world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis Eura 2008

Goto down 
+4
avs.roy
cuban
Lacoste
Stoffo
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPi jún 20, 2008 4:58 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
noo neviem podla mna tam balack fauloval...ale dobre
ja ten nazifutbal moc nemusim...dufam ze to nevyhraju ani oni ani spanieli a ani spagetaci

to je jedno..hlavne ze su tie diving c**ts konecne prec

edit: som naozaj rad ze konecne vypadli...christiano a jeho klon nani...a vsetci im podobny...christiano opat predviedol ze okrem chvilkoveho zavahania v koncrentracii nemcov nepotrebujete na to aby ste ho zastavili nic viac ako priemerneho obrancu...jediny hrac co hral ako tak bol deco...no a ten bosingwa...do predu ide ako blesk ale vzadu je ubohy...

no a ronaldo pridal dalsi masterpiece: http://thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1316348.ece sice je to len sun ale zevraj to chodi aj na sky sports...nech je uz z anglicka ten chudak prec
nech je uz z anglicka ten chudak prec-Presne tak!!! Aspon sa ukaze ze Messi je stokrat lepsi a ukaze sa kto je "svetova"jednicka.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPi jún 20, 2008 5:11 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
noo neviem podla mna tam balack fauloval...ale dobre
ja ten nazifutbal moc nemusim...dufam ze to nevyhraju ani oni ani spanieli a ani spagetaci

to je jedno..hlavne ze su tie diving c**ts konecne prec

edit: som naozaj rad ze konecne vypadli...christiano a jeho klon nani...a vsetci im podobny...christiano opat predviedol ze okrem chvilkoveho zavahania v koncrentracii nemcov nepotrebujete na to aby ste ho zastavili nic viac ako priemerneho obrancu...jediny hrac co hral ako tak bol deco...no a ten bosingwa...do predu ide ako blesk ale vzadu je ubohy...

no a ronaldo pridal dalsi masterpiece: http://thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1316348.ece sice je to len sun ale zevraj to chodi aj na sky sports...nech je uz z anglicka ten chudak prec
nech je uz z anglicka ten chudak prec-Presne tak!!! Aspon sa ukaze ze Messi je stokrat lepsi a ukaze sa kto je "svetova"jednicka.

to je jedno kam zdrhne...ani ronaldo ani messi niesu svetova jednicka
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPi jún 20, 2008 6:29 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
noo neviem podla mna tam balack fauloval...ale dobre
ja ten nazifutbal moc nemusim...dufam ze to nevyhraju ani oni ani spanieli a ani spagetaci

to je jedno..hlavne ze su tie diving c**ts konecne prec

edit: som naozaj rad ze konecne vypadli...christiano a jeho klon nani...a vsetci im podobny...christiano opat predviedol ze okrem chvilkoveho zavahania v koncrentracii nemcov nepotrebujete na to aby ste ho zastavili nic viac ako priemerneho obrancu...jediny hrac co hral ako tak bol deco...no a ten bosingwa...do predu ide ako blesk ale vzadu je ubohy...

no a ronaldo pridal dalsi masterpiece: http://thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1316348.ece sice je to len sun ale zevraj to chodi aj na sky sports...nech je uz z anglicka ten chudak prec
nech je uz z anglicka ten chudak prec-Presne tak!!! Aspon sa ukaze ze Messi je stokrat lepsi a ukaze sa kto je "svetova"jednicka.

to je jedno kam zdrhne...ani ronaldo ani messi niesu svetova jednicka
aj viem kaka jasne len problem je v tom ze kaka je v najlepsich rokoch a zatial hral na svetovej urovni jednu sezonu navyse nikto okrem teba si to nemysli a objektibne ronaldo a messi su na vrchole a kaka uz straca vela.
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPi jún 20, 2008 7:10 pm

Dneska musia Hrvati ukázať že nakopali už aj našich Very Happy . Predavač kávy si (dúfam) ani poriadne nevystrelí a jeden finalista je už istý Very Happy . Nemcov na tomto EURE už raz dali Chorváti dole...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPi jún 20, 2008 8:36 pm

Anik51 napísal:
Dneska musia Hrvati ukázať že nakopali už aj našich Very Happy . Predavač kávy si (dúfam) ani poriadne nevystrelí a jeden finalista je už istý Very Happy . Nemcov na tomto EURE už raz dali Chorváti dole...

To ze ich raz dali dole este nic neznamena Anik! Tipujem to dneska na poriadny match, takze uvidime..Uprimne, po tom co Turci otocili zapas s Cechmi si uz nemozme byt nicim isty..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPi jún 20, 2008 9:06 pm

Lacoste napísal:
Anik51 napísal:
Dneska musia Hrvati ukázať že nakopali už aj našich Very Happy . Predavač kávy si (dúfam) ani poriadne nevystrelí a jeden finalista je už istý Very Happy . Nemcov na tomto EURE už raz dali Chorváti dole...

To ze ich raz dali dole este nic neznamena Anik! Tipujem to dneska na poriadny match, takze uvidime..Uprimne, po tom co Turci otocili zapas s Cechmi si uz nemozme byt nicim isty..
suhlas!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptySo jún 21, 2008 12:36 am

Chorvatsko - Turecko 1:2 pp.

Moj tip, ze uvidime poriadny match sa nenaplnil..Ale zato zapas nebol z kategorie najhorsich..Fantasticky zaver a Turci mozu byt jasnym prikladom pre ostatne muzstva v tom, ze zapas sa hra az kym rozhodca nezapiska!! A ako som povedal a dal mi to aj Stoffo za pravdu, nemozme si byt uz nicim isty!! Cesi si boli tiez isty ze postupia a o Chorvatoch ani nehovorim...Turci ukazali srdce a tak to ma byt!! Vyhral stastnejsi..Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptySo jún 21, 2008 9:21 am

Lacoste napísal:
Chorvatsko - Turecko 1:2 pp.

Moj tip, ze uvidime poriadny match sa nenaplnil..Ale zato zapas nebol z kategorie najhorsich..Fantasticky zaver a Turci mozu byt jasnym prikladom pre ostatne muzstva v tom, ze zapas sa hra az kym rozhodca nezapiska!! A ako som povedal a dal mi to aj Stoffo za pravdu, nemozme si byt uz nicim isty!! Cesi si boli tiez isty ze postupia a o Chorvatoch ani nehovorim...Turci ukazali srdce a tak to ma byt!! Vyhral stastnejsi..Wink
to co predvadzaju turci v tych obratoch je neuveritelne za toto im prajem postup az do finale a k tomu ze si nicim nemozeme byt isty len dodam ms 2002 kto cakal zapas o 3.miesto korea-turecko??kto cakal ze argentina a francuzsko vypadnu v skupinach??toto euro moze byt podobne napr.dnes pozor na rusov.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptySo jún 21, 2008 10:47 am

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Chorvatsko - Turecko 1:2 pp.

Moj tip, ze uvidime poriadny match sa nenaplnil..Ale zato zapas nebol z kategorie najhorsich..Fantasticky zaver a Turci mozu byt jasnym prikladom pre ostatne muzstva v tom, ze zapas sa hra az kym rozhodca nezapiska!! A ako som povedal a dal mi to aj Stoffo za pravdu, nemozme si byt uz nicim isty!! Cesi si boli tiez isty ze postupia a o Chorvatoch ani nehovorim...Turci ukazali srdce a tak to ma byt!! Vyhral stastnejsi..Wink
to co predvadzaju turci v tych obratoch je neuveritelne za toto im prajem postup az do finale a k tomu ze si nicim nemozeme byt isty len dodam ms 2002 kto cakal zapas o 3.miesto korea-turecko??kto cakal ze argentina a francuzsko vypadnu v skupinach??toto euro moze byt podobne napr.dnes pozor na rusov.

Presne tak..Ale myslim si ze dneska to Holandania uhraju ak nie ich rozstrielaju..Ale Hiddink je velky strateg tak uvidime..Mozno nieco proti svojim krajanom vymysli..

A inak Uprimnu sustrast Khalidovi Boulahrouzovi, ktoremu vo stvrtok umrela este nenarodena dcera..Tesi ma fakt ze je ochotny nastupit po takej tragedii..Ukazal ze je to Velky futbalista..
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptySo jún 21, 2008 1:46 pm

Debiiiiiiiiiiiiil Rossetti!!! Najsprostejší rozhodca na Zemi. Dopískal...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptySo jún 21, 2008 4:15 pm

v com je debil?? v tom ze chorvati nevedia kopat 11?? alebo v com?
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 12:24 am

neviem ako vy ale ja som pred chvilou videl najtrapnejsi vykon obrany vsetkych cias, Hiddink pripravil najgenialnejsiu taktiku aka sa dala a muzstvo ju aj prenieslo na ihrisko, holadania boli porazeny totalnym futbalom.. aktivita, pohyb, presnost, myslienka, branenie, dobiehanie do subojov,.. v tom a v mnohych inych veciach rusi prevysili holandanov, ti mohli aspon schopne zahrat obranu, nuz ked su v pokutovom uzemi 4 obrancovia a 3 utociaci hraci a ani jeden z nich nie je poriadne pokryty je to na smiech, zvlast ked sa to dialo kazdu chvilu, van basten si za svoj laxny pristup a chabu pripravu viac ani nezasluzil, moze byt rad ze skoncil este stastne vzhladom k vyvoju zapasu
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 12:26 am

Holandsko - Rusko 1:3 pp.

Achjaaj..Sad Dneska som jasne fandil Holandanom a vedel som ze s Rusmi to nebudu mat lahke, ba priam som v kutiku duse citil ze tento zapas mozu vyhrat Rusi a nakoniec sa aj tak stalo..Pred zapasom som si myslel ze budu po tych perfektnych vykonoch v skupine Holandania a smrti Boulahrouzovej dcery namotivovany ale ukazalo sa ze asi nie...Rusi jasne dominovali celemu zapasu nehovoriac o predlzeni..Holandsko jasne podcenilo vinikajucich Rusov a tak to aj vyzeralo..Ukazalo sa ze Hiddink je Pan Trener...V predlzeni Holandsko uz nemalo sily, naopak, Rusko ich malo az moc..Vcera vyhral stastnejsi dneska vyhral lepsi..Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 10:14 am

Lacoste napísal:
Holandsko - Rusko 1:3 pp.

Achjaaj..Sad Dneska som jasne fandil Holandanom a vedel som ze s Rusmi to nebudu mat lahke, ba priam som v kutiku duse citil ze tento zapas mozu vyhrat Rusi a nakoniec sa aj tak stalo..Pred zapasom som si myslel ze budu po tych perfektnych vykonoch v skupine Holandania a smrti Boulahrouzovej dcery namotivovany ale ukazalo sa ze asi nie...Rusi jasne dominovali celemu zapasu nehovoriac o predlzeni..Holandsko jasne podcenilo vinikajucich Rusov a tak to aj vyzeralo..Ukazalo sa ze Hiddink je Pan Trener...V predlzeni Holandsko uz nemalo sily, naopak, Rusko ich malo az moc..Vcera vyhral stastnejsi dneska vyhral lepsi..Wink
Hiddink nie je pan trener ale futbalovy BOH!Toto iste hral s koreo-total futbal nadhera,uzasne,fantasticke.Rusi uz vo futbale budu hrat tak ako v hokeji Very Happy a verim ze si zahraju proti spanielom ti moji dnes musia vyhrat-espana sempre!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 12:14 pm

Vsimol si niekto z vas, co sposobil navrat jedneho chalana s vykonmi celeho muzstva?? Na ten futbal sa je jednoducho radost pozerat! Andrej Arshavin je taky talent, aky som uz davno nevidel! Jeho herny styl, pohyb, nizke tazisko tela, futbalove myslenie, citanie hry, skvele prihravky a to, ze je myslienkami vzdy o niekolko sekund v predstihu pred superom, mi silne pripomina hru a talent Georga Besta. Neskutocny hrac! Mal velky podiel na tom, ze Zenit si v auguste zahra europsky Super Pohar a ze Ruska reprezentacia hra momentalne taky futbal, akeho sme svedkami. Skoda ze Wenger predstihol Alexa v zaujme o neho. Dufam vsak, ze Alex peniazmi setrit nebude a ze tento chalan skonci v mojom oblubenom klube. To by bol genialny nakup!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 12:44 pm

avs.roy napísal:
Vsimol si niekto z vas, co sposobil navrat jedneho chalana s vykonmi celeho muzstva?? Na ten futbal sa je jednoducho radost pozerat! Andrej Arshavin je taky talent, aky som uz davno nevidel! Jeho herny styl, pohyb, nizke tazisko tela, futbalove myslenie, citanie hry, skvele prihravky a to, ze je myslienkami vzdy o niekolko sekund v predstihu pred superom, mi silne pripomina hru a talent Georga Besta. Neskutocny hrac! Mal velky podiel na tom, ze Zenit si v auguste zahra europsky Super Pohar a ze Ruska reprezentacia hra momentalne taky futbal, akeho sme svedkami. Skoda ze Wenger predstihol Alexa v zaujme o neho. Dufam vsak, ze Alex peniazmi setrit nebude a ze tento chalan skonci v mojom oblubenom klube. To by bol genialny nakup!

jj arsene ho uz ma v hladaciku velmi dlho...chlapec uz ma sice 27 rokov cize to asi nebude wengerov typicky nakup (possibly) ale je velmi skuseny z europskeho futbalu aj z repre a je proste genialny...skvela kondicia, vysoky work rate a vsetky ostatne atributy ktore tu avs.roy spomenul...

este tu niekto spomenul ze vcera vyhrali stastnejsi...co je blbost, blbost je ze ich aj holandania podcenili...rusi ich jednoznacne prehrali...to je vsetko
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 1:03 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Vsimol si niekto z vas, co sposobil navrat jedneho chalana s vykonmi celeho muzstva?? Na ten futbal sa je jednoducho radost pozerat! Andrej Arshavin je taky talent, aky som uz davno nevidel! Jeho herny styl, pohyb, nizke tazisko tela, futbalove myslenie, citanie hry, skvele prihravky a to, ze je myslienkami vzdy o niekolko sekund v predstihu pred superom, mi silne pripomina hru a talent Georga Besta. Neskutocny hrac! Mal velky podiel na tom, ze Zenit si v auguste zahra europsky Super Pohar a ze Ruska reprezentacia hra momentalne taky futbal, akeho sme svedkami. Skoda ze Wenger predstihol Alexa v zaujme o neho. Dufam vsak, ze Alex peniazmi setrit nebude a ze tento chalan skonci v mojom oblubenom klube. To by bol genialny nakup!

jj arsene ho uz ma v hladaciku velmi dlho...chlapec uz ma sice 27 rokov cize to asi nebude wengerov typicky nakup (possibly) ale je velmi skuseny z europskeho futbalu aj z repre a je proste genialny...skvela kondicia, vysoky work rate a vsetky ostatne atributy ktore tu avs.roy spomenul...

este tu niekto spomenul ze vcera vyhrali stastnejsi...co je blbost, blbost je ze ich aj holandania podcenili...rusi ich jednoznacne prehrali...to je vsetko

ja som z toho chalana "vedla" uz vyse roka, sledoval som par zapasov Zenitu v lige, Uefa... neskutocny hrac, tam nie je co dodat... Normalne sa tesim na dalsi zapas Rusov, len aby som ho znova videl hrat! Very Happy

Inak Cuban s tym "vcera"... Lacoste to pisal v sobotu vecer, takze tymi stastnejsimi myslel Turkov, o Rusoch pisal "dnes vyhral lepsi"...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 2:29 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Vsimol si niekto z vas, co sposobil navrat jedneho chalana s vykonmi celeho muzstva?? Na ten futbal sa je jednoducho radost pozerat! Andrej Arshavin je taky talent, aky som uz davno nevidel! Jeho herny styl, pohyb, nizke tazisko tela, futbalove myslenie, citanie hry, skvele prihravky a to, ze je myslienkami vzdy o niekolko sekund v predstihu pred superom, mi silne pripomina hru a talent Georga Besta. Neskutocny hrac! Mal velky podiel na tom, ze Zenit si v auguste zahra europsky Super Pohar a ze Ruska reprezentacia hra momentalne taky futbal, akeho sme svedkami. Skoda ze Wenger predstihol Alexa v zaujme o neho. Dufam vsak, ze Alex peniazmi setrit nebude a ze tento chalan skonci v mojom oblubenom klube. To by bol genialny nakup!

jj arsene ho uz ma v hladaciku velmi dlho...chlapec uz ma sice 27 rokov cize to asi nebude wengerov typicky nakup (possibly) ale je velmi skuseny z europskeho futbalu aj z repre a je proste genialny...skvela kondicia, vysoky work rate a vsetky ostatne atributy ktore tu avs.roy spomenul...

este tu niekto spomenul ze vcera vyhrali stastnejsi...co je blbost, blbost je ze ich aj holandania podcenili...rusi ich jednoznacne prehrali...to je vsetko

ja som z toho chalana "vedla" uz vyse roka, sledoval som par zapasov Zenitu v lige, Uefa... neskutocny hrac, tam nie je co dodat... Normalne sa tesim na dalsi zapas Rusov, len aby som ho znova videl hrat! Very Happy

Inak Cuban s tym "vcera"... Lacoste to pisal v sobotu vecer, takze tymi stastnejsimi myslel Turkov, o Rusoch pisal "dnes vyhral lepsi"...

aha my bad...ja som myslel ze tam bolo dnes vyhra lepsi a nie dnes vyhral lepsi...to ma zmiatlo..ok
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 5:11 pm

Tarzan napísal:
v com je debil?? v tom ze chorvati nevedia kopat 11?? alebo v com?
V tom že nedovolil Chorvátom striedať a dostali vďaka N-E-M-U gól!!!! Somár jeden sprostý si myslí že s tým že bude pískať v prospech toho týmu ktorý uzná za vhodný že s tým niečo dokáže...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 10:22 pm

nesuhlasim s tvrdenim, ze "holandania nepodcenili rusov, to rusi ich prehrali" pretoze van basten ma k dispozicii kvalitnejsie muzstvo, lenze absolutne sa nepoucil z toho ako sa jeho muzstvo prizeralo francuzskemu natlaku ked super zvysil tempo, vobec si neuvedomil ze vyhral nad talianmi a francuzmi, ktori boli z formy, vobec nemenil herny styl, nemal plan B, hrozna priprava na zapas...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyNe jún 22, 2008 10:46 pm

Bergie6 napísal:
nesuhlasim s tvrdenim, ze "holandania nepodcenili rusov, to rusi ich prehrali" pretoze van basten ma k dispozicii kvalitnejsie muzstvo, lenze absolutne sa nepoucil z toho ako sa jeho muzstvo prizeralo francuzskemu natlaku ked super zvysil tempo, vobec si neuvedomil ze vyhral nad talianmi a francuzmi, ktori boli z formy, vobec nemenil herny styl, nemal plan B, hrozna priprava na zapas...

aj ked ma kvalitnejsie muzstvo to neznamena ze rusi nemohli hrat jasne lepsie...mohli sa na to pripravovat ako chceli...rusi boli jednoznacne lepsi...preco by mal menit styl hry ked mali po troch zapasoch skore 9-1??? priprava bola v poriadku aj ich taktika tak ako bola postavena aj v predchadzajucich zapasoch...rusi ich vsak eliminilovali a hrali si svoje...to je vsetko
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPo jún 23, 2008 12:27 am

Spanielsko - Taliansko 1:0 pp.

Nuda, nuda, nuda..Zapas sa vobec nedal pozerat..Malo sanci ziadna pekna, pohladna hra a vinikajuca betonova taktika Talianov..Vypadalo to ako keby Taliani od zaciatku zapasu to chceli na penalty uhrat...Obavany kanonier Bayernu, bieda..Nikto si nezasluzil postupit...Pre toto ma radsej taha zapas Rusko - Turecko ako Taliansko - Francuzsko, Taliansko - Holandsko, Spanielsko - Nemecko a podobne..
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPo jún 23, 2008 8:13 am

no veru...včera to bolo dosť chabé...hádam v semifinále uvidíme lepší futbal.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: ESPANA SEMPRE!!!   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPo jún 23, 2008 2:44 pm

Sme v semifinale!!!Konecne sme prekonali tu kliatbu 22.juna v stvrfinale a sme tam!!!

Zapas-bieda hodne mi to pripominalo zapas semifinale lm-barca-manchester hrozny beton united a neschopnost barcy sa presadit aj ked narozdiel od manchestru barca chcela hrat futbal vcera v ulohe barcy spanieli,v ulohe manchestru taliani-myslim si ze sa radovalo lepsie musztvo a semifinale spanielsko-rusko to bude futbal spanielom nevyhovuje ak niekto proti nim betonuje ak rusi budu hrat otvorenu partiu bude to dobre.Iker-man of the match-skvely zakrok nohou v 2.polcase a skvely na penaltach casillas je najlepsi brankar sveta,kde sa tam hrabe buffon a hlavne cech.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 EmptyPo jún 23, 2008 2:53 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
nesuhlasim s tvrdenim, ze "holandania nepodcenili rusov, to rusi ich prehrali" pretoze van basten ma k dispozicii kvalitnejsie muzstvo, lenze absolutne sa nepoucil z toho ako sa jeho muzstvo prizeralo francuzskemu natlaku ked super zvysil tempo, vobec si neuvedomil ze vyhral nad talianmi a francuzmi, ktori boli z formy, vobec nemenil herny styl, nemal plan B, hrozna priprava na zapas...

aj ked ma kvalitnejsie muzstvo to neznamena ze rusi nemohli hrat jasne lepsie...mohli sa na to pripravovat ako chceli...rusi boli jednoznacne lepsi...preco by mal menit styl hry ked mali po troch zapasoch skore 9-1??? priprava bola v poriadku aj ich taktika tak ako bola postavena aj v predchadzajucich zapasoch...rusi ich vsak eliminilovali a hrali si svoje...to je vsetko

s tym ze super chce prekvapit proste musi kazdy trener ratat a van basten to nespravil a podcenil, nezvladli situacie ktore im nesli ani predtym, hiddink a je taktik, ktory vie najst slabe miesto supera lenze van basten ho nedokazal zacelit, ked ma niekto kvalitnejsi tim, znamena to ze ma vacsi potencial a van basten ho nebol schopny vyuzit narozdiel od hiddinka, ktory vyuzil potencial svojho timu naplno
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis Eura 2008
Návrat hore 
Strana 5 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Finale ME 2008 Vieden
» Finale CHL Moskva 21.5 2008

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: ME Švajčiarsko/Rakúsko 2008-
Prejdi na: