world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
AutorSpráva
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyŠt február 28, 2008 11:33 pm

v zapase vo villa parku v tejto sezone sme 1. krat dokazali, ze vieme vyhrat aj skaredo a vobec by mi nevadilo keby to tak bolo znova... utok ade - nicklas je mozno v sucasnej forme jeden z najhorsich v PL takze dufajme v stastie
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyŠt február 28, 2008 11:53 pm

Cuban, ok, ak to bereme takto, tak v podstate neexistuje hrac so stabilnymi vykonmi, co je viac menej pochopitelne. Ide len o to, ake caste a velke tie vykyvy su. A Ronaldo ich mal tuto sezonu urcite mensie ako Eduardo, to zasa pozor!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyPi február 29, 2008 12:04 am

avs.roy ty si to viditelne nepochopil nikto opakujem NIKTO nema stabilnejsiu formu ako arsenal...to nevies? Rolling Eyes
nehra krajsi futbal nema tak skvelych hracov ako arsenal Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyPi február 29, 2008 11:14 am

ale treba zobrat do uvahy fakt ze ten chlapik si len zvykal na novu ligu a krajinu, nehovoriac o novych spoluhracoch, vacsinu zapasov co odohral mal tak polcas, dal dost vela golov, a aj v zapasoch ked sa golovo nepresadil bola jeho link up play celkom schopna, podla mna to na prvy polrok bolo celkom solidne jasne ze nehral uzasne v kazdom zapase ale nejaka strasna inconsistence tam nebola
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyPi február 29, 2008 12:14 pm

ahooj Razz Razz
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyPi február 29, 2008 9:02 pm

cuban napísal:
ale treba zobrat do uvahy fakt ze ten chlapik si len zvykal na novu ligu a krajinu, nehovoriac o novych spoluhracoch, vacsinu zapasov co odohral mal tak polcas, dal dost vela golov, a aj v zapasoch ked sa golovo nepresadil bola jeho link up play celkom schopna, podla mna to na prvy polrok bolo celkom solidne jasne ze nehral uzasne v kazdom zapase ale nejaka strasna inconsistence tam nebola

ok, ked to napises takto, tak suhlasim...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 12:28 am

No dnes to opat nebol najlepsi vykon v podani arsenalu...az privela nepresnosti, ale treba povedat ze villa hrala velmi dobre a prepracovane k defenzive...arsenal si aj tak vytvoril zo svojho tlaku viacero prilezitosti dokazal vsak skorovat len raz...aston villa hlavne v druhom polcase hrozila dobrymi breakmi...velmi sa mi pacil harewood...skoda toho vlastenca...opat trocha smola ved villa nemala okrem maloneyho krasnej bombe vlastne ziadnu inu strelu na branu v prvom polcase...bol to narocny zapas, aspon ze sme nakonci spravili aspon remizu a manchester je prvy len o skore...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 12:43 am

cuban napísal:
No dnes to opat nebol najlepsi vykon v podani arsenalu...az privela nepresnosti, ale treba povedat ze villa hrala velmi dobre a prepracovane k defenzive...arsenal si aj tak vytvoril zo svojho tlaku viacero prilezitosti dokazal vsak skorovat len raz...aston villa hlavne v druhom polcase hrozila dobrymi breakmi...velmi sa mi pacil harewood...skoda toho vlastenca...opat trocha smola ved villa nemala okrem maloneyho krasnej bombe vlastne ziadnu inu strelu na branu v prvom polcase...bol to narocny zapas, aspon ze sme nakonci spravili aspon remizu a manchester je prvy len o skore...

Ten match som nevidel, nemozem hodnotit, aj ked som si na ESPN precital dost podrobny komentar. Skoda, ze to Villans neudrzali, ved Bendtnerov gol prisiel ako sa hovori so zaverecnym hvizdom, ale to nie je dovod, preco reagujem Cuban. Dovod je ten, ze tvoje myslienky bludia kdekolvek inde, len nie v tabulke Premier League. ManU nie je prvy o skore, je druhy a straca za Arsenalom uz len bodik... Prekvapil si ma Cuban, to som od teba necakal! Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 1:01 am

v niektorych veciach nikdy bossa nepochopim... a jednou z nich je stavanie toho blondaveho trageda do nasej brany, fakt ako dnes este beriem ale co tam on vobec robi, jeho zakroky akurat su efektne a nie efektivne ako jensove.. a takto sme uz o titul vopred prisli, hrame hrozne az tragicky, robin a rosa nam velmi chybaju, popri cescovi nema kto hrat druhe husle a nema tam kto skutocne potrapit superovu obranu, adebayor je tragicky ako hamlet, flamini sice hra dobre ale ma na viac... serme sa na nejaku ligu majstrov, kaslat sa aj na pohare len nech uz vyhrame premiership za akukolvek cenu
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 1:13 am

Bergie6 napísal:
v niektorych veciach nikdy bossa nepochopim... a jednou z nich je stavanie toho blondaveho trageda do nasej brany, fakt ako dnes este beriem ale co tam on vobec robi, jeho zakroky akurat su efektne a nie efektivne ako jensove.. a takto sme uz o titul vopred prisli, hrame hrozne az tragicky, robin a rosa nam velmi chybaju, popri cescovi nema kto hrat druhe husle a nema tam kto skutocne potrapit superovu obranu, adebayor je tragicky ako hamlet, flamini sice hra dobre ale ma na viac... serme sa na nejaku ligu majstrov, kaslat sa aj na pohare len nech uz vyhrame premiership za akukolvek cenu

No Bergie, o titul ste este vopred neprisli, ale myslim si, ze ho mat nebudete. S vysledkami ake produkujete (ak sa nemylim z poslednych styroch zapasov ste uhrali len tri remizy), to je asi len otazka casu, kedy odovzdate stafetu United a podla mna aj Chelsea do toho prehovori. Pri pomysleni, ze este idete na Trafford a na Bridge to s tymto vasim momentanym futbalom vidim dost biedne. Fabregas uz nie je to co bol na jesen (a to tu musite vsetci Gooners priznat), Hleb hra one-in potom two-off a to sa da povedat aj o tom ciernom dlhanovi vpredu. Pozrel som si pred chvilou skrateny zaznam a ten stred je bez napadu. Vo final-third ste boli dost bezmocni. Po 16ku, celkom ok ale ako vravim v tej poslednej casti superovej polovice v podstate o nicom. Viac ako RvP tam podla mna chyba Rosicky. Moj nazor... Inak to tu pisem, ako keby ma to nejako trapilo, ale samozrejme opak je pravdou!!! Come on United, there's a big chance to grab it now!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 1:18 am

ano aj rosicky, fabregas sa snazi tvorit lenze s rosom by to slo podstatne lepsie a hlavne v 16tke kde by sa svojim skvelym pohybom a "neustrazitelnosti" v prehustenom priestore mohol predviest RVP... tych dvoch velmi potrebujeme
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 1:24 am

Bergie6 napísal:
ano aj rosicky, fabregas sa snazi tvorit lenze s rosom by to slo podstatne lepsie a hlavne v 16tke kde by sa svojim skvelym pohybom a "neustrazitelnosti" v prehustenom priestore mohol predviest RVP... tych dvoch velmi potrebujeme

Pretoze Rosa je tiez tvorca hry, s ulohou play-makera ma totizto skvele skusenosti z Dortmundu a z Ceskej reprezentacie. Ale Diaby ako jeho nahrada? Dik, neprosim... Flamini je defenzivny stit a o tej tvorbe moc nevie, no a Hleb ako som povedal, jeden zapas skvely, dva zapasy obycajny priemer. No a nakoniec Fabregas - 75% toho co bol na jesen. takze suma-sumarum, maju kua co robit, ak chcu co len pomysliet na titul, nemyslis??
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 1:34 am

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
ano aj rosicky, fabregas sa snazi tvorit lenze s rosom by to slo podstatne lepsie a hlavne v 16tke kde by sa svojim skvelym pohybom a "neustrazitelnosti" v prehustenom priestore mohol predviest RVP... tych dvoch velmi potrebujeme

Pretoze Rosa je tiez tvorca hry, s ulohou play-makera ma totizto skvele skusenosti z Dortmundu a z Ceskej reprezentacie. Ale Diaby ako jeho nahrada? Dik, neprosim... Flamini je defenzivny stit a o tej tvorbe moc nevie, no a Hleb ako som povedal, jeden zapas skvely, dva zapasy obycajny priemer. No a nakoniec Fabregas - 75% toho co bol na jesen. takze suma-sumarum, maju kua co robit, ak chcu co len pomysliet na titul, nemyslis??

vsak ano, rosa vsak nie je taky jasny playmaker, tvori hru ale dari sa mu najma po boku fabregasa a inych co tvoria hru, preto sa hovori ze je to maly mozart, hra nase druhe husle... diaby by nemal vobec hravat na kridle, s kridlami mame dost problem ak nam chyba hleb alebo rosa, nedajboze obidvaja... cesc podla mna nevynika tak ako na jesen kvoli hre celeho timu, je to az prilis na jeho ramenach
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 1:51 am

Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
ano aj rosicky, fabregas sa snazi tvorit lenze s rosom by to slo podstatne lepsie a hlavne v 16tke kde by sa svojim skvelym pohybom a "neustrazitelnosti" v prehustenom priestore mohol predviest RVP... tych dvoch velmi potrebujeme

Pretoze Rosa je tiez tvorca hry, s ulohou play-makera ma totizto skvele skusenosti z Dortmundu a z Ceskej reprezentacie. Ale Diaby ako jeho nahrada? Dik, neprosim... Flamini je defenzivny stit a o tej tvorbe moc nevie, no a Hleb ako som povedal, jeden zapas skvely, dva zapasy obycajny priemer. No a nakoniec Fabregas - 75% toho co bol na jesen. takze suma-sumarum, maju kua co robit, ak chcu co len pomysliet na titul, nemyslis??

vsak ano, rosa vsak nie je taky jasny playmaker, tvori hru ale dari sa mu najma po boku fabregasa a inych co tvoria hru, preto sa hovori ze je to maly mozart, hra nase druhe husle... diaby by nemal vobec hravat na kridle, s kridlami mame dost problem ak nam chyba hleb alebo rosa, nedajboze obidvaja... cesc podla mna nevynika tak ako na jesen kvoli hre celeho timu, je to az prilis na jeho ramenach

k tomuto mozem dodat len tolko - Rosa nie je playmaker len preto, ze Wenger nechce aby nim bol. Ver tomu, ze to ovlada viac ako dobre, ale Wenger ho "vystrelil" na lave kridlo.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 2:14 am

Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
ano aj rosicky, fabregas sa snazi tvorit lenze s rosom by to slo podstatne lepsie a hlavne v 16tke kde by sa svojim skvelym pohybom a "neustrazitelnosti" v prehustenom priestore mohol predviest RVP... tych dvoch velmi potrebujeme

Pretoze Rosa je tiez tvorca hry, s ulohou play-makera ma totizto skvele skusenosti z Dortmundu a z Ceskej reprezentacie. Ale Diaby ako jeho nahrada? Dik, neprosim... Flamini je defenzivny stit a o tej tvorbe moc nevie, no a Hleb ako som povedal, jeden zapas skvely, dva zapasy obycajny priemer. No a nakoniec Fabregas - 75% toho co bol na jesen. takze suma-sumarum, maju kua co robit, ak chcu co len pomysliet na titul, nemyslis??

vsak ano, rosa vsak nie je taky jasny playmaker, tvori hru ale dari sa mu najma po boku fabregasa a inych co tvoria hru, preto sa hovori ze je to maly mozart, hra nase druhe husle... diaby by nemal vobec hravat na kridle, s kridlami mame dost problem ak nam chyba hleb alebo rosa, nedajboze obidvaja... cesc podla mna nevynika tak ako na jesen kvoli hre celeho timu, je to az prilis na jeho ramenach

- diaby by mal popracovat na sebe jeho vykony v poslednom case a to uz dlhom case sa mi vobec nepozdavaju ...
nejaky velky prinos do muzstva u neho nevidim, a este po tom preskoleni na lavu stranu je viac menej uplne off
- nezaskodilo by keby popracoval na rozohravke - teda rychlosti rozohrania a prihravania lebo ako vieme tak EPL nieje corgon liga a vacsinou pride o loptu alebo sa zamota v tych kluckach kedy sice na seba naviaze mozno 2 , 3 hracov ale loptu neprihra - pretoze povacsinou o nu pride ... no skratka pre mna zatial nieje moc viditelny a prinosny pre muzstvo ...
ale celkom sa mi zapacilo ze wallcot na sebe popracoval a snazi sa dostat do teamu ...
mozno to je tou nedavnou kritikov alebo mozno mu viac sedi rola utocnika ako podhrot
neviem ale v kazdom pripade je plus ze sa snazi zo seba dat vsetko, i ked stale aj u neho vidim taku nevyzretost ...
ale verim ze sa do toho dostane casom ved ma 18 tusim Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 10:33 am

avs.roy: jj mas pravdu...neviem preco ale remizu s villou som zobral ako prehru (nie ze by nou nebola) a spocital som to tak ze uz je to vyrovnane...takze na stastie ako si povedal este sme stale v predu.

ano v poslednom case nie sme v optimalnej forme, stale si drzime prevahu aj dake sance si vypracujume ale nieco tomu chyba...viacej agresivity vo 16, viacej tuzby po gole a niekedy viacej jednoduchosti...na to ako sme v poslednych zapasoch hrali mal AC odist domou s pridelom a birmingham sme mali dorazit uz v nejakej 70 minute...nestalo sa a stratili sme body...aj dnes villa nebola az taka nebezpecna az na tie breaky...ale nedokazali sme proste hrat efektivnejsie...to je to co nam podla mna chyba...ked to porovnam s jesenou ked sme boli fakt vo forme tim hra celkovo o dakych 10% slabsie a este k tomu nedava goly...fabregas mal teraz dost off obdobie po tom svojom kratkom zraneni sa dost dlhy cas nedokazal dostat spat do formy...uz je to lepsie, lenze sam na to nestaci...hleb..no mas pravdu, sem tam ma daky vypadok, ale celkovo hra dobre, teraz proti ville to nebola tiez jeho najlepsi vykon a dostal sa do golovky a obrancovia si s nim nevedeli radi...diabyho by som uz teraz moc nekritizoval...bol strasne s formy ale ukazal dobre naznaky lenze sa hned na to zranil a toto bol prvy zapas po zraneni, walcott sa mi proti b´hamu aj vile velmi pacil...ta akcia v prvom polcase po kridle ked sa chudak laursen otocil aspon 4 krat okolo svojej osi a skoro padol na zadok...

je este stale 10 ak sa nemylim zapasov do konca, vsetci maju tazke fixtures, snad sa s navratom RVP a rosickeho vratime do lepsej formy..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:11 am

cuban napísal:
avs.roy: jj mas pravdu...neviem preco ale remizu s villou som zobral ako prehru (nie ze by nou nebola) a spocital som to tak ze uz je to vyrovnane...takze na stastie ako si povedal este sme stale v predu.

ano v poslednom case nie sme v optimalnej forme, stale si drzime prevahu aj dake sance si vypracujume ale nieco tomu chyba...viacej agresivity vo 16, viacej tuzby po gole a niekedy viacej jednoduchosti...na to ako sme v poslednych zapasoch hrali mal AC odist domou s pridelom a birmingham sme mali dorazit uz v nejakej 70 minute...nestalo sa a stratili sme body...aj dnes villa nebola az taka nebezpecna az na tie breaky...ale nedokazali sme proste hrat efektivnejsie...to je to co nam podla mna chyba...ked to porovnam s jesenou ked sme boli fakt vo forme tim hra celkovo o dakych 10% slabsie a este k tomu nedava goly...fabregas mal teraz dost off obdobie po tom svojom kratkom zraneni sa dost dlhy cas nedokazal dostat spat do formy...uz je to lepsie, lenze sam na to nestaci...hleb..no mas pravdu, sem tam ma daky vypadok, ale celkovo hra dobre, teraz proti ville to nebola tiez jeho najlepsi vykon a dostal sa do golovky a obrancovia si s nim nevedeli radi...diabyho by som uz teraz moc nekritizoval...bol strasne s formy ale ukazal dobre naznaky lenze sa hned na to zranil a toto bol prvy zapas po zraneni, walcott sa mi proti b´hamu aj vile velmi pacil...ta akcia v prvom polcase po kridle ked sa chudak laursen otocil aspon 4 krat okolo svojej osi a skoro padol na zadok...

je este stale 10 ak sa nemylim zapasov do konca, vsetci maju tazke fixtures, snad sa s navratom RVP a rosickeho vratime do lepsej formy..
podla mna ale mate z BIG 3 tie najtazsie zapasy prave vy tak titul pre aresanal je dost daleko a z tych poslednych zapasov ziskate asi 16 bodov co vam isto na titul stacit nebude
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:18 am

dnes som sa skoro zobudil a od nudy som si spisal nas los a los manU, vychadza mi ze s pomocou bozou a uzasnym stastim by sme titul mohli vyhrat tak o 1-3 body, ocakavam ze na stamtford bridge si oba timy vydoluju remizu, na old trafforde sa z nasej strany nulovy zisk neakceptuje, bod musime uhrat, diablov bude cakat nelahky vylet na ewood park, my doma privitame toffees, ocakavam ze pool pojde z olt traffordu na prazdno a tak isto by to malo byt aj u nas ak skutocneme chceme ten titul, okrem toho manU doma cakaju Villans a zvysok su z oboch stran povinne vyhry... najblizsi duel na pode wiganu moze ukazat ci sa rosa s robinom vratia a ci vo forme, LM by sme mohli aj vypustit...

snad sa uz nik nezrani... Gooner till I die
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:26 am

Bergie6 napísal:
dnes som sa skoro zobudil a od nudy som si spisal nas los a los manU, vychadza mi ze s pomocou bozou a uzasnym stastim by sme titul mohli vyhrat tak o 1-3 body, ocakavam ze na stamtford bridge si oba timy vydoluju remizu, na old trafforde sa z nasej strany nulovy zisk neakceptuje, bod musime uhrat, diablov bude cakat nelahky vylet na ewood park, my doma privitame toffees, ocakavam ze pool pojde z olt traffordu na prazdno a tak isto by to malo byt aj u nas ak skutocneme chceme ten titul, okrem toho manU doma cakaju Villans a zvysok su z oboch stran povinne vyhry... najblizsi duel na pode wiganu moze ukazat ci sa rosa s robinom vratia a ci vo forme, LM by sme mohli aj vypustit...

snad sa uz nik nezrani... Gooner till I die
my mame pred sebou vonku len tu najtazsiu skusku a to je chelsea a verim,ze ked liverpool odtial priniesol bod tak nasa povinost je to zopakovat a rozhodujuci zapas bude ked vy pridete na old trafford a to my vyhrame a vratim sa k tej aston ville my sme v tejto sezone ju dva kart porazili doma a skore vzajomnych zapasov je 1:6 tak tu neni co riesit
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:31 am

metrostars napísal:
Bergie6 napísal:
dnes som sa skoro zobudil a od nudy som si spisal nas los a los manU, vychadza mi ze s pomocou bozou a uzasnym stastim by sme titul mohli vyhrat tak o 1-3 body, ocakavam ze na stamtford bridge si oba timy vydoluju remizu, na old trafforde sa z nasej strany nulovy zisk neakceptuje, bod musime uhrat, diablov bude cakat nelahky vylet na ewood park, my doma privitame toffees, ocakavam ze pool pojde z olt traffordu na prazdno a tak isto by to malo byt aj u nas ak skutocneme chceme ten titul, okrem toho manU doma cakaju Villans a zvysok su z oboch stran povinne vyhry... najblizsi duel na pode wiganu moze ukazat ci sa rosa s robinom vratia a ci vo forme, LM by sme mohli aj vypustit...

snad sa uz nik nezrani... Gooner till I die
my mame pred sebou vonku len tu najtazsiu skusku a to je chelsea a verim,ze ked liverpool odtial priniesol bod tak nasa povinost je to zopakovat a rozhodujuci zapas bude ked vy pridete na old trafford a to my vyhrame a vratim sa k tej aston ville my sme v tejto sezone ju dva kart porazili doma a skore vzajomnych zapasov je 1:6 tak tu neni co riesit

vecna slava vam poniektorym hlavy pomiatla, nemysli si ze statistiky vam vyhraju zapas proti ville a aj tie ostatne... budete si to musiet odmakat tak ako aj my
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:35 am

Bergie6 napísal:
metrostars napísal:
Bergie6 napísal:
dnes som sa skoro zobudil a od nudy som si spisal nas los a los manU, vychadza mi ze s pomocou bozou a uzasnym stastim by sme titul mohli vyhrat tak o 1-3 body, ocakavam ze na stamtford bridge si oba timy vydoluju remizu, na old trafforde sa z nasej strany nulovy zisk neakceptuje, bod musime uhrat, diablov bude cakat nelahky vylet na ewood park, my doma privitame toffees, ocakavam ze pool pojde z olt traffordu na prazdno a tak isto by to malo byt aj u nas ak skutocneme chceme ten titul, okrem toho manU doma cakaju Villans a zvysok su z oboch stran povinne vyhry... najblizsi duel na pode wiganu moze ukazat ci sa rosa s robinom vratia a ci vo forme, LM by sme mohli aj vypustit...

snad sa uz nik nezrani... Gooner till I die
my mame pred sebou vonku len tu najtazsiu skusku a to je chelsea a verim,ze ked liverpool odtial priniesol bod tak nasa povinost je to zopakovat a rozhodujuci zapas bude ked vy pridete na old trafford a to my vyhrame a vratim sa k tej aston ville my sme v tejto sezone ju dva kart porazili doma a skore vzajomnych zapasov je 1:6 tak tu neni co riesit

vecna slava vam poniektorym hlavy pomiatla, nemysli si ze statistiky vam vyhraju zapas proti ville a aj tie ostatne... budete si to musiet odmakat tak ako aj my
ved hej,ale my sme si to uz odmakali nezabudej na pohar FA ako ste v nom hrali nezabudaj na to !!!!! tvoje argumenty neberem lebo viem presne co napises a to je ,ze ved to bol len pohara ale v anglicku je to viac ako liga u niekoho
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:39 am

kolko krat to este chcete vytiahnut???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:42 am

cuban napísal:
kolko krat to este chcete vytiahnut???
kym vy z londona nepochopite,ze kto je king
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:47 am

metrostars napísal:
cuban napísal:
kolko krat to este chcete vytiahnut???
kym vy z londona nepochopite,ze kto je king

pozri...podla jedneho zapasu to chces rozhodnut? ano man u je historicky uspesnejsi klub...lenze ked si to vezmeme posledne sezony tak to tak jednoznacne hodnotit nemozes teda tymto tvojim sposobom..to ze sme s vami prehrali v FA cupe neznamena ze ste kings...potom je napriklad v tejto sezone panom manchesteru city, alebo v minulej sezone...hadajte ktory tim dvakrat porazil kingov z man u??? to co tu vravis je uplne zcestne
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 EmptyNe marec 02, 2008 11:52 am

cuban napísal:
metrostars napísal:
cuban napísal:
kolko krat to este chcete vytiahnut???
kym vy z londona nepochopite,ze kto je king

pozri...podla jedneho zapasu to chces rozhodnut? ano man u je historicky uspesnejsi klub...lenze ked si to vezmeme posledne sezony tak to tak jednoznacne hodnotit nemozes teda tymto tvojim sposobom..to ze sme s vami prehrali v FA cupe neznamena ze ste kings...potom je napriklad v tejto sezone panom manchesteru city, alebo v minulej sezone...hadajte ktory tim dvakrat porazil kingov z man u??? to co tu vravis je uplne zcestne
jasne dobre dostal si ma oki tak manchester je najlepsi na svete (king no1) a arsenal je (king no2) len pockaj ked to uvidi nejaky fanatik z chelsea tak budem musiet prepisat tuto spravu a posunut vas na tretie miesto affraid affraid affraid affraid NEBUD SMUTNY ja vas mam rad,ale je tam medzi vami moc ciernych tak to ja zase nemusim ved vies ja radsej chelseu ako arsenal
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 15 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: