world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis Eura 2008

Goto down 
+4
avs.roy
cuban
Lacoste
Stoffo
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyNe jún 15, 2008 8:10 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
noo tak taliansko ma na tomto eure legendarny superutok 1:3 a 1:1 za dva zapasy neuveritelne 2 goly nooo tak to je teda utok... Rolling Eyes
taliansko vypadne najlepsieho hraca maju zraneho francesco totti je doma a taliansko pojde tiez...good night spaggetti

tiez nechapem toho zabozrutskeho trenera preco nedava viac sanci gomisovi s benzemom a dava tam toho trageda anelku a vyhasinajucu hviezdu tieriho anryho Rolling Eyes preco nehra evra? a podobne...

tak tu ta trochu poopravim Tarzan, prvy zapas prehrali spaghetti 0:3, takze jediny gol Talianov dal obranca Panucci a to Rumunom. Vazne maju "skvely" utok... Francuzi nech idu domov, neda sa na nich pozerat!

no tak to by tam zostalo 5 timov...

to mi je uuuuplne volne Cuban, hlavne nech sa Francuzi nedostanu dalej! Neviem, ci je to podla "pavuka" mozne, ale najlepsie by bolo,keby si semifinalove miesta rozdelili Holandania, Spanieli, Portugalci a Chorvati. Tieto 4 mancafty hraju najatraktivnejsi futbal.

no s timi 4 tymami suhlasim aj ked tam nerad vidim tych diverov z portugalska...ale tak semifinale taketo ti schvalim ale vo finale musia byt holandania a chorvati..

Chorvati hraju dobre ale na finale nemaju...I ked pred styrmi rokmi som presne toto hovoril o Grekoch..Very Happy Ale vo finale musia byt Holandania..Za tie vykony si to zasluzia, ak nie to cele vyhrat..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyNe jún 15, 2008 8:18 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
noo tak taliansko ma na tomto eure legendarny superutok 1:3 a 1:1 za dva zapasy neuveritelne 2 goly nooo tak to je teda utok... Rolling Eyes
taliansko vypadne najlepsieho hraca maju zraneho francesco totti je doma a taliansko pojde tiez...good night spaggetti

tiez nechapem toho zabozrutskeho trenera preco nedava viac sanci gomisovi s benzemom a dava tam toho trageda anelku a vyhasinajucu hviezdu tieriho anryho Rolling Eyes preco nehra evra? a podobne...

tak tu ta trochu poopravim Tarzan, prvy zapas prehrali spaghetti 0:3, takze jediny gol Talianov dal obranca Panucci a to Rumunom. Vazne maju "skvely" utok... Francuzi nech idu domov, neda sa na nich pozerat!

no tak to by tam zostalo 5 timov...

to mi je uuuuplne volne Cuban, hlavne nech sa Francuzi nedostanu dalej! Neviem, ci je to podla "pavuka" mozne, ale najlepsie by bolo,keby si semifinalove miesta rozdelili Holandania, Spanieli, Portugalci a Chorvati. Tieto 4 mancafty hraju najatraktivnejsi futbal.

no s timi 4 tymami suhlasim aj ked tam nerad vidim tych diverov z portugalska...ale tak semifinale taketo ti schvalim ale vo finale musia byt holandania a chorvati..

No vlastne vsetci styria vyhrali svoju skupinu, takze sa mozu stretnut v semifinale. Lenze Spanieli budu mat vo stvrtfinale Rumunov/Francuzov/Talianov, Holandania Svedov/Rusov, Portugalci Nemcov a Chorvati Cechov/Turkov. Takze podla mna iba Holandania maju iste semifinale. To sice neznamena, ze by som tu podcenoval Svedov ci Rusov, ale myslim si, ze Oranjes su nad sily oboch teamov. Ako to dopadne vo zvysnych stvrtfinalovych subojoch si tipovat moc neodvazim. Skoda ze nemoze byt finale Holandsko-Spanielsko, podla sucasnych vykonov by to bol asi najkvalitnejsi futbal...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyNe jún 15, 2008 11:51 pm

Turecko - Cesko 3:2

Najlepsi zapas aky som na ME zatial videl...Fantasticky zaver, neuveritelne bojujuci Turci a bezmohuci Cesi na konci zapasu..FANTAZIA!!! Ja nemam v laske Cechov a preto som jasne drzal Turkom ale po druhom gole uz som tomu moc neveril zeby Turci otocili a vidite..Opak je pravdou..Ja som uplne bez slov..Very Happy Perfekt..Je mi ale luto trosku Cecha..Ale nielen on ma na tom podiel..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPo jún 16, 2008 8:39 am

Lacoste napísal:
Turecko - Cesko 3:2

Najlepsi zapas aky som na ME zatial videl...Fantasticky zaver, neuveritelne bojujuci Turci a bezmohuci Cesi na konci zapasu..FANTAZIA!!! Ja nemam v laske Cechov a preto som jasne drzal Turkom ale po druhom gole uz som tomu moc neveril zeby Turci otocili a vidite..Opak je pravdou..Ja som uplne bez slov..Very Happy Perfekt..Je mi ale luto trosku Cecha..Ale nielen on ma na tom podiel..

Nechapem ako mozes vobec drzat palce Turkom??? wtf??? Ved tie Alibaby ani nie su v Europe, ked uz sme pri tom! Bolo by ti luto Cecha, keby bol brankarom ineho klubu ako Chelsea? Sotva,ze? Tu loptu mal jednoznacne vyboxovat niekam do pi...! Nechapem, vsak vedel ze je nacicana vodou a klzka. Celkovo ta lopta na Euro je dost zvlastna. Keby to urobil, skoncilo by to 2:1 a postupili by dalej Cesi a nie ta banda so sablami a tavami! Dufam, ze im Chorvati daju aspon 5 bananov kua! Inak nadherny gol Nihata na 3:2, to sa musi nechat...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPo jún 16, 2008 10:39 am

heh, aký rasista Wink

mne to bolo jedno - ja čechov nemusím a turci sú mi ukradnutí...najlepšie by bolo, keby hrali v ázijských turnajoch...mňa hlavne teší, že som konečne videl fakt super zápas, hoci už postupne sa to zlepšuje aj v iných dueloch - taliani a rumuni sa celkom dali pozerať a pod. čo sa toho talianska týka - ja som nehovoril o tom, koľko gólov dali, ale že hrajú krajší futbal, ako som ich videl hrať do teraz...útočnejší...to je všetko..čo sa finále týka, tak sa neviem vyjadriť, lebo ako nárokom som nemohol vidieť zatiaľ len dva zápasy a práve to boli španieli kua Evil or Very Mad ale holanďania si zaslúžia finále a podľa novín a vás aj tí španieli....tak uvidíme...ja stále slepo fandím nemcom Razz už to vidím ako dnes prehrajú s rakúšakmi Laughing
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPo jún 16, 2008 3:25 pm

avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Turecko - Cesko 3:2

Najlepsi zapas aky som na ME zatial videl...Fantasticky zaver, neuveritelne bojujuci Turci a bezmohuci Cesi na konci zapasu..FANTAZIA!!! Ja nemam v laske Cechov a preto som jasne drzal Turkom ale po druhom gole uz som tomu moc neveril zeby Turci otocili a vidite..Opak je pravdou..Ja som uplne bez slov..Very Happy Perfekt..Je mi ale luto trosku Cecha..Ale nielen on ma na tom podiel..

Nechapem ako mozes vobec drzat palce Turkom??? wtf??? Ved tie Alibaby ani nie su v Europe, ked uz sme pri tom! Bolo by ti luto Cecha, keby bol brankarom ineho klubu ako Chelsea? Sotva,ze? Tu loptu mal jednoznacne vyboxovat niekam do pi...! Nechapem, vsak vedel ze je nacicana vodou a klzka. Celkovo ta lopta na Euro je dost zvlastna. Keby to urobil, skoncilo by to 2:1 a postupili by dalej Cesi a nie ta banda so sablami a tavami! Dufam, ze im Chorvati daju aspon 5 bananov kua! Inak nadherny gol Nihata na 3:2, to sa musi nechat...

Pockat pockat..Ja som nedrzal palce Turkom, len ze ich mam radsej ako Cechov (no to mam asi kazdy narodny tim) inak su mi Turci ukradnuti..Cesi su proste ufrflany a namysleny narod a preto ich nezanasam vo vsetkych moznych sportoch..Cecha by mi bolo luto tak ci tak i ked to mal jasne vyrazit..Ta lopta bola mokra ved tam lialo ako z krhly..Ale vsetko zase nebola len Cechova chyba..Ten treti gol nemali dostat, len sa hraju na frajerov a offside im neklapol..Jeden obranca Ceska zostal pozadu a zvlastne ze on ako prvy ukazoval na offside..Very Happy A mala tam byt aj jedna penalta za stavu 2:0 pre Cechov ked skoro jeden Turecky hrac odkopol hlavu teraz neviem ktoremu Cechovi...Tiekla tam aj krv takze dotyk tam bol..To mala byt penalta a keby rozhodca nesaskoval tak by zapas skoncil uplne inak..Ale celkovo na ME su zatial rozhodcovia nejaky divny..
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPo jún 16, 2008 4:06 pm

tan zabudnutý obránca bol jankulovský - sa mi vidí a ten čo mu išla krv - tak to bol polák...strelil najprv tyčku a potom mohol dať hlavou gól ale dostal kopačku do hlavy, tak mu trošku nevyšlo... Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPo jún 16, 2008 4:16 pm

tak celkovo su tie zapasy kvalitnejsie kazdym dnom ja sa strasne tesim na duel taliansko-francuzsko inak neviem ci ste pozerali sport na jojke,kde Thierry Henry a Gigi Buffon hovorili ze su radi ze to pisak michel lebo to je podla nich number one medzi rozhodcami,no je pravda ze michelovi davaju najtazsie zapasy a duel taliansko-francuzsko bude jednoznacne najvesci napinak,mne je jedno kto vyhra lenze by nepostupili rumuni-radsej nech postupia taliani alebo frantici-ako vola francuzov smicer.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPo jún 16, 2008 4:48 pm

mne je to stoffo jedno - ak rumuni postúpie, bude to aspoň big prekvapenie....ale asi by som bol radšej keby postúpili taliani...francúzi sa mi toho roku fest nepáčia...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPo jún 16, 2008 5:19 pm

jarci napísal:
mne je to stoffo jedno - ak rumuni postúpie, bude to aspoň big prekvapenie....ale asi by som bol radšej keby postúpili taliani...francúzi sa mi toho roku fest nepáčia...
mne s tiez franuzi nepaci a hlavne domenech ale je tam titi a jemu prajem vzdy len to najlepsie nech hra kdekolvek ale taliansky styl pod donadonim sa mi paci hraju slusne,co sa tyka rumunska mam rad prekvapenia ale radsej takeho typu ako v minulosti korea alebo teraz turecko cize outsideri s dobrym a atraktivnym futbalom nie ako grecko 04 s ich betonom to radsej nech vyhraju vescie timy.rumuni patria do tej skupiny s greckom.....a preto im to nezelam to uz skor turkom.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyUt jún 17, 2008 12:14 pm

veď dnes uvidíme, ako to dopadne - síce ja ani nie, lebo hrám futbal Smile btw. včera nemci slabí futbal...ak takto budú hrať proti portugalcom, tak pôjdu domov.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyUt jún 17, 2008 2:01 pm

jarci napísal:
veď dnes uvidíme, ako to dopadne - síce ja ani nie, lebo hrám futbal Smile btw. včera nemci slabí futbal...ak takto budú hrať proti portugalcom, tak pôjdu domov.
to suhlasim,nemci sa mozu s turnajom pomalicky lucit,portugalci su favoriti a hraju lepsie a kdeze euro je o aktualnej forme ta je na strane portugalska taze viac verim im.Ale dneska to bude sou.Najviac favorizujem talianov ak teda budu hrat holandania naplno.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 1:18 am

Tak myslim, ze pan Domenech konecne skoncil to svoje trapenie u reprezentacie a s nim aj par starcov, co tam uz davno nemaju co robit. Som nesmierne rad, ze Francuzi vypadli, ved domov to nemaju az tak daleko... Z troch zapasov 1 bod a skore 1:6 hovori za vsetko, horsie su na tom momentalne len Greci. Abidal im to cele "ulahcil" a Henry to len specatil. Inak Michel podal velmi dobry vykon. Dufam, ze Rusi zajtra postupia cez Svedov a bubaciky su vo vrecku. Dnes bol hriech nedat na Holandanov za kurz 3! Aj som tak urobil a som rad, ze som sa nemylil...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 11:01 am

heh..avs.roy - ty si teda riadny tiper...založ nejakú tému, kde mi budeš poskytovať osobné poradenstvo Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 12:06 pm

avs.roy napísal:
Tak myslim, ze pan Domenech konecne skoncil to svoje trapenie u reprezentacie a s nim aj par starcov, co tam uz davno nemaju co robit. Som nesmierne rad, ze Francuzi vypadli, ved domov to nemaju az tak daleko... Z troch zapasov 1 bod a skore 1:6 hovori za vsetko, horsie su na tom momentalne len Greci. Abidal im to cele "ulahcil" a Henry to len specatil. Inak Michel podal velmi dobry vykon. Dufam, ze Rusi zajtra postupia cez Svedov a bubaciky su vo vrecku. Dnes bol hriech nedat na Holandanov za kurz 3! Aj som tak urobil a som rad, ze som sa nemylil...
domenech je klaun...co o futbale nevie vobec nic...je zazrak ze sa dostali na MS do finale...ved ten chlapik vybera hracov do zostavy podla znameni v akych sa narodili...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 2:55 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Tak myslim, ze pan Domenech konecne skoncil to svoje trapenie u reprezentacie a s nim aj par starcov, co tam uz davno nemaju co robit. Som nesmierne rad, ze Francuzi vypadli, ved domov to nemaju az tak daleko... Z troch zapasov 1 bod a skore 1:6 hovori za vsetko, horsie su na tom momentalne len Greci. Abidal im to cele "ulahcil" a Henry to len specatil. Inak Michel podal velmi dobry vykon. Dufam, ze Rusi zajtra postupia cez Svedov a bubaciky su vo vrecku. Dnes bol hriech nedat na Holandanov za kurz 3! Aj som tak urobil a som rad, ze som sa nemylil...
domenech je klaun...co o futbale nevie vobec nic...je zazrak ze sa dostali na MS do finale...ved ten chlapik vybera hracov do zostavy podla znameni v akych sa narodili...
mysli si ze nevie nic o futbale??ale debil to je,to je kazdemu jasne-namiesto gomisa tam mal byt Trezeguet v juventuse mal skvelu sezonu,mal tam byt Mexes,Sagna,Flamini,Trezeguet-naozaj je to cvok ale co uz myslim si ze toto vypadnutie je vlastne pre francuszko vitazstvom-konecne bez domenecha!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 3:10 pm

no len aby...ja sa osobne čudujem, že tam ostal do teraz...ja som francúzom absolútne neprial - nie kvôli hráčom, ale práve kvôli ich trénorovi - šupák jeden...som ináč zvedavý, ako dopadne zápas taliansko - španielsko...už to vidím, akú budú mať zase tí španieli smolu...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 4:45 pm

jarci napísal:
no len aby...ja sa osobne čudujem, že tam ostal do teraz...ja som francúzom absolútne neprial - nie kvôli hráčom, ale práve kvôli ich trénorovi - šupák jeden...som ináč zvedavý, ako dopadne zápas taliansko - španielsko...už to vidím, akú budú mať zase tí španieli smolu...
spanieli ich vyfajcia,talianksu budu chybta Gattuso a Pirlo a spanieli im ukazu ako sa hra futbal.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyŠt jún 19, 2008 10:51 am

veru - v to aj ja dúfam...po včerajšku je mi ale trošku ľúto tých rusov...hrali krásny futbal proti tým švédom ale cez holanďanom to budú mať fakt veľmi ťažké, ak nie nemožné...hoci aj dánov a grékov väčšina ľudí odpisovalo a stali sa majstrami - veď uvidíme....čo sa dnes nemecká týka, tak si strašne prajem, aby ukázali minimálne taký pekný futbal ako v zápese o tretie miesto na MS 2006, kde rovnakého súpera porazili 3:1. ale ak beriem do úvahy momentálne výkony oboch mužstiev, tak asi postúpia bez výraznejších problémov portugalci...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyŠt jún 19, 2008 2:47 pm

jarci napísal:
veru - v to aj ja dúfam...po včerajšku je mi ale trošku ľúto tých rusov...hrali krásny futbal proti tým švédom ale cez holanďanom to budú mať fakt veľmi ťažké, ak nie nemožné...hoci aj dánov a grékov väčšina ľudí odpisovalo a stali sa majstrami - veď uvidíme....čo sa dnes nemecká týka, tak si strašne prajem, aby ukázali minimálne taký pekný futbal ako v zápese o tretie miesto na MS 2006, kde rovnakého súpera porazili 3:1. ale ak beriem do úvahy momentálne výkony oboch mužstiev, tak asi postúpia bez výraznejších problémov portugalci...
no ta vyradovacia faza je dost zradna,je to o jednom zapase a staci zeby mali holandania torcha menej stastia alebo portugalci,viac smoly slabsi zapas niektorych individualit a je po zabave rozhodne nemcov nepodcenujem,je pravda ze nehraju nijak oslnivo ale su to turnajove muzstvo a osobne im davam vescie sance ako portugalcom aj pre ich skusenost a takticku vyspelost.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPi jún 20, 2008 8:18 am

ou jééééé! šupácki portugalci cestujú domov...nech podali počas ME obe mužstva výkony aké podali, nemci boli v tom zápase isto lepším mužstvom. aj na prime a stv 2 to hovorili lol! prvý polčas bol zo strany portugalska CHABÝ...do 20-tej minúty som ani nestihol spozorovať, že nemci majú súpera. napádali a rušili rozohrávku súpera (ak nejaká bola) na ich polovici a následne dali jeden z najkrajších gólov majstrovstiev...heh - druhý gól bola chyba obrany, čo už...dobre pre nemcov...portugalci môžu mať zase o čosi väčší komplex zo svojej výšky Laughing druhý polčas sa mi veľmi páčil...až na tých posledným cca 8 minút, kedy sa nemci až príliš zbytočne stiahli do ulity a nechali portugalcov hrať, z čoho padol aj gól...ale nakonic sme to ustáli..super....ináč ten tretí gól balacka - každý vraví, že cez faul...áno boli tam jemné ruky, ale podľa mňa to bola balackova vydrbanosť a šikovnosť...jednoznačne by som chybu dával fereirovi...on tam mal ísť lepšie a dôraznejšie a nenechať sa tak lacno odtlačiť od lopty...joj, aký som rád, že nemci postúpili...ak postúpia turci, tak sú vo finále a keď postúpia chorváti tiež... lol!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPi jún 20, 2008 2:09 pm

jarci napísal:
ou jééééé! šupácki portugalci cestujú domov...nech podali počas ME obe mužstva výkony aké podali, nemci boli v tom zápase isto lepším mužstvom. aj na prime a stv 2 to hovorili lol! prvý polčas bol zo strany portugalska CHABÝ...do 20-tej minúty som ani nestihol spozorovať, že nemci majú súpera. napádali a rušili rozohrávku súpera (ak nejaká bola) na ich polovici a následne dali jeden z najkrajších gólov majstrovstiev...heh - druhý gól bola chyba obrany, čo už...dobre pre nemcov...portugalci môžu mať zase o čosi väčší komplex zo svojej výšky Laughing druhý polčas sa mi veľmi páčil...až na tých posledným cca 8 minút, kedy sa nemci až príliš zbytočne stiahli do ulity a nechali portugalcov hrať, z čoho padol aj gól...ale nakonic sme to ustáli..super....ináč ten tretí gól balacka - každý vraví, že cez faul...áno boli tam jemné ruky, ale podľa mňa to bola balackova vydrbanosť a šikovnosť...jednoznačne by som chybu dával fereirovi...on tam mal ísť lepšie a dôraznejšie a nenechať sa tak lacno odtlačiť od lopty...joj, aký som rád, že nemci postúpili...ak postúpia turci, tak sú vo finále a keď postúpia chorváti tiež... lol!
no vidis jarci presne sa stalo to co som hovoril JA,ze vyradovacia faza takychto turnajov je o detailoch,stasti,aktualnemj forme a ako som napisal ze nemci su mozno vescimi favoritmi pretoze su skusenejsi a takticky vyspelejsi to sa aj potvrdilo.Nabuducu si daj poradit odo mna Very Happy ale inak nemcom gratulujem -zasluzili si to a fandim im viac ako portugalcom.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPi jún 20, 2008 2:15 pm

noo neviem podla mna tam balack fauloval...ale dobre
ja ten nazifutbal moc nemusim...dufam ze to nevyhraju ani oni ani spanieli a ani spagetaci
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPi jún 20, 2008 3:19 pm

Tarzan napísal:
noo neviem podla mna tam balack fauloval...ale dobre
ja ten nazifutbal moc nemusim...dufam ze to nevyhraju ani oni ani spanieli a ani spagetaci

to je jedno..hlavne ze su tie diving c**ts konecne prec

edit: som naozaj rad ze konecne vypadli...christiano a jeho klon nani...a vsetci im podobny...christiano opat predviedol ze okrem chvilkoveho zavahania v koncrentracii nemcov nepotrebujete na to aby ste ho zastavili nic viac ako priemerneho obrancu...jediny hrac co hral ako tak bol deco...no a ten bosingwa...do predu ide ako blesk ale vzadu je ubohy...

no a ronaldo pridal dalsi masterpiece: http://thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1316348.ece sice je to len sun ale zevraj to chodi aj na sky sports...nech je uz z anglicka ten chudak prec
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 EmptyPi jún 20, 2008 3:49 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
noo neviem podla mna tam balack fauloval...ale dobre
ja ten nazifutbal moc nemusim...dufam ze to nevyhraju ani oni ani spanieli a ani spagetaci

to je jedno..hlavne ze su tie diving c**ts konecne prec

edit: som naozaj rad ze konecne vypadli...christiano a jeho klon nani...a vsetci im podobny...christiano opat predviedol ze okrem chvilkoveho zavahania v koncrentracii nemcov nepotrebujete na to aby ste ho zastavili nic viac ako priemerneho obrancu...jediny hrac co hral ako tak bol deco...no a ten bosingwa...do predu ide ako blesk ale vzadu je ubohy...

no a ronaldo pridal dalsi masterpiece: http://thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1316348.ece sice je to len sun ale zevraj to chodi aj na sky sports...nech je uz z anglicka ten chudak prec

no veru cuban...málo kedy s tebou súhlasím, ale v tomto zápase to aj tak vyzeralo. btw. ronaldo po tej chybe metzeldera (alebo to bol mertesacker?) ani gól nedal. lehman ho vychytal a až ta dorážka šla do brány...čo už...čo sa toho faulu balacka týka....až taký hrozný faul to nebol. trošku ho postrčil, ale ako som písal, fereira ako obranca mal byť oveľa viac dôraznejší..je to jednoznačne jeho chyba, ballack len využil príležitosť a ukázal svoju šikovnosť. nič viac.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis Eura 2008
Návrat hore 
Strana 4 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Finale ME 2008 Vieden
» Finale CHL Moskva 21.5 2008

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: ME Švajčiarsko/Rakúsko 2008-
Prejdi na: