world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Chelsea FC

Goto down 
+11
Bergie6
true blue
thierryhenry14
avs.roy
Blues
Lacoste
Tarzan
samo
cuban
jarci
Canary
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi marec 28, 2008 9:03 pm

bruce napísal:
fakt nevím o co vám modrákům jde?


Čukotka s tím prostě musí žít.....když se to s rusákem nějak posere, tak jdete okamžitě do kopru - to je objektivní fakt......

I když máte rozběhlý nějaký ten "byznys", tak ho máte rozběhlý tak, že děláte ztrátu už "jen" 70 Mega ročně......což je jen takový Monkey Busisness....

Především pak nebudete mít na ty nehorázné platy hráčům......nemáte velkou fan base, která by to utáhla......hlavně - žijete jen na dluh (na dluh jste vlastně žili i před Rusákem - proto si vás jako právě krachující firmu levně koupil)........hráče budete muset pustit za 1/10 jejich obchodní ceny, protože nebudete schopni plnit smluvní podmínky, které s nima máte uzavřené......přesně jako Leeds....nebo teď třeba Gretna...

S tím se prostě musíte smířit a naučit se s tím žít..........a ne všude vykřikovat jak jsou všichni ostatní trapní, když vám to předhazují........trapní jsou ti, kteří tento fakt nechtějí vidět....

Rozpravas ako keby si nebol fanda sliepok ale GM Chelsea..Very Happy Nepovies mi nieco viac?? co robil dneska Roman??Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt apríl 24, 2008 11:43 pm

Dneska vo veku 58 rokov zomrela Lampardova mama - Pat...CEST JEJ PAMIATKE A UPRIMNU SUSTRAST FRANK!

Pat bola celkovo v Anglicku znama pretoze malokedy vynechala Frankov zapas ci uz sa to hralo v Anglicku alebo v inej zemi..Zomrela na silny zapal pluc..Chudak Frank..V zapase s Liverpoolom to bolo na nom vidiet ze ho nieco trapi..Sad A zrovna sa to stalo pred zapasom a asi najdolezitejsiom zatial v tejto sezone s MU..Chjaaj to bude zle..Sad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi apríl 25, 2008 10:42 am

lampard napísal:
Dneska vo veku 58 rokov zomrela Lampardova mama - Pat...CEST JEJ PAMIATKE A UPRIMNU SUSTRAST FRANK!

Pat bola celkovo v Anglicku znama pretoze malokedy vynechala Frankov zapas ci uz sa to hralo v Anglicku alebo v inej zemi..Zomrela na silny zapal pluc..Chudak Frank..V zapase s Liverpoolom to bolo na nom vidiet ze ho nieco trapi..Sad A zrovna sa to stalo pred zapasom a asi najdolezitejsiom zatial v tejto sezone s MU..Chjaaj to bude zle..Sad

tak teda R.I.P nieco podobne sa stalo aj Sagnovi...tomu ale v priebehu sezony zomrel brat...vynechal jeden zapas lebo siel domov na pohreb a potom uz hral...snad sa z toho tak dobre dostane aj lampard
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi apríl 25, 2008 2:25 pm

dostane sa z toho, kazdeho z nas to raz stretne a nic ine nam ani nezostava, len sa s tym zmierit. nik tu nie je vecne...

len tak pre zaujimavost, Frankova matka pochadzala z dvojiciek a jej dvojicka je manzelkou Harryho Redknappa, takze tito dvaja su vlastne rodina, dost dobra haluz... Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 22, 2008 9:19 am

Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 22, 2008 10:58 am

Tarzan napísal:
povinne citanie pre vsetkych KFC a MAN C

http://www.premierleague.cz/web/cz/aktuality/?aktualitaId=2651

no a hadajte v akom klube dostavaju takito mladi hraci sance?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 22, 2008 12:54 pm

tam na konci mas spravnu odpoved Wink Very Happy jednoznacne ASTON VILLA a west ham...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 22, 2008 2:49 pm

Tarzan napísal:
tam na konci mas spravnu odpoved Wink Very Happy jednoznacne ASTON VILLA a west ham...

vsetci ale vieme ze som myslel ARSENAL kde je to este ocividnejsie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 22, 2008 4:48 pm

ze som si to nevsimol Razz jaaj noo flamini jasny priklad Very Happy (nic si z toho nerob aj ja by som odisiel z arsenalu Wink )
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 22, 2008 4:53 pm

Tarzan napísal:
ze som si to nevsimol Razz jaaj noo flamini jasny priklad Very Happy (nic si z toho nerob aj ja by som odisiel z arsenalu Wink )

co s tym ma spolocne flamoney? ten prisiel do arsenalu az ked mal okolo 22
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 22, 2008 9:50 pm

cuban este nezabudni spomenut srdciarov arsenalu ktori odchadzaju v 15/16/17/18 ale raz sa vratia...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptySo máj 24, 2008 9:50 pm

Oficialna sprava obisla cely svet..Dneska sa vedenie Chelsea FC definitivne rozhodlo prepustit Avrama Granta a podla vsetkeho odide cely trojica trenerov..Ten Cate tu nema prilis dobre vztahy a Clarke chce zacat vlastnu trenersku karieru niekde v druholigovom klube..Ja len dufam ze nepridu idioti ako Riijkard a uz vobec nie Mancini..Privital by som Hughesa, Hiddinka alebo Laudrupa..

Avram dakujeme za krasne finale..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptySo máj 24, 2008 9:54 pm

Lacoste napísal:
Oficialna sprava obisla cely svet..Dneska sa vedenie Chelsea FC definitivne rozhodlo prepustit Avrama Granta a podla vsetkeho odide cely trojica trenerov..Ten Cate tu nema prilis dobre vztahy a Clarke chce zacat vlastnu trenersku karieru niekde v druholigovom klube..Ja len dufam ze nepridu idioti ako Riijkard a uz vobec nie Mancini..Privital by som Hughesa, Hiddinka alebo Laudrupa..

Avram dakujeme za krasne finale..
no nic v zlom ale rijkaard je asi jediny trener na trhu,ktory moze z vasho mnusztva urobit utocny klub
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt máj 29, 2008 10:06 pm

OK..Cistky pokracuju dalej..Henk Ten Cate opusta lavicku Chelsea..Snad ten Clarke zostane..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi máj 30, 2008 2:29 pm

Lacoste napísal:
OK..Cistky pokracuju dalej..Henk Ten Cate opusta lavicku Chelsea..Snad ten Clarke zostane..
ty sa tesis ze cistky pokracuju dalej a chces aby bola chelsea ofezivny klub s hernmy stylom "futbalovym" ale ja nadobudam pocit ze kym tu bude abramovich tak sice budete mat prachy ale ziadna ofenziva,vyhodite snad najlepsieho asistenta na svete-ten cate je clovek,ktory mohol byt tym klucom k vytvoreniu utocneho ponatia v chelsey vyhodia ho to iste grant taze ked tu neni ten cate zrejme nepride rijkaard co je dalsia chyba pretoze je to sice idiot ale v sucasnosti na trhu asi jediny trener,ktory by urobil z chelsey klub s utocnym ponatim,laudrup je skvely trener to co dokazal s getafe klobuk dole ale tiez som cital ze s hracmi mal konflikty a to bol v priemernom klub zo stredu tabulky tak co bude v chelsey??inak nemate koncepcnu pracu,kaslete na ofenzivne ladiacich trenerov ako potom chcete urobit z chelsey utocny klub?myslim ze mourinho bol pre vas idealny a preco??pretoze kazdy vas trener je defenzivny ale mourinhi mal aspon uspechy.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi máj 30, 2008 3:29 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
OK..Cistky pokracuju dalej..Henk Ten Cate opusta lavicku Chelsea..Snad ten Clarke zostane..
ty sa tesis ze cistky pokracuju dalej a chces aby bola chelsea ofezivny klub s hernmy stylom "futbalovym" ale ja nadobudam pocit ze kym tu bude abramovich tak sice budete mat prachy ale ziadna ofenziva,vyhodite snad najlepsieho asistenta na svete-ten cate je clovek,ktory mohol byt tym klucom k vytvoreniu utocneho ponatia v chelsey vyhodia ho to iste grant taze ked tu neni ten cate zrejme nepride rijkaard co je dalsia chyba pretoze je to sice idiot ale v sucasnosti na trhu asi jediny trener,ktory by urobil z chelsey klub s utocnym ponatim,laudrup je skvely trener to co dokazal s getafe klobuk dole ale tiez som cital ze s hracmi mal konflikty a to bol v priemernom klub zo stredu tabulky tak co bude v chelsey??inak nemate koncepcnu pracu,kaslete na ofenzivne ladiacich trenerov ako potom chcete urobit z chelsey utocny klub?myslim ze mourinho bol pre vas idealny a preco??pretoze kazdy vas trener je defenzivny ale mourinhi mal aspon uspechy.

Este som si to ani nedocital a musim reagovat..Mas taky pocit ze sa s toho tesim??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi máj 30, 2008 3:45 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
OK..Cistky pokracuju dalej..Henk Ten Cate opusta lavicku Chelsea..Snad ten Clarke zostane..
ty sa tesis ze cistky pokracuju dalej a chces aby bola chelsea ofezivny klub s hernmy stylom "futbalovym" ale ja nadobudam pocit ze kym tu bude abramovich tak sice budete mat prachy ale ziadna ofenziva,vyhodite snad najlepsieho asistenta na svete-ten cate je clovek,ktory mohol byt tym klucom k vytvoreniu utocneho ponatia v chelsey vyhodia ho to iste grant taze ked tu neni ten cate zrejme nepride rijkaard co je dalsia chyba pretoze je to sice idiot ale v sucasnosti na trhu asi jediny trener,ktory by urobil z chelsey klub s utocnym ponatim,laudrup je skvely trener to co dokazal s getafe klobuk dole ale tiez som cital ze s hracmi mal konflikty a to bol v priemernom klub zo stredu tabulky tak co bude v chelsey??inak nemate koncepcnu pracu,kaslete na ofenzivne ladiacich trenerov ako potom chcete urobit z chelsey utocny klub?myslim ze mourinho bol pre vas idealny a preco??pretoze kazdy vas trener je defenzivny ale mourinhi mal aspon uspechy.

Este som si to ani nedocital a musim reagovat..Mas taky pocit ze sa s toho tesim??
no ja neviem podla mna ak chce chelsea zatraktivnit hru a zlepsit herny styl musi vyhodit romanka ale to zase nebudete mat prachy....co z toho vyplyva neoplati sa budovat velkoklub z byvaleho priemerneho musztva,ktore ma nulovu historiu pretoze niet cesty spet.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt jún 05, 2008 10:31 pm

Dnes som cital krasny clanok v novinach. Kedze na webe som to nenasiel, napisem sem to sem rucne. Je to nieco ako interview s Kenom Batesom, byvalym majitelom Chelsea o klube ktory predal Abramovicovi. Iba pre tych, ktori vedia anglicky:

Former Chelsea chairman Ken Bates last night asked the question on everyone's lips: Who in their right mind would want to be the next Chelsea manager? Bates, who had over 20 years at Stamford Bridge, has watched in astonishment as the search for Avram Grant's successor has led from blind alley to cul-de-sac.
As AC Milan boss Carlo Ancelotti embarrassingly snubbed Blues' billionaire owner Roman Abramovic, Bates said: "I understand Abramovich went to Ancelotti to get his opinion on who the next boss should be and was furnished with two names - Frank Rijkaard and Roberto Mancini. What does he do? He offers the job to Ancelotti himself. Either he knows what he's doing or he doesn't. And I know where my money lies. In fact, the basic problem with Chelsea is that they have an owner who doesn't know anything about football. And he, in turn, surrounds himself with lackeys who know precious little themselves. What do people like Bruce Buck, Peter Kenyon and Eugen Tenenbaum REALLY know about the game? And that is what makes the job impossible. After the way Chelsea have treated their last three managers, why should anyone want the job? Regardless of whether you agree Grant should have been appointed in the first place, he still went within a missed penalty of winning the Champions League and within a whisker of winning the Premier League himself. If Alex Ferguson had gone that close, I somehow doubt he would have been rewarded with the sack. All the talk would have been about him coming back bigger and stronger. How United had complete faith in his ability, what magnificent effort put in by both manager and players. Grant took over at an extremely difficult time, steadied the ship and won 15 and drew 6 of his last 21 league games. Well, you can't do much better than that. They always say this is a results-orientated business. And when they sack people, you always hear the words 'In the end, he went because of his recent record'. So how do Chelsea explain that one away? But then this is the way they act these days. This is the way they run the club. After what happened to Claudio Ranieri, Jose Mourinho and now Grant, is it any surprise they are finding it difficult appointing their next manager? Most of the old backroom staff have been pushed out as well. You could hardly have got a better coach than Mourinho - look at all the cups and titles he won. And even he wasn't good enough for them. Incredible. I have a lot of sympathy for the fans and the players I still know at the club. And what I'm saying here is more in sorrow than in anger. I may be at Leeds now but when you have a second child you don't stop loving the first. Stories about the way the club is run and what goes on behind the scenes will be well known by the leading European clubs and the managers who were once in the frame. I'm not saying people like Ancelotti will have been scared off because they are big enough and ugly enough to look after themselves. But they will ask themselves: 'Why should I get involved? The way Chelsea behave, who needs it?' The club I once knew has become coldhearted husk of what it was. Sure, the 'johnny-come-lately' fans will be delighted with all the trophies. But real supporters, the ones I know and respect, hate the fact that this is not their club any more. The most important thing any club can have - its soul - has been rooted out and destroyed. You can say whatever you like about Manchester United, Liverpool and Arsenal. But they generally know how to treat people - and they know what being a big club is all about. Chelsea don't! And then we come to Peter Kenyon, a man who was kept in check by Ferguson when he was at Old Trafford. When I saw him lead the team up to collect their losers' medals in Moscow, I thought exactly the same as I did when I saw him running with the Olympic flame. Here is a man who is so thick-skinned, he doesn't understand the effect of some of the things he does. Bobby Charlton is one of the greatest ambassadors football has known. Yet when he received his winners' medal, he was so embarrassed he stuffed it in his back pocket. Kenyon went up as if he had won something. Everyone just cringed. And yet what is happening to the old Chelsea fans - me included - is tragic. Yes, they will find another manager, someone will take the Russian rouble. And, like Grant, he will get a four-year contract. And, when he fails to deliver, he will go the same way. And even the new Chelsea fans will be left asking: 'What the fuck is going on?!"


Dufam, ze aspon zopar z vas tu po anglicky ako tak rozumie, pretoze sposob akym sa Ken Bates "vykecal", sa mi moooc pacil.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt jún 05, 2008 10:51 pm

tak zhruba som tomu porozumel na jedno precitanie, v podstate suhlasim, len poviem ze na cesko-slovenskych weboch nenajdete vela ludi co by skutocne boli uplne nestastny z toho co sa deje v chelsea, samozrejme v tychto koncinach nie su anglicke tradicie a dianie v klube ludom tak blizke, i ked cest vynimkam a preto tych ludi asi zacnem silne obdivovat a lutovat ked si uvedomia co sa tam vlastne deje a vnimat podstatu toho cim kedysi chelsea bola a teraz je to uplne zruinovane, je to dost smutne, o to viac ze niektory ludia to nedokazu vidiet
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi jún 06, 2008 2:35 pm

dobry post ja z anglinou nemam problem ved ju idem ak sa podari studovat na vyske takze som rozumel vsetkemu...no a je to pravda...naozaj nechapem ako moze niekto fandit tomu klubu...a aj ked su tam ty normalny starsi fanuskovia ako sa mozu na nieco take divat...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi jún 06, 2008 2:59 pm

cuban napísal:
dobry post ja z anglinou nemam problem ved ju idem ak sa podari studovat na vyske takze som rozumel vsetkemu...no a je to pravda...naozaj nechapem ako moze niekto fandit tomu klubu...a aj ked su tam ty normalny starsi fanuskovia ako sa mozu na nieco take divat...
vysvetlenie je jednoduche divaju sa na to s radostou lebo bez romanka bola chelsea 5-8 teraz hra o titul co maju protestovat??v krajinach ako spanielsko,taliansko,nemecko- v tychto krajinach by mohol ist abramovich do pi...i aj naspet za tyzden by ho zhodili z kresla ale anglicanom to nevadi ten anglicky futbal je dost chory nemyslim kluby a tak ale ten system vlastnenia co maju robit v anglickej lige nejaky thajcania,rusi-komunisti,americania...hanba!!!hnus!to ako keby anglican ci francuz kupil tim v nba ci v nhl prosto nemyslitelne anglicania si do toho dosrali sami a v buducnosti tych normlanych anglickych klubov ostane len minimum,toto nie je f1 alebo moto gp kde su timy z celeho sveta toto je anglicko a ostatni tu nemaju co robit tak to je v spanielsku,taliansku,nemecku,nhl,nba...a funguje to tam
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyŠt jún 12, 2008 12:17 am

Oficialna sprava dneska obletela cely svet...

Luiz Felipe Scolari sa oficialne stava novym trenerom najlepsieho klubu na svete..Very Happy

Trochu ma to zaskocilo lebo som to cakal az po Eure viac-menej som tusil ze to bude Scolari takze som celkom rad..Scolari je vinikajuci trener a dosiahol vela uspechov ale viacej ich je na medzinarodnej scene ako na klubovej..takze som zvedavy ako ten tlak a to vsetko okolo toho vydrzi a hlavne kolko..Takze Big Phil drz sa!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi jún 13, 2008 4:46 pm

Lacoste napísal:
Oficialna sprava dneska obletela cely svet...

Luiz Felipe Scolari sa oficialne stava novym trenerom najlepsieho klubu na svete..Very Happy

Trochu ma to zaskocilo lebo som to cakal az po Eure viac-menej som tusil ze to bude Scolari takze som celkom rad..Scolari je vinikajuci trener a dosiahol vela uspechov ale viacej ich je na medzinarodnej scene ako na klubovej..takze som zvedavy ako ten tlak a to vsetko okolo toho vydrzi a hlavne kolko..Takze Big Phil drz sa!!
no ale ty osobne mozes zabudnut na pracu s mladezou tou by sa s tych potencionalnych pracovali s mladezou jedine rijkaard a hughes,scolari urcite nie
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi jún 13, 2008 4:53 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Oficialna sprava dneska obletela cely svet...

Luiz Felipe Scolari sa oficialne stava novym trenerom najlepsieho klubu na svete..Very Happy

Trochu ma to zaskocilo lebo som to cakal az po Eure viac-menej som tusil ze to bude Scolari takze som celkom rad..Scolari je vinikajuci trener a dosiahol vela uspechov ale viacej ich je na medzinarodnej scene ako na klubovej..takze som zvedavy ako ten tlak a to vsetko okolo toho vydrzi a hlavne kolko..Takze Big Phil drz sa!!
no ale ty osobne mozes zabudnut na pracu s mladezou tou by sa s tych potencionalnych pracovali s mladezou jedine rijkaard a hughes,scolari urcite nie

Hmm, kto vie..Mozno ano, mozno nie..Co ma ale viac trapi tak Scolari nikde viac nez 2 roky nevydrzal..Okrem Portugalskej repre..Co ma tesi je ze Scolariho podmienka na podpis zmluvy bola aby sa Abramovic a cele vedenie nestaralo do jeho prace a aby vedenie klubu a hlavne pan majitel nechodili do satne za hracmi...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 EmptyPi jún 13, 2008 7:06 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Oficialna sprava dneska obletela cely svet...

Luiz Felipe Scolari sa oficialne stava novym trenerom najlepsieho klubu na svete..Very Happy

Trochu ma to zaskocilo lebo som to cakal az po Eure viac-menej som tusil ze to bude Scolari takze som celkom rad..Scolari je vinikajuci trener a dosiahol vela uspechov ale viacej ich je na medzinarodnej scene ako na klubovej..takze som zvedavy ako ten tlak a to vsetko okolo toho vydrzi a hlavne kolko..Takze Big Phil drz sa!!
no ale ty osobne mozes zabudnut na pracu s mladezou tou by sa s tych potencionalnych pracovali s mladezou jedine rijkaard a hughes,scolari urcite nie

a co ma hlavny trener spolocne s mladeznickou pracou? ved na to tam maju inych ludi...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Chelsea FC - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chelsea FC
Návrat hore 
Strana 7 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Arsenal Football Club
» Liverpool FC - Chelsea FC
» CHELSEA, Abramovich offers 16 millions for Hamsik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: