world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe november 30, 2008 3:31 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ten Tit podla mna hovori uplne hluposti pri vsetkej ucte...ak toto naozaj mysli tak seriozne nevie nic o futbale...futbal nie je len o utoceni, ja viem ze v spanielsku skoro nikto nebrani a barca dava timom 5 golov a vyzera to pekne a mozno zvadza k tomu mysliet ze su najlepsi ale treba si uvedomit ze futbal je ovela komplexnejsia hra nez len toto, a joga bonito je len reklamna kampan nike.

nehovorim ze milujem ked niekto "zaparkuje autobus" pred sestnastkou ale aj to je sposob ako hrat futbal a hrat ho rovnako pekne...poviem taky priklad...chodim si vzdy v piatok vecer zahrat futbal s takymi typkami mojimi rovesnikmi a starsimi...ale niekedy sa tam pripletu aj mladsi..ked hrame proti tim mladsim...hrame na krasu, robime finticky, hovadiny a podobne ale to ma az tak nebavi..ovela lepsie je ked pridu ty starsi, riadne sa pokopeme, pobijeme hrame v rychlosti s nasadenim ale tiez technicky to je ovela lepsie

no a zase a toto na tebe nemám rád tvrdiť že asistent trénera taakého špičkového tímu nevie nič o futbale je úbohé - narážal na to, že ak sú tie tímy také špičkové prečo nedokážu hrať s barcou vyrovnanú partiu?? a tie tímy by nikdy cez barcu nepostúpili len betónujú a nejakým šťastným gólom postúpia a tak to je ale mňa úprimne tento rok lm z pohľadu barcy nejak nezaujíma až tak ako tie minulé základ je už konečne vyhrať ligu a to sa nám dúfam podarí

inak čo sa týka toho titulu čo si spomínal že nemáme nič vyhraté to je pravdam ale teraz nasleduje veľmi ťažký los-sevillu sme prekonali a prichádza valencia,real a villareal ak z týchto zápasov vyhráme ešte apsoň 2 to bude 3 výhry z 4 ťažkých duelov tak budemem mať k titulu extrémne blízko veď už teraz to je 6 bodov pred realom

vies mne to pride ako plakanie ked zisti ze niekto proti nim aj brani...akoby nedokazali hrat vyrovnanu partiu? ved vas porazili napriklad manu tak asi hrali vyrovnanu partiu nie? to ze v spanielsku sa takmer nikto neunuva branit neznamena ze to je tak aj inde
sevilla včera nebránila??? a on neplače prečo by plakal veď ako asistent trénera sedí na lavičke od augusta a ešte sa s anglickým klubom nestretol ale je rozdiel brániť ( ako sevilla,real minulé el clasico) a je rozdiel betónovať a to čo predviedol manchester na nou campe minulú sezónu toto nebol futbal ale hnus! s 9 hráčmi všetko zatvorili a dokonca aj na trafforde sme boli lepší čo priznal aj fergie takže niet o čom

inak dúfam že barce forma vydrží sobotu totiž idem na nou camp na valenciu - no krásny darček na mikuláša Very Happy Very Happy joj jak sa teším na taký šláger som ešte nebol a dúfam že uvidím super zápas škoda že nebude hrať etoo
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe november 30, 2008 10:58 pm

sevilla-barca 0:3
Getafe-Real 3:1
Espanyol-Sporting gijón 0:1
Huelva-Villareal 1:2
Bilbao-Numancia 2:0
Valladolid-Mallorca 3:0
Almería-Deportivo 0:1
Malága-Osasuna 4:2
Valencia-Betis 3:2

duel atlético-racing sa hrá večer

pozrel som si valencia-betis krásny zápas 5 gólov rozdielne polčasy,nasadenie prelievanie útoku z jednej strany na druhú proste paráda!!!

situácia na čele tabuľky je následovná:
1.Barca 32
2.Villarreal 28
3.Valencia 27
4.Real 26

real štvrtý-supéééér! Very Happy Very Happy ale je to pekne zamotané
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe november 30, 2008 11:00 pm

noo bilbao vyhralo nad numanciou a konecne konecne je nad pasmom zostupu...
cize
BILBAO NUMANCIA 2-0


noo ja pridam pre mna zaujmavejsi koniec tabulky Very Happy

15. Real Mallorca 13
16. Athletic Bilbao 12
17. Espanyol Barcelona 12
18. C.D. Numancia de Soria 11
19. Osasuna Pamplona 8
20. Recreativo Huelva 7
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe november 30, 2008 11:07 pm

zajo napísal:
noo bilbao vyhralo nad numanciou a konecne konecne je nad pasmom zostupu...
cize
BILBAO NUMANCIA 2-0


noo ja pridam pre mna zaujmavejsi koniec tabulky Very Happy

15. Real Mallorca 13
16. Athletic Bilbao 12
17. Espanyol Barcelona 12
18. C.D. Numancia de Soria 11
19. Osasuna Pamplona 8
20. Recreativo Huelva 7
aha tak baskický lev heej??no dúfam že tu budeš chodiť často
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe november 30, 2008 11:12 pm

noo tak to dufam aj ja Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 07, 2008 12:44 pm

villareal-getafe 3:3
Barca-Valencia 4:0
Gijón-Atlético Madrid 2:5


na zápase bolo super- super atmoška,nádherné choreo, chorály paráda životný zážitok len ma kus mrzí že som tam stratil mobil a foťák ( ešte že mi končil paušál) to ma tak nasralo neviem ani či som ho stratil na hoteli či kde-neviem ich nájsť ( momentálne som na letisku ešte že som mal 2 foťáky Very Happy Very Happy )

Titi sa konečne trafil dal hetrik a vykrikovanie hééénry,hééénry, či xáááávi xáááááááááááávi alebo méééééééési, méééééééééééési bolo úžasné

http://blaugranas.7x.cz/novinky/branky-ze-zapasu-s-valencii-2.html

tak už len šťastne priletieť majte sa Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 07, 2008 1:02 pm

Pozeral som to, slusny zapas ale Valencia bola tragicka
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 07, 2008 1:41 pm

Lacoste napísal:
Pozeral som to, slusny zapas ale Valencia bola tragicka
tragická ako pre koho s nami je už každý tragický od sevilly,valencii,sportingu lisabon,atlético madrid .... je to o tom,že my súpera rozbúblame a nemajú šancu to je taký očný klam
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyPo december 08, 2008 4:23 pm

Pozor,pozor! pozrite sa na tie výsledky:

Villareal-Getafe 3:3 (polčas 0:3)
Barca-Valencia 4:0
Sporting Gijón-Atlético Madrid 2:5
Deportivo-Malága 2:0
Betis-Espanyol 1:1
Mallorca-Huelva 2:3
Numancia-Almería 2:1
Racing-Bilbao 1:1
Real-Sevilla 3:4
Osasuna-Valladolid 3:3

44 gólov v 10 zápasoch-nech si každý fakt urobí úsudok sám-nielen veľkokluby ale aj maličké "rodinné"kluby dokážu produkovať krásny futbal,nádherné góly,nádherné útočné akcie,krásne zvraty a dramatické koncovky

La liga forever!!! Toto je liga! potom ma zavolajte ak toto uvidíte v pl Very Happy Very Happy

p.s. barca má už 6 bodov na villareal,8 na sevillu a valenciu a 9 na piaty real Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyPo december 08, 2008 6:57 pm

Stoffo napísal:
Pozor,pozor! pozrite sa na tie výsledky:

Villareal-Getafe 3:3 (polčas 0:3)
Barca-Valencia 4:0
Sporting Gijón-Atlético Madrid 2:5
Deportivo-Malága 2:0
Betis-Espanyol 1:1
Mallorca-Huelva 2:3
Numancia-Almería 2:1
Racing-Bilbao 1:1
Real-Sevilla 3:4
Osasuna-Valladolid 3:3

44 gólov v 10 zápasoch-nech si každý fakt urobí úsudok sám-nielen veľkokluby ale aj maličké "rodinné"kluby dokážu produkovať krásny futbal,nádherné góly,nádherné útočné akcie,krásne zvraty a dramatické koncovky

La liga forever!!! Toto je liga! potom ma zavolajte ak toto uvidíte v pl Very Happy Very Happy

p.s. barca má už 6 bodov na villareal,8 na sevillu a valenciu a 9 na piaty real Very Happy Very Happy

to preto lebo sa tam nebrani...ako fakt to co predviedla v obrane valencia bolo tragicke...pri tej valenciskej vyzera aj obrana horneho vyplachu ako svetova
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyPo december 08, 2008 7:08 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Pozor,pozor! pozrite sa na tie výsledky:

Villareal-Getafe 3:3 (polčas 0:3)
Barca-Valencia 4:0
Sporting Gijón-Atlético Madrid 2:5
Deportivo-Malága 2:0
Betis-Espanyol 1:1
Mallorca-Huelva 2:3
Numancia-Almería 2:1
Racing-Bilbao 1:1
Real-Sevilla 3:4
Osasuna-Valladolid 3:3

44 gólov v 10 zápasoch-nech si každý fakt urobí úsudok sám-nielen veľkokluby ale aj maličké "rodinné"kluby dokážu produkovať krásny futbal,nádherné góly,nádherné útočné akcie,krásne zvraty a dramatické koncovky

La liga forever!!! Toto je liga! potom ma zavolajte ak toto uvidíte v pl Very Happy Very Happy

p.s. barca má už 6 bodov na villareal,8 na sevillu a valenciu a 9 na piaty real Very Happy Very Happy

to preto lebo sa tam nebrani...ako fakt to co predviedla v obrane valencia bolo tragicke...pri tej valenciskej vyzera aj obrana horneho vyplachu ako svetova

nevieš fakty cuban- kapitán marchena mal trest,moretti a alexis zranení takže ak ti vypadnú 3 kľúčoví obrancovia dá sa čakať istý malér veď na stopéru hral záložník maduro takže ja si tiež neviem predstaviť našu obranu ak by vypadli alves,puyol a rafa bol by to problém

to ale nič nemení na našom výsledku a inak je zaujímavé že každý od sportingu lisabon až po atlético madrid,sevillu atď výborne bráni a aj útočí ale proti nám dostane každý fraka ??čím to asi bude hm? no asi tým že sme najfutbalovejší koniec-koncov na skóre 44:9 sa môže každý tím európy pozerať len z telky- priemer strelených gólov 3,14 na zápas inkasovaných 0,6 na zápas pep zapracoval na obrane ako správny dfenzívny hráč takže obrana je už super samé nuly Very Happy Very Happy

p.s. a koho zaujíma obrana a defenzíva??potom neodsudzuj taliansky futbal tam sa tiež berie dôraz na obranu Very Happy Very Happy áno nehovorím že nemáš pravdu - máš pravdu ale mňa zaujíma to kto dá viac gólov nech vyhrá a nech to bude útočné,husté a dramatické a o tom je la liga Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyUt december 09, 2008 12:31 am

ked sa pozries aj na ostatne zapasy je to hroza v obrane....a je jedno ci tam maju hraca z becka napriklad valencia take chyby ako robili oni to je fakt nenormalne...idu dvaja hraci do 5 a kazdy z tych dvoch hracov barcy ma okolo seba dobre 4 metre miesta a kopu casu...

ja neupieram barce silu...je silna a momentalne hra super futbal, iba hoffenheim hra podla mna lepsi v tejto sezone...len sa podla mna v klude moze stat ze zase vyfasujete anglicky tim a bude velky problem
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyUt december 09, 2008 7:22 pm

cuban napísal:
ked sa pozries aj na ostatne zapasy je to hroza v obrane....a je jedno ci tam maju hraca z becka napriklad valencia take chyby ako robili oni to je fakt nenormalne...idu dvaja hraci do 5 a kazdy z tych dvoch hracov barcy ma okolo seba dobre 4 metre miesta a kopu casu...

ja neupieram barce silu...je silna a momentalne hra super futbal, iba hoffenheim hra podla mna lepsi v tejto sezone...len sa podla mna v klude moze stat ze zase vyfasujete anglicky tim a bude velky problem

ale veď hovorím valencia má super obranu a to isté sevillu stačí sa pozrieť na ich predošlé zápasy ale proste tá síce niekedy nudná pasáž barcy (keď si 2 minúty prihrávame dozadu,dopredu,doboku....) vytiahneme obranu a potom stačí jeden rýchly pas (viď gólová acia touré-henry na 1:0) alebo rýchla kolmá prihrávka (viď akcia xavi-alves na 3:0) a potom je každá obrana bezmocná o tom to je

hoffenheim??aké majú skóre?? 41:22 - my máme 44:9 máme o hodne lepšiu obranu a to proti nám neútočia tímy ako leverkusen,bochum.... ale oveľa ofenzívnejšie vyspelé tímy a útok síce porovnateľný ale je rozdiel porážať 3,4:0 bochum či cottbus ako atlético,valenciu,sevillu..... a s tým anglickým tímom-možno v jari vypadneme tak či tak či s anglickým alebo s talianskym alebo neviem akým ak na nás príde kríza (čo sa dá očakávať) tak môžeme vypadnúť s hocikým p.s. tie anglické tímy hviezdia o postup bojujú do 6.kola čo je dosť veľká hanba ale jar je iná ale záleží to od formy v tejto forme by nás neporazil žiaden tímv európe ( na dvojzápas určite) ale je možné že tú formu v jari stratíme a bude a neviem čo stále ťaháš lm základ je liga a my už máme nádherný náskok Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptySt december 10, 2008 11:43 am

Stoffo napísal:
cuban napísal:
ked sa pozries aj na ostatne zapasy je to hroza v obrane....a je jedno ci tam maju hraca z becka napriklad valencia take chyby ako robili oni to je fakt nenormalne...idu dvaja hraci do 5 a kazdy z tych dvoch hracov barcy ma okolo seba dobre 4 metre miesta a kopu casu...

ja neupieram barce silu...je silna a momentalne hra super futbal, iba hoffenheim hra podla mna lepsi v tejto sezone...len sa podla mna v klude moze stat ze zase vyfasujete anglicky tim a bude velky problem

ale veď hovorím valencia má super obranu a to isté sevillu stačí sa pozrieť na ich predošlé zápasy ale proste tá síce niekedy nudná pasáž barcy (keď si 2 minúty prihrávame dozadu,dopredu,doboku....) vytiahneme obranu a potom stačí jeden rýchly pas (viď gólová acia touré-henry na 1:0) alebo rýchla kolmá prihrávka (viď akcia xavi-alves na 3:0) a potom je každá obrana bezmocná o tom to je

hoffenheim??aké majú skóre?? 41:22 - my máme 44:9 máme o hodne lepšiu obranu a to proti nám neútočia tímy ako leverkusen,bochum.... ale oveľa ofenzívnejšie vyspelé tímy a útok síce porovnateľný ale je rozdiel porážať 3,4:0 bochum či cottbus ako atlético,valenciu,sevillu..... a s tým anglickým tímom-možno v jari vypadneme tak či tak či s anglickým alebo s talianskym alebo neviem akým ak na nás príde kríza (čo sa dá očakávať) tak môžeme vypadnúť s hocikým p.s. tie anglické tímy hviezdia o postup bojujú do 6.kola čo je dosť veľká hanba ale jar je iná ale záleží to od formy v tejto forme by nás neporazil žiaden tímv európe ( na dvojzápas určite) ale je možné že tú formu v jari stratíme a bude a neviem čo stále ťaháš lm základ je liga a my už máme nádherný náskok Very Happy Very Happy

ved ale to su zakladne chyby...to nemoze robit ziadna obrana

nemyslim si ze by ste teraz porazili vsetkych...to je hlupost a nieco ti poviem

form is temporary...class is permanent
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptySt december 10, 2008 6:26 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ked sa pozries aj na ostatne zapasy je to hroza v obrane....a je jedno ci tam maju hraca z becka napriklad valencia take chyby ako robili oni to je fakt nenormalne...idu dvaja hraci do 5 a kazdy z tych dvoch hracov barcy ma okolo seba dobre 4 metre miesta a kopu casu...

ja neupieram barce silu...je silna a momentalne hra super futbal, iba hoffenheim hra podla mna lepsi v tejto sezone...len sa podla mna v klude moze stat ze zase vyfasujete anglicky tim a bude velky problem

ale veď hovorím valencia má super obranu a to isté sevillu stačí sa pozrieť na ich predošlé zápasy ale proste tá síce niekedy nudná pasáž barcy (keď si 2 minúty prihrávame dozadu,dopredu,doboku....) vytiahneme obranu a potom stačí jeden rýchly pas (viď gólová acia touré-henry na 1:0) alebo rýchla kolmá prihrávka (viď akcia xavi-alves na 3:0) a potom je každá obrana bezmocná o tom to je

hoffenheim??aké majú skóre?? 41:22 - my máme 44:9 máme o hodne lepšiu obranu a to proti nám neútočia tímy ako leverkusen,bochum.... ale oveľa ofenzívnejšie vyspelé tímy a útok síce porovnateľný ale je rozdiel porážať 3,4:0 bochum či cottbus ako atlético,valenciu,sevillu..... a s tým anglickým tímom-možno v jari vypadneme tak či tak či s anglickým alebo s talianskym alebo neviem akým ak na nás príde kríza (čo sa dá očakávať) tak môžeme vypadnúť s hocikým p.s. tie anglické tímy hviezdia o postup bojujú do 6.kola čo je dosť veľká hanba ale jar je iná ale záleží to od formy v tejto forme by nás neporazil žiaden tímv európe ( na dvojzápas určite) ale je možné že tú formu v jari stratíme a bude a neviem čo stále ťaháš lm základ je liga a my už máme nádherný náskok Very Happy Very Happy

ved ale to su zakladne chyby...to nemoze robit ziadna obrana

nemyslim si ze by ste teraz porazili vsetkych...to je hlupost a nieco ti poviem

form is temporary...class is permanent
ale hej??áno forma je dočasná ale my sme skvelí stále Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyPi december 12, 2008 7:07 pm

Zajtra je na programe najväčší zápas jak v španielsku tak vo futbalovej európe.El clásico!Barca má pred Realom 9 bodový náskok takže na ťahu je Real. Tipujte ako to dopadne podľa vás.Som zvedavý na vaše tipy,Thanks.

inak krásnu vetu povedal španielsky premiér Zapatero (inak veľký culé) že tipuje 5:1 pre Barcu, tak sa nechajme prekvapiť ja tipujem 3:1 (Henry,Etoó,Messi-Higuáin)
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyPi december 12, 2008 8:38 pm

Stoffo napísal:
Zajtra je na programe najväčší zápas jak v španielsku tak vo futbalovej európe.El clásico!Barca má pred Realom 9 bodový náskok takže na ťahu je Real. Tipujte ako to dopadne podľa vás.Som zvedavý na vaše tipy,Thanks.

inak krásnu vetu povedal španielsky premiér Zapatero (inak veľký culé) že tipuje 5:1 pre Barcu, tak sa nechajme prekvapiť ja tipujem 3:1 (Henry,Etoó,Messi-Higuáin)

Ja dufam v krasny zapas. Nic viac
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 2:06 am

FC Barcelona - Real Madrit 2:0

Nelutujem, ze som si ten zapas pozrel ale ked vynechame poslednu 10 minutovky tak vazne nuda, nezazivny fotbal, par sanci a to je vsetko. Nastastie ta posledna 10 minutovka to zachranila lebo inak by som to asi vypol a isiel spat. Cakal som od tohto duelu viac golov a krasny fotbal. Skoda no. Skusim napisat tak ako to byva v Novom case.

Hviezda zapasu : Casillas, Henry Babrak zapasu : Messi

Hviezdy : Casillas - Dneska to bol od neho fantasticky vykon. Chytil penaltu a mal tam este par kvely zakrokov. Stale dokazuje, ze je to jeden z najlepsich brankarov sveta.
Vinikajuci vykon. Krasa
Henry - Tento clovek bude dneska asi krasne spat. Very Happy Musi byt tak vycerpany z toho zapasu jak nikto. Behal zo strany na stranu, prihraval, vymyslal akcie.
Dneska sice gol nedal ale podal fantasticky vykon. Z jeho rychlostou si nevedeli dat obrancovia Realu rady..

Babrak : Messi - Pre mna najvecsie sklamanie zapasu!! Absolutne podpriemerny vykon. Aj taen gol pre neho vymyslel Henry. Viac krat ma nasral (skoro cely zapas). Ked
mohol dat Etoovi alebo Henrymu do behu a potom by isli sami na branu, tak on si radsej tu loptu este potiahne kde ho nakoniec aj stale obrali. Stracal
vela lopt v strede pola, proste otrasny vykon od takeho hraca!! Cakal som viac

Celkovy zapas bol medzi hranicou priemerny a podpriemerny.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 11:53 am

Lacoste napísal:
FC Barcelona - Real Madrit 2:0

Nelutujem, ze som si ten zapas pozrel ale ked vynechame poslednu 10 minutovky tak vazne nuda, nezazivny fotbal, par sanci a to je vsetko. Nastastie ta posledna 10 minutovka to zachranila lebo inak by som to asi vypol a isiel spat. Cakal som od tohto duelu viac golov a krasny fotbal. Skoda no. Skusim napisat tak ako to byva v Novom case.

Hviezda zapasu : Casillas, Henry Babrak zapasu : Messi

Hviezdy : Casillas - Dneska to bol od neho fantasticky vykon. Chytil penaltu a mal tam este par kvely zakrokov. Stale dokazuje, ze je to jeden z najlepsich brankarov sveta.
Vinikajuci vykon. Krasa
Henry - Tento clovek bude dneska asi krasne spat. Very Happy Musi byt tak vycerpany z toho zapasu jak nikto. Behal zo strany na stranu, prihraval, vymyslal akcie.
Dneska sice gol nedal ale podal fantasticky vykon. Z jeho rychlostou si nevedeli dat obrancovia Realu rady..

Babrak : Messi - Pre mna najvecsie sklamanie zapasu!! Absolutne podpriemerny vykon. Aj taen gol pre neho vymyslel Henry. Viac krat ma nasral (skoro cely zapas). Ked
mohol dat Etoovi alebo Henrymu do behu a potom by isli sami na branu, tak on si radsej tu loptu este potiahne kde ho nakoniec aj stale obrali. Stracal
vela lopt v strede pola, proste otrasny vykon od takeho hraca!! Cakal som viac

Celkovy zapas bol medzi hranicou priemerny a podpriemerny.
viac-menej súhlasím až na niekoľko vecí! babrák Messi??ako by si hral ty keď by ti prvých 20 minút rozkopali nohy som prekvapený že to leo ustál hnusná taktika tých madridských kuriev-zlomiť messimu nohu hanba!áno henry mu tú šancu pripravil ale mnoho hráčov by to zakončilo po zemi k tyčke a iker by to chytil ale leo to lobol perfektne,inak casillas bol síce hviezda ale urobil veľa chýb pri góle messiho mohol vybehnúť,a to ako pri čiare zaváhal pri henrym no valdés takisto chytil 2 tutovky realu keď naňho išli sami hráči Valdés -nUmero uno!

áno zápas nebol taký aký mal byť a to len preto, že ho dokazili hráči realu - betónovali,neútočili,chceli hrať na 0:0 a preto bol taký zápas ak by real nebol v kríze tak by to bol oveľa lepší zápas ale podpriemerný to zasa nie-kopa šancí,góly,atmosféra,bojovnosť,nasadenie,napätie,dráma len tomu chýbalo jedno aby útočil aj druhý tím

najkrajší zážitok so mal keď po leovom góle celý priestor za bránou zdvihol ruky a začali kričať Visca El catalunya! Toto sa mi páčilo-dajte tým hnusným sviniam madridským kastílskym!

zhrnutie: Z mojej strany culé najlepší hráči : Yaya,Busquets,Titi,Valdés - z realu ma prekvapil mladý Palanca,Iker a Cannavaro. Máme 12-bodový náskok pred realom,ktorý ešte bude mať problémy sa vôbec dostať do lm. Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 12:28 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
FC Barcelona - Real Madrit 2:0

Nelutujem, ze som si ten zapas pozrel ale ked vynechame poslednu 10 minutovky tak vazne nuda, nezazivny fotbal, par sanci a to je vsetko. Nastastie ta posledna 10 minutovka to zachranila lebo inak by som to asi vypol a isiel spat. Cakal som od tohto duelu viac golov a krasny fotbal. Skoda no. Skusim napisat tak ako to byva v Novom case.

Hviezda zapasu : Casillas, Henry Babrak zapasu : Messi

Hviezdy : Casillas - Dneska to bol od neho fantasticky vykon. Chytil penaltu a mal tam este par kvely zakrokov. Stale dokazuje, ze je to jeden z najlepsich brankarov sveta.
Vinikajuci vykon. Krasa
Henry - Tento clovek bude dneska asi krasne spat. Very Happy Musi byt tak vycerpany z toho zapasu jak nikto. Behal zo strany na stranu, prihraval, vymyslal akcie.
Dneska sice gol nedal ale podal fantasticky vykon. Z jeho rychlostou si nevedeli dat obrancovia Realu rady..

Babrak : Messi - Pre mna najvecsie sklamanie zapasu!! Absolutne podpriemerny vykon. Aj taen gol pre neho vymyslel Henry. Viac krat ma nasral (skoro cely zapas). Ked
mohol dat Etoovi alebo Henrymu do behu a potom by isli sami na branu, tak on si radsej tu loptu este potiahne kde ho nakoniec aj stale obrali. Stracal
vela lopt v strede pola, proste otrasny vykon od takeho hraca!! Cakal som viac

Celkovy zapas bol medzi hranicou priemerny a podpriemerny.
viac-menej súhlasím až na niekoľko vecí! babrák Messi??ako by si hral ty keď by ti prvých 20 minút rozkopali nohy som prekvapený že to leo ustál hnusná taktika tých madridských kuriev-zlomiť messimu nohu hanba!áno henry mu tú šancu pripravil ale mnoho hráčov by to zakončilo po zemi k tyčke a iker by to chytil ale leo to lobol perfektne,inak casillas bol síce hviezda ale urobil veľa chýb pri góle messiho mohol vybehnúť,a to ako pri čiare zaváhal pri henrym no valdés takisto chytil 2 tutovky realu keď naňho išli sami hráči Valdés -nUmero uno!

áno zápas nebol taký aký mal byť a to len preto, že ho dokazili hráči realu - betónovali,neútočili,chceli hrať na 0:0 a preto bol taký zápas ak by real nebol v kríze tak by to bol oveľa lepší zápas ale podpriemerný to zasa nie-kopa šancí,góly,atmosféra,bojovnosť,nasadenie,napätie,dráma len tomu chýbalo jedno aby útočil aj druhý tím

najkrajší zážitok so mal keď po leovom góle celý priestor za bránou zdvihol ruky a začali kričať Visca El catalunya! Toto sa mi páčilo-dajte tým hnusným sviniam madridským kastílskym!

zhrnutie: Z mojej strany culé najlepší hráči : Yaya,Busquets,Titi,Valdés - z realu ma prekvapil mladý Palanca,Iker a Cannavaro. Máme 12-bodový náskok pred realom,ktorý ešte bude mať problémy sa vôbec dostať do lm. Very Happy Very Happy

Ja som vobec nejake zakerne zakroky na Messiho nevidel. Ano, je pravda ze Casillas mohol pri tom Messiho gole vybehnu, ja som sa aj cudoval preco zostal tam stat ale jeho vec. Messi to urobil skvele, ten lob bol dobry i ked Cannavaro si to tam este dorazil namiesto toho aby to vykopol. Ale to aj tak nezmeni moju zmienku o Messim, ze zapas mu proste nevysiel a kazil velmi vela lopt.

Je pravda ze Real nehral tak ako as na derby patri ale stacila by mu aj remiza a jeden bodik aby sa mohli odrazit z tej krizi. Keby mali lepsiu formu tak ano, mozno by mal zapas nejaky ten naboj.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 12:41 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
FC Barcelona - Real Madrit 2:0

Nelutujem, ze som si ten zapas pozrel ale ked vynechame poslednu 10 minutovky tak vazne nuda, nezazivny fotbal, par sanci a to je vsetko. Nastastie ta posledna 10 minutovka to zachranila lebo inak by som to asi vypol a isiel spat. Cakal som od tohto duelu viac golov a krasny fotbal. Skoda no. Skusim napisat tak ako to byva v Novom case.

Hviezda zapasu : Casillas, Henry Babrak zapasu : Messi

Hviezdy : Casillas - Dneska to bol od neho fantasticky vykon. Chytil penaltu a mal tam este par kvely zakrokov. Stale dokazuje, ze je to jeden z najlepsich brankarov sveta.
Vinikajuci vykon. Krasa
Henry - Tento clovek bude dneska asi krasne spat. Very Happy Musi byt tak vycerpany z toho zapasu jak nikto. Behal zo strany na stranu, prihraval, vymyslal akcie.
Dneska sice gol nedal ale podal fantasticky vykon. Z jeho rychlostou si nevedeli dat obrancovia Realu rady..

Babrak : Messi - Pre mna najvecsie sklamanie zapasu!! Absolutne podpriemerny vykon. Aj taen gol pre neho vymyslel Henry. Viac krat ma nasral (skoro cely zapas). Ked
mohol dat Etoovi alebo Henrymu do behu a potom by isli sami na branu, tak on si radsej tu loptu este potiahne kde ho nakoniec aj stale obrali. Stracal
vela lopt v strede pola, proste otrasny vykon od takeho hraca!! Cakal som viac

Celkovy zapas bol medzi hranicou priemerny a podpriemerny.
viac-menej súhlasím až na niekoľko vecí! babrák Messi??ako by si hral ty keď by ti prvých 20 minút rozkopali nohy som prekvapený že to leo ustál hnusná taktika tých madridských kuriev-zlomiť messimu nohu hanba!áno henry mu tú šancu pripravil ale mnoho hráčov by to zakončilo po zemi k tyčke a iker by to chytil ale leo to lobol perfektne,inak casillas bol síce hviezda ale urobil veľa chýb pri góle messiho mohol vybehnúť,a to ako pri čiare zaváhal pri henrym no valdés takisto chytil 2 tutovky realu keď naňho išli sami hráči Valdés -nUmero uno!

áno zápas nebol taký aký mal byť a to len preto, že ho dokazili hráči realu - betónovali,neútočili,chceli hrať na 0:0 a preto bol taký zápas ak by real nebol v kríze tak by to bol oveľa lepší zápas ale podpriemerný to zasa nie-kopa šancí,góly,atmosféra,bojovnosť,nasadenie,napätie,dráma len tomu chýbalo jedno aby útočil aj druhý tím

najkrajší zážitok so mal keď po leovom góle celý priestor za bránou zdvihol ruky a začali kričať Visca El catalunya! Toto sa mi páčilo-dajte tým hnusným sviniam madridským kastílskym!

zhrnutie: Z mojej strany culé najlepší hráči : Yaya,Busquets,Titi,Valdés - z realu ma prekvapil mladý Palanca,Iker a Cannavaro. Máme 12-bodový náskok pred realom,ktorý ešte bude mať problémy sa vôbec dostať do lm. Very Happy Very Happy

Ja som vobec nejake zakerne zakroky na Messiho nevidel. Ano, je pravda ze Casillas mohol pri tom Messiho gole vybehnu, ja som sa aj cudoval preco zostal tam stat ale jeho vec. Messi to urobil skvele, ten lob bol dobry i ked Cannavaro si to tam este dorazil namiesto toho aby to vykopol. Ale to aj tak nezmeni moju zmienku o Messim, ze zapas mu proste nevysiel a kazil velmi vela lopt.

Je pravda ze Real nehral tak ako as na derby patri ale stacila by mu aj remiza a jeden bodik aby sa mohli odrazit z tej krizi. Keby mali lepsiu formu tak ano, mozno by mal zapas nejaky ten naboj.

boha nevidel???ty si nevidel ako Messi takmer plakal keďže si ja ani neviem predstaviť jeho nohu-prvých 20 minút BRUTÁLNE FAULY-jasná taktika ty si nevidel ako na to Guardiola reagoval a ukazoval fakije rozhodcom-ty si nevidel ako nou camp pískal na rozhodcu, ty si to fakt nevidel?tak ti doporučujem záznam v štvrtok na nova-sport aby si si to pozrel ešte raz -Sergio Ramos,Cannavaro,Salgado a Matzelder títo všetci mu za 20 minút brutálne zkosili a išli po kotníku -hanba!toto nevidím ani v dedinskej lige na slovensku takúto taktiku!

keby mal lepšiu formu tak by to bol zápas zápasov tak ako po minulé roky
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 1:34 pm

no ja som tam tiez take ziadne brutalne fauly nevidel...v derby sa hra tvrdo...ale za dost faulov si moze aj messi sam lebo niekedy fakt zbytocne dlho niesol loptu...mohol prihrat a namiesto toho isiel do klucky...

hviezda zapasu jednoznacne casillas...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 1:39 pm

zajo napísal:
no ja som tam tiez take ziadne brutalne fauly nevidel...v derby sa hra tvrdo...ale za dost faulov si moze aj messi sam lebo niekedy fakt zbytocne dlho niesol loptu...mohol prihrat a namiesto toho isiel do klucky...

hviezda zapasu jednoznacne casillas...

chlapci veď to na českých fórach priznávajú aj fandovia realu vy ste fakt slepí alebo čo??si pozrite záznam 5 faulov ešteže že sa nezranil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 1:59 pm

zajo napísal:
no ja som tam tiez take ziadne brutalne fauly nevidel...v derby sa hra tvrdo...ale za dost faulov si moze aj messi sam lebo niekedy fakt zbytocne dlho niesol loptu...mohol prihrat a namiesto toho isiel do klucky...

hviezda zapasu jednoznacne casillas...

presne tak..jedine ramos donho zasiel na zltu inak to nebolo take hrozne...to iste na clenok spravil aj messi cagovi v druhom polcase...a taky zakrok ani nemusi byt umyselni...messi strasne dlho drzi loptu a casto hra na seba z toho logicku rezultuju take veci to je bezne, na druhej strane taky marquez dva likvidacne zakroky a mal ist von to si asi ale nevidel
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 EmptyNe december 14, 2008 2:28 pm

cuban napísal:
zajo napísal:
no ja som tam tiez take ziadne brutalne fauly nevidel...v derby sa hra tvrdo...ale za dost faulov si moze aj messi sam lebo niekedy fakt zbytocne dlho niesol loptu...mohol prihrat a namiesto toho isiel do klucky...

hviezda zapasu jednoznacne casillas...

presne tak..jedine ramos donho zasiel na zltu inak to nebolo take hrozne...to iste na clenok spravil aj messi cagovi v druhom polcase...a taky zakrok ani nemusi byt umyselni...messi strasne dlho drzi loptu a casto hra na seba z toho logicku rezultuju take veci to je bezne, na druhej strane taky marquez dva likvidacne zakroky a mal ist von to si asi ale nevidel
jasné,jasné za 20 minút 5 brutálnych zákrokov -náhoda že?? sú to obyčajní trapkovia-betónovanie,faulovanie,hádanie-betónovanie,faulovanie,hádanie......nech sa naučia hrať futbal!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 9 z 18Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: