world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Liverpool F.C.

Goto down 
+8
marek77
avs.roy
metrostars
Anik51
cuban
Lacoste
Tarzan
halinka
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:07 am

Anik51 napísal:
Tarzan, ajtak nezáleží kto sú páni z Bhamu, hráte na rovnakej úrovni. Jediný kto vás drží hore na šiestom je NÁŠ Scott Carson!

no ale teraz chyta za NAS a pan O´Neill prezradil ze Carson bude posila cez letne prestupove obdobie...a pri vedeni toho prevreteho spaniela sa ani nebudem cudovat ked k nam prestupi...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:08 am

lampard napísal:
Tarzan napísal:
lampard: nevtieraj sa!! lol!

Sorry no ale je to baba a je to novacik..Very Happy tak bud mily aspon raz..Very Happy kukni sa ako si zlikvidoval fans AFC..Very Happy

tak bude dole aj fanda liverpooru Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:14 am

A čo, si Carsona môžte aj tak napchať niekam. My máme Reinu. Pre tvoju informáciu, má najviac čistých kont medzi brankármi v celej lige. A ten váš O´Neill nemal náááhodou nahradiť cez leto náááášho Rafu? Takže kým nebude August 31st, kedy myslím končí letný prestupový termín, sa nemusíme hádať kde bude Scott.
A ešte niečo: Mňa len tak ľahko nepošleš k zemi, Tarzan
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:16 am

Anik51 napísal:
A ešte niečo: Mňa len tak ľahko nepošleš k zemi, Tarzan

Tarzan, ja by som to bral ako vyzvu.. lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:21 am

citas moc platky ako the sun a podobne...pan O´Neill sa vyjadroval v tom zmysle ze sa mu tu paci a ze tu ma aj volnost a potrebny klud v praci aky by inde nedostal...proste vasi amici sa moc montuju do zalezitosti vasho spaniela...nasi si najali odbornika ktory vie co je pre klub najlepsie Razz
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:25 am

Tarzan napísal:
citas moc platky ako the sun a podobne...pan O´Neill sa vyjadroval v tom zmysle ze sa mu tu paci a ze tu ma aj volnost a potrebny klud v praci aky by inde nedostal...proste vasi amici sa moc montuju do zalezitosti vasho spaniela...nasi si najali odbornika ktory vie co je pre klub najlepsie Razz
alebo ja si myslim ,ze prave necita ani take platky ako the sun affraid
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:27 am

lampard - ja sa nezdám, ale som tvrdá duša.
A viete akú mám teraz náladu provokovať?
I'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
they fly so high
nearly reach the sky
then like West Ham
they fade and die
Tottenham's always running
Villans running too
but if you come to Anfield
we'll be running after you.
EDIT: To že by O´Neill mohol prísť do LFC som čítala na jednej fanstránke. A som si povedala že dobre, ďalší blud a teraz som si na to spomenula tak som to vyhrabala. Btw. noviny od Brits nečítam Very Happy .
EDIT 2: Neviem prečo vždy napíšem West Hame Very Happy .


Naposledy upravil Anik51 dňa St február 27, 2008 2:33 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:28 am

noo asi si kukne co ma nove victoria a david popripade princ harry a niekde videla ze o´neill a liverpoor a dala si to nejak dokopy... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:31 am

Anik51 napísal:
lampard - ja sa nezdám, ale som tvrdá duša.
A viete akú mám teraz náladu provokovať?
I'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
they fly so high
nearly reach the sky
then like West Hame
they fade and die
Tottenham's always running
Villans running too
but if you come to Anfield
we'll be running after you.
zlatko tu ta nikto neprovokuje llen nechceme,aby si svojimi prispevkami zavadzala tarzan sa ti snazi len vysvetlit ako to je naozajpozri on netrpi ziadnov nenavistou ja som tiez fanusik united a vobec ale vobec nic zle mi zatial nenapisla nic sa neboj isto sa to polepsi aj u teba geek
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:35 am

Anik51 napísal:
lampard - ja sa nezdám, ale som tvrdá duša.
A viete akú mám teraz náladu provokovať?
I'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
they fly so high
nearly reach the sky
then like West Ham
they fade and die
Tottenham's always running
Villans running too
but if you come to Anfield
we'll be running after you.
EDIT: To že by O´Neill mohol prísť do LFC som čítala na jednej fanstránke. A som si povedala že dobre, ďalší blud a teraz som si na to spomenula tak som to vyhrabala. Btw. noviny od Brits nečítam Very Happy .
EDIT 2: Neviem prečo vždy napíšem West Hame Very Happy .

cista ryza ta "basnicka"
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:37 am

metrostars - dobre, som ticho. Len nemám v láske ľudí z Bhamu. A čo sa týka tej pesničky, som si myslela že tu niekto aj WHUFC fandí Very Happy . A kladivárov dosť s.re keď prerábajú Kopites ich songy.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:39 am

noo lebo West Ham ma origos svoje songy...inak vazne bublinkuju pred kazdym domacim zapasom...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:45 am

A bublinkujú aj filmári Very Happy . Ale nie že by sa uráčili natočiť film o LFC, ale o WHUFC, to kľudne aj tri Very Happy .
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:47 am

Anik51 napísal:
A bublinkujú aj filmári Very Happy . Ale nie že by sa uráčili natočiť film o LFC, ale o WHUFC, to kľudne aj tri Very Happy .

kto by tocil film o nefanusikoch z Liverpooru?? ved ti vedia jedine umierat (krute ale je to tak) a fandovia West Hamu su postrach tak isto ako Millwall a preto sa o nich tocia filmy...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:53 am

No, LFC fans sa síce nebijú, ale sú to najvernejší fans v Anglicku. le najlepšie bolo keď sa v Green Street Hooligans pobili West Ham fans s Millwall fans... myslím že to bola tá bitka úplne na konci... ale to je OT Very Happy .
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:57 am

Anik51 napísal:
No, LFC fans sa síce nebijú, ale sú to najvernejší fans v Anglicku. le najlepšie bolo keď sa v Green Street Hooligans pobili West Ham fans s Millwall fans... myslím že to bola tá bitka úplne na konci... ale to je OT Very Happy .

najvernejsi?? myslis si ze by chodili keby hrali league one??? Millwall ma stale plno a to je niekde na chvoste ligy...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:58 am

Anik51 napísal:
Máme až priveľmi dobrého brankára na to aby sme skončili za Bhamom. A koľko má AVilla dohromady trofejí?Tých 5 ligových čo vyhrala dávno pred opicami?

Moc by som tu nevyskakoval, vas posledny titul ste ziskali tesne po nastupe opic! ten vas Reina vtedy dostal svoju prvu skolsku tasku, Gerrard sa ucil spellovat, Torres prestal nosit plienky a Benitez prisiel o panictvo... F***ing Scousers...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 3:01 am

avs.roy - dobré komentáre, ale ja nehovorím o tituloch v lige ale o trofejách. A to je rozdiel. Poslednú trofej máme z minulého roku.
EDIT: Plno by sme mali aj keby sme hrali v lige s Havantom.


Naposledy upravil Anik51 dňa St február 27, 2008 3:03 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 3:01 am

avs.roy napísal:
Anik51 napísal:
Máme až priveľmi dobrého brankára na to aby sme skončili za Bhamom. A koľko má AVilla dohromady trofejí?Tých 5 ligových čo vyhrala dávno pred opicami?

Moc by som tu nevyskakoval, vas posledny titul ste ziskali tesne po nastupe opic! ten vas Reina vtedy dostal svoju prvu skolsku tasku, Gerrard sa ucil spellovat, Torres prestal nosit plienky a Benitez prisiel o panictvo... F***ing Scousers...

Benitez je panic doteraz tak isto ako Wenger...mozno sa konecne na seba usmeju a pridu o panictvo spolocne pri zapijani neuspesnej sezony lol!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 3:04 am

lol!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 3:09 am

Anik51 napísal:
avs.roy - dobré komentáre, ale ja nehovorím o tituloch v lige ale o trofejách. A to je rozdiel. Poslednú trofej máme z minulého roku.
EDIT: Plno by sme mali aj keby sme hrali v lige s Havantom.

plno ste mali aj v zapase proti burnsley Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 12:37 pm

lampard napísal:
Tarzan napísal:
lampard: nevtieraj sa!! lol!

Sorry no ale je to baba a je to novacik..Very Happy tak bud mily aspon raz..Very Happy kukni sa ako si zlikvidoval fans AFC..Very Happy

vazne? to som teda nezaregistroval..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:40 pm

eduardo to zaregistroval Very Happy martinovi som povedal ze nech sa o neho postara Twisted Evil konexie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 5:51 pm

Tarzan napísal:
eduardo to zaregistroval Very Happy martinovi som povedal ze nech sa o neho postara Twisted Evil konexie

piss off!!! prick
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 6:35 pm

cmuk!! aj ja ta mam rad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Liverpool F.C.
Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Liverpool FC - Chelsea FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: