world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...

Goto down 
+7
tarzan jr.
avs.roy
marek77
Tarzan
Bergie6
cuban
Stoffo
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt december 18, 2008 11:03 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
cuban napísal:
co? preco by som mal byt tupy co som spravil?

tak som povedal ze ba ma dobru poziciu, ty si povedal ze vtedy sa neprepokladalo ze budu take veci davat blave vyhodu ale tie vyhody ma uz 500 rokov a o inych sme sa nebavili...fakt neviem kde je problem

ale poloha nie je všetko....samozrejme je dôležitá, ale nie stále rozhodujúca...avs.roy napísal veľkú pravdu v tom, že v čase vzniku SR bola poloha BA veľmi na nič vzhľadom k tomu, že bola práve tak blízko pri hraniciach - to je tiež jeden z faktov...pri výbere hl. mesta sa môžu hodnotiť aj také veci ako národná významnosť a pod. veci a v tej dobe sa o blave ako o národnom meste slovákov fakt nedalo hovoriť....boli tam maďari, židia, nemci a slováci...taký veľký veľký mišung...z tohto hľadiska by bol napr. najlepší martin.....banská bystrica - poloha v strede štátu...z toho tebou spomínaného geopolitického hľadiska tá NAJlepšia....banská však má smolu kvôli svojej geomorfológii...síce je v strede, je náročné ju kvalitne poprepájať s celým SR...a tie veci, čo som spomínal, že vtedy vôbec tí ľudia nemohli tušiť sú napr. cuban - prílev veľkých investorov, ktorí samozrejme prinášajú pracovné miesta a vzrast úrovne obyvateľstva, presun niektorých inštitúcií "nasilu", len aby boli v hlavnom meste a pod. toto som mal na mysli....

a ďalšia vec - jasné, že fakt je fakt a kto ho podá je úplne jedno, ale mne tu nebude nejaký kreténko (teraz cuban nemyslím teba) vykrikovať veci, do ktorých mu je taký holý prd a tvári sa, že ak žije v blave, tak to geniálne ovláda...nie, nie som vôbec najmúdrejší...musím sa fakt veľa učiť, ale čo-to viem, aj som niektoré veci čo sa tu rozoberajú študoval, tak mám šajnu....preto ma niekedy štve, že si niekto otvára ústa, keď sa do toho rozumie ako kura do piva....asi tak... Cool
čo študuješ?

Podla toho co pise, asi na nejakej skole pre mentalne postihnutu mladez. Laughing Laughing
kto sa ťa čo pýtal?vieš len urážať nič iné a ak tu chceš chodiť tak tu prispeivaj normálne a nie je ako debil pretože si budem myslieť že na takú školu chodíš ty

O tebe si to myslim uz davno stoffo.
počúvaj keby nám mali dávať otázky o vedomostiach či iq tak prehráš ale ja už na teba nereagujem a ešte jedna urážka na mňa, na východ .... a odchádzam celkovo

IQ su len blbe cisla stoffiku.. Skutocna mudrost je inde. Ale ty to nepochopis. A ani si nevies predstavit kolko ludom by si urobil radost tym ze by si odisiel.Smile
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPi december 19, 2008 1:49 pm

asi iba tebe...ale to je typicky znak slovanistov neznesu pri sebe nikoho okrem seba...smutne...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPi december 19, 2008 3:25 pm

zajo napísal:
asi iba tebe...ale to je typicky znak slovanistov neznesu pri sebe nikoho okrem seba...smutne...

No bergieho uz vyhnal Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPi december 19, 2008 7:26 pm

Lacoste napísal:
zajo napísal:
asi iba tebe...ale to je typicky znak slovanistov neznesu pri sebe nikoho okrem seba...smutne...

No bergieho uz vyhnal Very Happy
ten sa vyhnal sám ja som ho nijak neurážal ani nič podobné len asi nevie prehrávať Very Happy určite som mu ani z polovice nerobil nič také ako ty mne a jarčimu ale už buď ticho a okrem futbalu sa ku mne neozývaj
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPi december 19, 2008 7:28 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
zajo napísal:
asi iba tebe...ale to je typicky znak slovanistov neznesu pri sebe nikoho okrem seba...smutne...

No bergieho uz vyhnal Very Happy
ten sa vyhnal sám ja som ho nijak neurážal ani nič podobné len asi nevie prehrávať Very Happy určite som mu ani z polovice nerobil nič také ako ty mne a jarčimu ale už buď ticho a okrem futbalu sa ku mne neozývaj

Nevyhnal sa sam ale ty si ho vyhnal!! a co inak robim take tebe a jarcimu?? Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptySo december 20, 2008 3:16 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
cuban napísal:
co? preco by som mal byt tupy co som spravil?

tak som povedal ze ba ma dobru poziciu, ty si povedal ze vtedy sa neprepokladalo ze budu take veci davat blave vyhodu ale tie vyhody ma uz 500 rokov a o inych sme sa nebavili...fakt neviem kde je problem

ale poloha nie je všetko....samozrejme je dôležitá, ale nie stále rozhodujúca...avs.roy napísal veľkú pravdu v tom, že v čase vzniku SR bola poloha BA veľmi na nič vzhľadom k tomu, že bola práve tak blízko pri hraniciach - to je tiež jeden z faktov...pri výbere hl. mesta sa môžu hodnotiť aj také veci ako národná významnosť a pod. veci a v tej dobe sa o blave ako o národnom meste slovákov fakt nedalo hovoriť....boli tam maďari, židia, nemci a slováci...taký veľký veľký mišung...z tohto hľadiska by bol napr. najlepší martin.....banská bystrica - poloha v strede štátu...z toho tebou spomínaného geopolitického hľadiska tá NAJlepšia....banská však má smolu kvôli svojej geomorfológii...síce je v strede, je náročné ju kvalitne poprepájať s celým SR...a tie veci, čo som spomínal, že vtedy vôbec tí ľudia nemohli tušiť sú napr. cuban - prílev veľkých investorov, ktorí samozrejme prinášajú pracovné miesta a vzrast úrovne obyvateľstva, presun niektorých inštitúcií "nasilu", len aby boli v hlavnom meste a pod. toto som mal na mysli....

a ďalšia vec - jasné, že fakt je fakt a kto ho podá je úplne jedno, ale mne tu nebude nejaký kreténko (teraz cuban nemyslím teba) vykrikovať veci, do ktorých mu je taký holý prd a tvári sa, že ak žije v blave, tak to geniálne ovláda...nie, nie som vôbec najmúdrejší...musím sa fakt veľa učiť, ale čo-to viem, aj som niektoré veci čo sa tu rozoberajú študoval, tak mám šajnu....preto ma niekedy štve, že si niekto otvára ústa, keď sa do toho rozumie ako kura do piva....asi tak... Cool
čo študuješ?

už som doštudoval...regionálnu geografiu, regionálny rozvoj....také čosi Smile
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptySo december 20, 2008 3:18 pm

zajo napísal:
asi iba tebe...ale to je typicky znak slovanistov neznesu pri sebe nikoho okrem seba...smutne...

bývalý spolužiak z výšky má bratranca, ktorý je vo fanclube slovanu a to čo si napísal sa fakt približuje realite...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPo december 22, 2008 12:40 pm

prejdime na inú tému hralo sa 16.kolo la ligy:



Real Madrid-Valencia 1-0 (3.Higuaín), Espanyol-Atlético 2-3 (58.Sergio Sánchez, 94.Valdo-7. a 91.Maxi Rodríguez, 81.Kun Agüero), Mallorca-Sevilla 0-0, Osasuna-Getafe 5-2 (6.Plašil, 34.Juanfran, 42.Pandiani, 45.Nekounam, 80.Héctor Font-65. a 92.Soldado), Deportivo-Recreativo 4-1 (9.Lopo, 20.Sergio, 43.Bodipo, 90.Filipe-24.Adrián), Numancia-Valladolid 4-3 (12.Barkero, 79.Del Pino, 87.Aranda, 90.Brit-34.Goitom, 53.Vivar Dorado, 76.Goitom), Racing-Málaga 1-1 (67.Valera-38.Baha), Sporting-Almería 1-0 (28.Maldonado), Villarreal-Barcelona 1-2 (47.Cani-54.Keita, 66.Henry), Betis-Athletic 0-1 (43.Javi martínez).

Barca z 5 zápasov everestu ( Atlético, villareal,real,valencia,sevilla) získala maximálny počet 15 bodov! so skóre 17: 2!!!! to nepotrebuje komentár! Situácia pred vianočnou prestávkou je následovná:

1. Barca 41
2.Sevilla 31
3. Atlético 30
4. Valencia 30
5.Real 29
6.Villareal 29

o titule je viac-menej rozhodnuté ale boj o lm bude neuveirteľný- druhú sevillu od šiesteho villarealu delia 2 body- úžasná vyrovnanosť.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPo december 22, 2008 1:22 pm

Stoffo napísal:
prejdime na inú tému hralo sa 16.kolo la ligy:



Real Madrid-Valencia 1-0 (3.Higuaín), Espanyol-Atlético 2-3 (58.Sergio Sánchez, 94.Valdo-7. a 91.Maxi Rodríguez, 81.Kun Agüero), Mallorca-Sevilla 0-0, Osasuna-Getafe 5-2 (6.Plašil, 34.Juanfran, 42.Pandiani, 45.Nekounam, 80.Héctor Font-65. a 92.Soldado), Deportivo-Recreativo 4-1 (9.Lopo, 20.Sergio, 43.Bodipo, 90.Filipe-24.Adrián), Numancia-Valladolid 4-3 (12.Barkero, 79.Del Pino, 87.Aranda, 90.Brit-34.Goitom, 53.Vivar Dorado, 76.Goitom), Racing-Málaga 1-1 (67.Valera-38.Baha), Sporting-Almería 1-0 (28.Maldonado), Villarreal-Barcelona 1-2 (47.Cani-54.Keita, 66.Henry), Betis-Athletic 0-1 (43.Javi martínez).

Barca z 5 zápasov everestu ( Atlético, villareal,real,valencia,sevilla) získala maximálny počet 15 bodov! so skóre 17: 2!!!! to nepotrebuje komentár! Situácia pred vianočnou prestávkou je následovná:

1. Barca 41
2.Sevilla 31
3. Atlético 30
4. Valencia 30
5.Real 29
6.Villareal 29

o titule je viac-menej rozhodnuté ale boj o lm bude neuveirteľný- druhú sevillu od šiesteho villarealu delia 2 body- úžasná vyrovnanosť.

Nieco ako v EPL Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPo december 22, 2008 2:57 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
prejdime na inú tému hralo sa 16.kolo la ligy:



Real Madrid-Valencia 1-0 (3.Higuaín), Espanyol-Atlético 2-3 (58.Sergio Sánchez, 94.Valdo-7. a 91.Maxi Rodríguez, 81.Kun Agüero), Mallorca-Sevilla 0-0, Osasuna-Getafe 5-2 (6.Plašil, 34.Juanfran, 42.Pandiani, 45.Nekounam, 80.Héctor Font-65. a 92.Soldado), Deportivo-Recreativo 4-1 (9.Lopo, 20.Sergio, 43.Bodipo, 90.Filipe-24.Adrián), Numancia-Valladolid 4-3 (12.Barkero, 79.Del Pino, 87.Aranda, 90.Brit-34.Goitom, 53.Vivar Dorado, 76.Goitom), Racing-Málaga 1-1 (67.Valera-38.Baha), Sporting-Almería 1-0 (28.Maldonado), Villarreal-Barcelona 1-2 (47.Cani-54.Keita, 66.Henry), Betis-Athletic 0-1 (43.Javi martínez).

Barca z 5 zápasov everestu ( Atlético, villareal,real,valencia,sevilla) získala maximálny počet 15 bodov! so skóre 17: 2!!!! to nepotrebuje komentár! Situácia pred vianočnou prestávkou je následovná:

1. Barca 41
2.Sevilla 31
3. Atlético 30
4. Valencia 30
5.Real 29
6.Villareal 29

o titule je viac-menej rozhodnuté ale boj o lm bude neuveirteľný- druhú sevillu od šiesteho villarealu delia 2 body- úžasná vyrovnanosť.

Nieco ako v EPL Smile
až na tu že v španielsku je väčší a dramatickejší rozdiel medzi 2 a šiestym to je až neuveriteľné Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPo december 22, 2008 4:20 pm

ale vcera ste mali stoffo na konci riadne stastie...3 ciste golovky zltej ponorky
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPo december 22, 2008 9:34 pm

cuban napísal:
ale vcera ste mali stoffo na konci riadne stastie...3 ciste golovky zltej ponorky
jj včera sa mi náš výkon nepáčil- bolo to také unavené to je ten správny výraz ale ono sa to dalo čakať po 3 ťažkých zápasoch so sevillou,valenciou a realom hrať štvrtý takýto extrémne náročný zápas to dá zabrať a na niektorých hráčoch to bolo vidno njamä na alvesovi či etoovi vôbec nebehali toľko ako za normálu ale konečne príde vianočná pauza tak si trocha oddýchnu ale máš pravdu asi by bola spravodlivejšia remíza ale tak som rád že sa titi chytil dáva góly - po hetriku do siete valencie takýto pekný víťazák vamos titi! a tá červená piquému škoda reči Sad
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptySt január 07, 2009 3:59 pm

atlético-barca 1:3 v osemifnále copa del rey

napriek tomu,že Xavi,etoo,valdés,marquez,hleb a guddy ostali v barcelone sme atlético vypiekli suverénnym spôsobom a v novom roku 2009 je to druhá výhra 3:1 ale to čo robili messi s alvésom tak to sa nedá ani oceniť peniazmi viď video( všimnite alvésovu pätičku na gól či messiho sólo neviem či tam bude)

http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009010705
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptySt január 07, 2009 8:57 pm

Stoffo napísal:
atlético-barca 1:3 v osemifnále copa del rey

napriek tomu,že Xavi,etoo,valdés,marquez,hleb a guddy ostali v barcelone sme atlético vypiekli suverénnym spôsobom a v novom roku 2009 je to druhá výhra 3:1 ale to čo robili messi s alvésom tak to sa nedá ani oceniť peniazmi viď video( všimnite alvésovu pätičku na gól či messiho sólo neviem či tam bude)

http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009010705

Krasa. Som hrdy na to ze mame na svete klub ako barca Rolling Eyes Taky päticku som v zivote nevidel Rolling Eyes nadhera
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptySt január 07, 2009 11:02 pm

Stoffo napísal:
atlético-barca 1:3 v osemifnále copa del rey

napriek tomu,že Xavi,etoo,valdés,marquez,hleb a guddy ostali v barcelone sme atlético vypiekli suverénnym spôsobom a v novom roku 2009 je to druhá výhra 3:1 ale to čo robili messi s alvésom tak to sa nedá ani oceniť peniazmi viď video( všimnite alvésovu pätičku na gól či messiho sólo neviem či tam bude)

http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009010705
https://www.youtube.com/watch?v=gohQKlNCY28&feature=related

pusti si to skoro dokonca siedmy gol to je...more Eboue!!!

Edit: sorac zabudol som tam dat to video Very Happy podla mna este krajsia pata


Naposledy upravil cuban dňa Št január 08, 2009 10:19 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 12:23 am

cuban napísal:
Stoffo napísal:
atlético-barca 1:3 v osemifnále copa del rey

napriek tomu,že Xavi,etoo,valdés,marquez,hleb a guddy ostali v barcelone sme atlético vypiekli suverénnym spôsobom a v novom roku 2009 je to druhá výhra 3:1 ale to čo robili messi s alvésom tak to sa nedá ani oceniť peniazmi viď video( všimnite alvésovu pätičku na gól či messiho sólo neviem či tam bude)

http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009010705

pusti si to skoro dokonca siedmy gol to je...more Eboue!!!

Aky siedmy gool? o com to hovoris?
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 12:35 am

já wim že závisť je zlá vlastnosť ale čo už- a schválne nepíšem už po každom zápase a keď ste takí frajeri tak sagna a bosingwa na to čo včera spravil alvés môžu pozerať a ako povedal diego m. takému messimu môže c.ronaldo asi len viazať šnúrky na kopačkách Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 12:36 am

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
atlético-barca 1:3 v osemifnále copa del rey

napriek tomu,že Xavi,etoo,valdés,marquez,hleb a guddy ostali v barcelone sme atlético vypiekli suverénnym spôsobom a v novom roku 2009 je to druhá výhra 3:1 ale to čo robili messi s alvésom tak to sa nedá ani oceniť peniazmi viď video( všimnite alvésovu pätičku na gól či messiho sólo neviem či tam bude)

http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009010705

Krasa. Som hrdy na to ze mame na svete klub ako barca Rolling Eyes Taky päticku som v zivote nevidel Rolling Eyes nadhera
no já wim taký UMELÝ klub ako je chelsea sa na to nezmôže veď v barcelone sa za 2 sezóny vystriedajú také osobnosti ako v chelsey od roku 1930 Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 12:58 am

stoffo uz si uvedom, ze tu nie si zurnalista katalanskych novin ale prispievatel na futbalovom fore, takze uz prestan s tymi trapnymi kecami, lebo to co robis ty absolutne detinske, vysmievas sa tu ostatnym? .. chudak lacoste nemozme za to, ze fandi takemu klubu a ked si to mozno sam az tak neuvedomuje, mozme mu len zavidiet (vlastne teda aj tebe, ale ty to davas az prilis najavo) jeho pohlad a kedysi to bol dobry klub
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 2:56 pm

Bergie6 napísal:
stoffo uz si uvedom, ze tu nie si zurnalista katalanskych novin ale prispievatel na futbalovom fore, takze uz prestan s tymi trapnymi kecami, lebo to co robis ty absolutne detinske, vysmievas sa tu ostatnym? .. chudak lacoste nemozme za to, ze fandi takemu klubu a ked si to mozno sam az tak neuvedomuje, mozme mu len zavidiet (vlastne teda aj tebe, ale ty to davas az prilis najavo) jeho pohlad a kedysi to bol dobry klub
pozri bergie môj pohľad a moje stanovisko: normálne som chcel len napísať to čo hovorili na každých športových správach a na každom futbalovom webe po celom svete že messi odohral parádny "maradonovyský"zápas keď mu na tribúne tlieskal sám diego a po vystriedaní mu kastílski fanúšikovia atlética tlieskali v stoji+ tá krásna alvésova pätička na gól messimu len to som chcel napísať a nie je to nič zaujaté veď to včera písali a hovorili skoro všade- len lacoste s cubanom to postavili do roviny že takú pätičku videli a podobné ironické narážky áno aj ja som podobné pätičky videl ale nie od pravého beka kde zároveň tá pätička znamenala asistenciu-zhrnutím ja som to fakt nemyslel zle, len som proste napísal a pridal link o tom zápase potom načo je fórum - fórum je na to aby sa diskutovalo a nie aby tu bolo sucho a takýto zápas s peknými akciami no hodil som to tu nič viac
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 3:34 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
stoffo uz si uvedom, ze tu nie si zurnalista katalanskych novin ale prispievatel na futbalovom fore, takze uz prestan s tymi trapnymi kecami, lebo to co robis ty absolutne detinske, vysmievas sa tu ostatnym? .. chudak lacoste nemozme za to, ze fandi takemu klubu a ked si to mozno sam az tak neuvedomuje, mozme mu len zavidiet (vlastne teda aj tebe, ale ty to davas az prilis najavo) jeho pohlad a kedysi to bol dobry klub
pozri bergie môj pohľad a moje stanovisko: normálne som chcel len napísať to čo hovorili na každých športových správach a na každom futbalovom webe po celom svete že messi odohral parádny "maradonovyský"zápas keď mu na tribúne tlieskal sám diego a po vystriedaní mu kastílski fanúšikovia atlética tlieskali v stoji+ tá krásna alvésova pätička na gól messimu len to som chcel napísať a nie je to nič zaujaté veď to včera písali a hovorili skoro všade- len lacoste s cubanom to postavili do roviny že takú pätičku videli a podobné ironické narážky áno aj ja som podobné pätičky videl ale nie od pravého beka kde zároveň tá pätička znamenala asistenciu-zhrnutím ja som to fakt nemyslel zle, len som proste napísal a pridal link o tom zápase potom načo je fórum - fórum je na to aby sa diskutovalo a nie aby tu bolo sucho a takýto zápas s peknými akciami no hodil som to tu nič viac

pozri si to video co som postol..Eboue to dokaze
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 7:50 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
stoffo uz si uvedom, ze tu nie si zurnalista katalanskych novin ale prispievatel na futbalovom fore, takze uz prestan s tymi trapnymi kecami, lebo to co robis ty absolutne detinske, vysmievas sa tu ostatnym? .. chudak lacoste nemozme za to, ze fandi takemu klubu a ked si to mozno sam az tak neuvedomuje, mozme mu len zavidiet (vlastne teda aj tebe, ale ty to davas az prilis najavo) jeho pohlad a kedysi to bol dobry klub
pozri bergie môj pohľad a moje stanovisko: normálne som chcel len napísať to čo hovorili na každých športových správach a na každom futbalovom webe po celom svete že messi odohral parádny "maradonovyský"zápas keď mu na tribúne tlieskal sám diego a po vystriedaní mu kastílski fanúšikovia atlética tlieskali v stoji+ tá krásna alvésova pätička na gól messimu len to som chcel napísať a nie je to nič zaujaté veď to včera písali a hovorili skoro všade- len lacoste s cubanom to postavili do roviny že takú pätičku videli a podobné ironické narážky áno aj ja som podobné pätičky videl ale nie od pravého beka kde zároveň tá pätička znamenala asistenciu-zhrnutím ja som to fakt nemyslel zle, len som proste napísal a pridal link o tom zápase potom načo je fórum - fórum je na to aby sa diskutovalo a nie aby tu bolo sucho a takýto zápas s peknými akciami no hodil som to tu nič viac

pozri si to video co som postol..Eboue to dokaze
nj ale slavia není atlético madrid,navyše za stavu 6:0 boli rezignovaní a zdeformovaní ale pätička pekná
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyŠt január 08, 2009 8:17 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
stoffo uz si uvedom, ze tu nie si zurnalista katalanskych novin ale prispievatel na futbalovom fore, takze uz prestan s tymi trapnymi kecami, lebo to co robis ty absolutne detinske, vysmievas sa tu ostatnym? .. chudak lacoste nemozme za to, ze fandi takemu klubu a ked si to mozno sam az tak neuvedomuje, mozme mu len zavidiet (vlastne teda aj tebe, ale ty to davas az prilis najavo) jeho pohlad a kedysi to bol dobry klub
pozri bergie môj pohľad a moje stanovisko: normálne som chcel len napísať to čo hovorili na každých športových správach a na každom futbalovom webe po celom svete že messi odohral parádny "maradonovyský"zápas keď mu na tribúne tlieskal sám diego a po vystriedaní mu kastílski fanúšikovia atlética tlieskali v stoji+ tá krásna alvésova pätička na gól messimu len to som chcel napísať a nie je to nič zaujaté veď to včera písali a hovorili skoro všade- len lacoste s cubanom to postavili do roviny že takú pätičku videli a podobné ironické narážky áno aj ja som podobné pätičky videl ale nie od pravého beka kde zároveň tá pätička znamenala asistenciu-zhrnutím ja som to fakt nemyslel zle, len som proste napísal a pridal link o tom zápase potom načo je fórum - fórum je na to aby sa diskutovalo a nie aby tu bolo sucho a takýto zápas s peknými akciami no hodil som to tu nič viac

pozri si to video co som postol..Eboue to dokaze
nj ale slavia není atlético madrid,navyše za stavu 6:0 boli rezignovaní a zdeformovaní ale pätička pekná

no dobre ze si si vsimol ze atletico nie je slavia...slavisti aspon vystupili proti ebouemu a snazili sa nieco spravit s bendtnerom...obrana atletica nespravila nic a bola to totozna akcia...ta slavia arsenal bola mozno este v prehustenejsom priestore
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPo január 12, 2009 2:59 pm

18.kolo la ligy:

Osasuna- Barca 2:3
Mallorca-Real 0:3
Atlético Madrid-Bilbao 2:3
Deportivo-Sevilla 1:3
Valencia-Villareal 3:3
Numancia-Getafe 2:0
Racing-Huelva 1:1
Espanyol-Almería 2:2
Betis-Malága 1:2
Gijón-valladolid 2:1

toto kolo bolo super- množstvo gólov a famózne zvraty-espanyol z 0:2 na 2:2,sevilla v 10 na depore s 0:1 na 3:1 valencijské derby medzi vale a villarealom bolo tiež super a osasuna-barca skoro som odpadával pri pc keď som to pozeral na nete-polčas 1:0 pre Barcu, potom to osasuna otočila na 2:1 po veľkých chybách ale my sme za 5 minút dokázali z 2:1 otočiť na 2:3 jednoducho super zápas aj keď výkon nebol zďaleka optimálny najmä vzadu ale body sa počítajú a stále si držíme náskok.

Vamos la liga ( a že sa v tejto lige nebojuje a nehrá s nasadením do posledných minút- toto kolo ukázalo jasný opak)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 EmptyPo január 12, 2009 4:57 pm

nebojuje a nehra sa tak s nasadenim tak ako v inych ligach, to ze padne zopar golov ku koncu nehovori o nicom ved ako si povedal barca dala tie goly iba po chybach osasuny to svedci prave o opaku
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...   Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky... - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis-Liga,pohár,tabuľky...
Návrat hore 
Strana 12 z 18Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Corgon liga
» Anglicka liga-najlepsia na svete?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: