world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyŠt september 18, 2008 11:57 am

well..that shows your class and class of your club as well
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe september 21, 2008 12:07 am

Blackburn Rovers - Fulham 1:0
Liverpool - Stoke City 0:0
Sunderland - Middlesbrough 2:0
WHU - Newcastle United 3:1
Bolton Wanderers - Arsenal 1:3
Stoke City - Everton 2:3

Vysledky dnesnych sobotnajsich zapasov.. Nic co by prekvapilo..Smile Mozno ten Liverpool


Naposledy upravil Lacoste dňa Ne september 21, 2008 11:19 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe september 21, 2008 1:53 am

Lacoste napísal:
Blackburn Rovers - Fulham 1:0
Liverpool - Stoke City 0:0
Sunderland - Middlesbrough 2:0
WHU - Newcastle United 3:1
Bolton Wanderers - Arsenal 1:3
Stoke City - Everton 2:3

Vysledky dnesnych sobotnajsich zapasov.. Nic co by prekvapilo..Smile Mozno ten Liverpool

Tak ten LFC teda prekvapenie bolo! A este mi prezrad, ci hrala na Anfielde rezerva Stoke City, kedze podla teba v ten isty den hral Stoke City doma s Evertonom? Alebo Acko ukopalo plichtu a rezerva prehrala s Toffees? Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe september 28, 2008 12:01 pm

Everton FC - Liverpool 0:2
Fulham FC - West Ham 1:2
M'brough - W. B. A. 0:1
Man. Utd - Bolton 2:0
Newcastle - Blackburn 1:2
Aston Villa - Sunderland 2:1
Stoke City - Chelsea FC 0:2
Arsenal FC - Hull City 1:2
14:30 Portsmouth - Tottenham
17:00 Wigan - Man. City

vcera som mohol vidiet len dva zapasy, manu a arsenal

manu bol proti boltonu o nieco lepsim timom aj ked bolton hrozil z breakov a mal tam zopar svetlych momentov, manu hralo vacsinou po 16 a bol to taky skorej platonicky tlak, sance mali ale vela a tutoviek ich nebolo, potom ronaldo ukazal preco je naj hrac na svete a uz je naozaj zdravy a back to his best, naozaj ocividny dive ktory videli aj ludia znacne zrakovo postihnuty ale rob styles s troska inym postihnutim nie...takto dosiahol manu rozhodujuci gol ale po prichode sholesa a rooneyho to hlavne wayne pekne rozhybal...credit where is due...aj ked bolton uz nehral v takej forme ako za stavu 0-0, potom este rooney pridal gol po naozaj peknej akcii a dobrom zakonceni...

no a arsenal...nebolo to zle, aj my sme boli lepsi ale ten tlak bol rovnako trocha bezzuby dalo by sa povedat...par naozaj slubnych sanci, wallcot sa zamotal s loptou ked siel sam na brankara, rovnako wallcot mohol davat z velmi dobrej pozicie z prvej ale zobral si este dalsie dva dotyky a zase sa zamotal, adebayor opat potvrdil ze proste nevie co je to offside, v klude mohol ist sam na branku...v druhom polcase asi to iste, padol aj gol, myslim ze ho dal cesc s prispenim obrancu hullu, potom ale geovanni utesenou strelou vyrovnal...naozaj krasny gol nechytatelny aj ked ho mohol fabregas zobrat ovela skorej, predsa len nemoze mat hrac v takejto pozicii tolko casu a geovanni ho mal tolko ze si mohol este aj vyhonit aj keby mal problemy s prostatou, no a nakoniec same old storry gallas a gol z rohu, snad jedine dve vaznejsie situacie co mal hull vyuzil na dva goly...ale isli tomu oproti a zasluzili si to....arsenal podal solidny vykon ale treba byt viac dorazny v zakonceni a final third a hlavne treba viac chciet...nic sa neda robit treba sa z toho poucit
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe september 28, 2008 12:13 pm

cuban napísal:
Everton FC - Liverpool 0:2
Fulham FC - West Ham 1:2
M'brough - W. B. A. 0:1
Man. Utd - Bolton 2:0
Newcastle - Blackburn 1:2
Aston Villa - Sunderland 2:1
Stoke City - Chelsea FC 0:2
Arsenal FC - Hull City 1:2
14:30 Portsmouth - Tottenham
17:00 Wigan - Man. City

vcera som mohol vidiet len dva zapasy, manu a arsenal

manu bol proti boltonu o nieco lepsim timom aj ked bolton hrozil z breakov a mal tam zopar svetlych momentov, manu hralo vacsinou po 16 a bol to taky skorej platonicky tlak, sance mali ale vela a tutoviek ich nebolo, potom ronaldo ukazal preco je naj hrac na svete a uz je naozaj zdravy a back to his best, naozaj ocividny dive ktory videli aj ludia znacne zrakovo postihnuty ale alan wiley s troska inym postihnutim nie...takto dosiahol manu rozhodujuci gol ale po prichode sholesa a rooneyho to hlavne wayne pekne rozhybal...credit where is due...aj ked bolton uz nehral v takej forme ako za stavu 0-0, potom este rooney pridal gol po naozaj peknej akcii a dobrom zakonceni...

no a arsenal...nebolo to zle, aj my sme boli lepsi ale ten tlak bol rovnako trocha bezzuby dalo by sa povedat...par naozaj slubnych sanci, wallcot sa zamotal s loptou ked siel sam na brankara, rovnako wallcot mohol davat z velmi dobrej pozicie z prvej ale zobral si este dalsie dva dotyky a zase sa zamotal, adebayor opat potvrdil ze proste nevie co je to offside, v klude mohol ist sam na branku...v druhom polcase asi to iste, padol aj gol, myslim ze ho dal cesc s prispenim obrancu hullu, potom ale geovanni utesenou strelou vyrovnal...naozaj krasny gol nechytatelny aj ked ho mohol fabregas zobrat ovela skorej, predsa len nemoze mat hrac v takejto pozicii tolko casu a geovanni ho mal tolko ze si mohol este aj vyhonit aj keby mal problemy s prostatou, no a nakoniec same old storry gallas a gol z rohu, snad jedine dve vaznejsie situacie co mal hull vyuzil na dva goly...ale isli tomu oproti a zasluzili si to....arsenal podal solidny vykon ale treba byt viac dorazny v zakonceni a final third a hlavne treba viac chciet...nic sa neda robit treba sa z toho poucit
dneska nejako nemám čas si prečítať report na eurofotbale a výsledky vidím až teraz to arsenal fakt prehral s hullom??to akože vidím dobre??inak avs.roy tu dával že som zvedavý koľko banánov dostanu hull na emirates-no pekne,pekne
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo september 29, 2008 4:33 pm

ten manchester som pozeral celý...bol som trošku znechutený....ako cuban písal, prevaha manU ale total bezzubá a čo ten hráč boltonu v prvom polčase zahodil...som nepochopil ako to netrafil....a ronaldo urobil v tomto zápase fakt len to čo vie - faul nafilmoval ale na druhej strane nahral krásnu pätičku roonymu, ktorý pekne skóroval....ale celý výsledok ovplyvnil ten prvý gól...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo september 29, 2008 8:27 pm

jarci napísal:
ten manchester som pozeral celý...bol som trošku znechutený....ako cuban písal, prevaha manU ale total bezzubá a čo ten hráč boltonu v prvom polčase zahodil...som nepochopil ako to netrafil....a ronaldo urobil v tomto zápase fakt len to čo vie - faul nafilmoval ale na druhej strane nahral krásnu pätičku roonymu, ktorý pekne skóroval....ale celý výsledok ovplyvnil ten prvý gól...

Vitaj po dlhom case..Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyUt september 30, 2008 12:33 pm

heh....diky... Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyUt september 30, 2008 3:56 pm

jarci napísal:
heh....diky... Smile
ako ajrči chodíš do prešova na futbal??
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptySt október 01, 2008 1:05 pm

ani nie, lebo pracujem dočasne v BA, takže do prešova na zápasy by to bolo drahé...chcel som ísť na slovan-prešov, ale potom som bol rád, že som nešiel lebo to bola bieda...dúfam, že sa udržíme v prvej lige... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptySt október 01, 2008 3:28 pm

jarci napísal:
ani nie, lebo pracujem dočasne v BA, takže do prešova na zápasy by to bolo drahé...chcel som ísť na slovan-prešov, ale potom som bol rád, že som nešiel lebo to bola bieda...dúfam, že sa udržíme v prvej lige... Rolling Eyes

Bieda ani ne..Smile Skor ocakavany vysledok..MAJSTER sa vratil!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptySt október 01, 2008 7:37 pm

jarci napísal:
ani nie, lebo pracujem dočasne v BA, takže do prešova na zápasy by to bolo drahé...chcel som ísť na slovan-prešov, ale potom som bol rád, že som nešiel lebo to bola bieda...dúfam, že sa udržíme v prvej lige... Rolling Eyes
čo??tak to určite!vypadne buď artmedia alebo vion prešov v žiadnom prípade veď ste piaty či akí takže zatiaľ super na nováčika
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe október 05, 2008 7:28 pm

Vysledky 7. kola PL:


West Bromwich Albion - Fulham FC 1:0

Sunderland AFC - Arsenal FC 1:1

Wigan Athletic - Middlesborough FC 0:1

Blackburn Rovers - Manchester United FC 0:2

West Ham United - Bolton Wanderers 1:3

Chelsea FC - Aston Villa FC 2:0

Manchester City FC - Liverpool FC 2:3

Portsmouth FC - Stoke City 2:1

Tottenham Hotspur - Hull City 0:1


Skoda, ze Black Cats to neudrzali a dostali vyrovnavajuci gol v nadstavenom case. Potesili by ma... Trochu ma prekvapilo aj ManCity, ze to za polcas Liverpoolu "pustili", ale vylucenie Garrida zahralo Reds do karat. No ale jednoznacny a dalsi "shock win" na severe Londona v podani Tigers! Kua, ved oni su TRETI, I just can't believe it man! C'mon U Tigers! Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe október 05, 2008 7:47 pm

j no dalsi zly vysledok, aj ked sme sunderland k nicomu nepustili a dominovali...podla vacsiny ludi bol ten neuznany gol regularny ale to riesit nejdem...skoda...a ak sledujes epl co podla mna sledujes tak by bol shock win ak by vyhrali sp*rs...takyto vysledok sa dal fakt cakat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe október 05, 2008 8:06 pm

cuban napísal:
j no dalsi zly vysledok, aj ked sme sunderland k nicomu nepustili a dominovali...podla vacsiny ludi bol ten neuznany gol regularny ale to riesit nejdem...skoda...a ak sledujes epl co podla mna sledujes tak by bol shock win ak by vyhrali sp*rs...takyto vysledok sa dal fakt cakat

Este doplnim:

Everton FC - Newcastle United 2:2

Akurat som sa stahoval do noveho domu, mal som na starosti uplne ine veci ako aledovanie PL a po dlhom case som videl z PL akurat pred chvilou Everton-Newcastle. Necakaj, ze Spurs sa budu topit na dne tabulky celu sezonu a tak so si povedal, ze prave Tigers budu ich dnesnou obetou. Stal sa vsak opak (ja som tento vysledok urcite necakal) a Tigers su na "Champions league spot", co mi po siedmych kolach stale pripada neuveritelne, hlavne ked uvazim, ako ste Tigers vsetci odpisovali a nielen vy, ale aj bookmakeri. Taky stred tabulky a zarucena buduca sezona v PL by bol pre nich skvely uspech. Ved na jar 2004 hrali este 4.anglicku ligu (League Two)...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe október 05, 2008 9:08 pm

pri vsetkej slusnosti musim skonstatovat, ze od zaciatku sezony hrame uplny kkt, co je to za utok ked sa dokaze presadit len cez deravu obranu porta alebo newcastle, chybaju nam zraneni hraci a niekto vedla cesca, obrana sa musi spamatat a ade tiez lebo bendtner toho z lavicky spravi viac nez on v zakladnej zostave, neviem ako dlho budeme hladat formu ale je dost mozne, ze nas to bude stat sancu na zisk titulu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe október 05, 2008 10:12 pm

pomalicky bergie este nie su ani vianoce...

hull podla mna skonci okolo 10-14 miesta a seriozne ti vravim a ze podla mna idu sp*rs dole tuto sezonu...aj derby malo o takomto case viac bodov v minulej sezone...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe október 05, 2008 11:26 pm

Bergie6 napísal:
pri vsetkej slusnosti musim skonstatovat, ze od zaciatku sezony hrame uplny kkt, co je to za utok ked sa dokaze presadit len cez deravu obranu porta alebo newcastle, chybaju nam zraneni hraci a niekto vedla cesca, obrana sa musi spamatat a ade tiez lebo bendtner toho z lavicky spravi viac nez on v zakladnej zostave, neviem ako dlho budeme hladat formu ale je dost mozne, ze nas to bude stat sancu na zisk titulu

Zisk titulu?? To snad nemyslis vazne Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyNe október 05, 2008 11:28 pm

cuban napísal:
pomalicky bergie este nie su ani vianoce...

hull podla mna skonci okolo 10-14 miesta a seriozne ti vravim a ze podla mna idu sp*rs dole tuto sezonu...aj derby malo o takomto case viac bodov v minulej sezone...

Asi s tebou suhlasim. Ale spurs nepojde tuto sezonu dole..Zdvihnu sa a skoncia ako minulu sezonu.

A inak ASV.ROY tiez to nebolo pre mna ziadne prekvapenie..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo október 06, 2008 2:27 pm

keď sa bavíme o prekvapeniach tak pre mňa víťazstvo liverpoolu-no ja si myslí že táto sezóna už môže byť sezónou fc liverpool v boji o titul -inak arsenal som pozeral 1.polčas a bolo to také kostrbaté a akurát keď som vyšiel z vaňe tak dal cesc hlavou gól-takže som o nič podstatné neprišiel Very Happy ale podľa mňa je titul stratený to som hovoril na začiatku a mužstvo,ktoré nevyhrá v sunderlande a doma prehrá s hullom nemôže vyhrať titul-rozhodne sa medzi chelsea/liverpool a MOŽNO manchester united.spurs nevypadnú-newerím tomu.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo október 06, 2008 5:09 pm

Lacoste napísal:
Bergie6 napísal:
pri vsetkej slusnosti musim skonstatovat, ze od zaciatku sezony hrame uplny kkt, co je to za utok ked sa dokaze presadit len cez deravu obranu porta alebo newcastle, chybaju nam zraneni hraci a niekto vedla cesca, obrana sa musi spamatat a ade tiez lebo bendtner toho z lavicky spravi viac nez on v zakladnej zostave, neviem ako dlho budeme hladat formu ale je dost mozne, ze nas to bude stat sancu na zisk titulu

Zisk titulu?? To snad nemyslis vazne Very Happy

no a vy s tym fuzatym portugalcom a nestabilnymi vykonmi sa tiez nemate cim chvalit.. este sa boj ani nezacal, dovtedy sa moze stat vela veci ale momentalne je na tom nase muzstvo dost zle
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo október 06, 2008 5:18 pm

Stoffo napísal:
keď sa bavíme o prekvapeniach tak pre mňa víťazstvo liverpoolu-no ja si myslí že táto sezóna už môže byť sezónou fc liverpool v boji o titul -inak arsenal som pozeral 1.polčas a bolo to také kostrbaté a akurát keď som vyšiel z vaňe tak dal cesc hlavou gól-takže som o nič podstatné neprišiel Very Happy ale podľa mňa je titul stratený to som hovoril na začiatku a mužstvo,ktoré nevyhrá v sunderlande a doma prehrá s hullom nemôže vyhrať titul-rozhodne sa medzi chelsea/liverpool a MOŽNO manchester united.spurs nevypadnú-newerím tomu.

odohralo sa 7 zapasov ak sa nemylim, a stracame 4 body...to my akoze chces tvrdit ze barcelona ma strateny titul? lebo aj arsenal aj barca su na 4 mieste, vy stracate len o bod menej ako my a tiez ste nedokazali porazit velkokluby ako numancia alebo racing nehovoriac o tom ze hull aj sunderland su podla mna lepsie timi ako spomenute dve spanielske
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo október 06, 2008 6:18 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
keď sa bavíme o prekvapeniach tak pre mňa víťazstvo liverpoolu-no ja si myslí že táto sezóna už môže byť sezónou fc liverpool v boji o titul -inak arsenal som pozeral 1.polčas a bolo to také kostrbaté a akurát keď som vyšiel z vaňe tak dal cesc hlavou gól-takže som o nič podstatné neprišiel Very Happy ale podľa mňa je titul stratený to som hovoril na začiatku a mužstvo,ktoré nevyhrá v sunderlande a doma prehrá s hullom nemôže vyhrať titul-rozhodne sa medzi chelsea/liverpool a MOŽNO manchester united.spurs nevypadnú-newerím tomu.

odohralo sa 7 zapasov ak sa nemylim, a stracame 4 body...to my akoze chces tvrdit ze barcelona ma strateny titul? lebo aj arsenal aj barca su na 4 mieste, vy stracate len o bod menej ako my a tiez ste nedokazali porazit velkokluby ako numancia alebo racing nehovoriac o tom ze hull aj sunderland su podla mna lepsie timi ako spomenute dve spanielske
sunderland je určite lepší kádrovo ale hull??a koho majú dobrého-geovanni toho ,ktorého nechceli v man.city??inak nikoho proste nováčik,ktorý vyjde nahor a v jari klesne a skončí pri najlepšom okolo 15.miesta -racing je určite lepší ako hull a inak my sme aspoň s nováčikom neprehrali doma ako vy (aj keď to nie je žiadne ospravedlnenie ale rozdiel to je) a s racingom sme hrali 2.polčas super len sme nevedeli dať gól-inak dosť úbohé od teba tu spomínať zápasy z augusta prečo nespomenieš naše víťazstvá??keby to boli aspoň čerstvé zápasy ako tie vaše ale nie mesiac a pol staré.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo október 06, 2008 6:54 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
keď sa bavíme o prekvapeniach tak pre mňa víťazstvo liverpoolu-no ja si myslí že táto sezóna už môže byť sezónou fc liverpool v boji o titul -inak arsenal som pozeral 1.polčas a bolo to také kostrbaté a akurát keď som vyšiel z vaňe tak dal cesc hlavou gól-takže som o nič podstatné neprišiel Very Happy ale podľa mňa je titul stratený to som hovoril na začiatku a mužstvo,ktoré nevyhrá v sunderlande a doma prehrá s hullom nemôže vyhrať titul-rozhodne sa medzi chelsea/liverpool a MOŽNO manchester united.spurs nevypadnú-newerím tomu.

odohralo sa 7 zapasov ak sa nemylim, a stracame 4 body...to my akoze chces tvrdit ze barcelona ma strateny titul? lebo aj arsenal aj barca su na 4 mieste, vy stracate len o bod menej ako my a tiez ste nedokazali porazit velkokluby ako numancia alebo racing nehovoriac o tom ze hull aj sunderland su podla mna lepsie timi ako spomenute dve spanielske
sunderland je určite lepší kádrovo ale hull??a koho majú dobrého-geovanni toho ,ktorého nechceli v man.city??inak nikoho proste nováčik,ktorý vyjde nahor a v jari klesne a skončí pri najlepšom okolo 15.miesta -racing je určite lepší ako hull a inak my sme aspoň s nováčikom neprehrali doma ako vy (aj keď to nie je žiadne ospravedlnenie ale rozdiel to je) a s racingom sme hrali 2.polčas super len sme nevedeli dať gól-inak dosť úbohé od teba tu spomínať zápasy z augusta prečo nespomenieš naše víťazstvá??keby to boli aspoň čerstvé zápasy ako tie vaše ale nie mesiac a pol staré.

no a preco ty nespomenies nase vitazstva? uz si prosim neser do huby a daj s tym pokoj
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 EmptyPo október 06, 2008 7:05 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
keď sa bavíme o prekvapeniach tak pre mňa víťazstvo liverpoolu-no ja si myslí že táto sezóna už môže byť sezónou fc liverpool v boji o titul -inak arsenal som pozeral 1.polčas a bolo to také kostrbaté a akurát keď som vyšiel z vaňe tak dal cesc hlavou gól-takže som o nič podstatné neprišiel Very Happy ale podľa mňa je titul stratený to som hovoril na začiatku a mužstvo,ktoré nevyhrá v sunderlande a doma prehrá s hullom nemôže vyhrať titul-rozhodne sa medzi chelsea/liverpool a MOŽNO manchester united.spurs nevypadnú-newerím tomu.

odohralo sa 7 zapasov ak sa nemylim, a stracame 4 body...to my akoze chces tvrdit ze barcelona ma strateny titul? lebo aj arsenal aj barca su na 4 mieste, vy stracate len o bod menej ako my a tiez ste nedokazali porazit velkokluby ako numancia alebo racing nehovoriac o tom ze hull aj sunderland su podla mna lepsie timi ako spomenute dve spanielske
sunderland je určite lepší kádrovo ale hull??a koho majú dobrého-geovanni toho ,ktorého nechceli v man.city??inak nikoho proste nováčik,ktorý vyjde nahor a v jari klesne a skončí pri najlepšom okolo 15.miesta -racing je určite lepší ako hull a inak my sme aspoň s nováčikom neprehrali doma ako vy (aj keď to nie je žiadne ospravedlnenie ale rozdiel to je) a s racingom sme hrali 2.polčas super len sme nevedeli dať gól-inak dosť úbohé od teba tu spomínať zápasy z augusta prečo nespomenieš naše víťazstvá??keby to boli aspoň čerstvé zápasy ako tie vaše ale nie mesiac a pol staré.

no a preco ty nespomenies nase vitazstva? uz si prosim neser do huby a daj s tym pokoj
ja si seriem do huby??ach jaj si prečítaj môj príspevok hovoríme o aktuálnych zápasoch nie o augustových cuban tu spomína augustové ja hovorím o aktuálnych a tým je remíza so sunderlandom.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 26 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 26 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: