytil

Ono, pri kazdej prehre sa nemozes vyhovarat na obranu a ze barcelona ju ma slabu uz dlhe roky.. Potom to vyznie cudne, ze za dva dni sa to hned napravi a hraju najlepsie na svete..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyŠt marec 05, 2009 8:25 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
takže finále Copa Del Rey podľa očakávanie Barca-Athletic

2 historicky najúspešnejšie tímy vo finále 24 trofejí proti 23 už teraz sa teším Very Happy Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=LR5NpptNNjk
https://www.youtube.com/watch?v=tl1eNlj6lhw

úžasné boli na včerajšom večeri 2 veci:

tá oslava fanúšikov bilbaa klobúk dole vyšli na ihrisko ako pri oslave titulu no 25 rokov je 25 rokov a keďže sme postúpili aj my majú istú uefu takže niet divu

druhá vec: včera som videl konečne úžasnú defenzívu barcelony! pep to za 2 dni nastavil fantasticky- bránili sme úžasne aj keď aj tak sme dostali náhodny gól z diaľky potom hviezdili (ako vždy) rozhodcovia ale ešteže to pinto chytil

Ono, pri kazdej prehre sa nemozes vyhovarat na obranu a ze barcelona ju ma slabu uz dlhe roky.. Potom to vyznie cudne, ze za dva dni sa to hned napravi a hraju najlepsie na svete..

zle si ma pochopil

jasné, že za 2 dni sa to nedá ale myslel som to tak, že pep za 2 dni po ťažkej prehre našiel výborný recept, ktorý včera fungoval aj s polovičnou zostavou a bolo to kvôli tomu, že včera sme sa viac-menej sústredili len na obranu resp. hrali sme opatrne zo zabezpečenej obrany ( nevídaný zápas) a preto bola aj taká defenzívna práca mužstva ak sa sústredíme na útok a všetky sily a myšlienky vrháme na prácu vpredu potom sa hráčom ťažko reaguje na rýchle brejky súpera
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyPi marec 06, 2009 12:30 am

Llorente, Yeste...
baskovia hnani fantastickym publikom valcovali sevillu vysledkom bol zasluzeny postup...finale bude zaujmave ale uz teraz je vitaz BILBAO...takze o rok hraju UEFU
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyPi marec 06, 2009 12:58 am

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
takže finále Copa Del Rey podľa očakávanie Barca-Athletic

2 historicky najúspešnejšie tímy vo finále 24 trofejí proti 23 už teraz sa teším Very Happy Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=LR5NpptNNjk
https://www.youtube.com/watch?v=tl1eNlj6lhw

úžasné boli na včerajšom večeri 2 veci:

tá oslava fanúšikov bilbaa klobúk dole vyšli na ihrisko ako pri oslave titulu no 25 rokov je 25 rokov a keďže sme postúpili aj my majú istú uefu takže niet divu

druhá vec: včera som videl konečne úžasnú defenzívu barcelony! pep to za 2 dni nastavil fantasticky- bránili sme úžasne aj keď aj tak sme dostali náhodny gól z diaľky potom hviezdili (ako vždy) rozhodcovia ale ešteže to pinto chytil

Ono, pri kazdej prehre sa nemozes vyhovarat na obranu a ze barcelona ju ma slabu uz dlhe roky.. Potom to vyznie cudne, ze za dva dni sa to hned napravi a hraju najlepsie na svete..

zle si ma pochopil

jasné, že za 2 dni sa to nedá ale myslel som to tak, že pep za 2 dni po ťažkej prehre našiel výborný recept, ktorý včera fungoval aj s polovičnou zostavou a bolo to kvôli tomu, že včera sme sa viac-menej sústredili len na obranu resp. hrali sme opatrne zo zabezpečenej obrany ( nevídaný zápas) a preto bola aj taká defenzívna práca mužstva ak sa sústredíme na útok a všetky sily a myšlienky vrháme na prácu vpredu potom sa hráčom ťažko reaguje na rýchle brejky súpera

No tak prepac, berem spet.. Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyPi marec 06, 2009 4:25 pm

zajo napísal:
Llorente, Yeste...
baskovia hnani fantastickym publikom valcovali sevillu vysledkom bol zasluzeny postup...finale bude zaujmave ale uz teraz je vitaz BILBAO...takze o rok hraju UEFU
baskovia sú dobrí exoti to ako vyšli na trávnik mi pripomínalo oslavu titulu Very Happy
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptySo marec 07, 2009 1:20 pm

videl si aj to video ako cakali na listky pred zapasom?? stany a jedes Very Happy
a na konci som myslel ze fakt vyhrali titul...nechcem vedet co sa stane ak niekedy vyhraju ten titul...tam bude asi 4 dnova fiesta na ihrisku Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe marec 08, 2009 2:44 pm

zajo napísal:
videl si aj to video ako cakali na listky pred zapasom?? stany a jedes Very Happy
a na konci som myslel ze fakt vyhrali titul...nechcem vedet co sa stane ak niekedy vyhraju ten titul...tam bude asi 4 dnova fiesta na ihrisku Very Happy
fiesta može byť už v sobotu keď porazia real a pomôžu svojmu spojencovi-barce Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe marec 08, 2009 2:46 pm

Barca-Athletic 2:0
Real-Atlético 1:1

atlético super výkon totálne ovládli derby el madrid- a keby nedal real gól z ofsajdu alebo mal aguero lepšiu mušku mohlo byť 1:3 v pohode ale inak super match

aj ten druhý bol super- athletic môže byť rád že nedostal viac ak by to skončilo 6 či 7:0 nikto by sa nemusel čudovať - 3 tyčky a henry s etoom jeden horší ako druhý no rovnako ako aguero to čo títo traja pozahadzovali-neuveriteľné!!!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe marec 08, 2009 4:34 pm

Stoffo napísal:
Barca-Athletic 2:0
Real-Atlético 1:1

atlético super výkon totálne ovládli derby el madrid- a keby nedal real gól z ofsajdu alebo mal aguero lepšiu mušku mohlo byť 1:3 v pohode ale inak super match

aj ten druhý bol super- athletic môže byť rád že nedostal viac ak by to skončilo 6 či 7:0 nikto by sa nemusel čudovať - 3 tyčky a henry s etoom jeden horší ako druhý no rovnako ako aguero to čo títo traja pozahadzovali-neuveriteľné!!!

Real aj tak bude majster, neviem co tu riesis Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe marec 08, 2009 5:01 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Barca-Athletic 2:0
Real-Atlético 1:1

atlético super výkon totálne ovládli derby el madrid- a keby nedal real gól z ofsajdu alebo mal aguero lepšiu mušku mohlo byť 1:3 v pohode ale inak super match

aj ten druhý bol super- athletic môže byť rád že nedostal viac ak by to skončilo 6 či 7:0 nikto by sa nemusel čudovať - 3 tyčky a henry s etoom jeden horší ako druhý no rovnako ako aguero to čo títo traja pozahadzovali-neuveriteľné!!!

Real aj tak bude majster, neviem co tu riesis Smile
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

počul som už aj lepšie vtipy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe marec 08, 2009 6:51 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Barca-Athletic 2:0
Real-Atlético 1:1

atlético super výkon totálne ovládli derby el madrid- a keby nedal real gól z ofsajdu alebo mal aguero lepšiu mušku mohlo byť 1:3 v pohode ale inak super match

aj ten druhý bol super- athletic môže byť rád že nedostal viac ak by to skončilo 6 či 7:0 nikto by sa nemusel čudovať - 3 tyčky a henry s etoom jeden horší ako druhý no rovnako ako aguero to čo títo traja pozahadzovali-neuveriteľné!!!

Real aj tak bude majster, neviem co tu riesis Smile
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

počul som už aj lepšie vtipy

Uvidime kto sa bude smiat posledny Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe marec 08, 2009 8:59 pm

Druhy zapas za sebou a druhy world class dive od Iniestu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptySt marec 11, 2009 3:10 pm

cuban napísal:
Druhy zapas za sebou a druhy world class dive od Iniestu
tak v matike sa mi nedarí ale zápas s betisom bol 5 zápasov dozadu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptySt marec 11, 2009 4:58 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Druhy zapas za sebou a druhy world class dive od Iniestu
tak v matike sa mi nedarí ale zápas s betisom bol 5 zápasov dozadu

a nehrali ste s atleticom predtym? ci tam ste nekopali penaltu? aha jasne tam kopalo atletico...co henry fauloval aguera...to som si pomylil...ok...nic to ale na fakte nemeni
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptySt marec 11, 2009 5:14 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Druhy zapas za sebou a druhy world class dive od Iniestu
tak v matike sa mi nedarí ale zápas s betisom bol 5 zápasov dozadu

a nehrali ste s atleticom predtym? ci tam ste nekopali penaltu? aha jasne tam kopalo atletico...co henry fauloval aguera...to som si pomylil...ok...nic to ale na fakte nemeni
faul na iniestu proti athleticu bol absolútne jasný
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptySt marec 11, 2009 8:47 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Druhy zapas za sebou a druhy world class dive od Iniestu
tak v matike sa mi nedarí ale zápas s betisom bol 5 zápasov dozadu

a nehrali ste s atleticom predtym? ci tam ste nekopali penaltu? aha jasne tam kopalo atletico...co henry fauloval aguera...to som si pomylil...ok...nic to ale na fakte nemeni
faul na iniestu proti athleticu bol absolútne jasný

lol tak som si to dobre pamatal? kopali ste tam penaltu? jasny faul? to teda hej...ak si to pamatam dobre tak sa ho poriadne ani nedotkol...je to hrozny diver end of.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptySt marec 11, 2009 10:14 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Druhy zapas za sebou a druhy world class dive od Iniestu
tak v matike sa mi nedarí ale zápas s betisom bol 5 zápasov dozadu

a nehrali ste s atleticom predtym? ci tam ste nekopali penaltu? aha jasne tam kopalo atletico...co henry fauloval aguera...to som si pomylil...ok...nic to ale na fakte nemeni
faul na iniestu proti athleticu bol absolútne jasný

lol tak som si to dobre pamatal? kopali ste tam penaltu? jasny faul? to teda hej...ak si to pamatam dobre tak sa ho poriadne ani nedotkol...je to hrozny diver end of.
lol!lol!lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

na atléticu sme penaltu nekopali zle si pametáš! a nepoť tu o diveroch keď tam žiadna penalta to bolo na betise asi pred mesiacom

Atlético-je španielsky názov pre ten klub z madridu, kde hrá aguero
ja som napísal athletic a v španielsku sa nehovorí Bilbao ale athletic- to je ten baskický tím už vieš??a ukáž mi sympatickejšieho hráča ako je iniesta-ten nikdy neodpovie sudímu,protihráčovi,absolútny profesionál,tichý, a navyše geniálny proste nový barcelonský kubala
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 6:21 pm

Athletic-Real 2:5
Valencia-Huelva 1:1
Atlético-Villareal 3:2
Malága-Sevilla 2:2
Racing-Numancia 5:0
Almería-Barca 0:2
Sporting-Deportivo 3:2
Valladolid-Getafe 1:0
Espanyol-Mallorca 3:3
Betis-Osasuna 0:0

- to čo robili simulant Casillas a ďalší kúpený zápas realu tak to je už neuveriteľné Sad Sad

- atlético 4:3 s barcou, 1:1 na reale a 3:2 s ponorkou aj keď prehrávali 0:2 bol to úžasný match plný šancí a gólov vamos atléti!

- barca si to pohlídala nič moc zápas ale takticky perfektne zvládnutý bojan hral prvýkrát v základe a hneď 2 góly Very Happy Very Happy

- MARIAN KELEMEN- odchytal svoj prvý zápas za Numanciu ale za 1.polčas inkasoval v santanderi hneď 5 kúskov takže smutný debut smola Sad ale za góly nemohol no..... aj keď niečo sa chytiť dalo

http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009031603

oplatí sa pozrieť našu akciu na 0:2 to je proste futbalová báseň - bravó!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyPo marec 16, 2009 6:51 pm

Stoffo napísal:
Athletic-Real 2:5
Valencia-Huelva 1:1
Atlético-Villareal 3:2
Malága-Sevilla 2:2
Racing-Numancia 5:0
Almería-Barca 0:2
Sporting-Deportivo 3:2
Valladolid-Getafe 1:0
Espanyol-Mallorca 3:3
Betis-Osasuna 0:0

- to čo robili simulant Casillas a ďalší kúpený zápas realu tak to je už neuveriteľné Sad Sad

- atlético 4:3 s barcou, 1:1 na reale a 3:2 s ponorkou aj keď prehrávali 0:2 bol to úžasný match plný šancí a gólov vamos atléti!

- barca si to pohlídala nič moc zápas ale takticky perfektne zvládnutý bojan hral prvýkrát v základe a hneď 2 góly Very Happy Very Happy

- MARIAN KELEMEN- odchytal svoj prvý zápas za Numanciu ale za 1.polčas inkasoval v santanderi hneď 5 kúskov takže smutný debut smola Sad ale za góly nemohol no..... aj keď niečo sa chytiť dalo

http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009031603

oplatí sa pozrieť našu akciu na 0:2 to je proste futbalová báseň - bravó!

Nj, Real ma LOVE!!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyPo marec 23, 2009 2:56 pm

kto sa včera nepozeral na Barcu prišiel o jeden úžasný futbalový koncert-normálne mi bolo do plaču tie neuveriteľné akcie acia el you z nba iniesta-alvés či genialita henryho,xaviho a messiho a hlavne xaviho prihrávky kam sa hrabe fabregas??

http://blaugranas.7x.cz/novinky/video-z-utkani-s-malagou.html

oplatí sa pozrieť-pastva pre oči!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe apríl 19, 2009 12:18 pm

to čo sa udialo včera v getafe a v huelve len potvrdzuje moje slová o tom, ako je pretlačovaný real - proti getafe neboli barce odpískané 2 penalty, jasný messiho gól a ďalšie ofsajdy-pripadalo mi to ako týranie barcelony

ale inak super výkon ešteže sme vyhrali ale už teraz sa teším na el clásico ako sa tam rozhodcovia strápnia to bude 1 ako bič-
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe apríl 19, 2009 2:17 pm

brat mi spominal ze si messi vcera opat "strihol" vedlajsiu ulohu v dobrej komedii...vyzera to tak ze pochopil co treba robit aby bol najlepsim hracom sveta
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe apríl 19, 2009 2:40 pm

cuban napísal:
brat mi spominal ze si messi vcera opat "strihol" vedlajsiu ulohu v dobrej komedii...vyzera to tak ze pochopil co treba robit aby bol najlepsim hracom sveta
ty si osobitý prípad- včera mu neuznali regulérny gól, jasná penalta ( ešteže sa pep ako tak krotil) Very Happy a v situáciách ke´d mohli ísť henry a messi sami na bránu tak bol odpískaný ofsajd+ nezmyslená karta pre alvésa = úplne divadlo ale tentokrát na barcu nestačili ani 14 hráči

a neviem čo tu potíš o messiho úlohe - aj keby tá penalta nebola odpískaná ale to čo predvádzali v ofsajdoch-neuznaný jasný gól a v 2.polčase sme sa poriadne nemohli dostať za polku tak mi to pripadalo ako v slovenskej dedinskej lige keď je kupený zápas a čiarový máva trápne ofsajdy aby súper nemohol útočiť ale už sa aspoň pozná prečo je real taky neúspešný v lm - tam sú totiž rozhodcovia objektívni a ešte keď tam real nemá ani to svoje povestné šťastie hneď je z toho vypadnutie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyNe apríl 19, 2009 10:37 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
brat mi spominal ze si messi vcera opat "strihol" vedlajsiu ulohu v dobrej komedii...vyzera to tak ze pochopil co treba robit aby bol najlepsim hracom sveta
ty si osobitý prípad- včera mu neuznali regulérny gól, jasná penalta ( ešteže sa pep ako tak krotil) Very Happy a v situáciách ke´d mohli ísť henry a messi sami na bránu tak bol odpískaný ofsajd+ nezmyslená karta pre alvésa = úplne divadlo ale tentokrát na barcu nestačili ani 14 hráči

a neviem čo tu potíš o messiho úlohe - aj keby tá penalta nebola odpískaná ale to čo predvádzali v ofsajdoch-neuznaný jasný gól a v 2.polčase sme sa poriadne nemohli dostať za polku tak mi to pripadalo ako v slovenskej dedinskej lige keď je kupený zápas a čiarový máva trápne ofsajdy aby súper nemohol útočiť ale už sa aspoň pozná prečo je real taky neúspešný v lm - tam sú totiž rozhodcovia objektívni a ešte keď tam real nemá ani to svoje povestné šťastie hneď je z toho vypadnutie

ja som nespominal ziadne penalty ani offsidy...neviem co myslis, zapas som nepozeral...iba bracho mi hovoril ze messiho trafila lopta raz do hlavy a zacal gestikulovat ze ma barca hadzat aut a ked sudi ukazal naopak...spomenul si na strasnu bolest a hodil sa o zem drziac sa za hlavu...stalo sa tam nieco take?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 EmptyPo apríl 20, 2009 12:54 am

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
brat mi spominal ze si messi vcera opat "strihol" vedlajsiu ulohu v dobrej komedii...vyzera to tak ze pochopil co treba robit aby bol najlepsim hracom sveta
ty si osobitý prípad- včera mu neuznali regulérny gól, jasná penalta ( ešteže sa pep ako tak krotil) Very Happy a v situáciách ke´d mohli ísť henry a messi sami na bránu tak bol odpískaný ofsajd+ nezmyslená karta pre alvésa = úplne divadlo ale tentokrát na barcu nestačili ani 14 hráči

a neviem čo tu potíš o messiho úlohe - aj keby tá penalta nebola odpískaná ale to čo predvádzali v ofsajdoch-neuznaný jasný gól a v 2.polčase sme sa poriadne nemohli dostať za polku tak mi to pripadalo ako v slovenskej dedinskej lige keď je kupený zápas a čiarový máva trápne ofsajdy aby súper nemohol útočiť ale už sa aspoň pozná prečo je real taky neúspešný v lm - tam sú totiž rozhodcovia objektívni a ešte keď tam real nemá ani to svoje povestné šťastie hneď je z toho vypadnutie

ja som nespominal ziadne penalty ani offsidy...neviem co myslis, zapas som nepozeral...iba bracho mi hovoril ze messiho trafila lopta raz do hlavy a zacal gestikulovat ze ma barca hadzat aut a ked sudi ukazal naopak...spomenul si na strasnu bolest a hodil sa o zem drziac sa za hlavu...stalo sa tam nieco take?
to hej ale to by som robil aj ja- za tú nespravodlivosť od rozhodcov museli nejak dokopať záver Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 16 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 16 z 18Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: