world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyPo marec 24, 2008 3:32 pm

Stoffo napísal:
Podla mna na titul to bude duo Chelsea.United klucovy bude zapas na Stamford Bridge Chelsea-Manchester ak ten zapas Blues vyhraju pojdu na titul.Arsenal je podla mna von z hry a preco?remizy s Wiganom,Birminghamom,Boro,prehra s Chelsea...proste spatna forma skoda fandil som im najviac ale v sucasnosti je treba povedat ze Gunners nato nemaju.A ak si mam vybrat medzi Chelsea a United tak radsej Chelsea.

Skoda ze ten zapas medzi nami a United je az predposledny v sezone tejto..Sad
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyPo marec 24, 2008 3:43 pm

lampard napísal:
Stoffo napísal:
Podla mna na titul to bude duo Chelsea.United klucovy bude zapas na Stamford Bridge Chelsea-Manchester ak ten zapas Blues vyhraju pojdu na titul.Arsenal je podla mna von z hry a preco?remizy s Wiganom,Birminghamom,Boro,prehra s Chelsea...proste spatna forma skoda fandil som im najviac ale v sucasnosti je treba povedat ze Gunners nato nemaju.A ak si mam vybrat medzi Chelsea a United tak radsej Chelsea.

Skoda ze ten zapas medzi nami a United je az predposledny v sezone tejto..Sad

prehrate az v predposlednom zapase Razz
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyPo marec 24, 2008 4:07 pm

Tarzan napísal:
lampard napísal:
Stoffo napísal:
Podla mna na titul to bude duo Chelsea.United klucovy bude zapas na Stamford Bridge Chelsea-Manchester ak ten zapas Blues vyhraju pojdu na titul.Arsenal je podla mna von z hry a preco?remizy s Wiganom,Birminghamom,Boro,prehra s Chelsea...proste spatna forma skoda fandil som im najviac ale v sucasnosti je treba povedat ze Gunners nato nemaju.A ak si mam vybrat medzi Chelsea a United tak radsej Chelsea.

Skoda ze ten zapas medzi nami a United je az predposledny v sezone tejto..Sad

prehrate az v predposlednom zapase Razz

Noo..Myslim ze ten zapas rozhodne o vsetkom..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyPo marec 24, 2008 9:11 pm

Tarzan napísal:
nas sobotny zapas proti mackam hruza des....to je tym ze mi blby sef dava makat cez vikendy a nemozem povzbudit mojich hrdinov...noo este stale verim pohar UEFA aspon...vysledkove krizy mali aj vacsie kluby a my sa hadam z toho oklepeme...a zacneme hrat normalny futbal...lebo v poslednom case hrame ako ........ cize dost blbo...max po 16 a potom sme neni nebezpecny... Rolling Eyes

no aj arsenal je v strasnej krize...akoby sme ani nesli nikdy skorovat, ziadne nebezpecenstvo
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyPo marec 24, 2008 9:31 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
nas sobotny zapas proti mackam hruza des....to je tym ze mi blby sef dava makat cez vikendy a nemozem povzbudit mojich hrdinov...noo este stale verim pohar UEFA aspon...vysledkove krizy mali aj vacsie kluby a my sa hadam z toho oklepeme...a zacneme hrat normalny futbal...lebo v poslednom case hrame ako ........ cize dost blbo...max po 16 a potom sme neni nebezpecny... Rolling Eyes

no aj arsenal je v strasnej krize...akoby sme ani nesli nikdy skorovat, ziadne nebezpecenstvo

asi su nase osudy a osudy villans pretate a spojene spolu, uz teda vieme v com je nasa kriza, AV nas brzdi, nech uz konecne ten vas O'neill nieco vymysli Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyUt marec 25, 2008 11:58 am

lampard napísal:
Stoffo napísal:
Podla mna na titul to bude duo Chelsea.United klucovy bude zapas na Stamford Bridge Chelsea-Manchester ak ten zapas Blues vyhraju pojdu na titul.Arsenal je podla mna von z hry a preco?remizy s Wiganom,Birminghamom,Boro,prehra s Chelsea...proste spatna forma skoda fandil som im najviac ale v sucasnosti je treba povedat ze Gunners nato nemaju.A ak si mam vybrat medzi Chelsea a United tak radsej Chelsea.

Skoda ze ten zapas medzi nami a United je az predposledny v sezone tejto..Sad
to si chcel naznacit ze budete spolu vo finale LM?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyUt marec 25, 2008 12:16 pm

Stoffo napísal:
lampard napísal:
Stoffo napísal:
Podla mna na titul to bude duo Chelsea.United klucovy bude zapas na Stamford Bridge Chelsea-Manchester ak ten zapas Blues vyhraju pojdu na titul.Arsenal je podla mna von z hry a preco?remizy s Wiganom,Birminghamom,Boro,prehra s Chelsea...proste spatna forma skoda fandil som im najviac ale v sucasnosti je treba povedat ze Gunners nato nemaju.A ak si mam vybrat medzi Chelsea a United tak radsej Chelsea.

Skoda ze ten zapas medzi nami a United je az predposledny v sezone tejto..Sad
to si chcel naznacit ze budete spolu vo finale LM?

To zrovna ne..Pisal som ze v zapas s MU mame v lige az predposleny..Very Happy Ale bol by som rad keby sme sa stretli vo finale..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyUt marec 25, 2008 12:56 pm

lampard napísal:
Stoffo napísal:
lampard napísal:
Stoffo napísal:
Podla mna na titul to bude duo Chelsea.United klucovy bude zapas na Stamford Bridge Chelsea-Manchester ak ten zapas Blues vyhraju pojdu na titul.Arsenal je podla mna von z hry a preco?remizy s Wiganom,Birminghamom,Boro,prehra s Chelsea...proste spatna forma skoda fandil som im najviac ale v sucasnosti je treba povedat ze Gunners nato nemaju.A ak si mam vybrat medzi Chelsea a United tak radsej Chelsea.

Skoda ze ten zapas medzi nami a United je az predposledny v sezone tejto..Sad
to si chcel naznacit ze budete spolu vo finale LM?

To zrovna ne..Pisal som ze v zapas s MU mame v lige az predposleny..Very Happy Ale bol by som rad keby sme sa stretli vo finale..
no Rimania alebo my to Manchestru prekazime neboj sa.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyUt marec 25, 2008 2:23 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
nas sobotny zapas proti mackam hruza des....to je tym ze mi blby sef dava makat cez vikendy a nemozem povzbudit mojich hrdinov...noo este stale verim pohar UEFA aspon...vysledkove krizy mali aj vacsie kluby a my sa hadam z toho oklepeme...a zacneme hrat normalny futbal...lebo v poslednom case hrame ako ........ cize dost blbo...max po 16 a potom sme neni nebezpecny... Rolling Eyes

no aj arsenal je v strasnej krize...akoby sme ani nesli nikdy skorovat, ziadne nebezpecenstvo

asi su nase osudy a osudy villans pretate a spojene spolu, uz teda vieme v com je nasa kriza, AV nas brzdi, nech uz konecne ten vas O'neill nieco vymysli Very Happy

noo O´Neill moze vymyslat ked to nejde chalanom na ihrisku...noo asi sa pokakali z vysokeho postavenia a zvazuje ich nervozita alebo ja neviem...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyŠt marec 27, 2008 5:38 pm

ja len tak okrajovo :tvrdili ste tu ze ked sledujete La ligu tak horna cast zapasov je kvalitna a dobra a ked hraju dve musztva o stredu tabulky slaby nudny futbal tak ja len tak okrajovo zapas Newcastle-Fulham minule tu Tarzan a este niekto z fanusikov gunners uz si nepametam presne kto tvrdili ze ako sa v anglicku uzasne bojuje o zachranu tak som si pozrel na Prime duel Newcastle-Fulham to nebola nuda to bol Hnus-sami komentatori a hosti v studiu primy hovorili ze ten zapas bol urovnou pod PRIEMEROM ceskej ligy a ja mozem dodat ze ten zapas bol pod urovnou slovenskej ligy-tak taky duel Slovan-trnava bol stokrat lepsi.A na galaxii som si pozrel duel Reading-Birimngham a na sport1 potom duel Bundesligy Hanburg-Dortmund suboj 3 s 10 tak to bol ovela lepsi futbal.Taze asi tak sa bojuje o zachranu v anglicku a to ze yv hovorite ze anglicka liga je kvalitnejsia a na oko krajsia ako spanielska a ja hovorim ze je to 50:50 som mohol kludne zmenit nato ze spanielska je lepsia.A z minuleho vikenda mam jasne dokazy okrem zapasov mustviev z prvej desiatky aj to som prehnal sa na ten futbal neda pozerat-a zvelicil som to pretoze tiez som minule sledoval Everton-reading a tiez to stalo za velky prd.A to hral 5 s 15.Taze s tou uzasnou kvalitou anglickej ligy by som zase az tak neprehanal.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyŠt marec 27, 2008 6:13 pm

mnohe duely v boji o zachranu v PL dosahuju slusnu uroven a tam vidno ze BOJUJU o tu zachranu a to skoro doslovne a navyse nie je to len kvalita dueolov co mozes vidiet v hocitkorych zapasoch PL, celkove je to cosi do coho sa musis vzit a chapat tomu, ta atmosfera... tomu ak neporozumies tak jasne ze budes tvrdit toto, futbal je omnoho viac nez pastva pre oci a zvlast ten co sa hra v anglicku
Návrat hore Goto down
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyŠt marec 27, 2008 9:29 pm

zápas NuFC - Fulham byla výjimka, která potvrzuje pravidlo, oba týmy jsou ve sračkách, herně se ani jednomu totálně nedaří, tak bylo jasné, že ten fotbal bude stát za hovno.....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptySo marec 29, 2008 5:12 pm

32. Kolo

16:00 Sunderland - West Ham 2:1

16:00 Portsmouth FC - Wigan 2:0

16:00 Reading - Blackburn 0:0

16:00 Derby County - Fulham FC 2:2

16:00 Birmingham - Man. City 3:1

16:00 Bolton - Arsenal FC 2:3

18:15 Man. Utd - Aston Villa

30.03. Chelsea FC - M'brough

30.03. Tottenham - Newcastle

30.03. Liverpool - Everton FC
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptySo marec 29, 2008 8:17 pm

No prave som dopozeral nadhenry zapas v Boltone. Prvych 15-25 minut bolo uplne v rezii arsenalu...zopar mini sanci...bolton takmer nic..potom ako vzdy chvilka nekoncentracie a uz to bolo tam, chybu spravili toure a predtym diaby s clichym na lavej strane. Druhy gol bol opat obrovska chyba v obrane...flamini stratil loptu tesne pred 16 a gallas to este tecoval pred almuniom. To nas dalo dost do kolien, o vyluceni diabyho ani nehovoriac...vylucenie bolo spravne, abou loptu v tej rychlosti netrafil. Na to vsetko nasledovalo prvych 15-20 minut druheho polcasu ked nas bolton zatlacil pred nasu 16, v tych momentoch sme vyzerali dost bezradne, dvojite striedanie Wallcot a Ade za Senderosa a Bendtnera ozivilo hru...opat sme si zacali vytvarat sance a nakoniec sme to otocili...konecne sa na nas usmialo aj stastie pri poslendom gole...vitazstvo z pohladu title race nemusi nic riesti ale sposob akym sme ho dosiahli moze byt velmi dolezity. A teraz drzme vsetci palce astonke
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptySo marec 29, 2008 10:16 pm

cuban napísal:
No prave som dopozeral nadhenry zapas v Boltone. Prvych 15-25 minut bolo uplne v rezii arsenalu...zopar mini sanci...bolton takmer nic..potom ako vzdy chvilka nekoncentracie a uz to bolo tam, chybu spravili toure a predtym diaby s clichym na lavej strane. Druhy gol bol opat obrovska chyba v obrane...flamini stratil loptu tesne pred 16 a gallas to este tecoval pred almuniom. To nas dalo dost do kolien, o vyluceni diabyho ani nehovoriac...vylucenie bolo spravne, abou loptu v tej rychlosti netrafil. Na to vsetko nasledovalo prvych 15-20 minut druheho polcasu ked nas bolton zatlacil pred nasu 16, v tych momentoch sme vyzerali dost bezradne, dvojite striedanie Wallcot a Ade za Senderosa a Bendtnera ozivilo hru...opat sme si zacali vytvarat sance a nakoniec sme to otocili...konecne sa na nas usmialo aj stastie pri poslendom gole...vitazstvo z pohladu title race nemusi nic riesti ale sposob akym sme ho dosiahli moze byt velmi dolezity. A teraz drzme vsetci palce astonke

No to sme teda drzali Very Happy:D Dostali este vecsi vyprask...Inak neviete kde je asv.roy??
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 12:50 am

no dnes sme opät prehrali a to o 4 goly Evil or Very Mad jaj momentalne je ansa forma biedna aj ked tento zapas sme nehrali tak hrozne a dufam ze pride zlepsenie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 11:27 am

spike24 napísal:
no dnes sme opät prehrali a to o 4 goly Evil or Very Mad jaj momentalne je ansa forma biedna aj ked tento zapas sme nehrali tak hrozne a dufam ze pride zlepsenie

no obrana bola dost tragicka..hlavne ten prvy ronaldov gol Evil or Very Mad , ale treba uznat ze manu hraju dobry stuff
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 1:49 pm

cuban napísal:
spike24 napísal:
no dnes sme opät prehrali a to o 4 goly Evil or Very Mad jaj momentalne je ansa forma biedna aj ked tento zapas sme nehrali tak hrozne a dufam ze pride zlepsenie

no obrana bola dost tragicka..hlavne ten prvy ronaldov gol Evil or Very Mad , ale treba uznat ze manu hraju dobry stuff

no tak v tom s tebou suhlasim ze obrana nehrala dobre vidno to aj v poslednych nasich zapasoch ze obrana nejako prestava hrat a tak to potom dopadne Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 1:57 pm

spike24 napísal:
cuban napísal:
spike24 napísal:
no dnes sme opät prehrali a to o 4 goly Evil or Very Mad jaj momentalne je ansa forma biedna aj ked tento zapas sme nehrali tak hrozne a dufam ze pride zlepsenie

no obrana bola dost tragicka..hlavne ten prvy ronaldov gol Evil or Very Mad , ale treba uznat ze manu hraju dobry stuff

no tak v tom s tebou suhlasim ze obrana nehrala dobre vidno to aj v poslednych nasich zapasoch ze obrana nejako prestava hrat a tak to potom dopadne Evil or Very Mad
pozri ,nic v zlom ale mam pocit ze obrana astonky je celkovo tragicka ved pocet inkasovanych golov sa velmi vzdaluje od spicky v podstate je to skoro dvojnasobok toho co dostali muzstva z prvej patky ,to je moc.S tymto velmi do europy nepojdu bohuzial lebo AV je muzstvo ktoremu ja vzdy drzim prsty samozrejme ak nehraju s AFC
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 2:22 pm

marek77 napísal:
spike24 napísal:
cuban napísal:
spike24 napísal:
no dnes sme opät prehrali a to o 4 goly Evil or Very Mad jaj momentalne je ansa forma biedna aj ked tento zapas sme nehrali tak hrozne a dufam ze pride zlepsenie

no obrana bola dost tragicka..hlavne ten prvy ronaldov gol Evil or Very Mad , ale treba uznat ze manu hraju dobry stuff

no tak v tom s tebou suhlasim ze obrana nehrala dobre vidno to aj v poslednych nasich zapasoch ze obrana nejako prestava hrat a tak to potom dopadne Evil or Very Mad
pozri ,nic v zlom ale mam pocit ze obrana astonky je celkovo tragicka ved pocet inkasovanych golov sa velmi vzdaluje od spicky v podstate je to skoro dvojnasobok toho co dostali muzstva z prvej patky ,to je moc.S tymto velmi do europy nepojdu bohuzial lebo AV je muzstvo ktoremu ja vzdy drzim prsty samozrejme ak nehraju s AFC

no na europu uz mozu pomaly zabudnut
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 8:42 pm

mozme zabudnut na europu??? este je v hre intertoto...cize stale sa o nieco hra...a takisto moze arsenal zabudnut na titul...

a co ked dostavame plno golov?? ked dame viac tak je to jedno aj 10:9 je vitazstvo...dali sme viac golov ako kluby pred nami a o 4 menej ako hracka a kolonia takze to je jedno...

na Man U nevieme hrat v poslednej dobe sme prehravali 3:0 teraz 4:0
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 10:00 pm

Tarzan napísal:
mozme zabudnut na europu??? este je v hre intertoto...cize stale sa o nieco hra...a takisto moze arsenal zabudnut na titul...

a co ked dostavame plno golov?? ked dame viac tak je to jedno aj 10:9 je vitazstvo...dali sme viac golov ako kluby pred nami a o 4 menej ako hracka a kolonia takze to je jedno...

na Man U nevieme hrat v poslednej dobe sme prehravali 3:0 teraz 4:0
Hej Arsenal moze zabudnut na titul-mozno ale sanca je a ked nie tak LM nikto nevyfukne no s astonkou je to ine 4bodove manko na Portsmouth.
Ako vravis vela dostanu ale aj daju no ked je obrana na nic ,zaberie vzdy utok? Alebo dude aj superova obrana nanic?
to je jedno ale vidim AV realne v UEFA lebo ked pozries poslednych 6 zapasov tak okrem Evertonu ziadny vazny super takze ak zaberu tak minimalne 6 miesto im neujde
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 10:19 pm

Tarzan napísal:
mozme zabudnut na europu??? este je v hre intertoto...cize stale sa o nieco hra...a takisto moze arsenal zabudnut na titul...

a co ked dostavame plno golov?? ked dame viac tak je to jedno aj 10:9 je vitazstvo...dali sme viac golov ako kluby pred nami a o 4 menej ako hracka a kolonia takze to je jedno...

na Man U nevieme hrat v poslednej dobe sme prehravali 3:0 teraz 4:0

no ked myslis...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyNe marec 30, 2008 11:19 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
mozme zabudnut na europu??? este je v hre intertoto...cize stale sa o nieco hra...a takisto moze arsenal zabudnut na titul...

a co ked dostavame plno golov?? ked dame viac tak je to jedno aj 10:9 je vitazstvo...dali sme viac golov ako kluby pred nami a o 4 menej ako hracka a kolonia takze to je jedno...

na Man U nevieme hrat v poslednej dobe sme prehravali 3:0 teraz 4:0

no ked myslis...

myslim ze sanca an europu tu je ved ak to tak pocitame ak nie priamo pohar uefa tak aj intertoto ale pred nami je portsmouth ktory este hraje FA ak ho vyhraje tak automaticky nepojde do uefy 6 tym ale siedmy a osmemu by mal ostat intertoto cup alebo sa mylim?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 EmptyPo marec 31, 2008 1:21 pm

spike24 napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
mozme zabudnut na europu??? este je v hre intertoto...cize stale sa o nieco hra...a takisto moze arsenal zabudnut na titul...

a co ked dostavame plno golov?? ked dame viac tak je to jedno aj 10:9 je vitazstvo...dali sme viac golov ako kluby pred nami a o 4 menej ako hracka a kolonia takze to je jedno...

na Man U nevieme hrat v poslednej dobe sme prehravali 3:0 teraz 4:0

no ked myslis...

myslim ze sanca an europu tu je ved ak to tak pocitame ak nie priamo pohar uefa tak aj intertoto ale pred nami je portsmouth ktory este hraje FA ak ho vyhraje tak automaticky nepojde do uefy 6 tym ale siedmy a osmemu by mal ostat intertoto cup alebo sa mylim?
lenze o skore za vami je man city a taky west ham straca len 5 bodov...bude to este tazke...a intertoto to nie je velmi vyhra teda...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 12 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: