world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+4
marek77
Bergie6
cuban
Stoffo
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 4:15 pm

Bergie6 napísal:
na to ako sa ti vasi hosici valaju po zemi nepotrebujem ziadne detailne rozbory, ved rooney pred 16tkou vcera a este ocividnejsie proti derby padol uz po zakroku, obrancuv sklze s prehladom preskocil a vobec prvu sekundu nejavil, ze by stracal rovnovahu, len ked mu v momente doslo, ze je pred 16tkou a prave ho takmer skolili k zemi, tak sa ochotne smaril .. podvadzaju oni, podvadzaju aj dalsi, aj v arsenale a tiez mi to prekaza, nezakryvam si pred tym oci, ale co ine mi ostava nez sa s tym zmierit, dnes uz je proste moderne si pytat faul (urcite si pocul mourinha ako o tom rozprava, ako kouc povazuje dokonca za spravne, aby hrac pri kontakte aj menej vyraznom padal k zemi, lebo aj keby ma sancu to ustat uz to ovplyvni jeho rychlost, pohyb a rovnovahu) a zial uz aj anglicania chytaju taketo nezmyselne zvyky, co mna osobne velmi mrzi .. futbal je stale narocnejsi, rychlejsi a tvrdsi, zial takymto sposobom sa s tym niektori vysporaduvaju a to coraz castejsie
k tomuto vašemu rozboru o ronaldovi postačí len jedno a to čo povedal maradona: " ak je c.ronaldo najlepším hráčom sveta tak je ten futbal o ničom, takému Messimu by mohol viazať šnúrky na kopačkách nič iné." koniec citátu-

inak tie rooneyho gestá k rozhodcom sa mi nepáčia ja byť rozhodcom tak mu stále dávam červené
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 4:16 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
nie, len im tak trochu zavidim, to mozem
a čo?


predovsetkym to, ako si dokazu udrzat svoju tvar, robit ostrovnemu futbalu dobre meno a hrat jeden z najlepsich futbalov v anglicku, k tomu maju skveleho manazera, ktori dava sancu ostrovnym hracom a ti mu to splacaju, dokaze privadzat spolahlivych hracov zo zahranicia a mat vo vsetkych smeroch vyvazeny kader
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 4:20 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
na to ako sa ti vasi hosici valaju po zemi nepotrebujem ziadne detailne rozbory, ved rooney pred 16tkou vcera a este ocividnejsie proti derby padol uz po zakroku, obrancuv sklze s prehladom preskocil a vobec prvu sekundu nejavil, ze by stracal rovnovahu, len ked mu v momente doslo, ze je pred 16tkou a prave ho takmer skolili k zemi, tak sa ochotne smaril .. podvadzaju oni, podvadzaju aj dalsi, aj v arsenale a tiez mi to prekaza, nezakryvam si pred tym oci, ale co ine mi ostava nez sa s tym zmierit, dnes uz je proste moderne si pytat faul (urcite si pocul mourinha ako o tom rozprava, ako kouc povazuje dokonca za spravne, aby hrac pri kontakte aj menej vyraznom padal k zemi, lebo aj keby ma sancu to ustat uz to ovplyvni jeho rychlost, pohyb a rovnovahu) a zial uz aj anglicania chytaju taketo nezmyselne zvyky, co mna osobne velmi mrzi .. futbal je stale narocnejsi, rychlejsi a tvrdsi, zial takymto sposobom sa s tym niektori vysporaduvaju a to coraz castejsie
k tomuto vašemu rozboru o ronaldovi postačí len jedno a to čo povedal maradona: " ak je c.ronaldo najlepším hráčom sveta tak je ten futbal o ničom, takému Messimu by mohol viazať šnúrky na kopačkách nič iné." koniec citátu-

inak tie rooneyho gestá k rozhodcom sa mi nepáčia ja byť rozhodcom tak mu stále dávam červené

anglicanom sa to toleruje a je ich dost takych trochu psychacov ako prave rooney alebo nolan, ktory je dokonca kapitan, ale nikomu to nevadi a este by rozhodcov vypiskali, keby vykartovali ich milacikov, zvlast ak sa jedna o manU
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 4:32 pm

Stoffo napísal:
presne tak

a inak sú tie prezývky trápne big 4, big phil, boss wenger veď z toho bolia uši
Very Happy Very Happy jediný šéfovia,bossovia a big tréneri,ktorých poznám sú Ferguson,Guardiola,Mourinho ešte možno Klinsmann- ostatní majú tiež svoju veľkú kvalitu ( Rijkaard,Benitéz,Del bosque,Emery,Wenger,O neil,Ranieri...) ale na tých troch sa jednoducho nechytajú

boze stoffo...mourinho a guardiola sa na trenerov kalibru Fergusona a Wengera nechytaju...co dokazal Mourinho okrem velkohubych vyhlaseni? dokazal pri neobmedzenom rozpocte vyhrat z chelsea dva tituly a aj to len disciplinovanou upracovanou hrou (napriek tomu rozpoctu) a guardiola??? mas fakt pomylene hodnoty...chlapik trenuje becko barcy a pol sezony Acko a uz mu to staci aby si ho zaradoval medzi takych velikanov? To co dokazali Fergie a Arsene je vynimocne a podla mna su to dvaja najlepsi klubovy treneri na svete. Repre je ina a specificka tam su zase iny sefovia ako napriklad Hiddink, Rehagel a podobne ale Guardiola a Mourinho?????????????? Takisto Moyes a O´neill mozno dobri manazeri ale lepsi ako Wenger? a ked uz ho nespomenie ani fanusik Arsenalu tak je nieco zle

K zapasu: Nic moc vykony oboch muzstiev manu bol lepsi o tom ziadna ale podla mna tiez nepodal optimalny vykon ale chelsea bola proste taka tragicka...dobredu absolutne nic a v obrane 3 sialene chyby, manu sa na tie goly ani nemuselo velmi snazit...co sa tyka filmovania opat sme si ho v derby uzili dost a na druhej strane aj peknu davku tvrdeho futbalu...ja by som vcera vylucil dvoch hracov...belletiho - chlapec je na ihrisku pomaly 10 minut a to co spravil ronaldovi bolo fakt trapne najskor ho da dole prvy raz (niet pochyb ze keby ronaldo spadol bola by to karta aj ked to take hrozne nebolo) a potom este pre istotu aj druhy raz - low time, kudos ronaldovi ze to ustal..aj ked to opat kompenzoval usilovne cely zvysok zapasu, niekedy to bolo az tragikomicke a tim druhym by bol rooney 1. world class dive proti Bosingvovi 2. to co si on dovoluje k rozhodcom je nenormalne...neviem presne ako tento bod stoji v oficialnych pravidlach ale ked som v lete registroval kampan na respekotovanie rozhodcov myslel som ze bude tymto veciam uz koniec lebo ich nemam rad tak ako diving...ale nie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 4:39 pm

wenger dokazal vytvorit jednu dobru generaciu (aj ked skutocne vynimocnu) a predtym este cerpal z tej predoslej, z tade pochadza jeho slava, potom uplne dosral dalsiu generacnu vymenu a vymysla jednu vacsiu sprostost za druhou, zmoze sa len na vyplavakanie cez tlacovky, wenger je maximalne z polovice taky manazer ako ferguson a moyes s o'neillom su svojou reputaciou uz dost blizko k nemu ak ho v najblizsich rokoch nepredbehnu, AW by sa mal nad sebou mimoriadne zamysliet a ked nie on, tak vedenie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 5:04 pm

Bergie6 napísal:
wenger dokazal vytvorit jednu dobru generaciu (aj ked skutocne vynimocnu) a predtym este cerpal z tej predoslej, z tade pochadza jeho slava, potom uplne dosral dalsiu generacnu vymenu a vymysla jednu vacsiu sprostost za druhou, zmoze sa len na vyplavakanie cez tlacovky, wenger je maximalne z polovice taky manazer ako ferguson a moyes s o'neillom su svojou reputaciou uz dost blizko k nemu ak ho v najblizsich rokoch nepredbehnu, AW by sa mal nad sebou mimoriadne zamysliet a ked nie on, tak vedenie

haha mal by si nosit riadne teplu ciapku..tieto mrazy ti ocividne neprospievaju...

hm...vyhral double tak ze cerpal z predoslej generacie ktora bola tak v lepsom strede tabulky okolo 4-5 miesta a hrala uplne hrozny futbal o jeho ostatnych uspechoch aj okrem invicibles ani nehovoriac...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 5:51 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
wenger dokazal vytvorit jednu dobru generaciu (aj ked skutocne vynimocnu) a predtym este cerpal z tej predoslej, z tade pochadza jeho slava, potom uplne dosral dalsiu generacnu vymenu a vymysla jednu vacsiu sprostost za druhou, zmoze sa len na vyplavakanie cez tlacovky, wenger je maximalne z polovice taky manazer ako ferguson a moyes s o'neillom su svojou reputaciou uz dost blizko k nemu ak ho v najblizsich rokoch nepredbehnu, AW by sa mal nad sebou mimoriadne zamysliet a ked nie on, tak vedenie

haha mal by si nosit riadne teplu ciapku..tieto mrazy ti ocividne neprospievaju...

hm...vyhral double tak ze cerpal z predoslej generacie ktora bola tak v lepsom strede tabulky okolo 4-5 miesta a hrala uplne hrozny futbal o jeho ostatnych uspechoch aj okrem invicibles ani nehovoriac...

Bergie ma pravdu. Wenger v podstate nic nedokazal. Teda samozrejme anon ale prirovnavat ho k syyyrovi Alexkovi tak to asi ne.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 5:52 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
presne tak

a inak sú tie prezývky trápne big 4, big phil, boss wenger veď z toho bolia uši
Very Happy Very Happy jediný šéfovia,bossovia a big tréneri,ktorých poznám sú Ferguson,Guardiola,Mourinho ešte možno Klinsmann- ostatní majú tiež svoju veľkú kvalitu ( Rijkaard,Benitéz,Del bosque,Emery,Wenger,O neil,Ranieri...) ale na tých troch sa jednoducho nechytajú

boze stoffo...mourinho a guardiola sa na trenerov kalibru Fergusona a Wengera nechytaju...co dokazal Mourinho okrem velkohubych vyhlaseni? dokazal pri neobmedzenom rozpocte vyhrat z chelsea dva tituly a aj to len disciplinovanou upracovanou hrou (napriek tomu rozpoctu) a guardiola??? mas fakt pomylene hodnoty...chlapik trenuje becko barcy a pol sezony Acko a uz mu to staci aby si ho zaradoval medzi takych velikanov? To co dokazali Fergie a Arsene je vynimocne a podla mna su to dvaja najlepsi klubovy treneri na svete. Repre je ina a specificka tam su zase iny sefovia ako napriklad Hiddink, Rehagel a podobne ale Guardiola a Mourinho?????????????? Takisto Moyes a O´neill mozno dobri manazeri ale lepsi ako Wenger? a ked uz ho nespomenie ani fanusik Arsenalu tak je nieco zle

K zapasu: Nic moc vykony oboch muzstiev manu bol lepsi o tom ziadna ale podla mna tiez nepodal optimalny vykon ale chelsea bola proste taka tragicka...dobredu absolutne nic a v obrane 3 sialene chyby, manu sa na tie goly ani nemuselo velmi snazit...co sa tyka filmovania opat sme si ho v derby uzili dost a na druhej strane aj peknu davku tvrdeho futbalu...ja by som vcera vylucil dvoch hracov...belletiho - chlapec je na ihrisku pomaly 10 minut a to co spravil ronaldovi bolo fakt trapne najskor ho da dole prvy raz (niet pochyb ze keby ronaldo spadol bola by to karta aj ked to take hrozne nebolo) a potom este pre istotu aj druhy raz - low time, kudos ronaldovi ze to ustal..aj ked to opat kompenzoval usilovne cely zvysok zapasu, niekedy to bolo az tragikomicke a tim druhym by bol rooney 1. world class dive proti Bosingvovi 2. to co si on dovoluje k rozhodcom je nenormalne...neviem presne ako tento bod stoji v oficialnych pravidlach ale ked som v lete registroval kampan na respekotovanie rozhodcov myslel som ze bude tymto veciam uz koniec lebo ich nemam rad tak ako diving...ale nie

mourinho?? na toho sa absolútne nechytá wenger- josé kde bol tam žnel úspechy-že ťažil s romanovej práce?? toto hovoril môj 12 ročný bratranec a čo veľký big phil tiež ťaží s romanovej práce a vyťažil hovno mourinho vyhral 2 krát v rade anglickú ligu a miecheľ so svojími asistetnmi ho pripravili o jedno finále lm keďže luis garcía ten gól v predlžení nedal - v porte ani nehovorím vyhral s portom lm kto by to povedal že nejaké porto vyhrá lm??a teraz pokračuje v interi a mieri za titulom v serii-a- navyše je to osobnosť,charakter vyhlásenia?? veď sám povedal že je to taktika a to že ho mal rád skoro každý hráč chelsey a porta tiež o niečom svedčí že bol maximálne uznávaný a obľúbený aj v kabíne a keď si nazval hru reali v el clásicu za normálne bránenie tak podľa tvojej terminológie hrala chelsea ofenzívny futbal pretože real betónoval a ty si to považoval za bránenie tak blues nehrali tak ani zďaleka

guardiola- je už teraz v španielsku veľmi rešpektovaná osobnosť- zo všetkých trénerov a to trénuje pol roka!!! je inteligentný, s Mourinhom má veľa podobného a to to že jednak maximálne prísny a dokáže vyraziť aj najväčšiu hviezdu a jednak sa hráčmi vychádza super ak nájdem to video na youtube tak vám to ukážem ako na tréningu s etoom a henrym skvele žartoval a všetci sa z toho bavili - proste jednak prísny jendka kamarátksy, a ťaží z toho že trénovali tí najlepší kouči v repre Camacho (súčasný tréner osasuny) a v barce cruijf,rexach,robson a van gaal a od každého si zobral to najlepšie a aj preto môže byť raz veľkým koučom

on nás dostal z najväčšej krízy za posledných 5 rokov! až na alvésa to boli všetko mierne posily hleb,keita,piqué, caseres všetko hráči pre budúcnosť resp. na lavičku vytvoriť konkurenciu takže tím by som povedal skôr oslabol ale on z neho dokázal vyťažiť to najviac hráme najaatrkatívnejší futbal s najlepším skóre a včerajším triumfom sme prekonali najväčši rekord la ligy realu z 50.rokov kde hral za real di stéfano,puskás a spol. a my sme tento rekord prekonali v prvej pepovej sezóne + ešte nás jeden jesenný duel čaká takže ešte to môžeme navýšiť a logicky mi z toho vychádza to že ak je toto jeho prvá vrcholová-trénersky druhá sezóna tak v budúcnosti ak naberie vlastné skúsenosti to môže byť LEN a LEN lepšie z jeho osobného pohľadu a môžem ti povedať že ak by bol v španielsku taký systém ako v anglicku a laporta by bol prezidentom neobmedzený čas tak pep by bol barcelonský ferguson a trénoval by dovtedy kým by nerezignoval žiaľ laporta v júni 2010 čiže o rok a pol končí a ak príde sandro rossel tak to budú časy pre barcu ale dúfajme že cruijf a spol to nedovolia aj keď píše sa že pep chce po budúcej sezóne skončiť a pracovať ako športový riaditeľ keďže txiki pôjde do dôchodku a tak by nahradil txikiho neviem či je to kvôoli odchodu laportu ale asi hej každoádne tréner je to veľký a raz bude najväčší Very Happy presne ako teraz fergie

čo také dokázal arsene? vyhral 2 krát ligu + nejaké poháre s úžasnou hrou ale ďalšie roky nič a nič presne ako rijkaard tréneri sú to kvalitní obidvaja ale zďaleka nie najlepší- nevedia si urobiť poriadok, oproti úspechom sa stavajú do polohy veľké krízy a neúspechy takže je to tvrdenie proti tvrdeniu ale s alexom by som to neporovnával vôbec
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 5:53 pm

avs.roy napísal:
To je tak zhruba vsetko, na co sa zmoze fanusik Chelsea... Kydat na supera a rozhodcov... O akom simulovani tu tocis?????? Lampard ho zotal po pistale a dostal zltu! Belletti ho fauloval, Ronaldo to ustal a tak ho Belletti zotal niekde na hornom stehne! Nehovorim o evidentnom tahani za dres Carvalhom v 16ke! No a na prekvapenie vsetkych Webb odpiskal faul na Carvalha, tak to som sa dobre pre zmenu pobavil ja! Radsej tu spomen, na co sa zmohli tvoji modri chlapci! Vystrelili vobec na branu? Pochybujem... Lampard,Drogba,Anelka,Deco,Mikel,Ballack uuuuplne nulovy! Jediny kto dobre zahral bol J.Cole a aj toho dal ten udajny "BIG" Phil dole... zvlastne striedanie... No nic, nech sa vam dari Very Happy

C'mon Bergie! Fauly boli na obidvoch stranach, ci nie? Rooney nezvykne padat ako hruska, to dobre vies, a ten faul na neho pred 16kou bol uplne jasny, ziadne vypichnutie lopty tam nebolo.

Inak mam nahraty cely match na Sky HD+, tak sa nastvem a natiahnem to na azet do videoalbumov. Sorry, ale vy na Slovensku nemate sancu vidiet to detailne rozoberanie vsetkych dolezitych momentov este hodinu po zapase, to by STV a aj Novu vyslo kurevsky draho.

A tebe to tak pripadalo, ze aj som sa vyhovaral?? lol! lol! Nadavat na supera a rozhodcu mozem pretoze si to zasluzia!! Keby som mal nadavat na hracov Chelsea tak to by si moc dlho cital. Smile A este raz si precitaj aj ty ze co som tam jasne vyznacil. Myslim ze to na tento zapas staci.

A prosim ta nepridavaj sa tu na fore k spupine idiotov ako Stoffo. Ty tam nepatris
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 6:08 pm

Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
To je tak zhruba vsetko, na co sa zmoze fanusik Chelsea... Kydat na supera a rozhodcov... O akom simulovani tu tocis?????? Lampard ho zotal po pistale a dostal zltu! Belletti ho fauloval, Ronaldo to ustal a tak ho Belletti zotal niekde na hornom stehne! Nehovorim o evidentnom tahani za dres Carvalhom v 16ke! No a na prekvapenie vsetkych Webb odpiskal faul na Carvalha, tak to som sa dobre pre zmenu pobavil ja! Radsej tu spomen, na co sa zmohli tvoji modri chlapci! Vystrelili vobec na branu? Pochybujem... Lampard,Drogba,Anelka,Deco,Mikel,Ballack uuuuplne nulovy! Jediny kto dobre zahral bol J.Cole a aj toho dal ten udajny "BIG" Phil dole... zvlastne striedanie... No nic, nech sa vam dari Very Happy

C'mon Bergie! Fauly boli na obidvoch stranach, ci nie? Rooney nezvykne padat ako hruska, to dobre vies, a ten faul na neho pred 16kou bol uplne jasny, ziadne vypichnutie lopty tam nebolo.

Inak mam nahraty cely match na Sky HD+, tak sa nastvem a natiahnem to na azet do videoalbumov. Sorry, ale vy na Slovensku nemate sancu vidiet to detailne rozoberanie vsetkych dolezitych momentov este hodinu po zapase, to by STV a aj Novu vyslo kurevsky draho.

A tebe to tak pripadalo, ze aj som sa vyhovaral?? lol! lol! Nadavat na supera a rozhodcu mozem pretoze si to zasluzia!! Keby som mal nadavat na hracov Chelsea tak to by si moc dlho cital. Smile A este raz si precitaj aj ty ze co som tam jasne vyznacil. Myslim ze to na tento zapas staci.

A prosim ta nepridavaj sa tu na fore k spupine idiotov ako Stoffo. Ty tam nepatris
mňa tu nikto nebude urážať a nie nejaký sedlácky chuj z bratislavy

idiot si ty praveže všetci tu futbalu rozumieme okrem teba ani z tretiny nevieš o futbale toľko ako ja či ako cuban alebo ďalší a ideš tu urážať druhých?sa preber!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 6:16 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
wenger dokazal vytvorit jednu dobru generaciu (aj ked skutocne vynimocnu) a predtym este cerpal z tej predoslej, z tade pochadza jeho slava, potom uplne dosral dalsiu generacnu vymenu a vymysla jednu vacsiu sprostost za druhou, zmoze sa len na vyplavakanie cez tlacovky, wenger je maximalne z polovice taky manazer ako ferguson a moyes s o'neillom su svojou reputaciou uz dost blizko k nemu ak ho v najblizsich rokoch nepredbehnu, AW by sa mal nad sebou mimoriadne zamysliet a ked nie on, tak vedenie

haha mal by si nosit riadne teplu ciapku..tieto mrazy ti ocividne neprospievaju...

hm...vyhral double tak ze cerpal z predoslej generacie ktora bola tak v lepsom strede tabulky okolo 4-5 miesta a hrala uplne hrozny futbal o jeho ostatnych uspechoch aj okrem invicibles ani nehovoriac...

nastupil od polky sezony a v nej vyhral double, dalsich par rokov bol uspesny, takze mi skus vysvetlit ako mohol netazit z predoslej generacie? zdedil fantasticku obranu, dalej ian wright, seaman, parlour a rioch mu tu zanechal bergkampa, takze rozhodne nebol ziadny chudak a arsenal bol za grahama uspesny, aj ked v jeho poslednych rokoch sluzieb u nas to uz bolo chudobnejsie, hraci a potencial tu stale bol.. potom prisli vieira, henry, anelka, petit, overmars, sylvinho, grimandi, kanu atd. az sa prepracoval k invicibles a to bol vrchol, lenze odvtedy to ide len smerom nadol.. sa pozri v akej pozicii startovali ferguson, moyes, o'neill .. fergusonovi vysli aspon 4 generacie .. ked wenger sa vysporiada s touto fraskou a vytvori schopnu generaciu, potom ho mozme vkladat do siene slavy, ferguson tam uz ma miesto davno a moyes s o'neillom si zatial slubne dlazdia cestu .. ale inak je smutne, ze snad asi ziadnemu manazerovi arsenalu sa nepodarilo vytvorit viac nez jednu fantasticku generaciu, ci uz je to AW, graham, bertie mee a mozno by sa to podarilo chapmanovi nebyt jeho tragickej smrti, aj ked je velmi narocne vobec vytvorit jednu takuto zostavu hracov a este viac take nieco zopakovat
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 6:18 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
To je tak zhruba vsetko, na co sa zmoze fanusik Chelsea... Kydat na supera a rozhodcov... O akom simulovani tu tocis?????? Lampard ho zotal po pistale a dostal zltu! Belletti ho fauloval, Ronaldo to ustal a tak ho Belletti zotal niekde na hornom stehne! Nehovorim o evidentnom tahani za dres Carvalhom v 16ke! No a na prekvapenie vsetkych Webb odpiskal faul na Carvalha, tak to som sa dobre pre zmenu pobavil ja! Radsej tu spomen, na co sa zmohli tvoji modri chlapci! Vystrelili vobec na branu? Pochybujem... Lampard,Drogba,Anelka,Deco,Mikel,Ballack uuuuplne nulovy! Jediny kto dobre zahral bol J.Cole a aj toho dal ten udajny "BIG" Phil dole... zvlastne striedanie... No nic, nech sa vam dari Very Happy

C'mon Bergie! Fauly boli na obidvoch stranach, ci nie? Rooney nezvykne padat ako hruska, to dobre vies, a ten faul na neho pred 16kou bol uplne jasny, ziadne vypichnutie lopty tam nebolo.

Inak mam nahraty cely match na Sky HD+, tak sa nastvem a natiahnem to na azet do videoalbumov. Sorry, ale vy na Slovensku nemate sancu vidiet to detailne rozoberanie vsetkych dolezitych momentov este hodinu po zapase, to by STV a aj Novu vyslo kurevsky draho.

A tebe to tak pripadalo, ze aj som sa vyhovaral?? lol! lol! Nadavat na supera a rozhodcu mozem pretoze si to zasluzia!! Keby som mal nadavat na hracov Chelsea tak to by si moc dlho cital. Smile A este raz si precitaj aj ty ze co som tam jasne vyznacil. Myslim ze to na tento zapas staci.

A prosim ta nepridavaj sa tu na fore k spupine idiotov ako Stoffo. Ty tam nepatris
mňa tu nikto nebude urážať a nie nejaký sedlácky chuj z bratislavy

idiot si ty praveže všetci tu futbalu rozumieme okrem teba ani z tretiny nevieš o futbale toľko ako ja či ako cuban alebo ďalší a ideš tu urážať druhých?sa preber!


Bravoo tlieskam cheers cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 6:28 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
wenger dokazal vytvorit jednu dobru generaciu (aj ked skutocne vynimocnu) a predtym este cerpal z tej predoslej, z tade pochadza jeho slava, potom uplne dosral dalsiu generacnu vymenu a vymysla jednu vacsiu sprostost za druhou, zmoze sa len na vyplavakanie cez tlacovky, wenger je maximalne z polovice taky manazer ako ferguson a moyes s o'neillom su svojou reputaciou uz dost blizko k nemu ak ho v najblizsich rokoch nepredbehnu, AW by sa mal nad sebou mimoriadne zamysliet a ked nie on, tak vedenie

haha mal by si nosit riadne teplu ciapku..tieto mrazy ti ocividne neprospievaju...

hm...vyhral double tak ze cerpal z predoslej generacie ktora bola tak v lepsom strede tabulky okolo 4-5 miesta a hrala uplne hrozny futbal o jeho ostatnych uspechoch aj okrem invicibles ani nehovoriac...

nastupil od polky sezony a v nej vyhral double, dalsich par rokov bol uspesny, takze mi skus vysvetlit ako mohol netazit z predoslej generacie? zdedil fantasticku obranu, dalej ian wright, seaman, parlour a rioch mu tu zanechal bergkampa, takze rozhodne nebol ziadny chudak a arsenal bol za grahama uspesny, aj ked v jeho poslednych rokoch sluzieb u nas to uz bolo chudobnejsie, hraci a potencial tu stale bol.. potom prisli vieira, henry, anelka, petit, overmars, sylvinho, grimandi, kanu atd. az sa prepracoval k invicibles a to bol vrchol, lenze odvtedy to ide len smerom nadol.. sa pozri v akej pozicii startovali ferguson, moyes, o'neill .. fergusonovi vysli aspon 4 generacie .. ked wenger sa vysporiada s touto fraskou a vytvori schopnu generaciu, potom ho mozme vkladat do siene slavy, ferguson tam uz ma miesto davno a moyes s o'neillom si zatial slubne dlazdia cestu .. ale inak je smutne, ze snad asi ziadnemu manazerovi arsenalu sa nepodarilo vytvorit viac nez jednu fantasticku generaciu, ci uz je to AW, graham, bertie mee a mozno by sa to podarilo chapmanovi nebyt jeho tragickej smrti, aj ked je velmi narocne vobec vytvorit jednu takuto zostavu hracov a este viac take nieco zopakovat
to by ste mali aspoň na 2 roky prestať s tými odchodmi potom je tá koncepcia nanič
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 7:32 pm

A inak Stoffko, my vsetci sa tu vyzname do fotbalu len ty nie!!! Ty vidis fotbal len v Barce. To je vsetka tvoja fotbalova "mudrost".
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 7:56 pm

Lacoste napísal:
A inak Stoffko, my vsetci sa tu vyzname do fotbalu len ty nie!!! Ty vidis fotbal len v Barce. To je vsetka tvoja fotbalova "mudrost".
ale uhádol si??v barce?? ja hovorím o futbale ako celkovo ak by sme si dali nejaký kvízik tak ma v ňom neporazíš ale máš jedno teba nepresvedčím len si vyprosujem nadávky typu idiot, jasné??dík. to že fandím barce je jedna vec- to že tu píšem že hráme najlepší futbal je jedna vec a je to fakt a to že keď si myslím že alvés je najlepší full-back a že xavi najlepší playmaker a messi najlepší hráč no možem ja za to?? ale inak to nemá z futbalom nič spoločné s tým či sa do futbalu rozumieš napr. mourinha si kázal že to nebol ideálny tréner pre chelsea, na scolariho si sa tešil ako decko a teraz ho ideš vyhadzovať a vravieť že josé bol najlepší??to hovorí za všetko
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 8:03 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
A inak Stoffko, my vsetci sa tu vyzname do fotbalu len ty nie!!! Ty vidis fotbal len v Barce. To je vsetka tvoja fotbalova "mudrost".
ale uhádol si??v barce?? ja hovorím o futbale ako celkovo ak by sme si dali nejaký kvízik tak ma v ňom neporazíš ale máš jedno teba nepresvedčím len si vyprosujem nadávky typu idiot, jasné??dík. to že fandím barce je jedna vec- to že tu píšem že hráme najlepší futbal je jedna vec a je to fakt a to že keď si myslím že alvés je najlepší full-back a že xavi najlepší playmaker a messi najlepší hráč no možem ja za to?? ale inak to nemá z futbalom nič spoločné s tým či sa do futbalu rozumieš napr. mourinha si kázal že to nebol ideálny tréner pre chelsea, na scolariho si sa tešil ako decko a teraz ho ideš vyhadzovať a vravieť že josé bol najlepší??to hovorí za všetko

Ten kvizik by som si velmi rad al a viem zeby somt a porazil Smile To mozem tvrdit aj ja. A ja si tiez vyprosujem toho chuja z Bratislavy. OK?? Diky. A ja vobec nehovorim len o tom kto je najlepsi futbalista. Kazdy ma nieco do seba a je tazke tvrdit kto je naj.

A tyou poslednou vetou alebo dvoma ma nechci nasrat. Viem ze si to este necital to dole tak preto nebudem na teba zly
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 8:13 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
A inak Stoffko, my vsetci sa tu vyzname do fotbalu len ty nie!!! Ty vidis fotbal len v Barce. To je vsetka tvoja fotbalova "mudrost".
ale uhádol si??v barce?? ja hovorím o futbale ako celkovo ak by sme si dali nejaký kvízik tak ma v ňom neporazíš ale máš jedno teba nepresvedčím len si vyprosujem nadávky typu idiot, jasné??dík. to že fandím barce je jedna vec- to že tu píšem že hráme najlepší futbal je jedna vec a je to fakt a to že keď si myslím že alvés je najlepší full-back a že xavi najlepší playmaker a messi najlepší hráč no možem ja za to?? ale inak to nemá z futbalom nič spoločné s tým či sa do futbalu rozumieš napr. mourinha si kázal že to nebol ideálny tréner pre chelsea, na scolariho si sa tešil ako decko a teraz ho ideš vyhadzovať a vravieť že josé bol najlepší??to hovorí za všetko

Ten kvizik by som si velmi rad al a viem zeby somt a porazil Smile To mozem tvrdit aj ja. A ja si tiez vyprosujem toho chuja z Bratislavy. OK?? Diky. A ja vobec nehovorim len o tom kto je najlepsi futbalista. Kazdy ma nieco do seba a je tazke tvrdit kto je naj.

A tyou poslednou vetou alebo dvoma ma nechci nasrat. Viem ze si to este necital to dole tak preto nebudem na teba zly
chuj preto lebo ty si začal k ostatným nemá zmysel sa vyjadrovať
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 8:43 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
A inak Stoffko, my vsetci sa tu vyzname do fotbalu len ty nie!!! Ty vidis fotbal len v Barce. To je vsetka tvoja fotbalova "mudrost".
ale uhádol si??v barce?? ja hovorím o futbale ako celkovo ak by sme si dali nejaký kvízik tak ma v ňom neporazíš ale máš jedno teba nepresvedčím len si vyprosujem nadávky typu idiot, jasné??dík. to že fandím barce je jedna vec- to že tu píšem že hráme najlepší futbal je jedna vec a je to fakt a to že keď si myslím že alvés je najlepší full-back a že xavi najlepší playmaker a messi najlepší hráč no možem ja za to?? ale inak to nemá z futbalom nič spoločné s tým či sa do futbalu rozumieš napr. mourinha si kázal že to nebol ideálny tréner pre chelsea, na scolariho si sa tešil ako decko a teraz ho ideš vyhadzovať a vravieť že josé bol najlepší??to hovorí za všetko

Ten kvizik by som si velmi rad al a viem zeby somt a porazil Smile To mozem tvrdit aj ja. A ja si tiez vyprosujem toho chuja z Bratislavy. OK?? Diky. A ja vobec nehovorim len o tom kto je najlepsi futbalista. Kazdy ma nieco do seba a je tazke tvrdit kto je naj.

A tyou poslednou vetou alebo dvoma ma nechci nasrat. Viem ze si to este necital to dole tak preto nebudem na teba zly
chuj preto lebo ty si začal k ostatným nemá zmysel sa vyjadrovať

A ty nemusis pokracovat ne?? Razz
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 10:41 pm

Aston Villa - WBA 2:1
do polcasu prakticky rozhodnuty zapas. Tu nebolo co riesit . v druhom polcase gol morrisona ale to bolo zo strany WBA vsetko. potom carson vychytal sidwela a este 2 dobre sance zahodili young s agbonlahorom

Man U - chelsea 3:0
tak tento zapas ma sklamal urovnou, plno nepresnosti zbrklosti...jedine co ma potesilo bol vysledok a hra chelsea...ked bude takto pokracovat tak villa bude kludne 3.

inak nechapem prestupovu politiku chelsea...pustia hraca ako sidwell, ktorý dokaze makat hore aj dole a nechaju si tam s prepacenim take drevo ako obi mikel...
balackovi a lampardovi nejak zabudli povedat ze hraju zapas v nedelu mozno by neprepili cely vecer...terry ten asi nepochopil ze hra s modrymi a duo anelka drogba to bolo viac na smiech ako na hru...
a vrchol zapasu bolo striedanie di santa fakt klobuk dolu...
scholari je dobry trener reprezentacii ale pri kluboch mu to nejde
dufam ze po buducom kole bude villa 3.

inak evra sa zranil pri oslave golu? alebo kedy?
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 12, 2009 10:48 pm

zajo napísal:
inak evra sa zranil pri oslave golu? alebo kedy?

no pobavilo ma to, ale zda sa ze veru ano, este tam skakal pred tribunou a o par sekund uz ledva kracal po vlastnych, takze to tak asi vyzera
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyUt január 13, 2009 1:46 am

a aby sa tu neriesili len simulovacky man u tak tu je nazor Kevina Daviesa z Boltonu po zapase s Arsenalom

Davies: Hráči Arsenalu simulují Útočníkovi Boltonu Kevinu Daviesovi se pranic nezamlouvaly simulace, které v souboji s Wanderers praktikovali hráči Arsenalu. "Občas je vidět, že zkoušejí vymodlit pro tebe kartu. Několik z nich ječelo, což je opravdu trapné, protože je to mužský sport," uvedl Davies, jehož tým v Londýně prohrál 0:1.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyUt január 13, 2009 11:35 am

zajo napísal:
a aby sa tu neriesili len simulovacky man u tak tu je nazor Kevina Daviesa z Boltonu po zapase s Arsenalom

Davies: Hráči Arsenalu simulují Útočníkovi Boltonu Kevinu Daviesovi se pranic nezamlouvaly simulace, které v souboji s Wanderers praktikovali hráči Arsenalu. "Občas je vidět, že zkoušejí vymodlit pro tebe kartu. Několik z nich ječelo, což je opravdu trapné, protože je to mužský sport," uvedl Davies, jehož tým v Londýně prohrál 0:1.

muzsky sport...to znamena ked takmer zlomi clichymi nohu, alebo ho ocividne v 3 minute zapasu atakuje laktom do tvare bez umyslu hrat loptu, v subojoch stale pouziva ruky ale potom ked ho denilson!!! odtlaci od lopty padne ako stara zena...muzsky sport...ach

a zajo ako si tak mohol ohodnotit ten zapas proti west brom ma fakt zaraza...som to pozeral a prvych 20 minut bol WB jasne lepsi...simpson vas tam znasilnoval po celom ihrisku a az ked ste dali gol z ojedinelej akcie zacali ste nieco hrat...potom dalsi vlastny gol v poslednych zapasoch vily asi 4 ci piaty...nic v zlom ale podla mna nieste ani zdaleka taky dobry ako vsetci hovoria a ako ste teraz aj v tabulke...akonahle sa zrani young alebo barry pojdete dole, top 4 dostanete iba v pripade ako to pool zacne srat este viac ako to sere cez arsenal sa tam nedostanete
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyUt január 13, 2009 2:55 pm

cuban napísal:
zajo napísal:
a aby sa tu neriesili len simulovacky man u tak tu je nazor Kevina Daviesa z Boltonu po zapase s Arsenalom

Davies: Hráči Arsenalu simulují Útočníkovi Boltonu Kevinu Daviesovi se pranic nezamlouvaly simulace, které v souboji s Wanderers praktikovali hráči Arsenalu. "Občas je vidět, že zkoušejí vymodlit pro tebe kartu. Několik z nich ječelo, což je opravdu trapné, protože je to mužský sport," uvedl Davies, jehož tým v Londýně prohrál 0:1.

muzsky sport...to znamena ked takmer zlomi clichymi nohu, alebo ho ocividne v 3 minute zapasu atakuje laktom do tvare bez umyslu hrat loptu, v subojoch stale pouziva ruky ale potom ked ho denilson!!! odtlaci od lopty padne ako stara zena...muzsky sport...ach

a zajo ako si tak mohol ohodnotit ten zapas proti west brom ma fakt zaraza...som to pozeral a prvych 20 minut bol WB jasne lepsi...simpson vas tam znasilnoval po celom ihrisku a az ked ste dali gol z ojedinelej akcie zacali ste nieco hrat...potom dalsi vlastny gol v poslednych zapasoch vily asi 4 ci piaty...nic v zlom ale podla mna nieste ani zdaleka taky dobry ako vsetci hovoria a ako ste teraz aj v tabulke...akonahle sa zrani young alebo barry pojdete dole, top 4 dostanete iba v pripade ako to pool zacne srat este viac ako to sere cez arsenal sa tam nedostanete

mas pravdu Cuban, WBA bol v uvode na moje prekvapenie o dost lepsi team ako domaca Villa. Pravda je ale aj taka, ze potom, ako dal Morrison na 2:1, Villa ich uz k absolutne nicomu nepustila a myslim, ze mohla vyhrat aj vacsim rozdielom. Cuban, Villu by som nepodcenoval a myslim si, ze skoncia vyssie ako AFC. Spomenul si tu Younga (skvely talent) a Barryho, co su dvaja zaloznici. Lenze O'Neill ich ma v zostave pomerne dost, Sidwell hra vyborne, Milner detto, Petrov je platny a skuseny hrac, nezabudaj ze Reo-Coker je zaloznik, aj ked hra teraz praveho beka. Su tam este Gardner a Osbourne, nedosahuju sice kvalit Younga a Barryho, ale keby na to nemali, O'Neill by ich tam nedrzal. V brane maju jedneho z najlepsich brankarov ligy, ovela lepsi ako vas Almunia, Curtis Davies je velky talent a Laursen je top-stoper! V utoku su sice slabsi ked si porovnas mena, ale ak ide AFC (co sa tyka vysledkov) napredovat takymto sposobom, tak buducu sezonu si zahrate Pohar UEFA...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyUt január 13, 2009 3:40 pm

they will get found out...imo sooner rather than later...jednoducho sa ukaze ze co vsetko treba na top 4 a podla mna na to nema ani everton ani villa
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyUt január 13, 2009 7:24 pm

cuban napísal:
they will get found out...imo sooner rather than later...jednoducho sa ukaze ze co vsetko treba na top 4 a podla mna na to nema ani everton ani villa
a v súčasnosti ani arsenal

inak cuban neviem prečo si nereagovalna môj príspevok keď si sa tak čudoval napísal som o tom dosť myslím k tým manažérom .......
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 2 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: