world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Aston Villa F.C.

Goto down 
+7
spike24
marek77
cuban
avs.roy
jarci
Lacoste
Tarzan
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyPo január 07, 2008 3:08 pm

Aston Villa F.C. Aston_10

Celý názov: Aston Villa Football Club
Prezývky: The Villa, The Villans, The Lions
Založený: 1874
Štadión: Villa Park, Aston, Birmingham B6 6HE, England
Kapacita: 42,640

Majiteľ: Randy Lerner (USA)
Manager: Martin O´Neill


ÚSPECHY:Európa
Európsky pohár majstrov 1:
1982
Európsky Superpohár 1:
1982–83
InterToto Cup 1:
2001

Domáce úspechy
Ligové tituly


First Division Champions 7:
1893–94, 1895–96, 1896–97, 1898–99, 1899–1900, 1909–10, 1980–81
Second Division Champions 2:
1937–38, 1959–60
Third Division Champions 1:
1971–72

Poháre

FA Cup 7:

1887, 1895, 1897, 1905, 1913, 1920, 1957
League Cup 5:
1961, 1975, 1977, 1994, 1996
Charity Shield 1:
1981


Súčastný káder:

Brankári:
1. Thomas Sorensen (Dánsko)
13. Stuart Taylor (Anglicko)
22. Scott Carson (Anglicko) (hosťovanie z Liverpoolu)

Obrancovia
3. Wilfred Bouma (Holandsko)
4. Olof Melberg (Švédsko)
5. Martin Laursen (Dánsko)
15. Curtis Davies (Anglicko)
16. Zat Knight (Anglicko)
21. Gary Cahill (Anglicko)
29. Stephen O´Halloran (Írsko)

Záložníci
6. Gareth Barry (Anglicko) kapitán
7. Ashley Young (Anglicko)
17. Moustapha Salifou (Togo)
19. Stiliyan Petrov (Bulharsko)
20. Nigel Reo-Coker (Anglicko)
23. Patrik Berger (Česko)
26. Craig Gardner (Anglicko)
27. Isaiah Osbourne (Anglicko)
28. Shaun Maloney (Škótsko)

Útočníci
8. Luke Moore (Anglicko)
9. Marlon Harewood (Anglicko)
10. John Carew (Nórsko)
11. Gabriel Agbonlahor (Anglicko)
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyPo január 07, 2008 3:32 pm

na zaciatku 20. storocia sme boli najlepsi Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyPo január 07, 2008 3:37 pm

Tarzan napísal:
na zaciatku 20. storocia sme boli najlepsi Very Happy

Hej nako si tam dal ten obrazok?? Rad by som dal nejaky aj ku mojej chelsea..Smile
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyPo január 07, 2008 3:43 pm

keď som bol mladší, tak sa priznám, že som im fandil...ale potom ma dostal bayern... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyUt január 08, 2008 1:01 am

Tarzan napísal:
na zaciatku 20. storocia sme boli najlepsi Very Happy

najlepsi uz asi nebudete, ale s O'Neillom to dufam dotiahnete aspon na Europsky futbal. Astonka je tradicny a velmi kvalitny anglicky klub, ktory by mal hrat v Europskych sutaziach, realisticky momentalne Pohar Uefa. Tento klub mi bol vzdy sympaticky a dovolim si tvrdit, ze ak nema najkrajsie, tak urcite jedny z najkrajsich dresov, ake som kedy futbalistom na sebe videl! Sorry, ale One Love, One United! Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyUt január 08, 2008 3:37 pm

majitel chcel na tento rok do pohara Uefa a preto nakupil novych hracov a omladil kader...Ta UEFA je najrealnejsia lebo nemame moznosti klubov z elity ligy....ale zato robia kvalitne prestupy (knight reo-coker davies) a postupne zapracuvaju aj odchovancov (garder osbourne moore)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyUt január 08, 2008 5:44 pm

Tarzan napísal:
majitel chcel na tento rok do pohara Uefa a preto nakupil novych hracov a omladil kader...Ta UEFA je najrealnejsia lebo nemame moznosti klubov z elity ligy....ale zato robia kvalitne prestupy (knight reo-coker davies) a postupne zapracuvaju aj odchovancov (garder osbourne moore)

jj do uefy sa urcite dostanete podla mna, kader je dost kvalitny..neviem ako dlho vydrzi man city to milionarske opojenie, takze prave aston ville davam v buducich sezonach najvacsie sance priblizit sa k top four.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyUt január 08, 2008 8:00 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
majitel chcel na tento rok do pohara Uefa a preto nakupil novych hracov a omladil kader...Ta UEFA je najrealnejsia lebo nemame moznosti klubov z elity ligy....ale zato robia kvalitne prestupy (knight reo-coker davies) a postupne zapracuvaju aj odchovancov (garder osbourne moore)

jj do uefy sa urcite dostanete podla mna, kader je dost kvalitny..neviem ako dlho vydrzi man city to milionarske opojenie, takze prave aston ville davam v buducich sezonach najvacsie sance priblizit sa k top four.

No ja to zaseš na pohar UEFA nevidim...Podla mna budu UEFU hrat Tottenham, Man City, Portsmouth/Everton..Ale zase tam by som trochu uprednostnil Everton lebo teraz je ANC a Portsmouth ma odtial priblizne polovicku zakladnej zostavy takze tento mesiac postracaju body..Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyUt január 08, 2008 11:48 pm

tottenham??????? Shocked si myslis ze sa sliepky prebojuju az do Uefa??? s takymito vykonmi??? oni budu radi za stred tabulky man city ked uhrania elana s petrovom tak vedia max branit Aston Villa - man city...man city padne to je jasne a Portsmouth to bude mat velmi takze a ten tiez este pojde dolu...hore moze ist West Ham ked sa im vsetci uzdravia a Blackburn - rozstrielal sa im Santa Cruz...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyUt január 08, 2008 11:59 pm

Aston Villa vykonnostne jednoznacne na Pohar Uefa ma!! Myslim,ze najlepsi team (mimo Big 4) je Everton, ale kedze pre Pohar Uefa su 3 miestenky, vidim to na Toffees, Villans a asi Man City (Blackburn). Portsmouth pojde dole a Spurs budu radi za stred tabulky, ako uz spomenul Tarzan. West Ham podla mna este nema na Europu. Tottenham ma strasnu obranu, ved ani nepamatam, kedy vyhrali zapas bez obdrzaneho golu. A s touto ich vizitkou sotva dosiahnu "europske" umiestnenie. Portsmouth ma v brane skveleho Jamesa, obrana je pomerne solidna, ale trapia sa hlavne golovo. Neviem, ci tu niekto z vas zaregistroval, ale Pompey dalo 26.9.2007 svoj posledny gol na domacom ihrisku!!! A to uz vola do neba! Dalej, prichadza ANC a to bude pre Harryho Redknappa (velmi kvalitny manager) nocna mora. Takze moc tych bodov nenazbieraju. Inak, pri sucasnych vykonoch Liverpoolu, by som sa az tak nedivil, keby si Uefu zahrali oni! Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptySt január 09, 2008 12:15 am

inak O´Neill je asi najsrandovnejsi trener...tie jeho gesta nemaju chybu...ale inak je to fantasticky odbornik, ktory pochopil ze Barry je tvorca hry a davat ho do obrany je dost velke plytvanie jeho schopnostami...a teraz sa dostal aj do reprezentacie kde hraval pravidelne....a k Pompey im odide na ANC dost vela hracov a zostava im v utoku jedine Benjani a dost nevyrovnany Nugent
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptySt január 09, 2008 12:30 am

Martin O'Neill ma dost komicke gesta, to je pravda. Je to vyborny manager,nenadarmo bol najvacsi kandidat na ziskanie postu managera Anglicka po McClarenovi. Na ihrisku je vzdy v tej strasnej sustiakovej suprave a do obleku a kravaty sa nahodi az na pozapasove interview. Vazim si ho, a som si isty, ze Villu kormidluje spravnym "smerom". Hadam jediny hrac Villans, ktoreho absolutne nemusim, je Nigel Reo - Coker. Neviem, ja tomu chalanovi nemozem prist na chut. Uz ked hral za Hammers, bol v mojich ociach moc precenovany a vo Ville je u mna tym istym prakticky uplne priemernym hracom...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptySt január 09, 2008 12:59 am

Chlapci ja sa tu s vami mozem kludne stavit ze na konci sezony bude miestenka do Europy aj pre Tottenham..Smile Zabudol som trochu na Blackburn... Tento rok ma Blackburn prekvapil (tak isto ako Portsmouth a Vila) a zo skvelym Hudgesom a uz roztrielanym Santa-Cruzom tiez mozno budu mat miestenku..Smile Podla mna to bude takto: Tottenham, Evertoon, Blackburn..Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptySt január 09, 2008 1:06 am

ramos sa moze aj roztrhat ked tam bude mat tie diery v obrane a na stoperovi eso typu kaboul a na kraji hocicolennieobranca lee young pyo a na druhom kraji fajnzaloznikaalenieobrancu zokoru....a zranenych Kinga s chimbondom....a neskutocne isteho robinsona....
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptySt január 09, 2008 1:08 am

ten reo-coker to pan def zaloznik je hnusny ako ovad...ma vydrz vie odobrat loptu a je aj patricne tvrdy a s barrym tvoria fantasticku zaloznu 2
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyNe január 20, 2008 9:19 pm

Sorry Tarzan, ale tvoja Astonka musi zajtra prehrat. Vo Will Hill som zbadal ponuku na tzv. Big Six a to ze vsetci vyhraju svoje zapasy. Tak som to supol za £10 len tak aby sa nepovedalo Very Happy No a po dnesnej vyhre Rangers mi chyba uz len Liverpool a kilecko je vo vrecku! Takze zajtra vecer fandim prvykrat v zivote LFC. Dufam,ze sa nehnevas? Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyNe január 20, 2008 9:39 pm

zradil si ma za peniaze?? Very Happy teraz uvidis ako si sa velmi mylil...na zajtra mam volno, listok v kapse, cesta je naplanovana chalani su nazhaveni, pred zapasom bude nejaka priprava v miestnom pube a potom pochod cez L´pool...
Roll Along Aston Villa roll along,
to the top of the league where you belong,
there'll be cups and trophies too,
for the boys in claret and blue,
roll along Aston Villa roll along
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyNe január 20, 2008 9:49 pm

Tarzan napísal:
zradil si ma za peniaze?? Very Happy teraz uvidis ako si sa velmi mylil...na zajtra mam volno, listok v kapse, cesta je naplanovana chalani su nazhaveni, pred zapasom bude nejaka priprava v miestnom pube a potom pochod cez L´pool...
Roll Along Aston Villa roll along,
to the top of the league where you belong,
there'll be cups and trophies too,
for the boys in claret and blue,
roll along Aston Villa roll along

dovol aby som urobil par uprav tvojich slov: "pochod cez L'poor" a "to the top of the league where you only wish to be" lol! iba tento match Tarzan, potom sa opat vratim ku svojim tradicnym sympatiam k The Villans, slubujem!!!


Naposledy upravil dňa Ne január 20, 2008 10:24 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyNe január 20, 2008 9:57 pm

nooo dobre tak len teraz len preto lebo mam dobru naladu Very Happy ale aj tak sa mylis... Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyNe január 20, 2008 10:08 pm

v roku 1987 ukradli Aston Ville FA cup...nikdy sa nenašiel...a teraz sa po Birminghame a najmä v tej lepšej časti Very Happy hovorí: Stratili sme omnoho viac pohárov, ako kedy vyhrali ti zufalci z BC. Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyNe január 20, 2008 10:27 pm

Tarzan napísal:
v roku 1987 ukradli Aston Ville FA cup...nikdy sa nenašiel...a teraz sa po Birminghame a najmä v tej lepšej časti Very Happy hovorí: Stratili sme omnoho viac pohárov, ako kedy vyhrali ti zufalci z BC. Very Happy

sranda, ta info o tej corke mi unikla, nevedel som o tom! Ale verim, ze FA im dalo vyrobit novy Cup. Inak tak to ale chodi, ked si opilci nedavaju pozor na svoje cennosti! Very Happy ta hlaska z tej lepsej casti B'hamu je dost v pohode! lol!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyNe január 20, 2008 11:15 pm

myslim ze bol vystaveny v masiarstve na znak ucty voci miestnemu sponzorovi...inak prve ihrisko Aston Villy bolo za masiarstvom Perry Barr a zisk zo vstupneho bol neuveritelnych 27 libier Very Happy lol!

v roku 1897 sa prestahovali do súčastného štadióna VILLA PARK
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyPo január 21, 2008 12:08 am

Tarzan napísal:
myslim ze bol vystaveny v masiarstve na znak ucty voci miestnemu sponzorovi...inak prve ihrisko Aston Villy bolo za masiarstvom Perry Barr a zisk zo vstupneho bol neuveritelnych 27 libier Very Happy lol!

v roku 1897 sa prestahovali do súčastného štadióna VILLA PARK

nooo... na tu dobu pomerne slusny peniaz myslim... kolko ma teraz Villa Park vlastne kapacitu? Dokazal by si zohnat ticket na Villa-ManU?? Samozrejme az buducu sezonu, kedze tuto sezonu sme si tam uz zatrenovali.... Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyPo január 21, 2008 9:03 am

ked mi to pripomenies v dostatocnom predstihu (tak mesiac dopredu) tak nieje problem....nooo inak ludia na Holte End (ta tribuna za branou) by neboli velmi nadseny keby si sa tam objavil v drese cervenej armady kedze je to jeden z rivalov... Wink
ja to riesim na moje pomery dost drahou pernametkou...
kapacita je 42,640...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. EmptyPo január 21, 2008 11:12 pm

Tarzan napísal:
ked mi to pripomenies v dostatocnom predstihu (tak mesiac dopredu) tak nieje problem....nooo inak ludia na Holte End (ta tribuna za branou) by neboli velmi nadseny keby si sa tam objavil v drese cervenej armady kedze je to jeden z rivalov... Wink
ja to riesim na moje pomery dost drahou pernametkou...
kapacita je 42,640...

ok, dam ti vediet, dufam ze dovtedy toto forum bude este existovat?! Nie som samovrah, hodim sa normalne do "civilu" Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aston Villa F.C. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. Empty

Návrat hore Goto down
 
Aston Villa F.C.
Návrat hore 
Strana 1 z 7Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» FA cup

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: