world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo január 26, 2008 12:42 am

avs.roy ma recht proste theo sa absolutne nehodi do koncepcie...jemu by vyhovoval taky everton
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo január 26, 2008 2:08 am

chlapci pevne verim ze theo by bol v leedse alebo vo watforde star...podla mna to bol spravny krok ze isiel do arsenalu...teraz pojde na hostovanie otuka sa a pride naspat bojovat o zaklad...preco by sa nehodil do koncepcie??? to naozaj nechapem...theo je rychly..dobry technicky..vie pri futbale rozmysat to je vsetko co ma mat hrac arsenalu...to zase nie je len o nahravkach...ak nieco arsenalu momentalne chyba tak je to cistokrvny winger...aj ked hleb s rosickym to riesie svojim sposobom a velmi dobre...bentley jednoducho na arsenal nemal vtedy a dovolim si tvrdit ze ani nema...podobne ako pennant...teraz je vo forme a je lider blackburnu...ale na arsenal nema...mohli si vybrat moznost ostat v tyme a pokusit sa z pozicie squad player postupne sa dostat do zakladu...oni to vsak neurobili...a zvolili si radsej odchod...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo január 26, 2008 2:35 am

no ty si genius ved o tom sa bavime ze proste na arsenal nema...a mal ist radsej po mensich krokoch nez hned do arsenalu...kapisto?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo január 26, 2008 3:04 am

Tarzan napísal:
no ty si genius ved o tom sa bavime ze proste na arsenal nema...a mal ist radsej po mensich krokoch nez hned do arsenalu...kapisto?

no ja som hovoril ze pennant s bentleym nemaju na arsenal...ale aj theo momentalne...este nema na prvy tym, ale ak v klube zostane...podla mna je dost velka sanca ze spravi "karieru"...podla mna bol prestup do arsenalu dobry krok!!!...theo je blizko...velmi blizko...ako som povedal potrebuje sa len otukat a zistat sebavedomie...preto to hostovanie

a este...

T-Barca, Kiki...snazte sa pisat k veci a k teme...nie taketo sprepacenim sracky...na to mozte vyuzit pmky....dakujem
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyNe január 27, 2008 7:49 pm

No takze Theo ostava v klube a nejde na hostovanie...wenger povedal ze nikde neodide...a vobec nikto neodide z klubu na hostovanie kvoli zraneniam...momentalne ma arsenal len 17 zdravych hracov
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPo január 28, 2008 12:40 am

cuban napísal:
No takze Theo ostava v klube a nejde na hostovanie...wenger povedal ze nikde neodide...a vobec nikto neodide z klubu na hostovanie kvoli zraneniam...momentalne ma arsenal len 17 zdravych hracov

nooo... nech si Wenger robi so svojimi detmi co len chce, je mi to uplne volne, ale 17 zdravych hracov je velmi malo na to, aby ste stale boli "title-contenders"...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPo január 28, 2008 2:17 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
No takze Theo ostava v klube a nejde na hostovanie...wenger povedal ze nikde neodide...a vobec nikto neodide z klubu na hostovanie kvoli zraneniam...momentalne ma arsenal len 17 zdravych hracov

nooo... nech si Wenger robi so svojimi detmi co len chce, je mi to uplne volne, ale 17 zdravych hracov je velmi malo na to, aby ste stale boli "title-contenders"...

no to sa uvidi v maji

inak arsenal podla People kupil Yoana Gouffrana, francuzsky utocnik U-21, urcite ho poznate...no a Man U udajne dali ponuku na Luka Freemana, zaujima sa onho arsenal a udajne uz doslo aj k dohode...teraz to ale vyzera tak ze onho superia dva velkokluby....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPo január 28, 2008 6:45 pm

Okrem zaujimaveho rozlosovania Fa cupu dnes Arsene na tlacovke povedal zopar velmi dobrych sprav...

1. Nechce Woodgata - to som naozaj rad...
2. Rosickeho a Toureho zranenie je len na par dni a nie je to nic vazne
3. RVP sa zajtra vracia do treningu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPo január 28, 2008 11:55 pm

preco ma neprekvapuje ze wenger kupil dalsieho francuza?? a ked ma ten freeman rozum tak nech ide do Man U...pre arsenal ma blbu narodnost ovsem ak neni tajny francuz lol!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPo január 28, 2008 11:59 pm

Tarzan napísal:
preco ma neprekvapuje ze wenger kupil dalsieho francuza?? a ked ma ten freeman rozum tak nech ide do Man U...pre arsenal ma blbu narodnost ovsem ak neni tajny francuz lol!

Tarzan ty musis "milovat" AFC a vsetkych tam okolo, takisto ako ja! lol! ty si moja krvna skupina! lol!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyUt január 29, 2008 12:11 am

arsenal to je klub mojho zivota Very Happy ...hmm wenger by mohol spravit este jeden supernakup mohol by kupit eifelovku do arsenalu....a este ta atmosfera na emirates stadium to je uz dost chore...3000 africkych muzikantov na ANC spravi lepsiu atmosferu nez hocikolko "fandov" arsenalu....

...wenger by mohol pouvazovat ze ci by nepresunul arsenal do francuzskej ligy aby neboli vecne druhy lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyUt január 29, 2008 5:08 pm

Tarzan napísal:
arsenal to je klub mojho zivota Very Happy ...hmm wenger by mohol spravit este jeden supernakup mohol by kupit eifelovku do arsenalu....a este ta atmosfera na emirates stadium to je uz dost chore...3000 africkych muzikantov na ANC spravi lepsiu atmosferu nez hocikolko "fandov" arsenalu....

...wenger by mohol pouvazovat ze ci by nepresunul arsenal do francuzskej ligy aby neboli vecne druhy lol!

a povedzte mi co ma narodnost spolocna s hracovou vykonnostou...ked mate hraca mimo anglicka a je dvakrat taky dobry ako rovesnik anglican a je este lacnejsi...koho si vyberiete? no a to ze je v arsenale zopar francuzov...to je logicke a ocividne hned ked sa pozrete na jeho styl...ked sa zameriava na mladych hracov, nie mladych hracov za 15-20 milionov ako ide kluby ale skryte talenty za par supov z ktorych spravi za par rokov svetovu triedu...na to treba velmi dobru siet skautou a je logicke ze tato jeho "siet" je najlpesia vo francuzsku, kde hraval, trenoval ma tam kontakty a vsetko...

a atmosfera na emirates je dost v pohode...(myslim ze manu to ma teraz horsie) tych 3000 muzikantov schova do vrecka aj anfield ale niekedy mi to pripada akoby ani neprisli na futbal ale len si zahrat a je im je jedno co sa deje na ihrisku
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySt január 30, 2008 1:12 pm

arsenal zahral vcera velmi dobry zapas...velmi sebavedome vitazstvo newcastle sme k nicomu nepustili...nebol to este ten arsenal v super forme zo zaciatku sezony ale bolo to velmi dobre...

Almunia - velmi ho nepreverili ale dobre cital hru pri loptach za obranu
Sagna - isty v zadu...dobry do predu...jeho typicky vykon...zastal si svoje + troska naviac...ale nic vynimocne...
Senderos - velmi dobry vykon isty vo vzduchu...dobre cital hru zo stoperskej dvojice asi lepsi vcera
Gallas - podobne ako senderos len bol trocha tichsi
Clichy -pozri sagnu
Hleb - pomaly sa vracia do svojej obvyklej formy...pekne kombinacie, skvely s loptou na nohe
Fabregas - podobne ako hleb ale ma este na ovela viac
Flamini - velmi dobry vykon drzal stred pola magpies na uzde...krasny gol
Diaby - po hroznych nedavnych vykonoch ocividne zlepsenie...priemerny vykon...nic moc ale svoje si zastal, prvych 15min sa mi velmi pacil
Eduardo - zozaciatku bol velmi dobry, potom sa vytratil a uz tak nehrozil
Adebayor - super vykon...opat, pekny gol mohol aj druhy z tych sanci ktore mal

subs
Bendtner - vyzeral velmi nebezpecne hned ako prisiel, skvely prvy dotyk a nahravka na 3 gol
Walcott, Gilberto - malo na hodnotenie

este jedna novinka Abou Diaby podpisal novy kontrakt do r.2012 super sprava!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySt január 30, 2008 11:49 pm

ja poznam par africanov oni su to ludia hravy vesely a tak...proste oni ti spravia atmosferu hocijak ale o tom to je povzbudzovanie ze proste fandis svojmu klubu aj keby sa cely zapas nestrelilo na branu...a nee o tom ze spievas choraly len ked date gol alebo vyhravas...proste fandis aj ked prehravate...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPi február 01, 2008 3:30 pm

fandenie nieje len o spievani choralov pocas celeho matchu
je to sice pekne ale ...
a nemam ten pocit ze na ES je fandenie horsie ako na
napr. trafforde, stamford bridge, WHL a pod ...
skor si myslim opak ale tazko sa to posudzuje,
ked malokto z nas ma obehane stadiony v ENG,
ja som bol iba na Highbury a Emirates-e,
ale bol som nad mieru spokojny s fandenim
a hlavne ked hraju spuds u nas Smile
- to ze si fanusik svedci uz len tvoja nacsteva na stadione
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPi február 01, 2008 8:09 pm

zopar aktualnych sprav...

kieran gibbs a mark randall odisli na hostovanie do Norwichu a Burnley, do aprila a v druhom pripade do konca sezony...

a zle spravy? Gilberto Silva a Manuel Almunia su mimo pre zajtrajsi zapas so city, almunia si na treningu vyklbil palec a gilberto ma problemy s chrbtom...arsenal ma tak na zapas k dispozicii len 14 hracov do pola!!! to je fakt zle

to aj u nas v lovci co hrame 1. triedu chodi na zapasy priblizne tolko ludi....bude to dost tazke
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPi február 01, 2008 9:53 pm

cuban napísal:
zopar aktualnych sprav...

kieran gibbs a mark randall odisli na hostovanie do Norwichu a Burnley, do aprila a v druhom pripade do konca sezony...

a zle spravy? Gilberto Silva a Manuel Almunia su mimo pre zajtrajsi zapas so city, almunia si na treningu vyklbil palec a gilberto ma problemy s chrbtom...arsenal ma tak na zapas k dispozicii len 14 hracov do pola!!! to je fakt zle

to aj u nas v lovci co hrame 1. triedu chodi na zapasy priblizne tolko ludi....bude to dost tazke

Nevid to tak tragicky Cuban, ManCity hra teraz uplne h.... Su absolutne z formy a to ich hned nato caka zapas o kusok dalej smerom na zapad mesta! Uz sa neviem dockat! Arsenal, aj ked oslabeny, by tam prehrat nemal,bod vam staci,nie? Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptyPi február 01, 2008 11:24 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
zopar aktualnych sprav...

kieran gibbs a mark randall odisli na hostovanie do Norwichu a Burnley, do aprila a v druhom pripade do konca sezony...

a zle spravy? Gilberto Silva a Manuel Almunia su mimo pre zajtrajsi zapas so city, almunia si na treningu vyklbil palec a gilberto ma problemy s chrbtom...arsenal ma tak na zapas k dispozicii len 14 hracov do pola!!! to je fakt zle

to aj u nas v lovci co hrame 1. triedu chodi na zapasy priblizne tolko ludi....bude to dost tazke

Nevid to tak tragicky Cuban, ManCity hra teraz uplne h.... Su absolutne z formy a to ich hned nato caka zapas o kusok dalej smerom na zapad mesta! Uz sa neviem dockat! Arsenal, aj ked oslabeny, by tam prehrat nemal,bod vam staci,nie? Very Happy

Len aby aj vam ten bod nepostacil..Very Happy Ale myslim ze odidete aj s Arsenalom na prazdno..Smile Maximalne remiza..Smile
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo február 02, 2008 1:27 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
zopar aktualnych sprav...

kieran gibbs a mark randall odisli na hostovanie do Norwichu a Burnley, do aprila a v druhom pripade do konca sezony...

a zle spravy? Gilberto Silva a Manuel Almunia su mimo pre zajtrajsi zapas so city, almunia si na treningu vyklbil palec a gilberto ma problemy s chrbtom...arsenal ma tak na zapas k dispozicii len 14 hracov do pola!!! to je fakt zle

to aj u nas v lovci co hrame 1. triedu chodi na zapasy priblizne tolko ludi....bude to dost tazke

Nevid to tak tragicky Cuban, ManCity hra teraz uplne h.... Su absolutne z formy a to ich hned nato caka zapas o kusok dalej smerom na zapad mesta! Uz sa neviem dockat! Arsenal, aj ked oslabeny, by tam prehrat nemal,bod vam staci,nie? Very Happy

no ja som zvedavy ako sa "vam" podari zdolat Spuds,
pretoze ich posledne vykony boli velmi nad moje ocakavania
a v pohari nad nami zasluzene postupili, to sa musi uznat,
ze hrali lepsie aj u nas doma a na Shit Hart Line uz ani nehovorim i ked sa mi to lahko nehovori...
ale ak prehrate tak nam bude stacit aj remizka, ano Smile

a k ManC...
nemyslim si ze to bude lahky zapas
to ze hraju doma a to ze su 6. v tabulke myslim si ze hovori za vsetko
i ked mozno nepodavaju vykony ake by chceli v poslednej dobe
maju 2 remizy a jednu prehru za sebou a mozno prave preto sa doma budu chciet ukazat
a to hned proti gunners Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo február 02, 2008 1:41 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
zopar aktualnych sprav...

kieran gibbs a mark randall odisli na hostovanie do Norwichu a Burnley, do aprila a v druhom pripade do konca sezony...

a zle spravy? Gilberto Silva a Manuel Almunia su mimo pre zajtrajsi zapas so city, almunia si na treningu vyklbil palec a gilberto ma problemy s chrbtom...arsenal ma tak na zapas k dispozicii len 14 hracov do pola!!! to je fakt zle

to aj u nas v lovci co hrame 1. triedu chodi na zapasy priblizne tolko ludi....bude to dost tazke

Nevid to tak tragicky Cuban, ManCity hra teraz uplne h.... Su absolutne z formy a to ich hned nato caka zapas o kusok dalej smerom na zapad mesta! Uz sa neviem dockat! Arsenal, aj ked oslabeny, by tam prehrat nemal,bod vam staci,nie? Very Happy

no remiza by bola aj dobra, i ked sa pravdepodobne zvysi strata...ale snad to ako hovoris uhrame...je pravda ze utok teraz nemaju ziadny..ale zaloha je celkom schopna a tam sa rozhodne zapas...ale uz len fakt ze tam ideme so 14 ludmi je hrozivy...inak na jednom britskom fore som sa dostal do kontaktu s fandami citizens a je velmi zaujimave ale nikto z nich nehovoril o nicom inom len o vitazstve arsenalu...tak uvidime...ak skusia hrat futbal som si takmer isty vitazstvom arsenalu..ale to sa proti nam este v tejto sezone odvazil len tottenham a slavia
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo február 02, 2008 2:02 am

thierryhenry14 napísal:
fandenie nieje len o spievani choralov pocas celeho matchu
je to sice pekne ale ...
a nemam ten pocit ze na ES je fandenie horsie ako na
napr. trafforde, stamford bridge, WHL a pod ...
skor si myslim opak ale tazko sa to posudzuje,
ked malokto z nas ma obehane stadiony v ENG,
ja som bol iba na Highbury a Emirates-e,
ale bol som nad mieru spokojny s fandenim
a hlavne ked hraju spuds u nas Smile
- to ze si fanusik svedci uz len tvoja nacsteva na stadione

chlape prestan cuchat k tomu riedidlu...neni to tragicke ked muzstvo z league one (Millwall) ma lepsiu atmosferu na stadione ako na arsenal??? a ten millwall ma aj fanusikov kt za nim stoja v dobrom aj v zlom...spurs mas derby..este aj na slovensku mas pocas derby atmosferu...fanusik a navsteva na stadione??? 6 rokov zijem v tejto ostrovnej diere..a dovtedy som sa naucil pravy fanda si len vtedy ked sa aj vonku postavis za svoj klub tak ako my v liverpoore...a take heslo na zaver...ked sme dobry nikto si nas nepamata, preto sme zly...only villans...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo február 02, 2008 2:11 am

Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
fandenie nieje len o spievani choralov pocas celeho matchu
je to sice pekne ale ...
a nemam ten pocit ze na ES je fandenie horsie ako na
napr. trafforde, stamford bridge, WHL a pod ...
skor si myslim opak ale tazko sa to posudzuje,
ked malokto z nas ma obehane stadiony v ENG,
ja som bol iba na Highbury a Emirates-e,
ale bol som nad mieru spokojny s fandenim
a hlavne ked hraju spuds u nas Smile
- to ze si fanusik svedci uz len tvoja nacsteva na stadione

chlape prestan cuchat k tomu riedidlu...neni to tragicke ked muzstvo z league one (Millwall) ma lepsiu atmosferu na stadione ako na arsenal??? a ten millwall ma aj fanusikov kt za nim stoja v dobrom aj v zlom...spurs mas derby..este aj na slovensku mas pocas derby atmosferu...fanusik a navsteva na stadione??? 6 rokov zijem v tejto ostrovnej diere..a dovtedy som sa naucil pravy fanda si len vtedy ked sa aj vonku postavis za svoj klub tak ako my v liverpoore...a take heslo na zaver...ked sme dobry nikto si nas nepamata, preto sme zly...only villans...

to ze tam zijes je dobre akurat tak na 2 veci Smile
to je tvoj nazor ...
neviem ci a kolko krat si bol na ES
ale ja hej a nie raz a atmosfera je podla mna ppci...
to neviem coo trepes ... to akoze AFC nema vernych fanusikov
ci dari alebo nie ??? si ne velmi velkom omyle ...
pozri sa ja ti to aj takto poviem :
keby mal ES kapacitu 90 000 ludi tak by tu kapacitu v pohode vypredali
Highbury malo 39 000 cca tusim a ES o 20 000 viac a vidis tam nejake prazdne miesto ?
ja nie !!!! z listakami mam taky problem ze na tom milwalle mozu byt radi ze vidia football..
bezne zapasy su vypredane 2 mesiace vopred, nehovorim o nejakom derby s cuntski, ManU, Spuds a pod .
Ja osobne si myslim ze Arsenal ma za sebou najvacsiu fanusikovsku zakladnu - to je moj nazor
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo február 02, 2008 2:13 am

v tomto ma TH14 pravdu...na waiting liste je pravidelne okolo 40000 ludi
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo február 02, 2008 2:16 am

hmmm minulu sezonu sme vo futbale v londyne nic moc neuhrali...ale aby sme vyprasili fandov arsenalu pred ich stadionom tak to uz je vrchol...afc na vyjazde kde zijes??? dojdu max nejaky dochodci a ked dojde par ultras tak to su sracky ktorym hned vysvetlime ako to chodi b´hame a na Villa Parku...

arsenal najvacsiu fanusikovsku zakladnu????????? tak to mas potom fajnovy fet...najvacsiu zakladnu ma Man U na ostrovoch...a vo svete to bude asi real alebo barca ale ne arsenal...okrem londynu arsenalu nikto nefandi...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 EmptySo február 02, 2008 2:26 am

Tarzan napísal:
hmmm minulu sezonu sme vo futbale v londyne nic moc neuhrali...ale aby sme vyprasili fandov arsenalu pred ich stadionom tak to uz je vrchol...afc na vyjazde kde zijes??? dojdu max nejaky dochodci a ked dojde par ultras tak to su sracky ktorym hned vysvetlime ako to chodi b´hame a na Villa Parku...

arsenal najvacsiu fanusikovsku zakladnu????????? tak to mas potom fajnovy fet...najvacsiu zakladnu ma Man U na ostrovoch...a vo svete to bude asi real alebo barca ale ne arsenal...okrem londynu arsenalu nikto nefandi...

pozri ...
tu sa nasa debata rozchadza
ja nemam rad take veci co pises
ak to spajaas s footballom
pretoze to tam nepatri ... ja mam arsenal velmi rad
a som rad ze mozem byt ich fanusik, na co som aj nesmierne hrdy
football je football chlapec moj a box a pod veci si chod pozerat inde

ano zakladnu som mal na mysli v londyne samozrejme
ze tam je najviac fanusikov AFC sak kde inde asi tak ...
vacsina ludi z londyna fandi prave AFC co si myslim ze dost prevysuje
vsetky kluby z londyna ... ci uz cuntsky, spuds a mensie kluby
- inak lubi sa mi ako ty vsetko vies ...
ze ManU ma najvacsiu zakladnu v ENG a pod veci ...
to by som chcel vediet odkial to vies ...
lebo nieco si mysliet a vediet su 2 rozlicne veci
tak si nemyl pojmy s dojmami
alebo si to vyratal tym ze trafford ma kapacitu 76 a ES 60 tisic ludi ???
tieto pocty na stadionoch je mala kvapka z celkoveho poctu fans
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 3 z 27Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: