world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyUt apríl 08, 2008 4:16 pm

jarci napísal:
to, že je to veľmi málo súhlas...

že to nič neznamená Exclamation nechápem...ja by som považoval za úspech, keby som svoj tím dokaučoval k tretiemu miestu na MS....na to, že nepatrí k najskúsenejším trénerom to niečo znamená..., ale u teba je zjavne aj hitzfeld trénersky odpad.... Rolling Eyes

nie hitzfelda beriem...lenze jeden turnaj fakt nic neznamena aj ked to bolo MS nemci mali super tim...akosi povedal treba pockat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyUt apríl 08, 2008 4:40 pm

no jo....ja sám som zvedavý, ako sa mu bude dariť...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyUt apríl 08, 2008 6:41 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.

K tvojim slovam sa uz dlhsie nevyjadrujem, len si tu dovolim dodat, ze Alex dokazal viac ako vasich poslednych 10 trenerov dohromady...
pocuvaj ja tu hovorim o sympatii nie o uspechoch najlepsimi trenermi na svete su podla mna: Wenger,Mourinho,Spalletti,Klinsmann mozno este Benitez

no sympatie riesit nejdem...a neviem ako si robil ten rebricek ale podla uspechov trenerov urcite nie...mourinho medzi najuspesnejsimi trenermi sveta? klinsmann? ved ten chlapik nic nedokazal, spalleti? mozno wenger a benitez a nespomenul si ludi ako cappelo, anceloti, houlier, robson...
pocuvaj TY to hodnotis podla sympatii Mourinho dosiahol najviac zo vsetkych bol v Porte vyhral portugalsku ligu a LM cim sokoval cely svet prisiel do Chelsey a hned im vyhral 2 tituly,dvakrat semifinale Lm,myslim ze 1 alebo 2 fa cupy,a ostatne bludy ako superpohar...a kolko ma rokov???za 5 rokov dosiahol toto vsetko tak co sa cudujes ze je arogantny aj ferguson je arognanty ale dokazal vela .A nemozes porovnavat uspechy Wengera a Beniteza s uspechmi Spallettiho a Klinsmanna ked oni zacinaju.Klinsmann prisiel a s nemeckom bronz obrovsky uspech a to akym stylom hrali to iste Spalletti jediny taliansky couch ktory praktikuje utocny futbal zato sa mu treba podakovat.Mourinho,Klinsmann,Spalletti nove trenerske nadeje buducnsoti.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyUt apríl 08, 2008 8:45 pm

u mna su najvacsi sympatizanti medzi manazermi moyes a o'neill a co sa tyka mladsich manazerov tak niekam to mozno dotiahne southgate
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyUt apríl 08, 2008 8:59 pm

Klinsman je urcit talentovany alebo ambiciozny trener ale repre je pozbierane z hracov ktory hraju v kluboch a tam ich treneri cosi naucili a zurocuju to v repre.
trener repre len lize smotanu ak je uspech a idu ho zabit (vyhodit) ked je neuspech.
Turnaj je o nejakych 7 zapasoch treba pockat co dokaze v klube kde sa hra 34 kol, pohare domace,europske a po 2-3 sezonach hovorit ci je dobry.
K Murinhovi este tolko ze s Portom vyhral aj UEFU rok predtym ako LM.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyUt apríl 08, 2008 9:07 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.

K tvojim slovam sa uz dlhsie nevyjadrujem, len si tu dovolim dodat, ze Alex dokazal viac ako vasich poslednych 10 trenerov dohromady...
pocuvaj ja tu hovorim o sympatii nie o uspechoch najlepsimi trenermi na svete su podla mna: Wenger,Mourinho,Spalletti,Klinsmann mozno este Benitez

no sympatie riesit nejdem...a neviem ako si robil ten rebricek ale podla uspechov trenerov urcite nie...mourinho medzi najuspesnejsimi trenermi sveta? klinsmann? ved ten chlapik nic nedokazal, spalleti? mozno wenger a benitez a nespomenul si ludi ako cappelo, anceloti, houlier, robson...
pocuvaj TY to hodnotis podla sympatii Mourinho dosiahol najviac zo vsetkych bol v Porte vyhral portugalsku ligu a LM cim sokoval cely svet prisiel do Chelsey a hned im vyhral 2 tituly,dvakrat semifinale Lm,myslim ze 1 alebo 2 fa cupy,a ostatne bludy ako superpohar...a kolko ma rokov???za 5 rokov dosiahol toto vsetko tak co sa cudujes ze je arogantny aj ferguson je arognanty ale dokazal vela .A nemozes porovnavat uspechy Wengera a Beniteza s uspechmi Spallettiho a Klinsmanna ked oni zacinaju.Klinsmann prisiel a s nemeckom bronz obrovsky uspech a to akym stylom hrali to iste Spalletti jediny taliansky couch ktory praktikuje utocny futbal zato sa mu treba podakovat.Mourinho,Klinsmann,Spalletti nove trenerske nadeje buducnsoti.

lenze trenerska nadej a najlepsi trener na svete je obrovsky rozdiel... a okrem toho 1. portugalska liga zase az tak silna nie je, uefu a ligu majstrov beriem aj ked v LM sa im tam vtedy vybili silne timy ked hralo porto vo finale s monakom...a z budgetom chelsea to ziadny specialny uspech nie je...ranieri bol ovela lepsi a hrali aj normalny futbal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyUt apríl 08, 2008 11:57 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Barca a Arsenal maju po titule skoda opet stroskotali musztva,ktorym fandim je to smola ale verim ze Barca a Arsenal sa stretnu vo finale LM a ked nie tak si to vynahradia v buducej sezone.Arsenalu chyba skusenost a takticka vyspelost nam chyba poriadny trener a stastie pri zraneniach klucovych hracov nie je mozne ze Messi odohra v lige z 38 ani nie 15 zapasov to je strasne nwm kde by bol Manchester keby pol sezony premarodil Romaldo .V anglicku sa budu z titulu tesit timy,ktorych neznasam najviac ale ak si mam vybrat z dua Manchester-Chelsea tak radsej Blues a preco??Diablov z duse nenavidim a hlavne Fergusona ked sa prehra na vine rozhodca ked sa vyhra ma najlepsi tim v historii.uplny trapko ale na Rijkaard nema co sa tyka trapnosti.Verim ze sa Messi da dokopy a rozbije United to by bolo krasne.

K tvojim slovam sa uz dlhsie nevyjadrujem, len si tu dovolim dodat, ze Alex dokazal viac ako vasich poslednych 10 trenerov dohromady...
pocuvaj ja tu hovorim o sympatii nie o uspechoch najlepsimi trenermi na svete su podla mna: Wenger,Mourinho,Spalletti,Klinsmann mozno este Benitez

aspon si neprotirec... takze podla tvojej "skvelej" teorie - chlap, ktory okrem titulu MS (nikdy netrenoval reprezentaciu) vyhral vsetky mozne pohare, je tym padom zly trener??? Alex ti nemusi byt sympaticky, nakoniec ta nikto nenuti lihat s nim do postele...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySt apríl 09, 2008 2:31 pm

trenerska/managerska nadej je david moyes ten urobil z priemerneho mozno az podpriemerneho PL klubu bojovnika o Europu...tiez celkom fajn trener bol Coleman byvaly manager Fulhamu...

O´Neill, Fergie, Venglos, Metsu

stoffo: podla tej tvojej "teorie" o klinsmanovi by mal byt v tvojom rebricku aj Oto Rehagel ktory s Grekmi vyhral EURO Wink
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySt apríl 09, 2008 3:41 pm

cuban, začína to byť riadne unavujú počúvať stále nárek o lepšom arsenale a smole a neviem ešte o čom....futbal sa hrá na góly, tak nech sa ten tvoj suprový arsenal spamätá a začne niečo robiť...teba rozčuľuje, že furt opakujem, že sú neskúsení a že je to vidieť, ale je to pravda...tie prepady v obrane sa nedajú ničím iným vysvetliť....fanda, nefanda - už je tá tvoja pesnička riadne obohratá...kým som nebol na tomto fóra, som mal tak rád arsenal a teraz sa mi hnusí...včera som napriek ich fakt smole jasal, že vypadli...tak im treba, aj keď ich druhý gól - fúúú, čistá paráda....

cuban napísal:
Takze dnes som videl utrzky z dvoch zapasov tak sa k nim vyjadrim a samozrejme co to poviem aj k arsenalu.

Arsenal - no...toto sme nikto necakal. Arsenal trocha podcenil Birmingham a vypomstilo sa mu to. Podla match reportou co som cital a statistik bol arsenal lepsim tymom, zasluzene vyhraval no nedokazal sa spametat z vyrovnavajuceho golu, ktory sme zase raz inkasovali po nezvladnutej obrannej standardke este k tomu tecovanou hlavickou. nic sa neda robit..zase ideme od znova...stalo sa ale 3 body mali jednoznacne zostat doma.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySt apríl 09, 2008 3:50 pm

jarci napísal:
cuban, začína to byť riadne unavujú počúvať stále nárek o lepšom arsenale a smole a neviem ešte o čom....futbal sa hrá na góly, tak nech sa ten tvoj suprový arsenal spamätá a začne niečo robiť...teba rozčuľuje, že furt opakujem, že sú neskúsení a že je to vidieť, ale je to pravda...tie prepady v obrane sa nedajú ničím iným vysvetliť....fanda, nefanda - už je tá tvoja pesnička riadne obohratá...kým som nebol na tomto fóra, som mal tak rád arsenal a teraz sa mi hnusí...včera som napriek ich fakt smole jasal, že vypadli...tak im treba, aj keď ich druhý gól - fúúú, čistá paráda....

cuban napísal:
Takze dnes som videl utrzky z dvoch zapasov tak sa k nim vyjadrim a samozrejme co to poviem aj k arsenalu.

Arsenal - no...toto sme nikto necakal. Arsenal trocha podcenil Birmingham a vypomstilo sa mu to. Podla match reportou co som cital a statistik bol arsenal lepsim tymom, zasluzene vyhraval no nedokazal sa spametat z vyrovnavajuceho golu, ktory sme zase raz inkasovali po nezvladnutej obrannej standardke este k tomu tecovanou hlavickou. nic sa neda robit..zase ideme od znova...stalo sa ale 3 body mali jednoznacne zostat doma.

tak toto som nepochopil...ty si vytiahol niekolko tyzdnov ak nie mesiac stary prispevok aby si mi povedal co??? ze treba davat vo futbale goly, a ze kvoli mne teraz nenavidis arsenal? a preco sa ti hnusi? ake nareky o smole a lepsom arsenale? schvalne ked si vypichol tento post...povedz mi co v nom bolo zle alebo nepravdive???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySt apríl 09, 2008 4:15 pm

ide mi o to, že som až na jeden príspevok nikdy nezachytil, aby si skritizoval, lepšie povedané, kritickejšie ohodnotil svoj tím...čítaš po sebe svoje príspevky? ak sem-tam arsenal prehral, tak to bola buď smola, alebo rozhodcovia atď. keď som spomínal neskúsenosť, sprdol si ma, že ťa to rozčuľuje, lebo to nie je pravda, hoci ja osobne si neviem vysvetliť chyby a skraty v obrane arsenalu....čo som myslel tými gólmi? že je pravda, že arsenal hra fakt krásnu hru, ale nemrzí ťa, že je to nanič...aj gréci hrali na ME o ničom, ale majú majstra európy a to im už nikto nikto nikdy nezoberie...preto som vravel, že futbal je o góloch...a to zhnusenie som prehnal, no kvôli tebe už podvedome a automaticky držím mužstvu ktoré hrá proti arsenalu, lebo mi idú chváli na tento tím trošku cez uši...hádam ti to je už jasnejšie... Smile samozrejme nečakám, že mi nedáš aspoň trušku za pravdu, ale zvykol som si Laughing už keď sme sa neveli zhodnúť kedysi dávno na tom, aká lopta je lepšia, tak v tomto zázraky nečakám...btw. lopta...včera som hral na umelej tráve a mali sme tam kameň-loptu a tvrdú loptu...skús 3x hádať, s ktorou sme hrali - jasné, že s tvrdou...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySt apríl 09, 2008 4:25 pm

jarci napísal:
ide mi o to, že som až na jeden príspevok nikdy nezachytil, aby si skritizoval, lepšie povedané, kritickejšie ohodnotil svoj tím...čítaš po sebe svoje príspevky? ak sem-tam arsenal prehral, tak to bola buď smola, alebo rozhodcovia atď. keď som spomínal neskúsenosť, sprdol si ma, že ťa to rozčuľuje, lebo to nie je pravda, hoci ja osobne si neviem vysvetliť chyby a skraty v obrane arsenalu....čo som myslel tými gólmi? že je pravda, že arsenal hra fakt krásnu hru, ale nemrzí ťa, že je to nanič...aj gréci hrali na ME o ničom, ale majú majstra európy a to im už nikto nikto nikdy nezoberie...preto som vravel, že futbal je o góloch...a to zhnusenie som prehnal, no kvôli tebe už podvedome a automaticky držím mužstvu ktoré hrá proti arsenalu, lebo mi idú chváli na tento tím trošku cez uši...hádam ti to je už jasnejšie... Smile samozrejme nečakám, že mi nedáš aspoň trušku za pravdu, ale zvykol som si Laughing už keď sme sa neveli zhodnúť kedysi dávno na tom, aká lopta je lepšia, tak v tomto zázraky nečakám...btw. lopta...včera som hral na umelej tráve a mali sme tam kameň-loptu a tvrdú loptu...skús 3x hádať, s ktorou sme hrali - jasné, že s tvrdou...

zase take zle to s mojimi prispevkami hadam nie je...ked je zaco aj ich skritizujem a poukazem na to co bolo zle, ale beriem ze to niekedy prehanam...povedz mi kde je napisane ze skuseny hrac nemoze spravit chybu rovnako ako skusena obrana?

kamen lopta? tvrda lopta ako to myslis?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySt apríl 09, 2008 4:29 pm

dobre, beriem.... Smile

sme to preberali v nejakej téme....naša hviezda alebo čosi podobné...tam sa to začalo príspevkom avs.roy-a o tom, že má rád besta a potom reakciou bolo, že ok, ale hral v amerike a lopty boli nekvaitnejšie, aj trávniky...pamätáš? lopta tvrdá ako kameň...keď do nej kopneš, tak máš pocit, že máš polámené prsty...tvrdá lopta - sedí na nohe, kľučkuje sa s ňou fajne a strela letí fajne...asi tak...a bola to btw. sálovka štvorka, takže včera sa mi fakt fajne hralo Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySt apríl 09, 2008 5:16 pm

jarci napísal:
dobre, beriem.... Smile

sme to preberali v nejakej téme....naša hviezda alebo čosi podobné...tam sa to začalo príspevkom avs.roy-a o tom, že má rád besta a potom reakciou bolo, že ok, ale hral v amerike a lopty boli nekvaitnejšie, aj trávniky...pamätáš? lopta tvrdá ako kameň...keď do nej kopneš, tak máš pocit, že máš polámené prsty...tvrdá lopta - sedí na nohe, kľučkuje sa s ňou fajne a strela letí fajne...asi tak...a bola to btw. sálovka štvorka, takže včera sa mi fakt fajne hralo Smile

no ved "lopta ako kamen" a "tvrda lopta" by malo byt to iste...ide o to ze je tazsia a tym padom sa lahsie ovlada to bol aj moj argument vtedy...ze s modernymi lahkymi loptami sa hra tazsie aj ked je pravda ze ked do toho poriadne kopnes lieta to nadherne a brankar je takmer bez sance
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyŠt apríl 10, 2008 11:11 am

tak vidíš...ja v medzi nimi vidím rozdiel a najlepšie sa mi hrá s tvrdou loptou....možno tu je pes zakopaný Wink
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySo apríl 12, 2008 10:50 pm

Sledujem, ze tu uz to ma kazdy v p-cku, takze vysledky 34.kola:

Birmingham City - Everton FC 1:1

Bolton Wanderers - West Ham United 1:0

Derby County - Aston Villa FC 0:6

Reading FC - Fulham FC 0:2

Sunderland AFC - Manchester City 1:2

Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC 1:1

Portsmouth FC - Newcastle United 0:0
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySo apríl 12, 2008 11:18 pm

avs.roy napísal:
Sledujem, ze tu uz to ma kazdy v p-cku, takze vysledky 34.kola:

Birmingham City - Everton FC 1:1

Bolton Wanderers - West Ham United 1:0

Derby County - Aston Villa FC 0:6

Reading FC - Fulham FC 0:2

Sunderland AFC - Manchester City 1:2

Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC 1:1

Portsmouth FC - Newcastle United 0:0

no ja teraz velmi nestiham, maturity a primacky ale ako sledujem tak treba to tu riesit lebo to nesplna moje a urcite ani vase predpoklady...uvidime

z vysledkov ma prekvapilo len derby som nemyslel ze su az taky tragicky
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySo apríl 12, 2008 11:23 pm

tak teraz je to uz len now or never...hovorim pochopitelne o zajtrajsom zapase...sagna a flamini su out stale aj rosicky a logicky aj dudu ale rvp by uz mal byt v poriadku aj ked proti liverpoolu to bola tragedia na oboch stehnach kilo obvazov a chlapik sa ledva dotkol lopty...uvidime ci sa tim dokaze zmobilizovat a zdvihnut bude to nesmierne tazke ale manu ukazalo proti borou ze ani oni niesu nepriestrelny
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySo apríl 12, 2008 11:26 pm

Ja som to sem chcel dat ale posledne kola som to sem daval len ja takze som chcel nehat priestor aj vam..Very Happy Ale ako vidim tak to mozem robit po kazdom kole..Wink Co mi akoze nevadi..
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptySo apríl 12, 2008 11:52 pm

Tak Astonka sa riadne predviedla a rozstrielala Derby ktore si este "uziva" premierleague asi to pre nich bude lepsie o poschodie nizsie no a Astonka snad dokope do toho UEFA.
Zajtra Megaslager na Trafforde AFC ako jeden z mala tam sem tam vyhra tak uvidíme ako sa podari eliminovat ten dream team na divadle snov.
Ak zajraju aspon tak ako v Liverpoole bez zbabraneho zaveru tak snad....
Alebo uz tam svieti 2:0 ? Shocked
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyNe apríl 13, 2008 10:56 am

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Sledujem, ze tu uz to ma kazdy v p-cku, takze vysledky 34.kola:

Birmingham City - Everton FC 1:1

Bolton Wanderers - West Ham United 1:0

Derby County - Aston Villa FC 0:6

Reading FC - Fulham FC 0:2

Sunderland AFC - Manchester City 1:2

Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC 1:1

Portsmouth FC - Newcastle United 0:0

no ja teraz velmi nestiham, maturity a primacky ale ako sledujem tak treba to tu riesit lebo to nesplna moje a urcite ani vase predpoklady...uvidime

z vysledkov ma prekvapilo len derby som nemyslel ze su az taky tragicky

len sa uc Cuban, matura a prijimacky su ovela podstatnejsie. kam chces ist na vysku? hm?

no a co sa tyka dnesneho zapasu. Osobne verim vo vitazstvo svojich chlapcov, myslim, ze herne su na tom momentalne lepsie, sebadovera je vysoka a az na Vidica a Sahu je kader kompletny. Pre AFC to je "must-win-game", co im moze dost "zvezovat nohy", je to ich totizto posledna sanca na trofej, inak su treti rok bez!! Vzdy som bol radsej, ked super z Big4 bol v plnej sile a bez zraneni, aby ten zapas bol vyrovnany a aby sa bolo na co pozerat. Flamini, Sagna, Eduardo, Rosicky su "out", RvP je polovicny po tom dlhom zraneni, Gilberto je len tienom toho hraca, ktorym bol minulu sezonu a vasa "back four" je v poslednej dobe viac ako priestrelna. Celkom zaujimavo sa na adresu AFC vyjadril vcera Terry Venables,ked povedal: "Problem Arsenalu spociva v tom, ze velmi vela hracov si je istych svojou ucastou v zakladnej zostave na kazdy jeden nadchadzajuci zapas". A ma pravdu! Konkurencia v hlbke kadra je minimalna, cim sa u mnozstva hracov nezvysuje snaha byt este lepsim hracom. Co ty na to Cuban? hm?

Verim, ze pan Senderos "will be given a torid time today" od Teveza s Rooneym ako aj od mnoho dalsich ofenzivne ladenych chalanov z ManUtd. Moj tip 2:1.
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyNe apríl 13, 2008 11:04 am

ja si tiez osobne myslim ze dnes ManU zdolaju Arsenal...myslim ze ManU ma kvalitnejsi kader ale tym nehovorim ze arsenal ho ma zly....manchester ma navyse lepsiu formu ako arsenal a k tomu este arsenal vypadol z ligy majstrov co urcite ovplivnilo ich psychiku ale na druhej strane ich to mohlo aj vyburcovat k tomu aby vyhrali ligu kazdopadne myslim ze to bude jeden z najlepsich zapasov v sezone a dufam ze apadne aj vela golov Smile ................inak som velmi poteseni tym ze sme zdolali derby 6:0 konecne sa chlapcom forma vratila a dufam v pohar UEFA Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyNe apríl 13, 2008 12:34 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Sledujem, ze tu uz to ma kazdy v p-cku, takze vysledky 34.kola:

Birmingham City - Everton FC 1:1

Bolton Wanderers - West Ham United 1:0

Derby County - Aston Villa FC 0:6

Reading FC - Fulham FC 0:2

Sunderland AFC - Manchester City 1:2

Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC 1:1

Portsmouth FC - Newcastle United 0:0

no ja teraz velmi nestiham, maturity a primacky ale ako sledujem tak treba to tu riesit lebo to nesplna moje a urcite ani vase predpoklady...uvidime

z vysledkov ma prekvapilo len derby som nemyslel ze su az taky tragicky

len sa uc Cuban, matura a prijimacky su ovela podstatnejsie. kam chces ist na vysku? hm?

no a co sa tyka dnesneho zapasu. Osobne verim vo vitazstvo svojich chlapcov, myslim, ze herne su na tom momentalne lepsie, sebadovera je vysoka a az na Vidica a Sahu je kader kompletny. Pre AFC to je "must-win-game", co im moze dost "zvezovat nohy", je to ich totizto posledna sanca na trofej, inak su treti rok bez!! Vzdy som bol radsej, ked super z Big4 bol v plnej sile a bez zraneni, aby ten zapas bol vyrovnany a aby sa bolo na co pozerat. Flamini, Sagna, Eduardo, Rosicky su "out", RvP je polovicny po tom dlhom zraneni, Gilberto je len tienom toho hraca, ktorym bol minulu sezonu a vasa "back four" je v poslednej dobe viac ako priestrelna. Celkom zaujimavo sa na adresu AFC vyjadril vcera Terry Venables,ked povedal: "Problem Arsenalu spociva v tom, ze velmi vela hracov si je istych svojou ucastou v zakladnej zostave na kazdy jeden nadchadzajuci zapas". A ma pravdu! Konkurencia v hlbke kadra je minimalna, cim sa u mnozstva hracov nezvysuje snaha byt este lepsim hracom. Co ty na to Cuban? hm?

Verim, ze pan Senderos "will be given a torid time today" od Teveza s Rooneym ako aj od mnoho dalsich ofenzivne ladenych chalanov z ManUtd. Moj tip 2:1.

mam dvakrat prekladatelstvo - anglinu a raz historiu

j mas pravdu ti hraci nam budu chybat a co sa tyka tej konkurencie v kadri..no ked je prakticky na kazdy zapas zranenych zopar ludi, taky 2-3 skoro vzdy a niekedy je toho ovela viac tak ta konkurencia sa moze trocha vytracat... inak si ale myslim ze to je celkom v poho a ludia co hraju maju hrat...az na eboueho Very Happy

inak ten nas tenucky kader je vlastne mytus...mame kader minimalne taky siroky ako manu, mozno co sa tyka kvality na niektorych postoch slabsi ale inak som celkom spokojny...2-3 hraci to spravia
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyNe apríl 13, 2008 8:45 pm

no tak asi vsetci viete ako to dopadlo...skoda lebo arsenal urcite nebol horsim timom...skoda mnozstva nevyuzitich sanci...zase sa od nas odklonilo stastie..teda zostalo odklonene
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 EmptyNe apríl 13, 2008 10:21 pm

cuban napísal:
no tak asi vsetci viete ako to dopadlo...skoda lebo arsenal urcite nebol horsim timom...skoda mnozstva nevyuzitich sanci...zase sa od nas odklonilo stastie..teda zostalo odklonene

tak sme teda jednemu muzstvu ukoncili sezonu a to, ze je to prave AFC, ma viac ako tesi! Very Happy Arsenal bol v 1.polcase lepsim muzstvom, hlavne pri kazdej lopte boli o cosi skor ako domaci United, co ma trochu prekvapilo. Moji chlapci pomerne dost zbytocne stracali loptu hlavne v strede pola, na co som mal nervy. To co dnes zahodil Adebayor, presne to iste dnes zahodil Wayne Rooney. Druhy polcas vsak podla mna mali navrch United. Adebayorov gol platit nemal, kedze loptu dostal do siete rukou a nie hlavou! Ako bol rad svojmu "golu", mohol byt rovnako rad, ze ostal na ihrisku az do konca zapasu po obojnohom faule zozadu na Andersona! Lehmann nepodal najhorsi vykon, ale pri necinnosti muru AFC by po Owenovom priamom kope asi kazdy brankar zostal len statistom. Rio s piatimi cerstvymi stichmi na nohe podal dnes velmi solidny vykon az na ten "cock-up" s Edwinom pri "gole" AFC. Myslim, ze sme dnes boli svedkami velmi dobreho zapasu, v ktorom sa naozaj bojovalo o kazdu loptu a kazdy meter hracej plochy, velmi rychly a utocny futbal, dost kombinacnych ale aj individualnych akcii...

Este zvladnut match na Ewood Park a uhrat plichtu na Bridge = desiaty titul Premier League! So keep on goin' United!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 14 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: