world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Januárové prestupové obdobie

Goto down 
+5
Tarzan
Lacoste
avs.roy
Sigi
cuban
9 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptySo január 05, 2008 12:03 pm

No v tomto nemam az taky prehlad a trocha ma aj iritujú tie vecne spravy typu Ronaldinho sa uz dohodol s Chelsea....ak sem budeme davat kazdu spravu z tribal footballu nic moc to nebude...

Takze ako som povedal nemam az taky prehlad...co som pocul tak sa Chelsea dohodla s chorvatom Ivanovicom, a na Stamford Bridge maju opat prist velke posily. Za Arsenal mozem povedat o Lehmanovi, jeho buducnost este nie je rozhodnuta, cez vikend sa mal "udajne" predstavit v Dortmunde ale v nedelu bude chytat proti Burnley takze neviem....Viacero tymov ma zaujem o Lassanu Diarru, ktory prestupil z chelsea len v lete za vidinou pravidelneho futbalu. Vyzera to tak ze tuto vidinu bude musiet stihat opat v inom klube. Horucim kanditadom je Everton. Na odchode je pravdepodobne aj majster sveta Gilberto Silva, zaujem maju Juventus a AS Rim. Z uspesnej skusky na Emirates sa vratil domov Nicolay Dimitrov. AW ma udajne zaujem. No a Mathew Connoly (asi neznamy pojem pre vas) prestupuje do QPR.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptySo január 05, 2008 12:21 pm

Aj o Ronalda malo zaujem Flamengo a aj on tam chcel ist ale Anceloti to zatrhol.Ronaldovi konci zmluva s AC mu vyprsi v juni 2008 tak mozno potom.Akoze ja osobne mu prajem aby odisiel.
V AC uz toho moc nenastriela a nehrava ani v zaklade.Anceloti sa asi boji ze mu ostane utocny tandem Gilardino,Inzhagi.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptySo január 05, 2008 12:26 pm

Sigi napísal:
Aj o Ronalda malo zaujem Flamengo a aj on tam chcel ist ale Anceloti to zatrhol.Ronaldovi konci zmluva s AC mu vyprsi v juni 2008 tak mozno potom.Akoze ja osobne mu prajem aby odisiel.
V AC uz toho moc nenastriela a nehrava ani v zaklade.Anceloti sa asi boji ze mu ostane utocny tandem Gilardino,Inzhagi.

no toho by som sa bal aj ja :-), naozaj si myslim ze na to akym tymom AC je a ake ma ambicie ma pomerne slaby utok, seriu A az tak moc nesledujem, neviem ako je na tom teraz oliveira, ale AC by mozno potrebovalo posilu do utoku, Patovi chyba este par rokov...ale ktovie mozno Anceloti nieco v Ronaldovi vidi, po prestupe z realu sa celkom chytil minulu sezonu, len ho pribrzdilo zase zranenie...uvidime
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptySo január 05, 2008 12:50 pm

Takisto sa musim priznat, ze co sa tyka transferov hracov, mam ako taky prehlad hlavne co sa tyka ManU. V Anglicku je asi najvacsia "bublina" okolo prestupu Dimitara Berbatova. Juande Ramos pozaduje za Berbatova £35m,co je ciastka,ktora by mala odradit vsetkych potencialnych zaujemcov,pretoze Ramos si ho za kazdu cenu chce udrzat. Ramos odkazal vedeniu Spurs na cele s Danielom Levym,ze ak chce vedenie svoj klub nazyvat "big club", nemoze predavat svojich najlepsich hracov. Suhlasim! Velke kluby totizto nepredavaju hracov,ktori su vo forme a ktori im svojimi vykonmi pomahaju dosahovat dobre vysledky ci v domacej lige, alebo v Europe. Tak ci tak, Berbatov urcite nie je hodny £35m, co by bol zaroven najdrahsi prestup hraca v historii PL.
Alex Ferguson zamietol snahu Sama Alardycea na ziskanie Wesleyho Browna,ktoremu zmluva vyprsi na konci tejto sezony a ktory stale odmieta podpisat poslednu a definitivnu Alexovu ponuku. Na hostovanie do Sunderlandu siel z ManU Jonny Evans,talentovany stoper,ktory uz predtym v Sunderlande na hostovani posobil. Phil Brown,manager Hull City "ukecal" Alexa na predlzenie hostovania Fraziera Campbella u druholigovych Tigers. Tento mlady a velmi talentovany utocnik pomohol v tejto sezone Tigers svojimi golmi dostat sa v tabulke Championship len na rozdiel dvoch bodov k prieckam "play-off". U muzstva,ktore este pred styrmi rokmi hralo 4.anglicku ligu, je to velmi pekny vysledok.
Chelsea podpisala kontrakt s Ivanovicom za £8.9m, ktory ale nie je Chorvat, ako tu Cuban spomenul, ale Srb. Very Happy

No a to je zatial vsetko, co sa moje oci docitali a usi dopoculi... Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptySo január 05, 2008 1:01 pm

Co sa tyka chelsea, zaujimava postava je aj Luka Modric, zaloznik Dinama Zahreb, tento uz chorvat je naisto :-), chelsea ma udajne zaujem ale AW ho uz sleduje dobre dva roky, som teda zvedavy ako sa to vyvinie, aj Da Silva, ktory prisiel prave z Dinama Wengera prehovara aby Modrica kupil, Modric je ofenzivny zaloznik a moze hrat vpravo, vlavo aj v strede.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyNe január 06, 2008 7:39 pm

Koller konecne specatil svoj prestup do 1. FC Norimberg. Pocul som aj zaujimave zvesti o tom ze Liverpool ma zaujem o Martina Skrtela uvidime.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyNe január 06, 2008 8:46 pm

Ak Koller prestupi do Norimbergu tak bude robit velku konkurenciu Vittekovi a pre Roba by to mohlo znamenat ze nebude hravat.Skrtel by mohol ist do Liverpoolu ale aby to nebolo tak ze by vobec nehraval alebo by hraval poslednych 5 min.To nech radsej ostane v tom klube kde hra teraz(kde hra teraz vlastne Smile ) a odohra 90.min a ziska viac skusenosti ako v Liverpoole na lavicke.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyNe január 06, 2008 8:51 pm

Sigi napísal:
Ak Koller prestupi do Norimbergu tak bude robit velku konkurenciu Vittekovi a pre Roba by to mohlo znamenat ze nebude hravat.Skrtel by mohol ist do Liverpoolu ale aby to nebolo tak ze by vobec nehraval alebo by hraval poslednych 5 min.To nech radsej ostane v tom klube kde hra teraz(kde hra teraz vlastne Smile ) a odohra 90.min a ziska viac skusenosti ako v Liverpoole na lavicke.

No napisal som ze Koller tam uz prestupil, a so skrtelom mas pravdu, hra v Zenite Petrohrad. Na buduci rok si zahraju LM takze ja by som nemenil....je este mlady, i ked sa moze ukazat v anglicku aj inym klubom..ale v LM si ho tiez vsimnu. Ak si udrzi terajsiu vykonnost a bude sa este zlepsovat nemoze sa bat ze v zenite zostane navzdy.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 4:08 am

No...Smile Dalsia dobra tema.. Ja to vidim tak ze moc hracov sa cez zimne prestupove neprestahuje do ineho timu..Smile) ako iste vsetci viete tak zimne nestoji za nic.. Ale aj tak by som par pretupoval chcel okomentovat...Myslim si ze ronaldo do toho Flamenga nepojde a ked aj ano tak urcite nie teraz ale mozno az v lete..Smile Teraz zase Drogba prehlsil ze cez leto uz definitivne odide z klubu tak hned zacali vsade pisat kam pojde..Smile najvecsie sance davaju AC Milano (ty by ho aj potrebovali) ale je tu aj Real Madrid a aj Barca, ktora ho ale potrebuje asi najmenej..Smile Ten Ivanovic ma "desi".. Mal uz davno podpisat no este stale nepodpisal...Inak je to Srb a nie Chorvat..Smile No aj tak si myslim ze dobry nakup- je mlady, a myslim ze aj dobry ale zatial som ho hrat nevidel a priznam sa ze som o nom prvy raz pocul asi pred par dnami mozno tyzdnom..Smile Ale aj tak neviem preco uz neposiluje utok..Pizarra by som najradsej predal to je hrozna tragedia..Smile Kalou je mlady takze tomu davam velke nadeje ale uz nam aj par krat ukazal jak sa da prekopnut brana z par metrov a to nebolo len raz..Smile Seva- Na nom je vidiet aspon tu snahu hrat a bojovat o miesto v zakladnej ale este to stale nestaci ale s porovnani z Pizarrom je to svetovy utocnik..Smile Najradsej by som do Chelsea priviedol niekoho ineho ako Anelka alebo Berbatov... Anelka- Je mozno dobry, dava goly a neni tak stary ale spravanim to je zmrd...Smile Na Berbatova mam jedine-prilis DRAHY na takehoto naladovkara..Ked sa mu dari je skvely utocnik ale ked svoj den nema (a je to castejsie ako u niekoho ineho) Tak to vie riadne posrat..Smile Ja som osobne za Huntelaara z Ajaxu..Mlady, talentovany, technik a co je lepsie neni tak drahy ako Berbatov..Smile Ale zevraj ma namierene do Juve takze uvidime no..
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 4:14 am

Jaaaj a este som zabudol na toho Skrtela..Smile Chce ho Liverpool co je pre slovensky fotbal dobra sprava a teraz by uz mal byt tam v Liverpoole na testoch zdravotnych a tak..Smile A vobec si nemyslim ze bude zahrievat len lavicku..Liverpool povedal ze potrebuje nutne nejakeho dobreho stopera takze urcite by ho nekupovala na to aby vysedaval na lavicke..Smile Ak sa zadar moze s toho byt aj zakladna zostava..ale to sice pochybujem no keby bol vazne taky dobry tak to je pre Slovensky fotbal velmi dobre..To iste bolo aj s Hamsikom ked mal ist do Manchestru United..ale to je sice nieco ine lebo oni nehladaju nutne zaloznika ale aj keby tam isiel podla mna by nebol ani na lavicke..Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 2:32 pm

No podla tohto je Skrtel hracom REDS !!!!

http://sport.server.sk/sport.asp?id=7256

ja si vsak myslim ze sa tam nepresadi a bude vysedavat na lavicke, teda v idealnej zostave, ked sa vrati Agger bude urcite sediet. Hyppiä, Hobbs - na tych ma, ale nemozem si ho predstavit inak ako 3 v poradi pri aggerovi a caragherovi
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 3:15 pm

Skrtel sa presadi urcite ma na to, bude sa bit o miesto s Aggerom...Caragher je jasny zaklad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 3:19 pm

Tarzan napísal:
Skrtel sa presadi urcite ma na to, bude sa bit o miesto s Aggerom...Caragher je jasny zaklad

ale aj agger najlepsi dansky futbalista...bude to mat velmi tazke...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 3:47 pm

kto to nemá v anglickej lige na začiatku ťažké?
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 3:51 pm

Snad sa konecne po dlhom case nejaky nas futbalist presadi. Drzim mu palce Smile
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyPo január 07, 2008 11:19 pm

Hovori sa znova aj o tom ze Ševa by mal ist naspat do AC, no myslim ze je to opat len vymysel.
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyUt január 08, 2008 12:20 am

Canary napísal:
Hovori sa znova aj o tom ze Ševa by mal ist naspat do AC, no myslim ze je to opat len vymysel.

Ja som to tiez zapocul a bola spomenuta cena 17 milionov a ze je to na dobrej ceste.Neviem co je na tom pravdy ale ja dufam ze sa Seva vrati.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyUt január 08, 2008 10:42 am

ja som zase čítal, že ševa iba povedal, že sa chce vrátiť...asi je to zase taká z tých overených informácií, ktorá je na 100% istá Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: NO money,money,money.   Januárové prestupové obdobie EmptyŠt január 10, 2008 4:58 pm

U nas v Barce to je tak ze v lete je prioritou cilso 1.Fabregas -odchovanec klubu -inak v roku 2003 vyjednal sucasny prezident Barcy Joan Laporta s Arsenalom predkupne pravo a Barce teda staci cez leto zaplatit Arsenalu vykupnu klauzulu,ktora je vo Fabregasovej zmluve a je nas.Vela bude zalezat aj na samotnom Fabregasovi ale v tom by nemal byt problem pretoze ano sice hovori ze chce ostat v Arsenale ale to len preto ze nevie ci ho chce Barca na 100% v Barcelone ma kamaratov (messiho,Iniestu)s ktorymi futbalovo vyrastal v akademii La Masia (v sucasnosti asi v najlepsej akademii na svete)a ma tam aj rodinu + barca ma ine ciele ako arsenal najme v lige masjtrov cize toto moze byt prestu leta.Hlucno bude aj urcite okolo Drogbu,ktory opet prehlasuje ze chce ist z Chelsey prec-taze uvidime a koniec-koncov zaujem je velky spomina sa najme real,juventus,ac ci barca tak uvidime ci Drogba v Chelsey ostane a ked nie kam vlastne prestupi.Inak ja vam mozem povedat ako je to v Barce ked nahodou neviete-okrem Fabregasa chceme aj spominaneho Luku Modrica,Mareka Hamsika,Javiera Mascherana a do brany kvalitnu dvojku najcastejsie sa spomina Canizares,ktore vyhodili z Valencie.Kazdopadne prestup zimy je z mojho pohladu prestup Martina Sktela do FC LIVERPOOL!!to je naozajstna pecka!nech sa mu dari!a na prestupove leto sa uz teraz tesim.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyŠt január 10, 2008 5:22 pm

Cesc do barcelony urcite nepojde...ani to nechce, wenger ho naucil hrat futbal, vybudoval okolo neho tym...sam stale hovori ze v londyne je mu super. Arsenal v januari asi nikoho nekupi...teda nikoho do A- tymu, kupili sme uz 15 rocneho anglickeho utocnika...ale nespomeniem si ako sa vola a pride asi aj mlady bulhar Dimitrov...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: MMM   Januárové prestupové obdobie EmptyŠt január 10, 2008 5:34 pm

Tak to zle pocujem.Fabregasa naucili hrat futbal v barcelone do 16 rokov tak ako Wenger?trener neni v muzstve nato aby ucil hrat hracov ftubal ale na to aby nastavil dobru taktiku,zostavu ...skor ho futbal hrat nauciliv La masii nemyslis? Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyŠt január 10, 2008 5:47 pm

Stoffo napísal:
Tak to zle pocujem.Fabregasa naucili hrat futbal v barcelone do 16 rokov tak ako Wenger?trener neni v muzstve nato aby ucil hrat hracov ftubal ale na to aby nastavil dobru taktiku,zostavu ...skor ho futbal hrat nauciliv La masii nemyslis? Very Happy

samozrejme zaklad dostal v barce...tak som to napisal aj do inej temy...ale wengerove najvacsie prednosti nie su v taktike...ale v praci s hracmi a obchodmi. Spytam sa, ked prisiel 16 rocny fabregas do londyna do uplne ineho sveta a ligy...snivalo sa niekomu vratane jeho alebo napriklad aj jeho trenerov v la masii ze o dva roky bude hravat pravidelne za arsenal a v dalsom roku uz bude opora? Nikto by to nepovedal...ale wenger vedel koho si berie aky ma potencial a koho z neho spravi...zaklad bol talent a dobra praca v barcelone...ale to co pridal wenger je nespochybnitelne.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: mmm   Januárové prestupové obdobie EmptyŠt január 10, 2008 5:55 pm

Co take urobil Wenger?Ano v tom je svetova spicka ze aj z mladych hracov(pubertakov) Very Happy dokaze urobit za 2,3 roky velku hviezdu ale urcite je lahsie takehoto hraca kupit ako ho vybudovat a v tomto pripade je praca trenerov a agentov barcy spickova ale barca urobila chybu ze ho predala a teraz ho musi naspet kupovat
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyŠt január 10, 2008 6:07 pm

Stoffo napísal:
Co take urobil Wenger?Ano v tom je svetova spicka ze aj z mladych hracov(pubertakov) Very Happy dokaze urobit za 2,3 roky velku hviezdu ale urcite je lahsie takehoto hraca kupit ako ho vybudovat a v tomto pripade je praca trenerov a agentov barcy spickova ale barca urobila chybu ze ho predala a teraz ho musi naspet kupovat

ved som napisal co wenger urobil....hrac v 16 rokoch nie je konecny produkt..ani z daleka! nikto neberie zasluhy mladeznickym trenerom barcelony...to nie...odviedli velmi dobru pracu. Ale takeho fabregasa ako ho pozname teraz vytvoril Arsene Wenger, a dovolim si tvrdit ze keby zostal v barcelone nebol by ani z daleka na takej urovni.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie EmptyŠt január 10, 2008 11:00 pm

Stoffo trochu ma prekvapujes. Aby bolo vsetkym jasne, na uvod chcem povedat, ze Fabregasa vobec nemusim ako aj cely Arsenal (ze Cuban? Very Happy )! Viem vsak uznat silu a kvalitu rivala. Nechcem sa tu s nikym hadat, ale polemizovat mozme, vsak nakoniec od toho tu sedime. Neviem Stoffo ako hlboko vidis do anglickeho futbalu, ale predovsetkym treba pochopit rozdiel medzi trenerom v Primera Division a trenerom v Premier League. V Anglicku tyto pani nie su len trenermi ale aj managermi zaroven. Oni a jedine oni urcuju a ukazuju prstom na hraca, ktoreho chcu mat v tyme a vyjednavaju transfer. Majitel len cvaka. Kdezto v Spanielsku to urcuje prezident klubu a potom trenerovi oznami,kto je na ceste (vo vacsine pripadov)... Wenger sam o sebe nie je len o taktike a zostave, takyto system mozno funguje len na Slovensku, ale on je predovsetkym o tom, ze si vybera presne vyhranenych typovych hracov, ktori mu musia presne zapadnut do jeho koncepcie futbalu a do hry, ktoru Wenger chce hrat a preferuje! Chalan moze byt vo Wengerovych ociach akykolvek super hrac, ale pokial mu nezapada do JEHO stylu hry, chalan si k Arsenalu ani necuchne! Wenger dobre vycitil, co vo Fabregasovi "spi", "prebudil" to v nom a ukazal mu cestu, ako sa dostat k hre nazyvanej "Wengerball". Keby toho nebol schopny, putoval by prvym spiatocnym lietadlom do Spanielska. A o TOTO tu ide. Kazdy futbalista musi niekde zacinat, v tomto pripade to bola Barcelonska akademia, ale finalny produkt,ktory sa bude modelovat len a len k lepsiemu, vznikol pod velmi prisnym dozorom Wengera! Kto poznal Ronalda v zeleno-bielom drese Sportingu? hm? Teraz ho pozna kazdy, ale nie vdaka akademii CF Andorinha, ale vdaka tvrdej praci Alexa Fergusona!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Januárové prestupové obdobie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie Empty

Návrat hore Goto down
 
Januárové prestupové obdobie
Návrat hore 
Strana 1 z 5Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: