world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Manchester United FC

Goto down 
+7
marek77
Lacoste
Mautinko
Tarzan
cuban
jarci
avs.roy
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 2:11 am

taketo minisustredenia pocas sezony su v anglickych muzstvach doost popularne...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 1:40 pm

Zapas som sice nevidel, tak som si na MUTV pozrel aspon 13 minutovy zostrih. Prvy polcas zapasu s Readingom FC sa niesol v znameni niekolkych dobrych sanci na oboch stranach. Ferdinand s Vidicom opat potvrdili svoje zrejme neochvejne postavenie najlepsej stoperskej dvojice ligy. Najprv to bol Vidic, ktory krasne zblokoval strelu Kitsona do prazdnej brany, neskor to bol Rio, ktory hlavou odvratil dalsi "gol" Kitsona po Van der Sarovom malom zavahani. Na opacnej strane po strelach Rooneyho,Ronalda,Teveza a peknom priamom kope Hargreavesa "caroval" american Marcus Hahnemann. V druhom polcase United pridali, mali viac z hry, bojovny Reading uz tak casto Edwina "neobtazoval" a ked Carrick presnym pasom nasiel v 76.minute Rooneyho, ten sa tentokrat nemylil - 1:0 pre Red Devils. Obrovsku sancu zvysit a posunut zapas za moznosti Readingu mal o par minut aktivny Carrick, ten vsak sam pred Hahnemannom tesne minul. Bodku za pomerne kvalitnym a bojovnym zapasom urobil najlepsi strelec Premier League Cristiano Ronaldo po sole z vlastnej polovice ihriska. Moc protihracov ho ale neatakovalo,kedze United vyuzili rychly protiutok po rohovom kope Readingu. United tak nadalej zostava na spici tabulky, tento krat s naskokom siestich golov pred Arsenalom. One Love, One United!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 8:52 pm

pekne zhodnotenie zapasu...len este si mohol pridat hlasky ako nasi statocni hrdinovia a bolo by to dokonale Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 9:11 pm

Tarzan napísal:
pekne zhodnotenie zapasu...len este si mohol pridat hlasky ako nasi statocni hrdinovia a bolo by to dokonale Very Happy

no ta hlaska by ma "vratila" do skolskych lavic, v ktorych sme pocuvali vyklady o nasich statocnych hrdinoch v uniformach Cervenej Armady Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 9:21 pm

hmm ja som taketo besnenie nezazil kedze som nastupil do skolskeho systemu v sk roku 1991/92 tak mna zasiahlo besnenie ineho typu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 10:51 pm

Tarzan napísal:
hmm ja som taketo besnenie nezazil kedze som nastupil do skolskeho systemu v sk roku 1991/92 tak mna zasiahlo besnenie ineho typu...

jj ja som prave v epicentre toho besnenia...o 2 mesiace maturujem potom este v maji...od mojho bezstarostneho leta zavisia 2 veci..ci zmaturujem a dostanem sa na vysku a ci arsenal vyhra titul...ja mam na starosti tu tazsiu cast...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 11:05 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
hmm ja som taketo besnenie nezazil kedze som nastupil do skolskeho systemu v sk roku 1991/92 tak mna zasiahlo besnenie ineho typu...

jj ja som prave v epicentre toho besnenia...o 2 mesiace maturujem potom este v maji...od mojho bezstarostneho leta zavisia 2 veci..ci zmaturujem a dostanem sa na vysku a ci arsenal vyhra titul...ja mam na starosti tu tazsiu cast...

tam neslo o maturitne besnenie...tam sa jednalo o nasich RUDYCH HRDINOCH (neodpustil som si to) Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 11:13 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
hmm ja som taketo besnenie nezazil kedze som nastupil do skolskeho systemu v sk roku 1991/92 tak mna zasiahlo besnenie ineho typu...

jj ja som prave v epicentre toho besnenia...o 2 mesiace maturujem potom este v maji...od mojho bezstarostneho leta zavisia 2 veci..ci zmaturujem a dostanem sa na vysku a ci arsenal vyhra titul...ja mam na starosti tu tazsiu cast...

tam neslo o maturitne besnenie...tam sa jednalo o nasich RUDYCH HRDINOCH (neodpustil som si to) Very Happy

myslel som skolsky system celkovo...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: what a strike!   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi február 01, 2008 10:05 pm

Aj ked trochu neskor, ale predsa... V stredu som bol svedkom asi najlepsie zahraneho 1.polcasu United v tejto sezone. One-way-traffic all the time. Uz vazne neviem, ako by som to mal charakterizovat, ale jednoducho ak neviete, co s loptou, dajte ju hracovi s cislom 7 a ten to uz zariadi... WHAT A STRIKE!!! Nadherny gol,neskutocne nadherny gol... Ak ratam priamociarost,razanciu a miesto "pristatia" lopty, taky priamy kop som hadam este ani nevidel a to som sa dlho snazil zalovit vo svojej pamati. Ziadny brankar na svete by si na tu loptu ani nesiahol. No more words for that... Pre tych, ktory boli o tento "vystavny kusok" ukrateny: http://www.megavideo.com/?v=E4ONIRV7

Trochu mam obavy z formy Wayna Rooneyho, ten chalan sa snazi a ani bohovy mu to tam nepadne. Niekedy az moc rozmysla, ako to tam zasunut... Skoda, ze moji chlapci nepremenili aspon polovicu sanci, ktore si vypracovali, mohli to byt ovela vyssim rozdielom. Nevadi, povinne 3 body su doma a "we are where we deserve to be!".
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptySo február 02, 2008 1:45 am

avs.roy napísal:
Aj ked trochu neskor, ale predsa... V stredu som bol svedkom asi najlepsie zahraneho 1.polcasu United v tejto sezone. One-way-traffic all the time. Uz vazne neviem, ako by som to mal charakterizovat, ale jednoducho ak neviete, co s loptou, dajte ju hracovi s cislom 7 a ten to uz zariadi... WHAT A STRIKE!!! Nadherny gol,neskutocne nadherny gol... Ak ratam priamociarost,razanciu a miesto "pristatia" lopty, taky priamy kop som hadam este ani nevidel a to som sa dlho snazil zalovit vo svojej pamati. Ziadny brankar na svete by si na tu loptu ani nesiahol. No more words for that... Pre tych, ktory boli o tento "vystavny kusok" ukrateny: http://www.megavideo.com/?v=E4ONIRV7

Trochu mam obavy z formy Wayna Rooneyho, ten chalan sa snazi a ani bohovy mu to tam nepadne. Niekedy az moc rozmysla, ako to tam zasunut... Skoda, ze moji chlapci nepremenili aspon polovicu sanci, ktore si vypracovali, mohli to byt ovela vyssim rozdielom. Nevadi, povinne 3 body su doma a "we are where we deserve to be!".

jj okrem poslednej vety sa neda nic len suhlasit...pozeral som to a dalo by sa povedat ze za 13 minut bolo po zapase...to potom bol uz len lahky trening
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptySt február 06, 2008 1:04 pm

Dnes mame vyrocie mnichovskej tragedie...

Rest in peace boys!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptySt február 06, 2008 7:06 pm

cuban napísal:
Dnes mame vyrocie mnichovskej tragedie...

Rest in peace boys!!!

Ano, dnes 15:04 stredoeuropskeho casu, ubehlo presne 50 rokov od tej tragickej havarie vypravy Manchester United. Cest a pamiatka vsetkym, pre ktorych bolo Mnichovske letisko tym poslednym, co vo svojom zivote videli!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 12:21 am

avs.roy: co ste to doma preboha robili??? co dalsia sezona ked si zas prehrate titul??
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 3:13 am

Tarzan napísal:
avs.roy: co ste to doma preboha robili??? co dalsia sezona ked si zas prehrate titul??

Vzhladom na to vsetko, co som dnes zazil, vela krat som rozmyslal nad tym, ako by som mal tento den pomenovat. Na nic vystizne som ale neprisiel... Ak vas nieco napadne, dajte mojmu dnu nejake prirovnanie... Smile
Vcera som siel spat nejako tesne nad ranom, takze ked ma zena zobudila rano o 8ej,ze ma tu hlada nejaky kamarat (tazky fanda FC Liverpool), mal som pekne nervy! Rozospatemu mi kamos oznamil,ze ci by som mal zaujem o listky na ManU-ManCity od nejakeho jeho kolegu z roboty. Hned som sa prebral! Hodil som na seba handry,zasli sme za tym Portugalcom, dal som mu 100 "Alzbetiek" za 2 tickety a bol som najstastnejsi chlap na svete! Obliekol som si na seba cerveny dres zo sezony 06/07, funglovu a este nepouzitu repliku bundy zo sezony 93/94,hodil som na seba sal v klubovych farbach, sadli sme do kary a nieco po 9tej som uz uhanal po M62 smer Manchester. Aut bolo pozehnane,takze na Old Trafford sme dorazili nieco po 12tej. Vsade milion ludi, citil som sa ako v mravenisku v rade na obed a atmosfera bola uzasna. Vsade sa spievali choraly, same kvety,vence,fotky,transparenty.... Na South Stand sme zasadli okolo 13.00hod. Viem,ze ste to asi vacsina z vas videli v telke, ale byt v skoro 80 tisicovom kotli, kde jednu celu minutu by bolo pocut letiet komara, bol pocit, ktory vam tu jednoducho nedokazem popisat, sam ho totizto neviem specifikovat - just fabulous,simple as that! To ticho bolo proste uzasne. Slzy v ociach,uzko v hrdle a slnko do oci... Ked na obrazovke ukazali Bobby Charltona, Sandy Busbyho (Mattovho syna), jedna slza mi spadla na lice. Pri nastupe timov som skoro ohluchol,ale to mi vobec nevadilo. Sklamal ma Tevez, ktory si ako jediny nedal cierne kopacky a na celenke mal "Jordana vo vyskoku", cize jasna znacka Nike... Keby to bolo vsak to jedine, co by ma nasledujucich 90 minut malo sklamat, bolo by mi to uplne volne... Klasicke City, z troch polovicnych sanci za polcas - 2 goly. Ok, to je jedno... Ale ak si chlapci v cervenych replikach z roku 1958 takymto sposobom prisli uctit tych 23 mladych ludi,ktori zahynuli v Mnichove, tak potom nech idu vsetci do p.....!!!!! Shock!!! Nemal som slov!!! Preboha kedy Ferguson uz konecne pochopi,ze O'Shea by mal problem zahrat si v zostave Wiganu?? Rooney chybal, to je jasne, ale klub akym je Manchester United sa predsa nemoze spoliehat a ani obkolesovat na jedneho hraca!!! Vidic?? He must have been kiddin' me today! United potrebuju utocnika a to tak,ze hned! Co robil Alex v januari?? Ved dnes hrali - Giggs,Ronaldo,Scholes,Anderson,Nani,Carrick,Hargreaves a Park. Ved to je OSEM zaloznikov! Smiesne... Vazne neviem, co by som mal viac k tomu dodat.

Svojho Bavoraka som nikdy nikomu do ruk nedal, dnes z Manchesteru do Hullu soferoval kamos, ja by som sa na to po tych nervoch a sklamani ani nemohol sustredit...

No nic, este je to stale otvorene, aj ked takto sa o titul rozhodne nehra!

You'll be never forgotten! Rest in peace fellas!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyŠt február 21, 2008 8:35 pm

Takze narocny suboj na horucej pode Lyonu mame viacmenej uspesne za sebou a Alex a jeho zverenci sa vratili domov s priaznivym vysledkom. Tevezov gol v 87.minute bol absolutne vitalny, velmi dolezita trefa Carlos - thanx a lot!
Ako som uz spominal Lyon ma svojim vykonom, pozornym branenim a bojovnostou prekvapil. Priznam sa, dlho som tento tym nevidel hrat a po ich uz klasickom vypredaji najlepsich hracov, som cakal od tohoto francuzskeho tymu menej. Bohuzial mylil som sa , ale pre kvalitu zapasu to bolo len pozitivne. Prvy polcas bol pomerne nezazivny, kedze sa hralo prakticky len medzi 16kami az na jednu vynimku. Tou bolo nikym neatakovane solo Wayna Rooneyho na Coupeta, ten vsak sikovne vystihol Rooneyho umysel umiestnenia strely a tak sa slo do satni bez golov. Po zmene stran bol Lyon opticky stale o cosi lepsim muzstvom, co vyustilo vo veduci gol domacich z kopacky Benzemu. Pekna, prizemna a umiestnena strela k tyci - Van Der Sar, nech je akokolvek dlhy, nemal sancu. Benzema bol zrejme ustrednou postavou zapasu a necudo, ze Alex ho ma vo svojom hladaciku ako No 1 v letnom "transfer market". United po jeho gole konecne ozili, hlavne po prichode Naniho, Teveza a Carricka a az na niekolko brejkov domacich, sa hralo vacsinou na polovicu Lyonu. Osobne si myslim, ze Tevezov gol bol zasluzeny a podla mna by nebolo moc spravodlive, keby si Red Devils neodniesli z Lyonu nic. Takto si priviezli cennu remizu s jednym strelenym golom na superovom ihrisku a tak sanca na postup medzi "last 8" je velka. Verim, ze na Old Trafford to bude ina story. Nie, necakam odvetu v podobe "AS Roma", ale budem rad za akekolvek vitazstvo. Na zaver, aby som nezabudol, chcem spomenut, ze ikona United v drese s cislom 11, v Lyone odohrala svoj 100. europsky sutazny zapas a stala sa tak iba osmym hracom v historii futbalu, ktory dosiahol tuto urcite obdivuhodnu metu!

V sobotu o 17.15 miestneho casu, zavitame do St. James' Park. Poslednym koho by si Kevin Keegan mohol prave zelat, je asi United. Nic proti nemu nemam, ale nemyslim si, ze urobil dobre, ze sa vratil do Newcastle, pretoze futbal sa velmi zmenil od cias, ked tam mal KK velmi uspesny "spell". Bez Martinsa a s Owenom hrajucim ako pocasie, to vidim na vitazstvo svojich v pomere 2:0.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi február 22, 2008 10:59 am

Ja stale cakam ze sa magpies aspon trocha chytia...bal som sa toho pri dvojzapase s arsenalom, nic sa vsak nestalo, potom trocha neskor ked vyhravali po trochu stastnom gole vo villa parku a po troska slabsom vykone domacich v prvom polcase som si uz myslel ze konecne dake body uhraju...a odisli so stvorkou...teraz by sa uz teda mohli chytit...dufam aspon ze nedostanu taky nater ako minule..to by uz bolo vela...

j a welsh wizard oslavil dalsie jubileum, ak sa nemylim chyba mu este okolo 20 zapasov aby prestihol sira Charltona a stal sa v tejto statistike najlepsim hracom man u...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi február 22, 2008 6:31 pm

cuban napísal:
Ja stale cakam ze sa magpies aspon trocha chytia...bal som sa toho pri dvojzapase s arsenalom, nic sa vsak nestalo, potom trocha neskor ked vyhravali po trochu stastnom gole vo villa parku a po troska slabsom vykone domacich v prvom polcase som si uz myslel ze konecne dake body uhraju...a odisli so stvorkou...teraz by sa uz teda mohli chytit...dufam aspon ze nedostanu taky nater ako minule..to by uz bolo vela...

j a welsh wizard oslavil dalsie jubileum, ak sa nemylim chyba mu este okolo 20 zapasov aby prestihol sira Charltona a stal sa v tejto statistike najlepsim hracom man u...

na Villa Parku body nedavame hocikomu za hocico (krasna formulacia) musi si to zasluzit a straky sme sfukli spat domov...nooo man u pocitam s 3 bodmi...dalsie zavahanie si nemozete dovolit
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi február 22, 2008 8:45 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Ja stale cakam ze sa magpies aspon trocha chytia...bal som sa toho pri dvojzapase s arsenalom, nic sa vsak nestalo, potom trocha neskor ked vyhravali po trochu stastnom gole vo villa parku a po troska slabsom vykone domacich v prvom polcase som si uz myslel ze konecne dake body uhraju...a odisli so stvorkou...teraz by sa uz teda mohli chytit...dufam aspon ze nedostanu taky nater ako minule..to by uz bolo vela...

j a welsh wizard oslavil dalsie jubileum, ak sa nemylim chyba mu este okolo 20 zapasov aby prestihol sira Charltona a stal sa v tejto statistike najlepsim hracom man u...

na Villa Parku body nedavame hocikomu za hocico (krasna formulacia) musi si to zasluzit a straky sme sfukli spat domov...nooo man u pocitam s 3 bodmi...dalsie zavahanie si nemozete dovolit

tak,tak Tarzan - dalsie zavahanie by sa momentalne rovnalo samovrazde. Naposledy sme tam hrali 2:2 a tak dufam, pri vsetkej k ucte k Strakam, ze tentokrat tam nestratime ziadne body a budeme odchadzat s vitazstvom!

Cuban, Magpies nech vyhravaju pre mna - za mna aj kazdy zapas az do konca sezony, ale az od buduceho vikendu! Sorry Cuban, United vedia moc dobre, ze dalsia strata bodov by bola mozno osudna. Ja som vsak velmi zvedavy aj na zapas B'ham - AFC. Doma ste s nimi hrali 1:1 a tak pevne verim, ze chalani z hlupej casti Birminghamu (ako by to Tarzan povedal), vam nedaju nic zadarmo a ze vas tam riadne potrapia.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi február 22, 2008 9:04 pm

cuban napísal:
Ja stale cakam ze sa magpies aspon trocha chytia...bal som sa toho pri dvojzapase s arsenalom, nic sa vsak nestalo, potom trocha neskor ked vyhravali po trochu stastnom gole vo villa parku a po troska slabsom vykone domacich v prvom polcase som si uz myslel ze konecne dake body uhraju...a odisli so stvorkou...teraz by sa uz teda mohli chytit...dufam aspon ze nedostanu taky nater ako minule..to by uz bolo vela...

j a welsh wizard oslavil dalsie jubileum, ak sa nemylim chyba mu este okolo 20 zapasov aby prestihol sira Charltona a stal sa v tejto statistike najlepsim hracom man u...

Chyba mu presne 16 zapasov, aby ho prekonal a kedze ma platnu zmluvu az do konca buducej sezony, myslim, ze Alex mu to za zasluhy rad umozni. Inak Charlton si to sam o sebe zela tiez, osobne Ryana povazuje za lepsieho hraca akym bol on sam. Ano, The Welsh Wizard dosiahol v stredu dalsiu obdivuhodnu metu a nezabudajme, ze je to jediny hrac, ktory sa moze pysit deviatimi titulmi anglickeho majstra.

Pri mene Ryan Giggs sa mi velmi paci jedna vec. A to je ta, ze hadam neexistuje fanusik futbalu (nech je to fanusik akehokolvek klubu), ktoremu by tento chlapik nebol sympaticky. Vzdy som obdivoval jeho loajalitu ku klubu, k reprezentacii "nefutbaloveho" naroda, ako aj to, ze vzdy sa stranil publicity a odmietal "nalepku" medialnej celebrity. Pritom v jeho 18tich rokoch bol najzobrazovanejsim (noviny, plagaty, kalendare...) muzom na britskych ostrovoch, herecky po nom saleli, on si vsak dodrzal odstup a je to pravy futbalovy profesional. Ako fanusik futbalu mam k nemu velku uctu, a rovnaku uctu by som k nemu mal aj keby som bol fanda AFC, Liverpoolu alebo inych klubov...
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi február 22, 2008 9:19 pm

Hmm no pekne si to napisal o tom Giggsovi mas pravdu je to pan Futbalista a v ManU ikona . Velmi sami pacilo ako im to islo za cias ked tam este bol beckham,Nistelroy. To uz ani nehovorim o finale 99 ked hrali s bayernom pre nemcov krute ale neskutocne som to United vtedy prial pretože vždy som držal prsty komplet všetkym anglickym klubom v poharoch a dodnes je tomu tak až na Chelsea tých nemusím.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPi február 22, 2008 10:36 pm

marek77 napísal:
Hmm no pekne si to napisal o tom Giggsovi mas pravdu je to pan Futbalista a v ManU ikona . Velmi sami pacilo ako im to islo za cias ked tam este bol beckham,Nistelroy. To uz ani nehovorim o finale 99 ked hrali s bayernom pre nemcov krute ale neskutocne som to United vtedy prial pretože vždy som držal prsty komplet všetkym anglickym klubom v poharoch a dodnes je tomu tak až na Chelsea tých nemusím.

To finale LM bolo jednym z tych nezabudnutelnych, a pre Bayern urcite tiez, ale samozrejme z tej negativnej stranky. A co sa tyka Giggsa? Tam nie je o com. Ikona Utd a pre mna najlepsie lave kridlo, ktore moje oci za tych 34 rokov videli. Dufam, ze po ukonceni karieri zostane v klube, spravi si trenersku licenciu a pomoze ho budovat dalej...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptySo február 23, 2008 11:52 pm

Bodaj by sme kazde kolo hrali proti Magpies, titul by bol nas a konecne skore by bolo asi 160:15. Very Happy Teraz vsak vazne. Neraz som tu spomenul, ze Newcastle jednoducho na United hrat nevedia a zrejme ani nikdy vediet nebudu. Dnes sme podali skvely vykon, s mnozstvom peknych kombinacii, sanci, striel a hlavne golov. Kazdy z tych piatich bol velmi pekny a myslim, ze so mnou suhlasite... Rychle a mlade nohy Rooneyho, Ronalda, Naniho, Teveza a Carricka boli opat nad mieru unosnosti zalohy a obrany Strak. Vpredu izolovany a takmer neskodny Owen nam nic nove nepredviedol. Som rad, ze United po biednom vykone v mestskom derby zaradili iny "rychlostny stupen" a ukazali Keeganovi a spol. ako sa asi "hlada" superova siet. Newcastle z poslednych moznych 39tich bodov, zobral United "az" dva. Co k tomu dodat? Ved v priebehu jedneho kalendarneho mesiaca sme im vsietili 11 golov, co len potvrdzuje to, ze Newcastle nikdy nebol a ani nie je velkoklub, ako to oni radi o sebe tvrdia. Anderson s Hargreavesom dostali po zapase v Lyone ocakavane volno,ved treba trochu nechat noham oddych. Ryan dnes nebol ani na supiske, kedze ma problemy s tym lavym kolenom, ktore mu dost hnusne nakopli v Lyone. Dufam, ze bude coskoro spat, potrebujeme ho tak, ako sme ho potrebovali vzdy! Dufam, ze do "sixpointeru" s AFC uz nestratime ani bod. Buduce kolo moji chlapci hraju opat "away-from-home", tentokrat cestuju do Londyna, kde ich privita Craven Cottage. Nic ine, ako vitazstvo tam samozrejme necakam.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe február 24, 2008 3:53 am

avs.roy: robis machra na straky??? ved kto s nimi neziska body je totalna socka...proste do nich su body povinne...straky nezostali nic povinne svojmu nazvu radi by boli za niecim blistavym ale momentalne na to nemaju
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyNe február 24, 2008 1:09 pm

Tarzan napísal:
avs.roy: robis machra na straky??? ved kto s nimi neziska body je totalna socka...proste do nich su body povinne...straky nezostali nic povinne svojmu nazvu radi by boli za niecim blistavym ale momentalne na to nemaju

nie Tarzan, nic take... len som tym chcel povedat, ze 2 hodiny pred zapasom ManU-Newcastle je uz 2:0 pre Red Devils Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 EmptyPo február 25, 2008 12:12 pm

teraz dalo newcastle dokonca aj gol Very Happy co je od minula uspech lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Manchester United FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Manchester United FC
Návrat hore 
Strana 2 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC
» Classic United Comebacks

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: