world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorSpráva
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 12, 2008 1:35 pm

ty mas svoj nazor ja zasa svoj
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 12, 2008 3:53 pm

Canary napísal:
ty mas svoj nazor ja zasa svoj

"Sometimes I dive, sometimes I stand" - Didier Drogba

takze ja mam svoj nazor, ty mas svoj nazor a aj Drogba ma svoj nazor...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 12, 2008 5:40 pm

cuban napísal:
Canary napísal:
ty mas svoj nazor ja zasa svoj

"Sometimes I dive, sometimes I stand" - Didier Drogba

takze ja mam svoj nazor, ty mas svoj nazor a aj Drogba ma svoj nazor...

no comment
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 12, 2008 6:30 pm

Canary napísal:
cuban napísal:
Canary napísal:
ty mas svoj nazor ja zasa svoj

"Sometimes I dive, sometimes I stand" - Didier Drogba

takze ja mam svoj nazor, ty mas svoj nazor a aj Drogba ma svoj nazor...

no comment

necakane
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyPo január 14, 2008 10:36 am

tarzan, čo sa teba týka, tak fakt máš asi iné názory na futbal celkovo. ináč si neviem vysvetliť prečo nechceš uznať jasné veci...my nie sme extra odborníci a preto tu môžeme len tak debatovať a snažiť sa, aby to bolo "odborné", ale ak messiho považujú za druhého maradonu naj odborníci futbalu, asi na tom niečo bude....ech, simulovanie...kto nesimuluje???messiho kvality sa nedajú odškriepiť..je to talent a každý klub by ho chcel mať...síce, nie každý...v anglicku by ho nechceli, tam berú drevorúbačov...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyPo január 14, 2008 5:31 pm

jarci napísal:
tarzan, čo sa teba týka, tak fakt máš asi iné názory na futbal celkovo. ináč si neviem vysvetliť prečo nechceš uznať jasné veci...my nie sme extra odborníci a preto tu môžeme len tak debatovať a snažiť sa, aby to bolo "odborné", ale ak messiho považujú za druhého maradonu naj odborníci futbalu, asi na tom niečo bude....ech, simulovanie...kto nesimuluje???messiho kvality sa nedajú odškriepiť..je to talent a každý klub by ho chcel mať...síce, nie každý...v anglicku by ho nechceli, tam berú drevorúbačov...


na maradonu nebude mat...aj tak bude iba 2...maradona je iba jeden...tak ako v hokeji hladaju nastupcov gretzkych...a drevorubacov hladaju do svedska norska a finska lebo je to tam dost zalesnene Very Happy celkom slusny biznis ale velmi fyzicky narocny...v anglicku sa hra kapanek iny futbal ako v teplych krajinach geek a teraz ma ukrizujete Twisted Evil v spanielsku je real a az potom ostatni...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyUt január 15, 2008 10:15 am

trebalo by založiť topic o reale, ale tak k tomu messimu...jasné, že maradona bude stále len jeden, ale messi sa mu môže dorovnať a je predčasné hovoriť, že tomu tak nikdy nebude...aspoň ja si to myslím...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyUt január 15, 2008 2:34 pm

jarci napísal:
trebalo by založiť topic o reale, ale tak k tomu messimu...jasné, že maradona bude stále len jeden, ale messi sa mu môže dorovnať a je predčasné hovoriť, že tomu tak nikdy nebude...aspoň ja si to myslím...

predcasne je potom aj povazovat ho za druheho maradonu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyUt január 15, 2008 6:24 pm

áno, máš pravdu...ale jeho hra vyzerá ako maradonova, keď mal jeho roky a tak sa mám aspoň o čo oprieť, ale zatratiť ho nemáme na základe čoho... Razz a nevravím to len ja....
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Presne Jarci!   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyŠt január 17, 2008 5:11 pm

Maradona hral co v dvatsiatich rokoch??nic!Az po prestupe do Barcy a neskor do Neapolu sa preslavil to mal priblizne 26 asi tak jak teraz Kaka pred 2 rokmi bol Kaka mozno niekde okolo 30.miesta (nebol zly ale urcite nepatril k spicke)a teraz?V prvej trojke-to bol ako priklad Messimu je 20 a ako hra?od 18 hra v zaklade Barcy a to pri takej konkurencii,v takom veku a v takom klube ked bude mat potrebne skusenosti,este lepsiu formu a budu sa mu vyhybat zranenia bude lepsi ako Diego inak sam Diego v nom vidi svojho nastupcu tak nwm o com tu tocite ked on sam to tvrdi.
https://www.youtube.com/watch?v=hokq-7olthE tu je dokza presne taky gol ako diegov najslavnejsi a to mal pri tomto gole 19 rokov a kazdy football player ma naj formu v zivote okolo 25-28.a to ho este len caka.Inak co sa tyka tychcto hracov ako su Messi alebo Bojan kto z vas sleduje la ligu mi da za pravdu ze Bojan je este vesci talent ako Messi ma 17 rokov a hra na Etoovej urovni .a teraz otazka? ?na slovensku ked vidite hrat s nejakym prvoligovym muzstvom v zaklade 17 rocneho tinedzera tak pred 2000 divakmi je posraty a nevie ci ma strelat,prihravat...sam som bol toho svedkom v mnohych nasich zapsoch pri slabych navstevach a ako hraju Bojan a Messi pred 100 000 divakmi?nesu posraty ako nasi pred par fanadami hraju pred 100 000 kotlom s tym ze po zlych vykonoch nepride kritika od denniku sport-ale od vsetkych spanielskych dennikoch a tym padom aj od vsetkyc netovych medii na svete.To je obrovsky tlak na psychiku....a tito hraci budu od zacitaku do konca svojej kariery pod tlakom medii,fanusikov...aj to treba brat do uvahy.Messi je poklad Barc!a bojan este vesci! Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyPi január 18, 2008 3:38 pm

nech dojde hrat 17 rocny chlapec na slovensku okres a zabiju ho po jedinej skazenej akcii...vidiet ze si nehral futbal...a messi noo mozno bude dobry mozno ne mozno ho zrazi auto mozno si zlomi nohu a mozno ne...to sa teraz neda povedat vela hracom bola slubovana bozska buducnost a skoncili ako priemerni hraci lebo sa velmi opili zo svojej slavy tak teraz nerob zavery radsej sa tes ze mas messiho akukaj jeho videa ja youtube....a na maradonu nebude mat...maradona ovplyvnil celu generaciu lenze sebcov ako messi, ktory sa dokazu preklucovat celym ihriskom je plno,....napr Kerlon brazilia a jeho hlavickove solo...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyPi január 18, 2008 3:57 pm

diego m. mal tiež rád loptu..aspoň z toho mála čo som mohol vidieť...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyPi január 18, 2008 9:52 pm

ak nic ine, tak potom existuje aspon jedna spojitost medzi Maradonom a Messim. Obaja argentincania s jasnym umyslom vsietili gol rukou a mali z toho prenesmiernu radost! U niekoho su to bohovia, u mna su to ludia bez chrbtovej kosti...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 1:06 am

avs.roy hmmm ty si asi jediny nezaujaty futbalovy ODBORNIK...3 krat hura pre avs.roya...teba asi jedineho uznavam lebo vies ako to vo fubale chodi
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 1:39 am

Tarzan napísal:
avs.roy hmmm ty si asi jediny nezaujaty futbalovy ODBORNIK...3 krat hura pre avs.roya...teba asi jedineho uznavam lebo vies ako to vo fubale chodi

nooo thanx, len sa snazim byt objektivny. Existuje ale jeden hrac, na ktoreho budem zaujaty dovtedy, kym neopustim tento svet! On moze davat aj 10 golov za zapas a vzdy bude u mna ... (nemozem tu byt vulgarny). Very Happy Toho chlapa totizto porodila jeho matka v offside! Ak len chvilu porozmyslas, urcite prides na to, kto to je...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 1:43 am

avs.roy napísal:
ak nic ine, tak potom existuje aspon jedna spojitost medzi Maradonom a Messim. Obaja argentincania s jasnym umyslom vsietili gol rukou a mali z toho prenesmiernu radost! U niekoho su to bohovia, u mna su to ludia bez chrbtovej kosti...

No..Smile Bezpochyby si tu asi naj mudrejsi fanusik..Byvas v Anglicku takze mozno to je aj dovod ze tomu fotbalu rozumies kedze byvas vo fotbalovej krajine..Smile Ale mne to pripada ze ty nedas na Anglicko dopustit..Ano, ruka to bola a byt Anglicanom tak to do smrti nezabudnem co, este k tomu vo STVRTFINALE, vam urobil ten "bozsky" Maradona..Lenze si zober keby si bol na jeho mieste tiez by si neprisiel za rozhodcom a nepovedal by si mu ze neuznajte tento gol ze bol rukou..Smile Nakoniec aj tak sa priznal.. Sice az po niekolkych rokoch ale priznal..Very Happy

Bohuzial, ale k fotbalu to patri..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 1:59 am

avs.roy: preco nemas rad inzagiho?

aj ja mam spadnute na niektorych hracov - pre mna je "clovekom bez chrbtovej kosti" Roy Keane, a Christiano Ronaldo...chapte ma, nie preto ze su cerveni...keane bol jeden hnusny psychopat, no a ronaldo...maradona s messim dali slavne goli rukou...lenze tento "futbalista" "vyraba" penalty priame kopy a nebezpecne standardky takmer tyzden co tyzden

objektivny tu nemoze byt nikto to je skoro nemozne...snaha sa v tomto pripade naozaj ceni...aj ja sa snazim byt co najobjektivnejsi...priznavam sem tam sa mi to nedari ale myslim ze to je drviva mensina pripadov...ked mam ale iny nazor ako ostatni ludia berie sa to inak...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 12:44 pm

lampard napísal:
avs.roy napísal:
ak nic ine, tak potom existuje aspon jedna spojitost medzi Maradonom a Messim. Obaja argentincania s jasnym umyslom vsietili gol rukou a mali z toho prenesmiernu radost! U niekoho su to bohovia, u mna su to ludia bez chrbtovej kosti...

No..Smile Bezpochyby si tu asi naj mudrejsi fanusik..Byvas v Anglicku takze mozno to je aj dovod ze tomu fotbalu rozumies kedze byvas vo fotbalovej krajine..Smile Ale mne to pripada ze ty nedas na Anglicko dopustit..Ano, ruka to bola a byt Anglicanom tak to do smrti nezabudnem co, este k tomu vo STVRTFINALE, vam urobil ten "bozsky" Maradona..Lenze si zober keby si bol na jeho mieste tiez by si neprisiel za rozhodcom a nepovedal by si mu ze neuznajte tento gol ze bol rukou..Smile Nakoniec aj tak sa priznal.. Sice az po niekolkych rokoch ale priznal..Very Happy

Bohuzial, ale k fotbalu to patri..


aj ja byvam v anglicku Wink
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 12:47 pm

lampard: keby som bol na jeho mieste, ani ja by som neprisiel za rozhodcom a to z jedneho jedineho dovodu: ja by som totizto nikdy umyselne rukou nezahral, takze by nebol dovod chodit za rozhodcom.Pisal si: "Bohuzial to k futbalu patri". Coze?? Praveze taketo podrazy vo futbale nemaju co robit!!! Mylis sa ak si myslis, ze na Anglicko nedam dopustit. Preco by som to robil? Pamatam si na jeden chat s istym Cechom na sport.sk. Tema bola "Anglicka snaha usporiadat MS vo futbale v roku 2018". On na nich kydal, ako keby mu anglicky futbalisti vyvrazdili celu rodinu a ja som bol zasa toho nazoru, ze za to, co Anglicko pre svetovy futbal urobilo, su urcite zasluzi tu kandidaturu vyhrat. A to bola hadam jedina tema, kde som si na Anglicko nedal dopustit.

Cuban: Nie ze ho nemam rad, ja ho priam nenavidim! Kedze tu nechcem byt vulgarny, nedokazem ti tym padom dokonale opisat svoje dovody k mojej nenavisti voci Inzaghimu. Ale vseobecne to ber tak, ze ho nenavidim preto akym hracom bol, je a dufam,ze uz coskoro "nebude"! Co sa tyka Roya Keana... Kto z fanusikov Arsenalu ho mal rad?? Taky fanusik neexistuje. Roy bol dlhorocnym kapitanom klubu, ktory vo futbale nieco znamena. Keby nemal take vlastnosti, ake na ihrisku a aj mimo neho mal, Alex by mu sotva zveril kapitansku pasku. Casto krat hral velmi tvrdo, niekedy zakerne, ale to k nemu patrilo. On totizto nehral proti superovi, on hral proti myslienke prehry osobnej ako aj prehry svojho muzstva. Bolo uplne jedno, kto bol v dany moment superom na ihrisku. Jeho vodcovske schopnosti boli nepopieratelne a v tej dobe bol jeden z najlepsich defenzivnych zaloznikov planety. Ronaldo sa meni, tak ako sa meni kazdy z nas pribudajucimi rokmi. Ak tie veci, ktore si o nom spomenul, maju specifikovat cloveka "bez chrbtovej kosti", potom viac ako polovica hracov v Spanielsku (a nielen tam) su chlapi bez chrbtice! Ronaldo je druhu sezonu po sebe najfaulovanejsim hracom na ostrovoch. Niektore z faulov faulami nie su, niektore fauly zasa nie su odpiskane. Toto vsak nie je problem iba Ronalda, toto je chory prvok, ktory sa bohuzial uz davnejsie dostal do futbalu na celom svete. "The Actress" (Pires) to takisto velmi dobre ovladal. A co Drogba s Robbenom? Takych hracov je naozaj velmi vela, ale takmer vzdy je rec iba o Christianovi. Preco? hm? Pretoze je jeden z naj hracov a hrava za pre mnohych nenavideny klub. Keby "kopal" za Fulham, pochybujem, ze ho v tvojom prispevku spomenies...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 2:43 pm

avs.roy napísal:
lampard: keby som bol na jeho mieste, ani ja by som neprisiel za rozhodcom a to z jedneho jedineho dovodu: ja by som totizto nikdy umyselne rukou nezahral, takze by nebol dovod chodit za rozhodcom.Pisal si: "Bohuzial to k futbalu patri". Coze?? Praveze taketo podrazy vo futbale nemaju co robit!!! Mylis sa ak si myslis, ze na Anglicko nedam dopustit. Preco by som to robil? Pamatam si na jeden chat s istym Cechom na sport.sk. Tema bola "Anglicka snaha usporiadat MS vo futbale v roku 2018". On na nich kydal, ako keby mu anglicky futbalisti vyvrazdili celu rodinu a ja som bol zasa toho nazoru, ze za to, co Anglicko pre svetovy futbal urobilo, su urcite zasluzi tu kandidaturu vyhrat. A to bola hadam jedina tema, kde som si na Anglicko nedal dopustit.

Cuban: Nie ze ho nemam rad, ja ho priam nenavidim! Kedze tu nechcem byt vulgarny, nedokazem ti tym padom dokonale opisat svoje dovody k mojej nenavisti voci Inzaghimu. Ale vseobecne to ber tak, ze ho nenavidim preto akym hracom bol, je a dufam,ze uz coskoro "nebude"! Co sa tyka Roya Keana... Kto z fanusikov Arsenalu ho mal rad?? Taky fanusik neexistuje. Roy bol dlhorocnym kapitanom klubu, ktory vo futbale nieco znamena. Keby nemal take vlastnosti, ake na ihrisku a aj mimo neho mal, Alex by mu sotva zveril kapitansku pasku. Casto krat hral velmi tvrdo, niekedy zakerne, ale to k nemu patrilo. On totizto nehral proti superovi, on hral proti myslienke prehry osobnej ako aj prehry svojho muzstva. Bolo uplne jedno, kto bol v dany moment superom na ihrisku. Jeho vodcovske schopnosti boli nepopieratelne a v tej dobe bol jeden z najlepsich defenzivnych zaloznikov planety. Ronaldo sa meni, tak ako sa meni kazdy z nas pribudajucimi rokmi. Ak tie veci, ktore si o nom spomenul, maju specifikovat cloveka "bez chrbtovej kosti", potom viac ako polovica hracov v Spanielsku (a nielen tam) su chlapi bez chrbtice! Ronaldo je druhu sezonu po sebe najfaulovanejsim hracom na ostrovoch. Niektore z faulov faulami nie su, niektore fauly zasa nie su odpiskane. Toto vsak nie je problem iba Ronalda, toto je chory prvok, ktory sa bohuzial uz davnejsie dostal do futbalu na celom svete. "The Actress" (Pires) to takisto velmi dobre ovladal. A co Drogba s Robbenom? Takych hracov je naozaj velmi vela, ale takmer vzdy je rec iba o Christianovi. Preco? hm? Pretoze je jeden z naj hracov a hrava za pre mnohych nenavideny klub. Keby "kopal" za Fulham, pochybujem, ze ho v tvojom prispevku spomenies...

Aj keby Keane hral za iny klub tak by som ho rovnako nenavidel...ked niekto umyselne zmrzaci protihraca a skonci takto jeho karieru...tak to je uz dost huste a popri tom je maradona anjelik aj keby dal milion golov rukou. a takych zakrokov mal viacej...ja respektujem aj anglicky styl aj ako to povedia anglicania "passion" aj vsetko ale uznaj...

k Ronaldovi...preto o nom hovorim a preto o nom hovoria aj ostatni lebo je to podla mna najvacsi diver...nepovedal som ze je jediny...ale je najhorsi...prave preto ze hrava za taky klub taku sutaz, take zapasy sa o nom hovori najviac...ano aj drogba je diver ved ma aj prezyvku "divier" a sam je znamy svojim slavnym vyrokom "Sometimes I dive, sometimes I stand" , aj Robben..aj pires aj ked som si to az tak neuvedomoval ale tu prezyvku za nieco musel dostat...aj v arsenale su...ale ronaldo je zo vsetkych najhorsi to musis uznat.

a inak som si isty ze clovek ako ty dokaze vysvetlit dovody preco "nenavidis" inzagiho aj bez vulgarizmov Wink
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 6:43 pm

avs.roy - sám si protirečíš...najprv protestuješ, že góly rukou do futbalu nepatria a potom napíšeš, že keane zákerne fauloval,lebo to k nemu patrí...pche...zákerné fauly tiež nepatria do futbalu..ak chceš byť fakt objektívny, tak buď....
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 12:40 am

jarci napísal:
avs.roy - sám si protirečíš...najprv protestuješ, že góly rukou do futbalu nepatria a potom napíšeš, že keane zákerne fauloval,lebo to k nemu patrí...pche...zákerné fauly tiež nepatria do futbalu..ak chceš byť fakt objektívny, tak buď....

to sa mylis Jarci! ja si neprotirecim, rozoberal som tu dve temy, ktore nemaju so sebou nic spolocne a tym padom sa nedaju porovnavat. Dat gol umyselne rukou a bezat k divakom s prenesmiernou radostou je tak bezchrbtove, ze to vola do nebies! Futbal sa NIKDY nehra rukami (pokial vynechame out-ove vhadzovanie)! Kdezto fauly nie su zakazane, su len trestane podla uvazenia hlavneho rozhodcu. Tu Keanovu zakernost som nemyslel az tak doslovne, ako si ju evidentne pochopil. Roy bol ochotny urobit vsetko, aby ziskal loptu, alebo aby znemoznil superovi prienik k brane Nottinghamu Forrest, Manchesteru United a Celticu Glasgow. Fauly, za ktore si niekedy Keane vysluzil zltu alebo cervenu kartu, su vo futbale na dennom poriadku, kdezto umyselne dosiahnutie golu rukou je naozaj vzacnostou! Tvrda hra bola Keanovou neomyslitelnou vlastnostou, tak som to myslel...Su to uplne odlisne temy, nedaju sa zlucovat! Sorry Cuban, United fandim a sledujem od roku 1992 a nevzpominam si na jedineho hraca, ktoremu by Roy Keane svojim stylom hry alebo faulom znicil karieru. Je viac ako znama vzajomna nevrazivost a nenavist medzi Royom Keanom a Patrickom Vieirom a ich vzajomne (niekedy aj spinave) suboje su nezabudnutelne zazitky pre kazdeho, kto sleduje Premier League aspon 6-8 rokov. Tvrdost a nebezpecne zakroky jednoducho patria k Anglickej futbalovej lige, v rukavickach sa tam teda nehra. Ale ukazat v tomto pripade prstom iba na Keana, je maximalne nespravodlive.
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 1:41 am

Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 2:40 am

chodte ukrizovat toho roya keana...co riesite naco riesite keana??? v anglicku sa hrava takto a komu sa nepaci tak nech sa vykasle na anglicky futbal a pusti si tu taliansku nudnu ligu...take derby v teplych ligach nebude...jedine na ostrovoch je prava rivalita...aj medzi hracmi: https://www.youtube.com/watch?v=sZjiC1tM0UA&feature=related
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 3:09 am

Canary napísal:
nech sa paci avs. roy Wink https://www.youtube.com/watch?v=D7eBRQxbg-M&feature=related

ten zakrok som videl v priamom prenose, to prehnal. ale Halands neskoncil karieru kvoli tomu faulu predsa!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC BARCELONA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 3 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: