world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Manchester United FC

Goto down 
+7
marek77
Lacoste
Mautinko
Tarzan
cuban
jarci
avs.roy
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyNe marec 02, 2008 1:48 pm

chystam sa este teraz na jar zopakovat vylet za manchesterom po europe nepripojis sa??????? tieto fotky by ti mali pomoc v rozhodovani http://www.spartak.sk/foto-index.php?fgsez=2007&fgliga=OST&fgkolo=0&fgdate=2007-04-04&strana=2
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyNe marec 02, 2008 2:49 pm

noo na manchestri som bol...oba sme prehrali Sad
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyNe marec 02, 2008 2:59 pm

Tarzan napísal:
noo na manchestri som bol...oba sme prehrali Sad
ja som na fotkach v tom odkaze nad tymto
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyPo marec 17, 2008 11:06 pm

tak som si konecne na MUTV pozrel skrateny zaznam zo zapasu na Pride Park. 3 povinne body sice putuju na Trafford, ale zapas to bol pomerne zaujimavy. Som si isty, ze keby Rams podavali stale taketo vykony, (netvrdim ze by neboli posledny) urcite by momentalne nemali ubohych 10 bodov. Hrdinovia domacich boli byvali hraci United, cize Kenny Miller, David Jones a predovsetkym Roy Carroll. Tak co teeeeen pochytal!!! Ronaldo uz bol z neho zufaly a pri oslave svojho golu, odratal na svojej pravej ruke 5 sanci, ktore nepremenil resp. Carroll mu ich brilantne zneskodnil. V skutocnosti to bolo viac ako 5, Chris... Samozrejme kazdy cakal golovy pridel v sieti Rams, dlho, velmi dlho vsak nic nepadlo. Az prisla 76.minuta, ked O'Shea nasiel dlhym pasom na lavom kridle Rooneyho (ten bol v offside pan rozhodca!) a ten z prvej, krasnou prihravkou nasiel Ronalda v 16ke. Ten z dost tazkej pozicie volejom KONECNE Carrolla prekonal. Najviac potesujucim momentom tohoto zapasu bol pre mna navrat mojho oblubenca, 24 rocneho Bena Fostera v brane United, ktory za stavu 0:0 dvoma fantastickymi zakrokmi podrzal svojich spoluhracov. Ak hladate najtrpezlivejsieho chalana v anglickom futbale, bude to zrejme Ben Foster. Stoke City si ho upisalo z RC Warwick a vzapati ho dalo na hostovanie do Kidderminsteru a Wrexhamu (tam si ho vsimli skauti United). Dalsie 3 roky obliekal dres Stoke City - odohral 0 zapasov. 3 roky je hracom United - 0 zapasov, z toho 2 sezony bol na hostovani vo Watforde. V lete si vazne poranil koleno a po 10tich mesiacoch "sidelines" si zahral 1 zapas za rezervu United. No a potom prisla minula sobota. Kedze je Edwin zraneny, Poliak ma 3 zapasy stop, Ben dostal sancu. A akym skvelym stylom ju chytil za "pacesy"!!! U mna je to jednoznacna buduca Anglicka jednotka v brane! Som rad, ze v brane United bude za par rockov dalsia hviezda! A to mi verte!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 2:28 pm

Nech už je víkend Very Happy .
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 9:00 pm

Anik51 napísal:
Nech už je víkend Very Happy .

Prekvapujes ma Anik, malokto z Kop fans sa totizto tesi na porazku Liverpooru...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 12:12 pm

Ja sa neteším na porážku, ale na plný sektor hostí a domácu prehru Man U.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 12:27 pm

Anik51 napísal:
Ja sa neteším na porážku, ale na plný sektor hostí a domácu prehru Man U.

no v sucasnej forme liverpool a hlavne torres moze dat manu pekny zapas...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 6:40 pm

cuban napísal:
Anik51 napísal:
Ja sa neteším na porážku, ale na plný sektor hostí a domácu prehru Man U.

no v sucasnej forme liverpool a hlavne torres moze dat manu pekny zapas...

Ak myslite toho isteho Torresa, ktoreho si na Anfielde Rio schoval do vrecka, tak potom sa nicoho neobavam!

No a dnes vecer ideme do trojbodoveho uniku na cele "peletonu"! Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 7:14 pm

Nie. Ten Torres, ktorý ide hrať proti Man U má omnoho lepšiu formu.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 7:40 pm

Anik51 napísal:
Nie. Ten Torres, ktorý ide hrať proti Man U má omnoho lepšiu formu.

netvrdim, ze mu to teraz nesype, ale myslim, ze zabudas, ze Torres a spol. nastupuju v nedelu proti Manchesteru United a nie proti West Hamu, Readingu a M'Boro, ako to bolo v poslednych tyzdnoch... Hlavne mi tu nespomen Inter Milan, lebo pri tom smiesnom "vykone", aky podali proti LFC v LM, by ich dal "dole" aj Everton...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 8:23 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Anik51 napísal:
Ja sa neteším na porážku, ale na plný sektor hostí a domácu prehru Man U.

no v sucasnej forme liverpool a hlavne torres moze dat manu pekny zapas...

Ak myslite toho isteho Torresa, ktoreho si na Anfielde Rio schoval do vrecka, tak potom sa nicoho neobavam!

No a dnes vecer ideme do trojbodoveho uniku na cele "peletonu"! Very Happy

to bol torres par mesiacov v novej lige...teraz je uz ako tak adaptovany je silnejsi, rychlejsi, lepsi, aby ti toho tvojho ria nahodou torres neznasilnil v sobotu...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 8:25 pm

cuban - genius si.
Vyhráme alebo bude remíza. A basta
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 10:00 pm

Anik51 napísal:
cuban - genius si.
Vyhráme alebo bude remíza. A basta

Budete muset vyhrat!!! My schovame Arsenal do vrecka a tam by nam pomohlo aby ste uhrali dobry vysledok v tom "divadle snov"..Smile Skrtel by sa o to mohol postarat a teveze uplne zatienit..Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 10:57 pm

O com tu vy traja tocite??!! Rio je najlepsi stoper na ostrovoch, to myslim Torres uz pochopil, ked si proti nemu DOMA ani neskrtol. Skrtel si tiez neskrtne, nech ma priezvisko ake chce Very Happy Proti Rooneymu chalan este nehral a nemyslim si, ze by sa na to nejako tesil! L'poor naposledy vyhral nad ManUtd v roku 2001, posledny gol mu dal v roku 2004 a tato ich "skvela" seria sa este minimalne o rok predlzi! Benitez je veeeelmi slabucky v zapasoch proti zbytku Big4. O tom jednoznacne svedci jeho statistika "uspesnosti". Nech na Trafforde vyhra hocikto, ale Scousers to URCITE nebudu!!! Na to zabudnite!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 2:35 am

avs.roy napísal:
O com tu vy traja tocite??!! Rio je najlepsi stoper na ostrovoch, to myslim Torres uz pochopil, ked si proti nemu DOMA ani neskrtol. Skrtel si tiez neskrtne, nech ma priezvisko ake chce Very Happy Proti Rooneymu chalan este nehral a nemyslim si, ze by sa na to nejako tesil! L'poor naposledy vyhral nad ManUtd v roku 2001, posledny gol mu dal v roku 2004 a tato ich "skvela" seria sa este minimalne o rok predlzi! Benitez je veeeelmi slabucky v zapasoch proti zbytku Big4. O tom jednoznacne svedci jeho statistika "uspesnosti". Nech na Trafforde vyhra hocikto, ale Scousers to URCITE nebudu!!! Na to zabudnite!

skrtel okusil co je to epl ked proti nemu nastupil harewood Very Happy a moc mu nechutil...a co bude robit s rooneyom...skrtel je este pokakany na elp
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 1:25 pm

Tarzan napísal:
avs.roy napísal:
O com tu vy traja tocite??!! Rio je najlepsi stoper na ostrovoch, to myslim Torres uz pochopil, ked si proti nemu DOMA ani neskrtol. Skrtel si tiez neskrtne, nech ma priezvisko ake chce Very Happy Proti Rooneymu chalan este nehral a nemyslim si, ze by sa na to nejako tesil! L'poor naposledy vyhral nad ManUtd v roku 2001, posledny gol mu dal v roku 2004 a tato ich "skvela" seria sa este minimalne o rok predlzi! Benitez je veeeelmi slabucky v zapasoch proti zbytku Big4. O tom jednoznacne svedci jeho statistika "uspesnosti". Nech na Trafforde vyhra hocikto, ale Scousers to URCITE nebudu!!! Na to zabudnite!

skrtel okusil co je to epl ked proti nemu nastupil harewood Very Happy a moc mu nechutil...a co bude robit s rooneyom...skrtel je este pokakany na elp

no takeho anelku schoval do vrecka na SB...

avs.roy si si moc isty...

edit: inak rio asi ani nenastupi...ma problemy s chrbtom ci cim...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 3:07 pm

lampard napísal:
Anik51 napísal:
cuban - genius si.
Vyhráme alebo bude remíza. A basta

Budete muset vyhrat!!! My schovame Arsenal do vrecka a tam by nam pomohlo aby ste uhrali dobry vysledok v tom "divadle snov"..Smile Skrtel by sa o to mohol postarat a teveze uplne zatienit..Very Happy

no kamos...do vasho vrecka sa toho zmesti vela...vsetky abramovicove peniaze...to je uz co povedat...ale arsenal je na vase vrecko privelky...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 3:35 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
Anik51 napísal:
cuban - genius si.
Vyhráme alebo bude remíza. A basta

Budete muset vyhrat!!! My schovame Arsenal do vrecka a tam by nam pomohlo aby ste uhrali dobry vysledok v tom "divadle snov"..Smile Skrtel by sa o to mohol postarat a teveze uplne zatienit..Very Happy

no kamos...do vasho vrecka sa toho zmesti vela...vsetky abramovicove peniaze...to je uz co povedat...ale arsenal je na vase vrecko privelky...

Velmi sa tesim na nedelu..Very Happy

Inak ano...Rio nema nastupit...Je to ztrata ale ked sa tam postavi Pique a pred neho Owen ktory to bude istit tak si myslim ze ziadna obrovska strata..Smile
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 7:20 pm

Tak to sa tesi asi kazdy dva slagre ako remen.
len aby si potom neplakal lampard uz dlho ste doma neprehrali ale toto je iny super.
Je to derby - boj o titul- vecna rivalita. Hovoris a tom schovani do vrecka prilis suverenne neide z teba vobec ziadny respekt voci superovi len ""MY A MY""
No fakt som na to zvedavy bodaj by tam AFC vyhral ked uz teraz su vo vrecku schovani.
Vela nechybalo a schoval by vas totenham bola to prestrelka dobre ze tak.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 7:42 pm

marek77 napísal:
Tak to sa tesi asi kazdy dva slagre ako remen.
len aby si potom neplakal lampard uz dlho ste doma neprehrali ale toto je iny super.
Je to derby - boj o titul- vecna rivalita. Hovoris a tom schovani do vrecka prilis suverenne neide z teba vobec ziadny respekt voci superovi len ""MY A MY""
No fakt som na to zvedavy bodaj by tam AFC vyhral ked uz teraz su vo vrecku schovani.
Vela nechybalo a schoval by vas totenham bola to prestrelka dobre ze tak.

Schoval by nas tottenham?? prosim ta..Keby uz tak by to bolo 5:4 a to nepovazujem za "schovat"..Nevadi..nahodne goly tottenhamu pomohli no..
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 10:55 pm

lampard napísal:
marek77 napísal:
Tak to sa tesi asi kazdy dva slagre ako remen.
len aby si potom neplakal lampard uz dlho ste doma neprehrali ale toto je iny super.
Je to derby - boj o titul- vecna rivalita. Hovoris a tom schovani do vrecka prilis suverenne neide z teba vobec ziadny respekt voci superovi len ""MY A MY""
No fakt som na to zvedavy bodaj by tam AFC vyhral ked uz teraz su vo vrecku schovani.
Vela nechybalo a schoval by vas totenham bola to prestrelka dobre ze tak.

Schoval by nas tottenham?? prosim ta..Keby uz tak by to bolo 5:4 a to nepovazujem za "schovat"..Nevadi..nahodne goly tottenhamu pomohli no..
Takze ty tvrdis ze schovate AFC 3:0 ? Alebo viac?
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 10:59 pm

ja len tak mimohodom ku vcerajsiemu zapasu s Wanderers. Cristiano Ronaldo sa vcera zapisal do historickych knih Manchesteru United. Dvoma golmi v sieti Boltonu prekonal 40 rocny rekord Georga Besta. "Belfast Boy" v sezone 1967/68 nastrielal 32 golov ako prave kridlo. Druhy Ronaldov gol (krasny z priameho kopu) bol jeho v poradi 33. v tejto sezone, cim tak prekonal legendu svetoveho futbalu. Obdivuhodny vykon... Hats down guys...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 11:04 pm

ten vas portugalec nema cosi co best (a teda napriklad aj giggs) a mnoho inych legiend mat nebude, respekt u vsetkych fanusikov, okrem vas ho snad kazdi neznasa, to co dokazal je obdivuhodne a samozrejme potvrdzuje to ze v sucasnej forme sa so svojimi schopnostami radi medzi TOP ofenzivnych hracov, ale nech sa mentalne (ci inak) ten chlapec zmeni akokolvek, nikdy nebude oblubeny
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 EmptyŠt marec 20, 2008 11:15 pm

Bergie6 napísal:
ten vas portugalec nema cosi co best (a teda napriklad aj giggs) a mnoho inych legiend mat nebude, respekt u vsetkych fanusikov, okrem vas ho snad kazdi neznasa, to co dokazal je obdivuhodne a samozrejme potvrdzuje to ze v sucasnej forme sa so svojimi schopnostami radi medzi TOP ofenzivnych hracov, ale nech sa mentalne (ci inak) ten chlapec zmeni akokolvek, nikdy nebude oblubeny

to suhlasim, ale fandom ManU (vratane mna) je to uplne volne! Vcera plny Trafford spieval o nom "song" po CELY 2.polcas. Non-stop 48 minut! Uz som to normalne bral ako nejaky "hudobny podmaz" k filmu. Very Happy Viem, ze nie je oblubeny na inych stadionoch, hlavne po vyradeni Anglanov na MS v Nemecku pri tom incidente, ked Rooney dostal CK v zapase s Portosmi... Pre nas je podstatne, ze ma ten spravny dres, ze ma formu, ze nas zabava, ze dava goly a ze nam neraz sam vyhra zapas. Co viac od neho mozeme chciet? hm? Nic...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Manchester United FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Manchester United FC
Návrat hore 
Strana 4 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC
» Classic United Comebacks

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: