world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyŠt január 31, 2008 6:22 pm

Snazim sa tu urobit vysledkový servis zo španielskeho futbalu a dúfam že postupom casu tu bude vsetko t.j. aktualne vysledky La Ligy(Primera Division)Copa Del Rey,tabulky a pod.Ak chcete tuto temu rozvijat aj vy nech sa paci mozete tu tiez aktualizovat svoje prispevky.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Vysledky 21.kola Primera Division   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyŠt január 31, 2008 6:40 pm

Vysledky 21.kola Primera Division

Fc Sevilla-Osasuna 2:1 (0:0)
55.Poulsen,89.Luis Fabiano (11m)-69.Sola

Deportivo La Coruňa-Real Valladolid 3:1 (1:0)
7.Lopo,47.Xisco,72.Guardado-83.Victor Gutierrez

Racing Santander-Real Zaragoza 2:2 (1:0)
4.Ivan Bolado,88.Tchite-60.D.Milito,82.Celades

Real Murcia-Levante 2:3 (0:0)
46.I.Alonso,86.Kujovic (vl.)-73.Alvaro,82.Riga (11m),88.P.Leon

Real Mallorca-Atletico Madrid 1:0 (1:0)
21.Arango

Valencia-Almeria 0:1 (0:1)
20.Felipe Melo

Espanyol.Barcelona-Betis Sevilla 1:2 (0:1)
50.Luis.Garcia-43.Rivera,87.Edu

Recreativo Huelva-Getafe 1:3 (1:2)
16.Camunas-2.Albin,43.Granero,89.Manu del moral

Athletic Bilbao-Fc Barcelona 1:1 (0:1)
78.Llorente-35.Bojan Krkic

Real Madrid-Villareal 3:2 (1:1)
8,53.Robinho,76.Sneijder-15.Rossi,75.Capdevilla
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Tabuľka   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyŠt január 31, 2008 6:42 pm

Aktuálna tabuľka Primera Division po 21.kole:

1. Real Madrid 53
2. FC Barcelona 44
3. Villarreal CF 38
4. Atlético Madrid 37
5. Espanyol Barcelona 36
6. Racing Santander 33
7. Sevilla FC 29
8. UD Almería 29
9. Real Valladolid 27
10. Getafe CF 27
11. Valencia CF 27
12. Real Zaragoza 26
13. Real Mallorca 26
14. Real Betis 25
15. Athletic Bilbao 23
16. Osasuna Pamplona 23
17. Real Murcia 22
18. Recreativo Huelva 22
19. Deportivo La Coruňa 20
20. Levante UD 12
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyNe február 03, 2008 10:19 am

02.02. UD Almería - Real Mad. 2:0

02.02. Real Betis - La Coruňa 0:1

17:00 Valladolid - Valencia CF

17:00 Real Zaragoza - Bilbao

17:00 Huelva - Sevilla FC

17:00 Levante UD - Santander

17:00 Atl. Mad. - Real Murcia

17:00 Villarreal CF - Mallorca

19:00 FC Barcelona - Osasuna

21:00 Getafe CF - Espanyol

velmi zaujimavy vysledok uhral Real na pode 8. Almeire...Barca ma sancu priblizit sa na 6 bodov
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Výsledky 22.kola Primera Division   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo február 04, 2008 6:49 pm

Almería-Real Madrid 2:0 (1:0)
16.Juanito Robles,47.Negredo(11m)

Betis Sevilla-Deportivo La Coruňa 0:1 (0:1)
36.Pablo Amo

Real Valladolid-Valencia 0:2 (0:0)
60.Mata,72.David Villa

Real Zaragoza-Athletic Bilbao 1:0 (1:0)
28.Ricardo Oliveira

Recreativo Huelva-Fc Sevilla 1:2 (0:1)
89.Beto-45.Luis Fabiano,84.Luis Fabiano

Levante-Racing Santander 1:1 (0:0)
57.Riga-75.Duscher (11m)

Atletico Madrid-Real Murcia 1:1 (0:0)
63.Luis Garcia-52.Jofre (11m)

Villareal-Mallorca 1:1 (1:1)
27.Rossi (11m)-39.Basinas (11m)

FC Barcelona-Osasuna 1:0 (0:0)
88.Xavi

Getafe-Espanyol Barcelona 0:1(0:1)
17.Jonathan Soriano
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyNe február 17, 2008 11:12 am

Sobotňajšie výsledky 24.kola španielskej Primera Division :

Betis-Real Madrid 2:1 (2:1)
31.Edu,35.Mark Gonzales-6.Drenthe

Espanyol-Sevilla 2:4 (1:2)
41.Luis Garcia,76.Coro-6.Luis Fabiano,11.Kanoute,74.Poulsen,78.Capel

Zaragoza-FC Barcelona 1:2 (0:1)
54.Oliveira-34.Henry,83.Ronaldinho (11 m)

Náskok Realu Madrid na Barcu je uz len 5 bodov a boj o titul tak bude este strasne zaujimavy.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo február 25, 2008 6:13 pm

Výsledky 25.kola španielskej Primera Division:

Valencia - Huelva 1:1 (39. Mata - 52. Martins),

Sevilla - Zaragoza 5:0 (20. a 25. Luis Fabiano, 44. vlastní Ayala, 50. vlastní Diogo, 68. Keita).


Athletic Bilbao - Villarreal 1:2 (1:0)
Góly: 4. F. Llorente - 66. a 84. G. Franco

Deportivo La Coruňa - Espanyol Barcelona 2:0 (2:0)
Góly: 18. Coloccini, 24. Lafita

Mallorca - Betis Sevilla 1:1 (0:0)
Góly: 56. Varela - 70. Edu Schmitt

Osasuna - Atlético Madrid 3:1 (2:1)
Góly: 2. Sola, 5. Vela, 76. Font - 27. Forlán

Racing Santander - Almería 1:0 (0:0)
Gól: 62. Tchité, ČK: 77. Domingo, 90. Paunovič (obaja Almería)

Real Murcia - Valladolid 0:1 (0:1)
Gól: 42. J. Llorente

FC Barcelona - Levante 5:1 (2:0)
Góly: 55., 61. a 88. Eto'o, 14. Xavi, 44. Messi - 40. Riga (z 11 m)

Real Madrid - Getafe 0:1 (0:0)
Gól: 64. Uche

A medzi Barcou a Realom uz len 2 body.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo február 25, 2008 7:54 pm

ten robben je kkt, nechapem naco ho schuster vobec kupoval a uz vobec preco ho dava hrat, najvacsi sebciak akeho som videl...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyNe marec 02, 2008 11:43 am

26. kolo Primera division

01.03. Huelva - Real Madrid 2:3

01.03. Atl. Mad. - FC Barcelona 4:2

01.03. La Coruňa - Sevilla FC 2:1

01.03. Espanyol - Valencia CF 2:0

17:00 Valladolid - Santander

17:00 Real Betis - Real Murcia

17:00 Getafe CF - Mallorca

17:00 Levante UD - Zaragoza

19:00 Villarreal CF - Osasuna

21:00 UD Almería - Bilbao

sitacia na cele sa opat zmenila, ked real vybovoval tesne vitazstvo v huelve a barca dostala 4 kusy v madride...opat je to 5 bodov
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPi marec 07, 2008 2:03 pm

"najlepsi svetovy utok a najlepsia hra" prehrala lol! atletico urcite betonovalo...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPi marec 07, 2008 2:19 pm

Tarzan napísal:
"najlepsi svetovy utok a najlepsia hra" prehrala lol! atletico urcite betonovalo...
pocuvas sa??praveze o tom to je ked sa stale snazis o utocnu hru a o utocny futbal nie vzdy ti to vyjde a naopak mozes inkasovat z rychlych brejkov ale ty vidis len vysledky nic ine pre mna je dolezita hra hrali sme zle noaco ale pozitivum ze mame za sebou najtazsi zapas vonku v roku 2008.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo marec 10, 2008 2:25 pm

barca opat zavahala a je to opat osem bodov...zda sa ze o titule je uz rozhodnute...

09.03. Osasuna - UD Almería 2:1

09.03. Bilbao - Valladolid 2:0

09.03. Santander - Real Betis 3:0

09.03. Real Murcia - Getafe CF 0:3

09.03. Real Mallorca - Huelva 7:1

09.03. Sevilla FC - Levante UD 2:1

09.03. Valencia CF - La Coruňa 2:2

09.03. Barcelona - Villarreal 1:2
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo marec 10, 2008 2:58 pm

stoffo: doma prehrat s villarealom?? teraz je kto na vine???
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo marec 10, 2008 5:10 pm

Tarzan napísal:
stoffo: doma prehrat s villarealom?? teraz je kto na vine???
po 1.Villareal nie je ziadny slaby super urcite lepsi ako Villa a uz je dlho hore po 2.Katastrofalny vykon obrany-z 3 sanci dal Villareal 2 goly po 3.Rijkaard je inbecil negersky!!!Jose Come On! po 4.Slabi rozhodcovia -samozrejme budete hovorit ze sa vyhovaram ale ked ste si vimli najprv som dal spatny vykon obrany rozhodcovia odpiskali Titimu 3 nezmyselne ofsajdy 3krat mohol ist Titi sam na branu po krasnych Xaviho prihravkach.A keby ste videli faul Franca na Milita suboj sa dohral a Franco laktom umyselne vrazil Milita jasna cervena a sudi neodpiskal faul ale budete tvrdit ze sa vyhovaram to nie obrana hral hrozne nie je mozne ze z 3 sanci nam da super 2 goly + Rijkaard Ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo marec 10, 2008 7:29 pm

Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
stoffo: doma prehrat s villarealom?? teraz je kto na vine???
po 1.Villareal nie je ziadny slaby super urcite lepsi ako Villa a uz je dlho hore po 2.Katastrofalny vykon obrany-z 3 sanci dal Villareal 2 goly po 3.Rijkaard je inbecil negersky!!!Jose Come On! po 4.Slabi rozhodcovia -samozrejme budete hovorit ze sa vyhovaram ale ked ste si vimli najprv som dal spatny vykon obrany rozhodcovia odpiskali Titimu 3 nezmyselne ofsajdy 3krat mohol ist Titi sam na branu po krasnych Xaviho prihravkach.A keby ste videli faul Franca na Milita suboj sa dohral a Franco laktom umyselne vrazil Milita jasna cervena a sudi neodpiskal faul ale budete tvrdit ze sa vyhovaram to nie obrana hral hrozne nie je mozne ze z 3 sanci nam da super 2 goly + Rijkaard Ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a co zase spravil frank zle tentoraz?

vsetky ostatne veci patria k futbalu stoffo, este si tu napriklad nespomenul ze villarealu neuznali uplne regulerny gol tiez...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo marec 10, 2008 8:06 pm

to aj u nas na dedine bolo tak najprv bol vinny rozhodca potom trener a potom ihrisko... Very Happy
noo ale ked chce byt barca majster tak musi vyhravat aj nad silnymi supermi nie?? alebo ako to je??
a uz som to tu riesil...ked mate taky super skvely utok preco ste jednoducho nedali viac golov???
imbecilov negerskych si odpust...
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo marec 10, 2008 8:53 pm

Tarzan napísal:
to aj u nas na dedine bolo tak najprv bol vinny rozhodca potom trener a potom ihrisko... Very Happy
noo ale ked chce byt barca majster tak musi vyhravat aj nad silnymi supermi nie?? alebo ako to je??
a uz som to tu riesil...ked mate taky super skvely utok preco ste jednoducho nedali viac golov???
imbecilov negerskych si odpust...
To vies ked stiahli naskok realu o sest bodov tak bolo ok a aj Frank bol ok a teraz ked prehraju s dvomi muzstvami ktore niesu nejake blato ale bojuju o LM tak Frank von. Mna by ani nenapadlo povedat po dvoch prehrach ze trener von.

Taka otazka : s kym ziskala barca titul v la lige aj v LM ? lebo ja to nejak nesledujem.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyUt marec 11, 2008 3:54 pm

marek77 napísal:
Tarzan napísal:
to aj u nas na dedine bolo tak najprv bol vinny rozhodca potom trener a potom ihrisko... Very Happy
noo ale ked chce byt barca majster tak musi vyhravat aj nad silnymi supermi nie?? alebo ako to je??
a uz som to tu riesil...ked mate taky super skvely utok preco ste jednoducho nedali viac golov???
imbecilov negerskych si odpust...
To vies ked stiahli naskok realu o sest bodov tak bolo ok a aj Frank bol ok a teraz ked prehraju s dvomi muzstvami ktore niesu nejake blato ale bojuju o LM tak Frank von. Mna by ani nenapadlo povedat po dvoch prehrach ze trener von.

Taka otazka : s kym ziskala barca titul v la lige aj v LM ? lebo ja to nejak nesledujem.
postupne najprv kto z vas videl ten zapas?asi nikto hlavne ze vsetci mate plno reci a zbytocnych reci ja tiez tu na forum pisem len k zapasom,ktorych som videl Marek77-vidno ze si tu neskor ja kritizujem Rijkaarda asi tak rok na barcelonskych forach a od zaciatku tohto fora ziadne 2 tyzdne tak sa prebud!Cuban-Ano Villarealu neuznali gol ale 1:2 alebo 1:3 to je podla mna jedno Titi by isiel dvakrat sam na branu co su iste 2 goly minimalne jeden isty by bol a Francov nechutny zakrok laktom na Milite by bol v hokeji oznaceny za 2+2 a ten blbec ani faul neodpsikal mala to byt cervena.Tarzan-nesledujes la ligu tak drz pisky pozri si na nete ake goly za posledne 2 zapasy dal Real-v Huelve dali 3 goly z toho 2 tutove 2 metrove ofsajdy a teraz proti Espanyolu totalne vymyslena penalta ak aj to bol faul co nebol mal to byt priamy kop ale v spanielsku to je tak ked Raul spadne ihned sa piska ale zbytocne to je tebe vysvetlovat.Poviem len tolko minuly tyzden nasli prezidenta LFP (spanielskeho futbaloveho zvezu)obleceneho v drese Realu Madrid a na to pridu za 2 ligove zapasy 3 vymyslene goly pre Real.Co si mam o tom mysliet???keby tak nasli prezidenta FA v drese priklad Chelsea a Chelsea by mala z 2 zapasov 3 vymyslene goly tiez by si bol nasraty a anglicke denniky by mali co rozoberat pocas celeho mesiaca,ale s primitivmi ako ty sa ja bavit nebudem co nema na danu vec normalny nazor a ja hodnotim situaciu objektivne-ved som napisal ze na 1.mieste spatny vykon obrany a az potom Rijkaard, a rozhodca bol v mojom hodnoteni az na 3.mieste a co mam napisat ze Titi bol dvakrat v jasnom ofsajde a ze Milito simuloval ked mu Franco prij....bal to tu mam napisat???objektivita musi byt ja som najprv ksritizoval obranu a potom rozhodcu a vobec sa nevyhovaram a keby som chcel sa vyhovarat tak som mohol chybalo nam 5 hraci zakladnej 11 ale ani slovo som o tom nepovedal.Vsetci,ktori chceju poznat moj nazor na Rijkaarda preco stojim uz rok za jeho odvolanim nech napisu a ja zajtra rad napisem podrobnejsie preco by mal dostat vypoved.Staci napisat a ja vam to vysvetlim (ako to vidim)
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyUt marec 11, 2008 9:52 pm

Stoffo napísal:
marek77 napísal:
Tarzan napísal:
to aj u nas na dedine bolo tak najprv bol vinny rozhodca potom trener a potom ihrisko... Very Happy
noo ale ked chce byt barca majster tak musi vyhravat aj nad silnymi supermi nie?? alebo ako to je??
a uz som to tu riesil...ked mate taky super skvely utok preco ste jednoducho nedali viac golov???
imbecilov negerskych si odpust...
To vies ked stiahli naskok realu o sest bodov tak bolo ok a aj Frank bol ok a teraz ked prehraju s dvomi muzstvami ktore niesu nejake blato ale bojuju o LM tak Frank von. Mna by ani nenapadlo povedat po dvoch prehrach ze trener von.

Taka otazka : s kym ziskala barca titul v la lige aj v LM ? lebo ja to nejak nesledujem.
postupne najprv kto z vas videl ten zapas?asi nikto hlavne ze vsetci mate plno reci a zbytocnych reci ja tiez tu na forum pisem len k zapasom,ktorych som videl Marek77-vidno ze si tu neskor ja kritizujem Rijkaarda asi tak rok na barcelonskych forach a od zaciatku tohto fora ziadne 2 tyzdne tak sa prebud!Cuban-Ano Villarealu neuznali gol ale 1:2 alebo 1:3 to je podla mna jedno Titi by isiel dvakrat sam na branu co su iste 2 goly minimalne jeden isty by bol a Francov nechutny zakrok laktom na Milite by bol v hokeji oznaceny za 2+2 a ten blbec ani faul neodpsikal mala to byt cervena.Tarzan-nesledujes la ligu tak drz pisky pozri si na nete ake goly za posledne 2 zapasy dal Real-v Huelve dali 3 goly z toho 2 tutove 2 metrove ofsajdy a teraz proti Espanyolu totalne vymyslena penalta ak aj to bol faul co nebol mal to byt priamy kop ale v spanielsku to je tak ked Raul spadne ihned sa piska ale zbytocne to je tebe vysvetlovat.Poviem len tolko minuly tyzden nasli prezidenta LFP (spanielskeho futbaloveho zvezu)obleceneho v drese Realu Madrid a na to pridu za 2 ligove zapasy 3 vymyslene goly pre Real.Co si mam o tom mysliet???keby tak nasli prezidenta FA v drese priklad Chelsea a Chelsea by mala z 2 zapasov 3 vymyslene goly tiez by si bol nasraty a anglicke denniky by mali co rozoberat pocas celeho mesiaca,ale s primitivmi ako ty sa ja bavit nebudem co nema na danu vec normalny nazor a ja hodnotim situaciu objektivne-ved som napisal ze na 1.mieste spatny vykon obrany a az potom Rijkaard, a rozhodca bol v mojom hodnoteni az na 3.mieste a co mam napisat ze Titi bol dvakrat v jasnom ofsajde a ze Milito simuloval ked mu Franco prij....bal to tu mam napisat???objektivita musi byt ja som najprv ksritizoval obranu a potom rozhodcu a vobec sa nevyhovaram a keby som chcel sa vyhovarat tak som mohol chybalo nam 5 hraci zakladnej 11 ale ani slovo som o tom nepovedal.Vsetci,ktori chceju poznat moj nazor na Rijkaarda preco stojim uz rok za jeho odvolanim nech napisu a ja zajtra rad napisem podrobnejsie preco by mal dostat vypoved.Staci napisat a ja vam to vysvetlim (ako to vidim)
Neviem ci ide o to kto videl zapas, ty ako fanusik barce vidis vzdy tu krivdu ktora je spachana barce ,to s tym dresom realu madrid trocha smiesne ale ak na to mas taky nazor : tak nech sa paci ja ti ho teda neberem.
pravda vsak je asi taka ze za kazdou prehrou barcy hladas chyby v nefer rozhodcami, offsidami , taketo situacie sa udeju v kazdom zapase a ver ze aj real ma niekedy tazke srdce na rozhodcov aj ManU aj chelsea ,AFC, FCL ,Milano a kopec inych.
Proste ak sa nedari treba to na niekoho hodit.
Co sa tyka Rijkarda nesledujem ich velmi ale myslim ze s barcou nieco uz dokazal alebo sa mylim?
Zmier sa s tym ze ho tam mate a skus najst pozitiva ak sa da Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptySt marec 12, 2008 2:58 pm

marek77 napísal:
Stoffo napísal:
marek77 napísal:
Tarzan napísal:
to aj u nas na dedine bolo tak najprv bol vinny rozhodca potom trener a potom ihrisko... Very Happy
noo ale ked chce byt barca majster tak musi vyhravat aj nad silnymi supermi nie?? alebo ako to je??
a uz som to tu riesil...ked mate taky super skvely utok preco ste jednoducho nedali viac golov???
imbecilov negerskych si odpust...
To vies ked stiahli naskok realu o sest bodov tak bolo ok a aj Frank bol ok a teraz ked prehraju s dvomi muzstvami ktore niesu nejake blato ale bojuju o LM tak Frank von. Mna by ani nenapadlo povedat po dvoch prehrach ze trener von.

Taka otazka : s kym ziskala barca titul v la lige aj v LM ? lebo ja to nejak nesledujem.
postupne najprv kto z vas videl ten zapas?asi nikto hlavne ze vsetci mate plno reci a zbytocnych reci ja tiez tu na forum pisem len k zapasom,ktorych som videl Marek77-vidno ze si tu neskor ja kritizujem Rijkaarda asi tak rok na barcelonskych forach a od zaciatku tohto fora ziadne 2 tyzdne tak sa prebud!Cuban-Ano Villarealu neuznali gol ale 1:2 alebo 1:3 to je podla mna jedno Titi by isiel dvakrat sam na branu co su iste 2 goly minimalne jeden isty by bol a Francov nechutny zakrok laktom na Milite by bol v hokeji oznaceny za 2+2 a ten blbec ani faul neodpsikal mala to byt cervena.Tarzan-nesledujes la ligu tak drz pisky pozri si na nete ake goly za posledne 2 zapasy dal Real-v Huelve dali 3 goly z toho 2 tutove 2 metrove ofsajdy a teraz proti Espanyolu totalne vymyslena penalta ak aj to bol faul co nebol mal to byt priamy kop ale v spanielsku to je tak ked Raul spadne ihned sa piska ale zbytocne to je tebe vysvetlovat.Poviem len tolko minuly tyzden nasli prezidenta LFP (spanielskeho futbaloveho zvezu)obleceneho v drese Realu Madrid a na to pridu za 2 ligove zapasy 3 vymyslene goly pre Real.Co si mam o tom mysliet???keby tak nasli prezidenta FA v drese priklad Chelsea a Chelsea by mala z 2 zapasov 3 vymyslene goly tiez by si bol nasraty a anglicke denniky by mali co rozoberat pocas celeho mesiaca,ale s primitivmi ako ty sa ja bavit nebudem co nema na danu vec normalny nazor a ja hodnotim situaciu objektivne-ved som napisal ze na 1.mieste spatny vykon obrany a az potom Rijkaard, a rozhodca bol v mojom hodnoteni az na 3.mieste a co mam napisat ze Titi bol dvakrat v jasnom ofsajde a ze Milito simuloval ked mu Franco prij....bal to tu mam napisat???objektivita musi byt ja som najprv ksritizoval obranu a potom rozhodcu a vobec sa nevyhovaram a keby som chcel sa vyhovarat tak som mohol chybalo nam 5 hraci zakladnej 11 ale ani slovo som o tom nepovedal.Vsetci,ktori chceju poznat moj nazor na Rijkaarda preco stojim uz rok za jeho odvolanim nech napisu a ja zajtra rad napisem podrobnejsie preco by mal dostat vypoved.Staci napisat a ja vam to vysvetlim (ako to vidim)
Neviem ci ide o to kto videl zapas, ty ako fanusik barce vidis vzdy tu krivdu ktora je spachana barce ,to s tym dresom realu madrid trocha smiesne ale ak na to mas taky nazor : tak nech sa paci ja ti ho teda neberem.
pravda vsak je asi taka ze za kazdou prehrou barcy hladas chyby v nefer rozhodcami, offsidami , taketo situacie sa udeju v kazdom zapase a ver ze aj real ma niekedy tazke srdce na rozhodcov aj ManU aj chelsea ,AFC, FCL ,Milano a kopec inych.
Proste ak sa nedari treba to na niekoho hodit.
Co sa tyka Rijkarda nesledujem ich velmi ale myslim ze s barcou nieco uz dokazal alebo sa mylim?
Zmier sa s tym ze ho tam mate a skus najst pozitiva ak sa da Very Happy Very Happy Very Happy
pozitiva su a je ich aj dost vela a jasne ze si nikto nevsimol moje pve body vykon rozhodcu som dal az na 3.miesto ale newadi kazdy si vsima az to tretie o prve a druhe nikto.A neviem presne komu fandis ale keby v takom anglicku prezident FA bol obleceny v drese jedneo giganta tak fanusikovia rivalov by co robili cele dni len o tom pisali jedine co ublizuje spanielskemu futbalu su rozhodcovia nie ze by boli uplacani ale kvalita spanielskych rozhodcov je strasna na slovensku su lepsi sudiovia.A co mam podlateba na to povedat ked vidim prezidenta lfp v drese Realu a nato v telke hned tie goly,co si tak mam podla teba o tom mysliet?hm?
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptySo marec 15, 2008 12:13 am

Stoffo napísal:
marek77 napísal:
Stoffo napísal:
marek77 napísal:
Tarzan napísal:
to aj u nas na dedine bolo tak najprv bol vinny rozhodca potom trener a potom ihrisko... Very Happy
noo ale ked chce byt barca majster tak musi vyhravat aj nad silnymi supermi nie?? alebo ako to je??
a uz som to tu riesil...ked mate taky super skvely utok preco ste jednoducho nedali viac golov???
imbecilov negerskych si odpust...
To vies ked stiahli naskok realu o sest bodov tak bolo ok a aj Frank bol ok a teraz ked prehraju s dvomi muzstvami ktore niesu nejake blato ale bojuju o LM tak Frank von. Mna by ani nenapadlo povedat po dvoch prehrach ze trener von.

Taka otazka : s kym ziskala barca titul v la lige aj v LM ? lebo ja to nejak nesledujem.
postupne najprv kto z vas videl ten zapas?asi nikto hlavne ze vsetci mate plno reci a zbytocnych reci ja tiez tu na forum pisem len k zapasom,ktorych som videl Marek77-vidno ze si tu neskor ja kritizujem Rijkaarda asi tak rok na barcelonskych forach a od zaciatku tohto fora ziadne 2 tyzdne tak sa prebud!Cuban-Ano Villarealu neuznali gol ale 1:2 alebo 1:3 to je podla mna jedno Titi by isiel dvakrat sam na branu co su iste 2 goly minimalne jeden isty by bol a Francov nechutny zakrok laktom na Milite by bol v hokeji oznaceny za 2+2 a ten blbec ani faul neodpsikal mala to byt cervena.Tarzan-nesledujes la ligu tak drz pisky pozri si na nete ake goly za posledne 2 zapasy dal Real-v Huelve dali 3 goly z toho 2 tutove 2 metrove ofsajdy a teraz proti Espanyolu totalne vymyslena penalta ak aj to bol faul co nebol mal to byt priamy kop ale v spanielsku to je tak ked Raul spadne ihned sa piska ale zbytocne to je tebe vysvetlovat.Poviem len tolko minuly tyzden nasli prezidenta LFP (spanielskeho futbaloveho zvezu)obleceneho v drese Realu Madrid a na to pridu za 2 ligove zapasy 3 vymyslene goly pre Real.Co si mam o tom mysliet???keby tak nasli prezidenta FA v drese priklad Chelsea a Chelsea by mala z 2 zapasov 3 vymyslene goly tiez by si bol nasraty a anglicke denniky by mali co rozoberat pocas celeho mesiaca,ale s primitivmi ako ty sa ja bavit nebudem co nema na danu vec normalny nazor a ja hodnotim situaciu objektivne-ved som napisal ze na 1.mieste spatny vykon obrany a az potom Rijkaard, a rozhodca bol v mojom hodnoteni az na 3.mieste a co mam napisat ze Titi bol dvakrat v jasnom ofsajde a ze Milito simuloval ked mu Franco prij....bal to tu mam napisat???objektivita musi byt ja som najprv ksritizoval obranu a potom rozhodcu a vobec sa nevyhovaram a keby som chcel sa vyhovarat tak som mohol chybalo nam 5 hraci zakladnej 11 ale ani slovo som o tom nepovedal.Vsetci,ktori chceju poznat moj nazor na Rijkaarda preco stojim uz rok za jeho odvolanim nech napisu a ja zajtra rad napisem podrobnejsie preco by mal dostat vypoved.Staci napisat a ja vam to vysvetlim (ako to vidim)
Neviem ci ide o to kto videl zapas, ty ako fanusik barce vidis vzdy tu krivdu ktora je spachana barce ,to s tym dresom realu madrid trocha smiesne ale ak na to mas taky nazor : tak nech sa paci ja ti ho teda neberem.
pravda vsak je asi taka ze za kazdou prehrou barcy hladas chyby v nefer rozhodcami, offsidami , taketo situacie sa udeju v kazdom zapase a ver ze aj real ma niekedy tazke srdce na rozhodcov aj ManU aj chelsea ,AFC, FCL ,Milano a kopec inych.
Proste ak sa nedari treba to na niekoho hodit.
Co sa tyka Rijkarda nesledujem ich velmi ale myslim ze s barcou nieco uz dokazal alebo sa mylim?
Zmier sa s tym ze ho tam mate a skus najst pozitiva ak sa da Very Happy Very Happy Very Happy
pozitiva su a je ich aj dost vela a jasne ze si nikto nevsimol moje pve body vykon rozhodcu som dal az na 3.miesto ale newadi kazdy si vsima az to tretie o prve a druhe nikto.A neviem presne komu fandis ale keby v takom anglicku prezident FA bol obleceny v drese jedneo giganta tak fanusikovia rivalov by co robili cele dni len o tom pisali jedine co ublizuje spanielskemu futbalu su rozhodcovia nie ze by boli uplacani ale kvalita spanielskych rozhodcov je strasna na slovensku su lepsi sudiovia.A co mam podlateba na to povedat ked vidim prezidenta lfp v drese Realu a nato v telke hned tie goly,co si tak mam podla teba o tom mysliet?hm?
Co si mas mysliet? Ja ti nemozem povedat co si mas mysliet ,to sa ovplyvnit neda. Mozno blba zhoda nahod a tiez slabsia hra barcy v poslednych zapasoch v ktorych mali silnych superov.
Ak nevies komu fandim mam to napisane v topicu predstavte sa a nepisem tu prvykrat tak si to uz mohol postrehnut.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyNe marec 16, 2008 1:11 pm

Sobotňajšie výsledky 28.kola Primera Division:

Valencia - Sevilla 1:2 (90. Albiol - 11. a 22. Fabiano).

Deportivo La Coruňa - Real Madrid 1:0 (57. vlastní Pepe)

Huelva - Murcia 4:2 (19. a 71. Sinama-Pongolle, 59. Ruben, 85. Marquitos - 16. De Lucas, 75. Alonso z penalty),

Betis - Bilbao přerušeno za stavu 1:2 (35. Mark Gonzalez - 8. Yeste, 65. David Lopez z penalty),

Zajtrajšie zápasy:
Espanyol-Mallorka
Villareal-Zaragoza
Almeria-Barcelona
Valladolid-Osasuna
Atletico-Levante
Getafe-Santander

Nie som si isty ci dneska dokazeme potrestat zavahanie Realu pretoze na ihirsku silnej Almerie nam budu chybat tito hraci: Messi,Ronaldinho,Deco,Zambortta,Giovanni,Yaya Toure,Marquez-prakticky vsetci az na Giovanniho su clenmi zakladnej zostavy taze nasa zostava bude fakt cudna ale musime bojovat.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo marec 24, 2008 3:11 pm

Výsledky 29.kola španielskej Primera Division:

Mallorca - La Coruňa 1:0 (22. Arango),

Sevilla - Atlético 1:2 (48. Capel - 19. Rodriguez, 57. Aguero).

Barcelona - Valladolid 4:1 (23. Eto'o, 47. Iniesta, 62. a 83. Krkič - 31. Sesma),

Real Madrid - Valencia 2:3 (35. a 56. Raúl - 34. a 67. z pen. Villa, 89. Arizmendi),

Murcia - Espanyol 4:0 (36. a 47. Alonso, 62. Abel, 84. De Zabatza),

Levante - Villarreal 1:2 (64.Miguel Ángel - 28. Fernández, 83. Franco),

Osasuna - Betis 0:1 (53. González),

Santander - Huelva 2:0 (81. Orteman, 90. Smolarek),

Bilbao - Getafe 1:0 (28. Etxeberria).

Zaragoza - Almería 1:1 (68. Oliveira - 89. Negredo),

Medzi Realom a Barcou je to uz len 4 body-OLE!Barca na Titul!!!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptyPo apríl 07, 2008 11:18 pm

nechyba ti tu kolo Betis - Barcelona 3:2 (0:2)??? Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... EmptySt apríl 09, 2008 5:28 pm

Tarzan napísal:
nechyba ti tu kolo Betis - Barcelona 3:2 (0:2)??? Wink
chyba ano prehrali sme 3:2 spokojni??pre nedostatok zaujmu tu to davat nebudem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 1 z 18Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: