world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Aston Villa F.C.

Goto down 
+7
spike24
marek77
cuban
avs.roy
jarci
Lacoste
Tarzan
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptySo marec 15, 2008 7:37 pm

vedeli ste o tom ze ashley young bol od detstva fanusikom arsenalu? jeho idolom bol ian wright.. a teda prichodu younga by som sa vobec nebranil, nastastie tarzan moze ostat kludny, je to len moje zbozne zelanie Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyNe marec 16, 2008 6:48 pm

young pojde z villa parku v igelitovom pytli alebo za 30 milionikov Razz
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyNe marec 16, 2008 7:09 pm

Tarzan napísal:
young pojde z villa parku v igelitovom pytli alebo za 30 milionikov Razz
Tolko wenger za hraca neda to je stary drzgros Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyPo marec 17, 2008 11:14 pm

Tarzan napísal:
young pojde z villa parku v igelitovom pytli alebo za 30 milionikov Razz

Trochu ma prekvapilo, ze si ho Alex nevsimol skor ako Martin. Potrebuje predsa vyborne lave kridlo ako nahradu za Ryana, ktory mu to tam nebude hrat vecne. Tak snad mu vyjde ten Ben-Arfa z Lyonu...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyUt marec 18, 2008 4:00 pm

boooze dalsi francuz Rolling Eyes
ved alex tam ma mladych a dost dobrych co je s chrisom eaglesom???
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyUt marec 18, 2008 4:49 pm

Tarzan napísal:
boooze dalsi francuz Rolling Eyes
ved alex tam ma mladych a dost dobrych co je s chrisom eaglesom???

eaglesa som videl asi v dvoch zapasoch a podla tych zapasoch mozem povedat ze na prvy tim manu nema
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyUt marec 18, 2008 9:06 pm

Tarzan napísal:
boooze dalsi francuz Rolling Eyes
ved alex tam ma mladych a dost dobrych co je s chrisom eaglesom???

toho francuza si mal dat do uvodzoviek Tarzan. Tito "francuzi" su bud africania, alebo maju predkov z Afriky. Taky Makelele, typicke francuzske meno,ze?? Very Happy Aky Eagles prosim ta?? Bavil som sa tu o velmi, ale velmi kvalitnom lavom kridle, pretoze pana Giggsa nebude vobec jednoduche nahradit, kedze to ma relativne "za par"...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyUt marec 18, 2008 10:22 pm

mne sa eagles pacil...celkom sikovny bol..len neviem co je s nim teraz...
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyNe marec 23, 2008 7:42 pm

hm no tak v poslednom case to ville nejako nejde a bjim sa toho ze sa rozpusta vidina zahrat si na druhy rok pohar UEFA Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyPi apríl 25, 2008 2:20 pm

taka kopirovacka z AV stranky Wink

Champions!

Villa reserves are the Barclays Premier Reserve League (south) champions after rivals Reading drew 1-1 at Portsmouth tonight.

Tonight's result means Kevin MacDonald's men, who drew 1-1 with Chelsea last night, cannot now be caught.

MacDonald has now managed Villa to both the north and south titles in recent seasons.

As champions Villa will now face northern champions Liverpool in an end of season play-off on May 7.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyPi apríl 25, 2008 2:29 pm

Tarzan napísal:
taka kopirovacka z AV stranky Wink

Champions!

Villa reserves are the Barclays Premier Reserve League (south) champions after rivals Reading drew 1-1 at Portsmouth tonight.

Tonight's result means Kevin MacDonald's men, who drew 1-1 with Chelsea last night, cannot now be caught.

MacDonald has now managed Villa to both the north and south titles in recent seasons.

As champions Villa will now face northern champions Liverpool in an end of season play-off on May 7.

jj a zda sa mi ze tento tyzden k vam pride arsenal ale nie som si isty
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyPo apríl 28, 2008 2:39 pm

cuban: dobre si si myslel...
vysledok
VILLA U18s 1-0 Arsenal U18s
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyPo apríl 28, 2008 5:41 pm

Tarzan napísal:
cuban: dobre si si myslel...
vysledok
VILLA U18s 1-0 Arsenal U18s

jj bolo to semifinale FA premier academy hrane na jeden zapas...arsenal teda cestoval do birminghamu a prehral po gole Delfounesa zo 47. minuty...podla match reportu na arsenal.com hral arsenal s velmi mladym timom lebo manazer U18 dal sancu prave timto hracom a nepovolal vacsinu nasich U18 hracov co uz hravaju za rezervu...aston villa vsak bola lepsim timom a zasluzenym vitazom...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 11:17 am

Tarzan to je pravda ze Patrika Bergera vyhodili z kadra preto ze povedal aby Barry odisiel do Liverpoolu??neak ma to zaujima bol by som rad keby si mi to blizsie opisal.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 11:21 am

hej hej presne kvoli tomu sa poruca ta ceska **** niekam do ciech...nehraval a toto len urychlilo jeho odchod vyplatili ho a teraz je na volnej nohe...nic viac nic menej
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 12:01 pm

Tarzan napísal:
hej hej presne kvoli tomu sa poruca ta ceska **** niekam do ciech...nehraval a toto len urychlilo jeho odchod vyplatili ho a teraz je na volnej nohe...nic viac nic menej
no zda sa ze vo vasej kabine je taky poriadok jak v nasej Very Happy hraci na seba pi...ju hadaju sa...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 3:15 pm

Tarzan napísal:
hej hej presne kvoli tomu sa poruca ta ceska **** niekam do ciech...nehraval a toto len urychlilo jeho odchod vyplatili ho a teraz je na volnej nohe...nic viac nic menej

Neviem inak co zle ten Berger akoze povedal..Normalne sa vyjadril, ze co by bolo lepsie pre Barryho ved sam v Liverpoole posobil..Robi sa to normal v kazdom klube ze sa spoluhrac vyjadri k odchodu z timu spoluhracovi..To len asi O´Neilovi preplo v tej jeho **** hlave!! Nechapem to, ale absolutne..
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 4:05 pm

Lacoste napísal:
Tarzan napísal:
hej hej presne kvoli tomu sa poruca ta ceska **** niekam do ciech...nehraval a toto len urychlilo jeho odchod vyplatili ho a teraz je na volnej nohe...nic viac nic menej

Neviem inak co zle ten Berger akoze povedal..Normalne sa vyjadril, ze co by bolo lepsie pre Barryho ved sam v Liverpoole posobil..Robi sa to normal v kazdom klube ze sa spoluhrac vyjadri k odchodu z timu spoluhracovi..To len asi O´Neilovi preplo v tej jeho **** hlave!! Nechapem to, ale absolutne..



ale co to tu hovoris? Berger sa vyjadril ale tym zeby mal odist z klubu lebo Liverpool hraje poharove sutaze kazdy rok??????????? Ved ten ******* cech by sa mal spamätat za koho hraje co je nejaky dohadzovac ineho klubu???? je dobre ze ho vyhodili tak mu treba
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 4:26 pm

to je take iste ako keby ten vul carvalho povedal ze fat frank ma odist do Man U ze mu to viac prospeje...a O´Neill je vacsi trener ako malo KFC v celej historii dokopy...tak si radsej utri tvar a tes sa ze romanka este bavi futbal
v tom vasom klube sa v kuse vyjadruje iba drogba s jeho schizofreniou jeden den je na odchode a na druhy uz eeej KFC milujem robia tam proklate dobre kure...
toto sa nikde nerobi toto cechur maximalne prepiskol

stoffo: u nas je poriadok kazdy chce aby barry zostal len ten cesky vul rebeluje ale uz ho vyplatili a odisiel takze je opat klud
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 4:46 pm

spike24 napísal:
Lacoste napísal:
Tarzan napísal:
hej hej presne kvoli tomu sa poruca ta ceska **** niekam do ciech...nehraval a toto len urychlilo jeho odchod vyplatili ho a teraz je na volnej nohe...nic viac nic menej

Neviem inak co zle ten Berger akoze povedal..Normalne sa vyjadril, ze co by bolo lepsie pre Barryho ved sam v Liverpoole posobil..Robi sa to normal v kazdom klube ze sa spoluhrac vyjadri k odchodu z timu spoluhracovi..To len asi O´Neilovi preplo v tej jeho **** hlave!! Nechapem to, ale absolutne..



ale co to tu hovoris? Berger sa vyjadril ale tym zeby mal odist z klubu lebo Liverpool hraje poharove sutaze kazdy rok??????????? Ved ten ******* cech by sa mal spamätat za koho hraje co je nejaky dohadzovac ineho klubu???? je dobre ze ho vyhodili tak mu treba

Ano...AK si chce Barry zahrat LM tak nech ide do lepsieho klubu ako AV..Aj tak uz tam je dost dlho a este nez skonci karieru nech si zahraje niekde inde ne?? Co je na tom kua tak zle??? nechapem
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 4:49 pm

Tarzan napísal:
to je take iste ako keby ten vul carvalho povedal ze fat frank ma odist do Man U ze mu to viac prospeje...a O´Neill je vacsi trener ako malo KFC v celej historii dokopy...tak si radsej utri tvar a tes sa ze romanka este bavi futbal
v tom vasom klube sa v kuse vyjadruje iba drogba s jeho schizofreniou jeden den je na odchode a na druhy uz eeej KFC milujem robia tam proklate dobre kure...
toto sa nikde nerobi toto cechur maximalne prepiskol

stoffo: u nas je poriadok kazdy chce aby barry zostal len ten cesky vul rebeluje ale uz ho vyplatili a odisiel takze je opat klud

Lenze porovnavat Chelsea a MU je nieco ine ako AV a Liverpool..Jasne, O´neil je boh..Ja ale nechapem co prepiskol..Dal mu iba taku malu "radu" do svojej kariery..Co je na tom zle?? Kolko krat sa niekto vyjadril ku svojmu spoluhracovi ze by mal ist do lepsieho klubu lebo na to ma?!?!?!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 7:59 pm

Lacoste napísal:
Tarzan napísal:
to je take iste ako keby ten vul carvalho povedal ze fat frank ma odist do Man U ze mu to viac prospeje...a O´Neill je vacsi trener ako malo KFC v celej historii dokopy...tak si radsej utri tvar a tes sa ze romanka este bavi futbal
v tom vasom klube sa v kuse vyjadruje iba drogba s jeho schizofreniou jeden den je na odchode a na druhy uz eeej KFC milujem robia tam proklate dobre kure...
toto sa nikde nerobi toto cechur maximalne prepiskol

stoffo: u nas je poriadok kazdy chce aby barry zostal len ten cesky vul rebeluje ale uz ho vyplatili a odisiel takze je opat klud

Lenze porovnavat Chelsea a MU je nieco ine ako AV a Liverpool..Jasne, O´neil je boh..Ja ale nechapem co prepiskol..Dal mu iba taku malu "radu" do svojej kariery..Co je na tom zle?? Kolko krat sa niekto vyjadril ku svojmu spoluhracovi ze by mal ist do lepsieho klubu lebo na to ma?!?!?!

ale to ty stale nechapes ze lepsi klub nez aston villa neexistuje? Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 8:32 pm

tu ide o to, ze Berger to vyhlasil vo verejnom interview. Nepovedal to barrymu v satni, alebo na treningu. Pri otazke novinara, co si mysli o moznom prestupe Barryho do LFC, Berger povedal: "Keby som bol na jeho mieste, s prestupom do LFC by som nevahal ani minutu. Taka prilezitost sa vyskytne raz za zivot. Mal by tam ist."

Berger vsak zabudol na to, ze taketo prehlasenia sa verejne nerobia a hlavne na to, ze Aston Villa mu vyplaca jeho plat a tym padom to bolo minimalne nemiestne! Nehovoriac o tom, ze dobre vedel ako si chce O'Neill Barryho udrzat. Takze vlastne dostal to, o co si pytal. Aj ked sa neskor O'Neillovi za to ospravedlnil, jeho osud u Villans bol specateny.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyŠt máj 08, 2008 8:50 pm

avs.roy napísal:
tu ide o to, ze Berger to vyhlasil vo verejnom interview. Nepovedal to barrymu v satni, alebo na treningu. Pri otazke novinara, co si mysli o moznom prestupe Barryho do LFC, Berger povedal: "Keby som bol na jeho mieste, s prestupom do LFC by som nevahal ani minutu. Taka prilezitost sa vyskytne raz za zivot. Mal by tam ist."

Berger vsak zabudol na to, ze taketo prehlasenia sa verejne nerobia a hlavne na to, ze Aston Villa mu vyplaca jeho plat a tym padom to bolo minimalne nemiestne! Nehovoriac o tom, ze dobre vedel ako si chce O'Neill Barryho udrzat. Takze vlastne dostal to, o co si pytal. Aj ked sa neskor O'Neillovi za to ospravedlnil, jeho osud u Villans bol specateny.
hej trocha to prepiskol...na druhej strane je mozno vyradenie z kadra trocha moc...pokuta by hadam stacila ale asi je to aj tak jedno lebo v lete by tak ci tak odisiel
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 EmptyPi máj 09, 2008 2:18 pm

Lacoste napísal:
Tarzan napísal:
to je take iste ako keby ten vul carvalho povedal ze fat frank ma odist do Man U ze mu to viac prospeje...a O´Neill je vacsi trener ako malo KFC v celej historii dokopy...tak si radsej utri tvar a tes sa ze romanka este bavi futbal
v tom vasom klube sa v kuse vyjadruje iba drogba s jeho schizofreniou jeden den je na odchode a na druhy uz eeej KFC milujem robia tam proklate dobre kure...
toto sa nikde nerobi toto cechur maximalne prepiskol

stoffo: u nas je poriadok kazdy chce aby barry zostal len ten cesky vul rebeluje ale uz ho vyplatili a odisiel takze je opat klud

Lenze porovnavat Chelsea a MU je nieco ine ako AV a Liverpool..Jasne, O´neil je boh..Ja ale nechapem co prepiskol..Dal mu iba taku malu "radu" do svojej kariery..Co je na tom zle?? Kolko krat sa niekto vyjadril ku svojmu spoluhracovi ze by mal ist do lepsieho klubu lebo na to ma?!?!?!

lacoste vidim ze sa na anglicky futbal pozeras nejak divne...AV a Looserpool je derby ved hraju proti sebe 2 nezmieritelne mesta tuto ked vyhlasis ze mas rad liverpoolske kluby tak sa s tebou ludia ani nebavia...a navyse pred prichodom romanka nebolo KFC a MU ziadne velke derby len teraz ziskalo taky punc...

noo tak o´neill dokazal omnoho viac ako ten panak grant

Bergie6: no tak to je jasne ze na svete neni nic lepsie ako Aston Villa Razz
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aston Villa F.C.
Návrat hore 
Strana 6 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» FA cup

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: