world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPo september 15, 2008 4:32 pm

cuban napísal:
no neviem...numancia a santander, ziadny gol z hry, skore 1-2 a 1 bod...
1.zápas bol hrozný (z môjho pohľadu)úplne iný ako príprava-ale proti racingu sme hrali až na niektoré hluché fázy dobre,najmä 2.polčas to bol tlak na jednu bránu-len nevieme dať gól ale ono to je aj o šťastí ve´d Toňo tam mal neskutočné zákroky ono raz tú smolu prelomíme a navyše racing jedna strela a hneď gól-to je náhoda dúfam že sa to už nebude opakovať.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyŠt september 18, 2008 8:07 pm

dnes vyšiel pekný článok,ktorý ma potešil-

Z Arsenalu v létě odešli Gilberto Silva a především Mathieu Flamini a manažer Arsene Wenger hledal náhradu na post defenzivního záložníka. Tu si vyhlédl v Barceloně a do svého týmu opět lákal Yayu Toureho, ve snaze mu ovšem nakonec nepomohl ani bratr záložníka z Pobřeží slonoviny a obránce Kanonýrů Kolo...

"Můj bratr a Wenger mi v létě říkali, že bych měl přestoupit do Arsenalu. Já jim pak odpověděl, že v Barceloně jsem velice šťastný," prozradil africký středopolař v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RAC-1.

yaya má recht ale má to ťažké pretože keita hrá od začiatku ešte lepšie-povedal by som že zatiaľ sa keita a alves ako posily vyplácajú-len tak ďalej.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyŠt september 18, 2008 8:29 pm

Stoffo napísal:
dnes vyšiel pekný článok,ktorý ma potešil-

Z Arsenalu v létě odešli Gilberto Silva a především Mathieu Flamini a manažer Arsene Wenger hledal náhradu na post defenzivního záložníka. Tu si vyhlédl v Barceloně a do svého týmu opět lákal Yayu Toureho, ve snaze mu ovšem nakonec nepomohl ani bratr záložníka z Pobřeží slonoviny a obránce Kanonýrů Kolo...

"Můj bratr a Wenger mi v létě říkali, že bych měl přestoupit do Arsenalu. Já jim pak odpověděl, že v Barceloně jsem velice šťastný," prozradil africký středopolař v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RAC-1.

yaya má recht ale má to ťažké pretože keita hrá od začiatku ešte lepšie-povedal by som že zatiaľ sa keita a alves ako posily vyplácajú-len tak ďalej.

chlapec zmeni nazor ked bude pod quardiolom sediet
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPi september 19, 2008 2:09 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
dnes vyšiel pekný článok,ktorý ma potešil-

Z Arsenalu v létě odešli Gilberto Silva a především Mathieu Flamini a manažer Arsene Wenger hledal náhradu na post defenzivního záložníka. Tu si vyhlédl v Barceloně a do svého týmu opět lákal Yayu Toureho, ve snaze mu ovšem nakonec nepomohl ani bratr záložníka z Pobřeží slonoviny a obránce Kanonýrů Kolo...

"Můj bratr a Wenger mi v létě říkali, že bych měl přestoupit do Arsenalu. Já jim pak odpověděl, že v Barceloně jsem velice šťastný," prozradil africký středopolař v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RAC-1.

yaya má recht ale má to ťažké pretože keita hrá od začiatku ešte lepšie-povedal by som že zatiaľ sa keita a alves ako posily vyplácajú-len tak ďalej.

chlapec zmeni nazor ked bude pod quardiolom sediet
musím ťa sklamať cuban ak si čítal celý ten článok (ak nie tak je na eurofotbale) a hovoril že chápe že bude občas sedieť keďže barca má na každý post 2 špičkových hráčov a on to rešpektuje navyše keita hrá skvele tak prečo ho dať na lavičku?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPi september 19, 2008 3:19 pm

no teraz sa mu to mozno este "paci" ale podla mna zmeni nazor
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPi september 19, 2008 3:25 pm

cuban napísal:
no teraz sa mu to mozno este "paci" ale podla mna zmeni nazor
nech mení koľko chce-profesionál musí vidieť že ak je niekto lepší tak si zaslúži sedieť.nesedí zo srandy.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPo september 22, 2008 4:59 pm

Stoffo napísal:

To ma byt co??Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPo september 22, 2008 5:49 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:

To ma byt co??Very Happy
čo ako myslíš?inak chlapci pridal som tu výsledky 3.kola a niekde sa mi stratili ako je to možné ?lacoste čo si tým myslel?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPo september 22, 2008 10:18 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:

To ma byt co??Very Happy
čo ako myslíš?inak chlapci pridal som tu výsledky 3.kola a niekde sa mi stratili ako je to možné ?lacoste čo si tým myslel?

No to ze si napisal dva rat za sebou prazdnu spravu..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptySo september 27, 2008 11:34 am

zaujímavý článok vyšiel dnes-jeden z najinteligentnejších hráčov akých poznám Marcos Senna povedal toto:povedal že španielsky rozhodcovia sú priemerní a že podliehajú tlaku najmä domácim fanúšikom a to je úplná pravda .

ďalej označil xaviho za najlepšieho záložníka všetkých čias (je to trošku zveličené aj keď xavi je určite najlepší záložník súčasnosti)

Za nejlepšího záložníka všech dob označil Xaviho z Barcelony. "Uff, pro mě jím je jeden ze současnosti a jmenuje se Xavi. Je to hotový fotbalista. Skvěle ovládá míč, řídí hru, navíc dává góly. Je to hvězda. Když hraju v reprezentaci s ním a Iniestou, vše je snadné. Neztrácejí míče, přesně přihrávají."

a za najlepšieho hráča lea.Senna také odpověděl na otázku, koho považuje za současného nejlepšího fotbalistu světa. "Dnes je o stupínek výš Messi, protože Kaká byl zraněný a ztratil rytmus.

a rozhovoril sa aj o španielskej repre.:"Hrát za Španělsko je velká čest. Přestože nemá tolik titulů jako Brazílie, má velkou tradici. Vicente del Bosque se mi hodně zamlouvá. Je to přirozený člověk, hráči jsou s ním spokojení. Jsem si jistý, že bude úspěšný. Luis Aragonés prožil v minulých měsících těžké chvíle. Byl na něj vyvíjen velký tlak, proto si myslím, že udělal dobře, když se rozhodl odejít. Pokud by chtěl pokračovat, udělal by to."
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: FC Barcelona-Atletico Madrid   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyPi október 03, 2008 7:23 pm

blíži sa zápas 6.kola primera división a jeden z najväčších šlágrov jesene v španielsku-FC Barcelona-Atletico Madrid.Obidve mužstvá majú skvelú formu čo dokazujú aj výsledky v lige majstrov-jak atletico tak barca majú na konte 6 bodov z 2 ťažkých zápasov.V lige sú tiež na tom veľmi dobre aj keď barca i atletico už párkrát zaváhali ale napravili to krásnymi výhrami.

barca ťahá skvelú víťaznú šnúru v rade,ktorá trvá 5 zápasov a môže šiesty.Atleticu sa vydarili posily-Sinama Pongolle,Ujfaluši i Maniche hrajú výborne zranení sú Forlán,Simao.

Barca má zranených Hleba a Milita a po skvelých výsledkoch sa očakáva plný 90 000 dom.čaká sa aj súboj 2 najväčších hviezd ligy i tímov-Aguero/Messi dvaja kamoši proti sebe hmm vzhľadom na ich formu sa máme na čo tešiť.

vzhľadom na nemohúcnosť barcelonskej obrany ale aj na zlepšujúcu sa efektívnosť ofenzívy očakávam remízu 2:2 alebo víťazstvo barcy 3:2 ako to tipujete vy??jaj jak už sa teším.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Fabregas-!!!   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 7:32 pm

Cesc Fábregas dnes přiznal, že jeho snem je jednoho dne se vrátit do Barcelony, přestože jeho úmyslem je v současnosti dát svému anglickému klubu vše. Španělský reprezentant, který se k La Selección připojí zítra, prohlásil v rozhovoru pro Rac-1: "Byl by to sen vrátit se do Barcelony. Rozhodl jsem se dát Arsenalu všechno a nic neházím za hlavu. Chci se pokusit zde vyhrát více titulů, ale příští rok uvidíme," nevylučuje přestup Mistr Evropy.

Cesc, který neměl dostatek trpělivosti propracovat se do prvního týmu a utekl do Anglie, se poté vyjádřil k velkému počtu odchovanců v základní sestavě proti Atléticu Madrid. "Je skvělé vidět tolik odchovanců, kteří jsou velmi dobře spojeni s filozofií klubu a ještě k tomu porazit takový klub jako je Atlético."

A největší hvězdou pocházející z La Masia je Lionel Messi, kterému Fábregas, pokud se mu vyhnou zranění, předpovídá velikou budoucnost. "Pro mě je tím nejlepším a doufám, že bude nadále, ačkovi už mě dlouho nepřekvapuje, jelikož ho znám od malička." Chválu tvůrce hry Arsenalu si vysloužili i Iniesta a Xavi. "Jsou to hráči, kteří byli vždycky na excelentní úrovni, přestože Ronaldinho a Deco byli hvězdami týmu."


ja ti poviem jedno cesc-strč sa!!!!Pred rokom som ťa chcel ale po tom čo si nakidal na barcu minulý rok a ako si od nás zdrhol si môžeš strčiť palce do zadku alebo prísť za laportom pokolenačky.Akonáhle vidí ako sa darí odchovancom atď už by chcel ísť v barce hrá IBA ten kto si váži barcu aj v chvíľach ťažkých (viď minulá sezóna)a nie ten kto ide len keď sa vyhráva.

p.s.aj tak na xaviho nemáš takže si kúp pukance zapni satelit a pozeraj sa na barcu sa xavim anie cescom. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 8:33 pm

no neviem ci sa mam smiat alebo plakat...a to uplne doslova
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 8:36 pm

cuban napísal:
no neviem ci sa mam smiat alebo plakat...a to uplne doslova
no dával som to tak komicky ale čo?chlapec už zrazu miluje barcu a povedz že to tak niekto nie je-cesc má jedno isté kým bude prezident laporta hrať v barce nebude ale to je len do roku 2010 takže sa toho obávam a na xaviho aj tak nemá a akurát to vychádza tak že ak xavi bude končiť tak príde cesc takže potom by som sa tomu až tak nebránil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 8:48 pm

zase som zmateny ci mam po tomto prispevku plakat alebo sa smiat...

v skratke...ten clanok je cisty fabrikat a fabregas je uz v 21 minimalne rovnako dobri ako xavi
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 9:05 pm

a ja som si to az teraz vsimol, skoro som prisiel o velku srandu lol! stoffo navzdy ostane stoffo
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 10:27 pm

cuban napísal:
zase som zmateny ci mam po tomto prispevku plakat alebo sa smiat...

v skratke...ten clanok je cisty fabrikat a fabregas je uz v 21 minimalne rovnako dobri ako xavi
ešte nič nedokázal,není taký vyspelý v štandaertkách,nemá také kolmice a hlavne nemá skúsenosti ja netvrdím že raz fabregas nebude taký ako xavi ale teraz je herni jednoznačne lepší nez neho je barca taká ako bez messiho -takmer každý gól ide cez neho ak sa nad tým tak zamyslíš tak každý druhý až každý gól barcy ide cez xaviho po jeho fanatastických prihrávkach.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 10:27 pm

Bergie6 napísal:
a ja som si to az teraz vsimol, skoro som prisiel o velku srandu lol! stoffo navzdy ostane stoffo
a vy navždy ostanete fanúšikovia,ktorí vidia len arsenal a nič iné si nedokážu priznať ( v dobrom)
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptyUt október 07, 2008 11:32 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
a ja som si to az teraz vsimol, skoro som prisiel o velku srandu lol! stoffo navzdy ostane stoffo
a vy navždy ostanete fanúšikovia,ktorí vidia len arsenal a nič iné si nedokážu priznať ( v dobrom)

to co pises o xavim, ved ty vobec nevidis len barcelonu lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptySt október 08, 2008 1:35 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
zase som zmateny ci mam po tomto prispevku plakat alebo sa smiat...

v skratke...ten clanok je cisty fabrikat a fabregas je uz v 21 minimalne rovnako dobri ako xavi
ešte nič nedokázal,není taký vyspelý v štandaertkách,nemá také kolmice a hlavne nemá skúsenosti ja netvrdím že raz fabregas nebude taký ako xavi ale teraz je herni jednoznačne lepší nez neho je barca taká ako bez messiho -takmer každý gól ide cez neho ak sa nad tým tak zamyslíš tak každý druhý až každý gól barcy ide cez xaviho po jeho fanatastických prihrávkach.

nic nedokazal? chlapec ma 21 rokov a uz vyhral FA cup, FA comunity shield, euro 2008 - na ktorom bol zvoleny do timu turnaja a hral tam rovnako dobre ako xavi aj co sa tyka golov aj asistencii aj casu na ihrisku xavi bol vyhlaseny za naj hraca len preto ze hraval v zaklade inak mu bol fabregas vyrovnany, fabregas uz hral finale lm, ziskal ocenenie naj mlady hrac roka v anglicku, dvakrat bol vyhlaseny za naj hraca arsenalu, dokonca uz mal aj svoju vlastnu TV Show!!! Very Happy
na svoj vek toho uz dokazal viac nez dost

je rovnako vyspely v standardkach, aj ma take kolmice, skusenosti az take ako xavi nema ale je uz velmi skuseny...uz teraz je taky ako xavi a bude ovela lepsi
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptySt október 08, 2008 5:29 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
zase som zmateny ci mam po tomto prispevku plakat alebo sa smiat...

v skratke...ten clanok je cisty fabrikat a fabregas je uz v 21 minimalne rovnako dobri ako xavi
ešte nič nedokázal,není taký vyspelý v štandaertkách,nemá také kolmice a hlavne nemá skúsenosti ja netvrdím že raz fabregas nebude taký ako xavi ale teraz je herni jednoznačne lepší nez neho je barca taká ako bez messiho -takmer každý gól ide cez neho ak sa nad tým tak zamyslíš tak každý druhý až každý gól barcy ide cez xaviho po jeho fanatastických prihrávkach.

nic nedokazal? chlapec ma 21 rokov a uz vyhral FA cup, FA comunity shield, euro 2008 - na ktorom bol zvoleny do timu turnaja a hral tam rovnako dobre ako xavi aj co sa tyka golov aj asistencii aj casu na ihrisku xavi bol vyhlaseny za naj hraca len preto ze hraval v zaklade inak mu bol fabregas vyrovnany, fabregas uz hral finale lm, ziskal ocenenie naj mlady hrac roka v anglicku, dvakrat bol vyhlaseny za naj hraca arsenalu, dokonca uz mal aj svoju vlastnu TV Show!!! Very Happy
na svoj vek toho uz dokazal viac nez dost

je rovnako vyspely v standardkach, aj ma take kolmice, skusenosti az take ako xavi nema ale je uz velmi skuseny...uz teraz je taky ako xavi a bude ovela lepsi
xavi v jeho veku už mal 2 alebo 3 ligové tituly a 2 pohárové-fabregasovi sa vydaril jeden zápas proti rusom myslím ale keď si skúsiš pozrieť záznam finále každá akcia išla cez xaviho a netvrdím to ja tvrdia to ostatní fanúšikovia,odborníci,tréneri...koniec-koncov fabregas je veľmi kvalitný hráč ale chýba mu lepšia defenzíva a dáva podstatne menej gólov ako xavi a to že bol vyhlásený za naj hráča arsenalu -to je nič ak by hrali v arsenale ronaldinho s minulou formou a messi s terajšou tak by sa toho vyhlásenia nikdy nedočkal takže to je nepodstaný fakt.inak ak by som napísal niekde na nejaké fórum že kto je lepší či xavi alebo fabregas-tak 80% dá za pravdu mne a to sa môžeme aj staviť.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptySt október 08, 2008 6:00 pm

stoffo, je tu jeden hacik, fabregas hra premier league.. uz len to z neho robi hraca minimalne tak dobrym ako xavi
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptySt október 08, 2008 9:04 pm

Bergie6 napísal:
stoffo, je tu jeden hacik, fabregas hra premier league.. uz len to z neho robi hraca minimalne tak dobrym ako xavi
bergie,je tu jeden háčik,fabregas hrá premier league a xavi la ligu a je tu aj druhý háčik fabregas hrá premier league ale chce hrať la ligu ale barca zradcov neprijíma Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptySt október 08, 2008 9:24 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
stoffo, je tu jeden hacik, fabregas hra premier league.. uz len to z neho robi hraca minimalne tak dobrym ako xavi
bergie,je tu jeden háčik,fabregas hrá premier league a xavi la ligu a je tu aj druhý háčik fabregas hrá premier league ale chce hrať la ligu ale barca zradcov neprijíma Very Happy

no najprv by si si mal uvedomit, ze ten "doveryhodny" rozhovor bol uverejnenyn na goal.com a posledne oficialne cescovo prehlasenie znie, ze arsenal bude este niekolko rokov jeho posobiskom.. takze asi tak
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 EmptySt október 08, 2008 10:12 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
zase som zmateny ci mam po tomto prispevku plakat alebo sa smiat...

v skratke...ten clanok je cisty fabrikat a fabregas je uz v 21 minimalne rovnako dobri ako xavi
ešte nič nedokázal,není taký vyspelý v štandaertkách,nemá také kolmice a hlavne nemá skúsenosti ja netvrdím že raz fabregas nebude taký ako xavi ale teraz je herni jednoznačne lepší nez neho je barca taká ako bez messiho -takmer každý gól ide cez neho ak sa nad tým tak zamyslíš tak každý druhý až každý gól barcy ide cez xaviho po jeho fanatastických prihrávkach.

nic nedokazal? chlapec ma 21 rokov a uz vyhral FA cup, FA comunity shield, euro 2008 - na ktorom bol zvoleny do timu turnaja a hral tam rovnako dobre ako xavi aj co sa tyka golov aj asistencii aj casu na ihrisku xavi bol vyhlaseny za naj hraca len preto ze hraval v zaklade inak mu bol fabregas vyrovnany, fabregas uz hral finale lm, ziskal ocenenie naj mlady hrac roka v anglicku, dvakrat bol vyhlaseny za naj hraca arsenalu, dokonca uz mal aj svoju vlastnu TV Show!!! Very Happy
na svoj vek toho uz dokazal viac nez dost

je rovnako vyspely v standardkach, aj ma take kolmice, skusenosti az take ako xavi nema ale je uz velmi skuseny...uz teraz je taky ako xavi a bude ovela lepsi
xavi v jeho veku už mal 2 alebo 3 ligové tituly a 2 pohárové-fabregasovi sa vydaril jeden zápas proti rusom myslím ale keď si skúsiš pozrieť záznam finále každá akcia išla cez xaviho a netvrdím to ja tvrdia to ostatní fanúšikovia,odborníci,tréneri...koniec-koncov fabregas je veľmi kvalitný hráč ale chýba mu lepšia defenzíva a dáva podstatne menej gólov ako xavi a to že bol vyhlásený za naj hráča arsenalu -to je nič ak by hrali v arsenale ronaldinho s minulou formou a messi s terajšou tak by sa toho vyhlásenia nikdy nedočkal takže to je nepodstaný fakt.inak ak by som napísal niekde na nejaké fórum že kto je lepší či xavi alebo fabregas-tak 80% dá za pravdu mne a to sa môžeme aj staviť.

vo fabregasovom veku mal xavi jeden titul v la lige okrem toho nic a ani nechyroval o nejakom uspechu v europskych poharoch alebo na medzinarodnom fore..taktiez ziadne individualne ocenenie,

ako som povedal co sa tyka hracieho casu, asistencii, golov bol xaviho a fabregasov prinos na euro totozny..mne je jedno co by mi povedalo 80% nejakych ludi na inom fore ide o to co mi povies ty a nedal si absolutne ziadny argument ktory by potvrdzoval tvoje slova, uz aj ked sa obracias na trenerov a odbornikov co je v tomto bode debaty uplne nepodstatne tak daj aspon nejake citaty alebo nieco take...aj ja mozem povedat ze 99,9 % odbornikov si mysli ze som najlepsi futbalista na svete...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





FC BARCELONA - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 9 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: