world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Aston Villa F.C.

Goto down 
+7
spike24
marek77
cuban
avs.roy
jarci
Lacoste
Tarzan
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:13 pm

Tarzan napísal:
hovorim ze sa ani nemusia stretnut tak nebudte proroci...moze nastupit maloney a young bude napravo alebo nastupi petrov a young bude nalavo

no je to dost mozne.....ale dufam ze villa uhraje nejaky ten bodik v arsenale........hm niekedy by som rad zasiel pozriet na villu nazivo skoda ze trcim na slovensku no Sad hm je to moj sen ville drzim uz asi od svojich trinastich hm.........a mimochodom co je pravda na tom ze vilal by chcela do svojich radov croucha nevies o tom nieco?
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:14 pm

sorry za to vilal chcel som samozrejme napisat villa len mensi preklep Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:17 pm

crouch tu uz hraval ale este za minulej doby...noo dost sa o tom hovorilo u nas...a o´neill odpovedal typicky ze pockajte na prestupove obdobie...noo z liverpooru by sme potom ziskali 2 hracov..carson + crouch...

noo ja mam pernamentku Cool
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:21 pm

Tarzan napísal:
crouch tu uz hraval ale este za minulej doby...noo dost sa o tom hovorilo u nas...a o´neill odpovedal typicky ze pockajte na prestupove obdobie...noo z liverpooru by sme potom ziskali 2 hracov..carson + crouch...

noo ja mam pernamentku Cool

no viem ze kedyisi hraval crouch vo ville to hej a neviem ci by bol uzitocny pre tym aj ked ma cit na goly ale novy utocnik by sa zisiel do buducej sezony urcite len enviem ci by bol crouch pravý
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:24 pm

kto moze byt lepsi ako 2 metrovy utocnik ktory vyhra 85% hlavickovych subojov...mohol by sklepavat centre na agbonlahora alebo rovno hlavickovat na branu...crouch je dobra volba a navyse v l´poore moc nehrava...mna by potesil jeho navrat
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:29 pm

Tarzan napísal:
kto moze byt lepsi ako 2 metrovy utocnik ktory vyhra 85% hlavickovych subojov...mohol by sklepavat centre na agbonlahora alebo rovno hlavickovat na branu...crouch je dobra volba a navyse v l´poore moc nehrava...mna by potesil jeho navrat


ale no sice to je prafda ale co Carew myslis si ze ten nerobi svoju pracu dobre podla mna tuto sezonu nehraje v zelj forme a dost sa snazi a ide mu to celkom
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:34 pm

carew uz neni to co bol volakedy...hmm neviem ja mam croucha radsej...a carew v poslednej dobe zacal hrat na vlastne triko...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:39 pm

Tarzan napísal:
carew uz neni to co bol volakedy...hmm neviem ja mam croucha radsej...a carew v poslednej dobe zacal hrat na vlastne triko...

???? to si mal na mysli tu palicu do fazule s kopackami na nohach??!!! You can't be serious man!!!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 10:41 pm

nee mal som namysli toho srbskeho murara Razz
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyŠt február 28, 2008 11:35 pm

hej je pravda ze Carew hral kedysi lepsie ale zasa nehraje zle ani v tejto dobe a crouch no asi by sa tam hodil namiesto carewa no uvidime co sa poriesi ci vobec crouch zavita spat do villa parku
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 12:06 am

nech ide...ja by som ho rad privital a nech pride aj carsonom...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 12:52 am

Tarzan napísal:
nech ide...ja by som ho rad privital a nech pride aj carsonom...

takze predsalen si myslel "beanpole"! mam z teba dost... co preboha na nom vidis??? z liverpooru nie je dobra ani krava! Very Happy
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 12:52 am

Tarzan napísal:
nech ide...ja by som ho rad privital a nech pride aj carsonom...

no tak carsona by som aj ja rad privital pozdava sa my velmi myslim ze je prinosom pre villu......vobec nech pridu obaja a liverpool pride aspon o dvoch dobrych hracov Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 1:02 am

on je taky sexi lol! ...ne chlapik vie hlavickovat a niekto musi usmernovat centre do brany...hocijak je dobry...to bude asi preto ze neni z liverpooru iba tam zoldniersky posobi Razz
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 1:10 am

Tarzan napísal:
on je taky sexi lol! ...ne chlapik vie hlavickovat a niekto musi usmernovat centre do brany...hocijak je dobry...to bude asi preto ze neni z liverpooru iba tam zoldniersky posobi Razz

tarzan zabudol si ale na to, ze 80% jeho hlaviciek su vzapati piskane ako faul,kedze sa na takmer kazdeho obrancu zavesi rukami. a nie kua??? viem do loosers prisiel zo Southamptonu. bol predtym vo Ville? to som nevedel...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 1:15 am

ide o princip...a carewovi tiez piskaju bud ofside alebo faul...noo hej bol u nas tusim dal aj 8 golov
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 11:11 am

Na to ako je crouch vysoky je podla mna len priemerny hlavickar...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPi február 29, 2008 12:09 pm

jasne adebayor a bentner su ovela lepsi... Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyPo marec 03, 2008 11:17 pm

hm skoda ze sme neziskali v arsenale vsetky tri body lebo jednoznacne sme nato mali
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyUt marec 04, 2008 2:24 pm

spike24 napísal:
hm skoda ze sme neziskali v arsenale vsetky tri body lebo jednoznacne sme nato mali

what makes you think so?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyUt marec 04, 2008 6:48 pm

cuban napísal:
spike24 napísal:
hm skoda ze sme neziskali v arsenale vsetky tri body lebo jednoznacne sme nato mali

what makes you think so?

myslis ze na tie tri body sme nemali? ja myslim ze hej aj ked ku koncu zapasu arsenal pritlacil ale mali sme na tie tri body aj ked aj bod je dobry a zapas to bol dobry a to musis uznat aj ty lol!
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyUt marec 04, 2008 8:00 pm

spike24 napísal:
cuban napísal:
spike24 napísal:
hm skoda ze sme neziskali v arsenale vsetky tri body lebo jednoznacne sme nato mali

what makes you think so?

myslis ze na tie tri body sme nemali? ja myslim ze hej aj ked ku koncu zapasu arsenal pritlacil ale mali sme na tie tri body aj ked aj bod je dobry a zapas to bol dobry a to musis uznat aj ty lol!

Ak by ste na ne mali tak by ste ich ziskali ved chybala minutka?
Aj my sme u modrych mali na ne a nemame ich smola tiez len minutka. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyUt marec 04, 2008 8:10 pm

spike24 napísal:
cuban napísal:
spike24 napísal:
hm skoda ze sme neziskali v arsenale vsetky tri body lebo jednoznacne sme nato mali

what makes you think so?

myslis ze na tie tri body sme nemali? ja myslim ze hej aj ked ku koncu zapasu arsenal pritlacil ale mali sme na tie tri body aj ked aj bod je dobry a zapas to bol dobry a to musis uznat aj ty lol!

no...mali ste na to...mali ste tu maloenyho nadhernu strelu...a potom dva-tri mozno 4 breaky slubne...inak mal arsenal prevahu takmer cely zapas...remiza? to hej i ked ste sme si dali vlastenca za dobru defenzivu a bojovnost urcite ale vitazstvo? nechybalo vela a mohli ste ho mat...ale ten velky tlak na konci sa uz musel prejavit
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptyUt marec 04, 2008 9:05 pm

prevahu ste mali ale nic z nej nebolo az na konci...lebo ste sa dostali len po 16 a potom nic...takyto vykon na AC nebude stacit...v utoku ste boli dost slaby ako adebayor bol strazeny theo mal 2 sance a cely zapas nic bentner okrem golu tiez nic...cize musite pridat...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 EmptySt marec 05, 2008 11:03 am

Tarzan napísal:
prevahu ste mali ale nic z nej nebolo az na konci...lebo ste sa dostali len po 16 a potom nic...takyto vykon na AC nebude stacit...v utoku ste boli dost slaby ako adebayor bol strazeny theo mal 2 sance a cely zapas nic bentner okrem golu tiez nic...cize musite pridat...

nemozem nic ine len suhlasit...naozaj je to tak, stale produkujeme celkom pekny a rychly utocny futbal ale chyba tomu ta fianlna faza a niesme taki ostri ako sme boli napriklad na zaciatku sezony...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aston Villa F.C.
Návrat hore 
Strana 5 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» FA cup

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: