world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+4
marek77
Bergie6
cuban
Stoffo
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptySt január 28, 2009 9:13 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
no to teda simuluje a riadne...taktiez hra tvrdo az zakerne a ked sa niekto onho oprie tak place ako zena...ale to je v barcelone bezne...

nikde nie je napisane ze musi tak vela utocit...ramos,bosingwa, lahm...utocia ale su defenzivne slabucky...hlavne ramos
aj sagna utoci len nie tak vela..ved je vacsinu casu na superovej polke v zapase...a defenzivne je najlepsi

myslel so ten gol po ktorom ste mali prehravat 0-1 ale rozhodca vam zase raz pomohol...uplne regulerny gol

Bosingwa je v defenzive slabucky?? lol! 100 krat lepsi nez Sagna..

ale no tak..daj si dole tie modre okuliare...ved ho znasilni priemerny premierligovi winger...sagna je v arsenale druhy rok a este som ho doteraz nevidel prehrat osobny suboj...z jeho strany sem tam center daky pride ale ze by ho niekto presiel 1 na 1 som este nevidel...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptySt január 28, 2009 9:15 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
no to teda simuluje a riadne...taktiez hra tvrdo az zakerne a ked sa niekto onho oprie tak place ako zena...ale to je v barcelone bezne...

nikde nie je napisane ze musi tak vela utocit...ramos,bosingwa, lahm...utocia ale su defenzivne slabucky...hlavne ramos
aj sagna utoci len nie tak vela..ved je vacsinu casu na superovej polke v zapase...a defenzivne je najlepsi

myslel so ten gol po ktorom ste mali prehravat 0-1 ale rozhodca vam zase raz pomohol...uplne regulerny gol

ako bežne?? okrem alvésa to nikto nerobí skôr ja by som si mal tak zaspomínať kto zlomil nohu militovi, a kto brutálne fauloval messiho lebo inak ho nevedel zastaviť samozrejme hovorím o manchestre united a o ich úžasnej čestnej obrane a všetkých hráčoch,ktorí nedokážu čisto ubrániť messiho tak nehovor čo je tu bežné lebo je to trápne

no vidíš a alvés je najlepší v ofenzíve a to že sagna strávi viac času na polovičke súpera??cuban sa preber veď to už dnes každý krajný bek od pekaríka,krajčíka až po sagnu a čo sa týka defenzívy Maicon je lepší ako sagna

ja viem ktorý gól si myslel ale ak ma pamäť neklame tak ten gól nepadol po alvésovej strane či?

myslel som tu cast placu ako zeny...to sa mi vobec nepaci...

ale to znamena ze podporuje aj utok..a robi to dobre...staci si len obcas pozriet zapas

a ten gol bol po jeho strane...center z kraja, regulerny gol ale iniesta pri suboji opat spadol ako male decko a vypytal si faul
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptySt január 28, 2009 10:41 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
no to teda simuluje a riadne...taktiez hra tvrdo az zakerne a ked sa niekto onho oprie tak place ako zena...ale to je v barcelone bezne...

nikde nie je napisane ze musi tak vela utocit...ramos,bosingwa, lahm...utocia ale su defenzivne slabucky...hlavne ramos
aj sagna utoci len nie tak vela..ved je vacsinu casu na superovej polke v zapase...a defenzivne je najlepsi

myslel so ten gol po ktorom ste mali prehravat 0-1 ale rozhodca vam zase raz pomohol...uplne regulerny gol

Bosingwa je v defenzive slabucky?? lol! 100 krat lepsi nez Sagna..

ale no tak..daj si dole tie modre okuliare...ved ho znasilni priemerny premierligovi winger...sagna je v arsenale druhy rok a este som ho doteraz nevidel prehrat osobny suboj...z jeho strany sem tam center daky pride ale ze by ho niekto presiel 1 na 1 som este nevidel...

tak potom by si si mal dat dole ty tie cerveno-biele okuliare Smile Sagna sa nemoze rovnat bosigwovi, Alvesovi alebo dalsim inym pravym bekom. Uz vela krat som ho videl chybovat tak isto ako aj Clichyho.. Stale hovoris ze tito tvoja su najlepsi v EPl ale nie su!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptySt január 28, 2009 11:01 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
no to teda simuluje a riadne...taktiez hra tvrdo az zakerne a ked sa niekto onho oprie tak place ako zena...ale to je v barcelone bezne...

nikde nie je napisane ze musi tak vela utocit...ramos,bosingwa, lahm...utocia ale su defenzivne slabucky...hlavne ramos
aj sagna utoci len nie tak vela..ved je vacsinu casu na superovej polke v zapase...a defenzivne je najlepsi

myslel so ten gol po ktorom ste mali prehravat 0-1 ale rozhodca vam zase raz pomohol...uplne regulerny gol

ako bežne?? okrem alvésa to nikto nerobí skôr ja by som si mal tak zaspomínať kto zlomil nohu militovi, a kto brutálne fauloval messiho lebo inak ho nevedel zastaviť samozrejme hovorím o manchestre united a o ich úžasnej čestnej obrane a všetkých hráčoch,ktorí nedokážu čisto ubrániť messiho tak nehovor čo je tu bežné lebo je to trápne

no vidíš a alvés je najlepší v ofenzíve a to že sagna strávi viac času na polovičke súpera??cuban sa preber veď to už dnes každý krajný bek od pekaríka,krajčíka až po sagnu a čo sa týka defenzívy Maicon je lepší ako sagna

ja viem ktorý gól si myslel ale ak ma pamäť neklame tak ten gól nepadol po alvésovej strane či?

myslel som tu cast placu ako zeny...to sa mi vobec nepaci...

ale to znamena ze podporuje aj utok..a robi to dobre...staci si len obcas pozriet zapas

a ten gol bol po jeho strane...center z kraja, regulerny gol ale iniesta pri suboji opat spadol ako male decko a vypytal si faul

plačú??no messi má na to právo, alvés je provokatér ako typický brazílčan a kto ešte plače??nenapadá ma nikto

cuban ale alvés,maicon,ramos,bosingwa si tiež svoju prácu robia dobre v ofenzíve je najlepší na svete alvés to môžeme v pohode uzavrieť jak čo sa týka centrov,ak šprintov,podpory útoku, techniky atď čo sa týka defenzívy tak sú na tom dobre aj alvés aj bosingwa súhlasím že sagna je o čosi lepší ale napr. taký maicon je v defenzíve určite lepší ako sagna a teda v tomto najlepší takže ak to berieme na duel sagna-alvés vyhráva alvés pretože je dopredu oveľa lepší a smerom dozadu je to vyrovnané resp. mierne na strane sagnu
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 1:25 am

no neviem ci je alves najlepsi...hra v spanielskej lige kde sa nehra az tak tvrdo a ani sa moc nebrani tak si moze dovolit to jeho utocenie, otazka je ako by dopadol keby hral na ostrovoch. Je to rovnaky typ hraca ako ronaldo taky zabrdac a neposobi fyzicky silnym dojmom takze sa tu natiska dalsia otazka ci by zvladol ostrovnu tvrdost? s technikou by problem nemal tu ma na krajneho beka vynikajucu, aj centre a je aj rychly, ale fakt by ma zaujmalo ako by si poradil s tym ostrovnym nasadenim...
taky lee carsley (skoda ze uz nehra v PL) by mu znechutil futbal na poriadne dlhu dobu...

mne sa momentalne lubi Joe Mattock mlada nadej britskeho futbalu reprezentant do 21 rokov a vynikajuci krajny bek neuveritelne vyspely na svoj vek...proste radost pozerat...povedal by som ze je este talentovanejsi ako gareth bale...

a Van Der Sar nedostal gol uz 1032 minut...co je paradny vykon...Man U razne vykrocil za obhajobou titulu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 2:43 pm

zajo napísal:
no neviem ci je alves najlepsi...hra v spanielskej lige kde sa nehra az tak tvrdo a ani sa moc nebrani tak si moze dovolit to jeho utocenie, otazka je ako by dopadol keby hral na ostrovoch. Je to rovnaky typ hraca ako ronaldo taky zabrdac a neposobi fyzicky silnym dojmom takze sa tu natiska dalsia otazka ci by zvladol ostrovnu tvrdost? s technikou by problem nemal tu ma na krajneho beka vynikajucu, aj centre a je aj rychly, ale fakt by ma zaujmalo ako by si poradil s tym ostrovnym nasadenim...
taky lee carsley (skoda ze uz nehra v PL) by mu znechutil futbal na poriadne dlhu dobu...

mne sa momentalne lubi Joe Mattock mlada nadej britskeho futbalu reprezentant do 21 rokov a vynikajuci krajny bek neuveritelne vyspely na svoj vek...proste radost pozerat...povedal by som ze je este talentovanejsi ako gareth bale...

a Van Der Sar nedostal gol uz 1032 minut...co je paradny vykon...Man U razne vykrocil za obhajobou titulu...

asi tak..alves by si v inej lige ako spanielskej take veci nemohol dovolit...tiez neviem ako by vyzeral ak by ho po ciare prehanal typicky anglicky winger typu younga,lennonamilnera, a podobne...

lol gareth bale...tak to je riandy talent...no a pekna seria manu...naposledy dostal gol ked cervenych roztrhal super samir...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 2:59 pm

cuban napísal:
zajo napísal:
no neviem ci je alves najlepsi...hra v spanielskej lige kde sa nehra az tak tvrdo a ani sa moc nebrani tak si moze dovolit to jeho utocenie, otazka je ako by dopadol keby hral na ostrovoch. Je to rovnaky typ hraca ako ronaldo taky zabrdac a neposobi fyzicky silnym dojmom takze sa tu natiska dalsia otazka ci by zvladol ostrovnu tvrdost? s technikou by problem nemal tu ma na krajneho beka vynikajucu, aj centre a je aj rychly, ale fakt by ma zaujmalo ako by si poradil s tym ostrovnym nasadenim...
taky lee carsley (skoda ze uz nehra v PL) by mu znechutil futbal na poriadne dlhu dobu...

mne sa momentalne lubi Joe Mattock mlada nadej britskeho futbalu reprezentant do 21 rokov a vynikajuci krajny bek neuveritelne vyspely na svoj vek...proste radost pozerat...povedal by som ze je este talentovanejsi ako gareth bale...

a Van Der Sar nedostal gol uz 1032 minut...co je paradny vykon...Man U razne vykrocil za obhajobou titulu...

asi tak..alves by si v inej lige ako spanielskej take veci nemohol dovolit...tiez neviem ako by vyzeral ak by ho po ciare prehanal typicky anglicky winger typu younga,lennonamilnera, a podobne...

lol gareth bale...tak to je riandy talent...no a pekna seria manu...naposledy dostal gol ked cervenych roztrhal super samir...

lol vy ste už fakt chorý tým premier league syndrómom- premier league sem,premier league tam áno máš pravdu zajo a cuban špičkový futbal sa hrá len v anglicku ostatní sú debili a šupáci prvej triedy až na to že celá epl si vyhľadáva hráčov z talianks a a španielska ale newadí nebudem tu písať nič aby ste žili s tou téoriou a to že alvés je ofenzívny bek nemá so španielskou ligou absolútne nič spoločné ale - ako hviezdil v pohári uefa kde aj vďaka nemu vyhrala sevilla uefu 2 krát alebo v repre tak to není len o španielsku-lol!!! lol!

super samir?tak až na ten zápas totálne nevydarený nákup to už rosický je lepší
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 3:08 pm

zajo napísal:
no neviem ci je alves najlepsi...hra v spanielskej lige kde sa nehra az tak tvrdo a ani sa moc nebrani tak si moze dovolit to jeho utocenie, otazka je ako by dopadol keby hral na ostrovoch. Je to rovnaky typ hraca ako ronaldo taky zabrdac a neposobi fyzicky silnym dojmom takze sa tu natiska dalsia otazka ci by zvladol ostrovnu tvrdost? s technikou by problem nemal tu ma na krajneho beka vynikajucu, aj centre a je aj rychly, ale fakt by ma zaujmalo ako by si poradil s tym ostrovnym nasadenim...
taky lee carsley (skoda ze uz nehra v PL) by mu znechutil futbal na poriadne dlhu dobu...

mne sa momentalne lubi Joe Mattock mlada nadej britskeho futbalu reprezentant do 21 rokov a vynikajuci krajny bek neuveritelne vyspely na svoj vek...proste radost pozerat...povedal by som ze je este talentovanejsi ako gareth bale...

a Van Der Sar nedostal gol uz 1032 minut...co je paradny vykon...Man U razne vykrocil za obhajobou titulu...

a kde je napísané že epl je merítkom kvality??hm?? navyše s tou adaptáciou je to blud z barcelonského tímu by sa až na messiho presadil v epl každý a to doslova každý!!! od valdésa,alvésa,yayu až po etoa a xaviho-každý! jediný messi by mal problémy ale nie s štýlom ligy ale s tými zvieratmi typu keane,ktoré namiesto toho aby hrali futbal a zastavili ho čiste by ho len brutálne faulovali

navyše zajo poviem ti desiatky hráčom,ktorí prišli z epl do la ligy a práve v španielsku sa nedokázali presadiť a desiatky hráčov z juhuktorí sa v epl v pohode presadili veď len taký di michele dáva góly vo west hame a v talianku patril k podpriemerným útočníkom a takých príkladov je desiatky robinho to isté, takže nebral by som to tak - a je jednoduchšie sa prispôsobiť behaniu hore-dole a naučiť sa faulovať a bojovať ako hrať technicky a presne, ofenzívne,nátlakovo to je ťažšie a preto aj tie najväčšie anglické hviezdy majú v španielsku veľké problémy presadiť sa ale nielen v španielsku ale aj v taliansku- behať,faulovať a bojovať sa hráč naučí behom mesiaca- stačí poriadne makačky na tréningoc zlepší sa kondička a začne makať a bojovať a už je v epl adaptovaný kdežto ťažšie je sa naučiť hrať technicky a ofenzívne to sa len tak za mesiac nedá naučiť a Beckham,Henry,Hleb,Gudjhonsen,Heinze,Manuel Fernandés,Rossi a spol. sú toho jasným príkladom
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 4:22 pm

a ty si myslis ze tie slecinky ako robinho, ronaldo, torres, deco, riera, aurelio, modric, pavlucenko a spol. skutocne hraju s nasadenim? ved polka z tych hotentotov ani nic nehra, nie ze by este makali tak ako poniektori ich spoluhraci, ale predsa su to len hviezdy, aspon sa to o nich hovori a keby bola PL o nich, tak nic z toho co sa hra teraz v anglicku by tam neexistovalo a stalo by to za jeden velky prd, dokazu sa len prisposobit podmienkam ale urcite si znacna cast z nich nedokaze osvojit styl

beckham patril v reale k tym, co nabehali najviac a to on nikdy nebol nejaky typicky pracant, navyse hra realu bola vzdy tak rozhadzana a prehviezdena tymi sracmi, ze tam by sa neuchytil ziadny hrac, henry je predsa v spanielsku teraz jeden z najcennejsich hracov, ma vykony aj produktivitu a to v poslednej sezone u nas praveze zrovna nemal, hleb aj tak sedi len na lavicke a vychutnava si krasne pocasie slnecnej barcelony, heinze nebol ziadna hviezda uz ked ho ferguson pustal a dobre vedel preco sa ho zbavil, rossi odohral za manU par zapasov a fernandes mal len vydarene hostovanie v evertone, takze z coho chces prosim usudzovat? navyse di michele nie je ziadny strelec a trafil sa len v poslednych zapasoch, najdolezitejsimi hracmi west hamu prvej polky sezony boli green, behrami, carlton cole a bellamy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 4:53 pm

Bergie6 napísal:
a ty si myslis ze tie slecinky ako robinho, ronaldo, torres, deco, riera, aurelio, modric, pavlucenko a spol. skutocne hraju s nasadenim? ved polka z tych hotentotov ani nic nehra, nie ze by este makali tak ako poniektori ich spoluhraci, ale predsa su to len hviezdy, aspon sa to o nich hovori a keby bola PL o nich, tak nic z toho co sa hra teraz v anglicku by tam neexistovalo a stalo by to za jeden velky prd, dokazu sa len prisposobit podmienkam ale urcite si znacna cast z nich nedokaze osvojit styl

beckham patril v reale k tym, co nabehali najviac a to on nikdy nebol nejaky typicky pracant, navyse hra realu bola vzdy tak rozhadzana a prehviezdena tymi sracmi, ze tam by sa neuchytil ziadny hrac, henry je predsa v spanielsku teraz jeden z najcennejsich hracov, ma vykony aj produktivitu a to v poslednej sezone u nas praveze zrovna nemal, hleb aj tak sedi len na lavicke a vychutnava si krasne pocasie slnecnej barcelony, heinze nebol ziadna hviezda uz ked ho ferguson pustal a dobre vedel preco sa ho zbavil, rossi odohral za manU par zapasov a fernandes mal len vydarene hostovanie v evertone, takze z coho chces prosim usudzovat? navyse di michele nie je ziadny strelec a trafil sa len v poslednych zapasoch, najdolezitejsimi hracmi west hamu prvej polky sezony boli green, behrami, carlton cole a bellamy

áno presne tých taký torres bol v španielsku skvelý útočník ale nič viac aj tak tam boli lepší typu nistelroij,raul,etoo,villa,fabiano...... a ž v anglicku sa z neho stala hviezda svetového formátu

henry súhlasím ale ja som poukazoval na minulú sezónu, kde mal titi obrovské problémy s adaptáciou na španielsku systém a sám to potvrdil že mu ten štýl futbalu robil veľké problémy

čo sa týka hleba nemôžeš povedať že len sedí pretože v copa del rey hrá pravidelne v základe a sem-tam aj v lm v lige si nezahrá skoro vôbec ale v pohárovch hrá pravidelne jak v lm tak v cope a moc sa mu nedarilo tiež má podobné rpoblémy ako henry minulú sezónu a beckham bol z tých galacitocos evidetne najslabší figo so zidanom a ronaldom valcovali čo sa o davidovi povedať rozhodne nedá a prečo??pretože zidane,ronaldo a figo prišli z španielska/resp. talianska kdež to david z anglicka

rossi hral v newcastli a hral tam výborne aj teraz hrá výborne vo villareali ale prvá sezóna bola hrozná, fernandés sa vo valencii postupne chytá ale tiež len postupne a kto povedal že heinze je hviezda??ale podáva oveľa slabšie výkony aké podával v manchestri

ja len proste poukazujem na to, že problémy majú aj hráči ktorí prichádzajú z anglicka do španielska a talianska nie ako to tu v kontexte písal zajo
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 4:55 pm

čo sa týka toho alvésa a debaty o ňom pekný článok bol o ňom na profutbale, ktorý len dokazuje jeho genialitu

http://www.profutbal.sk/spravy/?id=68699
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 5:10 pm

zidane, ronaldo a figo boli v reale uz usadeni a beckhamov styl aj tak vobec nesedi do spanielska, to je predsa celkom ocividne.. mimochodom ani v tom newcastle az tak vela rossi neodohral, viac sa mu zadarilo v taliansku.. v anglicku sa hra vo velkom tempe a ten kto dokaze tempo obratit vo svoj prospech, ten uspeje.. v spanielsku je to pomalsie, mas pomalsich protihracov ale aj pomalsich spoluhracov a tebe neostava ine nez sa prisposobit aj ked mas v krvy rychlost, lebo ty aj ked mozno mas na viac, sam nic nespravis ked vsetko okolo teba ide o level nizsie nez ty mas v sebe.. ked hrac ide tam kde sa hra o level nizsie a kladie sa tam doraz na nieco ine, tak zaniknu jeho kvality
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 6:31 pm

Bergie6 napísal:
zidane, ronaldo a figo boli v reale uz usadeni a beckhamov styl aj tak vobec nesedi do spanielska, to je predsa celkom ocividne.. mimochodom ani v tom newcastle az tak vela rossi neodohral, viac sa mu zadarilo v taliansku.. v anglicku sa hra vo velkom tempe a ten kto dokaze tempo obratit vo svoj prospech, ten uspeje.. v spanielsku je to pomalsie, mas pomalsich protihracov ale aj pomalsich spoluhracov a tebe neostava ine nez sa prisposobit aj ked mas v krvy rychlost, lebo ty aj ked mozno mas na viac, sam nic nespravis ked vsetko okolo teba ide o level nizsie nez ty mas v sebe.. ked hrac ide tam kde sa hra o level nizsie a kladie sa tam doraz na nieco ine, tak zaniknu jeho kvality
ale to vôbec nie je o rýchlosti ale o prispôsobeniu sa technickému a kombinačnému štýlu skôr by som povedal že v anglicku je gro rýchlosť,nasadenie a tvrdosť kdež to v španielsku ofenzíva,technická a kombinačná vyspelosť takto to skôr treba brať
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyŠt január 29, 2009 7:03 pm

nemusis byt tvrdy hrac aby si sa prisposobil, staci ked sa chytis na tempo hry a samozrejme znesies nejaku tu ranu, tych baletakov aj tak ochranuju rozhodcovia pokial sa da, ked mas v sebe rychlost, predovsetkym v mysli, tak sa dokazes uplatnit.. PL uz aj tak nie je to co byvala
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPi január 30, 2009 2:05 pm

No Henry mal urcite problem sa prisposobit super technickej la lige..ved je to druhy najtechnickejsi hrac barcy po messim...a hleb to iste...druhy najlepsi dribler po messim...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPi január 30, 2009 8:04 pm

cuban napísal:
No Henry mal urcite problem sa prisposobit super technickej la lige..ved je to druhy najtechnickejsi hrac barcy po messim...a hleb to iste...druhy najlepsi dribler po messim...

Henry že je najtechnickejší hráč??henry je môj miláčik ale tak na iniestu,xaviho,messiho,alvésa jednoducho nemá možno druhý najtechnickejší z útočníkov a hleb je akurát tak driblér?? nič nepredviedol odkedy je v Barce a nehovorte mi že je to spôsobené aklimatizáciou to v odmietam henry mal tiež minulú sezónu problém s aklimatizáciou, ale aspoň dával góly a dosť veľa gólov a hleb má len ubezepečuje že asi na Barcu nemá.

inak k tejto diskusii pridávam zaujímavý výrok henryho : Henry: "At Arsenal I didn't run as much as I'm running now."
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPi január 30, 2009 8:09 pm

Stoffo napísal:
inak k tejto diskusii pridávam zaujímavý výrok henryho : Henry: "At Arsenal I didn't run as much as I'm running now."

lebo dostaval prihravky od dennisa a cesca a za nim makali bobby, freddie, gilberto, patrick, lauren, ... to cele muzstvo zo seba spravilo v kazdom jedincovi vynimocneho hraca a aj preto uz ziaden z nich nebol ani nie je tym, cim bol v tom muzstve
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPi január 30, 2009 8:41 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
No Henry mal urcite problem sa prisposobit super technickej la lige..ved je to druhy najtechnickejsi hrac barcy po messim...a hleb to iste...druhy najlepsi dribler po messim...

Henry že je najtechnickejší hráč??henry je môj miláčik ale tak na iniestu,xaviho,messiho,alvésa jednoducho nemá možno druhý najtechnickejší z útočníkov a hleb je akurát tak driblér?? nič nepredviedol odkedy je v Barce a nehovorte mi že je to spôsobené aklimatizáciou to v odmietam henry mal tiež minulú sezónu problém s aklimatizáciou, ale aspoň dával góly a dosť veľa gólov a hleb má len ubezepečuje že asi na Barcu nemá.

inak k tejto diskusii pridávam zaujímavý výrok henryho : Henry: "At Arsenal I didn't run as much as I'm running now."

ai si zil poslednych 10 rokov v jaskyni...hrac mozno strati rychlost, strati trocha sebavedomia a podobne ale tu techniku co ma nestrati...takisto ak si pozeral hleba v arsenale to bol rychly futbal s kopou prihravok v tempe...minimalne na takej urovni ako to robi barca...ako mal nieco predviest ked nehral poriadne dva zapasy za sebou...

a je logicke ze kridelnik behava viac ako utocnik...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPi január 30, 2009 9:47 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
inak k tejto diskusii pridávam zaujímavý výrok henryho : Henry: "At Arsenal I didn't run as much as I'm running now."

lebo dostaval prihravky od dennisa a cesca a za nim makali bobby, freddie, gilberto, patrick, lauren, ... to cele muzstvo zo seba spravilo v kazdom jedincovi vynimocneho hraca a aj preto uz ziaden z nich nebol ani nie je tym, cim bol v tom muzstve
cesca??koľko rokov hral henry v arsenale?? tak tu nepíš o cescovi

a to čo si napísal na konci si napísal pekne a s tým súhlasím
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPi január 30, 2009 9:55 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
No Henry mal urcite problem sa prisposobit super technickej la lige..ved je to druhy najtechnickejsi hrac barcy po messim...a hleb to iste...druhy najlepsi dribler po messim...

Henry že je najtechnickejší hráč??henry je môj miláčik ale tak na iniestu,xaviho,messiho,alvésa jednoducho nemá možno druhý najtechnickejší z útočníkov a hleb je akurát tak driblér?? nič nepredviedol odkedy je v Barce a nehovorte mi že je to spôsobené aklimatizáciou to v odmietam henry mal tiež minulú sezónu problém s aklimatizáciou, ale aspoň dával góly a dosť veľa gólov a hleb má len ubezepečuje že asi na Barcu nemá.

inak k tejto diskusii pridávam zaujímavý výrok henryho : Henry: "At Arsenal I didn't run as much as I'm running now."

ai si zil poslednych 10 rokov v jaskyni...hrac mozno strati rychlost, strati trocha sebavedomia a podobne ale tu techniku co ma nestrati...takisto ak si pozeral hleba v arsenale to bol rychly futbal s kopou prihravok v tempe...minimalne na takej urovni ako to robi barca...ako mal nieco predviest ked nehral poriadne dva zapasy za sebou...

a je logicke ze kridelnik behava viac ako utocnik...
to je jasné, že tú techniku nestratí a vôbec kto hovoril že ju stratil??ale jednoducho je neuakzuje v zápasoch a či je to pričinením psychiky,sebavedomia alebo niečoho iného nie je ospravedlnením a musíš uznať že xavi,iniesta,messi i alvés sú jednoducho technicky vyspelejší

no ja hleba nejdem kritizovať ale on hrá v tzv. pohárovom tíme guardiolu - pep má 2 tímy: pohárový ( ktorí hrá lm a pohár) a ligový ( to je ten najsilnejší, ktorý bude v jari využívaný aj na lm pochopiteľne) a hleb je v tom pohárovom tíme a šancí má dosť skoro každý týždeň základ- hleb v základe ( 4x liga,4 x lm, 5x pohár) + v lige striedal v ďlaších 8 zápasoch a akonáhle by sa zranil messi ide hleb do základu aj v tom ligovom výbere

po druhé hráči, ktorí nastupujú približne tak ako hleb či už guddy, bojan, busquets, sem-tam Pedro všetci títo štyria hrajú o poznanie lepšie ako hleb takže nie čo pravdy na tom bude ale počkajme si na hodnotenie na koniec sezóny Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPi január 30, 2009 10:07 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
inak k tejto diskusii pridávam zaujímavý výrok henryho : Henry: "At Arsenal I didn't run as much as I'm running now."

lebo dostaval prihravky od dennisa a cesca a za nim makali bobby, freddie, gilberto, patrick, lauren, ... to cele muzstvo zo seba spravilo v kazdom jedincovi vynimocneho hraca a aj preto uz ziaden z nich nebol ani nie je tym, cim bol v tom muzstve
cesca??koľko rokov hral henry v arsenale?? tak tu nepíš o cescovi

a to čo si napísal na konci si napísal pekne a s tým súhlasím

dennis hral celu svoju karieru skvele ale uz bol bohuzial out of his best v sezone 2005/06 aj kvoli zdravotnym problemom, takze v tomto smere jeho ulohu na kratko prevzal cesc, preto som ho spomenul
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPo február 02, 2009 12:07 am

Looserpool - Chelsea 2:0

Vedeli by ste mi k tomu zapasu povedat nieco viac?? Nevidel som ho totizto a ako tak pocuvam ludi, tak chyba bola v rozhodcovi. Viac menej z komentov a clankov mam obraz ale rad by som si na tento zapas vypocul aj vas nazor.. Diky Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPo február 02, 2009 10:10 am

Lacoste napísal:
Looserpool - Chelsea 2:0

Vedeli by ste mi k tomu zapasu povedat nieco viac?? Nevidel som ho totizto a ako tak pocuvam ludi, tak chyba bola v rozhodcovi. Viac menej z komentov a clankov mam obraz ale rad by som si na tento zapas vypocul aj vas nazor.. Diky Smile

no asi narazas na vylucenie lamparda...bolo trochu prisne, ja by som za to daval asi zltu...isiel tam sice ako sa patri studs showing ale take hrozne to nebolo...na druhej strane ste boli jednoducho outplayed...ak by nebolo alexa tak by bolo snad aj 5-0, na konci vas zlomili a mali ste ist este do 9 ludi...najlepsi pravy obranca na svete ukazal co sa v chelsea za tak kratky cas naucil...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPo február 02, 2009 3:20 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Looserpool - Chelsea 2:0

Vedeli by ste mi k tomu zapasu povedat nieco viac?? Nevidel som ho totizto a ako tak pocuvam ludi, tak chyba bola v rozhodcovi. Viac menej z komentov a clankov mam obraz ale rad by som si na tento zapas vypocul aj vas nazor.. Diky Smile

no asi narazas na vylucenie lamparda...bolo trochu prisne, ja by som za to daval asi zltu...isiel tam sice ako sa patri studs showing ale take hrozne to nebolo...na druhej strane ste boli jednoducho outplayed...ak by nebolo alexa tak by bolo snad aj 5-0, na konci vas zlomili a mali ste ist este do 9 ludi...najlepsi pravy obranca na svete ukazal co sa v chelsea za tak kratky cas naucil...
dani stihol prestúpiť do chelsey??že som si nevšimol

zápas som nevidel dal som prednosť hádzanej a barce ale akurát som góly videl tie som stihol Very Happy torres to zakončil suprovo a to s tým lampardom bolo fakt prísne
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 EmptyPo február 02, 2009 3:55 pm

takze takto

cech - klasika poslednych dni...2-3 kiksy
bosingwa - odohral celkom dobry zapas nakonci mu praskli nervy
terry - nic moc
alex - suverejne najlepsi hrac čelsí
cole - snazil sa chlapec lietal hore ale nestihal sa vracat
kalou - noo tak tento chalan nic moc
mikel - tradicne nevyrazny
lampard - okrem cervenej toho moc neukazal
ballack - co vybojoval to pokazil tiez nic moc
malouda - uplna tragedia
anelka - prilis osamely v utoku nedostaval moc lopt

deco - po jeho vystriedani nic moc nespravil
drogba - tiez nic moc
stoch - raz mal loptu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 6 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: