world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyPo september 22, 2008 10:19 pm

Stoffo napísal:
tak dávam ešte raz-výsledky 3.kola primery división

Valencia - Osasuna 1:0 (84. Mata),

Numancia - Villarreal 1:2 (43. Brit - 50. Cazorla, 76. Llorente),

Betis - Sevilla 0:0,

Deportivo - Mallorka 0:0

Almeria - Malaga 1:0 (75. Negredo),

Bilbao - Valladolid 2:0 (50. Llorente, 80. Iraola z penalty),

Santander - Real Madrid 0:2 (54. De la Red, 74. Van Nistelrooy),

Atlético - Huelva 4:0 (8. Agüero, 54. Maniche, 78. a 89. Sinama-Pongolle),

Espanyol - Getafe 1:1 (57. Sanchez - 47. z pen. Manu).

Gijon - Barcelona 1:6 (50. Maldonado - 27. Xavi, 33. Eto'o, 49. vlastní Jorge, 70. Iniesta, 85. a 89. Messi).


-fantastický výkon barcy-vyhrať vonku 1:6 paráda-góly krásne najmä tie v 2.polčase-konečme sme zefektívnili rohy a dať xaviho či messiho gól hlavou to len vidno na tom že pep zapracoval nad tým čo si rijkaard nevšimol za 2 roky-TOTO JE BARCA!!!TOTAL FUTBAL!VISCA EL BARCA!

REAL CAMPEONE Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 4:12 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
tak dávam ešte raz-výsledky 3.kola primery división

Valencia - Osasuna 1:0 (84. Mata),

Numancia - Villarreal 1:2 (43. Brit - 50. Cazorla, 76. Llorente),

Betis - Sevilla 0:0,

Deportivo - Mallorka 0:0

Almeria - Malaga 1:0 (75. Negredo),

Bilbao - Valladolid 2:0 (50. Llorente, 80. Iraola z penalty),

Santander - Real Madrid 0:2 (54. De la Red, 74. Van Nistelrooy),

Atlético - Huelva 4:0 (8. Agüero, 54. Maniche, 78. a 89. Sinama-Pongolle),

Espanyol - Getafe 1:1 (57. Sanchez - 47. z pen. Manu).

Gijon - Barcelona 1:6 (50. Maldonado - 27. Xavi, 33. Eto'o, 49. vlastní Jorge, 70. Iniesta, 85. a 89. Messi).


-fantastický výkon barcy-vyhrať vonku 1:6 paráda-góly krásne najmä tie v 2.polčase-konečme sme zefektívnili rohy a dať xaviho či messiho gól hlavou to len vidno na tom že pep zapracoval nad tým čo si rijkaard nevšimol za 2 roky-TOTO JE BARCA!!!TOTAL FUTBAL!VISCA EL BARCA!

REAL CAMPEONE Very Happy
tento príspevok bol úpne trápny a mne je to vieš kde??odpíš na to čo sa deje-inak pre porovnanie anglickej a španielskej ligy mám taký pocitže robinho a deco budú veľkými hviezdami epl aj keď podávajú priemerné výkony-ale aspoň vidno ako ťažko je presadiť sa v la lige a ako ľahko presadiť sa v anglicku.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 7:25 pm

lol! lol! vy sa viete zabavit, Lacoste napise absolutnu blbost a Stoffo to este aj vezme vazne a reaguje este usmevnejsim prispevkom.. len smelo pokracujte
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 7:34 pm

Bergie6 napísal:
lol! lol! vy sa viete zabavit, Lacoste napise absolutnu blbost a Stoffo to este aj vezme vazne a reaguje este usmevnejsim prispevkom.. len smelo pokracujte
ja som to vážne nezobral ale keď je epl taká rýchla a krásna a la liga taká pomalá a slabá prečo henry,gudjohnsen,beckham,owen,mcmanaman.....boli v anglicku hviezdy a v španielsku nuly??a deco,robinho čo nehrali poslednú sezónu nič resp.ťažko sa presadzovali tak sú v anglicku hviezdy??hm?
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 7:53 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
lol! lol! vy sa viete zabavit, Lacoste napise absolutnu blbost a Stoffo to este aj vezme vazne a reaguje este usmevnejsim prispevkom.. len smelo pokracujte
ja som to vážne nezobral ale keď je epl taká rýchla a krásna a la liga taká pomalá a slabá prečo henry,gudjohnsen,beckham,owen,mcmanaman.....boli v anglicku hviezdy a v španielsku nuly??a deco,robinho čo nehrali poslednú sezónu nič resp.ťažko sa presadzovali tak sú v anglicku hviezdy??hm?

ty ma chces asi uplne rozosmiat.. ten deco okrem dobreho vykonu proti portsmouthu neukazal vobec nic a robinho odohral akurat 2 zapasy a ty mi chces tvrdit, ze su to anglicke hviezdy? toto je prinajmensom smiesne a uplne mimo

no owen asi preto lebo skoro vobec nehral, henry asi preto lebo uz ma dlhsie zdravotne problemy, ma svoj vek a to tiez si myslim, ze v ziadnom pripade nebol nula.. beckham bol proste hrac, ktoremu sadol anglicky styl, no jednoducho typicky anglicky kridelnik, v spanielsku sa presadzuju rychlonohy a technicky kridelnici co teda beckham rozhodne nie je, macmanaman odohral tiez najlepsie roky svojej kariery v liverpoole a gudjohnsen uz ked odchadzal z chelsea tak nebol hviezda.. dufam stoffo, ze uz nic podobne na mna nechystas lebo reagovat na taketo prispevky je strata casu
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 8:00 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
lol! lol! vy sa viete zabavit, Lacoste napise absolutnu blbost a Stoffo to este aj vezme vazne a reaguje este usmevnejsim prispevkom.. len smelo pokracujte
ja som to vážne nezobral ale keď je epl taká rýchla a krásna a la liga taká pomalá a slabá prečo henry,gudjohnsen,beckham,owen,mcmanaman.....boli v anglicku hviezdy a v španielsku nuly??a deco,robinho čo nehrali poslednú sezónu nič resp.ťažko sa presadzovali tak sú v anglicku hviezdy??hm?

ty ma chces asi uplne rozosmiat.. ten deco okrem dobreho vykonu proti portsmouthu neukazal vobec nic a robinho odohral akurat 2 zapasy a ty mi chces tvrdit, ze su to anglicke hviezdy? toto je prinajmensom smiesne a uplne mimo

no owen asi preto lebo skoro vobec nehral, henry asi preto lebo uz ma dlhsie zdravotne problemy, ma svoj vek a to tiez si myslim, ze v ziadnom pripade nebol nula.. beckham bol proste hrac, ktoremu sadol anglicky styl, no jednoducho typicky anglicky kridelnik, v spanielsku sa presadzuju rychlonohy a technicky kridelnici co teda beckham rozhodne nie je, macmanaman odohral tiez najlepsie roky svojej kariery v liverpoole a gudjohnsen uz ked odchadzal z chelsea tak nebol hviezda.. dufam stoffo, ze uz nic podobne na mna nechystas lebo reagovat na taketo prispevky je strata casu
ja som ani toto neplánoval ale serie ma ako všade uprednostťujú epl-každá liga je niečím výnimočná myslím z tých top 3 má každú svoju cenu a nevidím dôvod prečo by mala byť anglická lepšia ako talianska či španielska??takže to len preto a aj preto píšem lebo nikto tu nič nepíše a nech to tu beží-
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 8:11 pm

no jednoducho je najlepsia preto, lebo divakovi dokaze ponuknut vsetko.. technika, agresivita, tempo no a k tomu este aj peniaze a kvalitni hraci z celeho sveta.. ja nehovorim, ze vsetky tieto prvky EPL su mi po chuti.. a tak co uz len ponuka taliansko? spanielska este beriem, ta ma nieco svoje co je pre nu typicke a mnohi divaci to vedia ocenit.. ale taliansko je podla mna niekde nizsie
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 9:04 pm

Bergie6 napísal:
no jednoducho je najlepsia preto, lebo divakovi dokaze ponuknut vsetko.. technika, agresivita, tempo no a k tomu este aj peniaze a kvalitni hraci z celeho sveta.. ja nehovorim, ze vsetky tieto prvky EPL su mi po chuti.. a tak co uz len ponuka taliansko? spanielska este beriem, ta ma nieco svoje co je pre nu typicke a mnohi divaci to vedia ocenit.. ale taliansko je podla mna niekde nizsie
technicky na španielsku nemá žiadna-agresivita súhlasím ale to není podstatné pre futbal-hodiť a pod loptu a hrať tvrdo dokáže skoro každý ale umenie je hrať krásny technický futbal nie behať o dušu a hrať tvrdo,tempo priznávam to jediné sa mi ľúbi na epl že sa hrá rýchlo aj keď je to tým že sa nakopne lopta spracuje sa posunie sa ďalej a už sa hrá rýchlo ale to beriem-talianska má tiež svoju kvalitu jasné že sa to nedá porovnať s la ligou a epl ale svoju kvalitu má a nepoznám lepšiu na 3.miesto.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyUt september 23, 2008 9:11 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
no jednoducho je najlepsia preto, lebo divakovi dokaze ponuknut vsetko.. technika, agresivita, tempo no a k tomu este aj peniaze a kvalitni hraci z celeho sveta.. ja nehovorim, ze vsetky tieto prvky EPL su mi po chuti.. a tak co uz len ponuka taliansko? spanielska este beriem, ta ma nieco svoje co je pre nu typicke a mnohi divaci to vedia ocenit.. ale taliansko je podla mna niekde nizsie
technicky na španielsku nemá žiadna-agresivita súhlasím ale to není podstatné pre futbal-hodiť a pod loptu a hrať tvrdo dokáže skoro každý ale umenie je hrať krásny technický futbal nie behať o dušu a hrať tvrdo,tempo priznávam to jediné sa mi ľúbi na epl že sa hrá rýchlo aj keď je to tým že sa nakopne lopta spracuje sa posunie sa ďalej a už sa hrá rýchlo ale to beriem-talianska má tiež svoju kvalitu jasné že sa to nedá porovnať s la ligou a epl ale svoju kvalitu má a nepoznám lepšiu na 3.miesto.

no ved ja hovorim, ze technicky je La Liga najlepsia ale v PL mas techniku tiez.. agresivita akoze nema nic docinenia s futbalovou krasou? praveze anglicki divaci a nie len ti vedia ocenit ked niekto uteka po loptu cez pol ihriska len preto aby super nekopal od brany ale mal autove vhadzovanie, to je pre mna prekrasne a nenapodobitelne spestrenie zapasu.. no a ja proti nakopom nic nemam, pokial to zrychluje utocny presun tak preco nie.. priznam sa, ze taliansku ligu by som najradsej zaradil na koniec a ma len to jedine stastie, ze tam hraju hviezdy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySt september 24, 2008 4:15 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
no jednoducho je najlepsia preto, lebo divakovi dokaze ponuknut vsetko.. technika, agresivita, tempo no a k tomu este aj peniaze a kvalitni hraci z celeho sveta.. ja nehovorim, ze vsetky tieto prvky EPL su mi po chuti.. a tak co uz len ponuka taliansko? spanielska este beriem, ta ma nieco svoje co je pre nu typicke a mnohi divaci to vedia ocenit.. ale taliansko je podla mna niekde nizsie
technicky na španielsku nemá žiadna-agresivita súhlasím ale to není podstatné pre futbal-hodiť a pod loptu a hrať tvrdo dokáže skoro každý ale umenie je hrať krásny technický futbal nie behať o dušu a hrať tvrdo,tempo priznávam to jediné sa mi ľúbi na epl že sa hrá rýchlo aj keď je to tým že sa nakopne lopta spracuje sa posunie sa ďalej a už sa hrá rýchlo ale to beriem-talianska má tiež svoju kvalitu jasné že sa to nedá porovnať s la ligou a epl ale svoju kvalitu má a nepoznám lepšiu na 3.miesto.

no ved ja hovorim, ze technicky je La Liga najlepsia ale v PL mas techniku tiez.. agresivita akoze nema nic docinenia s futbalovou krasou? praveze anglicki divaci a nie len ti vedia ocenit ked niekto uteka po loptu cez pol ihriska len preto aby super nekopal od brany ale mal autove vhadzovanie, to je pre mna prekrasne a nenapodobitelne spestrenie zapasu.. no a ja proti nakopom nic nemam, pokial to zrychluje utocny presun tak preco nie.. priznam sa, ze taliansku ligu by som najradsej zaradil na koniec a ma len to jedine stastie, ze tam hraju hviezdy
no veď to isté by som povedal s anglickou.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySt september 24, 2008 7:26 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
no jednoducho je najlepsia preto, lebo divakovi dokaze ponuknut vsetko.. technika, agresivita, tempo no a k tomu este aj peniaze a kvalitni hraci z celeho sveta.. ja nehovorim, ze vsetky tieto prvky EPL su mi po chuti.. a tak co uz len ponuka taliansko? spanielska este beriem, ta ma nieco svoje co je pre nu typicke a mnohi divaci to vedia ocenit.. ale taliansko je podla mna niekde nizsie
technicky na španielsku nemá žiadna-agresivita súhlasím ale to není podstatné pre futbal-hodiť a pod loptu a hrať tvrdo dokáže skoro každý ale umenie je hrať krásny technický futbal nie behať o dušu a hrať tvrdo,tempo priznávam to jediné sa mi ľúbi na epl že sa hrá rýchlo aj keď je to tým že sa nakopne lopta spracuje sa posunie sa ďalej a už sa hrá rýchlo ale to beriem-talianska má tiež svoju kvalitu jasné že sa to nedá porovnať s la ligou a epl ale svoju kvalitu má a nepoznám lepšiu na 3.miesto.

no ved ja hovorim, ze technicky je La Liga najlepsia ale v PL mas techniku tiez.. agresivita akoze nema nic docinenia s futbalovou krasou? praveze anglicki divaci a nie len ti vedia ocenit ked niekto uteka po loptu cez pol ihriska len preto aby super nekopal od brany ale mal autove vhadzovanie, to je pre mna prekrasne a nenapodobitelne spestrenie zapasu.. no a ja proti nakopom nic nemam, pokial to zrychluje utocny presun tak preco nie.. priznam sa, ze taliansku ligu by som najradsej zaradil na koniec a ma len to jedine stastie, ze tam hraju hviezdy
no veď to isté by som povedal s anglickou.

to je dobry nezmysel.. taliani nemaju nic co by bolo pre ich futbal vyslovene typicke a na co by mohli byt hrdi, anglicania mozu aj keby tam nehral ziadny cudzinec
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySt september 24, 2008 8:46 pm

Ako krasne sa vy dokazete zabavit..Smile Stale sa bavite len vy dvaja o tom istom.. Pekne
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySt september 24, 2008 9:00 pm

Lacoste napísal:
Ako krasne sa vy dokazete zabavit..Smile Stale sa bavite len vy dvaja o tom istom.. Pekne

hmm.. pointa?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySt september 24, 2008 10:08 pm

Bergie6 napísal:
Lacoste napísal:
Ako krasne sa vy dokazete zabavit..Smile Stale sa bavite len vy dvaja o tom istom.. Pekne

hmm.. pointa?

Neexistuje, zabavajte sa dalej.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySt september 24, 2008 10:13 pm

Lacoste napísal:
Bergie6 napísal:
Lacoste napísal:
Ako krasne sa vy dokazete zabavit..Smile Stale sa bavite len vy dvaja o tom istom.. Pekne

hmm.. pointa?

Neexistuje, zabavajte sa dalej.

no ved co by sme tu bez teba robili
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyPi september 26, 2008 6:58 pm

výsledky vloženého 4.kola Primera División:

Huelva - Bilbao 1:1 (71. Guerrero - 76. López),

Málaga - Valencia 0:2 (71. a 90. Villa),

Mallorca - Numancia 2:0 (12. Jurado, 50. Webó),

Valladolid - Almería 2:0 (66. Rubio, 90. Medunjanin).

Barcelona - Betis 3:2 (17. a 23. Eto'o, 80. Gudjohnsen - 59. Monzón, 67. Jose Mari),

Osasuna - La Coruňa 0:0

Villarreal - Santander 2:0 (28. Capdevila, 33. Llorente),

Getafe - Atlético Madrid 1:2 (76. Albín - 30. Sinama-Pongolle, 82. vlastní Cortés),

Real Madrid - Gijón 7:1 (18., 33. a 47. van der Vaart, 37. Higuaín, 51. Robben, 59. a 64. Raúl - 53. Mateo),

Sevilla - Espanyol 2:0 (57. Maresca, 86. Chevantón)

takmer žiadne prekvapenie-všetko podľa predpokladov-favoriti vyhrali inak čo sa týka zápasu barcy-1.polčas sme hrali veľmi veľmi dobre ale 2.polčas bol hrozný ešteže to dani s guddym napravili-začiatok sezóny asi zhodnotím následovne:famózny útok,hrozná obrana.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyPi september 26, 2008 7:17 pm

no vyhrali ste len stastnym golom, peknym ale stastnym, s obranou pochopitelne suhlasim ale famozny utok? to si robis srandu...famozny utok musi dat numancii gol a proti santanderu by mal dat viac ako jeden gol z penalty...aspon podla mna teda...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyPi september 26, 2008 8:46 pm

cuban napísal:
no vyhrali ste len stastnym golom, peknym ale stastnym, s obranou pochopitelne suhlasim ale famozny utok? to si robis srandu...famozny utok musi dat numancii gol a proti santanderu by mal dat viac ako jeden gol z penalty...aspon podla mna teda...
ti si už ako fico-zle vidí dobre nie-prečo nespomenieš naše joga bonito akcie proti betisu z 1.polčasu,proti gijónu či lisabonu a proti santanderu sme hrali super -2.polčas bol drtivý tlak ale tak ako sme dali proti betisu šťastný gól tak sme mali obrovskú smolu proti racingu,keď tam brankár sám nevedel ako chytá odrážalo sa mu od nohy,od tyčky...o tom je futbal raz máš šťastie inokedy smolu ale útok je výborný-p.s.ja útok absolútne nehodnotím podľa gólov a výsledku ale podľa hry a akcií od polovičky po päťku to je proste ofenzívna časťa tú máme skvelú,žiaľ vzadu je stále na čom pracovať.


inak od príchodu pepa sme zapracovali na 3 hlavných veciach,ktoré nám chýbali za rijkaarda v posledných 2 rokoch: 1.štandartky-za 2 zápasy proti sportingom sme dali toľko gólov zo štandartiek ako za celú minulú sezónu-to hovorí za všetko. 2.pressing je oveľa aktívnejší a tak v každom zápase vybojujeme množstvo lôpt inak pojdem pressing a rijkaard naprosto neviditeľná vec 3.morálka-v stredu sme videli hráči aj za stavu 2:2 makali a CHCELI-pri minulom vedení by to bola azda prehra ako v jari tiež s betisom z 2:0 na 3:2. na týchto veciach pep zapracoval a zdá sa že aj na kondičke hráči si pochvaľujú tréningy-na čom ešte musí popracovať je disciplína a defenzíva ale to hádam príde.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyPi september 26, 2008 11:15 pm

stoffo ofenziva je utok ale utok je nahovno ak nic netrafis alebo neudries to je ako by si hovoril o boxerovi ze ma dobry pravy hak aj ked mu ruka vzdy skonci par centimetrov od superovho ksichtu...utok su goly...ked budete na konci sezony v strede tabulky so skore 15-55 tak budes hodnotit sezonu, slaba obrana, famozny utok? treba davat goly to je hlavne

a prosim neprirovnavaj ma uz nikdy k ficovi
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySo september 27, 2008 11:21 am

cuban napísal:
stoffo ofenziva je utok ale utok je nahovno ak nic netrafis alebo neudries to je ako by si hovoril o boxerovi ze ma dobry pravy hak aj ked mu ruka vzdy skonci par centimetrov od superovho ksichtu...utok su goly...ked budete na konci sezony v strede tabulky so skore 15-55 tak budes hodnotit sezonu, slaba obrana, famozny utok? treba davat goly to je hlavne

a prosim neprirovnavaj ma uz nikdy k ficovi
ja som ťa k ficovi ani nechcel prirovnať a ani nebudem ale vždy z môjho príspevku vyberieš len veci,ktoré sa tebe pozdávajú a to sa mi nepáči-inak je jasné že treba dávať góly ale futbal je o tom že raz máš šťastie (ako proti betisu) a raz smolu (ako proti racingu)o tom je futbal nie ale myslel som to tak že ak by sme aj remizovali ale hrali krásny futbal nebude mi to vadiť nejak príliš a pointa toho je že keď sme remizovali v minulej sezóne vždy po hroznom výkone teraz to je iné.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptySo september 27, 2008 11:26 am

Program 5.kola Primera División:

Sporting Gijón-Villareal dnes 20:00
Betis- Real Madrid dnes 20:00
Espanyol-Barca dnes 22:00

zajtra:
17:00 CD Numancia - CA Osasuna
17:00 Málaga CF - Real Valladolid
17:00 UD Almería - Recreativo Huelva
17:00 Racing Santander - RCD Mallorca
17:00 Athletic Bilbao - Getafe CF
19:00 Valencia CF - Deportivo La Coruña
21:00 Atlético Madrid - Sevilla FC

jaj jak už sa teším na katalánske (barcelonské)derby,ktoré bude zároveň posledné v histórii na vrchu Montjuic,keďže espanyol bude mať od novej sezóny nový štadión v centre.Očakávam remízu ale verím vo víťazstvo-betis už musí zabrať tak dúfam že proti realu aj zaberie-šlágrom kola je však zápas atletico-sevilla tipujem tak 3:1 -atletico má skvelú formu-toto kolo je určite zaujímavé a povedal by som že týmto kolom konečne začínajú šlágre.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyNe september 28, 2008 10:39 am

Neuveriteľné,neuveriteľné,fantastické!!!

Včera som videl asi najemotívnejší zápas vo svojom živote-vrelo to medzi hráčmi,medzi prezidentmi,medzi fanúšikmi medzi všetkými-zápas sa hral v tempe ala premier league Very Happy a že v anglicku sú vypätejšie derby-hm to určite ľudia v španielsku to prežívajú stokrát viac ale k inému-

Espanyol-Barca 1:2 (20. Coro - 84. Henry, 90. Messi z penalty).
Gijon - Villarreal 0:1 (65. Rossi),
Betis - Real Madrid 1:2 (54. Sergio Garcia z penalty - 19. Heinze, 90. Van Nistelrooy),

hrali sme úžasne celých 90 minút sme útočili-inak zápas bol na 7-10 minút prerušený kvôli výtžnostiam fanúšikov-keď najprv ultras( Boix Nois) barcy hodili bengaálku do tábora domácich a potom zasa fandovia espanyolu rozbúrali ploty a vbehli na štadión-naozaj neuveriteľné divadlo,ktoré sa skončilo až po 7 minútach.Uvidíme aké tresty budú padať.Ale k hre z zápas sme okrem 2 gólov dali 2 tyčky,1 brvno,30 striel,12 na bránu,11 rohov,2 krát domáci beci zasahovali na čiare ak by sme mali lepšiu koncovku mohlo to skončiť v pohode aj 1:5-celý mančaft hral suprovo ale vyzdvihnúť treba Titiho,Xaviho,Abidala (konečne),Daniho,Piqueho ale celý tím hral super.Toto je Barca!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyNe september 28, 2008 11:48 am

tak to malo naozaj dost daleko od tempa EPL

a potom mna by taketo vitazstvo vobec netesilo lebo ste vyhrali vdaka rozhodcovi...

tiez ty vasi fanuskovia, nepoviem keby uz hodili nieco na plochu ale svetlice medzi ludi podnimi...tak to je fakt zverina, proste mesqe un club ci ako to je...tiez aj dobra reperezentacia unicefu, vsetko vo fair play...tak to ma byt
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyNe september 28, 2008 12:10 pm

cuban napísal:
tak to malo naozaj dost daleko od tempa EPL

a potom mna by taketo vitazstvo vobec netesilo lebo ste vyhrali vdaka rozhodcovi...

tiez ty vasi fanuskovia, nepoviem keby uz hodili nieco na plochu ale svetlice medzi ludi podnimi...tak to je fakt zverina, proste mesqe un club ci ako to je...tiez aj dobra reperezentacia unicefu, vsetko vo fair play...tak to ma byt
mne je tempo epl v riťi preto som tam dal smajlíka-inak pozeral som slávne liverpoolské derby a celý prvý polčas som sa nudil keby som nemal kolo seba noviny tak neviem v tomto derby bolo všetko atmosféra,šance,útoky.....v tamtom nebolo nič a radotínsky ževraj liverpoolské derby najstaršie a najlepšie??on asi nevie čo je to el clasico alebo nech ide do sevilly na derby tak živý nevyjde.

Very Happy Very Happy Very Happy penalta bola prísna-ok-priznávam ale sudí nemá videá a aj mne sa zdalo na prvý pokus že to bol faul,a cuban keď si to pozeral ako padol gól espanyolu??hm??náš rozhodca sa potom upískol tak kľud-viky bol evidentne faulovaný

mes que un club je projekt vedenia nie fanúšikov a nikto nemôže povedať ako to bolo aké tam boli provokácie ....tiež laportu tak rozčuľovať som nevidel za 4 roky čo je vo funkcii ani raz boli tam určite slovné nadávky a urážky a to by som nezniesol ani ja.

napíšeš že by som sa nemal radovať z tohto víťazstva-ale nenapíše ako sme hrali super-koľko šancí sme si vypracovali tutovky-tyčky...na ihrisku bolo mužstvo,ktoré chcelo hrať futbal a mužstvi,ktoré simulovalo a faulovalo.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 EmptyNe september 28, 2008 12:19 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
tak to malo naozaj dost daleko od tempa EPL

a potom mna by taketo vitazstvo vobec netesilo lebo ste vyhrali vdaka rozhodcovi...

tiez ty vasi fanuskovia, nepoviem keby uz hodili nieco na plochu ale svetlice medzi ludi podnimi...tak to je fakt zverina, proste mesqe un club ci ako to je...tiez aj dobra reperezentacia unicefu, vsetko vo fair play...tak to ma byt
mne je tempo epl v riťi preto som tam dal smajlíka-inak pozeral som slávne liverpoolské derby a celý prvý polčas som sa nudil keby som nemal kolo seba noviny tak neviem v tomto derby bolo všetko atmosféra,šance,útoky.....v tamtom nebolo nič a radotínsky ževraj liverpoolské derby najstaršie a najlepšie??on asi nevie čo je to el clasico alebo nech ide do sevilly na derby tak živý nevyjde.

Very Happy Very Happy Very Happy penalta bola prísna-ok-priznávam ale sudí nemá videá a aj mne sa zdalo na prvý pokus že to bol faul,a cuban keď si to pozeral ako padol gól espanyolu??hm??náš rozhodca sa potom upískol tak kľud-viky bol evidentne faulovaný

mes que un club je projekt vedenia nie fanúšikov a nikto nemôže povedať ako to bolo aké tam boli provokácie ....tiež laportu tak rozčuľovať som nevidel za 4 roky čo je vo funkcii ani raz boli tam určite slovné nadávky a urážky a to by som nezniesol ani ja.

napíšeš že by som sa nemal radovať z tohto víťazstva-ale nenapíše ako sme hrali super-koľko šancí sme si vypracovali tutovky-tyčky...na ihrisku bolo mužstvo,ktoré chcelo hrať futbal a mužstvi,ktoré simulovalo a faulovalo.

ked mas uriti tempo EPL tak ho potom nedavaj do svojich postov

penalta nebola prisna...bol to nechutny dive na ktory rozhodca len cakal, valdes nebol absolutne faulovany, bol to ferovy suboj, tu loptu by aj tak nechytal chcel ju len vyrazit co aj urobil...

ziadna provokacia slovna (ina tam byt nemohla) ich nemoze viest k tomu ze ohrozia zdravie cudzich fanusikov takto...max tam boli nejake choraly ale to je uplne bezne

a to ze ste hrali super, mali ste sance, tutovky nic nemeni na tom ze mas zapas skoncit 1-1
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 5 z 18Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: