world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC Barcelona - Manchester United FC

Goto down 
+6
Lacoste
jarci
Kluivert
Bergie6
Stoffo
avs.roy
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
tarzan jr.

tarzan jr.


Počet príspevkov : 11
Age : 34
Registration date : 26.03.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 7:54 am

toto bol futbal 2 najlepsich muzstiev podla tohto fora??? tak to si radsej kupim pernamentku na novozamocky hokej Rolling Eyes

man u - pan ferguson asi zalozil taktiku na 3 prihravky a potom odovzdanie lopty superovi lebo man u si viac ako 3 krat po sebe hadam po cely zapas neprihral...za dalsie neviem co chcel dokazat s rooneyom na kraji zalohy...okrem tej sance co to nejaky manik v druhom polcase napalil do bocnej siete nemali ziadnu velku sancu...k tej 11 Rolling Eyes
najlepsi hrac bol asi Evra

barca - neviem preco si pod pojmom utocny futbal ludia predstavuju hadzanarsky styl arsenalu alebo barcy...je to pekne ze si prihravate a drzanie lopty je minimalne 60% - 40% ale futbal sa nehra na drzanie lopty a ani po 16...ved to este moje tragicke muzstvo z Majstrovstiev Okresu vie ze ked super stoji cely zapas na 16 tak ho nechame trosku sa pohrat a potom zautocime a pri rychlikoch ako Messi alebo eto´o by to nemal byt problem...a tiez tu boli 2 sance jedna co eto´o napalil vedla a potom pecka henryho + este plno susnikov ktore isli vedla alebo do stredu...najlepsi hrac asi messi

rozhodca - ten zvolil zaujmavy sposob kompenzacii po 11 man u zacal na dlhu dobu praktikovat styl nieco pre barcu...
druhu 11 sa asi uz bal zapiskat lebo ta kosa abidala na ronalda sa dala pisknut...noo dobre zas nepiskol tu filmovacku od iniestu...

celkovo to bolo dost blbe predstavenie 2 spickovych muzstiev...

Visca El Lokomotiva Nove Zamky!!!Visca El Juzne Slovensko!!!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 9:23 am

ja som ten zápas nevidel sakra...som bol v brne, ale ako čítam vaše príspevky a komentáre zo zápasu, tak nic moc...viac nemôem k tomu fakt dodať, lebo som to nevidel...nepoznáte nejakú stránku, kde sa dá pozrieť záznam?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 10:03 am

avs.roy napísal:
normalne rozmyslam, co mam vlastne napisat na vykon mojich chlapcov... Bol to vlastne nejaky vykon? Sotva... Cely zapas druhe husle, nemam slov... Nepochopil som preco Alex nechal Parka na ihrisku 90 minut, no ale to vie asi len on. Mal ho stiahnut uz davno a dat na miesto neho Naniho. Rooney mal podla mna hrat na hrote, nechapem preco bol tak stiahnuty na pravej strane... Na druhej strane som nepochopil Rijkaarda, ako mohol tak zavcasu stiahnut najlepsieho chlapa na ihrisku - Lea Messiho. Ten tam vsetkych prevysoval minimalne 2x! Ani nebolo vidno, ze je po zraneni a v podstate si tam robil co chcel. Nastastie pre nas nam Rijkaard zahral do karat. Rozhodca piskal vacsinou iba smerom, na ktory utocila Barca, chlapci z anglickej ligy na to nie su zvyknuti. Dufam, ze na Trafforde sa United prebudia, lebo s takymto tragikomickym vykonom budu radi, ak ziskaju titul doma a na nejaku Moskvu mozu zabudnut!

Odkaz pre toho "rodeneho katalanca" z tohoto fora: Nechapem, ako toto muzstvo, s takymto futbalom moze byt tretie v La Lige???

bol to vykon...presne podla fergusonovej taktiky...zaparkovat na nou campe timovi bus a hrat na breaky pripadne na nafilmovanu penaltu (naozaj toho nagelovaneho chlapika s c.7 nechapem ked ide sam na branu a on radsej spadne ako da gol??? wtf?) prva penalta bola jasne, iniestova bola tiez nafilmovana a abidalovi by sa faul mohol pisknut ale bolo to mimo 16.

rijkaard stiahlo messiho lebo bol po zraneni...este nezvladal hrat logicky 90 minut.

moje hodnotenie teda manu - absolutne nic a barca mala possesion ale fakt len ojedinele sance bolo to pomale...celkovo zapas tak 2- alebo 3
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 10:05 am

tarzan jr. napísal:
toto bol futbal 2 najlepsich muzstiev podla tohto fora??? tak to si radsej kupim pernamentku na novozamocky hokej Rolling Eyes

man u - pan ferguson asi zalozil taktiku na 3 prihravky a potom odovzdanie lopty superovi lebo man u si viac ako 3 krat po sebe hadam po cely zapas neprihral...za dalsie neviem co chcel dokazat s rooneyom na kraji zalohy...okrem tej sance co to nejaky manik v druhom polcase napalil do bocnej siete nemali ziadnu velku sancu...k tej 11 Rolling Eyes
najlepsi hrac bol asi Evra

barca - neviem preco si pod pojmom utocny futbal ludia predstavuju hadzanarsky styl arsenalu alebo barcy...je to pekne ze si prihravate a drzanie lopty je minimalne 60% - 40% ale futbal sa nehra na drzanie lopty a ani po 16...ved to este moje tragicke muzstvo z Majstrovstiev Okresu vie ze ked super stoji cely zapas na 16 tak ho nechame trosku sa pohrat a potom zautocime a pri rychlikoch ako Messi alebo eto´o by to nemal byt problem...a tiez tu boli 2 sance jedna co eto´o napalil vedla a potom pecka henryho + este plno susnikov ktore isli vedla alebo do stredu...najlepsi hrac asi messi

rozhodca - ten zvolil zaujmavy sposob kompenzacii po 11 man u zacal na dlhu dobu praktikovat styl nieco pre barcu...
druhu 11 sa asi uz bal zapiskat lebo ta kosa abidala na ronalda sa dala pisknut...noo dobre zas nepiskol tu filmovacku od iniestu...

celkovo to bolo dost blbe predstavenie 2 spickovych muzstiev...

Visca El Lokomotiva Nove Zamky!!!Visca El Juzne Slovensko!!!

nie nebol to futbal dvoch najlepsich muzstiev lebo nehral arsenal...trefne prirovnanie s tym hadzanarskym stylom...barca to naozaj aj praktikovala a nic ine sa velmi ani nedalo lebo manu cakalo zoradene v blokoch na svojej polke...ak niekedy pozeras arsenal tak to je predsa len rychlejsie a je tam viac sanci...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 2:10 pm

avs.roy napísal:
normalne rozmyslam, co mam vlastne napisat na vykon mojich chlapcov... Bol to vlastne nejaky vykon? Sotva... Cely zapas druhe husle, nemam slov... Nepochopil som preco Alex nechal Parka na ihrisku 90 minut, no ale to vie asi len on. Mal ho stiahnut uz davno a dat na miesto neho Naniho. Rooney mal podla mna hrat na hrote, nechapem preco bol tak stiahnuty na pravej strane... Na druhej strane som nepochopil Rijkaarda, ako mohol tak zavcasu stiahnut najlepsieho chlapa na ihrisku - Lea Messiho. Ten tam vsetkych prevysoval minimalne 2x! Ani nebolo vidno, ze je po zraneni a v podstate si tam robil co chcel. Nastastie pre nas nam Rijkaard zahral do karat. Rozhodca piskal vacsinou iba smerom, na ktory utocila Barca, chlapci z anglickej ligy na to nie su zvyknuti. Dufam, ze na Trafforde sa United prebudia, lebo s takymto tragikomickym vykonom budu radi, ak ziskaju titul doma a na nejaku Moskvu mozu zabudnut!

Odkaz pre toho "rodeneho katalanca" z tohoto fora: Nechapem, ako toto muzstvo, s takymto futbalom moze byt tretie v La Lige???
velmi ocenujem avs.roy tvoju objektivitu to sa mi paci a neviem preco si ma nazval katalanec??ja som slovak zijem na vychode tak nechapem ale fakt ocenujem tvoju objektivitu.Cuban bozze a ako mame hrat ked 8 hraci Manchestru su na urovni sestnastky to sa potom tazko kombinuje.Inak Sir Alex ma strasne sklamal myslel som si ze ma v sebe viac chuti do futbalu ako Grant ci Benitez ale nie on nariadil este vesciu betonaciu.Konecne Leo ukazal kto je lepsi??Bilancia podla mnohych "najlepsieho hraca na svete" 1 nepremenena penalta,3 pady v sestnastke,3 hadky s rozhodcami asi chcel 3 penalty za zapas.No avs.roy odpoviem na tvoju otazku:Nechapem, ako toto muzstvo, s takymto futbalom moze byt tretie v La Lige??? po 1.Obrovska marodka nejdem sa vyhovarat ale iny dovod neexistuje Messi odohral v LM priblizne tolko zapasov ako v lige to hovori za vsetko mozno v lige o 3 viac pol sezony v riti.Deco ten ani nehovorim cela sezona v riti,celu jesen premarodil Etoo,pol sezony Henry aj Ronaldinho to uznas ze sa to neda po 2.Pocas celej sezony ma tim vesciu motivaciu v LM ako v lige....nechapem ale newadi. po 3.Aspon sa ukazuje podla mnohych na tomto fore,ktori robia z La ligy slabu sutaz 3 tim la ligy drvil 1 tim EPL to je tiez jeden z dovodov a po 4.K vysledku 0:0 mam takyto nazor: Ak bude hrat obrana tak ako hrala dneska a to myslim cela defenzivna praca musztva odoberanie lopt,pressing....tak mame velke sance na postup len musi zahrat dobre obrana o ostatne sa nebojim.

Avs.roy vidis nasa hadka bola zbytocna a nechapem preco si na mna nahnevany??ci sa mi to len tak zda??ja som tvrdil ze dopredu sa ti neoplati hovorit ze ste v moskve k Cristiankovi nehovoril som ze ho Abidal s Tourem strcia do vrecka??
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 10:19 pm

tak dnes som cital trochu zo zakulisia tohoto zapasu a Alex co to prezradil aj v miestnej tlaci. Vidic nehral pre problemy so zaludkom a nie je iste ci vobec nastupi v sobotu proti Chelsea. Piqueho nechcel davat kvoli tomu, aby hned nehodil na jeho plecia velke bremeno zodpovednosti v tak dolezitom zapase a k tomu na ihrisku jeho byvaleho klubu. Preto radsej volil Browna kvoli jeho versatilite a vacsim skusenostiam. Park hral 90 minut kvoli jeho vynikajucej kondicke, ktora mala zabezpecit vydrz makat na velkom Barcelonskom ihrisku. Travnik na Old Trafford je o cosi mensi a to si myslim Barcelone nebude prospievat. Taktiku, herny system a rozostavenie hracov naordinoval prakticky s jedinym cielom a to neinkasovat v Barcelone gol. Toto mu teda vyslo. Oko fanusika ManUtd ale spokojne podla Alexa urcite nemohlo byt a to vsetko na ukor taktiky,ktoru na prekvapenie vacsiny zvolil. Na Trafforde prislubil uplne iny "song", je to ihrisko, ktore chalani velmi dobre poznaju a budu mat za sebou 76 tisic divakov. Tak sa teda nechajme prekvapit.

Nemozem si pomoct, ale Rooney mal byt so svojou bulldogovskou povahou, hrou, stabilitou a rychlostou jednoznacne na hrote. Marquez s Militom by mali podla mna vacsie "vetry" ako ich mali pri osamotenom Crisovi. Ronaldo sa sice snazil a ked sa k nemu nahodou lopta dostala (bolo to naozaj velmi malokrat), vacsinou bol osamoteny a hned minimalne dvaja hraci na nom. Par ich sice urobil, ale castokrat a velmi lahko skoncil na zemi. Abidalova kosa BOLA v 16ke Cuban a kludne sa to dalo pisknut, ale musime byt realisti, uz jedna penalta na Nou Camp je pre supera dost, nie? Very Happy

Xavi bol vcera velmi biedny, Paul s Michaelom ho moc hrat nenechali. Nie aby sa snazil rozumne posunut loptu spoluhracovi, on sa prakticky stale snazil Scholesa alebo Carricka obijst, co sa mu teda podarilo malokrat. Bojan bol uplne o nicom, od tohoto ospevovaneho chalana som teda cakal viac, nastastie som mohol byt v klude. Velmi dobry vykon podal Yaya Toure, po Messim podla mna najlepsi hrac na ihrisku.

Z mojich chlapcov stoji za spomenutie hadam len Evra a Edwin, nemal nejaky kuzelny zakrok, vzdy stal tam, kde stat mal. Zapas svjou urovnou ma dost sklamal, hlavne pricinenim chalanov, ktorym fandim. United boli vcera biedny, dufam, ze na Trafforde to bude iny "song" ako teda Alex povedal. No, uvidime...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 10:19 pm

tarzan jr. ti to vysvetlil ako mate hrat...ked barca nevie vytiahnut supera z ulity tak neviem co chce...prihravkami pred 16 sa neda nic dosiahnut..zbytocne vela prihravok a obrana sa sformovala proste barcelona musi byt priamociara ak chce nieco dosiahnut...inak neviem ci vobec hral deco ten clovek nic nepredviedol...

stoffo: vies preco katalanec??? lebo vsade pchas to tvoje visca barca a visca kataluna...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 2:49 pm

Tarzan napísal:
tarzan jr. ti to vysvetlil ako mate hrat...ked barca nevie vytiahnut supera z ulity tak neviem co chce...prihravkami pred 16 sa neda nic dosiahnut..zbytocne vela prihravok a obrana sa sformovala proste barcelona musi byt priamociara ak chce nieco dosiahnut...inak neviem ci vobec hral deco ten clovek nic nepredviedol...

stoffo: vies preco katalanec??? lebo vsade pchas to tvoje visca barca a visca kataluna...
pocuvaj vsade aj na inych futbalovych forach fanusikovia Barcy robia to iste a co je na tom??aj fandovia Madridu davaju Hala Madrid tak ako my Visca El barca no bozze??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 2:22 pm

Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 4:09 pm

Stoffo napísal:
Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.

mourinho a barca ???
no nic horsie si neviem predstavit,
ked hra/hravala barca tak som si football vzdy rad pozrel lebo hrali pekne
a este ked hral aj titi ale ked vam tam dojde mourinho tak to asi prestanem pozerat asi ako chelsea
- vysledky mozno budu ale na jogu potom zabudni Smile

a k dnesnemu zapasu :
citim ze ked bude hrat titi aspon nejakych 30-40 minut tak si myslim ze barca postupi
i ked united ma formu a barca je troska v utlme ale ... a na koniec stat sa moze vselico tak ako postupil liverpool moze aj barca Smile
skoda ze na nou campe nehral titi aspom ten druhy polcas cely, lebo hned ako dosiel na ihrisko bolo to vidiet a citit,
ale to je manazerov problem ako a kedy da hrat hraca momentu ktory vie rozhodnut zapas a hlavne proti ENG teamom
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 4:10 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.

mourinho a barca ???
no nic horsie si neviem predstavit,
ked hra/hravala barca tak som si football vzdy rad pozrel lebo hrali pekne
a este ked hral aj titi ale ked vam tam dojde mourinho tak to asi prestanem pozerat asi ako chelsea
- vysledky mozno budu ale na jogu potom zabudni Smile

a k dnesnemu zapasu :
citim ze ked bude hrat titi aspon nejakych 30-40 minut tak si myslim ze barca postupi
i ked united ma formu a barca je troska v utlme ale ... a na koniec stat sa moze vselico tak ako postupil liverpool moze aj barca Smile
skoda ze na nou campe nehral titi aspom ten druhy polcas cely, lebo hned ako dosiel na ihrisko bolo to vidiet a citit,
ale to je manazerov problem ako a kedy da hrat hraca momentu ktory vie rozhodnut zapas a hlavne proti ENG teamom

manu ma formu? kokso...ako hrom!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 4:14 pm

cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.

mourinho a barca ???
no nic horsie si neviem predstavit,
ked hra/hravala barca tak som si football vzdy rad pozrel lebo hrali pekne
a este ked hral aj titi ale ked vam tam dojde mourinho tak to asi prestanem pozerat asi ako chelsea
- vysledky mozno budu ale na jogu potom zabudni Smile

a k dnesnemu zapasu :
citim ze ked bude hrat titi aspon nejakych 30-40 minut tak si myslim ze barca postupi
i ked united ma formu a barca je troska v utlme ale ... a na koniec stat sa moze vselico tak ako postupil liverpool moze aj barca Smile
skoda ze na nou campe nehral titi aspom ten druhy polcas cely, lebo hned ako dosiel na ihrisko bolo to vidiet a citit,
ale to je manazerov problem ako a kedy da hrat hraca momentu ktory vie rozhodnut zapas a hlavne proti ENG teamom

manu ma formu? kokso...ako hrom!!!

no urcite su viac "na koni" ako barca ktora sa hlada ... a hraju doma cize predpokladam ze na tom budu lepsie,
barca to bude mat tazke ale ked bude hrat to co pred dvoma rokmi tak postupia Smile
a na koniec liverpool si podla mna cez nas tiez nezasluzil prejst a presiel takze to bude dost o stasti a malych chybach
- pokial nepustia CR 7 do hry ako na nou campe tak maju celkom slusnu sancu podla mna
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 4:38 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.

mourinho a barca ???
no nic horsie si neviem predstavit,
ked hra/hravala barca tak som si football vzdy rad pozrel lebo hrali pekne
a este ked hral aj titi ale ked vam tam dojde mourinho tak to asi prestanem pozerat asi ako chelsea
- vysledky mozno budu ale na jogu potom zabudni Smile

a k dnesnemu zapasu :
citim ze ked bude hrat titi aspon nejakych 30-40 minut tak si myslim ze barca postupi
i ked united ma formu a barca je troska v utlme ale ... a na koniec stat sa moze vselico tak ako postupil liverpool moze aj barca Smile
skoda ze na nou campe nehral titi aspom ten druhy polcas cely, lebo hned ako dosiel na ihrisko bolo to vidiet a citit,
ale to je manazerov problem ako a kedy da hrat hraca momentu ktory vie rozhodnut zapas a hlavne proti ENG teamom
ja ti na mourinha poviem asi tolko-Porto!!!Po dalsie Barca je v takom stave ze v buducej sezone ma ani nebude zaujimat hra ale vysledky,stabilizacia kadra a poriadok v kabine a toho je schopny jedine tak Mourinho.Poznas lepsieho trenera v sucasnosti,ktori by tieto kriteria splnal??Jose by urobil poriadok v kabine,bola by ovela vescia disciplina a skoncili by sa zlate casy povalacov ako Ronaldinho,Marquez,Edmilson....po dalsie nikto nepovedal ze jose bude betonovat,po dalsie prostredie veeelmi dobre pozna ked v 90.rokoch robil asistenta Bobby Robsonovi a robsona odvolali pre spatnu hru a ver mi vtedy hrala barca lepsie ako teraz taze Mourinho neni taky sprosty a velmi dobre vie ze v barce betonovat nemozno a ako asistent,ktory ten tlak zazival 2 roky proste vie co sa od neho ocakava a velmi dobre vie ako barca musi hrat-vyhravat s krasnym hernym ponatim hlupy nie je neboj sa
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 4:48 pm

Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.

mourinho a barca ???
no nic horsie si neviem predstavit,
ked hra/hravala barca tak som si football vzdy rad pozrel lebo hrali pekne
a este ked hral aj titi ale ked vam tam dojde mourinho tak to asi prestanem pozerat asi ako chelsea
- vysledky mozno budu ale na jogu potom zabudni Smile

a k dnesnemu zapasu :
citim ze ked bude hrat titi aspon nejakych 30-40 minut tak si myslim ze barca postupi
i ked united ma formu a barca je troska v utlme ale ... a na koniec stat sa moze vselico tak ako postupil liverpool moze aj barca Smile
skoda ze na nou campe nehral titi aspom ten druhy polcas cely, lebo hned ako dosiel na ihrisko bolo to vidiet a citit,
ale to je manazerov problem ako a kedy da hrat hraca momentu ktory vie rozhodnut zapas a hlavne proti ENG teamom
ja ti na mourinha poviem asi tolko-Porto!!!Po dalsie Barca je v takom stave ze v buducej sezone ma ani nebude zaujimat hra ale vysledky,stabilizacia kadra a poriadok v kabine a toho je schopny jedine tak Mourinho.Poznas lepsieho trenera v sucasnosti,ktori by tieto kriteria splnal??Jose by urobil poriadok v kabine,bola by ovela vescia disciplina a skoncili by sa zlate casy povalacov ako Ronaldinho,Marquez,Edmilson....po dalsie nikto nepovedal ze jose bude betonovat,po dalsie prostredie veeelmi dobre pozna ked v 90.rokoch robil asistenta Bobby Robsonovi a robsona odvolali pre spatnu hru a ver mi vtedy hrala barca lepsie ako teraz taze Mourinho neni taky sprosty a velmi dobre vie ze v barce betonovat nemozno a ako asistent,ktory ten tlak zazival 2 roky proste vie co sa od neho ocakava a velmi dobre vie ako barca musi hrat-vyhravat s krasnym hernym ponatim hlupy nie je neboj sa

ja si sice nemyslim ze v barce skonci ale ak ano tak potom sa porozpravame o zmene herneho stylu ...
a to mi ver ze to bude sakra ine, ale ako hovorim na vysledky to bude dobre
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 6:35 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.

mourinho a barca ???
no nic horsie si neviem predstavit,
ked hra/hravala barca tak som si football vzdy rad pozrel lebo hrali pekne
a este ked hral aj titi ale ked vam tam dojde mourinho tak to asi prestanem pozerat asi ako chelsea
- vysledky mozno budu ale na jogu potom zabudni Smile

a k dnesnemu zapasu :
citim ze ked bude hrat titi aspon nejakych 30-40 minut tak si myslim ze barca postupi
i ked united ma formu a barca je troska v utlme ale ... a na koniec stat sa moze vselico tak ako postupil liverpool moze aj barca Smile
skoda ze na nou campe nehral titi aspom ten druhy polcas cely, lebo hned ako dosiel na ihrisko bolo to vidiet a citit,
ale to je manazerov problem ako a kedy da hrat hraca momentu ktory vie rozhodnut zapas a hlavne proti ENG teamom
ja ti na mourinha poviem asi tolko-Porto!!!Po dalsie Barca je v takom stave ze v buducej sezone ma ani nebude zaujimat hra ale vysledky,stabilizacia kadra a poriadok v kabine a toho je schopny jedine tak Mourinho.Poznas lepsieho trenera v sucasnosti,ktori by tieto kriteria splnal??Jose by urobil poriadok v kabine,bola by ovela vescia disciplina a skoncili by sa zlate casy povalacov ako Ronaldinho,Marquez,Edmilson....po dalsie nikto nepovedal ze jose bude betonovat,po dalsie prostredie veeelmi dobre pozna ked v 90.rokoch robil asistenta Bobby Robsonovi a robsona odvolali pre spatnu hru a ver mi vtedy hrala barca lepsie ako teraz taze Mourinho neni taky sprosty a velmi dobre vie ze v barce betonovat nemozno a ako asistent,ktory ten tlak zazival 2 roky proste vie co sa od neho ocakava a velmi dobre vie ako barca musi hrat-vyhravat s krasnym hernym ponatim hlupy nie je neboj sa

ja si sice nemyslim ze v barce skonci ale ak ano tak potom sa porozpravame o zmene herneho stylu ...
a to mi ver ze to bude sakra ine, ale ako hovorim na vysledky to bude dobre
pocuvaj Mourinho minule sam povedal citujem:Budu chciet odo mna v Barce pekny futbal?No problem.Pekny futbal bude.Pozri chelsea si nedala podmienky hrat pekny futbal.Raz to na eurosporte jose vysvetloval abramovich mu dal podmienky povyhravat co sa da a tak tomu podriadil aj svoju filozofiu pretoze ked hras upracovane vyhrava sa lahsie.staci jeden gol a ostatne uz ubetonujes.Ale v Porte hral pekny futbal a neni taky hlupak ze chce ist do Barcy a bude betonovat.Hovorim:[b] Robil u nas asistenta a vie ze ake je narocne publikum v barcelone musia byt vysledky aj pekna hra on si to uvedomuje,zazil to na vlastnej kozi,v porte to praktikoval tak nevidim problem v chelsey mu dali len vysledky ako prioritu a ked mu da laporta za prioritu vysledky AJ peknu hru on to zvladne.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 6:47 pm

Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Dnesny zapas pre mnohych klucovym duelom sezony.Ja budem po prvykrat rad aj ked vypadneme pretoze Frank dopstane padaka( niezeby som ho nenavidel,urobil toho dost,ale skoncit by uz teda naozaj mohol) a pride bud Mourinho alebo pep Guardiola pripadne este niekto o kom sa tak nehovorim napr.Laudrup,Blanc-ale skor ti prvi dvaja.Ak postupime Very Happy tak rijkaard zrejme ostane Sad ale podla mna by bolo najlepsie zeby sa frank rozlucil titulom v Lm a tak odisiel a Mourinho resp.Guardiola naviazali na jeho pracu.To by sa mi pacilo najviac.Verim ze konecne uvidime dobry futbal teda z nasej bude urcite len ci futbal bude chciet hrat aj manchester.Manchester musi vyhrat nam staci remiza a to je nasa vyhoda,vyhoda manu je zase domace prostredie taze uvidime co sa z toho vyvinie.Verim nasim ale bude to nesmierne tazke.

Nasa pravdepodobna zakladka:
Valdes-Zambrotta,Puyol,Milito,Abidal-Yaya,Xavi,Deco/iniesta/-Messi,Etoo,Henry/Iniesta.

mourinho a barca ???
no nic horsie si neviem predstavit,
ked hra/hravala barca tak som si football vzdy rad pozrel lebo hrali pekne
a este ked hral aj titi ale ked vam tam dojde mourinho tak to asi prestanem pozerat asi ako chelsea
- vysledky mozno budu ale na jogu potom zabudni Smile

a k dnesnemu zapasu :
citim ze ked bude hrat titi aspon nejakych 30-40 minut tak si myslim ze barca postupi
i ked united ma formu a barca je troska v utlme ale ... a na koniec stat sa moze vselico tak ako postupil liverpool moze aj barca Smile
skoda ze na nou campe nehral titi aspom ten druhy polcas cely, lebo hned ako dosiel na ihrisko bolo to vidiet a citit,
ale to je manazerov problem ako a kedy da hrat hraca momentu ktory vie rozhodnut zapas a hlavne proti ENG teamom
ja ti na mourinha poviem asi tolko-Porto!!!Po dalsie Barca je v takom stave ze v buducej sezone ma ani nebude zaujimat hra ale vysledky,stabilizacia kadra a poriadok v kabine a toho je schopny jedine tak Mourinho.Poznas lepsieho trenera v sucasnosti,ktori by tieto kriteria splnal??Jose by urobil poriadok v kabine,bola by ovela vescia disciplina a skoncili by sa zlate casy povalacov ako Ronaldinho,Marquez,Edmilson....po dalsie nikto nepovedal ze jose bude betonovat,po dalsie prostredie veeelmi dobre pozna ked v 90.rokoch robil asistenta Bobby Robsonovi a robsona odvolali pre spatnu hru a ver mi vtedy hrala barca lepsie ako teraz taze Mourinho neni taky sprosty a velmi dobre vie ze v barce betonovat nemozno a ako asistent,ktory ten tlak zazival 2 roky proste vie co sa od neho ocakava a velmi dobre vie ako barca musi hrat-vyhravat s krasnym hernym ponatim hlupy nie je neboj sa

ja si sice nemyslim ze v barce skonci ale ak ano tak potom sa porozpravame o zmene herneho stylu ...
a to mi ver ze to bude sakra ine, ale ako hovorim na vysledky to bude dobre
pocuvaj Mourinho minule sam povedal citujem:Budu chciet odo mna v Barce pekny futbal?No problem.Pekny futbal bude.Pozri chelsea si nedala podmienky hrat pekny futbal.Raz to na eurosporte jose vysvetloval abramovich mu dal podmienky povyhravat co sa da a tak tomu podriadil aj svoju filozofiu pretoze ked hras upracovane vyhrava sa lahsie.staci jeden gol a ostatne uz ubetonujes.Ale v Porte hral pekny futbal a neni taky hlupak ze chce ist do Barcy a bude betonovat.Hovorim:[b] Robil u nas asistenta a vie ze ake je narocne publikum v barcelone musia byt vysledky aj pekna hra on si to uvedomuje,zazil to na vlastnej kozi,v porte to praktikoval tak nevidim problem v chelsey mu dali len vysledky ako prioritu a ked mu da laporta za prioritu vysledky AJ peknu hru on to zvladne.

ok sak to si povieme po par zapasoch barcy ak tam vobec skonci myslim si ze frank tam este nejaku sezonu odmanazuje Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 11:43 pm

Tak dneska sa rozhodlo kto pojde s Chelsea do finale..Very Happy Som rad za United..Aspon ich mozme porazit zase..A to rovno v rodnej krajine pana Abramovica..Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyUt apríl 29, 2008 11:57 pm

pana abramovica??? to myslis vazne??? Rolling Eyes
noo ja len tolko ze nehovor hop kym nepreskocis alebo si to uz roman zaplatil??? Evil or Very Mad

inak dnes to bol paradny gol Paula nooo nemalo to chybu ani to nabitie zambrotu...opat sa dostala barcelonska hyperofenziva az po 16 tam asi na pokyn trenera skoncila Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptySt apríl 30, 2008 12:05 am

Poznas take nieco ze humor Tarzan?? Laughing Cool

Aj tak si na Liverpool verim..Smile Myslim ze na to mame a dame par golov doma..Ale mas pravdu..Radsej uz budem ticho nech to nezkriknem..Cool Wink
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptySt apríl 30, 2008 12:16 am

mne len bolo trocha luto Messiho. To je jednoducho world-class-player. Dalsi Maradona, vynimocny talent, ale zbytok jeho spoluhracov bol dnes velmi biedny, takeho Xaviho a Iniestu som ani nezaregistroval. Este Deco sa ako tak snazil. Podla nasadenia, bojovnosti a obetavosti Barca asi do tej Moskvy "nechcela "... u nas ma velmi potesil vykon Teveza a Parka. Ti dvaja tam lietali 95 minut ako handry za tou loptou. Tipujem, ze tam nechali asi dvoje pluc. What a blockbuster by Paulie! Tomuto chalanovi som ten gol prial ako nikomu inemu. V Barcelone 1999 si finale proti Bayernu zahrat nemohol kvoli kartam, tak si ho teda konecne zahra! Tento zapas bol ovela lepsi ako ten na Nou Camp, Barcelona mala viac loptu na kopackach ale zasa iba po 16ku... Nic viac... Henry si toho moc neuzil pri Riovi a tak sa rychlo presunul na lavu stranu, nastastie ani tam nedostal moc priestoru. Eto'o bol dnes dvojicou stoperov schovany do vrecka, Bojan tak ako doma, tak aj na Trafforde nulovy. Jedina a to VAZNA hrozba isla od Lea Messiho, vsak je to v podstate naj hrac sveta (moj nazor), takze to sa dalo cakat.

Celkovo disciplinovany vykon v podani United, poctivo sa vracali, bojovali a nic nedali zadarmo. Dvanaste vitazstvo v rade na domacej pode v LM je na svete, celkovy pocet obdrzanych golov na Trafforde - jeden. Dobra vizitka. po tej prehre v lige sme taketo nieco potrebovali, hlavne ked chybali Nemanja a Wayne. Ale ako vidite, da sa to aj bez nich...

Who's gonna be against us in Moscow? I don't f**kin' care mates, 'cause we're goin' all the way!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptySt apríl 30, 2008 9:59 am

avs.roy napísal:
mne len bolo trocha luto Messiho. To je jednoducho world-class-player. Dalsi Maradona, vynimocny talent, ale zbytok jeho spoluhracov bol dnes velmi biedny, takeho Xaviho a Iniestu som ani nezaregistroval. Este Deco sa ako tak snazil. Podla nasadenia, bojovnosti a obetavosti Barca asi do tej Moskvy "nechcela "... u nas ma velmi potesil vykon Teveza a Parka. Ti dvaja tam lietali 95 minut ako handry za tou loptou. Tipujem, ze tam nechali asi dvoje pluc. What a blockbuster by Paulie! Tomuto chalanovi som ten gol prial ako nikomu inemu. V Barcelone 1999 si finale proti Bayernu zahrat nemohol kvoli kartam, tak si ho teda konecne zahra! Tento zapas bol ovela lepsi ako ten na Nou Camp, Barcelona mala viac loptu na kopackach ale zasa iba po 16ku... Nic viac... Henry si toho moc neuzil pri Riovi a tak sa rychlo presunul na lavu stranu, nastastie ani tam nedostal moc priestoru. Eto'o bol dnes dvojicou stoperov schovany do vrecka, Bojan tak ako doma, tak aj na Trafforde nulovy. Jedina a to VAZNA hrozba isla od Lea Messiho, vsak je to v podstate naj hrac sveta (moj nazor), takze to sa dalo cakat.

Celkovo disciplinovany vykon v podani United, poctivo sa vracali, bojovali a nic nedali zadarmo. Dvanaste vitazstvo v rade na domacej pode v LM je na svete, celkovy pocet obdrzanych golov na Trafforde - jeden. Dobra vizitka. po tej prehre v lige sme taketo nieco potrebovali, hlavne ked chybali Nemanja a Wayne. Ale ako vidite, da sa to aj bez nich...

Who's gonna be against us in Moscow? I don't f**kin' care mates, 'cause we're goin' all the way!

no barca opat dominovala possesin ale chybal tam ten cutting edge...vytvorili si aj zopar dobrych sanci...povedal by som viac ako manu....to dalo gol z prvej strely na branu....a potom opat hrali to co potrebovali a skusali breaky na rychlych naniho, parka, a ronalda...thierry nemal velmi casu nie co urobit dve strely a ta hlavicka boli podla mna este celkom slusne...avs.roy - on mal hrat na tom kraji...lebo ho tam rijkaard dava len par krat sa tam posunul snad aj podvedome lebo to je jeho originalna pozicia...skoda tej hlavicky...nedala sa z toho vykuzlit az taka rana len skoda ze to trafil do stredu...najlepsi hrac na ihrisku bol messi a to uplne jasne...z manu bol podla mna najlepsi park a tevez hral tiez s uzasnym nasadenim
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptySt apríl 30, 2008 3:06 pm

Taze moj komentar k dvojzapasu:
1) Avs.roy-som rad ze za najlepsieho hraca nepovazujes toho slavneho cristianka,ktory filmuje,hada sa s rozhodcami ....keby bola sutaz o najvescieho trappera EPL tak porota by to mala tazke-Drogba vs. Ronaldo jeden vesci trapper ako druhy-LEO THANK YOU!!!podla mna najlepsia praca scoutov barcelony v historii to je neskutocny hrac a ma este len 20!Ak naberie skusenosti bude bezkonkurecne najlepsim na svete!!!LEO IS THE BEST!!!
2) az vcera som si uvedomil ako velmi milujem tento klub-ak by sme boli aj v druhej,tretej lige-tento klub budem nadovsetko milovat -Barca,Sempre!!!
3) velmi krute vypadnutie pretoze vypadol LEPSI TIM!NEWADI!lepsi na nou campe sme ich valcovali ale s takym slabym pohybom,nulove nabehovanie do volnych priestorov katastrofa-ale celkovo vypadol lepsi tim ale gratulujem manchestru aj ked uz teraz mi je jasne ze vo finale budem drzat hocikomu len nie united
4) tak pre 3 mesiacmi +- tu bola diskusia aky je Messi simulant-tarzan ze??Messi by sa hodil do EPL zoberie loptu a aj ho fauluju prejde cez nich to je ako v tenise Nadal-ten tiez dobehne kazdu naozaj kazdu lopticku a potom zisti ze je stale zraneny a to iste messi aj ked ho kosia ide dalej a nesnazi sa padat narozdiel od velkej hviezdy s cislom 7.Tarzan simulant ze?? a to ako si obohral scholesa po rohu waw-nadhera proste KING!!!
5) Prve vypadnutie,ktore ma az tak neboli-mozno mi neverite ale ja som uz pred zapasom vedel,ze mi bude dobre aspon odide Rijkaard teda dufam-ale uz ho musia vyhodit-ved ak by rijkaard pokracoval aj v buducej sezone tak katalanci asi zostrielaju Laportu-Frank Dik za vsetko!!!Zrejme sa v lete skonci jedna era,ktora zacala ligovym titulom v sezone 2004/2005-potom prisla jedna z najlepsich sezon v historii klubu sezona 2005/2006-viatsztvo v LM i v La lige velke Double navyse s najlepsim futbalom a hrou na svete ale tato ista era konci touto neskutocne nevydarenou sezonou,mozno to nie je koniec,mozno to je len jeden zo zaciatkov.Frank dik za vsetko ale mal by si ist.Tento klub potrebuje tvrdu ruku aby bola v kabine maximalna disciplina a treba zmenit system hry kazdy najme v la lige nas ma precitanych.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptySt apríl 30, 2008 10:45 pm

chlapce nebol niekto z tvojej rodiny komunista??? lebo to co si napisal znie ako tie ich tradicne zvasty o hrdinskej rudej armade a zapadnych chuliganoch....

lepsie muzstvo??? na OT nebezpecny boli max po 16 a potom mali 3 nebezpecne strely 2 isli mimo a messiho vyrazil EVDS a samozrejme neskutocne nebezpecnu anryho hlavicku s tou by mal problem mozno nejaky ziak...

najkrajsi moment bol jednoznacne ten gol a to KRASNE nabitie dezorientovaneho zambrotu (ronaldo pokazil akciu ale bojoval dalej a vybojoval "prihravku" pre Paula)

a ked tu vytahujes stare veci KDE je ta barcelonska ofenzivna sila???
alebo je na vine trener ze im nakazal aby ani nahodou nedali gol?? za toto trener nemoze za to mozu tie barcelonske "hviezdy" taky etoo iniesta tak velmi si ich ospevoval a co dokazali na ihrisku???
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt máj 01, 2008 10:54 am

Tarzan napísal:
chlapce nebol niekto z tvojej rodiny komunista??? lebo to co si napisal znie ako tie ich tradicne zvasty o hrdinskej rudej armade a zapadnych chuliganoch....

lepsie muzstvo??? na OT nebezpecny boli max po 16 a potom mali 3 nebezpecne strely 2 isli mimo a messiho vyrazil EVDS a samozrejme neskutocne nebezpecnu anryho hlavicku s tou by mal problem mozno nejaky ziak...

najkrajsi moment bol jednoznacne ten gol a to KRASNE nabitie dezorientovaneho zambrotu (ronaldo pokazil akciu ale bojoval dalej a vybojoval "prihravku" pre Paula)

a ked tu vytahujes stare veci KDE je ta barcelonska ofenzivna sila???
alebo je na vine trener ze im nakazal aby ani nahodou nedali gol?? za toto trener nemoze za to mozu tie barcelonske "hviezdy" taky etoo iniesta tak velmi si ich ospevoval a co dokazali na ihrisku???
ja budem ospevovat nasich hracov aj keby sme hrali o zachranu pre mna je svety ten kto obliekne dres barcelony a je mojim milacikom a co sa tohto tyka ty tu potis o gole JA HOVORIM KTO BOL CELKOVO LEPSI
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt máj 01, 2008 9:06 pm

Cuban: mal by si konecne priznat, ze Barca okrem Messiho strely nijako Edwina neohrozila. Z domaceho zapasu sa nepoucili a nadalej hrali svoj "hadzanarsky styl" pred 16kou. Mali skusit inu taktiku, kedze videli, ze to na "back four" United proste neplati! Zeby sa Edwin za tych 180+ minut nejako zapotil sa proste povedat neda! Koniec koncov, kto neda v dvoch zapasoch gol, nemoze postupit,ze? Co sa tyka 2.zapasu: vobec neviem odkial si vzal, ze Barca mala viac sanci ako United. Sakra, bavme sa tu o SANCIACH, nie o possesion or pass-pass-pass-pass a 1000x pass a NIC z toho! Po Parkovej strele spoza obrancu sa Valdes len pozeral a nastastie pre neho minula tyc o par cm. To iste plati o hlavicke Naniho. Parkova dorazka ktora smerovala do opustenej casti brany,ktorej v poslednom momente zmenil smer Puyol, Tevez sam pred Valdesom,akurat ze ho trafil (mal to dat po zemi a game is wrapped up). Barca mala akurat nebezpecnu strelu Messiho, ktora dobre natiahla Edwina a este Decova strela, ktora obletela priestor spojnice o 20-30cm. And that was it! Eto'o bol svoj cely match spell akurat tak spectator - nic, nula, zero! A o zbytok sa postaral rock solid Ferdinand + (na moje prekvapenie) takisto solidny Wesley Brown. Evra bol vyborny nielen dozadu ale aj dopredu, kde sa postaral na svojej strane neraz o dobre "vetry". Owen na svojej strane moc prace nemal, kedze ci uz Xavi alebo Iniesta boli invisible!

Stoffo: a preco by som mal povazovat CR7 za najlepsieho hraca? Nechapem... Preto ze hra za United? Ja fandim klubu ako celku a pokial im to slape ako teamu, ja som len rad! Sezonu ma skvelu, par zapasov vyhral sam a golov dal kopec. vsak to je fajn, pokial kope za moj klub. Pokial by bol inde, neriesil by som to. V klube su aj lepsi hraci ako je on, akurat maju na starosti nieco ine. Taky Rio. Takmer som skakal od radosti, ked ho Alex dovliekol za vtedajsi svetovy rekord £29m z Leeds United. Vedel som, ze ten chalan ma na to, aby bol naj medzi stopermi. Vsak uz je kapitanom svojej krajiny, Terry skoncil. Dalej Wayne. What a talent?! Takeho typoveho hraca akym je on, sotva najdes, nooo... skor nenajdes! Nemusim sa tu o nom rozpisovat, kazdy vie, aky je Rooney hrac. Alebo taky Scholesy... Paul je uz teraz legenda United. Iba dlhorocny fandovia United vedia, kolko robory tento nenapadny a maly chalanisko urobil pre nas klub. Jeho kvality ci uz v hre dopredu alebo v hre dozadu su nepopieratelne... Takisto Ryan, tam je zbytocny komentar...

Toto su Stoffo hraci United, ktorych si vazim najviac! A CR7? Som rad ze kope za nas. To je vsetko... Ako som tu uz raz pisal, vzdy je lepsie s nim, ako proti nemu,nie? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC Barcelona - Manchester United FC
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Manchester United FC
» Classic United Comebacks
» FC BARCELONA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: