world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Januárové prestupové obdobie

Goto down 
+5
Tarzan
Lacoste
avs.roy
Sigi
cuban
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyNe február 03, 2008 9:06 pm

lampard napísal:
Tarzan napísal:
ked odide drogba tak odide polovica golov čelsi...

Odkial beres tu istotu??

to je statistika...nic viac
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyNe február 03, 2008 10:05 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
Tarzan napísal:
ked odide drogba tak odide polovica golov čelsi...

Odkial beres tu istotu??

to je statistika...nic viac

No to neni statistika..Napisal to uplne aku uz jasnu vec..A lepsie je byt bez golov ako drzat takeho .... v time
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyPo február 04, 2008 12:06 am

no ved mas pravdu penazi mate dost tak si zas niekoho kupite Rolling Eyes ...drogba je najlepsi utocnik z čelsi zatial sa na neho nikto nechyta...mozno anelka ked sa zohra s muzstvom ale podla toho co vidim tak neviem neviem
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyPo február 04, 2008 12:56 am

Tarzan napísal:
no ved mas pravdu penazi mate dost tak si zas niekoho kupite Rolling Eyes ...drogba je najlepsi utocnik z čelsi zatial sa na neho nikto nechyta...mozno anelka ked sa zohra s muzstvom ale podla toho co vidim tak neviem neviem

Podava vinikajuce vykony na to kolko je v muzstve..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyUt február 05, 2008 2:03 am

za tie peniaze rozhodne nestoji...polka muzstva čelsi neni nic moc...a nechapem naco si ich tam drzia...esa ako obi mikel (usetrite ma zvastov o tom aky je talent a podobne veci lebo neni a kazi dost lopt a dostava zbytocne karty) ferreira makelele (uz neni to co byval) sevcenko (to iste co makelele) lampard (precenovana ikona)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyUt február 05, 2008 2:29 pm

Tarzan napísal:
za tie peniaze rozhodne nestoji...polka muzstva čelsi neni nic moc...a nechapem naco si ich tam drzia...esa ako obi mikel (usetrite ma zvastov o tom aky je talent a podobne veci lebo neni a kazi dost lopt a dostava zbytocne karty) ferreira makelele (uz neni to co byval) sevcenko (to iste co makelele) lampard (precenovana ikona)

suhlasim...ale mikel je este predsa mlady na to aby si ho uplne odpisal...aj ked ja od neho tiez nejake svetoborne veci necakam
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyUt február 05, 2008 5:16 pm

Tarzan napísal:
za tie peniaze rozhodne nestoji...polka muzstva čelsi neni nic moc...a nechapem naco si ich tam drzia...esa ako obi mikel (usetrite ma zvastov o tom aky je talent a podobne veci lebo neni a kazi dost lopt a dostava zbytocne karty) ferreira makelele (uz neni to co byval) sevcenko (to iste co makelele) lampard (precenovana ikona)

lenze Mikel neni typ hraca ktory ma obist styroch piatich hracov a dat gol..To on nedokaze..On ma davat finalne prihravky a rozohravat hru..Lenze on to proste nerobi..Hra sa na velkeho hraca a nerobi to co by mal..Inak je to velky talent a je mlady...
Tie fauly a cervene karty vazne nechapem ani ja
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyUt február 05, 2008 6:20 pm

lampard napísal:
Tarzan napísal:
za tie peniaze rozhodne nestoji...polka muzstva čelsi neni nic moc...a nechapem naco si ich tam drzia...esa ako obi mikel (usetrite ma zvastov o tom aky je talent a podobne veci lebo neni a kazi dost lopt a dostava zbytocne karty) ferreira makelele (uz neni to co byval) sevcenko (to iste co makelele) lampard (precenovana ikona)

lenze Mikel neni typ hraca ktory ma obist styroch piatich hracov a dat gol..To on nedokaze..On ma davat finalne prihravky a rozohravat hru..Lenze on to proste nerobi..Hra sa na velkeho hraca a nerobi to co by mal..Inak je to velky talent a je mlady...
Tie fauly a cervene karty vazne nechapem ani ja

lenze ma velmi slabu rozohravku a tie karty ciastocne vyplivaju aj z jeho pokazenych prihravok a z toho ze proste nestiha...and he is also one little dirty cunt!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyUt február 05, 2008 11:12 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
Tarzan napísal:
za tie peniaze rozhodne nestoji...polka muzstva čelsi neni nic moc...a nechapem naco si ich tam drzia...esa ako obi mikel (usetrite ma zvastov o tom aky je talent a podobne veci lebo neni a kazi dost lopt a dostava zbytocne karty) ferreira makelele (uz neni to co byval) sevcenko (to iste co makelele) lampard (precenovana ikona)

lenze Mikel neni typ hraca ktory ma obist styroch piatich hracov a dat gol..To on nedokaze..On ma davat finalne prihravky a rozohravat hru..Lenze on to proste nerobi..Hra sa na velkeho hraca a nerobi to co by mal..Inak je to velky talent a je mlady...
Tie fauly a cervene karty vazne nechapem ani ja

lenze ma velmi slabu rozohravku a tie karty ciastocne vyplivaju aj z jeho pokazenych prihravok a z toho ze proste nestiha...and he is also one little dirty cunt!

Sledujem, ze pri istych slovach tu Canary "nezasahuje"... Co sa tyka Mikela - som stastny, ze utiekol z ManU a ze siel prave do Chelsea, aspon je to dalsi hrac, ktory im to tam permanentne kazi! A este sme na nom zarobili £7.5m. Skvely tah pan Ferguson!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyUt február 05, 2008 11:31 pm

Wayne Routledge podpisal Aston Villu cheers
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptySt február 06, 2008 12:34 pm

Alex Hleb odpovedal na spekulacie tykajuce sa jeho udajneho prestupu do Barcy vyjadrenim ze chce na 100% zostat v arsenale a ze sa mu tam vsetko paci a vobec neuvazuje o odchode

avs.roy - len pre informaciu canary sem uz nechodi...odisiel zatial som nezistil ani pravy dovod ani sa mi ho nepodarilo presvedcit
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptySt február 06, 2008 1:05 pm

cuban napísal:
Alex Hleb odpovedal na spekulacie tykajuce sa jeho udajneho prestupu do Barcy vyjadrenim ze chce na 100% zostat v arsenale a ze sa mu tam vsetko paci a vobec neuvazuje o odchode

avs.roy - len pre informaciu canary sem uz nechodi...odisiel zatial som nezistil ani pravy dovod ani sa mi ho nepodarilo presvedcit

bol by hlupy ak by odisiel ked v Arsenale sa mu dari a momentalne maju formu na to aby sa stali majstrom domacej ligy,ak by prestupil do FCB mohlo by sa kludne stat ze by sa z neho stal lavickovy hrac...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyPo február 11, 2008 12:06 am

zabudli ste na prestup Benjaniho z Pompey do City
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyPo február 11, 2008 12:22 am

Tarzan napísal:
zabudli ste na prestup Benjaniho z Pompey do City

Ano..ale ten prestup bol dokonceny az 5 februara..Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyPo február 11, 2008 12:27 am

teraz je 10. februara Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyPo február 11, 2008 12:30 am

Tarzan napísal:
teraz je 10. februara Very Happy

Ja viem a co ma byt??Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 EmptyPo február 11, 2008 1:06 am

ze je to 5 dni stary prestup...a nejaky oficialny zdroj by to sem mohol pichnut
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Januárové prestupové obdobie
Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: