world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Januárové prestupové obdobie

Goto down 
+5
Tarzan
Lacoste
avs.roy
Sigi
cuban
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 1:17 am

inak s tym Wengerom by som to nevidel az tak horuco...on si vytipuje asi 10 - 15 hracov za sezonu a hodi ich na krk dorasteneckym trenerom a ked mu povedia ze ten a ten je dobry tak ho potom zobere...a keby mu povedali ze je lepsi ferkodurko tak tu oslavujes ferkadurka a fabregas je jedna z mladych supernadeji co hniju v B arsenale a hraju proti ostatnym B-ckam alebo je niekde na hostovani v 3. lige ako Torres nie ten z L´poolu ale byvali hrac AV, kt teraz kope za Shrewbury 4. liga a je suverejne najlepsi ale 4 ligu nikto neriesi...a toto asi bude pripad stocha...co myslis ze Wenger chodi trenuvat vsetkych mladych?? on ani netrenuje A-cko iba im povie ze co maju robit a ostatne je uz vec trenerov...takze fabregas moze za svoju slavu dakovat najprv trenerom v arsenale az potom wengerovi kt mu dal sancu....
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 1:29 am

sorry tarzan, ale nesuhlasim s tebou. Wenger je futbalovy fanatik a silne pochybujem, ze vsetko nechava na svoj "back-room-staff". To je predsa kravina! Jeho skauti mu mozu nahlasit mena 10-15 mladych talentovanych sopliakov, ale pochybujem, ze sa im nevenuje. koniec koncov aj ti jeho treneri musia vediet, aku hru treba trenovat, aby bol Wenger spokojny. a myslim,ze to je predovsetkym jeho zasluha.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 1:36 am

ja zas pochybujem ze to vsetko stiha...A-cko, b, x - milionov mladeznickych muzstiev...on dostane report a tot vse...inak ked hral arsenal nejaky mlady proti Av mladym tak som medzi arsenalcanmi nevidel ani jedneho vysokeho a tlsteho....avsak AV mala 2 takych Hartsonov Very Happy a hra arsenalu nepripominala hru arsenalu v pl...a av mlady hrali to co hraju v pl nakopavane lopty na utocnikov...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 11:01 am

tarzan: naozaj ma prekvapuje ako vidis do zakulisia arsenalu...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 2:48 pm

hmmm vies o anglickom futbale sa najviac dozvies ked ho hravas...a ja som tam v tom Tamworthe dosiel na zopar veci...ten manager to je iba niekto kto vymysla taktiku a ten kto je v popredi a je za vsetko zodpovedny ked sa nedari tak ide on prvy prec...nikto ti nevyhodi trenera brankarov lebo blbo chytaju na vine je manager lebo je zla defenziva...my v tamworthe mame trenera brankarov a dalsieho na takticku pripravu lenze cim ides vyssie tak tam mas aj viac trenerov...napr v arsenale tam uz mas trenerov na vsetko a dobre ze ne este aj hypnotizerov Very Happy...ved ked si kuknes pocas prenosu tak za Wengerom je viac trenerov a kadekoho ako hracov...len tak na okraj na nejakom eure mali rumuni aj slapky (EDITED BY CANARY, vyhneme sa neslusnym vyrazom,ok? Smile Very Happy ale ne za trenerom
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 5:28 pm

Tarzan napísal:
hmmm vies o anglickom futbale sa najviac dozvies ked ho hravas...a ja som tam v tom Tamworthe dosiel na zopar veci...ten manager to je iba niekto kto vymysla taktiku a ten kto je v popredi a je za vsetko zodpovedny ked sa nedari tak ide on prvy prec...nikto ti nevyhodi trenera brankarov lebo blbo chytaju na vine je manager lebo je zla defenziva...my v tamworthe mame trenera brankarov a dalsieho na takticku pripravu lenze cim ides vyssie tak tam mas aj viac trenerov...napr v arsenale tam uz mas trenerov na vsetko a dobre ze ne este aj hypnotizerov Very Happy...ved ked si kuknes pocas prenosu tak za Wengerom je viac trenerov a kadekoho ako hracov...len tak na okraj na nejakom eure mali rumuni aj kurvy Very Happy ale ne za trenerom

tamworth a arsenal je obrovsky rozdiel...v anglicku ma manazer velmi vela funkcii...urcuje aj taktiku...vybera hracov ktory hraju, vybera si novych hracov...samozrejme aj trenuje...a este vela ineho...nie su to len normalny treneri musia to byt aj ekonomovia a pod. a ked do arsenalu pride aj 15 rocny hrac tak si ho urcite vybral wenger a dobre o tom vedel.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Tarzan Bravo!   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 5:29 pm

Presne tak tarzan!mas uplnu pravdu!Manager,trener to je jedno ako ho volate proste Wenger je tam na to aby pracoval s a-muzstvom ten program v anglicku je na pocet zapasov a nahusteneho programu sam o sebe narocny a nie este ked do toho priratame kopu treningov,cestovanie na zapasy vonku..(co tiez zabera cas)...pozri zober si dneska je piatok zajtra hraju zapas taze dneska urcite den pred zapasom pozeraju video,rozoberaju a davaju si hlavne ulohy na zajtrajsi zapas...proste o tom potom pride sobota -samotny zapas ked hraju vonku tak cesta a hned duel a ked hraju doma tak stihnu este mozno nejaky kratsi trening a zapas .Ked hraju v sobotu v nedelu by mali dostat regeneracne volno a v pondelok uz idu urcite vsetci tvrdo do prace pretoze utorok alebo stredu hraju bud ligu majstrov,fa cup,carling cup a v tomto programe odohra taky Arsenal za 7 dni 3 zapasy (2 ligove,1poharovy)pritom 3 alebo 4 trening ycez tyzden a myslis ze v tomto narocnom programe ma este trener nejaky cas na to aby sa venoval b-muzsvtu podla mna urcite nie.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 5:37 pm

Tak skrtel je definitivne v poole a Anelcunt prestupil do chelsea...chcu ho dat hned zajtra proti sp*rs.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 8:13 pm

tarzan: stale tam mate toho mladeho managera, ktory bol nedavno aj hracom? No mali by ste sa trochu polepsit, posledny zapas so Solihullom vam nejako nevysiel! S predposlednym prehrat doma 0:2?? To nie je nic moc! Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 11:54 pm

hej hej Gary Mills...mame mensie problemy ale hadam sa to da nejak doporiadku sme rozhadani ako psi kvoli tomu zapasu Very Happy noo teraz mame dalsi 6 bodovy zapas v Blythe hmmm kto vie co to bude...dufam ze nieco uhrame...a mozno od leta budem pravoplatny hrac Very Happy CFK robi trosku problemy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 11:58 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
hmmm vies o anglickom futbale sa najviac dozvies ked ho hravas...a ja som tam v tom Tamworthe dosiel na zopar veci...ten manager to je iba niekto kto vymysla taktiku a ten kto je v popredi a je za vsetko zodpovedny ked sa nedari tak ide on prvy prec...nikto ti nevyhodi trenera brankarov lebo blbo chytaju na vine je manager lebo je zla defenziva...my v tamworthe mame trenera brankarov a dalsieho na takticku pripravu lenze cim ides vyssie tak tam mas aj viac trenerov...napr v arsenale tam uz mas trenerov na vsetko a dobre ze ne este aj hypnotizerov Very Happy...ved ked si kuknes pocas prenosu tak za Wengerom je viac trenerov a kadekoho ako hracov...len tak na okraj na nejakom eure mali rumuni aj kurvy Very Happy ale ne za trenerom

tamworth a arsenal je obrovsky rozdiel...v anglicku ma manazer velmi vela funkcii...urcuje aj taktiku...vybera hracov ktory hraju, vybera si novych hracov...samozrejme aj trenuje...a este vela ineho...nie su to len normalny treneri musia to byt aj ekonomovia a pod. a ked do arsenalu pride aj 15 rocny hrac tak si ho urcite vybral wenger a dobre o tom vedel.


tamworth a arsenal je obrovsky rozdiel??? no neee...noo arsenal na nas este nema Very Happy nee teraz vazne ved som to tam napisal...a k tomu trenovaniu keby trenoval vsetko Wenger tak nepotrebuju x milionov trenerov nee?? lenze wenger povie ze v stredu budu mat ofenzivny hraci strelbu a standartky a defenzivny budu behat a co javiem hlavickovat a potom pridu treneri a ti vedu trening a wenger sa pozera...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptySo január 12, 2008 12:51 pm

Nechce sa mi o tom vela rozkecavat, iste o tom uz kazdy vie..
je to definitivne,podpisane na 4,5 roka...
Rad by som vsak vedel,ake su na tento prestup vase nazory..Myslite,ze Skrtel zapadne do muzstva a ohuri vykonmi alebo naopak..Bude ohrievat lavicku?

* hodil som ti ten prispevok sem bola to duplicitna tema - admin
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptySo január 12, 2008 1:03 pm

ako rodeny Slovak si zelam, aby sa Martinovi darilo, prestup do FC Liverpool je pre slovensky futbal velmi pozitivna vec. Tazko ale povedat, ci bude hravat pravidelne, najma pri neslavne znamej Benitezovej rotacnej politike hracov. Vidim to tak, ze pokial je Agger zraneny, bude dostavat viac sanci na ukor Sammiho Hyypiu. Carra je stalica,o tom sa tu hadam ani nemusime bavit. Sam som zvedavy, ci je Skrtel schopny adaptovat sa na anglicky styl futbalu a celkovo na styl, ktory sa hrava v Premier League. Drzim mu palce, ale musim poznamenat, ze IBA jemu! Ako velky fanda ManU predsa nemozem fandit jeho spoluhracom, najvacsim a uhlavnym rivalom pre moj klub na tychto ostrovoch! Vcera si ma v robote posadilo 5 kolegov (vsetko zaryty LFC fans) a keby mi do tvare namierili zapnutu lampu, pripadal by som si ako na vysluchu Very Happy Chceli VELMI VAZNE vediet, kto je to, co je to, odkial prisiel, ked Benitez zaplatil za nejakeho mladeho sopliaka £6,5m, co Skrtela robi najdrahsim podpisanym obrancom v historii LFC. Snazil som sa im Martina opisat, neviem ci im to stacilo, ale naznacili mi, ze ak Martin nieco skazi, budeme sa medzi sebou hadat este viac ako sme sa hadali doteraz Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptySo január 12, 2008 1:12 pm

avs.roy napísal:
ako rodeny Slovak si zelam, aby sa Martinovi darilo, prestup do FC Liverpool je pre slovensky futbal velmi pozitivna vec. Tazko ale povedat, ci bude hravat pravidelne, najma pri neslavne znamej Benitezovej rotacnej politike hracov. Vidim to tak, ze pokial je Agger zraneny, bude dostavat viac sanci na ukor Sammiho Hyypiu. Carra je stalica,o tom sa tu hadam ani nemusime bavit. Sam som zvedavy, ci je Skrtel schopny adaptovat sa na anglicky styl futbalu a celkovo na styl, ktory sa hrava v Premier League. Drzim mu palce, ale musim poznamenat, ze IBA jemu! Ako velky fanda ManU predsa nemozem fandit jeho spoluhracom, najvacsim a uhlavnym rivalom pre moj klub na tychto ostrovoch! Vcera si ma v robote posadilo 5 kolegov (vsetko zaryty LFC fans) a keby mi do tvare namierili zapnutu lampu, pripadal by som si ako na vysluchu Very Happy Chceli VELMI VAZNE vediet, kto je to, co je to, odkial prisiel, ked Benitez zaplatil za nejakeho mladeho sopliaka £6,5m, co Skrtela robi najdrahsim podpisanym obrancom v historii LFC. Snazil som sa im Martina opisat, neviem ci im to stacilo, ale naznacili mi, ze ak Martin nieco skazi, budeme sa medzi sebou hadat este viac ako sme sa hadali doteraz Very Happy

agger je uz spat po zraneni...tento vikend este asi nenastupi ale to len preto lebo odlozili stretnutie rezervy a rafa mu chce dat aspon jeden zapas pred tym ako nastupi spat do A-tymu...zo zaciatku som bol trocha skepticky...ale preco nie...myslim ze skrtel ma dobre parametre na obrancu v anglicku...je dobry hlavicka, dost tvrdy...nekompromisny + je dost rychly
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 6:16 pm

hmmm mne Skrtel pripomina Vidica...a inak on je stvoreny pre anglicky futbal
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 12:47 pm

Takze zopar aktualit...

Na post manazera magpies su najvacsi kandidati Shearer a Deschamps...v poslednom case sa hovori najma o druhom menovanom.

Drogba je na skuske v Ziline!!!! sice len jeho bratranec z 2 ci 3 rakuskej ligy ci zkade ale Drogba je Drogba a zevraj to je tiez kanonier...

No a novinky z naj klubu na svete...Jens pravdepodobne zostane, a s arsenalom su spajani Andrei Arshavin - utocnik ale moze hrat aj ako winger vpravo aj v lavo a este Andre Ayew - 18 rocny utocnik...francuz, a este sa celkom neskompletizoval prestup talentovaneho anglickeho utocnika Freemena...udajne je to obrovsky talent. No a Lassana Diarra podla Sky prestupuje do Portsmouthu...z chelsea odisiel pre malo prilezitosti a veril ze v arsenale bude mat first team football, nestalo sa tak, a preto uz dlhsie rozpraval ze je nespokojny a chce odist...v arsenale viac toho nahovoril ako nahral. Wenger na nom zarobil 3 M kedze v lete prisiel za 2 a teraz sa ma prestupova ciastka pohybovat okolo 5 M. Co je este zaujimavejsie podla mna ze ani v portsmouthse asi pri stredovych hracoch ako Muntari, Diop, Mendes, Davies.. nebude mat take iste miesto.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 12:11 am

trenerom Newcastle United sa dnes stal Kevin Keegan, oznamila to oficialna stranka Magpies. Trenoval ich v rokoch 1992-1997 a dva roky po sebe sa na St. James' Park hrala aj vdaka nemu Liga Majstrov. Shearer bude pravdepodobne jeho No.2., aby ziskal nejake skusenosti.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 7:03 pm

avs.roy napísal:
trenerom Newcastle United sa dnes stal Kevin Keegan, oznamila to oficialna stranka Magpies. Trenoval ich v rokoch 1992-1997 a dva roky po sebe sa na St. James' Park hrala aj vdaka nemu Liga Majstrov. Shearer bude pravdepodobne jeho No.2., aby ziskal nejake skusenosti.

no uvidime...podla mna v newcastli potrebuju hlavne cas...ten asi keegan mat nebude, lebo ho nemal ani Sam...aj keby sa mu podarilo chvilkovo ozivit tym...tie problemy ktore maju su ineho charakteru.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 8:25 pm

vyhrali nad Stoke city 4 : 1 tak asi tam nieco spravil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 10:18 pm

Tarzan napísal:
vyhrali nad Stoke city 4 : 1 tak asi tam nieco spravil

presne toto bolo aj v diskusii na sporte...jedna vyhra doma and superom z nizsej sutaze nic ale vobec nic neznamena!!! ked arsenal prehra v lige 15 zapasov za sebou skonci 14 a potom v priatelskom zapase porazi Podbrezovu B 5:0 napisete ze arsenal je spat? zase to neberte doslova...viete o com hovorim..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 11:39 pm

Kevin Keegan bol oficialne ohlaseny ako novy manager Newcastle par desiatok minut pred vykopom zapasu so Stoke City. Nebol ani v satni, ani s muzstvom. Len sedel v cestnej lozi s manzelkou, majitelom klubu Mikeom Ashleym a prezidentom klubu Chrisom Mortom. Ale hracov to urcite povzbudilo, ved o desiatich dali 3 goly. Shay Given povedal: " Ked v reproduktoroch vyhlasili, ze Kevin sa stal novym managerom, zjezili sa mi chlpy na krku, bol to skvely pocit. St. James' Park vybuchol od radosti a hnal nas 90 minut." Inak nejaku hodinu pred zapasom bolo predanych len 30 tisic listkov, potom ako sa sprava rozniesla po meste, do zaciatku zapasu bol stadion vypredany (52 tisic). Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 18, 2008 11:15 am

avs.roy napísal:
Kevin Keegan bol oficialne ohlaseny ako novy manager Newcastle par desiatok minut pred vykopom zapasu so Stoke City. Nebol ani v satni, ani s muzstvom. Len sedel v cestnej lozi s manzelkou, majitelom klubu Mikeom Ashleym a prezidentom klubu Chrisom Mortom. Ale hracov to urcite povzbudilo, ved o desiatich dali 3 goly. Shay Given povedal: " Ked v reproduktoroch vyhlasili, ze Kevin sa stal novym managerom, zjezili sa mi chlpy na krku, bol to skvely pocit. St. James' Park vybuchol od radosti a hnal nas 90 minut." Inak nejaku hodinu pred zapasom bolo predanych len 30 tisic listkov, potom ako sa sprava rozniesla po meste, do zaciatku zapasu bol stadion vypredany (52 tisic). Very Happy

tak to znie ako dobry start ale uvidime...

update to arsenal - momentalne nas spajaju s tymito hracmi - Mesut Ozil,Andre Ayew,Nikolay Dimitrov, Andrei Arshavin,Jose Martin Caceres and youngsters such as Henri Saivet and Patricio Rodriguez. + este Luka Modric ale to je uz dlho a zaujimaju sa onho viacere kluby...

tychto hracov snad netreba predstavovat...ja by som bol najradsej za modrica/dimitrova, arshavina a Henriho Saiveta - ten chlapik bude druhy Henry.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 18, 2008 3:47 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
vyhrali nad Stoke city 4 : 1 tak asi tam nieco spravil

presne toto bolo aj v diskusii na sporte...jedna vyhra doma and superom z nizsej sutaze nic ale vobec nic neznamena!!! ked arsenal prehra v lige 15 zapasov za sebou skonci 14 a potom v priatelskom zapase porazi Podbrezovu B 5:0 napisete ze arsenal je spat? zase to neberte doslova...viete o com hovorim..


nooo keby arsenal vyhral nad niekym 4:1 tak by si ich oslavoval az do nebies...nezabudaj ze si oslavoval chudobne vitazstvo nad burnley...a kevin keegan ma v NU obrovske meno a povacsinou ide u managerov ako dokazu motivovat svojich hracov...hrska sfanatizovanych hracov dokaze vela
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 18, 2008 5:11 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
vyhrali nad Stoke city 4 : 1 tak asi tam nieco spravil

presne toto bolo aj v diskusii na sporte...jedna vyhra doma and superom z nizsej sutaze nic ale vobec nic neznamena!!! ked arsenal prehra v lige 15 zapasov za sebou skonci 14 a potom v priatelskom zapase porazi Podbrezovu B 5:0 napisete ze arsenal je spat? zase to neberte doslova...viete o com hovorim..


nooo keby arsenal vyhral nad niekym 4:1 tak by si ich oslavoval az do nebies...nezabudaj ze si oslavoval chudobne vitazstvo nad burnley...a kevin keegan ma v NU obrovske meno a povacsinou ide u managerov ako dokazu motivovat svojich hracov...hrska sfanatizovanych hracov dokaze vela

oslavujem kazde vitazstvo arsenalu...ale kazdy normaly clovek si predsa nemoze mysliet ze po vyhre nad Stoke City sa forma newcastlu otoci o 360 stupnov alebo ze mal to vitazstvo na svedomi keegan ktory z tribuny sfanatizoval hracov...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 EmptyPi január 18, 2008 5:15 pm

nikdy nevieš....emócie tiež vedia spraviť svoje...my sme tak vyhrali celoslovenskú kamu....sme nemali mať kapitána a morálka mužstva bola o ničom a zrazu došiel a bolo to hneď o niečom inom...niekedy stačí fakt hociaké víťazstvo alebo príchod osobnosti a robí to divy, ale nie je to samozrejme pravidlom... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Januárové prestupové obdobie
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: