world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 3:22 am

Canary napísal:
nech sa paci avs. roy Wink https://www.youtube.com/watch?v=D7eBRQxbg-M&feature=related


ty si spomen na dennisa wiseho a jemu podobnych ktorych mala chelsea vzdy plno momentalne carvalho...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 1:22 pm

avs.roy napísal:
jarci napísal:
avs.roy - sám si protirečíš...najprv protestuješ, že góly rukou do futbalu nepatria a potom napíšeš, že keane zákerne fauloval,lebo to k nemu patrí...pche...zákerné fauly tiež nepatria do futbalu..ak chceš byť fakt objektívny, tak buď....

to sa mylis Jarci! ja si neprotirecim, rozoberal som tu dve temy, ktore nemaju so sebou nic spolocne a tym padom sa nedaju porovnavat. Dat gol umyselne rukou a bezat k divakom s prenesmiernou radostou je tak bezchrbtove, ze to vola do nebies! Futbal sa NIKDY nehra rukami (pokial vynechame out-ove vhadzovanie)! Kdezto fauly nie su zakazane, su len trestane podla uvazenia hlavneho rozhodcu. Tu Keanovu zakernost som nemyslel az tak doslovne, ako si ju evidentne pochopil. Roy bol ochotny urobit vsetko, aby ziskal loptu, alebo aby znemoznil superovi prienik k brane Nottinghamu Forrest, Manchesteru United a Celticu Glasgow. Fauly, za ktore si niekedy Keane vysluzil zltu alebo cervenu kartu, su vo futbale na dennom poriadku, kdezto umyselne dosiahnutie golu rukou je naozaj vzacnostou! Tvrda hra bola Keanovou neomyslitelnou vlastnostou, tak som to myslel...Su to uplne odlisne temy, nedaju sa zlucovat! Sorry Cuban, United fandim a sledujem od roku 1992 a nevzpominam si na jedineho hraca, ktoremu by Roy Keane svojim stylom hry alebo faulom znicil karieru. Je viac ako znama vzajomna nevrazivost a nenavist medzi Royom Keanom a Patrickom Vieirom a ich vzajomne (niekedy aj spinave) suboje su nezabudnutelne zazitky pre kazdeho, kto sleduje Premier League aspon 6-8 rokov. Tvrdost a nebezpecne zakroky jednoducho patria k Anglickej futbalovej lige, v rukavickach sa tam teda nehra. Ale ukazat v tomto pripade prstom iba na Keana, je maximalne nespravodlive.

avs.roy - tak toto si prehnal...ako toto moze povedat clovek ktory sleduje man U a teda aj Keana tolko rokov...ano suboje s vierom boli legendarne...ale ked sa pozries naozaj na paddyho tak on hral tvrdo ale fer!!! roy keane bol jedno zviera ktore nevedelo udrzat svoje primitivne pudy na uzde. Pokial viem tak ten zakrok bol odveta za zranenie ktore si keane privodil pri inom minimalne "hrubom" faule na Hallanda...ked Halland videl ze po tom ako ho keane napadol zvyja sa na zemi...myslel si ze filmuje aby sa vyhol cervenej karte...no a ten magor ho potom takto zmrzacil...a myslim ze to bolo naozaj toto zranenie pre ktore musel ukoncit karieru...keane mal za to dostat dozivotny distanc...pozri uz som to tu raz pisal ja respektujem physicall game...ale co je vela to je vela..da sa hrat trdo a pritom aj fer, zober si takeho gattusa povazuju ho za jedneho z najtvrdsich hracov na svete...ale je to fer chlapik! minuly rok sa na old trafforde ospravedlnil ronaldovi dokonca aj po tom co nafilmoval pad a nebol tam ziadny kontakt!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 1:59 pm

Cuban: sme absolutne "off topic", ale ok... Vieira mal rovnako hrube a nebezpecne zakroky ako Keane. Ok, Vieira nikoho neposlal na par mesiacov mimo hru, ale nesnaz sa tu z neho robit neviniatko! Aj ked na druhej strane Paddy nebol az taky burlivak, s nikym sa tak nesacal ako to robil Roy, on to vodcovstvo az tak "neprezival", mozno preto, ze mu v zilach nekolovala Irska krv. Keane si svojou hrou urobil u rozhodcov istu reputaciu a tak zrejme u neho pouzivali muzi v ciernom trosicku iny "meter". Ja Keana neobhajujem ani nic podobne, ale nemam rad, ked sa skatulkuje a zabuda sa na inych jemu podobnych! Halands ukoncil karieru v roku 2003 (2 roky po tom incidente s Keanom) a na vlastnej webowej stranke uviedol aj pricinu svojho "retirement"! Pretrvavajuce bolesti v lavom kolene. Cize rec je o kolene na druhej nohe, nie na pravej, ktoru mu vtedy "zobral" Keane. Ok??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 2:51 pm

avs.roy napísal:
Cuban: sme absolutne "off topic", ale ok... Vieira mal rovnako hrube a nebezpecne zakroky ako Keane. Ok, Vieira nikoho neposlal na par mesiacov mimo hru, ale nesnaz sa tu z neho robit neviniatko! Aj ked na druhej strane Paddy nebol az taky burlivak, s nikym sa tak nesacal ako to robil Roy, on to vodcovstvo az tak "neprezival", mozno preto, ze mu v zilach nekolovala Irska krv. Keane si svojou hrou urobil u rozhodcov istu reputaciu a tak zrejme u neho pouzivali muzi v ciernom trosicku iny "meter". Ja Keana neobhajujem ani nic podobne, ale nemam rad, ked sa skatulkuje a zabuda sa na inych jemu podobnych! Halands ukoncil karieru v roku 2003 (2 roky po tom incidente s Keanom) a na vlastnej webowej stranke uviedol aj pricinu svojho "retirement"! Pretrvavajuce bolesti v lavom kolene. Cize rec je o kolene na druhej nohe, nie na pravej, ktoru mu vtedy "zobral" Keane. Ok??

dobre nechajme to uz tak...ja nezabudam na inych podobnych, ale aj tak vieira nemal urcite tak hrozne zakroky ako keane. Naozaj nezabudam aj na inych...ale tak ked povies diver - napadne ta Ronaldo, a ked povies nieco take...kto ti pride prvy na rozum...?

sme off topic to je pravda ale ked to je tu este take ake je...velmi to nechcem obmedzovat hlavne ze sa pise...postupom casu sa samozrejme bude prihliadat aj na taketo veci...a ked sa vyslovene nespammuje necham to tak zatial
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 3:06 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban: sme absolutne "off topic", ale ok... Vieira mal rovnako hrube a nebezpecne zakroky ako Keane. Ok, Vieira nikoho neposlal na par mesiacov mimo hru, ale nesnaz sa tu z neho robit neviniatko! Aj ked na druhej strane Paddy nebol az taky burlivak, s nikym sa tak nesacal ako to robil Roy, on to vodcovstvo az tak "neprezival", mozno preto, ze mu v zilach nekolovala Irska krv. Keane si svojou hrou urobil u rozhodcov istu reputaciu a tak zrejme u neho pouzivali muzi v ciernom trosicku iny "meter". Ja Keana neobhajujem ani nic podobne, ale nemam rad, ked sa skatulkuje a zabuda sa na inych jemu podobnych! Halands ukoncil karieru v roku 2003 (2 roky po tom incidente s Keanom) a na vlastnej webowej stranke uviedol aj pricinu svojho "retirement"! Pretrvavajuce bolesti v lavom kolene. Cize rec je o kolene na druhej nohe, nie na pravej, ktoru mu vtedy "zobral" Keane. Ok??

dobre nechajme to uz tak...ja nezabudam na inych podobnych, ale aj tak vieira nemal urcite tak hrozne zakroky ako keane. Naozaj nezabudam aj na inych...ale tak ked povies diver - napadne ta Ronaldo, a ked povies nieco take...kto ti pride prvy na rozum...?

sme off topic to je pravda ale ked to je tu este take ake je...velmi to nechcem obmedzovat hlavne ze sa pise...postupom casu sa samozrejme bude prihliadat aj na taketo veci...a ked sa vyslovene nespammuje necham to tak zatial

ok, uz to nechajme tak, ale na rozlucku s touto temou ti posielam tvoje "neviniatko": https://www.youtube.com/watch?v=jzAIhph6Md4
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 5:26 pm

Tarzan napísal:
Canary napísal:
nech sa paci avs. roy Wink https://www.youtube.com/watch?v=D7eBRQxbg-M&feature=related


ty si spomen na dennisa wiseho a jemu podobnych ktorych mala chelsea vzdy plno momentalne carvalho...

To ma akoze co s tym spolocne? Hovoril som snad o Chelsea, ze nikdy nemala trvdasov alebo co? Proste som sem postol ten zakrok, o ktorom som pocul ze ukoncil karieru tak o co ide?
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 5:31 pm

Canary napísal:
Tarzan napísal:
Canary napísal:
nech sa paci avs. roy Wink https://www.youtube.com/watch?v=D7eBRQxbg-M&feature=related


ty si spomen na dennisa wiseho a jemu podobnych ktorych mala chelsea vzdy plno momentalne carvalho...

To ma akoze co s tym spolocne? Hovoril som snad o Chelsea, ze nikdy nemala trvdasov alebo co? Proste som sem postol ten zakrok, o ktorom som pocul ze ukoncil karieru tak o co ide?

Tak to si pocul velmi zle Canary! Karieru ten chalan skoncil o 2 roky neskor a kvoli kolenu na druhej nohe, nie na tej,ktoru mu "zobral" Keane! Pokial to Halands uvadza na vlastne webovej stranke, tak asi vie o com hovori...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyNe január 20, 2008 8:57 pm

Canary napísal:
Tarzan napísal:
Canary napísal:
nech sa paci avs. roy Wink https://www.youtube.com/watch?v=D7eBRQxbg-M&feature=related


ty si spomen na dennisa wiseho a jemu podobnych ktorych mala chelsea vzdy plno momentalne carvalho...

To ma akoze co s tym spolocne? Hovoril som snad o Chelsea, ze nikdy nemala trvdasov alebo co? Proste som sem postol ten zakrok, o ktorom som pocul ze ukoncil karieru tak o co ide?

nee ale mohol si sem dat aj dennisa wiseho a jeho vystupenia a nielen na roya ukazovat...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPo január 21, 2008 10:51 am

ty kokos, tak taký off topic tu ešte asi nebol Very Happy
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPo január 21, 2008 11:03 am

cuban napísal:
No pred sezonou to vyzeralo velmi dobre, stvorlistok Messi, Ronaldinho, Eto´o a Henry vyzeral velmi dobre...do teraz sa vsak velmi nezohrali a odohrali spolu len par zapasov, Thierry sa musi este adaptovat na iny styl futbalu a ine ulohy ako mal v arsenale...som si vsak isty ze sa rozbehne.

v FCB spravili rovnaku chybu aku pred tym spravil REAL,viacero kohutov na jednom smetisku... A co tyka Henryho tak jeho dochodom nabral Arsenal uplne nove dimenzie,je to mlady,dobre slapajuci stroj.asi vedia preco ho predali tak lacno,bez neho je mi Arsenal este ovela-ovela sympatickejsi,drzim palce!!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Barca-Mes Que Un Club!!!   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyŠt január 24, 2008 5:55 pm

Neviem co stale osocujete barcu ale mne to je jedno.Inak pisem v tomto clanku len info o tomto klube,ktori mnohi z vas tieto veci monzo ani netusite.Napr.galavecer Fifa Gala-urcite viete o com hovorim na tom veceri dostal Kaka to oceneni naj player sveta.Ale nielen prezident Barcy Joan Laporta dostal ocenenie a prevzal ju za celu Barcu ako za naj feir mustvo sveta ako aj za naj fair-play klub nasej planety.A Zasluzene!Mnohi fansuikovia Barcelony (myslim ti katalanski)co v Barcelone ziju a fandia jej su na svoj klub nesmierne hrdi a povazuju za nieco posvetne.Inak barce sa oznacuje aj Fc barcelona-Mes Que Un Club co v preklade z katalanstiny znamena nieco ako Viac Ako KLub alebo Viac Nez Klub.Mnohi si poviete ze kazdy klub,ktoremu fandite vy je tiez viac ako klub pretoze ma skvelu historiu,velky pocet fanusikov po celom svete,skvele musztvo,stadion....ale Barcelonu volaju nie preto ale pre nieco uplne ine.Od 50.rokov 20.st.ked bol spanielskym kralom Franco a uveznil mnoho katalanskych obcanov,politikov ale aj hracov miestneho klubu Fc Barcelona.Od vtedy sa Barce vola Mes Qu Un Club.Presnejsie bolo vtedy zavrazdenych okolo 10 000 katalancov a prave futbalovy klub Fc Barcelona bol vtedy spasou katalanskeho ludu.Uspesne vysledky futbalistov aj na europskej scene vzali Francovi nadvladu nad Katalnskom a prakticky futbal zachranil ludi aj preto je tam futbal cislo 1 v europe.Minule som pozeral ligovy zapas s Murciou a na nou campe sa na novacika tlacilo 80 000 divakov co nikde v europe nie je mozne.a po 2.ze Fc Barcelona je klub velkeho srdca za co dostala aj tu cenu.Nikdy Barca nemala vo svojej historii na drese ziadnu reklamu.Vescinou nic a od sezony 2006/2007 dodnes tam ma Unicef.Nie ako ine velkokluby-Arsenal,Manchester,Chelsea.Real....ktori maju na drese partnera ktori im dava money,ale v Barce maju na drese UNicef-spolocnosti ktorej samotna Barca dava peniaze opustenym detom v Afrike.Proste sme najcestnejsi,najsolidarnejsi a najferovejsi na svete (aj podla fifa).Tak ti z vas ktori nic nevedia o Barce tak nech tu o nej nic nepisu.Nikto na nas nema!Visca El Barca!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyŠt január 24, 2008 7:14 pm

Stoffo napísal:
Neviem co stale osocujete barcu ale mne to je jedno.Inak pisem v tomto clanku len info o tomto klube,ktori mnohi z vas tieto veci monzo ani netusite.Napr.galavecer Fifa Gala-urcite viete o com hovorim na tom veceri dostal Kaka to oceneni naj player sveta.Ale nielen prezident Barcy Joan Laporta dostal ocenenie a prevzal ju za celu Barcu ako za naj feir mustvo sveta ako aj za naj fair-play klub nasej planety.A Zasluzene!Mnohi fansuikovia Barcelony (myslim ti katalanski)co v Barcelone ziju a fandia jej su na svoj klub nesmierne hrdi a povazuju za nieco posvetne.Inak barce sa oznacuje aj Fc barcelona-Mes Que Un Club co v preklade z katalanstiny znamena nieco ako Viac Ako KLub alebo Viac Nez Klub.Mnohi si poviete ze kazdy klub,ktoremu fandite vy je tiez viac ako klub pretoze ma skvelu historiu,velky pocet fanusikov po celom svete,skvele musztvo,stadion....ale Barcelonu volaju nie preto ale pre nieco uplne ine.Od 50.rokov 20.st.ked bol spanielskym kralom Franco a uveznil mnoho katalanskych obcanov,politikov ale aj hracov miestneho klubu Fc Barcelona.Od vtedy sa Barce vola Mes Qu Un Club.Presnejsie bolo vtedy zavrazdenych okolo 10 000 katalancov a prave futbalovy klub Fc Barcelona bol vtedy spasou katalanskeho ludu.Uspesne vysledky futbalistov aj na europskej scene vzali Francovi nadvladu nad Katalnskom a prakticky futbal zachranil ludi aj preto je tam futbal cislo 1 v europe.Minule som pozeral ligovy zapas s Murciou a na nou campe sa na novacika tlacilo 80 000 divakov co nikde v europe nie je mozne.a po 2.ze Fc Barcelona je klub velkeho srdca za co dostala aj tu cenu.Nikdy Barca nemala vo svojej historii na drese ziadnu reklamu.Vescinou nic a od sezony 2006/2007 dodnes tam ma Unicef.Nie ako ine velkokluby-Arsenal,Manchester,Chelsea.Real....ktori maju na drese partnera ktori im dava money,ale v Barce maju na drese UNicef-spolocnosti ktorej samotna Barca dava peniaze opustenym detom v Afrike.Proste sme najcestnejsi,najsolidarnejsi a najferovejsi na svete (aj podla fifa).Tak ti z vas ktori nic nevedia o Barce tak nech tu o nej nic nepisu.Nikto na nas nema!Visca El Barca!

no stoffo moj nazor asi poznas ale s niektorymi vecami co si napisal nemozem suhlasit...co sa tyka ferovosti neviem v com je barca tak odlisna do inych tymov??? napriklad som pocul o pripade ked boli dvaja fanuskovia na normalne tour na Camp Nou rovnako ako mozno tisicky ludi kazdy den...tymto dvom chalanom vsak nebol umozneny vstup na stadion...z velmi jednoducheho dovodu mali dresy realu...snazili sa vysvetlit ze to nie je ziadna provokacia ze su len na vylete a chcu si pozriet barcelonu so vsetkymi jej skvostami, vratabe Camp nou...ani to ze dostali cenu od fify nemusi nic znamenat, tito pani su znami ze niekedy vyhlasuju velmi zaujimave vysledky(opat si pomozem mojim oblubenym hracom Thierrym Henrym, uz sme o nom povedali dost, ale aj ostatny uznajte...nezasluzil si aspon v jednom z tych 8 rokov co bol v arsenale titul najlepsi futbalista planety??? podla mna aspon raz alebo dvakrat rozhodne...no bohuzial nedostal ho...v sezonach 01-02 az 04-05 ziskal arsenal 3 tituli z toho jedno double, henry dal v kazdej z tychto sezon nad 30 golov v jednej dokonca 39!! ziskal aj 2x golden boot, 3 krat najlepsi strelec EPL ..ale panom z fifa sa to zdalo malo)no ak tym sponzorom...to je sice pekne ze tam maju unicef aj to ze davaju peniaze do afriky a tak...ale to je len pro formo!!! barcelona rovnako ako ostane kluby dostava tazke prachy od sponzorov povedal by som ze este vacsie ako napr. taky arsenal...nemaju na drese nic ale vyjde to na rovnako
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyŠt január 24, 2008 10:23 pm

Stoffo napísal:
Neviem co stale osocujete barcu ale mne to je jedno.Inak pisem v tomto clanku len info o tomto klube,ktori mnohi z vas tieto veci monzo ani netusite.Napr.galavecer Fifa Gala-urcite viete o com hovorim na tom veceri dostal Kaka to oceneni naj player sveta.Ale nielen prezident Barcy Joan Laporta dostal ocenenie a prevzal ju za celu Barcu ako za naj feir mustvo sveta ako aj za naj fair-play klub nasej planety.A Zasluzene!Mnohi fansuikovia Barcelony (myslim ti katalanski)co v Barcelone ziju a fandia jej su na svoj klub nesmierne hrdi a povazuju za nieco posvetne.Inak barce sa oznacuje aj Fc barcelona-Mes Que Un Club co v preklade z katalanstiny znamena nieco ako Viac Ako KLub alebo Viac Nez Klub.Mnohi si poviete ze kazdy klub,ktoremu fandite vy je tiez viac ako klub pretoze ma skvelu historiu,velky pocet fanusikov po celom svete,skvele musztvo,stadion....ale Barcelonu volaju nie preto ale pre nieco uplne ine.Od 50.rokov 20.st.ked bol spanielskym kralom Franco a uveznil mnoho katalanskych obcanov,politikov ale aj hracov miestneho klubu Fc Barcelona.Od vtedy sa Barce vola Mes Qu Un Club.Presnejsie bolo vtedy zavrazdenych okolo 10 000 katalancov a prave futbalovy klub Fc Barcelona bol vtedy spasou katalanskeho ludu.Uspesne vysledky futbalistov aj na europskej scene vzali Francovi nadvladu nad Katalnskom a prakticky futbal zachranil ludi aj preto je tam futbal cislo 1 v europe.Minule som pozeral ligovy zapas s Murciou a na nou campe sa na novacika tlacilo 80 000 divakov co nikde v europe nie je mozne.a po 2.ze Fc Barcelona je klub velkeho srdca za co dostala aj tu cenu.Nikdy Barca nemala vo svojej historii na drese ziadnu reklamu.Vescinou nic a od sezony 2006/2007 dodnes tam ma Unicef.Nie ako ine velkokluby-Arsenal,Manchester,Chelsea.Real....ktori maju na drese partnera ktori im dava money,ale v Barce maju na drese UNicef-spolocnosti ktorej samotna Barca dava peniaze opustenym detom v Afrike.Proste sme najcestnejsi,najsolidarnejsi a najferovejsi na svete (aj podla fifa).Tak ti z vas ktori nic nevedia o Barce tak nech tu o nej nic nepisu.Nikto na nas nema!Visca El Barca!

Ja len tolko ze general Franco nikdy nebol spanielskym kralom,islo o fasistickeho diktatora tak ako bol Hitler v nemecku alebo Musolini v taliansku.V roku 1931 vyhlásili v Španielsku republiku a kráľ emigroval. Spanielsku vladol az do svojej smrti v roku 1977 ked sa monarchia obnovila a na tron zasadol Juan Carlos.Tym tiez mozno dokazat /aj ked to tu nepatri/ ze REAL MADRID nikdy nebol fasistickym klubom ako som sa uz neraz docital a ze nezil z kralovskych cize statnych penazi kedze kral v rokoch 1931-77 jednoducho nebol...
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyŠt január 24, 2008 10:41 pm

Stoffo napísal:
Neviem co stale osocujete barcu ale mne to je jedno.Inak pisem v tomto clanku len info o tomto klube,ktori mnohi z vas tieto veci monzo ani netusite.Napr.galavecer Fifa Gala-urcite viete o com hovorim na tom veceri dostal Kaka to oceneni naj player sveta.Ale nielen prezident Barcy Joan Laporta dostal ocenenie a prevzal ju za celu Barcu ako za naj feir mustvo sveta ako aj za naj fair-play klub nasej planety.A Zasluzene!Mnohi fansuikovia Barcelony (myslim ti katalanski)co v Barcelone ziju a fandia jej su na svoj klub nesmierne hrdi a povazuju za nieco posvetne.Inak barce sa oznacuje aj Fc barcelona-Mes Que Un Club co v preklade z katalanstiny znamena nieco ako Viac Ako KLub alebo Viac Nez Klub.Mnohi si poviete ze kazdy klub,ktoremu fandite vy je tiez viac ako klub pretoze ma skvelu historiu,velky pocet fanusikov po celom svete,skvele musztvo,stadion....ale Barcelonu volaju nie preto ale pre nieco uplne ine.Od 50.rokov 20.st.ked bol spanielskym kralom Franco a uveznil mnoho katalanskych obcanov,politikov ale aj hracov miestneho klubu Fc Barcelona.Od vtedy sa Barce vola Mes Qu Un Club.Presnejsie bolo vtedy zavrazdenych okolo 10 000 katalancov a prave futbalovy klub Fc Barcelona bol vtedy spasou katalanskeho ludu.Uspesne vysledky futbalistov aj na europskej scene vzali Francovi nadvladu nad Katalnskom a prakticky futbal zachranil ludi aj preto je tam futbal cislo 1 v europe.Minule som pozeral ligovy zapas s Murciou a na nou campe sa na novacika tlacilo 80 000 divakov co nikde v europe nie je mozne.a po 2.ze Fc Barcelona je klub velkeho srdca za co dostala aj tu cenu.Nikdy Barca nemala vo svojej historii na drese ziadnu reklamu.Vescinou nic a od sezony 2006/2007 dodnes tam ma Unicef.Nie ako ine velkokluby-Arsenal,Manchester,Chelsea.Real....ktori maju na drese partnera ktori im dava money,ale v Barce maju na drese UNicef-spolocnosti ktorej samotna Barca dava peniaze opustenym detom v Afrike.Proste sme najcestnejsi,najsolidarnejsi a najferovejsi na svete (aj podla fifa).Tak ti z vas ktori nic nevedia o Barce tak nech tu o nej nic nepisu.Nikto na nas nema!Visca El Barca!

...a este nieco,ano,FCB ma na dresoch UNICEF ale dobre si to kompenzuju tak ze ked ides na ich domovsku stranku tak tam si to vynahradzaju dostatocne s tou reklamou
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Ach Jaj   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 11:19 am

Boze cuban a amor to je jasne ze si to kompenzuju reklamou...a s kade by zaplatili Messiho,ronladinha a dlasich hracov s enormnymi platmi?zaco by kupili Henryho,Abidala, Toureho,Milita?to je jasne sak musia z niekade ziskavat peniaze inak by skrachovali.Ja len howorim ze nenosia na drese reklamu a nie su taky darmozraci ze musia mat silou mocou na drese bwin.com siemens fly emirates ....Oni tiez mozu mat na drse Coca-colu svojho najvescieho sponzora a maju???nie!Lebo su taky cestni ze ked nechcu mat na drese reklamu tak ju proste a jednoducho mat nebudu.A to je na tom to skvele.KOlko bolo v Barce prezidentov od vzniku klubu?mozno 30 mozno menej mozno viac priblizne 25-30 a stale to ostava ani jeden z tych 30 nebol taky debil aby to zrusil,tomu sa toiez hovori sudrznost a inak aj ja som bol raz na nou campe ked som tam bol na dovolenke(pred 3 rokmi)vtedy este nebola barca taka slavna a bolo to tam fantasticke.a napr.aj minule na treningu Barcy 25 000 divakov ukazte mi jeden klub v europe ktory ma taketo fanusikovkse zazemie?to je ako hokej v Detroite.Stale plno ludi pritom Barcelona je tak velke mesto ako Praha cize nic moc v porovanni s Madridom,Londynom.....A cuban ak si to barca nezasluzila a ty nevidis rozdiel medzi barcou a oststynmi tymami tak to je potom na zamyslenie.Pani z fifa to neudeluju zo srandy ale nikto v europe nie je schopny prispievat na charitu,Unicef,...Barca ma kazde leto turnaj po azii (a nie ako Manchester...po japonsku a najbohatsich statov azie)ale po Maljzii,Indii.Laporta je prezident Barcy bol oceneny ako najlepsi v historii a ked sa vam tieto akcie nezdaju odlisne od inych klubov tak ja fakt nwm poobede vam este nieco napisem.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 2:24 pm

Stoffo napísal:
Boze cuban a amor to je jasne ze si to kompenzuju reklamou...a s kade by zaplatili Messiho,ronladinha a dlasich hracov s enormnymi platmi?zaco by kupili Henryho,Abidala, Toureho,Milita?to je jasne sak musia z niekade ziskavat peniaze inak by skrachovali.Ja len howorim ze nenosia na drese reklamu a nie su taky darmozraci ze musia mat silou mocou na drese bwin.com siemens fly emirates ....Oni tiez mozu mat na drse Coca-colu svojho najvescieho sponzora a maju???nie!Lebo su taky cestni ze ked nechcu mat na drese reklamu tak ju proste a jednoducho mat nebudu.A to je na tom to skvele.KOlko bolo v Barce prezidentov od vzniku klubu?mozno 30 mozno menej mozno viac priblizne 25-30 a stale to ostava ani jeden z tych 30 nebol taky debil aby to zrusil,tomu sa toiez hovori sudrznost a inak aj ja som bol raz na nou campe ked som tam bol na dovolenke(pred 3 rokmi)vtedy este nebola barca taka slavna a bolo to tam fantasticke.a napr.aj minule na treningu Barcy 25 000 divakov ukazte mi jeden klub v europe ktory ma taketo fanusikovkse zazemie?to je ako hokej v Detroite.Stale plno ludi pritom Barcelona je tak velke mesto ako Praha cize nic moc v porovanni s Madridom,Londynom.....A cuban ak si to barca nezasluzila a ty nevidis rozdiel medzi barcou a oststynmi tymami tak to je potom na zamyslenie.Pani z fifa to neudeluju zo srandy ale nikto v europe nie je schopny prispievat na charitu,Unicef,...Barca ma kazde leto turnaj po azii (a nie ako Manchester...po japonsku a najbohatsich statov azie)ale po Maljzii,Indii.Laporta je prezident Barcy bol oceneny ako najlepsi v historii a ked sa vam tieto akcie nezdaju odlisne od inych klubov tak ja fakt nwm poobede vam este nieco napisem.

to ci mas meno sponzora na drese neznamena prakticky nic! a nevypoveda to nic o ich cestnosti....barca nie je ani zdaleka jediny klub ktory prispieva na charitu...ak to nevidis je to tiez na zamyslenie napriklad viem ze arsenal ma niekolkokrat do roka podobne charitativne akcie...zakladaju sa nadacie a podobne a to urcite nie je len pripad arsenalu ale aj ostatnych klubov...cekni napr. toto video https://www.youtube.com/watch?v=oGFVK7WYOUA

to ze vidis barcu ako nieco viac ako ostatne kluby je pomerne skreslena vec...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 2:31 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Boze cuban a amor to je jasne ze si to kompenzuju reklamou...a s kade by zaplatili Messiho,ronladinha a dlasich hracov s enormnymi platmi?zaco by kupili Henryho,Abidala, Toureho,Milita?to je jasne sak musia z niekade ziskavat peniaze inak by skrachovali.Ja len howorim ze nenosia na drese reklamu a nie su taky darmozraci ze musia mat silou mocou na drese bwin.com siemens fly emirates ....Oni tiez mozu mat na drse Coca-colu svojho najvescieho sponzora a maju???nie!Lebo su taky cestni ze ked nechcu mat na drese reklamu tak ju proste a jednoducho mat nebudu.A to je na tom to skvele.KOlko bolo v Barce prezidentov od vzniku klubu?mozno 30 mozno menej mozno viac priblizne 25-30 a stale to ostava ani jeden z tych 30 nebol taky debil aby to zrusil,tomu sa toiez hovori sudrznost a inak aj ja som bol raz na nou campe ked som tam bol na dovolenke(pred 3 rokmi)vtedy este nebola barca taka slavna a bolo to tam fantasticke.a napr.aj minule na treningu Barcy 25 000 divakov ukazte mi jeden klub v europe ktory ma taketo fanusikovkse zazemie?to je ako hokej v Detroite.Stale plno ludi pritom Barcelona je tak velke mesto ako Praha cize nic moc v porovanni s Madridom,Londynom.....A cuban ak si to barca nezasluzila a ty nevidis rozdiel medzi barcou a oststynmi tymami tak to je potom na zamyslenie.Pani z fifa to neudeluju zo srandy ale nikto v europe nie je schopny prispievat na charitu,Unicef,...Barca ma kazde leto turnaj po azii (a nie ako Manchester...po japonsku a najbohatsich statov azie)ale po Maljzii,Indii.Laporta je prezident Barcy bol oceneny ako najlepsi v historii a ked sa vam tieto akcie nezdaju odlisne od inych klubov tak ja fakt nwm poobede vam este nieco napisem.

to ci mas meno sponzora na drese neznamena prakticky nic! a nevypoveda to nic o ich cestnosti....barca nie je ani zdaleka jediny klub ktory prispieva na charitu...ak to nevidis je to tiez na zamyslenie napriklad viem ze arsenal ma niekolkokrat do roka podobne charitativne akcie...zakladaju sa nadacie a podobne a to urcite nie je len pripad arsenalu ale aj ostatnych klubov...cekni napr. toto video https://www.youtube.com/watch?v=oGFVK7WYOUA

to ze vidis barcu ako nieco viac ako ostatne kluby je pomerne skreslena vec...

suhlasim,viem o tom ,ze takmer vsetky velke kluby maju svoje futbalove skoly v rozvojovych krajinach co tiez znamena ze tam funguje aj po charitativnej stranke a o tych co nemaju zrejme len neviem :-) ,nie je to ziadna novinka a uz vobec nie jedinecnost ze to robi FCB.a este nieco na co som pred tym nereagoval.S tym platenim hviezd nemas tak celkom pravdu pretoze reklama nie je to,co ziví velkokluby aj ked to nie su male peniaze.Kluby ako REAL,FCB atd ziju predovsetkym z predaja permanentiek,reklamnych predmetov,prispevkov a darov od bohatych clenov klubu ale hlavne prispevkov od clenov klubu ktore sa platia kazdorocne/a tych clenov sa pocita na statisice po celom svete/,dokopy ide asi o 80% vsetkych prijmov klubu...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Haha!   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 4:52 pm

Tak pocuvajte vy dvaja .Jasne ze ani jeden z vas nereagoval na to ze preco chodi na Barcu najviac ludi na zapasy,treningy...najfutbalovejsie prostredie-len prosim nedavajte argument ze barca ma najvesci stadion pretoze ked sa nehra stvrfinale,semifinale...lm a zapas s realom tak inak je najvyssi sektor vzdy zatvoreny a potom ma Barca kapacitu na urovni Realu cize len o cosi vesci ako Arsenal.Mozte si hovorit co chcete toto video ak si pozriete cele pochopite o akej futbalovosti a o akom futbalovom prostredi v Barcelone vlastne howorim pozrite si to video a tesim sa na vase dotazy na to video.davam link-
https://www.youtube.com/watch?v=D-AgI6gnd6w
pozrite si toto uvidite len v Barce!!!!a po dlasie Cuban -pisal si ze to ze nema na drese sponzora situaciu neriesi,ze to nic neznamena tak potom preco len Barca to tak robi?ak by to bolo take lahke tak by to robil kazdy ci nie? Very Happy Amor ty si nebol nahodou prezident realu???ze tak presne vies odkial ma klub money na rozpocet apodobne veci.ake ekonomicke.Viem len jedno.preto to tu pisete lebo vase kluby to tak nerobia.A vlastne sami ste priznali ze Barca je v tom jedinecna lebo ste pisali ze to sice nic neznamena ale ze su to velke prachy.No a preco potom arsenla a real a vsetky tieto kluby tu reklamu nosia???preto aby propagovali tu firmu lebo sa jej podlizuju a robia jej totalnu reklamu aby daval cim viac penazi,lenze v Barce to funguje aj bez toho a verte mi mnoho funkionarov napr. v anglicku by to chcelo tiez ale z tohto biznisu nejde uhnut ale v Barce to vedeli a nemusia tieto darmozracke firmy propagovat.Uz sa tesim na ohlasy na tie video aku vyhovorku si najdete. Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 5:16 pm

Stoffo napísal:
Tak pocuvajte vy dvaja .Jasne ze ani jeden z vas nereagoval na to ze preco chodi na Barcu najviac ludi na zapasy,treningy...najfutbalovejsie prostredie-len prosim nedavajte argument ze barca ma najvesci stadion pretoze ked sa nehra stvrfinale,semifinale...lm a zapas s realom tak inak je najvyssi sektor vzdy zatvoreny a potom ma Barca kapacitu na urovni Realu cize len o cosi vesci ako Arsenal.Mozte si hovorit co chcete toto video ak si pozriete cele pochopite o akej futbalovosti a o akom futbalovom prostredi v Barcelone vlastne howorim pozrite si to video a tesim sa na vase dotazy na to video.davam link-
https://www.youtube.com/watch?v=D-AgI6gnd6w
pozrite si toto uvidite len v Barce!!!!a po dlasie Cuban -pisal si ze to ze nema na drese sponzora situaciu neriesi,ze to nic neznamena tak potom preco len Barca to tak robi?ak by to bolo take lahke tak by to robil kazdy ci nie? Very Happy Amor ty si nebol nahodou prezident realu???ze tak presne vies odkial ma klub money na rozpocet apodobne veci.ake ekonomicke.Viem len jedno.preto to tu pisete lebo vase kluby to tak nerobia.A vlastne sami ste priznali ze Barca je v tom jedinecna lebo ste pisali ze to sice nic neznamena ale ze su to velke prachy.No a preco potom arsenla a real a vsetky tieto kluby tu reklamu nosia???preto aby propagovali tu firmu lebo sa jej podlizuju a robia jej totalnu reklamu aby daval cim viac penazi,lenze v Barce to funguje aj bez toho a verte mi mnoho funkionarov napr. v anglicku by to chcelo tiez ale z tohto biznisu nejde uhnut ale v Barce to vedeli a nemusia tieto darmozracke firmy propagovat.Uz sa tesim na ohlasy na tie video aku vyhovorku si najdete. Very Happy

myslim ze nemozes povedat jednoznace ktori klub ma najfutbalovejsie prostredie...ono je to pekne ked 90 tis. ludi spieva hymnu + tie vlajocky co drzia...velmi pekne...ale aku atmosferu ma napr. anfield, alebo celtic park!!! ono ten zaciatok je pekny ale myslim ze celkovo atmosfera cez zapas je lepsia ci uz v liverpoole alebo v glasgowe napriklad., dost tam hra aj fakt ktory si spomenul a to ze barca ma naozaj najvacsi stadion...arsenal ma len 60 000(len tak pre zaujimavost na waiting liste je dalsich okolo 40000 ludi myslim) oproti tym 90 000 ci kolko ma Camp nou to je dost. Anfield ma max 40 000 a ako to tam vyzera?

Myslis ze arsenal alebo hocijaky iny klub sa podlizuje sponzorom??? to je smiesne..ono to je totiz uplne naopak!!! Barcelona uzatvara so svojimi sponzormi uplne rovnake zmluvy ako ine kluby s tou jedinou vynimkou ze nemaju jedneho hlavneho sponzora ktoreho maju na drese...toto je uplne bezna prax v celom svete...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: OOOOOOOOOOOOO   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 5:28 pm

Pockaj!Barca sa podlizuje sponzorom,hej a ako??tym ze ich nechce ani propagovat? Very Happy Very Happy Inak sam hovoris ze kluby ako Arsenal,Real...sa sponzorom nepodlizuju a potom o dve riadky nizsie napises ze tieto kluby podpisuju s firmami rovnake zmluvy(co je pravda)ale ich nemaju na drese.Tak zhrnime si to:ty hovoris prakticky to co ja:Ty howoris:kluby aj arsenal aj Barca aj vsetky ostatne podpisuju rovnake zmluvy len to ze Barca ich nema na drese a Arsenal ano.BRAVO!to si pisal ty taze si tomu pohcopil ide o rovnake zmluvy len Barca ich na drese nema a Arsenal ano a co je to nie nahodou podlizovanie?ja si to inak neviem vysvetlit.A atmosfera prosim ta nbehovorim o tom ako povzdbudzuju.Pochybujem ze na trening liverpoolu prislo 25 000 divakov ako chodi kazdy tyzden do La masii na Barcu-to pochybujem.
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 5:41 pm

Stoffo napísal:
Tak pocuvajte vy dvaja .Jasne ze ani jeden z vas nereagoval na to ze preco chodi na Barcu najviac ludi na zapasy,treningy...najfutbalovejsie prostredie-len prosim nedavajte argument ze barca ma najvesci stadion pretoze ked sa nehra stvrfinale,semifinale...lm a zapas s realom tak inak je najvyssi sektor vzdy zatvoreny a potom ma Barca kapacitu na urovni Realu cize len o cosi vesci ako Arsenal.Mozte si hovorit co chcete toto video ak si pozriete cele pochopite o akej futbalovosti a o akom futbalovom prostredi v Barcelone vlastne howorim pozrite si to video a tesim sa na vase dotazy na to video.davam link-
https://www.youtube.com/watch?v=D-AgI6gnd6w
pozrite si toto uvidite len v Barce!!!!a po dlasie Cuban -pisal si ze to ze nema na drese sponzora situaciu neriesi,ze to nic neznamena tak potom preco len Barca to tak robi?ak by to bolo take lahke tak by to robil kazdy ci nie? Very Happy Amor ty si nebol nahodou prezident realu???ze tak presne vies odkial ma klub money na rozpocet apodobne veci.ake ekonomicke.Viem len jedno.preto to tu pisete lebo vase kluby to tak nerobia.A vlastne sami ste priznali ze Barca je v tom jedinecna lebo ste pisali ze to sice nic neznamena ale ze su to velke prachy.No a preco potom arsenla a real a vsetky tieto kluby tu reklamu nosia???preto aby propagovali tu firmu lebo sa jej podlizuju a robia jej totalnu reklamu aby daval cim viac penazi,lenze v Barce to funguje aj bez toho a verte mi mnoho funkionarov napr. v anglicku by to chcelo tiez ale z tohto biznisu nejde uhnut ale v Barce to vedeli a nemusia tieto darmozracke firmy propagovat.Uz sa tesim na ohlasy na tie video aku vyhovorku
si najdete. Very Happy

:-) nie,nebol som a ani neplanujem stat sa prezidentom REAL MADRID.Tie info su volne dostupne tak ako aj v kazdom inom klube na svete...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 6:04 pm

hmmm aj piacenza ma na dresoch UNICEF a co teraz??? a ze barcelona ma najfutbalovejsie prostredie??? sakra bol si v anglicku na futbale??? 4000 ozratych skotov alebo ostrovanov ti spravi atmosferu aku ma to 90 000 hnojisko...a tie akademie nie su na sirenie nejakych svatych myslienok proste je to na to aby nasli novych hracov a ta charita okolo toho je len kvoli tomu aby si ludia mysleli ze su nejako svaty..v tuto dobu ti zadarmo ani kura nehrabne a nee este barcelona ktora musi platit svoje "hviezdy"...hmm a do barcy na tie treningy chodia ludia preto lebo barcelona je symbolom odboja katalancov proti spanielom a ti katalanci su fakt nacionalisti a je to najvacsi klub v oblasti, takisto chodia na treningy Bilbaa, San Sebastianu, Osassuny Baskovia...
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 6:41 pm

Tarzan napísal:
hmmm aj piacenza ma na dresoch UNICEF a co teraz??? a ze barcelona ma najfutbalovejsie prostredie??? sakra bol si v anglicku na futbale??? 4000 ozratych skotov alebo ostrovanov ti spravi atmosferu aku ma to 90 000 hnojisko...a tie akademie nie su na sirenie nejakych svatych myslienok proste je to na to aby nasli novych hracov a ta charita okolo toho je len kvoli tomu aby si ludia mysleli ze su nejako svaty..v tuto dobu ti zadarmo ani kura nehrabne a nee este barcelona ktora musi platit svoje "hviezdy"...hmm a do barcy na tie treningy chodia ludia preto lebo barcelona je symbolom odboja katalancov proti spanielom a ti katalanci su fakt nacionalisti a je to najvacsi klub v oblasti, takisto chodia na treningy Bilbaa, San Sebastianu, Osassuny Baskovia...

Dobre si to napisal,hlavne to s tymi skolami... je to jednoducho tak,tie skoly sa otvaraju na obdobie pokial sa nespraví nejaky vyber a s tym sa dalej pracuje ale uz v europe a za ten cas rozda par dresov,daju im najest a tak-to je ta charita.Je to vlastne sprievodna akcia.Ked nieco najdu alebo nenajdu tak sa presunu niekam inam,Robia to tak vsetky velke kluby na svete.REAL napr teraz otvoril jednu taku skolu kdesi v Karibiku,no mi chces povedat ze ty ludia z RM tam asi ostanu do konca zivota a budu tam babany zbierat alebo co.. jednoducho si vyskusaju par chalanov a pojdu hladat dalej.Tie kluby to nerobia pre svoj dobry pocit ale aby nasli dalsie talenty ktorych je hlavne v Brazilii dostatok.Si nemysli ze FCB to tak nerobi,a robi to tak aj Arsenal,Man U,AC,Inter.......... atd atd atd
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Hahhaa!   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 6:53 pm

O akych skolach to rozpravate?vy vobec netusite co mam ja namysli tak budte laskavo sticha!Laporta chodi castokrat do afriky do osady a rozdava tam dospelym ludom seky vo financnych hodnotach aby zili lepsie.-tak klud a s tymi opitym i skotmi Very Happy Very Happy Very Happy
ja som vobec nehovoril o atmosfere ako takej,ale hovoril som o futbalovom prostredi pod pojmom futbalove prostredie mam namysli to ze ludia chodia v obrovskom pocte pravidelne na futbal,na treningy podporuju muztsvo ...A nechajte tu svoju atmosferu napokoji.V anglicku ani netusia co je to technicky kombinacny futbal a teraz sa to aj ukazalo nepostupom na Euro.Niet bohacov typu Abramovic,Glazer...Niet skvelych europskych trenerov ktori priviedli a v sucasnosti privadzaju do anglicka utocny futbal ako Wenger,Benitez...a niet europskych hracov typu Fabregas,Ronaldo........tak anglicka liga by bola na hovno-ved v anglicku vedie len to svoje rugby a z futbalu tvrde zakroky spanieli portugalci ci holandania ti bolo prvi v europe ktori prisli s pojmom utocny kombinacny futbal anie Briti.Sema tam kuknem na sport1 skotsku ligu tak ten futbal ma ale kvalitu aj take muzstva ako Celtic do 16m sa vedia dostat len tak ze nakopnu loptu z polovice ihriska na hrotoveho utocnika typu KOller...a to je ich cela slava v utoku.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 EmptyPi január 25, 2008 8:13 pm

Stoffo napísal:
O akych skolach to rozpravate?vy vobec netusite co mam ja namysli tak budte laskavo sticha!Laporta chodi castokrat do afriky do osady a rozdava tam dospelym ludom seky vo financnych hodnotach aby zili lepsie.-tak klud a s tymi opitym i skotmi Very Happy Very Happy Very Happy
ja som vobec nehovoril o atmosfere ako takej,ale hovoril som o futbalovom prostredi pod pojmom futbalove prostredie mam namysli to ze ludia chodia v obrovskom pocte pravidelne na futbal,na treningy podporuju muztsvo ...A nechajte tu svoju atmosferu napokoji.V anglicku ani netusia co je to technicky kombinacny futbal a teraz sa to aj ukazalo nepostupom na Euro.Niet bohacov typu Abramovic,Glazer...Niet skvelych europskych trenerov ktori priviedli a v sucasnosti privadzaju do anglicka utocny futbal ako Wenger,Benitez...a niet europskych hracov typu Fabregas,Ronaldo........tak anglicka liga by bola na hovno-ved v anglicku vedie len to svoje rugby a z futbalu tvrde zakroky spanieli portugalci ci holandania ti bolo prvi v europe ktori prisli s pojmom utocny kombinacny futbal anie Briti.Sema tam kuknem na sport1 skotsku ligu tak ten futbal ma ale kvalitu aj take muzstva ako Celtic do 16m sa vedia dostat len tak ze nakopnu loptu z polovice ihriska na hrotoveho utocnika typu KOller...a to je ich cela slava v utoku.

Nikdy som nepovedal ze sa barca podlizuje sponzorom...neviem ci si vobec pochopil co som chcel povedat..ale dobre to uz nechajme tak...

predstava ze laporta chodi po afrike do osad a stretne tam pastiera koz a damu sek na 1000 eur...hm...chcel by som vediet kde si to pocul alebo aby si postol nejaky zdroj...

a futbalove prostredie je ako si povedal ze ludia chodia v obrovskom pocte na futbal, na treningy...podporuju svoje muzstvo...ak najlepsim prikladom "futbaloveho prostredia" nie je anglicko tak neviem...tam ty ludia ziju len od vikendu do vikendu len aby uz konecne isli na futbal...a co to ma spolocne s stylom futbalu??? proste je tam iny styl ako inde...niekomu sa ten styl paci a niektorym nie...a v sucasnosti uz neplati ze anglicka liga je len kopni a bez...arsenal..man u...liverpool to su vsetko tymy plne technickych hracov ktore dokazu hrat ofenzivny futbal, niektore do dokonca maju v popise svojej prace! a nemiesaj sem repre a ligu...to je obrovsky rozdiel...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





FC BARCELONA - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 4 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: