world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe september 28, 2008 12:32 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
tak to malo naozaj dost daleko od tempa EPL

a potom mna by taketo vitazstvo vobec netesilo lebo ste vyhrali vdaka rozhodcovi...

tiez ty vasi fanuskovia, nepoviem keby uz hodili nieco na plochu ale svetlice medzi ludi podnimi...tak to je fakt zverina, proste mesqe un club ci ako to je...tiez aj dobra reperezentacia unicefu, vsetko vo fair play...tak to ma byt
mne je tempo epl v riťi preto som tam dal smajlíka-inak pozeral som slávne liverpoolské derby a celý prvý polčas som sa nudil keby som nemal kolo seba noviny tak neviem v tomto derby bolo všetko atmosféra,šance,útoky.....v tamtom nebolo nič a radotínsky ževraj liverpoolské derby najstaršie a najlepšie??on asi nevie čo je to el clasico alebo nech ide do sevilly na derby tak živý nevyjde.

Very Happy Very Happy Very Happy penalta bola prísna-ok-priznávam ale sudí nemá videá a aj mne sa zdalo na prvý pokus že to bol faul,a cuban keď si to pozeral ako padol gól espanyolu??hm??náš rozhodca sa potom upískol tak kľud-viky bol evidentne faulovaný

mes que un club je projekt vedenia nie fanúšikov a nikto nemôže povedať ako to bolo aké tam boli provokácie ....tiež laportu tak rozčuľovať som nevidel za 4 roky čo je vo funkcii ani raz boli tam určite slovné nadávky a urážky a to by som nezniesol ani ja.

napíšeš že by som sa nemal radovať z tohto víťazstva-ale nenapíše ako sme hrali super-koľko šancí sme si vypracovali tutovky-tyčky...na ihrisku bolo mužstvo,ktoré chcelo hrať futbal a mužstvi,ktoré simulovalo a faulovalo.

ked mas uriti tempo EPL tak ho potom nedavaj do svojich postov

penalta nebola prisna...bol to nechutny dive na ktory rozhodca len cakal, valdes nebol absolutne faulovany, bol to ferovy suboj, tu loptu by aj tak nechytal chcel ju len vyrazit co aj urobil...

ziadna provokacia slovna (ina tam byt nemohla) ich nemoze viest k tomu ze ohrozia zdravie cudzich fanusikov takto...max tam boli nejake choraly ale to je uplne bezne

a to ze ste hrali super, mali ste sance, tutovky nic nemeni na tom ze mas zapas skoncit 1-1
ja som to porovnával šlágre epl a šlágre la ligy možno som to zle napísal

nechutný dive?? Very Happy Very Happy tak ideme::faul na valdesa bol evidentný a ľudia na eurofotbale či na španelskyfotbal.cz si to myslia tiež len ty si zaslepený ak je golman vo výskoku a ty do neho ťukneš už je to celé v prdeli,v 2.polčase mal dostať červenú aj coro mal žltú a nechutne fauloval busquetsa správny sudí by dal ďalšiu ja neôžem za to že oni tak faulujú,v 1.polčase sme mali kopať penaltu jasná ruka po centri alvesa.a aj keď tá penalta nebola prečo hráči espanyolu neprotestovali keď už bol aj tak koniec takže by im bolo jednú či dostanú kartu za protesty pretože dobre vedeli že to síce nebol faul ale evidentne ho zastavil bolo to na polemiku

no ty si tam asi bol v ich sektore že??že vieš ako to tam bolo??boix nois toto už dávno neurobili a nehádž fanúšikov do jedného vreca-hodil to jeden debil ostatní sú super.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe september 28, 2008 2:53 pm

nikde nie je napisane v pravidlach ze sa hrac nemoze brankara dotknut, futbal je kontaktny sport, nepoviem keby to valdes chytal tu loptu ale on ju len tak volejbalovo vyrazil pred seba cize aj keby tam nikto nebol nejako by sa to nezmenilo...neviem co si robil ked tu jedenastku odpiskal rozhodca ale vsetci hraci espanyolu protestovali, hned bezali za ciarovym a potom aj u hlavneho prostestovali a bol to jednoznacne cisty zakrok ked zobral loptu a kontakt bol uplne minimalny...5 rocne decko by zostalo na nohach
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyPo september 29, 2008 2:16 pm

cuban napísal:
nikde nie je napisane v pravidlach ze sa hrac nemoze brankara dotknut, futbal je kontaktny sport, nepoviem keby to valdes chytal tu loptu ale on ju len tak volejbalovo vyrazil pred seba cize aj keby tam nikto nebol nejako by sa to nezmenilo...neviem co si robil ked tu jedenastku odpiskal rozhodca ale vsetci hraci espanyolu protestovali, hned bezali za ciarovym a potom aj u hlavneho prostestovali a bol to jednoznacne cisty zakrok ked zobral loptu a kontakt bol uplne minimalny...5 rocne decko by zostalo na nohach
absolútne nechápem načo mi to vysvetľuješ keď ja tvrdím že to penalta bola ale tvrdiť že sme vyhrali zápas za pomoci sudího je trápne pretože espanyol mal dostať 2 červené-konkrétne coro mal žltú a busquetsovi takmer zlomil kotník a za to že nie je žltá???sudí sa len bál publika-v 1.polčase sme potom mali kopať regulérnu penaltu za ruku Calejjona a gól epsanyolu nemal byť uznaný takže na regulérne góly sme aj tak vyhrali 1:0 a aj keby gól espanyolu bol uznaný a nám by nedali penaltu potom sme ju mali kopať v 1.polčase a espanyol dohrávať s deviatimi.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe október 05, 2008 11:52 am

Villareal-Betis 2:1 (0:1) (69. Gonzálo, 70. Llorente - 20. Damiá),

Barca-Atlético 6:1 (5:1) (3. Márquez, 5. Eto'o pen, 8. Messi, 18. Eto'o, 28. Gudjohnsen, 73. Henry - 13. Maxi).

Sme najlepší!!!!Barca is the best!!!Joga bonito!Nádhera-poraziť atlético 6:1 no klobúk dolu!Nenachádzam slov pep je skvelý tréner hráme fantasticky ako za čias crujfovho dream teamu keď hrával pep v zálohe a útok stoičkov-romário tak asi tak hráme teraz.Barca ,campeone ole,campeone ,ole! Very Happy Very Happy Ak to takto pôjde ďalej asi budeme opäť najlepší na svete ako kedysi.laporta-výborný ťah s guardiolom-1!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe október 05, 2008 12:36 pm

Stoffo napísal:
Villareal-Betis 2:1 (0:1) (69. Gonzálo, 70. Llorente - 20. Damiá),

Barca-Atlético 6:1 (5:1) (3. Márquez, 5. Eto'o pen, 8. Messi, 18. Eto'o, 28. Gudjohnsen, 73. Henry - 13. Maxi).

Sme najlepší!!!!Barca is the best!!!Joga bonito!Nádhera-poraziť atlético 6:1 no klobúk dolu!Nenachádzam slov pep je skvelý tréner hráme fantasticky ako za čias crujfovho dream teamu keď hrával pep v zálohe a útok stoičkov-romário tak asi tak hráme teraz.Barca ,campeone ole,campeone ,ole! Very Happy Very Happy Ak to takto pôjde ďalej asi budeme opäť najlepší na svete ako kedysi.laporta-výborný ťah s guardiolom-1!

Len sa nezblazni. Very Happy Aj tak vam Real vsetko vyfukne
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe október 05, 2008 12:44 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Villareal-Betis 2:1 (0:1) (69. Gonzálo, 70. Llorente - 20. Damiá),

Barca-Atlético 6:1 (5:1) (3. Márquez, 5. Eto'o pen, 8. Messi, 18. Eto'o, 28. Gudjohnsen, 73. Henry - 13. Maxi).

Sme najlepší!!!!Barca is the best!!!Joga bonito!Nádhera-poraziť atlético 6:1 no klobúk dolu!Nenachádzam slov pep je skvelý tréner hráme fantasticky ako za čias crujfovho dream teamu keď hrával pep v zálohe a útok stoičkov-romário tak asi tak hráme teraz.Barca ,campeone ole,campeone ,ole! Very Happy Very Happy Ak to takto pôjde ďalej asi budeme opäť najlepší na svete ako kedysi.laporta-výborný ťah s guardiolom-1!

Len sa nezblazni. Very Happy Aj tak vam Real vsetko vyfukne
mne už je jedno kto čo-ja keď si večer zapnem telku chcem vidieť barcu taká aká je ak budemem takto hrať ani mi nezáleží na výsledkoch ale ty ako fanúšik chelsea to asi nedokážeš pochopiť??u nás je prvoradý útok čo potrvdzujú aj výsledky vždy vyhráme 2:1,3:2 alebo už druhýkrát 6:1 a napríklad taký real vyhráva normálne ale hlavne hrá na výsledky neviem či ma chápeš.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe október 05, 2008 2:45 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Villareal-Betis 2:1 (0:1) (69. Gonzálo, 70. Llorente - 20. Damiá),

Barca-Atlético 6:1 (5:1) (3. Márquez, 5. Eto'o pen, 8. Messi, 18. Eto'o, 28. Gudjohnsen, 73. Henry - 13. Maxi).

Sme najlepší!!!!Barca is the best!!!Joga bonito!Nádhera-poraziť atlético 6:1 no klobúk dolu!Nenachádzam slov pep je skvelý tréner hráme fantasticky ako za čias crujfovho dream teamu keď hrával pep v zálohe a útok stoičkov-romário tak asi tak hráme teraz.Barca ,campeone ole,campeone ,ole! Very Happy Very Happy Ak to takto pôjde ďalej asi budeme opäť najlepší na svete ako kedysi.laporta-výborný ťah s guardiolom-1!

Len sa nezblazni. Very Happy Aj tak vam Real vsetko vyfukne
mne už je jedno kto čo-ja keď si večer zapnem telku chcem vidieť barcu taká aká je ak budemem takto hrať ani mi nezáleží na výsledkoch ale ty ako fanúšik chelsea to asi nedokážeš pochopiť??u nás je prvoradý útok čo potrvdzujú aj výsledky vždy vyhráme 2:1,3:2 alebo už druhýkrát 6:1 a napríklad taký real vyhráva normálne ale hlavne hrá na výsledky neviem či ma chápeš.

Jasne ze ta chapem ale fotbal si pameta trofeje a ked tebe nezalezi na bodoch len na tom aby Barca pekne hrala tak co no..Smile A Chelsea si myslis ze nikdy nevyhrala viac ako o jeden gol?? v tejto sezone, ak nepocita posledny zapas v Lige majstrov, Chelsea stratila body len raz a len raz sa stalo ze vyhrala o jeden gol. Inak vysledky 0:2, 1:3, 0:4 3x hovoria za vsetko
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe október 05, 2008 2:49 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Villareal-Betis 2:1 (0:1) (69. Gonzálo, 70. Llorente - 20. Damiá),

Barca-Atlético 6:1 (5:1) (3. Márquez, 5. Eto'o pen, 8. Messi, 18. Eto'o, 28. Gudjohnsen, 73. Henry - 13. Maxi).

Sme najlepší!!!!Barca is the best!!!Joga bonito!Nádhera-poraziť atlético 6:1 no klobúk dolu!Nenachádzam slov pep je skvelý tréner hráme fantasticky ako za čias crujfovho dream teamu keď hrával pep v zálohe a útok stoičkov-romário tak asi tak hráme teraz.Barca ,campeone ole,campeone ,ole! Very Happy Very Happy Ak to takto pôjde ďalej asi budeme opäť najlepší na svete ako kedysi.laporta-výborný ťah s guardiolom-1!

Len sa nezblazni. Very Happy Aj tak vam Real vsetko vyfukne
mne už je jedno kto čo-ja keď si večer zapnem telku chcem vidieť barcu taká aká je ak budemem takto hrať ani mi nezáleží na výsledkoch ale ty ako fanúšik chelsea to asi nedokážeš pochopiť??u nás je prvoradý útok čo potrvdzujú aj výsledky vždy vyhráme 2:1,3:2 alebo už druhýkrát 6:1 a napríklad taký real vyhráva normálne ale hlavne hrá na výsledky neviem či ma chápeš.

Jasne ze ta chapem ale fotbal si pameta trofeje a ked tebe nezalezi na bodoch len na tom aby Barca pekne hrala tak co no..Smile A Chelsea si myslis ze nikdy nevyhrala viac ako o jeden gol?? v tejto sezone, ak nepocita posledny zapas v Lige majstrov, Chelsea stratila body len raz a len raz sa stalo ze vyhrala o jeden gol. Inak vysledky 0:2, 1:3, 0:4 3x hovoria za vsetko
šak o.k. ale ja to hovorím z dlhodobého hľadiska za mourniha to bolo stále 1:0 tak kľud
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe október 05, 2008 2:57 pm

atletico bolo tragicke...branilo snad este horsie ako gijon...zapas bol prilis skoro rozhodnuty a v druhom polcase som sa uz nudil...niektore goly boli fakt nadherne ale zo zapasu som bol sklamany...ked maxi znizil uz to vyzeralo ze sa daco aj zacne diat ale potom opat neuveritelna chyba obrancov ked boli stoperi od seba asi dva kilometre a eto mohol spravit co chcel a zranenie maxiho a zase je po vsetkom...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyNe október 05, 2008 3:10 pm

cuban napísal:
atletico bolo tragicke...branilo snad este horsie ako gijon...zapas bol prilis skoro rozhodnuty a v druhom polcase som sa uz nudil...niektore goly boli fakt nadherne ale zo zapasu som bol sklamany...ked maxi znizil uz to vyzeralo ze sa daco aj zacne diat ale potom opat neuveritelna chyba obrancov ked boli stoperi od seba asi dva kilometre a eto mohol spravit co chcel a zranenie maxiho a zase je po vsetkom...
to že bol 2.polčas nudný to je jasné-ktoré mužstvo by za stavu 5:1 lietalo a útočilo ako na začiatku??žiadne to je ten vnútorný pocit hráčov že už je koniec -nechceli sa zraniť,prípadne zbytočne ničiť sily pred reprezentačnými zápasmi-atletico bránilo normálne to bol očný klam-ide tu skôr o to že atletico ako jedno z mála tímov hralo na nou campe otvorenú partiu a to sa im vypomstilo-inak škoda toho leovho sóla mohol to byť parádny gól Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Výsledky 6.kola Primery División   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyPo október 06, 2008 2:30 pm

Villarreal - Betis 2:1 (69. Gonzálo, 70. Llorente - 20. Damiá),

Barcelona - Atlético 6:1 (3. Márquez, 5. Eto'o pen, 8. Messi, 18. Eto'o, 28. Gudjohnsen, 73. Henry - 13. Maxi).

Osasuna - Santander 0:1 (90. Valera),

Mallorka - Gijon 0:2 (12. Carmelo, 50. Canella),

Getafe - Almeria 2:2 (69. Uche, 71. Casquero - 87. Negredo, 90. Chico),

Huelva - Malaga 0:4 (1. a 63. Eliseu, 40. Baha, 48. Duda),

Sevilla - Bilbao 4:0 (26. Kanoute, 41. Renato, 75. Adriano, 80. Chevanton),

Deportivo - Numancia 1:0 (14. Lafita),

Valladolid - Valencia 0:1 (54. Fernandes),

Real Madrid - Espanyol 2:2 (25. a 45. Raúl - 21. Tamudo z penalty, 31. Luis García).


real len remizoval s tímom,kde sme vyhrali vonku taže super už sme pred realom Very Happy asi takto vyzerá tabuľka hore po 6.kolách:

1. Valencia CF 6 16
2. Villarreal CF 6 16
3. Sevilla FC 6 14
4. FC Barcelona 6 13
5. Real Madrid 6 13
6. UD Almería 6 11
7. Atlético Madrid 6 9
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyPo október 20, 2008 6:02 pm

výsledky 7.kola Primery División:

Atlético-Real 1:2 (90.Simao-1.Van Nistelrooy, 96.Higuaín (pen.))

Espanyol-Villareal 0:0

Valladolid-Recreativo 1-1 (91.Víctor-44.Marco Rubén),

Málaga-Getafe 2-1 (31.Baha, 38.Duda-9.Soldado)

Betis-Mallorca 3-0 (1.Damiá, 42.Pavone, 83.Emana),

Racing-Deportivo 0-0,

Athletic-Barcelona 0-1 (63.Eto'o),

Almería-Sevilla 0-1 (52.Adriano).

Valencia-Numancia 4-0 (4. a 89.Villa, 72.Mata, 83.Vicente),

Sporting-Osasuna 2-1 (11.Carmelo, 40.Bilic-14.Ezquerro),

barca vyhrala 0:1 na horúcej baskickej pôde takže som veľmi rád aj keď výko nebol 100% ale zase chýbali xavi aj messi ale spokojnosť aj keď 1.polčas bol dosť slabý
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyPo október 20, 2008 6:14 pm

Halaaaa Madrid!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyPo október 20, 2008 6:41 pm

Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyPo október 20, 2008 8:35 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 10:38 am

ruud za madrid dal fakt pekný gól a potom aj peknú červenú kartu Very Happy

etoo, tak isto krásny góól...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 4:18 pm

jarci napísal:
ruud za madrid dal fakt pekný gól a potom aj peknú červenú kartu Very Happy

etoo, tak isto krásny góól...
nj etoo to pekne zavesil ale perfektnú prácu urobil henry také mesiho sólo-inak jarči to sa mi páči že tu chodíš tak často aspoň je nás tu viac
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 4:22 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
ja nie som nasratý ale cuban by bol nasratý ak by si tu písal zig hail-a hala madrid je v prenesenom význame skoro to isté proste fašistické heslo madridských fanúšikov,ktorý vymyslel franco
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 5:20 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
ja nie som nasratý ale cuban by bol nasratý ak by si tu písal zig hail-a hala madrid je v prenesenom význame skoro to isté proste fašistické heslo madridských fanúšikov,ktorý vymyslel franco

Vazne v podstate ma to nezaujima kto a co to je..Smile Proste to tak pouzivaju fanusikovia madridu..Very Happy Tak to sem dal HALA MADRID
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 5:30 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
ja nie som nasratý ale cuban by bol nasratý ak by si tu písal zig hail-a hala madrid je v prenesenom význame skoro to isté proste fašistické heslo madridských fanúšikov,ktorý vymyslel franco

lol! .. nazyvat futbalovy pokrik fasistickym heslom, to je uz prilis
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 5:39 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
ja nie som nasratý ale cuban by bol nasratý ak by si tu písal zig hail-a hala madrid je v prenesenom význame skoro to isté proste fašistické heslo madridských fanúšikov,ktorý vymyslel franco

lol! .. nazyvat futbalovy pokrik fasistickym heslom, to je uz prilis
zisti si históriu prvýkrát hala madrid sa objavila v dobe franca postupne ju fankluby realu dávajú ako svok pokrik
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 5:40 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
ja nie som nasratý ale cuban by bol nasratý ak by si tu písal zig hail-a hala madrid je v prenesenom význame skoro to isté proste fašistické heslo madridských fanúšikov,ktorý vymyslel franco

Vazne v podstate ma to nezaujima kto a co to je..Smile Proste to tak pouzivaju fanusikovia madridu..Very Happy Tak to sem dal HALA MADRID
aha takže keď nemecké gardy budú kričať zig hail tak aj tu budeš písať zig hail?? Very Happy Very Happy už tu prosím ťa nepíš hala madrid keď nevieš čo to znamená veď keď ostatní skočia do studne aj ty s nimi že?
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 5:46 pm

len pre objasnenie...cuban ma pozná z jedného historického fóra a vie, že ma baví 2WW - veľmi, veľmi....

na pokriku zig heil je zlé "len" to, že režim, kedy bol preferovaný a častý tento pozdrav bol označený ako zločinný a preto sa automaticky aj tento pokrik stal ako keby zločinným - podľa norinbergu a jeho procesu sa to označovalo ako kolektívna vina....

na samotnom pokriku zig heil nie je v jeho samotnej podstate nič zlé...ale to len aby bolo jasné...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 5:52 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
ja nie som nasratý ale cuban by bol nasratý ak by si tu písal zig hail-a hala madrid je v prenesenom význame skoro to isté proste fašistické heslo madridských fanúšikov,ktorý vymyslel franco

stoffo co to zase tocis? hala madrid nema absolutne ziadny fasisticky podton...ved to je aj oficialna hymna realu, myslis ze by tam mali fasisticke hesla?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 EmptyUt október 21, 2008 6:50 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Halaaaa Madrid!!
keˇv nevieš čo to znamená tak tu to nepíš

Ale ale nebud nasraty..Very Happy
ja nie som nasratý ale cuban by bol nasratý ak by si tu písal zig hail-a hala madrid je v prenesenom význame skoro to isté proste fašistické heslo madridských fanúšikov,ktorý vymyslel franco

stoffo co to zase tocis? hala madrid nema absolutne ziadny fasisticky podton...ved to je aj oficialna hymna realu, myslis ze by tam mali fasisticke hesla?
veď aj my máme v hymne-nechajte nás od ostatných aj tak sme sami
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 6 z 18Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: