world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptySo apríl 25, 2009 9:55 pm

cuban napísal:
my sa tu rozpravame o kadry..o kvalite a poctoch...nerozpravame sa o moznej skladbe zalohy...

jednoducho ma nepresvedcis ze iniesta je lepsi hrac ako nasri...

a barcelona nespravila nic aby sa mohla povazovat za najlepsi tim na svete to je fakt...
no comento Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptySo apríl 25, 2009 11:34 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
marek77 napísal:
cuban napísal:
ved stoffo tu rozpraval ze barca ma lepsi kader co je hlupost...arsenal ma dokonca aj sirsy kader...o tom sme sa tu rozpravali a nie o sile timov...

kde by barca bola ak by mal etoo zlomenu nohu, henry by bol na 4 mesiace mimo, messi na rok, iniesta na 4 mesiace, potom ked by sa dali ako tak do kopy..ozaj iba ako tak...tak by sa zranil valdes,abidal,alves,puyol a marquez? atd...len to sa szanim povedat podla mna ma arsenal najlepsi kader na svete jediny problem je ze ho nikdy nema po kope...
Ved to : ma ale nema. Takze najlepsi ma Barca lebo ked nic tak su asi viac odolnejsi voci zraneniam. Ale mozno to budeme moct porovnat vo finale LM Smile
A mozno ked bude AFC hrat 90 minut v plnej zostave a Barca v plnej sile... ale nepredebiehajme momentalna forma hovori ze top tym v španielsku a j v Europe je prave Barca.

v spanielsku hej..ale este musia porazit dva angicke timi...aby si to mohol povedat
veď preto povedal MOMENTÁLNE -ak ich neporazia vtedy stratia ten súčasný primát
boze

ale povedal momentalne v spanielsku aj v europe? a co spravili aby sa to mohlo vztahovat na europu? nic viac ako arsenal chelsea a manchester...
Uz len ten sposob akym postupila cez Lyon a Bayern je impozantny.
Aj my sme postupili cez dobre tymi ale Rím na penalty a Villarreal sa neda porovnat s Bayernom a Lyonom to su proste stalice a velke kluby.
No bral by som sezonu aku mal pred par rokmi Liverpool: kvantum zranení ktoré ich zomklo a dokopali to az do finale v ktorom sa stretli s velkym favoritom AC Milan. Po polcase by sa malokto na tejto planete nasiel kto by nich vsadil co len cent a....? Ale ten pribeh kazdy pozna a v erim ze sa zopakuje finale 2006 akurat vitaz bude iny.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyPo apríl 27, 2009 7:46 pm

Valencia-Barca 2:2
Sevilla-Real 2:4

2 krásne zápasy a bláznivý program la ligy pokračuje ďalej už budúce kolo je el clásico- náskok sa stenšil na 4 body takže real musí v el clásicu vyhrať inak je v prdeli, ak vyhráme my sme majstri na 99% - remíza nič nerieši- takže som zvedavý ale pekne sa to aspoň zamotalo Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyPo apríl 27, 2009 8:19 pm

Stoffo napísal:
Valencia-Barca 2:2
Sevilla-Real 2:4

2 krásne zápasy a bláznivý program la ligy pokračuje ďalej už budúce kolo je el clásico- náskok sa stenšil na 4 body takže real musí v el clásicu vyhrať inak je v prdeli, ak vyhráme my sme majstri na 99% - remíza nič nerieši- takže som zvedavý ale pekne sa to aspoň zamotalo Very Happy Very Happy

ak by ste prehrali bolo by to este lepsie...hlupy cesar...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyPo apríl 27, 2009 9:29 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Valencia-Barca 2:2
Sevilla-Real 2:4

2 krásne zápasy a bláznivý program la ligy pokračuje ďalej už budúce kolo je el clásico- náskok sa stenšil na 4 body takže real musí v el clásicu vyhrať inak je v prdeli, ak vyhráme my sme majstri na 99% - remíza nič nerieši- takže som zvedavý ale pekne sa to aspoň zamotalo Very Happy Very Happy

ak by ste prehrali bolo by to este lepsie...hlupy cesar...
tak remíza je zaslúžená

real si titul nezaslúži ale má neskutočné šťastie ale ako som písal nech el clásico dopadne akokoľvek titul real nezíska na 90% Very Happy afro
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyPo apríl 27, 2009 9:50 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Valencia-Barca 2:2
Sevilla-Real 2:4

2 krásne zápasy a bláznivý program la ligy pokračuje ďalej už budúce kolo je el clásico- náskok sa stenšil na 4 body takže real musí v el clásicu vyhrať inak je v prdeli, ak vyhráme my sme majstri na 99% - remíza nič nerieši- takže som zvedavý ale pekne sa to aspoň zamotalo Very Happy Very Happy

ak by ste prehrali bolo by to este lepsie...hlupy cesar...
tak remíza je zaslúžená

real si titul nezaslúži ale má neskutočné šťastie ale ako som písal nech el clásico dopadne akokoľvek titul real nezíska na 90% Very Happy afro
No pokial vyhra Real tak je to myslim uz len o bod... a hned by mohla zohrat ulohu nejaka psychika aj ked stale vsetko vo vlastnych rukach.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyPo apríl 27, 2009 10:56 pm

marek77 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Valencia-Barca 2:2
Sevilla-Real 2:4

2 krásne zápasy a bláznivý program la ligy pokračuje ďalej už budúce kolo je el clásico- náskok sa stenšil na 4 body takže real musí v el clásicu vyhrať inak je v prdeli, ak vyhráme my sme majstri na 99% - remíza nič nerieši- takže som zvedavý ale pekne sa to aspoň zamotalo Very Happy Very Happy

ak by ste prehrali bolo by to este lepsie...hlupy cesar...
tak remíza je zaslúžená

real si titul nezaslúži ale má neskutočné šťastie ale ako som písal nech el clásico dopadne akokoľvek titul real nezíska na 90% Very Happy afro
No pokial vyhra Real tak je to myslim uz len o bod... a hned by mohla zohrat ulohu nejaka psychika aj ked stale vsetko vo vlastnych rukach.
tak o titul sa už z tých top líg bojuje len v španielsku tak aspoň dačo no.... Very Happy Very Happy ale dúfam, že to uhráme ale program máme neskutočne pekelný

Sevilla (doma)
Valencia (vonku)
Chelsea (doma)
Real (vonku)
Villareal (doma)
Chelsea (vonku)
Mallorka (vonku)
Bilbao ( finále pohára)

a potom keď tak finále lm - tomu hovorím pekelný los Very Happy Sad Sad
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyUt apríl 28, 2009 12:21 am

Stoffo napísal:
marek77 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Valencia-Barca 2:2
Sevilla-Real 2:4

2 krásne zápasy a bláznivý program la ligy pokračuje ďalej už budúce kolo je el clásico- náskok sa stenšil na 4 body takže real musí v el clásicu vyhrať inak je v prdeli, ak vyhráme my sme majstri na 99% - remíza nič nerieši- takže som zvedavý ale pekne sa to aspoň zamotalo Very Happy Very Happy

ak by ste prehrali bolo by to este lepsie...hlupy cesar...
tak remíza je zaslúžená

real si titul nezaslúži ale má neskutočné šťastie ale ako som písal nech el clásico dopadne akokoľvek titul real nezíska na 90% Very Happy afro
No pokial vyhra Real tak je to myslim uz len o bod... a hned by mohla zohrat ulohu nejaka psychika aj ked stale vsetko vo vlastnych rukach.
tak o titul sa už z tých top líg bojuje len v španielsku tak aspoň dačo no.... Very Happy Very Happy ale dúfam, že to uhráme ale program máme neskutočne pekelný

Sevilla (doma)
Valencia (vonku)
Chelsea (doma)
Real (vonku)
Villareal (doma)
Chelsea (vonku)
Mallorka (vonku)
Bilbao ( finále pohára)

a potom keď tak finále lm - tomu hovorím pekelný los Very Happy Sad Sad

Nic moc los.. Urcite by nemal robit vecsie problemy najlepsiemu klubu na svete ..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyNe máj 17, 2009 11:44 am

http://www.elmundodeportivo.es/

k tomu titulku netreba nič viac dodávať Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyNe máj 17, 2009 12:01 pm

ako sa tak na nich pozeram tak sraci budu asi este na sracu aj v rime Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyNe máj 17, 2009 1:36 pm

cuban napísal:
ako sa tak na nich pozeram tak sraci budu asi este na sracu aj v rime Very Happy
Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyPo máj 18, 2009 10:45 pm

BARCA JE NAJLEPSI KLUB SVETA !!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyUt máj 19, 2009 1:46 pm

Lacoste napísal:
BARCA JE NAJLEPSI KLUB SVETA !!!
takže na stávky tu z fóra mám 1:1 Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyUt máj 19, 2009 3:07 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
BARCA JE NAJLEPSI KLUB SVETA !!!
takže na stávky tu z fóra mám 1:1 Very Happy

S cubanom si prehral? :-D
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 EmptyUt máj 19, 2009 5:00 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
BARCA JE NAJLEPSI KLUB SVETA !!!
takže na stávky tu z fóra mám 1:1 Very Happy

S cubanom si prehral? :-D
tak asi hej keď je to 1:1
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 18 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 18 z 18Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: