world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 1:44 pm

tento je asi najlepsi...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 2:38 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
a povedz mi preco by sme nemohli? v tejto sezone sa to uz viac krat vymenilo na oboch stranach, aj slabsie vysledky aj bodove straty, bez problemov to este mozeme vyhrat...

slabsie vysledky??? teraz ide o tragicku hru smerom do utoku...nakopavane lopty pri 2 metrovych stoperoch?? aj ked laursen nema 2 metre ma skvely vyskok

ved sme nehrali nakopavane lopty...len ku koncu tesne pred koncom...inak sme sa stale snazili prejst stredom...tragickou hrou smerom dopredu by som nazval ked mate jednu jedinu normalnu akciu za celu zapas ktoru zakoncite strelou z 35 metrov...a okrem toho len 3 strely po breakoch...

forma arsenalu neni optimalna ale tragicka hra smerom do utoku??? treba dat len par golov
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 2:40 pm

v prvom polcase ste centrovali na adebayora...zas mi nehovor/nepis...noo a zo 4 striel sme dali gol...ale zato vy ste srielali ako na strelnici...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 2:56 pm

Tarzan napísal:
v prvom polcase ste centrovali na adebayora...zas mi nehovor/nepis...noo a zo 4 striel sme dali gol...ale zato vy ste srielali ako na strelnici...

dali ste gol...lepsie povedane dali sme gol...aj ked neviem ako by to skoncilo bez senderosovho zakroku lebo hned z anim bol sam carew...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 3:39 pm

takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 3:48 pm

Tarzan napísal:
takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...

to nemozes tvrdit ze : takisto gol ...
pretoze hlinik cakal skor nejaku dorazku napr. od carewa ci kto tam bol
ale od philipa to asi necakal preto to dopadlo tak ako to dopadlo ...
pri dorazke vaseho hraca by mozno mal sancu ze to trafi zle alebo ze to vyrazi
ale philip sa vam o to postraral perfektne takze mozte byt radi ze ste dali gol nami streleny Very Happy
ale uz je zbytocne sa rozpravat o tom ako by to dopadlo keby ho nedal philip
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 3:50 pm

Tarzan napísal:
takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...

ja by som skor povedal ze gallas , dobre vypichol loptu v poslednom momente ...
Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 4:41 pm

Tarzan napísal:
takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...

tomu francuzovi neuveritelne klesla forma, co samozrejme Wenger odmieta vidiet. On nehorel len pri Harewoodovi, pohorel uz pri viacerych. Inak nechapem ako on vobec moze mat kapitansku pasku?? Shocked
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 4:56 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...

tomu francuzovi neuveritelne klesla forma, co samozrejme Wenger odmieta vidiet. On nehorel len pri Harewoodovi, pohorel uz pri viacerych. Inak nechapem ako on vobec moze mat kapitansku pasku?? Shocked

ver mi ze ani ja tomu nechapem, KOLO TOURE, TRUE CAPTAIN OF ARSENAL FC!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 5:04 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...

tomu francuzovi neuveritelne klesla forma, co samozrejme Wenger odmieta vidiet. On nehorel len pri Harewoodovi, pohorel uz pri viacerych. Inak nechapem ako on vobec moze mat kapitansku pasku?? Shocked

nahodou, podla mna bol velmi solidny...nespominam si ze by sme jeho chybou dostali gol nedavno...naopak vcera spravil par velmi klucovych zakrokov ked sa uz hraci rutili na almuniu uplne sami...defenziva neni to co nas trapi

a ku kapitanstvu...aj ja si myslim ze by to mal byt Kolo
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 5:42 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...

tomu francuzovi neuveritelne klesla forma, co samozrejme Wenger odmieta vidiet. On nehorel len pri Harewoodovi, pohorel uz pri viacerych. Inak nechapem ako on vobec moze mat kapitansku pasku?? Shocked

Ved si to teraz povedal/napisal...Very Happy Lebo je Francuz lol!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 6:31 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
takisto gol...a ten gallas uplne horel pri harewoodovi...

tomu francuzovi neuveritelne klesla forma, co samozrejme Wenger odmieta vidiet. On nehorel len pri Harewoodovi, pohorel uz pri viacerych. Inak nechapem ako on vobec moze mat kapitansku pasku?? Shocked

nahodou, podla mna bol velmi solidny...nespominam si ze by sme jeho chybou dostali gol nedavno...naopak vcera spravil par velmi klucovych zakrokov ked sa uz hraci rutili na almuniu uplne sami...defenziva neni to co nas trapi

a ku kapitanstvu...aj ja si myslim ze by to mal byt Kolo

Samozrejme, ze je solidny, hlavne solidne branil proti Spurs (5:1) a ManUtd (4:0)... Ma par dobrych obrannych zakrokov, ale uz je len tienom toho, co bol pred par mesiacmi a preto vravim, ze mu neskutocne klesla forma!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 6:39 pm

no to nebola rozhodne len jeho chyba...nepovedal som ze mu az tak klesla forma...hovorim som az prekvapeny ako partnership gallas-senderos funguje
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 9:08 pm

takze gabriel agbonlahor uz nie je najrychlejsi hrac v minulom kole bol rychlejsi andy johnson z evertonu treti je stale torres
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 9:48 pm

Tarzan napísal:
takze gabriel agbonlahor uz nie je najrychlejsi hrac v minulom kole bol rychlejsi andy johnson z evertonu treti je stale torres

zdroj? zaujimali by ma podobne statistiky..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 02, 2008 10:30 pm

myslim ze to hovoril vcera nejaky frajer na bbc...oni to cez zapas nejak meraju...inak cakal som tam lennona alebo ronalda...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 09, 2008 9:12 pm

Vysledky 29. kola Premier League:

Blackburn Rovers - Fulham FC 1:1
59. Pedersen - 89. Bullard

Liverpool FC - Newcastle United 3:0
43. Pennant, 45. Torres, 51. Gerrard

Reading FC - Manchester City 2:0
62. Long, 88. Kitson

Sunderland AFC - Everton FC 0:1
55. Johnson

Tottenham Hotspur - West Ham United 4:0
8., 11. Berbatov, 85. Gilberto, 90. D. Bent
C.K. Boa Morte (WHU)

Wigan Athletic - Arsenal FC 0:0
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 09, 2008 9:24 pm

avs.roy napísal:
Vysledky 29. kola Premier League:

Blackburn Rovers - Fulham FC 1:1
59. Pedersen - 89. Bullard

Liverpool FC - Newcastle United 3:0
43. Pennant, 45. Torres, 51. Gerrard

Reading FC - Manchester City 2:0
62. Long, 88. Kitson

Sunderland AFC - Everton FC 0:1
55. Johnson

Tottenham Hotspur - West Ham United 4:0
8., 11. Berbatov, 85. Gilberto, 90. D. Bent
C.K. Boa Morte (WHU)

Wigan Athletic - Arsenal FC 0:0

j no...arsenal si zase vybral day off na nehoraznom travniku vo wigane...nemastny neslany vykon...slabota...manu ma sancu dostat sa zase na celo...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyNe marec 09, 2008 10:27 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Vysledky 29. kola Premier League:

Blackburn Rovers - Fulham FC 1:1
59. Pedersen - 89. Bullard

Liverpool FC - Newcastle United 3:0
43. Pennant, 45. Torres, 51. Gerrard

Reading FC - Manchester City 2:0
62. Long, 88. Kitson

Sunderland AFC - Everton FC 0:1
55. Johnson

Tottenham Hotspur - West Ham United 4:0
8., 11. Berbatov, 85. Gilberto, 90. D. Bent
C.K. Boa Morte (WHU)

Wigan Athletic - Arsenal FC 0:0

j no...arsenal si zase vybral day off na nehoraznom travniku vo wigane...nemastny neslany vykon...slabota...manu ma sancu dostat sa zase na celo...

Samozrejme Wigan ma najhorsi travnik v PL, to technickym muzstvam robi velky problem. A este vcera sa tam hrala Anglicka rugbyova Super League, takze kvalita ihriska bola vopred jasna.

V dohravanom zapase ManUtd na pode Derby County ani nic ine necakam, ako ze sa opat dostaneme na celo tabulky. A patbodovy naskok je zrazu prec... Come on United!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyPo marec 10, 2008 12:55 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Vysledky 29. kola Premier League:

Blackburn Rovers - Fulham FC 1:1
59. Pedersen - 89. Bullard

Liverpool FC - Newcastle United 3:0
43. Pennant, 45. Torres, 51. Gerrard

Reading FC - Manchester City 2:0
62. Long, 88. Kitson

Sunderland AFC - Everton FC 0:1
55. Johnson

Tottenham Hotspur - West Ham United 4:0
8., 11. Berbatov, 85. Gilberto, 90. D. Bent
C.K. Boa Morte (WHU)

Wigan Athletic - Arsenal FC 0:0

j no...arsenal si zase vybral day off na nehoraznom travniku vo wigane...nemastny neslany vykon...slabota...manu ma sancu dostat sa zase na celo...

Samozrejme Wigan ma najhorsi travnik v PL, to technickym muzstvam robi velky problem. A este vcera sa tam hrala Anglicka rugbyova Super League, takze kvalita ihriska bola vopred jasna.

V dohravanom zapase ManUtd na pode Derby County ani nic ine necakam, ako ze sa opat dostaneme na celo tabulky. A patbodovy naskok je zrazu prec... Come on United!

takouto hrou ako predvadzali nasi chlapci dnes ,
ten 5 bodovy naskok za chvilu bude mat united ...
neviem cim to je ... pripada mi to ako take podcenenie superov
z druhej polky tabulky, alebo ja neviem co ,
ale myslim si ze nieco na tom bude, pretoze wigan
nehral tak dobre aby sme ich nedokazali znicit,
ku koncu zapasu sme si to zase uvedomovali a zacali troska hrat,
ale zial nebolo to dostatocne, i ked cesc mal cisty na kopacke pred koncom
tak ako aj ade v 1 alebo 2 minute zapasu - stacilo premenit, zapsa by bol iny
- neviem ze ci je to tym tlakom ze pokial proste nedame gol tak hrame nejako ustrachane, bez napadu
a hlavne postradam nebezpecnost v nasich akciach - fakt si tento pokles formy neviem vysvetlit
ale ak chceme konkurovat z united na tych poslednych 8 zapasov,
tak je potrebne zabrat a nie zapasy flakat a odbehat 60 minut v zapase a hrat tolko
aby sa nepovedalo ze sme nehrali...
- v podstate sme v lige si to "posrali" my, kedze mame remizovu snuru uz ani neviem ako dlho
a stratili mnoho bodov a dnes sa to zas potvrdilo a nemam problem povedat ze titul nam unika medzi prsty
a verim tomu ze to tak dopadne ak tieto straty neprestanu...
united uz beriem tak ze momentalne je bod pred nami co znamena ze ked stratime co len
jeden zapas /a to uz nehovorim s takymto superom/ tak titul vyhrame, ale mozno az buduci rok ...
dufam ze sa chlapci preberu z toho sna alebo co to momentalne prezivaju a
zaspominali na tu krasu co bola na zaciatku sezony - to boli najkrajsie zapasy ake som kedy videl od "young guns"
- nech titul vyhra lepsi - co pre mna znamena ze momentalne to nieje arsenal,
uz len koli tomu ze united nestrati ani jeden bod s takymito muzstavami a to je rozhodujuce
+ samozrejme vzajomne zapasy, kde u mna momentalne maju navrch pred nami united aj CFC
a dokonca aj liverpool a tieto zapasy este len pridu a vela napovedia kto ziska titul ...
Idea
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyPo marec 10, 2008 2:18 pm

no rozhodne je to urcita kriza, ale podla mna ztoho netreba robit velku vec...zapas proti b´ham bol ovplyvneni vsetci viete cim, aston villa je tazky super aj na domace ihrisko, a teraz wigan...no fakt arsenalu nevyhovuje hrat proti bojovnym timom ktore maju 9 ludi stale vzadu a este v takychto podmienkach...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyPo marec 10, 2008 3:02 pm

podla mna ti chalani nezvladaju tlak...akoze su to mladi chalani a este nemaju skusenosti a asi sa zlozili...proste potrebuju aj tu starsiu generaciu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyPo marec 10, 2008 7:24 pm

Tarzan napísal:
podla mna ti chalani nezvladaju tlak...akoze su to mladi chalani a este nemaju skusenosti a asi sa zlozili...proste potrebuju aj tu starsiu generaciu...

nepovedal by som ze nezvladaju tlak a uz vobec nie ze sa zlozili...ved ako zahrali proti milanu...taketo zapasy proste nevieme hrat...este stale sme prvy a boj o titul je otvoreny
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyPo marec 10, 2008 7:38 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
podla mna ti chalani nezvladaju tlak...akoze su to mladi chalani a este nemaju skusenosti a asi sa zlozili...proste potrebuju aj tu starsiu generaciu...

nepovedal by som ze nezvladaju tlak a uz vobec nie ze sa zlozili...ved ako zahrali proti milanu...taketo zapasy proste nevieme hrat...este stale sme prvy a boj o titul je otvoreny

vobec by som netcrdil ze sme prvy,
i ked rad by som, ale po dohravke budeme bod po zadu,
to je vsetkym asi jasne ze united nema sancu stratit body
doma s Boltonom ...
ako prvy sme ale taketo veci treba brat realne
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 EmptyPo marec 10, 2008 7:49 pm

thierryhenry14 napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
podla mna ti chalani nezvladaju tlak...akoze su to mladi chalani a este nemaju skusenosti a asi sa zlozili...proste potrebuju aj tu starsiu generaciu...

nepovedal by som ze nezvladaju tlak a uz vobec nie ze sa zlozili...ved ako zahrali proti milanu...taketo zapasy proste nevieme hrat...este stale sme prvy a boj o titul je otvoreny

vobec by som netcrdil ze sme prvy,
i ked rad by som, ale po dohravke budeme bod po zadu,
to je vsetkym asi jasne ze united nema sancu stratit body
doma s Boltonom ...
ako prvy sme ale taketo veci treba brat realne

a ako inak to beriem...len realne...realita je ze sme prvy, a mat vo vrecku dohravku a mat vo vrecku 3 body su dve odlisne veci, nehovorim ze manu nemaju lahky zapas a ze ho asi nevyhraju, ale viacero zapasov v tejto sezone aj od arsenalu aj od manu nam pripomenulo ze body by sa mali ratat az ked su vyhrate.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 7 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: