world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC Barcelona - Manchester United FC

Goto down 
+6
Lacoste
jarci
Kluivert
Bergie6
Stoffo
avs.roy
10 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 10:42 am

FC Barcelona - Manchester United FC

1.zapas 23.04.08 Nou Camp

2.zapas 29.04.08 Old Trafford
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 11:44 am

avs.roy napísal:
FC Barcelona - Manchester United FC

1.zapas 23.04.08 Nou Camp

2.zapas 29.04.08 Old Trafford
No uz sa nemozem dockat na tie dve zapasy budu to urcite nadherne futbalove zazitky plne golov,radosti a smutku a verim ze so stastnejsim koncom pre Blaugranas ale postupit moze len jeden.Nech postupi ten lepsi.Ja sa najviac tesim z vyprazdnovania nasej marodky na marodke su uz len Jorquera,Oleguer a Ronaldinho ale ti by aj tak nehrali taze sme konecne v plnej sile len dufam ze sa nam dneska v Derby of Catalunya nikto nezrani.Avs.roy inak ako ste na tom vy zo zraneniami vobec o tom nemam prehlad.Chyba vam niekto klucovy??
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 11:53 am

tusim ze manU este stale chyba vidic a mozne je ze este ani na odvetu nenastupi ale pique hra na jeho poste celkom solidne
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 12:35 pm

Bergie6 napísal:
tusim ze manU este stale chyba vidic a mozne je ze este ani na odvetu nenastupi ale pique hra na jeho poste celkom solidne
no tak ja sa tesim na Piqueho pre neho to bude sranda odchovanec Barcy na nou campe pred 100 000 divakmi dobra konfrontacia
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 2:05 pm

Bergie6 napísal:
tusim ze manU este stale chyba vidic a mozne je ze este ani na odvetu nenastupi ale pique hra na jeho poste celkom solidne

Vidic je spat a ak nie v akcii, tak urcite na lavicke dnes proti Blackburnu. Na semifinale LM uz je plne k dispozicii. Spat su aj Saha a Neville. Jedinym zranenym hracom celeho kadra tak zostal uz len Darren Fletcher. Takze superi sa maju naco tesit Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 2:27 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
tusim ze manU este stale chyba vidic a mozne je ze este ani na odvetu nenastupi ale pique hra na jeho poste celkom solidne

Vidic je spat a ak nie v akcii, tak urcite na lavicke dnes proti Blackburnu. Na semifinale LM uz je plne k dispozicii. Spat su aj Saha a Neville. Jedinym zranenym hracom celeho kadra tak zostal uz len Darren Fletcher. Takze superi sa maju naco tesit Very Happy
neboj ja uz sa tesim
Návrat hore Goto down
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 9:15 pm

Visca el Barca!
Barca zvíťazí.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySo apríl 19, 2008 11:57 pm

uvidíme, uvidíme....

ja som stále na strane manu, ale fakt, ak bude barca lepšia, tak nech postúpi....základ je, že budúcu sezónu vyhrá LM BAYERN Razz
Návrat hore Goto down
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyNe apríl 20, 2008 4:01 pm

23.4. sa hra Barca-Manu.
23.4.1991 som sa narodil,dufam že mi daju hrači Barcy pekny darček k 17. narodeninam.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyNe apríl 20, 2008 4:05 pm

Kluivert napísal:
23.4. sa hra Barca-Manu.
23.4.1991 som sa narodil,dufam že mi daju hrači Barcy pekny darček k 17. narodeninam.

tak to si sa mal narodit v iny datum kamo... Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyNe apríl 20, 2008 4:37 pm

Kluivert napísal:
23.4. sa hra Barca-Manu.
23.4.1991 som sa narodil,dufam že mi daju hrači Barcy pekny darček k 17. narodeninam.
praveze si sa narodil v spravny datum neboj musime vyhrat dolezita je pevna vola az ked diabli vyhraju vtedy im podakujeme a poblahozelame vela stastia teraz treba zomknut sily a vyhrat 1.zapas je dolezity.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyPo apríl 21, 2008 8:24 pm

Taze vyzera to tak ze Titi nenastupi pre chorobu na 1.zapas LM.V zapase proti Espanyolu bol cely cas na lavicke pod dekou (zdalo sa mi to podozrive,ved v spanielsku je ovela teplejsie ako v anglicku)ale pod dekou bol preto,ze ma uz 3 dni horucky,nebol ani na nedelnajsom ani na dnesnom treningu ako to uvadza fcbarcelona.com .Je to velka skoda ,pretoze na Manchester by bol urcite vysoko namotivovany za dob v Arsenale a proti Manu sa mu zvyklo aj darit fakt velka skoda.Inak Ronaldinhov prestup do AC udajne spadol sefom AC sa zda byt ponuka 20-30 mil.eur prilis velka tak to chceju asi 10 mil.eur ze?? Very Happy Ostavaju 4 moznosti zoradujem ich podla realnosti
1) Inter Milan-Moratti sef Interu tvrdil ze aj Inter zamiesa karty a teraz maju sancu ako nikdy ked sef AC Galliani povedal verejne ze to padlo pre katalansku neskromnost
2) Ze Ronie prestupi niekde inde najskor do Anglicka-zaujem mal Sinavatra v zime cize Man.City ale hovorilo sa aj o Chelsea kde ale Ronnie poovedal ze nechce posobit pre ich system hry comu sa ani necudujem
3)AC obetuje tych 10 mil.eur naviac a predsa len ho ziskaju ked uz su dohodnuti na jeho plate.
4) Ostane v Barcelone (to je podla mna najmenej realne)

Chcel by som poznat vas nazor na tuto temu :ktoru moznost preferujete a co sa podla vas zda najrealnejsie-dufam ze predlozite svoje nazory chcem ich poznat a inak moze mi niekto povedat ako je to s Roonym a dalsimi hracmi United koho bude Alex stracat??
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyPo apríl 21, 2008 8:38 pm

Ten zubatec by nemal ist do anglicka lebo sa tam absolutne nehodi..Jedem tvrdy zarok a moze ist domov..Mal by ist do Talianska..To mu sekne viacej
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyPo apríl 21, 2008 8:48 pm

ostane v barce
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyPo apríl 21, 2008 8:52 pm

tiez si myslim, ze ostane, podla mna ak odide tak z neho bude chciet rijkaard vytrieskat balik a to sa nepodari, kym tam bude rijkaard tak tazko odide a ja si myslim, ze rijkaardov deadline bude dalsia sezona
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyPo apríl 21, 2008 9:54 pm

ked pride do anglicka tak sa o neho vo villa parku postara nigel reo-coker Very Happy tak isto ako o elana Wink okrem striedania nepredviedol nic....
noo inter to je taky klub pre neho moze sa hrajuskat v biednej talianskej lige a dostane sa aspon do osemfinale mozno aj dalej...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyPo apríl 21, 2008 11:19 pm

Bergie6 napísal:
tiez si myslim, ze ostane, podla mna ak odide tak z neho bude chciet rijkaard vytrieskat balik a to sa nepodari, kym tam bude rijkaard tak tazko odide a ja si myslim, ze rijkaardov deadline bude dalsia sezona

Rijkaardov deadline sa zacne buduci utorok o 22.45 vasho casu... Dufam, ze ho po navrate nechaju prejst aspon "check-outom" na Barcelonskom letisku... Razz
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyUt apríl 22, 2008 8:59 am

podľa mňa ostane v barce a do konca sezóny rijkaard poletí a ronaldinho dostané možno znovu krídla...

tarzan, tarzan... Rolling Eyes talianska liga je síce slabšia ako anglická, ale rozhodne nie slabá Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptyUt apríl 22, 2008 3:37 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
tiez si myslim, ze ostane, podla mna ak odide tak z neho bude chciet rijkaard vytrieskat balik a to sa nepodari, kym tam bude rijkaard tak tazko odide a ja si myslim, ze rijkaardov deadline bude dalsia sezona

Rijkaardov deadline sa zacne buduci utorok o 22.45 vasho casu... Dufam, ze ho po navrate nechaju prejst aspon "check-outom" na Barcelonskom letisku... Razz
tak jedno je iste ak nepostupi Barca do finale Rijkaard leti comu by som bol celkom rad ak postupime do finale tak zrejme ostane aj pre dalsiu sezonu comu by som rad nebol ale tesil by ma postup.Kazdopadne tento dvojzapas je pre mna vynimocny pretoze hoci vypadneme tesit ma bude odvolanie Rijkaarda taze lepsie ako nic.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySt apríl 23, 2008 3:01 pm

Dnes to bude zapas futbalovy hodny semifinale LM nie sutaz o co najlepsi beton ako to bolo vcera.My budeme urcite hrat s 4-3-3 teda ako vzdy a utocit a ak bude utocit aj Manu tak to moze byt krasny zazitok.Verim Alexovi ze neprisiel na nou camp betonovat.Ale to asi tazko.Visca El Barca!!!Visca El Catalunya!!!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySt apríl 23, 2008 5:23 pm

Stoffo napísal:
Dnes to bude zapas futbalovy hodny semifinale LM nie sutaz o co najlepsi beton ako to bolo vcera.My budeme urcite hrat s 4-3-3 teda ako vzdy a utocit a ak bude utocit aj Manu tak to moze byt krasny zazitok.Verim Alexovi ze neprisiel na nou camp betonovat.Ale to asi tazko.Visca El Barca!!!Visca El Catalunya!!!

betonovat nepridu ale zeby prisli nejako velmi utocit to necakam ved ani doma proti arsenalu nerobili nic ine len sedeli vzadu a hrali na brejky...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySt apríl 23, 2008 5:57 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Dnes to bude zapas futbalovy hodny semifinale LM nie sutaz o co najlepsi beton ako to bolo vcera.My budeme urcite hrat s 4-3-3 teda ako vzdy a utocit a ak bude utocit aj Manu tak to moze byt krasny zazitok.Verim Alexovi ze neprisiel na nou camp betonovat.Ale to asi tazko.Visca El Barca!!!Visca El Catalunya!!!

betonovat nepridu ale zeby prisli nejako velmi utocit to necakam ved ani doma proti arsenalu nerobili nic ine len sedeli vzadu a hrali na brejky...
sak toho sa obavam pretoze nam VYLOZENE nesedia superi,ktori chceju betonovat.Tak to bolo proti Liverpoolu minulu sezonu my sme hrali futbal,vzadu sme urobili 2 chyby,dostali sme 2 goly a uz nam nestacilo ani viatzstvo vonku.Verim ze diabli nebudu tak efektivni a ze my neurobime hrubku vzadu.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySt apríl 23, 2008 10:32 pm

tak tragicky 1.polcas som v podani United hadam este nevidel. Su pomali, takmer pri kazdej lopte su neskor, aj ked niektore z nich sa pomerne stastne odrazaju k hracom Barcelony. Je to takmer "one-way-traffic" smerom na Edwina a hraci vzadu casto zmatkuju. Skoda, ze Chris tak neuveritelne premrhal moznost skorovat dolezity gol na superovej pode, a to dokonca uz v 2. minute, mozno by sa to vyvyjalo inak. Ale ked tak na to cumim, vlastne mozem byt iba rad, ze je zatial 0:0. Barca je ovela lepsia a chlapci sa mozu "tesit" na Alexov "hairdryer" cez prestavku! Som zvedavy, ci United zostanu verny svojej povesti o ich lepsich 2. polcasoch...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySt apríl 23, 2008 11:37 pm

Tak ak toto bol Stoffo lepsi zapas ako vcera tak ta asi vysmejem.. Very Happy Very Happy Very Happy ...Mozno 1. polcas ako-tak ale druhy..Very Happy:D Samozrejme dobry vysledok pre MU do odvety..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC EmptySt apríl 23, 2008 11:43 pm

normalne rozmyslam, co mam vlastne napisat na vykon mojich chlapcov... Bol to vlastne nejaky vykon? Sotva... Cely zapas druhe husle, nemam slov... Nepochopil som preco Alex nechal Parka na ihrisku 90 minut, no ale to vie asi len on. Mal ho stiahnut uz davno a dat na miesto neho Naniho. Rooney mal podla mna hrat na hrote, nechapem preco bol tak stiahnuty na pravej strane... Na druhej strane som nepochopil Rijkaarda, ako mohol tak zavcasu stiahnut najlepsieho chlapa na ihrisku - Lea Messiho. Ten tam vsetkych prevysoval minimalne 2x! Ani nebolo vidno, ze je po zraneni a v podstate si tam robil co chcel. Nastastie pre nas nam Rijkaard zahral do karat. Rozhodca piskal vacsinou iba smerom, na ktory utocila Barca, chlapci z anglickej ligy na to nie su zvyknuti. Dufam, ze na Trafforde sa United prebudia, lebo s takymto tragikomickym vykonom budu radi, ak ziskaju titul doma a na nejaku Moskvu mozu zabudnut!

Odkaz pre toho "rodeneho katalanca" z tohoto fora: Nechapem, ako toto muzstvo, s takymto futbalom moze byt tretie v La Lige???
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC Barcelona - Manchester United FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC Empty

Návrat hore Goto down
 
FC Barcelona - Manchester United FC
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Manchester United FC
» Classic United Comebacks
» FC BARCELONA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: