world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPi január 25, 2008 11:26 pm

hmmm chlapce nevyznas sa a zbytocne sa strapnis...na konci 20. storocia (vtedy o barcelone nebolo ani chyru ani slychu) hrala aston villa systemom 1-2-7 a postupne ho modifikovala na utocnejsi 1-1-8...takze tie priteplene narody ani zhuleny holandania neprisli s nicim novym...zadalsie v tej tvojej superutocnej sp. lige sa da pozerat tak na zapasy 5 tymov aj to ked hraju proti sebe zbytok sutaze je nuda na blbom terene...a o takych extremoch ako levante - bilbao uz ani nehovorim zaspis po 1. polcase...noo priznavam ze v skotsku sa nehra najtechnickejsi futbal ale aspon sa snazia a NESIMULUJU...a tiez divacka kulisa je omnoho lepsia ako kdekolvek v spanielsku...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Cuban pozorne citaj co ja pisem!   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptySo január 26, 2008 1:07 pm

Cuban ty si si mna neprecital.Co som pisal sa pozri pisal som praveze to co ty ze anglicka liga bez zahranicnych hracov by bola stratena.Niet majitelov ako Abramovic,Glazer...niet trenerov Wenger,Benitez(francuz a spaniel)a niet zahranicnych hracov -africanov,spanielov,francuzov....anglicka liga by bola o nicom.TO SOM PISAL!!!!TAK KED NA MNA REAGUJETE TAK SI AJ PRECITAJTE CO PISEM!ano teraz je anglicka liga spickova ale len kvoli europanom inak by mala taku uroven ako teraz skotska.LEN KVOLI EUROPANOM!(europski majitelia,europski trneri,europski hraci.)co sa tyka Laportu ja velmi dobre viem co robi Laporta staci si parkrat za mesiac kliknut na fcbarcelona.com a tam su videa kde on chodi po afrike na svojej helikoptere a neber to tak ironicky jasne ze najde pastiera koz je to trapne myslim ze lepsi zdroj ako fcbarcelona.com uz najst nemozem.a opet si nezareagoval na to co som pisal ja ti to pripomeniem - pisal si ze Arsenal,Real...sa sponzorom nepodlizuju a ze uzatvaraju rovnake zmluvy ako Barcelona.No ano Barcelona uzatvara rovnake zmluvy ako Arsenla,Real ale nema ich na dresoch a Arsenal,Real ano tak preco potom ked Arsenal a Real uzatvaraju rovnake zmluvy a maju ich na dresoch a Barca nie?UZ SA KONECNE VYJADRI.To som zvedavy Laughing a k tebe Tarzan sa vyjadrovat nebudem lebo bez europanov by bolo anglicko stratene,lenze v spanielsku by sa hral aj bez legionarov dobry futbal.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptySo január 26, 2008 1:34 pm

Stoffo napísal:
Cuban ty si si mna neprecital.Co som pisal sa pozri pisal som praveze to co ty ze anglicka liga bez zahranicnych hracov by bola stratena.Niet majitelov ako Abramovic,Glazer...niet trenerov Wenger,Benitez(francuz a spaniel)a niet zahranicnych hracov -africanov,spanielov,francuzov....anglicka liga by bola o nicom.TO SOM PISAL!!!!TAK KED NA MNA REAGUJETE TAK SI AJ PRECITAJTE CO PISEM!ano teraz je anglicka liga spickova ale len kvoli europanom inak by mala taku uroven ako teraz skotska.LEN KVOLI EUROPANOM!(europski majitelia,europski trneri,europski hraci.)co sa tyka Laportu ja velmi dobre viem co robi Laporta staci si parkrat za mesiac kliknut na fcbarcelona.com a tam su videa kde on chodi po afrike na svojej helikoptere a neber to tak ironicky jasne ze najde pastiera koz je to trapne myslim ze lepsi zdroj ako fcbarcelona.com uz najst nemozem.a opet si nezareagoval na to co som pisal ja ti to pripomeniem - pisal si ze Arsenal,Real...sa sponzorom nepodlizuju a ze uzatvaraju rovnake zmluvy ako Barcelona.No ano Barcelona uzatvara rovnake zmluvy ako Arsenla,Real ale nema ich na dresoch a Arsenal,Real ano tak preco potom ked Arsenal a Real uzatvaraju rovnake zmluvy a maju ich na dresoch a Barca nie?UZ SA KONECNE VYJADRI.To som zvedavy Laughing a k tebe Tarzan sa vyjadrovat nebudem lebo bez europanov by bolo anglicko stratene,lenze v spanielsku by sa hral aj bez legionarov dobry futbal.

aj Primera Division by bola ina liga bez Brazilcanov, Argentincanov etc...sranda ze dva najlepsie kluby maju holandskeho, resp. nemeckeho trenera...taku vec jednoducho nemozes povedat ze by bola taka alebo taka...jednoducho je to smer ktorym sa vyvyja futbal...vsetko sa globalizuje...je to tak...a hovorit co by bolo keby...

k tym sponzorom, reklamam na dresoch....ziadny klub sa nepodlizuje ziadnej firme...timi ako man U, real..arsenal nemaju problem zohnat sponzora...je to obchod...dohodnu si dake podmienky...firma da klubu nejake financne prostriedky a klub ju za to bude propagovat...aj keby si nedali logo na dres...peniaze by dostali tak ci tak...je to obdhod, a ide o to ake podmienky sa dohodnu...to ze barca nema logo na drese je mozno pekne gesto...ale len pro formo, ostatne kluby by dostavali rovnake peniaze aj keby na drese nic nemali...toto je moj osobny nazor...ale ja si myslim ze napr. barca ma urcite vacsie primi od sponzorov ako arsenal...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: OOOOO!   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptySo január 26, 2008 1:49 pm

podla mna je Nemecko obrovskou futbalovou velmocou!Ms 2002-2.miesto Ms 2006-3.miesto 3x-boli majstri sveta-maju historiu,skvelu sucasnost z poslednych 2 majstrovstvach sveta.Bundesliga je velmi kvalitna sutaz a Holandania? tak po 1.V barcelone bolo od vzniku klubom zvykom mat v time holandanov,preto sa preslavila Barca ako naofenzivnejsie muzstvo na svte(aj kvoli holandanom)pozri sa do svojho anglicka kde hraju holnadania klucovu rolu Van Persie-Arsenal Van Der Sar-Manchester U. Babel-Liverpool Robben-Hral v Chelsey teraz Real Madrid -Sneijder,Robben proste holnadania hraju v tych najvescih kluboch podla mna su to velmocy.A co sa tyka toho biznisu uz to chcem ukoncit.POzri sa mas uplnu pravdu Barca,Real,Chelsea,Arsenal....maju rovnake zmluvy a obrovske peniaze z toho ale tieo vsetky kluby maju reklamu na drese len Barca nie a pritom Barca tiez ziskava od sponzorov velke peniaze ale nema ich na drese co logicky znamena ze aj ked klub nema na drese reklamu ma aj tak obrovske penaize ale kluby ako Arsenal,Real....ich maju aj keby sa zaobisli aj bez toho.Je to len vec vedenia ale majitelia tych klubov chceju co najviac zbohatnut ale Laportovi to netreba a tak si cti.Myslim ze je to spravne pretoze v katalansku je to tak ze kazdy si cti barcelonske Blaugranas farby a kazdy si cti dres lebo to je ako nieco posvetne ako reprezentativna vzorka klubu a preto nechcu mat na nej zaidneho cudzieho investora,lebo inak by porusili hrdost klubu.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyNe január 27, 2008 11:45 pm

jediny klub ktory si nieco cti je Athletic Bilbao na dresoch nema ziadneho sponzora a hraju za neho jedine baskovia
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyNe január 27, 2008 11:49 pm

Tarzan napísal:
jediny klub ktory si nieco cti je Athletic Bilbao na dresoch nema ziadneho sponzora a hraju za neho jedine baskovia

Tiez som to pocul,ak je to skutocne tak,tak s tym mozno len suhlasit...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 12:00 am

skutocne je to tak...iba baskovia hraju za ten klub...
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 12:04 am

Tarzan napísal:
skutocne je to tak...iba baskovia hraju za ten klub...

ono to asi ma aj dost s politikou spolocne ale to nechajme tak...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 12:16 am

hej hej...viva la revolution...nech zije ETA Twisted Evil noo baskovia su inak velmi v pohodke ludia, ale dost nacionalisticky zalozeny...ale aspon nerobia zo seba svatusikov ako fcb
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 12:19 am

Tarzan napísal:
hej hej...viva la revolution...nech zije ETA Twisted Evil noo baskovia su inak velmi v pohodke ludia, ale dost nacionalisticky zalozeny...ale aspon nerobia zo seba svatusikov ako fcb

no tak za tento prispevok ocakavaj riadnu kritiku :-) ale v podstate aj ja suhlasim...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 12:27 am

hmm tak ho radsej trosku upravim...ale vazne s tou barcelonou je to hrozne...uplne zo seba robi nejakych zachrancov planety...normalne nagrc...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 9:52 am

ja keď mám byť úprimný, tak takýmto veciam väčšinou nevenujem pozornosť...ak hrajú krásny futbal, tak mi je jedno, čo nosia na dresoch...ale osobne by som bol za to, aby v klubových súťažiach zakázali na dresoch sponzorov, hoci si uvedomujem, že je to absolútne nemožné...ale hneď by to krajšie vyzeralo...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Tarzan.   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 6:22 pm

Ked su ludia v barcelone na grc tak ti v anglicku su na bluvanie a na picu(s prepacenim) Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 6:47 pm

No chlapci...aky su ludia v anglicku a katalansku je uplne jedno...rozpravame sa predsa o futbale, nikto sem nenapisal ze Barca opat len remizovala a stratila na real dalsie dva body...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 7:31 pm

Mas pravdu!boli ma to ale sanzim sa byt objektivny-titul je uz asi strateny tesi ma ale jedna vec prezident Laporta na otazku ci necha na lavicke toho blbca Rijkaarda odpovedal:ak to bude takto pokracovat nemam o com rozmyslat.Opet sa mi potvrdilo ze je to spravny clovek.RIJKAARD VON!
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 7:43 pm

cuban napísal:
No chlapci...aky su ludia v anglicku a katalansku je uplne jedno...rozpravame sa predsa o futbale, nikto sem nenapisal ze Barca opat len remizovala a stratila na real dalsie dva body...

na svete su ludia rozny,dobry,horsi,nafukany,dobroprajny...,nezalezi na tom kde to je,ako cesi vravia:mame hory,mame doly,mame lidi a mame voly... :-)
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 7:44 pm

Stoffo napísal:
Ked su ludia v barcelone na grc tak ti v anglicku su na bluvanie a na picu(s prepacenim) Very Happy Very Happy

ako,neuraz sa ale nezda sa ti to trocha detinske?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 7:45 pm

Stoffo napísal:
Mas pravdu!boli ma to ale sanzim sa byt objektivny-titul je uz asi strateny tesi ma ale jedna vec prezident Laporta na otazku ci necha na lavicke toho blbca Rijkaarda odpovedal:ak to bude takto pokracovat nemam o com rozmyslat.Opet sa mi potvrdilo ze je to spravny clovek.RIJKAARD VON!

toto sa mi nepaci vobec...je len velmi malo klubov ktore maju v ramci trenerskej otazky podla mna spravny pristup...je to aj o tom manazerovi samozrejme...ten chlapik musi nieco vediet, nemoze to byt uplny trpak ale to nie je Frankov pripad...

keby man u alebo arsenal nevyhrali nic 3 sezony za sebou dovolim si tvrdit ze ak by treneri neodisli sami nevyhodili by ich...pred dvoma rokmi s barcou vyhral ligu aj ligu majstrov a zrazu uz pre barcu nie je dobry...


Naposledy upravil dňa Po január 28, 2008 7:51 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 7:51 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Mas pravdu!boli ma to ale sanzim sa byt objektivny-titul je uz asi strateny tesi ma ale jedna vec prezident Laporta na otazku ci necha na lavicke toho blbca Rijkaarda odpovedal:ak to bude takto pokracovat nemam o com rozmyslat.Opet sa mi potvrdilo ze je to spravny clovek.RIJKAARD VON!

toto sa mi nepaci vobec...je len velmi malo klubov ktore maju v ramci trenerskej otazky podla mna spravny pristup...je to aj o tom manazerovi samozrejme...ten chlapik musi nieco vediet, nemoze to byt uplny trpak ale to nie je Frankov priklad...

keby man u alebo arsenal nevyhrali nic 3 sezony za sebou dovolim si tvrdit ze ak by treneri neodisli sami nevyhodili by ich...pred dvoma rokmi s barcou vyhral ligu aj ligu majstrov a zrazu uz pre barcu nie je dobry...

Je chvalihodne ze existuju kluby ktore maju 20 rokov toho isteho trenera,to klobuk dole ale zas ak to nejde a pritom hra to iste muzstvo tak je asi chyba na strane trenera aj ked nie doslova,jednoducho sa stane ze super sa vie po case na taktiku trenera lepsie pripravit... myslim ze to je aj pripad FCB study
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 7:55 pm

Teraz s tebou vynimocne suhlasim Amor.Cuban proste ak by si videl tie zapasy Barcy bol by si prekvapeny a co sa mame opicit po nejakom Manchestri???Rijkaard ma hlavne zly pristup a boji sa hracov niet Laportu tak Ronaldinho ani nedostane trest zato ze nechodil na treningy Rijkaard je proste posera a vyjadril sa takto aj Deco.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyPo január 28, 2008 8:00 pm

No chlapci ale ako som povedal..bol im dobry ked vyhrali titul a teraz ked maju zle obdobie vyrazia ho? a co zabudol trenovat? asi tezko...nebojte sa a budte trpezlivy...mozno ho budete za par mesiacov zase ospevovat...no a ten pristup ma kazdy trener iny...preco by malo byt zle ze hracov neposiela hned do gulagov...som si isty ze dkeby si myslel ze ta disciplina je fakt hrozna boli by tie postihy horsie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyUt január 29, 2008 3:16 pm

v poriadku cuban...ale neprísť na tréning bez udania dôvodu, alebo oznámenia vopred by si nemal dovoliť nikto, ani taký hráč ako ronaldinho...vysvetľovanie absencií na tréningoch sa berú vážne v nižších súťažiach ako primera division, tak prečo by mal mať ron. výnimku...
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyUt január 29, 2008 3:23 pm

jarci napísal:
v poriadku cuban...ale neprísť na tréning bez udania dôvodu, alebo oznámenia vopred by si nemal dovoliť nikto, ani taký hráč ako ronaldinho...vysvetľovanie absencií na tréningoch sa berú vážne v nižších súťažiach ako primera division, tak prečo by mal mať ron. výnimku...

Co sa Ronaldinha tyka tak moj postoj je jasny a zopakujem ho : Ronaldinho nie je futbalista ale zongler,myslim ze je kopa lepsich futbalistov ako Ronaldinho.Paradicky,aj ked priznam ze su obdivuhodne nerobia este super futbalistu.Videl som videjko kde priam neuveritelne veci s loptou robia asi 12 rocny chalani z nasho sidliska ale to este neznamena ze su vyborny futbalisti,to iste plati o Ronaldinhovi... ale nechodit na trening je porusenim discipliny a demoralizuje to cele muzstvo preto si myslim ze by mal byt bez milosti postihnuty od vedenia klubu.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyUt január 29, 2008 4:02 pm

čo sa týka postihu, tak súhlasím...o tom, že nie je futbalista, nie...vie nahrávať, dávať góly, centrovať, má cit pre hru...čo viac futbalistovi treba?to že momentálne nemá formu je normálne....to sa stalo asi každému hráčovi v histórii...
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 EmptyUt január 29, 2008 4:10 pm

jarci napísal:
čo sa týka postihu, tak súhlasím...o tom, že nie je futbalista, nie...vie nahrávať, dávať góly, centrovať, má cit pre hru...čo viac futbalistovi treba?to že momentálne nemá formu je normálne....to sa stalo asi každému hráčovi v histórii...

a vies co je najsmiesnejsie? ze este rok dozadu bol AZET plny "ultra fans of R10" :-) clovek nic nemohol ani povedal lebo hned taka kritika ze nenormalne daco a dnes si nanho na diskusiach nikto skoro ani nespomenie,teraz maju vsetci plnu hubu Messiho... ked som povedal ze za rok -2 si malokto spomenie lebo stale prichadzaju lepsi tak mi dokonca diskusiu blokli :-) a dnes? podla mna cakat ze vstane z popola je rovnake ako keby som ja cakal ze sa tak stane aj v pripade Ronalda a Figa... jednoducho si svojich 15 minut slavy uz uzil...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC BARCELONA - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 5 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: