world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Liverpool F.C.

Goto down 
+8
marek77
avs.roy
metrostars
Anik51
cuban
Lacoste
Tarzan
halinka
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptyUt január 06, 2009 4:41 pm

lacoste ja leen taky detail manchester united a United of Manchester su dva rozne kluby Very Happy tak neviem co si myslel ale nevyslo ti to...alebo by si nenavidel nejaky non-league klub??
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptyUt január 06, 2009 11:31 pm

zajo napísal:
lacoste ja leen taky detail manchester united a United of Manchester su dva rozne kluby Very Happy tak neviem co si myslel ale nevyslo ti to...alebo by si nenavidel nejaky non-league klub??

Ty poznas nejaky tym United of Manchester?? Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptySt január 07, 2009 1:22 am

Lacoste napísal:
zajo napísal:
lacoste ja leen taky detail manchester united a United of Manchester su dva rozne kluby Very Happy tak neviem co si myslel ale nevyslo ti to...alebo by si nenavidel nejaky non-league klub??

Ty poznas nejaky tym United of Manchester?? Very Happy

FC United of Manchester je amatersky klub zalozeny fanuskami Manchesteru United, ktory boli najtvrdsim jadrom odporu odkupenia ich milovaneho klubu panom menom Malcolm Glazer a jeho rodiny. Na protest zalozili v roku 2005 oficialny futbalovy klub s nazvom FC United of Manchester a momentalne sa nachadzaju na 11.priecke v Unibond League Premier. Stadion maju v nedalekom Bury, s kapacitou 11 800 miest. Takze edituj svoj prispevok minimalne tym, ze tam vymazes toho Very Happy a ked sa uz do niecoho pustas, najprv sa poinformuj...


Naposledy upravil avs.roy dňa St január 07, 2009 1:42 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptySt január 07, 2009 1:40 am

dnes som bol na oficialnej stranke toho klubu, ani som nevedel o jeho existencii, velmi poucne Lacoste =b .. vdaka
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptySt január 07, 2009 3:41 am

Lacoste napísal:
zajo napísal:
lacoste ja leen taky detail manchester united a United of Manchester su dva rozne kluby Very Happy tak neviem co si myslel ale nevyslo ti to...alebo by si nenavidel nejaky non-league klub??

Ty poznas nejaky tym United of Manchester?? Very Happy


hej poznam...a vies o tom ze aj fanusici wimbledonu si zalozili klub?? a vies aj kvoli comu?? a vies ze momentalne hraju blue square south??
taktiez by si mohol byt jeden z x-tisicov majitelov klubu ebbsfleet

to je parada coo?? a ten united of manchester a wimbledon su mi sympatickejsie ako vacsina klubov vsade po svete ten fanusikovsky zapal a ta snaha hracov urobit nieco pre fanusikov...takto by sa malo hrat vsade na svete nie na peniaze...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptySt január 07, 2009 1:02 pm

Bergie6 napísal:
dnes som bol na oficialnej stranke toho klubu, ani som nevedel o jeho existencii, velmi poucne Lacoste =b .. vdaka

Neni zac Very Happy Tiez som sa nevedel ze taky klub existuje. Ale ked ludia chcu tak vedia ktory klub myslim a ked ne tak... jeho chyba Smile

BTW a ja som to ani nevymyslel len skopiroval Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptySt január 07, 2009 3:24 pm

videl som dokument o tom druhom united tiez aj o wimbledone...maju kazdy rok valnu hromadu kde su vsetci fanuskovia Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2009 12:43 am

a ebbsfleet oni to maju myslim cez net tu valnu hromadu Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Liverpool F.C.
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Liverpool FC - Chelsea FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: