world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Chelsea FC

Goto down 
+11
Bergie6
true blue
thierryhenry14
avs.roy
Blues
Lacoste
Tarzan
samo
cuban
jarci
Canary
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptySt január 16, 2008 6:29 pm

Tarzan napísal:
musim zabrdat Very Happy...je to topic o Chelsea takze ked chcu titul tak sa musia prejavit hraci co hravaju menej ako Malouda Pizzaro Wright-Philips Makelele

samozrejme...len zabrdaj...musime sa o niecom rozpravat...vyzera to tak ze makelele stratil miesto v zaklade pri essienovi a mikelovi..i ked teraz ked su prec asi dostane viac zapasov...proti tottenhamu zahral taky priemerny vykon, malouda bol zraneny...uz sa vracia, proti tottenhamu bola nebezpecnejsia prava strana s colom ako lava...ale moc som ho odohrat za chelsea nevidel...pizzaro je zatial velke sklamanie, ja by som vsak nad nim nelamal palicu...moze to byt v aklimatizacii na EPL, taky wenger dal eduardovi pol roka a este stale ho pravidelne nestava...a pizzaro je teraz prakticky nosny utocnik kvoli zraneniam a ANC...+teraz anelka...otazka ale je ci si udrzi miesto v zaklade podla mna asi nie...ktovie ako to bude riesit...no a wright-phillips...hra za chelsea svoju najlepsiu sezonu,a nastupuje takmer pravidelne...mna dost prekvapil tuto sezonu.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 11:26 pm

B'ham 0-1 Chelsea

Takze, tento zapas som pozeral cely. Vykony timov ma nejako neocarili. Prvych 10 minut sa hrala vyrovnana partia, potom chelsea jasne dominovala az do cca 35. minuty od ktorej mal sance aj b'ham. V druhom polcase opat dominovala chelsea, ale kde tu sa dostali do sance aj modri z b'hamu a to kvoli viacerim fatalnym chybam v obrane Chelsea. Gol padol ak si dobre pamatam v 76. minute alebo tak nejak po rohu skoroval hlavou Pizzaro (ktory este v prvom polcase nastupil za zraneneho Wrighta-Philipsa). Po gole bol uz futbal vcelku nudny, chelsea dohravala a b'ham nemal sil na upravu vysledku. Z domacich hracov sa mi najviac pacili vykony Kapa a Camerona. Za Chelsea hrali vcelku dobre Belleti, J.Cole a snazil sa aj Anelka. Zatratil by som vykon Balacka, ktory sa hlavne v druhom polcase takmer ani nedostal k lopte...

Takze konecny stav 0:1.

Este kuriozitka, Cech po nevydarenej malej domov pri odkope lopty trafil Camerona z b'hamu do hlavy a ten nastrelil zrd lol!
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 2:06 am

kapo a cameron to su jedine svetle body u dusevne postihnutej casti tohto mesta...obaja maju na viac a po sezone im prajem odist z toho hnoja Very Happy a cech noo od toho zranenia robi jednu blbost za druhou...a keby b´ham dal ten gol tak by chelsea s tym trapnym vykonom nevyhrala
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyPo január 28, 2008 11:32 pm

[/b] Maradona sa stretol s hracmi Chelsea


Naše tréninkové středisko v Cobhamu dnes bylo vzhůru nohama. Navštívit jej totiž byla jedna z legend světového fotbalu, argentinec Diego Maradona. Vyjma setkání s hráči také prohodil pár slov s naším koučem Grantem.

Nečekaná návštěva se zúčastnila tréninku Blues, kde živě debatovala s hráči a všem kolemjdoucím ochotně rozdávala podpisy. 47-letý bývalý hráč se vyjma již zmíněné debaty s Grantem vesele objímal s fotbalisty Ševčenkem, respektive Ballackem a navíc řekl pár slov na adresu svého krajana, mladíčka Di Santa, který se k týmu připojil teprve před několika dny.

Maradona, který se s Grantem zná již delší dobu, svou návštěvu oznámil pouze izraelskému kouči. Všichni hráči byli tedy velice zaskočeni. Zřejmě nejvíce potěšen byl hráč nosící na dresu číslo 10, tedy Joe Cole. Velkou radost udělal také dvojici Ballack - Ševčenko, která se právě dnes poprvé zapojila do tréninku.

„Pro každého fotbalistu na světě je Maradona hrdinou, je to neuvěřitelný hráč,“ usmíval se Ševa. „On je zkrátka legenda. Měl velice těžký život, ale jak se zdá, vše zvládl a nyní vypadá velice dobře. Hodně zhubnul a jsem si jistý, že mu to pomohlo a cítí se teď lépe. Stejně jako já rád hraje golf, ale já si s ním teď nemůžu zahrát, teprve se vracím k tréninku.“

Branislav Ivanovič, jedna ze zimních posil, se tréninku také zúčastnil. Pečlivě pracuje na své fyzické kondici.

Jediný, kdo z návštěvy zřejmě nebyl příliš nadšený, byl brankář Petr Čech. Jakmile se na něj totiž Maradona podíval, Petr se přestal soustředit a prohrál míčovou hru, kterou hrál se stopery našeho týmu. Za trest se musel poroučet do šatny a to pouze ve spodním prádle a rukavicích. Zbytek týmu se u toho jistě pobavil : - )
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyNe február 17, 2008 3:01 pm

No ten Lampard je velmi "precenovany" hrac..Very Happy Vcera strelil 100 gol v Chelsea a pridal dalsi..101 golov v Chelsea je velmi dobry vysledok za to posobenie v tomto klube..Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyNe február 17, 2008 5:24 pm

lampard napísal:
No ten Lampard je velmi "precenovany" hrac..Very Happy Vcera strelil 100 gol v Chelsea a pridal dalsi..101 golov v Chelsea je velmi dobry vysledok za to posobenie v tomto klube..Smile

no ten jeho druhy gol bol presne lumpardovsky...najskor mu odskocila lopta tak ze ju ledva spracoval, potom z cistej pozicie trafil brankara, a nakoniec to doklepol do prazdnej brany ked sa mu to odrazilo naspat...je to proste hrdina

vacsina jeho golov su 3x tecovane dorazky do pradznej brany...alebo penalty
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyNe február 17, 2008 7:34 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
No ten Lampard je velmi "precenovany" hrac..Very Happy Vcera strelil 100 gol v Chelsea a pridal dalsi..101 golov v Chelsea je velmi dobry vysledok za to posobenie v tomto klube..Smile

no ten jeho druhy gol bol presne lumpardovsky...najskor mu odskocila lopta tak ze ju ledva spracoval, potom z cistej pozicie trafil brankara, a nakoniec to doklepol do prazdnej brany ked sa mu to odrazilo naspat...je to proste hrdina

vacsina jeho golov su 3x tecovane dorazky do pradznej brany...alebo penalty

No jasne...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyPo február 18, 2008 12:27 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
No ten Lampard je velmi "precenovany" hrac..Very Happy Vcera strelil 100 gol v Chelsea a pridal dalsi..101 golov v Chelsea je velmi dobry vysledok za to posobenie v tomto klube..Smile

no ten jeho druhy gol bol presne lumpardovsky...najskor mu odskocila lopta tak ze ju ledva spracoval, potom z cistej pozicie trafil brankara, a nakoniec to doklepol do prazdnej brany ked sa mu to odrazilo naspat...je to proste hrdina

vacsina jeho golov su 3x tecovane dorazky do pradznej brany...alebo penalty

No jasne...

ved ty by si to mal vediet najlepsie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyPo február 18, 2008 4:19 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
No ten Lampard je velmi "precenovany" hrac..Very Happy Vcera strelil 100 gol v Chelsea a pridal dalsi..101 golov v Chelsea je velmi dobry vysledok za to posobenie v tomto klube..Smile

no ten jeho druhy gol bol presne lumpardovsky...najskor mu odskocila lopta tak ze ju ledva spracoval, potom z cistej pozicie trafil brankara, a nakoniec to doklepol do prazdnej brany ked sa mu to odrazilo naspat...je to proste hrdina

vacsina jeho golov su 3x tecovane dorazky do pradznej brany...alebo penalty

No jasne...

ved ty by si to mal vediet najlepsie

Najlepsie viem ze tuto na stranke to raz spomenul ze Lampard je precenovany asv.roy a odtedy to hovorite ostatny..skus si pozret videa na youtube alebo hocikde a zadaj si tam ze Lampard a najde ti to kopu videi s jeho golmi a mozno z 10 budu 1-2 odrazene strely do brany..Popripade penalta
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt február 19, 2008 12:42 am

lampard je nic...ovela lepsi je Gareth Barry ci uz v repre alebo aj v klube...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt február 19, 2008 1:06 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
No ten Lampard je velmi "precenovany" hrac..Very Happy Vcera strelil 100 gol v Chelsea a pridal dalsi..101 golov v Chelsea je velmi dobry vysledok za to posobenie v tomto klube..Smile

no ten jeho druhy gol bol presne lumpardovsky...najskor mu odskocila lopta tak ze ju ledva spracoval, potom z cistej pozicie trafil brankara, a nakoniec to doklepol do prazdnej brany ked sa mu to odrazilo naspat...je to proste hrdina

vacsina jeho golov su 3x tecovane dorazky do pradznej brany...alebo penalty

No jasne...

ved ty by si to mal vediet najlepsie

Najlepsie viem ze tuto na stranke to raz spomenul ze Lampard je precenovany asv.roy a odtedy to hovorite ostatny..skus si pozret videa na youtube alebo hocikde a zadaj si tam ze Lampard a najde ti to kopu videi s jeho golmi a mozno z 10 budu 1-2 odrazene strely do brany..Popripade penalta

ano na youtube su super videa - vsetkych hracov ... lol!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyPi február 22, 2008 6:32 pm

neni su tam super videa kazdeho hraca...napr melberg tam ma gol, ktory dal z autoveho vhadzovania Razz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyPi február 22, 2008 6:42 pm

Tarzan napísal:
neni su tam super videa kazdeho hraca...napr melberg tam ma gol, ktory dal z autoveho vhadzovania Razz

to bude asi preto ze to bol vrchol melbergovej kariery Very Happy ...ale nie to len rypem trocha...nedalo mi to
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyPi február 22, 2008 6:55 pm

noo vrchol jeho kariery bolo to ze prisiel do AV...inak vacsinou sa pise pod ten gol meno peter enkelman - ten brankar
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyPo marec 03, 2008 4:42 pm

Takto vypadá poradie 10 TOP klubov, ktoré teraz novo zverejnila Medzinárodná federacia fotbalových historikov a statistikov (IFFHS). Na druhé miesto sa prebojovali fotbalisti AC Milán, ktorých len o pár desatin predskočila prvá v poradí londýnska Chelsea.

Celkové poradie:

1. Chelsea - 279 bodov
2. AC Milán - 278
3. FC Sevilla - 276
4. Manchester United - 274
5. Boca Juniors - 252
6. AS Rím - 240
7. FC Barcelona - 236
8. Inter Milán - 229
9. FC Liverpool - 225
10. Arsenal - 223

Nechapem ako tam moze byt Chelsea ale je to good..V kazdom pripade na taketo statistiky neverim..Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 04, 2008 4:04 pm

ani ja nechapem ako tam nemoze byt aston villa Razz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 04, 2008 4:30 pm

Tarzan napísal:
ani ja nechapem ako tam nemoze byt aston villa Razz

a to som si myslel ze si celkom rozumny chalan....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 04, 2008 8:57 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
ani ja nechapem ako tam nemoze byt aston villa Razz

a to som si myslel ze si celkom rozumny chalan....

aha cize pre menej chapavych myslel som to IRONICKY a ironicky to neni odvodene od slova IRON chapeme sa?? lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 04, 2008 9:02 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
ani ja nechapem ako tam nemoze byt aston villa Razz

a to som si myslel ze si celkom rozumny chalan....

aha cize pre menej chapavych myslel som to IRONICKY a ironicky to neni odvodene od slova IRON chapeme sa?? lol!

samozrejme ze mi ta ironia dosla...len som si rypol...ale musim uznat ze si ma dal pekne Wink
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: chelsea fc   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 18, 2008 1:05 am

hlasi sa na forum dalsi fans fc chelsea.na zaciatok budeme majstri-its in the blood.a tesim sa na nedelu na stamford bridge.ak ide niekto na zapas moze sa ozvat.ja letim z irska.TRUE BLUE 4EVER.dufam,ze zvladnu stredu a uz nic nam nebrani utocit na titul
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 18, 2008 1:09 am

true blue napísal:
hlasi sa na forum dalsi fans fc chelsea.na zaciatok budeme majstri-its in the blood.a tesim sa na nedelu na stamford bridge.ak ide niekto na zapas moze sa ozvat.ja letim z irska.TRUE BLUE 4EVER.dufam,ze zvladnu stredu a uz nic nam nebrani utocit na titul

Najprv by si sa mohol ako kazdy iny predstavit..Smile inak ta tu vitam a konecne niekto modry...som tu drzal chelsea nad vodou zatial len ja..Very Happy jeden odisiel bohvie kam
Návrat hore Goto down
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: chelsea fc   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 18, 2008 1:14 am

ok volam sa Vlado.Momentalne som v Irsku a fandim Chelsea FC.Som member chelsea fc Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 18, 2008 1:26 am

true blue napísal:
ok volam sa Vlado.Momentalne som v Irsku a fandim Chelsea FC.Som member chelsea fc Very Happy

Limerick je pekne mesto. Vyskusam ta: klubove farby Limerick FC su? hm?
Návrat hore Goto down
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 18, 2008 11:27 am

biela-zelena
Návrat hore Goto down
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 EmptyUt marec 18, 2008 11:39 am

este by som chcel vediet.preco je tu tak malo ludi?frank je kral.

Flying high, up in the sky,
We'll keep the blue flag flying high
From Stamford Bridge to Wemb(er)ley
We'll keep the blue flag flying high
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chelsea FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chelsea FC
Návrat hore 
Strana 3 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Arsenal Football Club
» Liverpool FC - Chelsea FC
» CHELSEA, Abramovich offers 16 millions for Hamsik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: