world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis Eura 2008

Goto down 
+4
avs.roy
cuban
Lacoste
Stoffo
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyPo jún 23, 2008 7:23 pm

Anik51 napísal:
Váš Ľuboško si pokašlal šancu pískať finále... A to sa tu nerieši... Ty koky Laughing .
skoda mal na to asi mu to pokaslalo to so sneijderom.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyPo jún 23, 2008 7:59 pm

cuban napísal:
individualny vykon hraca , do urcitej miery nemoze ani stopercentne ovplyvnit kolektivny vykon lebo im moze hovorit co chce ale ked to nesplnia tak to nesplnia, dalej...vykon supera aj individualny aj takticky...vsetky tieto veci skryvaju este dalsie podzlozky a je ich viac..snad si ma pochopil...

vsak a o com som tu hovoril.. on nielenze im ma povedat a naviest ich k tomu co maju robit ale aj dat vsetko do toho aby sa to odrazilo na ihrisku, barca a arsenal preferuju velmi podobny styl futbalu a predsa to nebolo to iste, rozhoduje metoda prace manazera ako dosiahne svoj ciel.. v zapase Rusko - Holandsko zlyhal cely kolektiv a to je vina manazera, on ich ma ako celok pripravit lenze v tomto zapase sme videli zo strany holandanov - slaby pohyb obrany, zla pozicnost, velmi slaby prechod a medzihru, celkovo nizke tempo -- vsetko sa to da napravit len kolektivnou pracou... hiddink nezanedbal pripravu, mal jasnu taktiku - utopit supera vo vysokom tempe, byt aktiviny vo vsetkych smeroch, rychlo dostupovat k hracom v obrane a brat im individualny priestor (predovsetkym hracovi pri lopte ale aj jeho spoluhracov, najma tych co sa mu pytali na prihravku).. taktika jasne mudro zvolena na zaklade doterajsich vykonov supera.. co spravil van basten? ostal pri povodnej taktike aj napriek vedomiu, ze hiddink je stary strateg a dokonca aj holandan! samozrejme toto by sa nedalo ani zdaleka tak vycitat ako hlavna vec - nemali poriadne pripraveny a nacviceny zalozny plan a to van basten proste musel pocitat s tym, ze hiddink nieco vymysli.. nuz a tu zlyhal van basten, cize samozrejme vsetko zalezi od superovho vykonu ale s tym treba vzdy pocitat - ak mas supera zanalyzovaneho, precitaneho tak sa dokazes na neho pripravit a to beriem aj ako jednu z jeho povinnosti na zaklade toho pripravit aspon sekundarny plan, ktory by to istil v tom najhorsom pripade a zvlast ked ide o vyradovaciu fazu vyznamneho medzinarodneho sampionatu..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyPo jún 23, 2008 8:03 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
individualny vykon hraca , do urcitej miery nemoze ani stopercentne ovplyvnit kolektivny vykon lebo im moze hovorit co chce ale ked to nesplnia tak to nesplnia, dalej...vykon supera aj individualny aj takticky...vsetky tieto veci skryvaju este dalsie podzlozky a je ich viac..snad si ma pochopil...

vsak a o com som tu hovoril.. on nielenze im ma povedat a naviest ich k tomu co maju robit ale aj dat vsetko do toho aby sa to odrazilo na ihrisku, barca a arsenal preferuju velmi podobny styl futbalu a predsa to nebolo to iste, rozhoduje metoda prace manazera ako dosiahne svoj ciel.. v zapase Rusko - Holandsko zlyhal cely kolektiv a to je vina manazera, on ich ma ako celok pripravit lenze v tomto zapase sme videli zo strany holandanov - slaby pohyb obrany, zla pozicnost, velmi slaby prechod a medzihru, celkovo nizke tempo -- vsetko sa to da napravit len kolektivnou pracou... hiddink nezanedbal pripravu, mal jasnu taktiku - utopit supera vo vysokom tempe, byt aktiviny vo vsetkych smeroch, rychlo dostupovat k hracom v obrane a brat im individualny priestor (predovsetkym hracovi pri lopte ale aj jeho spoluhracov, najma tych co sa mu pytali na prihravku).. taktika jasne mudro zvolena na zaklade doterajsich vykonov supera.. co spravil van basten? ostal pri povodnej taktike aj napriek vedomiu, ze hiddink je stary strateg a dokonca aj holandan! samozrejme toto by sa nedalo ani zdaleka tak vycitat ako hlavna vec - nemali poriadne pripraveny a nacviceny zalozny plan a to van basten proste musel pocitat s tym, ze hiddink nieco vymysli.. nuz a tu zlyhal van basten, cize samozrejme vsetko zalezi od superovho vykonu ale s tym treba vzdy pocitat - ak mas supera zanalyzovaneho, precitaneho tak sa dokazes na neho pripravit a to beriem aj ako jednu z jeho povinnosti na zaklade toho pripravit aspon sekundarny plan, ktory by to istil v tom najhorsom pripade a zvlast ked ide o vyradovaciu fazu vyznamneho medzinarodneho sampionatu..
no a presne v tomto zlyhaval aj Rijkaard.Presne!Suhlas!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyPo jún 23, 2008 11:05 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
individualny vykon hraca , do urcitej miery nemoze ani stopercentne ovplyvnit kolektivny vykon lebo im moze hovorit co chce ale ked to nesplnia tak to nesplnia, dalej...vykon supera aj individualny aj takticky...vsetky tieto veci skryvaju este dalsie podzlozky a je ich viac..snad si ma pochopil...

vsak a o com som tu hovoril.. on nielenze im ma povedat a naviest ich k tomu co maju robit ale aj dat vsetko do toho aby sa to odrazilo na ihrisku, barca a arsenal preferuju velmi podobny styl futbalu a predsa to nebolo to iste, rozhoduje metoda prace manazera ako dosiahne svoj ciel.. v zapase Rusko - Holandsko zlyhal cely kolektiv a to je vina manazera, on ich ma ako celok pripravit lenze v tomto zapase sme videli zo strany holandanov - slaby pohyb obrany, zla pozicnost, velmi slaby prechod a medzihru, celkovo nizke tempo -- vsetko sa to da napravit len kolektivnou pracou... hiddink nezanedbal pripravu, mal jasnu taktiku - utopit supera vo vysokom tempe, byt aktiviny vo vsetkych smeroch, rychlo dostupovat k hracom v obrane a brat im individualny priestor (predovsetkym hracovi pri lopte ale aj jeho spoluhracov, najma tych co sa mu pytali na prihravku).. taktika jasne mudro zvolena na zaklade doterajsich vykonov supera.. co spravil van basten? ostal pri povodnej taktike aj napriek vedomiu, ze hiddink je stary strateg a dokonca aj holandan! samozrejme toto by sa nedalo ani zdaleka tak vycitat ako hlavna vec - nemali poriadne pripraveny a nacviceny zalozny plan a to van basten proste musel pocitat s tym, ze hiddink nieco vymysli.. nuz a tu zlyhal van basten, cize samozrejme vsetko zalezi od superovho vykonu ale s tym treba vzdy pocitat - ak mas supera zanalyzovaneho, precitaneho tak sa dokazes na neho pripravit a to beriem aj ako jednu z jeho povinnosti na zaklade toho pripravit aspon sekundarny plan, ktory by to istil v tom najhorsom pripade a zvlast ked ide o vyradovaciu fazu vyznamneho medzinarodneho sampionatu..

ach...chlapci...jeden blbsi ako druhy...jasne ze im ma povedat co maju robit podla taktiky a spravit co najviac aby sa to odrazilo aj na ihrisku ale to je uz na hracoch!!!! ste normalny? hrali ste niekedy futbal? on im to moze povedat ale ked to oni nespravia na ihrisku tak sa tam moze aj posrat a nic sa nestane...ci on im odporucal slaby pohyb obrany, zlu pozicnost, slaby prechod do utoku, nizke tempo? jasne ze nie...uplny opak ale hraci to jednoducho nesplnili...van basten ostal pri povodnej taktike? to my chcel povedat ze to vsetko co si vymenoval od slabeho pohybu az po nizke tempo mali holandania aj proti taliansku a francuzsku?..bullshit a to s tym sekundarnym planom tomu si uz nasadil korunku...vy ste snad futbalovy experti...ved holandania mali viacero variant hry...mali pomalsiu possesion game s naslednou prekvapivou prihravkov, mali protiutoky rychle, sem tam aj nakopavali lopty...oni mali zalozne plany lenze rusi ich k tomu nepustili...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyPo jún 23, 2008 11:30 pm

cuban uz prestan, nema to vyznam lebo ty tocis o tom istom a ja nemam najmensiu chut ti znova vyvracat tie iste fakty.. ano cuban, ako spravny diskuter si pouzil spojenie "jeden blbsi ako druhy" ale beriem to ako dokaz tvojej frustracie lebo ti dochadzaju argumenty.. ach jaj.. do riti tu sa nebavime o mladeznickom ci dedinskom futbale, kedy ty pochopis ze oni su na takej urovni ze tebe ani ostatnym tu sa o tom ani nesniva a aj manazerom nestaci ked par krat na treningu kopnu do lopty a povie im co ma robit, ten manazer musi mat jasno ako to docielit, hraci maju kvalitu a on musi byt rozum, on nie lenze ma vediet ako to ma fungovat ale ako to pracou a pripravou s hracmi docielit, musi zvolit spravny system treningov, fyzickej i psychickej pripravy.. ak muzstvo nevladze je to zla fyzicka priprava, ak sa nedokaze dat do pohody po polcase je to zla psychicka priprava, ak muzstvo nevie co a ako ma hrat, je to zla herna priprava a za toto vsetko zodpoveda manazer, ak nieco z toho zlyha je to chyba manazera, viac uz ani zlyhat nemoze..

a zase ides proti niecomu co som ja povedal ako hlava do steny.. van basten musi vediet kde su slabiny jeho muzstva a musi sa pripravit na to, ze muzstvo ktore vedie taqy manazer ako hiddink bude na tie slabiny utocit.. ich slabinou bola hra vo vysokom tempe a kompatibilnost obrany a hadaj na co holandsko doplatilo? vari si to nemohli pripravit? mohli ale van basten to nespravil

a prosim prestan tvrdit veci ku ktorym som sa uz davno vyjadril a vysvetlil ich, len ich inak sformulujes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyUt jún 24, 2008 2:23 pm

Bergie6 napísal:
cuban uz prestan, nema to vyznam lebo ty tocis o tom istom a ja nemam najmensiu chut ti znova vyvracat tie iste fakty.. ano cuban, ako spravny diskuter si pouzil spojenie "jeden blbsi ako druhy" ale beriem to ako dokaz tvojej frustracie lebo ti dochadzaju argumenty.. ach jaj.. do riti tu sa nebavime o mladeznickom ci dedinskom futbale, kedy ty pochopis ze oni su na takej urovni ze tebe ani ostatnym tu sa o tom ani nesniva a aj manazerom nestaci ked par krat na treningu kopnu do lopty a povie im co ma robit, ten manazer musi mat jasno ako to docielit, hraci maju kvalitu a on musi byt rozum, on nie lenze ma vediet ako to ma fungovat ale ako to pracou a pripravou s hracmi docielit, musi zvolit spravny system treningov, fyzickej i psychickej pripravy.. ak muzstvo nevladze je to zla fyzicka priprava, ak sa nedokaze dat do pohody po polcase je to zla psychicka priprava, ak muzstvo nevie co a ako ma hrat, je to zla herna priprava a za toto vsetko zodpoveda manazer, ak nieco z toho zlyha je to chyba manazera, viac uz ani zlyhat nemoze..

a zase ides proti niecomu co som ja povedal ako hlava do steny.. van basten musi vediet kde su slabiny jeho muzstva a musi sa pripravit na to, ze muzstvo ktore vedie taqy manazer ako hiddink bude na tie slabiny utocit.. ich slabinou bola hra vo vysokom tempe a kompatibilnost obrany a hadaj na co holandsko doplatilo? vari si to nemohli pripravit? mohli ale van basten to nespravil

a prosim prestan tvrdit veci ku ktorym som sa uz davno vyjadril a vysvetlil ich, len ich inak sformulujes
ja by som este k tebe dodal ze trener musi dostat z hracov maximum!to je ako v f1 ked piloti musia dostat maximum z auta to iste vo futbale trener musi dostat maximum z hracov-moj nazor mali sme najlepsie musztvo sveta a ako sme dopadli??cija chyba vari len ronaldinho,messi,henry,etoo,deco,xavi,puyol,rafa.....vari zabudli hrat futbal???trener z nich nedostal maximum,priklad,ktory najlepsie potvrdzuje to co napisal bergie Je moj milovany Titi.Najlepsi utocnik na svete a hral dost zle aj ked 15 golov je slusne ale vsetci aj on sam boli sklamani zabudol hrat,je slaby??na vine bol jednoznacne rijkaard ,ktory ho dal na nepochopitelny post a dosral mu sezonu,o ronim som hovoril,obrancovia na cele s abidalom a decom si stazovali na slabu fyzicku pripravu,marquez a ronnie si robili co chceli nechodili na treningy....kto za to moze??ked uz hraci sami hovoria do medii ze nic na treningoch nerobia co sa potom dialo v realite??to si ani neviem predstavit a pouzijem slova Joana Cruifa-necapem ako sa mola zmenit situacia v barcelone tak rychlo-tak ako to nezvladol rijkaard tak aj van basten-tvoje arumenty su smiesne.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyUt jún 24, 2008 3:17 pm

suhlas so stoffom, spravne doplnil myslienku mojho prispevku
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyUt jún 24, 2008 4:16 pm

pouzil som slovne spojenie jeden blbsi ako druhy preto lebo z nejakych mne neznamych pricin nedokazete pochopit co vam tu do okola opakujem...ano stale tocim o tom istom ale mylis sa v tom ze mi tie fakty vyvracias...jedine co si vyvratil bol mozno vcerajsi obed...este raz a naposledy vam to tu vysvetlim

to co ty vidis na ihrisku je vysledok mnozstva okolnosti a faktorov ktore do seba zapadaju...kazdy je ovplyvnitelny strasne vela vecami a vo viacerych smeroch...pre cloveka ako ty je nemozne urcit priciny takehoto vysledku...netusis vobec nic o van bastenovich treningovych metodach alebo o priprave holandskej reprezentacie ako celku...absolutne nic!!! a aj tak tu potis tieto totalne hovadiny a robis sa tu na experta...pritom si uplne vedla...

no a stoffo ty a rijkaard...co viac povedat..dva roky hral s barcou super futbal a vyhraval veci..a potom zabudol trenovat? doteraz si tu nepovedal jednu jedinu vec ktoru mozes s istotou povazovat za jeho chybu a zle rozhodnutie a to si nanho nasral uz poriadnu kopu...samozrejme po bitke je kazdy general cize ty tu mozes tie chyby najst a dohadovat sa o tom ale kazdu kazducku vec by si pred tebou dokazal v pohode zdovodnit...kazducku...cize robil len to co povazoval za najspravnejsie...nic viac...

zamyslite sa prosim este raz nad tim co vam hovorim a ak to nedokazete naozaj pochopit nemame sa o com rozpravat..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyUt jún 24, 2008 5:23 pm

vies cuban, moje pocity su presne rovnake ako tvoje.. mam pocit ze keby mame pokracovat v diskusii, taq najskor by som pouzil presnu formu tvojho prispevku s obsahom mojho nazoru, este by som sa aj pokusil ti znova vysvetlit moju teoriu lenze bud sa nechceme alebo nemozeme vzajomne pochopit a neber to ako to ze sa vzdavam lebo aj tebe uz dosli vsetky argumenty, ja sa uz do tejto diskusie nezapajam lebo to nevedie k absolutne nicomu, obaja si tu len objasnujeme vlastne teorie a nevieme sa na nicom dohodnut, mozno sa ja mylim, mozno ty, mozno obidvaja, mozno je pravda uprostred alebo celkom inde a basta!!! snad ti uz doslo kam miery tato diskusia a nic lepsie nez ju ukoncit nemozme a urobim to ja, obaja sme proste presvedceny o "svojej pravde"

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 White_flag
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyUt jún 24, 2008 5:26 pm

Bergie6 napísal:
vies cuban, moje pocity su presne rovnake ako tvoje.. mam pocit ze keby mame pokracovat v diskusii, taq najskor by som pouzil presnu formu tvojho prispevku s obsahom mojho nazoru, este by som sa aj pokusil ti znova vysvetlit moju teoriu lenze bud sa nechceme alebo nemozeme vzajomne pochopit a neber to ako to ze sa vzdavam lebo aj tebe uz dosli vsetky argumenty, ja sa uz do tejto diskusie nezapajam lebo to nevedie k absolutne nicomu, obaja si tu len objasnujeme vlastne teorie a nevieme sa na nicom dohodnut, mozno sa ja mylim, mozno ty, mozno obidvaja, mozno je pravda uprostred alebo celkom inde a basta!!! snad ti uz doslo kam miery tato diskusia a nic lepsie nez ju ukoncit nemozme a urobim to ja, obaja sme proste presvedceny o "svojej pravde"

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 White_flag

fair enough
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyUt jún 24, 2008 5:53 pm

cuban napísal:
pouzil som slovne spojenie jeden blbsi ako druhy preto lebo z nejakych mne neznamych pricin nedokazete pochopit co vam tu do okola opakujem...ano stale tocim o tom istom ale mylis sa v tom ze mi tie fakty vyvracias...jedine co si vyvratil bol mozno vcerajsi obed...este raz a naposledy vam to tu vysvetlim

to co ty vidis na ihrisku je vysledok mnozstva okolnosti a faktorov ktore do seba zapadaju...kazdy je ovplyvnitelny strasne vela vecami a vo viacerych smeroch...pre cloveka ako ty je nemozne urcit priciny takehoto vysledku...netusis vobec nic o van bastenovich treningovych metodach alebo o priprave holandskej reprezentacie ako celku...absolutne nic!!! a aj tak tu potis tieto totalne hovadiny a robis sa tu na experta...pritom si uplne vedla...

no a stoffo ty a rijkaard...co viac povedat..dva roky hral s barcou super futbal a vyhraval veci..a potom zabudol trenovat? doteraz si tu nepovedal jednu jedinu vec ktoru mozes s istotou povazovat za jeho chybu a zle rozhodnutie a to si nanho nasral uz poriadnu kopu...samozrejme po bitke je kazdy general cize ty tu mozes tie chyby najst a dohadovat sa o tom ale kazdu kazducku vec by si pred tebou dokazal v pohode zdovodnit...kazducku...cize robil len to co povazoval za najspravnejsie...nic viac...

zamyslite sa prosim este raz nad tim co vam hovorim a ak to nedokazete naozaj pochopit nemame sa o com rozpravat..
1.Henry-no comment
2.absolutna neautorita u hracov,ktora viedla ku konfliktom s etoom,ronim ci decom,ktori teraz kvoli nemu musia odchadzat-napr. rijkaard v 65 minute posiela etoa do hry a ten mu serie na hlavu uz len to nasvedcuje aku ma autoritu u hracov-
3.zle vysledky,o nicom hra-no comment
4.totalne ale totalne slaba fyzicka priprava
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 9:02 am

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
no a bergie..to ze ma niekto kvalitnejsie muzstvo a tim padom vacsi potencional neznamena ze ak ten potencional dokaze vyuzit aj naplno musi bezpodmienecne vyhrat...je tam strasne velainych faktorov a veci...preto je to taka krasna hra...

nuz minimalne by mohol pohrozit aj inak ako zo standartiek a dalekonosnych striel, ved nejde len o vysledok, hra bola katastrofalna, to vysledok bol dokonca este vynikajuci voci holadanom

ved hej ale to bol vykon hracov a nie trenera...za vsetko vinite len ich...aj rijkaard asi v priprave hracom barcy hovoril aby sa flakali po ihrisku, aby si xavi s iniestom v strede nahravali medzi sebou a sem tam zapojili aj puyola...rusi ich proste prehrali, fyzicky, technicky, viac to chceli isli za tim a ukazali ze na to maju
v tomto suhlasim s bergim-trener je 60% uspechu ak nie viac mi nechci povedat ze mame o 20 bodov horsi tim ako real a o6 ako villarreal?? Very Happy Very Happy Very Happy aj rijkaard asi v priprave hracom barcy hovoril aby sa flakali po ihrisku, aby si xavi s iniestom v strede nahravali medzi sebou a sem tam zapojili aj puyola..-no presne tak on im to nepovedal lenze co mali previest ked hovno trenovali -abidal a deco sa celu sezonu stazoali ze fyzicky su na dne lebo na treningu nerobia nic-preto spadol ronnie lebo na roniho tlacil ten cate ked odisiel ronnie bol hotovy pretoze rijkaard s nim nechcel pracovat na standartach,strelach....preco rusi teraz ovladaju europu a pred 4 rokmi nie??preco korea nevyhrala nikdy na ms ani 1 zapas a s hiddinkom semifinale-dobry trener je viac ako 60%uspechu.mozno aj viac.

chlapci vy sa na to pozerate len velmi letmo...mozno mate horsi tim o 20 bodov? co rozhoduje o tom? cena hracov? ich "kvalita" a na co im je ked ju nedokazu ukazat na ihrisku?? za to trener uz nemoze...ked sa decovi a abidalovi zdalo zatazanie treningove male mali si davat naviac davky...barca trenovala rovnako ako po ine sezony...tak co sa teraz dialo inak? ci rok do zadu trenovali normalne a tento rok sa na treningoch opalovali? alebo stoffo ty chces po hlavnom trenerovi aby trenoval s hracom standardky??? zamyslite sa nad tim co pisete...

no a čo cuban, že trénovali rovnako...veď to je práve chyba...futbal je v dnešnej dobe veľmi dynamický a tréner by sa mal vedieť týmto rýchlym zmenám aj adekvátne prispôsobiť...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 9:16 am

cuban napísal:
pouzil som slovne spojenie jeden blbsi ako druhy preto lebo z nejakych mne neznamych pricin nedokazete pochopit co vam tu do okola opakujem...ano stale tocim o tom istom ale mylis sa v tom ze mi tie fakty vyvracias...jedine co si vyvratil bol mozno vcerajsi obed...este raz a naposledy vam to tu vysvetlim

to co ty vidis na ihrisku je vysledok mnozstva okolnosti a faktorov ktore do seba zapadaju...kazdy je ovplyvnitelny strasne vela vecami a vo viacerych smeroch...pre cloveka ako ty je nemozne urcit priciny takehoto vysledku...netusis vobec nic o van bastenovich treningovych metodach alebo o priprave holandskej reprezentacie ako celku...absolutne nic!!! a aj tak tu potis tieto totalne hovadiny a robis sa tu na experta...pritom si uplne vedla...

no a stoffo ty a rijkaard...co viac povedat..dva roky hral s barcou super futbal a vyhraval veci..a potom zabudol trenovat? doteraz si tu nepovedal jednu jedinu vec ktoru mozes s istotou povazovat za jeho chybu a zle rozhodnutie a to si nanho nasral uz poriadnu kopu...samozrejme po bitke je kazdy general cize ty tu mozes tie chyby najst a dohadovat sa o tom ale kazdu kazducku vec by si pred tebou dokazal v pohode zdovodnit...kazducku...cize robil len to co povazoval za najspravnejsie...nic viac...

zamyslite sa prosim este raz nad tim co vam hovorim a ak to nedokazete naozaj pochopit nemame sa o com rozpravat..

mne sa zdá, že sa za najväčšieho experta fóra považuješ ty...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 9:19 am

tak ako tipujete dnešný zápas? ja chcem ísť dať za 500, že postúpia nemci a rusi...keď som správne čítal média, tak turkom chýba 9 hráčom zo základnej zostavy a do zápasu idú len s 12-timi hráčmi...to je v celku nepríjemné...takže favorizujem isto nemcov...a ten druhý zápas je čistá lotéria...rusi sú vo švungu, hrajú krásne - na druhej strane španiely majú skvelý tím, ale ak budú hrať tak ako proti talianom, tak to budú mať ťažké...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 1:21 pm

jarci napísal:
tak ako tipujete dnešný zápas? ja chcem ísť dať za 500, že postúpia nemci a rusi...keď som správne čítal média, tak turkom chýba 9 hráčom zo základnej zostavy a do zápasu idú len s 12-timi hráčmi...to je v celku nepríjemné...takže favorizujem isto nemcov...a ten druhý zápas je čistá lotéria...rusi sú vo švungu, hrajú krásne - na druhej strane španiely majú skvelý tím, ale ak budú hrať tak ako proti talianom, tak to budú mať ťažké...
tak turci bez najlepsich hracov (arda,emre,nihat)su v keli skoda nemci maju isty postup ale prajem im to aj ked pod klinsmannom hrali ovela ovela krajsie.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 2:05 pm

veru...pod klinsmannom v 2006 na MS sa dalo na nich po dlhej dobe pozerať a hrali fakt prekne...dúfam, že v bayerne prinesie tiež pozitívne impulzy...a čo teda tí rusi?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 3:21 pm

jarci napísal:
cuban napísal:
pouzil som slovne spojenie jeden blbsi ako druhy preto lebo z nejakych mne neznamych pricin nedokazete pochopit co vam tu do okola opakujem...ano stale tocim o tom istom ale mylis sa v tom ze mi tie fakty vyvracias...jedine co si vyvratil bol mozno vcerajsi obed...este raz a naposledy vam to tu vysvetlim

to co ty vidis na ihrisku je vysledok mnozstva okolnosti a faktorov ktore do seba zapadaju...kazdy je ovplyvnitelny strasne vela vecami a vo viacerych smeroch...pre cloveka ako ty je nemozne urcit priciny takehoto vysledku...netusis vobec nic o van bastenovich treningovych metodach alebo o priprave holandskej reprezentacie ako celku...absolutne nic!!! a aj tak tu potis tieto totalne hovadiny a robis sa tu na experta...pritom si uplne vedla...

no a stoffo ty a rijkaard...co viac povedat..dva roky hral s barcou super futbal a vyhraval veci..a potom zabudol trenovat? doteraz si tu nepovedal jednu jedinu vec ktoru mozes s istotou povazovat za jeho chybu a zle rozhodnutie a to si nanho nasral uz poriadnu kopu...samozrejme po bitke je kazdy general cize ty tu mozes tie chyby najst a dohadovat sa o tom ale kazdu kazducku vec by si pred tebou dokazal v pohode zdovodnit...kazducku...cize robil len to co povazoval za najspravnejsie...nic viac...

zamyslite sa prosim este raz nad tim co vam hovorim a ak to nedokazete naozaj pochopit nemame sa o com rozpravat..

mne sa zdá, že sa za najväčšieho experta fóra považuješ ty...

vies neviem ako to uz mam povedat..ide o to ze si chlapik pozre futbal a hned sa vyjadri ze je to chyba trenera a treningoveho procesu....a druhy mu len drukuje...a pritom ani jeden z nich o tom nevie ani barani ko*** s prepacenim

nehovorim ze ja viem...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 3:34 pm

ja som povedal nech sa to uz nerozobera, niekomu to proste neda Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 4:59 pm

Bergie6 napísal:
ja som povedal nech sa to uz nerozobera, niekomu to proste neda Rolling Eyes

ja som tu vec ako taku nerozoberal...len som reagoval na jarciho..nic viac
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 5:03 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
ja som povedal nech sa to uz nerozobera, niekomu to proste neda Rolling Eyes

ja som tu vec ako taku nerozoberal...len som reagoval na jarciho..nic viac

to ze si odpovedal na jarciho je len tvoj kryci manever ale dobre, nech sa uz napise hocico nejdem reagovat.. radsej si to po sebe precitaj
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 5:23 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
ja som povedal nech sa to uz nerozobera, niekomu to proste neda Rolling Eyes

ja som tu vec ako taku nerozoberal...len som reagoval na jarciho..nic viac

to ze si odpovedal na jarciho je len tvoj kryci manever ale dobre, nech sa uz napise hocico nejdem reagovat.. radsej si to po sebe precitaj

ach..aky kryci manever? bola tam jasna referencia namna tak som na to odpovedal...co je na tom?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 5:51 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
cuban napísal:
pouzil som slovne spojenie jeden blbsi ako druhy preto lebo z nejakych mne neznamych pricin nedokazete pochopit co vam tu do okola opakujem...ano stale tocim o tom istom ale mylis sa v tom ze mi tie fakty vyvracias...jedine co si vyvratil bol mozno vcerajsi obed...este raz a naposledy vam to tu vysvetlim

to co ty vidis na ihrisku je vysledok mnozstva okolnosti a faktorov ktore do seba zapadaju...kazdy je ovplyvnitelny strasne vela vecami a vo viacerych smeroch...pre cloveka ako ty je nemozne urcit priciny takehoto vysledku...netusis vobec nic o van bastenovich treningovych metodach alebo o priprave holandskej reprezentacie ako celku...absolutne nic!!! a aj tak tu potis tieto totalne hovadiny a robis sa tu na experta...pritom si uplne vedla...

no a stoffo ty a rijkaard...co viac povedat..dva roky hral s barcou super futbal a vyhraval veci..a potom zabudol trenovat? doteraz si tu nepovedal jednu jedinu vec ktoru mozes s istotou povazovat za jeho chybu a zle rozhodnutie a to si nanho nasral uz poriadnu kopu...samozrejme po bitke je kazdy general cize ty tu mozes tie chyby najst a dohadovat sa o tom ale kazdu kazducku vec by si pred tebou dokazal v pohode zdovodnit...kazducku...cize robil len to co povazoval za najspravnejsie...nic viac...

zamyslite sa prosim este raz nad tim co vam hovorim a ak to nedokazete naozaj pochopit nemame sa o com rozpravat..

mne sa zdá, že sa za najväčšieho experta fóra považuješ ty...

vies neviem ako to uz mam povedat..ide o to ze si chlapik pozre futbal a hned sa vyjadri ze je to chyba trenera a treningoveho procesu....a druhy mu len drukuje...a pritom ani jeden z nich o tom nevie ani barani ko*** s prepacenim

nehovorim ze ja viem...
ja si pozrem futbal,precitam spravy na nete,reakcie hracov a sledujem situaciu v klube celu sezonu rijkaard prekoucoval celu sezonu a tak sme aj dopadli z 80% boli nase vykony v prave skoncenej sezone jehou vinou a za tym si stojim a mam na to aj dostatocne argumenty.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 9:31 pm

ja verim tomu ze nemci vyprasia turkov, moj tip 3:0, su discpilinovany, takticky silny a neponechaju nic nahode aj napriek okliestenej zostave turkov, nemci ostali v sutazi ako jediny tim, ktoremu prajem, chcem aby Mad German po neuspesnej sezone slavil europsky titul, zatial chyta vyborne a bez vacsich chyb
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptySt jún 25, 2008 10:19 pm

Bergie6 napísal:
ja verim tomu ze nemci vyprasia turkov, moj tip 3:0, su discpilinovany, takticky silny a neponechaju nic nahode aj napriek okliestenej zostave turkov, nemci ostali v sutazi ako jediny tim, ktoremu prajem, chcem aby Mad German po neuspesnej sezone slavil europsky titul, zatial chyta vyborne a bez vacsich chyb

Ja som ineho nazoru..Smile Ze tie vsetky obraty a snahe turkov aby urobili dobry vysledok to prajem im..Krasne finale by bolo Rusko - Turecko..No uvidime..Zatial je to 1:1 po pol hodine hry...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 EmptyŠt jún 26, 2008 11:26 am

ech ci pana...škoda búrok sakra- som nevidel asi 25 minút z druhého polčasu kvôli chybám v prenose...prepínal som v zúfalstve aj na čechov a dokonca aj na maďarov a ništ ta škoda...no - som rád, že nemci postúpili, ale turci hrali skutočne pekne. nemci boli v tomto zápase akýsi statickí veľmi...ale som rád za podolského - tento aj minulý šampionát hrá naozaj veľmi pekne...

EDIT: cuba, bergie - kašlite na to...ja som len podpichol cubana trošku Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis Eura 2008
Návrat hore 
Strana 7 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Finale ME 2008 Vieden
» Finale CHL Moskva 21.5 2008

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: ME Švajčiarsko/Rakúsko 2008-
Prejdi na: