world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AutorSpráva
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo marec 31, 2008 10:06 pm

cuban napísal:
spike24 napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
mozme zabudnut na europu??? este je v hre intertoto...cize stale sa o nieco hra...a takisto moze arsenal zabudnut na titul...

a co ked dostavame plno golov?? ked dame viac tak je to jedno aj 10:9 je vitazstvo...dali sme viac golov ako kluby pred nami a o 4 menej ako hracka a kolonia takze to je jedno...

na Man U nevieme hrat v poslednej dobe sme prehravali 3:0 teraz 4:0

no ked myslis...

myslim ze sanca an europu tu je ved ak to tak pocitame ak nie priamo pohar uefa tak aj intertoto ale pred nami je portsmouth ktory este hraje FA ak ho vyhraje tak automaticky nepojde do uefy 6 tym ale siedmy a osmemu by mal ostat intertoto cup alebo sa mylim?
lenze o skore za vami je man city a taky west ham straca len 5 bodov...bude to este tazke...a intertoto to nie je velmi vyhra teda...

no hej intertoto neni nic moc ale da sa z neho prebojovat do pohara uefa takze verim ze sa tam nakoniec dostaneme ale budeme musiet poriadne zabrat a najblizsi zapas s boltonom bezpodmienecne vyhrat
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptySo apríl 05, 2008 11:51 pm

Arsenal FC - Liverpool FC 1:1
Aston Villa - Bolton Wanderers 4:0
Blackburn Rovers - Tottenham Hotspur 1:1
Fulham FC - Sunderland AFC 1:3
Manchester City - Chelsea FC 0:2
Newcastle United - Reading FC 3:0
Wigan Athletic - Birmingham City 2:0

Sa divim ze to sem este nikto nehodil..Very Happy Tak som to sem hodil ja..Wink Vysledky zo soboty a dalsie zapasy sa hraju zajtra takze kolo este neni dokoncene..Snad MU zavaha..Lebo 2 body keby zostali aj po nedeli by boly dobre..Neprekvapil ma ziadny vysledok ale dobry koniec zapasu bol v Londyne na Emirates..Wenger zase povedal ze boli poskodeni..Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyNe apríl 06, 2008 10:46 am

Šak Wegner je typický "anglický" tréner Very Happy . Keď sa mu neľúbi, tak aj svet sa môže zrútiť kvôli tomu Very Happy .
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyNe apríl 06, 2008 11:24 am

Anik51 napísal:
Šak Wegner je typický "anglický" tréner Very Happy . Keď sa mu neľúbi, tak aj svet sa môže zrútiť kvôli tomu Very Happy .

Sakra inak ste mohli aj vyhrat..Smile Ale aj remiza je pre nas dobra..Hlavne ze Arsenal nedostal vsetky 3 body...Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyNe apríl 06, 2008 6:17 pm

lampard napísal:
Anik51 napísal:
Šak Wegner je typický "anglický" tréner Very Happy . Keď sa mu neľúbi, tak aj svet sa môže zrútiť kvôli tomu Very Happy .

Sakra inak ste mohli aj vyhrat..Smile Ale aj remiza je pre nas dobra..Hlavne ze Arsenal nedostal vsetky 3 body...Smile

nemohli lebo takmer cely druhy polcas zase odkopovali lopty...i ked mohli na konci dat z brejkov aj dva goly..arsenal bol zase lepsi len to nedokazal pretavit do vysledku Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyNe apríl 06, 2008 8:11 pm

Boro - ManUtd 2:2
Everton - Derby 1:0

JOOOOO...Konecne MU ztratili a stiahli sme naskok..Ale aj tak su to este tri body ktore snad vydolujeme doma...Cakal som kedy sa trafi Alves ale ze sa trafi dneska a dokonca dva krat som si nemyslel..Very Happy Diky Afonso..Inak od Toffies som cakal viac..Sakra kde je ten asv.roy??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyNe apríl 06, 2008 10:13 pm

lampard napísal:
Boro - ManUtd 2:2
Everton - Derby 1:0

JOOOOO...Konecne MU ztratili a stiahli sme naskok..Ale aj tak su to este tri body ktore snad vydolujeme doma...Cakal som kedy sa trafi Alves ale ze sa trafi dneska a dokonca dva krat som si nemyslel..Very Happy Diky Afonso..Inak od Toffies som cakal viac..Sakra kde je ten asv.roy??

pisal som mu dvakrat na mail a neodpovedal doteraz
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 12:22 am

avs.roy sa len teraz vratil z dvojtyzdnovej dovolenky. nebodaj som vam tu chybal? Very Happy Bol som schvalne tam, kde nebudu ziadne vymozenosti dnesnej doby, ziadna TV, net a podobne... o vysledkoch ci uz v PL alebo v LM som do dnesneho dna nemal ani sajnu! Takze v skratke - L'pool doma som tipoval 2:0, v Rime by som bol rad za remizku, takto som ale ovela viac happy (dalsi v poradi na vyradenie je Barca), Astonka doma - "za barak", no a dnesny zapas na Riverside asi zasluzena plichta. Naskok 4 body na Chelsea je zatial ok, pretoze si nemyslim, ze na Bridge prehrame. Ale uvidime... ze Lampard? Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 1:17 pm

avs.roy napísal:
avs.roy sa len teraz vratil z dvojtyzdnovej dovolenky. nebodaj som vam tu chybal? Very Happy Bol som schvalne tam, kde nebudu ziadne vymozenosti dnesnej doby, ziadna TV, net a podobne... o vysledkoch ci uz v PL alebo v LM som do dnesneho dna nemal ani sajnu! Takze v skratke - L'pool doma som tipoval 2:0, v Rime by som bol rad za remizku, takto som ale ovela viac happy (dalsi v poradi na vyradenie je Barca), Astonka doma - "za barak", no a dnesny zapas na Riverside asi zasluzena plichta. Naskok 4 body na Chelsea je zatial ok, pretoze si nemyslim, ze na Bridge prehrame. Ale uvidime... ze Lampard? Very Happy

no tak som rad, som myslel ze si sa na to tu vysral...som aj rad za borou len skoda ze tuncay na konci nedal tu tutovku bolo by to este krajsie...rovnako skoda ze sme nedokazali porazit pool lebo sme boli opat lepsi...ale aj vasa remiza nam stale dava sancu na titul aj ked je mala...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 2:50 pm

avs.roy napísal:
avs.roy sa len teraz vratil z dvojtyzdnovej dovolenky. nebodaj som vam tu chybal? Very Happy Bol som schvalne tam, kde nebudu ziadne vymozenosti dnesnej doby, ziadna TV, net a podobne... o vysledkoch ci uz v PL alebo v LM som do dnesneho dna nemal ani sajnu! Takze v skratke - L'pool doma som tipoval 2:0, v Rime by som bol rad za remizku, takto som ale ovela viac happy (dalsi v poradi na vyradenie je Barca), Astonka doma - "za barak", no a dnesny zapas na Riverside asi zasluzena plichta. Naskok 4 body na Chelsea je zatial ok, pretoze si nemyslim, ze na Bridge prehrame. Ale uvidime... ze Lampard? Very Happy

No su to sice len tri body ktore aj keby sme doma "vydolovali" tak ste lepsi o skore..Very Happy Bezpodmienecne musite este zavahat..Tipujem to na Hammers..Co ty?? Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 3:35 pm

lampard napísal:
avs.roy napísal:
avs.roy sa len teraz vratil z dvojtyzdnovej dovolenky. nebodaj som vam tu chybal? Very Happy Bol som schvalne tam, kde nebudu ziadne vymozenosti dnesnej doby, ziadna TV, net a podobne... o vysledkoch ci uz v PL alebo v LM som do dnesneho dna nemal ani sajnu! Takze v skratke - L'pool doma som tipoval 2:0, v Rime by som bol rad za remizku, takto som ale ovela viac happy (dalsi v poradi na vyradenie je Barca), Astonka doma - "za barak", no a dnesny zapas na Riverside asi zasluzena plichta. Naskok 4 body na Chelsea je zatial ok, pretoze si nemyslim, ze na Bridge prehrame. Ale uvidime... ze Lampard? Very Happy

No su to sice len tri body ktore aj keby sme doma "vydolovali" tak ste lepsi o skore..Very Happy Bezpodmienecne musite este zavahat..Tipujem to na Hammers..Co ty?? Very Happy

skusim aj ja tipnut, myslim ze by to mohli byt Gunners... Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 5:37 pm

Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 6:31 pm

Stoffo napísal:
Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.

barca aj arsenal stale maju sancu na titul..nehovorim ze to je nejaka velka sanca ale vzhladom na vzajomne zapasy ako barcy-realu aj arsenalu a manu sa tam este moze zmenit vela..nehovoriac o zapase manu z chelsea...ked uz nie arsenal tak ja si zelam viac manu...tiez ich nemusim vobec lenze ak by vyhrala chelsea titul asi by som sa zastrelil....naozaj mi unika ako moze byt taky tim vobec v boji o titul...s takym futbalom...nebyt rozhodcou a nenormalneho stastia neboli by tam kde su...stoffo: aj arsenal mal zranenia aj kopec inych timov je pravda ze manu sa nejakym zazrakom vyhybaju podobne krizy ale urcite s tym ma nieco spolocny aj siroky a kvalitny kader
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 9:54 pm

Aj keby gunners obrali o body Manchester tak sanca na titul je tiez mala lebo tym padom by sme prihrali na smeč Chelsei lebo by ich stiahli na minimum a doma proti ManU ak by vyhrali Tak su oni prvi a vsetko vo vlastnych rukach.
Ak by chceli ziskat titul gunners museli by prvi dvaja este pozakopavat co sa mi velmi nezda lebo vysledkovo im to ide a ManU ma vsetko vo vlastnych rukach musela by velmi motyka vystrelit. Wink
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 10:00 pm

skor to vidim na ligu majstrov myslim ze na Anfielde to bude velmi velmi tazke ale take su zapasy v LM. Ak sa ma tam uspiet ziadny zapas neni lahky ale mohlo by sa to podarit ak Ade napne sieť, ten nas nestastnik RvP je zas zraneny? neviete dokedy alebo ako?
Idem sa poinformovat na gunners.cz
zajtra si to popozeram taka remizka 2:2 by potesila , chlapci som vysmiaty jak lečo
cheers cheers cheers mam konecne nahodene magio tak si mozem sledovat dianie na travnikoch v pohodli domova na gauciku. Twisted Evil Smile Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 11:22 pm

toto kolo sme opat dokazali ze futbal sme hrat nezabudli noo viac ma tesia 4 goly ako predvedena hra...noo sice keby sme dali uz do konca 4 goly vzdy tak by som nebol smutny nooo...stale verim na UEFU a ked nie tak sa do nej prebojujeme cez Intertoto...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 11:50 pm

lampard napísal:
avs.roy napísal:
avs.roy sa len teraz vratil z dvojtyzdnovej dovolenky. nebodaj som vam tu chybal? Very Happy Bol som schvalne tam, kde nebudu ziadne vymozenosti dnesnej doby, ziadna TV, net a podobne... o vysledkoch ci uz v PL alebo v LM som do dnesneho dna nemal ani sajnu! Takze v skratke - L'pool doma som tipoval 2:0, v Rime by som bol rad za remizku, takto som ale ovela viac happy (dalsi v poradi na vyradenie je Barca), Astonka doma - "za barak", no a dnesny zapas na Riverside asi zasluzena plichta. Naskok 4 body na Chelsea je zatial ok, pretoze si nemyslim, ze na Bridge prehrame. Ale uvidime... ze Lampard? Very Happy

No su to sice len tri body ktore aj keby sme doma "vydolovali" tak ste lepsi o skore..Very Happy Bezpodmienecne musite este zavahat..Tipujem to na Hammers..Co ty?? Very Happy

to skore +18 na vas je vlastne stvrtym bodom... Hammers? uz nie, na Trafforde urcite nie... Najvacsie obavy mam zo zranenej dvojice Rio+Nemanja, to je asi to posledne, co sme prave teraz potrebovali. Rio by mal byt spat uz na zapas v Blackburne (tam si ho pozriem osobne) a spolu by uz mali nastupit na Bridge. A to je podstatne, staci tam uhrat bod a titul je nas...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyPo apríl 07, 2008 11:52 pm

Stoffo napísal:
Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.

K tvojim slovam sa uz dlhsie nevyjadrujem, len si tu dovolim dodat, ze Alex dokazal viac ako vasich poslednych 10 trenerov dohromady...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyUt apríl 08, 2008 12:04 am

avs.roy napísal:
lampard napísal:
avs.roy napísal:
avs.roy sa len teraz vratil z dvojtyzdnovej dovolenky. nebodaj som vam tu chybal? Very Happy Bol som schvalne tam, kde nebudu ziadne vymozenosti dnesnej doby, ziadna TV, net a podobne... o vysledkoch ci uz v PL alebo v LM som do dnesneho dna nemal ani sajnu! Takze v skratke - L'pool doma som tipoval 2:0, v Rime by som bol rad za remizku, takto som ale ovela viac happy (dalsi v poradi na vyradenie je Barca), Astonka doma - "za barak", no a dnesny zapas na Riverside asi zasluzena plichta. Naskok 4 body na Chelsea je zatial ok, pretoze si nemyslim, ze na Bridge prehrame. Ale uvidime... ze Lampard? Very Happy

No su to sice len tri body ktore aj keby sme doma "vydolovali" tak ste lepsi o skore..Very Happy Bezpodmienecne musite este zavahat..Tipujem to na Hammers..Co ty?? Very Happy

to skore +18 na vas je vlastne stvrtym bodom... Hammers? uz nie, na Trafforde urcite nie... Najvacsie obavy mam zo zranenej dvojice Rio+Nemanja, to je asi to posledne, co sme prave teraz potrebovali. Rio by mal byt spat uz na zapas v Blackburne (tam si ho pozriem osobne) a spolu by uz mali nastupit na Bridge. A to je podstatne, staci tam uhrat bod a titul je nas...

No na nas uz mozu byt ready kolko chcu ale na nasu ofenzivu nemaju Twisted Evil Ale kym nebudu spolu tak je vasa obrana slaba cize toho moze vyuzit napriklad aj taky Arsenal
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyUt apríl 08, 2008 10:00 am

to máš pravdu...dokázal fakt veľa fergason, ale pravdou aj je, že som tiež pár krát ( Wink ) zachytil výhovorky na rozhodcov po prehratom zápase - ale zase musím priznať, že je objektívnejší ako iní trénery napr. v nemeckej lige, keď pozerám ich vyjadrenia po zápasoch Laughing

avs.roy napísal:
K tvojim slovam sa uz dlhsie nevyjadrujem, len si tu dovolim dodat, ze Alex dokazal viac ako vasich poslednych 10 trenerov dohromady...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyUt apríl 08, 2008 1:55 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.

K tvojim slovam sa uz dlhsie nevyjadrujem, len si tu dovolim dodat, ze Alex dokazal viac ako vasich poslednych 10 trenerov dohromady...
pocuvaj ja tu hovorim o sympatii nie o uspechoch najlepsimi trenermi na svete su podla mna: Wenger,Mourinho,Spalletti,Klinsmann mozno este Benitez
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyUt apríl 08, 2008 3:47 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.

K tvojim slovam sa uz dlhsie nevyjadrujem, len si tu dovolim dodat, ze Alex dokazal viac ako vasich poslednych 10 trenerov dohromady...
pocuvaj ja tu hovorim o sympatii nie o uspechoch najlepsimi trenermi na svete su podla mna: Wenger,Mourinho,Spalletti,Klinsmann mozno este Benitez

no sympatie riesit nejdem...a neviem ako si robil ten rebricek ale podla uspechov trenerov urcite nie...mourinho medzi najuspesnejsimi trenermi sveta? klinsmann? ved ten chlapik nic nedokazal, spalleti? mozno wenger a benitez a nespomenul si ludi ako cappelo, anceloti, houlier, robson...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyUt apríl 08, 2008 4:00 pm

klinsmann niečo dokázal...tretie miesto na MS...ale nič viac. to je pravda..uvidíme, čo ukáže čas... Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyUt apríl 08, 2008 4:01 pm

jarci napísal:
klinsmann niečo dokázal...tretie miesto na MS...ale nič viac. to je pravda..uvidíme, čo ukáže čas... Smile

lenze to je velmi malo... to nic neznamena...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 EmptyUt apríl 08, 2008 4:05 pm

to, že je to veľmi málo súhlas...

že to nič neznamená Exclamation nechápem...ja by som považoval za úspech, keby som svoj tím dokaučoval k tretiemu miestu na MS....na to, že nepatrí k najskúsenejším trénerom to niečo znamená..., ale u teba je zjavne aj hitzfeld trénersky odpad.... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 13 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 13 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: