world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
AutorSpráva
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 09, 2008 12:42 pm

Stoffo napísal:
Real Madrid-Malága 4:3
Barca-Valladolid 6:0

včera som si pozrel 3 futbalové matche-arsenal-manu fantázia,real-malága rovnaká dramaticko-útočná fantázia a barca dramatická nie ale úžasno joga bonito fantázia-ak pôjde futbal takýmto smerom tak to nebudem chodiť ani spať Very Happy Very Happy škoda tej malágy hrala super ale real fašisti a rozhodcovia poznáme to Sad

stoffo ked sa uz ohradzujes rozhodcami a fasizmom, co su dost silne vyrazy, tak by sa patrilo aby si to aj nejak vysvetlil.. lebo aj keby tak real nemoze za to, ze niekomu proste padol do oka
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 09, 2008 12:53 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Real Madrid-Malága 4:3
Barca-Valladolid 6:0

včera som si pozrel 3 futbalové matche-arsenal-manu fantázia,real-malága rovnaká dramaticko-útočná fantázia a barca dramatická nie ale úžasno joga bonito fantázia-ak pôjde futbal takýmto smerom tak to nebudem chodiť ani spať Very Happy Very Happy škoda tej malágy hrala super ale real fašisti a rozhodcovia poznáme to Sad

stoffo ked sa uz ohradzujes rozhodcami a fasizmom, co su dost silne vyrazy, tak by sa patrilo aby si to aj nejak vysvetlil.. lebo aj keby tak real nemoze za to, ze niekomu proste padol do oka
keď si si nepozrel ten zápas tak si nájdi video a pochopíš-vieš ja ako tréner malágy by som mal nervy v prdeli ak by som týždeň pripravol mužstvo a potom malága predvedie jeden úžasný útočný futbal a len kvôli rozhodcovi ju odpália-veď hráči malágy ani neprotestovali rovno sa smiali rozhodcom do ksichtu
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptySt november 12, 2008 6:04 pm

Real vypadol v 4.kole copy del rey s treťoligovým Real Unión-tam prehrali 2:3 a domáce víťazstvo 4:3 im už nestačilo takže sláva real! Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 17, 2008 12:56 am

Valencia-Sp.Gijón 2:3
Valladolid-Real Madrid 1:0
Espanyol Barcelona-Numancia 3:4
Betis-Racing Santander 3:1
Malága-Villareal 2:2
Getafe-Sevilla 0:2
Atlético Madrid-Deportivo 4:1
Bilbao-Osasuna 2:0
Almería-Mallorca 2:1
Huelva-Barca 0:2

všetci zaváhali (real,valencia,villareal) ale barca vede dál!!! Sme prví o 4 body pred Villarealom a o 5 bodov pred Valenciou,Realom a Sevillou -Visca El barca!!!

tu sa ukazuje pravá sila la ligy- veľa gólov,krásne akcie a obrovksá vyrovnanosť nielen v tabuľke ale aj vo výsledkoch každý porazí každého super!Barca na titul!!!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 17, 2008 1:49 am

Stoffo napísal:
Valencia-Sp.Gijón 2:3
Valladolid-Real Madrid 1:0
Espanyol Barcelona-Numancia 3:4
Betis-Racing Santander 3:1
Malága-Villareal 2:2
Getafe-Sevilla 0:2
Atlético Madrid-Deportivo 4:1
Bilbao-Osasuna 2:0
Almería-Mallorca 2:1
Huelva-Barca 0:2

všetci zaváhali (real,valencia,villareal) ale barca vede dál!!! Sme prví o 4 body pred Villarealom a o 5 bodov pred Valenciou,Realom a Sevillou -Visca El barca!!!

tu sa ukazuje pravá sila la ligy- veľa gólov,krásne akcie a obrovksá vyrovnanosť nielen v tabuľke ale aj vo výsledkoch každý porazí každého super!Barca na titul!!!

HALA MADRID!!! HALA MADRID!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 17, 2008 2:13 am

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Valencia-Sp.Gijón 2:3
Valladolid-Real Madrid 1:0
Espanyol Barcelona-Numancia 3:4
Betis-Racing Santander 3:1
Malága-Villareal 2:2
Getafe-Sevilla 0:2
Atlético Madrid-Deportivo 4:1
Bilbao-Osasuna 2:0
Almería-Mallorca 2:1
Huelva-Barca 0:2

všetci zaváhali (real,valencia,villareal) ale barca vede dál!!! Sme prví o 4 body pred Villarealom a o 5 bodov pred Valenciou,Realom a Sevillou -Visca El barca!!!

tu sa ukazuje pravá sila la ligy- veľa gólov,krásne akcie a obrovksá vyrovnanosť nielen v tabuľke ale aj vo výsledkoch každý porazí každého super!Barca na titul!!!

HALA MADRID!!! HALA MADRID!!
ešte raz to tu napíš a tak požiadam o ban a ak nedostaneš ban tak ja začnem vypisovať hail hail na fórum pretože v zmysle je to to isté
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 17, 2008 2:14 am

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Valencia-Sp.Gijón 2:3
Valladolid-Real Madrid 1:0
Espanyol Barcelona-Numancia 3:4
Betis-Racing Santander 3:1
Malága-Villareal 2:2
Getafe-Sevilla 0:2
Atlético Madrid-Deportivo 4:1
Bilbao-Osasuna 2:0
Almería-Mallorca 2:1
Huelva-Barca 0:2

všetci zaváhali (real,valencia,villareal) ale barca vede dál!!! Sme prví o 4 body pred Villarealom a o 5 bodov pred Valenciou,Realom a Sevillou -Visca El barca!!!

tu sa ukazuje pravá sila la ligy- veľa gólov,krásne akcie a obrovksá vyrovnanosť nielen v tabuľke ale aj vo výsledkoch každý porazí každého super!Barca na titul!!!

HALA MADRID!!! HALA MADRID!!
ešte raz to tu napíš a tak požiadam o ban a ak nedostaneš ban tak ja začnem vypisovať hail hail na fórum pretože v zmysle je to to isté

No tak to uz aby som sa zacal bat..Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 17, 2008 2:16 am

inak teraz som si uvedomil že kto nesleduje barcu prichádza o všetku krásu ktorú prináša futbal- bergie môžeš pozerať a to divadlo čo sme urobili pri prvom góle?? kopali sme priamy kop a stáli pri lopte alves a xavi-henry,rafa avšetci v šestnástke sa robili že idú hlavičkovať a natiahli na seba všetkých obrancov -alves zahral nádherné divadlo že ide triafať bombu,xavi že ide preč od lopty a keď už aj kamera dávala na alvesa ten zrazu pohol očami ťukol xavimu ten kolmicou messimu a ten zavesil-no krajšie zahratý signál z priameho kopu som v živote nevidel -alves,xavi,herny a spol krásny herecké výkony toto by nenapadlo ani einsteina paráda!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 24, 2008 4:54 pm

12.kolo

Real-Huelva 1:0
Barca-Getafe 1:1
Sevilla-Valencia 0:0
Deportivo-Bilbao 3:1
Numancia-Atlético Madrid 1:1
Racing-Espanyol 3:0
Villareal-Valladolid 0:3
Gijón-Betis 1:2
Osasuna-Almería 3:1
Mallorca-Malága 2:2


tak villareal doma s fialovými 0:3 to bol šok Very Happy Very Happy inak barca podala veľmi dobrý výkon najmä 2.polčas bol úžasný ale slabá koncovka na getafe to už neviem 3 roky a opäť sa to potvrdilo ale stále sme prví takže žiadna panika Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 24, 2008 6:00 pm

Stoffo napísal:
12.kolo

Real-Huelva 1:0
Barca-Getafe 1:1
Sevilla-Valencia 0:0
Deportivo-Bilbao 3:1
Numancia-Atlético Madrid 1:1
Racing-Espanyol 3:0
Villareal-Valladolid 0:3
Gijón-Betis 1:2
Osasuna-Almería 3:1
Mallorca-Malága 2:2


tak villareal doma s fialovými 0:3 to bol šok Very Happy Very Happy inak barca podala veľmi dobrý výkon najmä 2.polčas bol úžasný ale slabá koncovka na getafe to už neviem 3 roky a opäť sa to potvrdilo ale stále sme prví takže žiadna panika Very Happy

HALA MADRID lol!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 24, 2008 6:40 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
12.kolo

Real-Huelva 1:0
Barca-Getafe 1:1
Sevilla-Valencia 0:0
Deportivo-Bilbao 3:1
Numancia-Atlético Madrid 1:1
Racing-Espanyol 3:0
Villareal-Valladolid 0:3
Gijón-Betis 1:2
Osasuna-Almería 3:1
Mallorca-Malága 2:2


tak villareal doma s fialovými 0:3 to bol šok Very Happy Very Happy inak barca podala veľmi dobrý výkon najmä 2.polčas bol úžasný ale slabá koncovka na getafe to už neviem 3 roky a opäť sa to potvrdilo ale stále sme prví takže žiadna panika Very Happy

HALA MADRID lol!
odpusť si tieto primitívne príspevky
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 24, 2008 7:17 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
12.kolo

Real-Huelva 1:0
Barca-Getafe 1:1
Sevilla-Valencia 0:0
Deportivo-Bilbao 3:1
Numancia-Atlético Madrid 1:1
Racing-Espanyol 3:0
Villareal-Valladolid 0:3
Gijón-Betis 1:2
Osasuna-Almería 3:1
Mallorca-Malága 2:2


tak villareal doma s fialovými 0:3 to bol šok Very Happy Very Happy inak barca podala veľmi dobrý výkon najmä 2.polčas bol úžasný ale slabá koncovka na getafe to už neviem 3 roky a opäť sa to potvrdilo ale stále sme prví takže žiadna panika Very Happy

HALA MADRID lol!
odpusť si tieto primitívne príspevky

kliidek chlape..Smile
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyPo november 24, 2008 7:26 pm

zas je nas tu dost malo na to, aby tu bol SPAM
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 11:57 am

Getafe-Real Madrid 3:1
Sevilla-Barca 0:3

poviem len že Toto Už fakt nepotrebuje komentár!!!

p.s.na nedávne vyhlásenie ronalda,ktorý o sebe povedal že je prvý,druhý a aj tretí najlepší hráč sveta ho dal pekne dole Pep Guardiola-pep reagoval na otázku novinárov o tom či si to leo zaslúži a pep odpovedal : " Messi predsa nemôže byť najlepším hráčom sveta,Cr7 predsa povedal že je prvý,druhý a tretí najlepší takže týmto vyzývam tých čo to budú odovzdávať nech dajú Leovi cenu za 4.miestio. Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 1:53 pm

Vazne krasna hra Barcy. vcera to bol tak nudny fotbal ze keby Etoo nedal gol tak asi zaspim.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 1:56 pm

Stoffo napísal:
Getafe-Real Madrid 3:1
Sevilla-Barca 0:3

poviem len že Toto Už fakt nepotrebuje komentár!!!

p.s.na nedávne vyhlásenie ronalda,ktorý o sebe povedal že je prvý,druhý a aj tretí najlepší hráč sveta ho dal pekne dole Pep Guardiola-pep reagoval na otázku novinárov o tom či si to leo zaslúži a pep odpovedal : " Messi predsa nemôže byť najlepším hráčom sveta,Cr7 predsa povedal že je prvý,druhý a tretí najlepší takže týmto vyzývam tých čo to budú odovzdávať nech dajú Leovi cenu za 4.miestio. Very Happy Very Happy

CR7 je sice namysleny sopliak, ktory nevie co so sebou, ale neverim, ze by sa sam o sebe vyjadroval a umiestnoval na prve 3 priecky! Nezda sa mi to... Podla mna je Messi o cosi lepsi ako on, kazdy ma svoje plusy aj minusy, ale Messi u mna o cosi malo vyhrava pred CR7. Vcera som pozeral Sevillu s Barcou a musim povedat, ze keby to skoncilo 0:6, tak by nikto nemohol namietat. Samozrejme od Sevilly som cakal viac, ale je to aj o tom, co vam super dovoli a Barca toho moc vcera nedovolila. Uplne v pohode si dovolim tvrdit, ze s takymto futbalom je u mna Barca najvacsim kandidatom na vitazstvo v LM. O spanielskom majstrovi sa tu uz asi nemusime bavit, podla mna Barca moze oslavovat titul v nejakom februari Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 2:40 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Getafe-Real Madrid 3:1
Sevilla-Barca 0:3

poviem len že Toto Už fakt nepotrebuje komentár!!!

p.s.na nedávne vyhlásenie ronalda,ktorý o sebe povedal že je prvý,druhý a aj tretí najlepší hráč sveta ho dal pekne dole Pep Guardiola-pep reagoval na otázku novinárov o tom či si to leo zaslúži a pep odpovedal : " Messi predsa nemôže byť najlepším hráčom sveta,Cr7 predsa povedal že je prvý,druhý a tretí najlepší takže týmto vyzývam tých čo to budú odovzdávať nech dajú Leovi cenu za 4.miestio. Very Happy Very Happy

CR7 je sice namysleny sopliak, ktory nevie co so sebou, ale neverim, ze by sa sam o sebe vyjadroval a umiestnoval na prve 3 priecky! Nezda sa mi to... Podla mna je Messi o cosi lepsi ako on, kazdy ma svoje plusy aj minusy, ale Messi u mna o cosi malo vyhrava pred CR7. Vcera som pozeral Sevillu s Barcou a musim povedat, ze keby to skoncilo 0:6, tak by nikto nemohol namietat. Samozrejme od Sevilly som cakal viac, ale je to aj o tom, co vam super dovoli a Barca toho moc vcera nedovolila. Uplne v pohode si dovolim tvrdit, ze s takymto futbalom je u mna Barca najvacsim kandidatom na vitazstvo v LM. O spanielskom majstrovi sa tu uz asi nemusime bavit, podla mna Barca moze oslavovat titul v nejakom februari Very Happy
no to hovoril aj Fergie ale ja to na víťazstvo v lm nevidím a to z 3 dôvodov: ak narazíme na chelsea,liverpool,inter a tímy im podobné cez ich betón sa ledva dostaneme ,po druhé je to prvá sezóna pod majstrom pepom a neverím že hneď v prvej by sme siahali po vížazstve v lm a po tretie raz musí prísť kríza aj na nás a podľa mňa príde práve február-marec keď sa bude hrať play-off v lm je to môj pohľad

podľa mňa je messi jasne lepší nie že hrá za barcu ale ak sa má dávať cena za najlepšieho hráča tak cr7 určite neprejde toľko hráčov ako messi a nezosmiešni každého obrancu tak ako messi ale za tú minulú sezónu si to zaslúži no...
p.s. naozaj to tak povedal
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 2:42 pm

Lacoste napísal:
Vazne krasna hra Barcy. vcera to bol tak nudny fotbal ze keby Etoo nedal gol tak asi zaspim.
vieš ako by hrala chelsea vonku v seville??ak by mala takú prevahu akú sme mali my klobúk dole zápasy barcy nie sú vždy pekné pretože barca kombinuje a druhé musžtvo len bráni preto to nie je nahoru-dolu ale aj sevilla mala šance hlavne 1.polčas

p.s. to čo urobil fabiano ku koncu Busquetsovi a dokonca chcel byť aj čiarového tak to bolo trápne mal by si ten hráč ukľudniť
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 2:43 pm

No ronaldo to o sebe fakt vyhlasil avs.roy - smrtelne vazne

pre mne su stale ronaldo a messi vyborne talenty ale este nemaju na to aby ich volali naj na svete, to toti premna nerozhodne ani 40 golov v jednej sezone ani solo proti getafe ale nieco viac...pre mna je naj kaka

no a vcera to bol celkom pekny zapas, naozaj...dokonca aj trocha nasadenia, barca bola lepsim timom, zopar peknych veci tam bolo ale aj sevilla bola nebezpecna a 0-3 je podla mna trocha vela..druhu polku prveho polcasu sevilla riadne tlacila a mala tam aj sance, ten deges co stale imituje henryho dal myslim aj brvno...takze aspon prvy polcas bol celkom vyrovnany...druhy som uz nevidel, priznam sa

podla mna este nie je nic v spanielsku rozhodnute...ak porazia real tak mozno ale inak nie

no a LM to by som teda netvrdil ani nahodou, dostanu anglicky tim a su vonku
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 2:49 pm

cuban napísal:
No ronaldo to o sebe fakt vyhlasil avs.roy - smrtelne vazne

pre mne su stale ronaldo a messi vyborne talenty ale este nemaju na to aby ich volali naj na svete, to toti premna nerozhodne ani 40 golov v jednej sezone ani solo proti getafe ale nieco viac...pre mna je naj kaka

no a vcera to bol celkom pekny zapas, naozaj...dokonca aj trocha nasadenia, barca bola lepsim timom, zopar peknych veci tam bolo ale aj sevilla bola nebezpecna a 0-3 je podla mna trocha vela..druhu polku prveho polcasu sevilla riadne tlacila a mala tam aj sance, ten deges co stale imituje henryho dal myslim aj brvno...takze aspon prvy polcas bol celkom vyrovnany...druhy som uz nevidel, priznam sa

podla mna este nie je nic v spanielsku rozhodnute...ak porazia real tak mozno ale inak nie

no a LM to by som teda netvrdil ani nahodou, dostanu anglicky tim a su vonku

aký zápas s getafe??no mal si asi vidieť včerajší 2.polčas tie messiho 2 fíky boli úžasné!!!!+ xaviho geniálna prihrávka hlavou sú to dobrí cirkusanti no....

Very Happy


prečo sa ti nepáči kanouté??je celkom good
áno pretože polovička nás vybije len hnusným betónom
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 2:56 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
No ronaldo to o sebe fakt vyhlasil avs.roy - smrtelne vazne

pre mne su stale ronaldo a messi vyborne talenty ale este nemaju na to aby ich volali naj na svete, to toti premna nerozhodne ani 40 golov v jednej sezone ani solo proti getafe ale nieco viac...pre mna je naj kaka

no a vcera to bol celkom pekny zapas, naozaj...dokonca aj trocha nasadenia, barca bola lepsim timom, zopar peknych veci tam bolo ale aj sevilla bola nebezpecna a 0-3 je podla mna trocha vela..druhu polku prveho polcasu sevilla riadne tlacila a mala tam aj sance, ten deges co stale imituje henryho dal myslim aj brvno...takze aspon prvy polcas bol celkom vyrovnany...druhy som uz nevidel, priznam sa

podla mna este nie je nic v spanielsku rozhodnute...ak porazia real tak mozno ale inak nie

no a LM to by som teda netvrdil ani nahodou, dostanu anglicky tim a su vonku

aký zápas s getafe??no mal si asi vidieť včerajší 2.polčas tie messiho 2 fíky boli úžasné!!!!+ xaviho geniálna prihrávka hlavou sú to dobrí cirkusanti no....

Very Happy


prečo sa ti nepáči kanouté??je celkom good
áno pretože polovička nás vybije len hnusným betónom

to som len zjednodusil tak ako s ronaldom...jasne ze to je top hrac ale jednoducho este stale nie naj na svete

kanoute je strasne overrated a fakt imituje henryho vyzorom pohybom, stylom zakoncenia skoro vsetkym ubohe

nie betonom...som fakt zvedavy co bude ked narazite na tim, ktory bude skutocne branit
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 3:00 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
No ronaldo to o sebe fakt vyhlasil avs.roy - smrtelne vazne

pre mne su stale ronaldo a messi vyborne talenty ale este nemaju na to aby ich volali naj na svete, to toti premna nerozhodne ani 40 golov v jednej sezone ani solo proti getafe ale nieco viac...pre mna je naj kaka

no a vcera to bol celkom pekny zapas, naozaj...dokonca aj trocha nasadenia, barca bola lepsim timom, zopar peknych veci tam bolo ale aj sevilla bola nebezpecna a 0-3 je podla mna trocha vela..druhu polku prveho polcasu sevilla riadne tlacila a mala tam aj sance, ten deges co stale imituje henryho dal myslim aj brvno...takze aspon prvy polcas bol celkom vyrovnany...druhy som uz nevidel, priznam sa

podla mna este nie je nic v spanielsku rozhodnute...ak porazia real tak mozno ale inak nie

no a LM to by som teda netvrdil ani nahodou, dostanu anglicky tim a su vonku

aký zápas s getafe??no mal si asi vidieť včerajší 2.polčas tie messiho 2 fíky boli úžasné!!!!+ xaviho geniálna prihrávka hlavou sú to dobrí cirkusanti no....

Very Happy


prečo sa ti nepáči kanouté??je celkom good
áno pretože polovička nás vybije len hnusným betónom

to som len zjednodusil tak ako s ronaldom...jasne ze to je top hrac ale jednoducho este stale nie naj na svete

kanoute je strasne overrated a fakt imituje henryho vyzorom pohybom, stylom zakoncenia skoro vsetkym ubohe

nie betonom...som fakt zvedavy co bude ked narazite na tim, ktory bude skutocne branit
Tito Villanova (pepov asistent) : " Nič proti tímom ako manchester,chelsea a liverpool -Barca už hrala proti všetkým za posledné 3 roky ale nikto s ňou nedokázal hrať vyrovnanú partiu len brániť a betónovať -uznávam ich silu ale ak sú takí svetoví nech hrajú s nami vyrovnanú partiu a nielen sa stiahnuť a vyčkať na nejakú náhodnú ackiu" a presne to vystihol a každý objektívny fanúšik musí uznať že mal pravdu (teraz hovorím o spôsobe hry tcýhto mužstiev v lm nie v epl)

to ma nenapadlo žeby ho kopíroval odteraz si to budem častejšie všímať Very Happy Very Happy

inak škoda že ste nevideli duel getafe-real to bol ešte lepší zápas ako sevilla-barca
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 3:08 pm

ten Tit podla mna hovori uplne hluposti pri vsetkej ucte...ak toto naozaj mysli tak seriozne nevie nic o futbale...futbal nie je len o utoceni, ja viem ze v spanielsku skoro nikto nebrani a barca dava timom 5 golov a vyzera to pekne a mozno zvadza k tomu mysliet ze su najlepsi ale treba si uvedomit ze futbal je ovela komplexnejsia hra nez len toto, a joga bonito je len reklamna kampan nike.

nehovorim ze milujem ked niekto "zaparkuje autobus" pred sestnastkou ale aj to je sposob ako hrat futbal a hrat ho rovnako pekne...poviem taky priklad...chodim si vzdy v piatok vecer zahrat futbal s takymi typkami mojimi rovesnikmi a starsimi...ale niekedy sa tam pripletu aj mladsi..ked hrame proti tim mladsim...hrame na krasu, robime finticky, hovadiny a podobne ale to ma az tak nebavi..ovela lepsie je ked pridu ty starsi, riadne sa pokopeme, pobijeme hrame v rychlosti s nasadenim ale tiez technicky to je ovela lepsie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 3:22 pm

cuban napísal:
ten Tit podla mna hovori uplne hluposti pri vsetkej ucte...ak toto naozaj mysli tak seriozne nevie nic o futbale...futbal nie je len o utoceni, ja viem ze v spanielsku skoro nikto nebrani a barca dava timom 5 golov a vyzera to pekne a mozno zvadza k tomu mysliet ze su najlepsi ale treba si uvedomit ze futbal je ovela komplexnejsia hra nez len toto, a joga bonito je len reklamna kampan nike.

nehovorim ze milujem ked niekto "zaparkuje autobus" pred sestnastkou ale aj to je sposob ako hrat futbal a hrat ho rovnako pekne...poviem taky priklad...chodim si vzdy v piatok vecer zahrat futbal s takymi typkami mojimi rovesnikmi a starsimi...ale niekedy sa tam pripletu aj mladsi..ked hrame proti tim mladsim...hrame na krasu, robime finticky, hovadiny a podobne ale to ma az tak nebavi..ovela lepsie je ked pridu ty starsi, riadne sa pokopeme, pobijeme hrame v rychlosti s nasadenim ale tiez technicky to je ovela lepsie

no a zase a toto na tebe nemám rád tvrdiť že asistent trénera taakého špičkového tímu nevie nič o futbale je úbohé - narážal na to, že ak sú tie tímy také špičkové prečo nedokážu hrať s barcou vyrovnanú partiu?? a tie tímy by nikdy cez barcu nepostúpili len betónujú a nejakým šťastným gólom postúpia a tak to je ale mňa úprimne tento rok lm z pohľadu barcy nejak nezaujíma až tak ako tie minulé základ je už konečne vyhrať ligu a to sa nám dúfam podarí

inak čo sa týka toho titulu čo si spomínal že nemáme nič vyhraté to je pravdam ale teraz nasleduje veľmi ťažký los-sevillu sme prekonali a prichádza valencia,real a villareal ak z týchto zápasov vyhráme ešte apsoň 2 to bude 3 výhry z 4 ťažkých duelov tak budemem mať k titulu extrémne blízko veď už teraz to je 6 bodov pred realom
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 EmptyNe november 30, 2008 3:26 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
ten Tit podla mna hovori uplne hluposti pri vsetkej ucte...ak toto naozaj mysli tak seriozne nevie nic o futbale...futbal nie je len o utoceni, ja viem ze v spanielsku skoro nikto nebrani a barca dava timom 5 golov a vyzera to pekne a mozno zvadza k tomu mysliet ze su najlepsi ale treba si uvedomit ze futbal je ovela komplexnejsia hra nez len toto, a joga bonito je len reklamna kampan nike.

nehovorim ze milujem ked niekto "zaparkuje autobus" pred sestnastkou ale aj to je sposob ako hrat futbal a hrat ho rovnako pekne...poviem taky priklad...chodim si vzdy v piatok vecer zahrat futbal s takymi typkami mojimi rovesnikmi a starsimi...ale niekedy sa tam pripletu aj mladsi..ked hrame proti tim mladsim...hrame na krasu, robime finticky, hovadiny a podobne ale to ma az tak nebavi..ovela lepsie je ked pridu ty starsi, riadne sa pokopeme, pobijeme hrame v rychlosti s nasadenim ale tiez technicky to je ovela lepsie

no a zase a toto na tebe nemám rád tvrdiť že asistent trénera taakého špičkového tímu nevie nič o futbale je úbohé - narážal na to, že ak sú tie tímy také špičkové prečo nedokážu hrať s barcou vyrovnanú partiu?? a tie tímy by nikdy cez barcu nepostúpili len betónujú a nejakým šťastným gólom postúpia a tak to je ale mňa úprimne tento rok lm z pohľadu barcy nejak nezaujíma až tak ako tie minulé základ je už konečne vyhrať ligu a to sa nám dúfam podarí

inak čo sa týka toho titulu čo si spomínal že nemáme nič vyhraté to je pravdam ale teraz nasleduje veľmi ťažký los-sevillu sme prekonali a prichádza valencia,real a villareal ak z týchto zápasov vyhráme ešte apsoň 2 to bude 3 výhry z 4 ťažkých duelov tak budemem mať k titulu extrémne blízko veď už teraz to je 6 bodov pred realom

vies mne to pride ako plakanie ked zisti ze niekto proti nim aj brani...akoby nedokazali hrat vyrovnanu partiu? ved vas porazili napriklad manu tak asi hrali vyrovnanu partiu nie? to ze v spanielsku sa takmer nikto neunuva branit neznamena ze to je tak aj inde
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 8 z 18Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: