world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Liverpool F.C.

Goto down 
+8
marek77
avs.roy
metrostars
Anik51
cuban
Lacoste
Tarzan
halinka
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyPi marec 14, 2008 8:06 pm

Anik51 napísal:
Až sa stane zázrak, tak si zahráme vo finále s Man U alebo Barcou alebo AS, až nie tak
a)vypadneme s Arsenalom(90%)
b) vypadneme s Chelsea/Fenerbahce (9%)

lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyPi marec 14, 2008 8:16 pm

Anik51 napísal:
Až sa stane zázrak, tak si zahráme vo finále s Man U alebo Barcou alebo AS, až nie tak
a)vypadneme s Arsenalom(90%)
b) vypadneme s Chelsea/Fenerbahce (9%)

thats the spirit!!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyPi marec 14, 2008 8:43 pm

cuban - I think this way too.
lamps - I don't like you. Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyPi marec 14, 2008 9:15 pm

Anik51 napísal:
cuban - I think this way too.
lamps - I don't like you. Crying or Very sad

Sad Sad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 1:58 am

Anik: neboj bude to ovela nerozhodnejsie ako tych 90% vas el nino ci jako si ho to nazvala dava jeden banan za druhym a ked ma mascherano svoj den dokaze znicit hocikoho...uz ani nespominam skrtela. budu to zaujimave zapasy vsetky 3
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:25 am

Počkaj, to je vlastne trojzápas, nie? Takže Fefe El Ninho Torres sa dúfam ukáže Very Happy . A Mascherano.... nech nestriela na branu lebo ho potom Rafa neda hrat Very Happy .
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:31 am

za tie peniaze co ste kupili torresa MUSI davat goly...najlepsie bude ked skoncite za evertonom... Very Happy vase milionove investicie pojdu do pohara uefa lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:52 am

Tarzan napísal:
za tie peniaze co ste kupili torresa MUSI davat goly...najlepsie bude ked skoncite za evertonom... Very Happy vase milionove investicie pojdu do pohara uefa lol!

no tak fight o fourth place bude este velmi zaujimavy...a pool to bude mat nesmierne tazke vzhladom na vacsi tlak a do uvahy treba brat aj LM...cakaju vas fakt narocne zapasy...teraz este reading doma co je lahodka ale potom....posud sama:

Man Utd (A)
Everton (H)
Arsenal (A )
Arsenal (A)
Arsenal (H )

po tychto zapasoch bude vsetko zase inak
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:55 am

reading nepodcenuj...ono je to typicky ostrovne muzstvo oni hraju vzdy na vitazstvo...s nimi sa hra velmi tazko...a ked hanneman zachyta tak maju sancu aj na bod...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 3:56 pm

Ja viem že hráme teraz dosť ťažké zápasy. A s tým Readingom má tarzan pravdu. Ale pre LFC je teraz lepšie bod ako nič Very Happy .
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 6:36 pm

Anik51 napísal:
Ja viem že hráme teraz dosť ťažké zápasy. A s tým Readingom má tarzan pravdu. Ale pre LFC je teraz lepšie bod ako nič Very Happy .

ved ja viem ze mam pravdu Razz dufam ze bude hrat marek matejovsky
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 7:45 pm

Hrá, ale okrem gólu, karty a striedania sa ničím neblysol.
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 16, 2008 5:18 pm

..co vy riesite ?? .. ja vam nerozumim ani slovo lol!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 22, 2008 11:37 pm

Tak sa teším na zajtra. Asi ani nezaspím. Nech už je Sunday, 1:30 Very Happy . Vyhráme (možno Very Happy ).
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 22, 2008 11:44 pm

Anik51 napísal:
Tak sa teším na zajtra. Asi ani nezaspím. Nech už je Sunday, 1:30 Very Happy . Vyhráme (možno Very Happy ).

Ani mi nehovor..Sad ja som sa na zajtra tak tesil a nakoniec mi to znicia sviatky..A nepomozu mi ani argumenty ako ze je fotbalova nedela ani nic.. Mad Mad Mad Ledva stihnem zapas Chelsea..kuaaaaaaaa
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptySo marec 22, 2008 11:47 pm

lampard napísal:
Anik51 napísal:
Tak sa teším na zajtra. Asi ani nezaspím. Nech už je Sunday, 1:30 Very Happy . Vyhráme (možno Very Happy ).

Ani mi nehovor..Sad ja som sa na zajtra tak tesil a nakoniec mi to znicia sviatky..A nepomozu mi ani argumenty ako ze je fotbalova nedela ani nic.. Mad Mad Mad Ledva stihnem zapas Chelsea..kuaaaaaaaa

ja si hovorim ze je lepsie nevidiet vyhru ako sa pozerat na prehru... ale to asi nebude tvoj pripad lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 12:45 am

lampard napísal:
Anik51 napísal:
Tak sa teším na zajtra. Asi ani nezaspím. Nech už je Sunday, 1:30 Very Happy . Vyhráme (možno Very Happy ).

Ani mi nehovor..Sad ja som sa na zajtra tak tesil a nakoniec mi to znicia sviatky..A nepomozu mi ani argumenty ako ze je fotbalova nedela ani nic.. Mad Mad Mad Ledva stihnem zapas Chelsea..kuaaaaaaaa

a to preco? zajtra uz poobede ziadne obrady nie su a rodina sa prisposobi Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 1:38 am

cuban napísal:
lampard napísal:
Anik51 napísal:
Tak sa teším na zajtra. Asi ani nezaspím. Nech už je Sunday, 1:30 Very Happy . Vyhráme (možno Very Happy ).

Ani mi nehovor..Sad ja som sa na zajtra tak tesil a nakoniec mi to znicia sviatky..A nepomozu mi ani argumenty ako ze je fotbalova nedela ani nic.. Mad Mad Mad Ledva stihnem zapas Chelsea..kuaaaaaaaa

a to preco? zajtra uz poobede ziadne obrady nie su a rodina sa prisposobi Very Happy

Praveze aj otec je fanda Chelsea takze sme dvaja proti mojej mame..Very Happy Tak snad sa to nejak podari predsvecit ju lol!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 11:09 am

bounce Potrebujem rýchlo 1:30pm. Ale rýchlo Very Happy .
Lampard - vidíš. Všetko sa dá riešiť.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 12:12 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Anik51 napísal:
Tak sa teším na zajtra. Asi ani nezaspím. Nech už je Sunday, 1:30 Very Happy . Vyhráme (možno Very Happy ).

Ani mi nehovor..Sad ja som sa na zajtra tak tesil a nakoniec mi to znicia sviatky..A nepomozu mi ani argumenty ako ze je fotbalova nedela ani nic.. Mad Mad Mad Ledva stihnem zapas Chelsea..kuaaaaaaaa

a to preco? zajtra uz poobede ziadne obrady nie su a rodina sa prisposobi Very Happy

Praveze aj otec je fanda Chelsea takze sme dvaja proti mojej mame..Very Happy Tak snad sa to nejak podari predsvecit ju lol!

no ja som kvoli maminke zmeskal chelsea - tottenham...lebo pozerala krasokorculovanie...este ze to nebol arsenal...ale mam ju rad Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 12:41 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Anik51 napísal:
Tak sa teším na zajtra. Asi ani nezaspím. Nech už je Sunday, 1:30 Very Happy . Vyhráme (možno Very Happy ).

Ani mi nehovor..Sad ja som sa na zajtra tak tesil a nakoniec mi to znicia sviatky..A nepomozu mi ani argumenty ako ze je fotbalova nedela ani nic.. Mad Mad Mad Ledva stihnem zapas Chelsea..kuaaaaaaaa

a to preco? zajtra uz poobede ziadne obrady nie su a rodina sa prisposobi Very Happy

Praveze aj otec je fanda Chelsea takze sme dvaja proti mojej mame..Very Happy Tak snad sa to nejak podari predsvecit ju lol!

no ja som kvoli maminke zmeskal chelsea - tottenham...lebo pozerala krasokorculovanie...este ze to nebol arsenal...ale mam ju rad Very Happy

No tak to si sa mal maminke pekne postazovat Very Happy Taky zapas ako bol Tottenham-Chelsea sa nevidi kazdy den..Este k tomu pre fandu arsenalu..Very Happy

Inak sme trosku off-topic..Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 12:43 pm

Lamps - no dobré ráno Very Happy . Až teraz si na to prišiel že robíte Off Topic Very Happy ???
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 5:46 pm

Anik51 napísal:
Lamps - no dobré ráno Very Happy . Až teraz si na to prišiel že robíte Off Topic Very Happy ???

Ne ne..Very Happy Uz davnejsie..Ale myslim ze to je jedno ne??

Takze sme uz trochu skorsie doma a ja si schuti mozem vychutnat druhy polocas MU-Liverpool..Zatial to nevypada dobre Anik co??Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 7:17 pm

Obrana to skvelo pokazila. Útok ešte ako-tak ušiel ale tá obrana. Fabio sa síce snažil, ale Škrtel, Carragher a najmä Arbeloa to pokašlali. A záloha bola kde? Jediný koho bolo vidieť zo zálohy aspoň trochu bol Steve, mal na kopačke aj asi najlepšiu šancu ohroziť van der Sara, ku koncu bolo trošku vidieť aj Yossiho, ale inak nikoho. Mascherano to viac ani pokaziť nemohol. Pepe Reina sa síce snažil, ale tie dve oooobrovské hrúbky... no comment. Fabio Aurélio zaslúžene mužom zápasu. Kurva čo sa im stalo?!!!!???????
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 EmptyNe marec 23, 2008 9:57 pm

Anik51 napísal:
Obrana to skvelo pokazila. Útok ešte ako-tak ušiel ale tá obrana. Fabio sa síce snažil, ale Škrtel, Carragher a najmä Arbeloa to pokašlali. A záloha bola kde? Jediný koho bolo vidieť zo zálohy aspoň trochu bol Steve, mal na kopačke aj asi najlepšiu šancu ohroziť van der Sara, ku koncu bolo trošku vidieť aj Yossiho, ale inak nikoho. Mascherano to viac ani pokaziť nemohol. Pepe Reina sa síce snažil, ale tie dve oooobrovské hrúbky... no comment. Fabio Aurélio zaslúžene mužom zápasu. Kurva čo sa im stalo?!!!!???????

no zhodnotim to asi tak ze priemerny manchester prehral podpriemerny liverpool...naozaj som nechapal zalohu poolu..dvaja stitovy zaloznici + gerrard akoby tam ani neboli...a bol som prekvapeny ze manu to az na asi 2-3 akcie velmi nedokazalo vyuzivat...po gole a vyluceni aspon trocha zacali hrat a v pohode to stacilo
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Liverpool F.C.
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Liverpool FC - Chelsea FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: