world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Chelsea FC

Goto down 
+11
Bergie6
true blue
thierryhenry14
avs.roy
Blues
Lacoste
Tarzan
samo
cuban
jarci
Canary
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 19, 2008 6:00 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
obrana bude/by mohla byt....carra-ferdinand richards-cashley...v brane James....

suhlasim

zaloha: bentley/cole,barry, gerrard, young
utok: rooney, agbonlahor/johnson

tak tak...ale uz vidim tu nominacku s owenom Rolling Eyes a dufam ze tam nebude Wayne Bridge ani SWP
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 19, 2008 6:54 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
obrana bude/by mohla byt....carra-ferdinand richards-cashley...v brane James....

suhlasim

zaloha: bentley/cole,barry, gerrard, young
utok: rooney, agbonlahor/johnson

tak tak...ale uz vidim tu nominacku s owenom Rolling Eyes a dufam ze tam nebude Wayne Bridge ani SWP

No podla mna Wayne hra v Chelsea lepsie ako Cashley, akurat je menej znamy... Su dni, kedy je Cashley v takej forme, ze lepsieho na ostrove niet, ale vacsinou ma take dni, ze by si ho hocikedy nahradil 10timi inymi, kludne aj Nickym Shoreym z Readingu...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 19, 2008 9:57 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
obrana bude/by mohla byt....carra-ferdinand richards-cashley...v brane James....

suhlasim

zaloha: bentley/cole,barry, gerrard, young
utok: rooney, agbonlahor/johnson

tak tak...ale uz vidim tu nominacku s owenom Rolling Eyes a dufam ze tam nebude Wayne Bridge ani SWP

No podla mna Wayne hra v Chelsea lepsie ako Cashley, akurat je menej znamy... Su dni, kedy je Cashley v takej forme, ze lepsieho na ostrove niet, ale vacsinou ma take dni, ze by si ho hocikedy nahradil 10timi inymi, kludne aj Nickym Shoreym z Readingu...

No ja som bol vzdy zato aby hraval Wayne a ne Cashley...Ale momentalne je asi lepsi Cashley co mi je velmi luto
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyŠt marec 20, 2008 1:21 pm

lampard napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
obrana bude/by mohla byt....carra-ferdinand richards-cashley...v brane James....

suhlasim

zaloha: bentley/cole,barry, gerrard, young
utok: rooney, agbonlahor/johnson

tak tak...ale uz vidim tu nominacku s owenom Rolling Eyes a dufam ze tam nebude Wayne Bridge ani SWP

No podla mna Wayne hra v Chelsea lepsie ako Cashley, akurat je menej znamy... Su dni, kedy je Cashley v takej forme, ze lepsieho na ostrove niet, ale vacsinou ma take dni, ze by si ho hocikedy nahradil 10timi inymi, kludne aj Nickym Shoreym z Readingu...

No ja som bol vzdy zato aby hraval Wayne a ne Cashley...Ale momentalne je asi lepsi Cashley co mi je velmi luto

tak pani ak ste vcera pozerali chelsea...pan batty boy cashley cole sa opat predviedol v tom najlepsom svetle...za zakrok na huttona mala byt straight red card...a ten pako sa dokonca hadal o zltej...rovnaky zakrok ako taylor na eduarda...nastastie hutton na tej nohe nestal inak by sme boli svedkami dalsej zlomenini...na sto percent
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyPi marec 21, 2008 10:48 am

lampard napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
obrana bude/by mohla byt....carra-ferdinand richards-cashley...v brane James....

suhlasim

zaloha: bentley/cole,barry, gerrard, young
utok: rooney, agbonlahor/johnson

tak tak...ale uz vidim tu nominacku s owenom Rolling Eyes a dufam ze tam nebude Wayne Bridge ani SWP

No podla mna Wayne hra v Chelsea lepsie ako Cashley, akurat je menej znamy... Su dni, kedy je Cashley v takej forme, ze lepsieho na ostrove niet, ale vacsinou ma take dni, ze by si ho hocikedy nahradil 10timi inymi, kludne aj Nickym Shoreym z Readingu...

No ja som bol vzdy zato aby hraval Wayne a ne Cashley...Ale momentalne je asi lepsi Cashley co mi je velmi luto

podla mna su obaja slaby Razz a bridge to je parodia...ale asi anglani tam nemaju koho dat...nooo lebo matock je este moc mlady...
Návrat hore Goto down
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: TARZAN   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 1:44 pm

Prihlasil som sa na tuto stranku,lebo som myslel,ze sa tu bavi o futbale a nie neustale krizovanie a rozpravat kto je slaby.neviem co si dokazal ty,ale urcite nedosahujes futbalovu uroven ani hracov z timu Derby.inac vies kto viradil Aston Villa semifinale youth FA CUP????slaba chelsea.ja som bol teraz na zapase chelsea-arsenal a som rad,ze chelsea ukazala,ze nenia az taka slaba ako si myslis ty.ja mam rad celkom aston villu,ale ich nestalost vykonov ich stoji lepsie postavenie.takze ja koncim s touto strankou,lebo podstate sa tu nerozprava o futbale,ale len sa tu utoci na hracov inych timov(samozrejme nie vsetci).vela zdaru.
tarzan ludia ako ty pisu aj prispevky na sport sk.diskusia neni o neustalom osocovani hracov timu supera.
a ked budes hrat na urovni Lamparda,A.Cole a dalsich potom mozno mozes povedat,ze su slaby,ale vtedy by si mozno ziskal urcity respekt k timto hracom a mozno by si sa zacal vyjadrovat skromnejsie
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 2:20 pm

true blue napísal:
Prihlasil som sa na tuto stranku,lebo som myslel,ze sa tu bavi o futbale a nie neustale krizovanie a rozpravat kto je slaby.neviem co si dokazal ty,ale urcite nedosahujes futbalovu uroven ani hracov z timu Derby.inac vies kto viradil Aston Villa semifinale youth FA CUP????slaba chelsea.ja som bol teraz na zapase chelsea-arsenal a som rad,ze chelsea ukazala,ze nenia az taka slaba ako si myslis ty.ja mam rad celkom aston villu,ale ich nestalost vykonov ich stoji lepsie postavenie.takze ja koncim s touto strankou,lebo podstate sa tu nerozprava o futbale,ale len sa tu utoci na hracov inych timov(samozrejme nie vsetci).vela zdaru.
tarzan ludia ako ty pisu aj prispevky na sport sk.diskusia neni o neustalom osocovani hracov timu supera.
a ked budes hrat na urovni Lamparda,A.Cole a dalsich potom mozno mozes povedat,ze su slaby,ale vtedy by si mozno ziskal urcity respekt k timto hracom a mozno by si sa zacal vyjadrovat skromnejsie

To si proste nevsimaj..Pre tarzana su vsetky timy v Anglicku slabe, len Astonka je naj..Ona ma totizto najviac fanusikov, najlepsi a najsilnejsi tim a plno anglickych reprezentantov ktorych si ale Capello nevsimol..Treba si na to proste zvyknut..Smile Ja som si na to zvykol aj ked na mna moc neutoci..Very Happy na tejto stranke on musi znicit arsenal..To je jeho ciel asi..Very Happy:D V kazdom pripade neodchadzaj!! Zase tu bude len jedna modra farba..Sad
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 2:45 pm

lampard napísal:
true blue napísal:
Prihlasil som sa na tuto stranku,lebo som myslel,ze sa tu bavi o futbale a nie neustale krizovanie a rozpravat kto je slaby.neviem co si dokazal ty,ale urcite nedosahujes futbalovu uroven ani hracov z timu Derby.inac vies kto viradil Aston Villa semifinale youth FA CUP????slaba chelsea.ja som bol teraz na zapase chelsea-arsenal a som rad,ze chelsea ukazala,ze nenia az taka slaba ako si myslis ty.ja mam rad celkom aston villu,ale ich nestalost vykonov ich stoji lepsie postavenie.takze ja koncim s touto strankou,lebo podstate sa tu nerozprava o futbale,ale len sa tu utoci na hracov inych timov(samozrejme nie vsetci).vela zdaru.
tarzan ludia ako ty pisu aj prispevky na sport sk.diskusia neni o neustalom osocovani hracov timu supera.
a ked budes hrat na urovni Lamparda,A.Cole a dalsich potom mozno mozes povedat,ze su slaby,ale vtedy by si mozno ziskal urcity respekt k timto hracom a mozno by si sa zacal vyjadrovat skromnejsie

To si proste nevsimaj..Pre tarzana su vsetky timy v Anglicku slabe, len Astonka je naj..Ona ma totizto najviac fanusikov, najlepsi a najsilnejsi tim a plno anglickych reprezentantov ktorych si ale Capello nevsimol..Treba si na to proste zvyknut..Smile Ja som si na to zvykol aj ked na mna moc neutoci..Very Happy na tejto stranke on musi znicit arsenal..To je jeho ciel asi..Very Happy:D V kazdom pripade neodchadzaj!! Zase tu bude len jedna modra farba..Sad

vsetky nie su slabe uznavam aj Man U Razz
lampard a fandenie nie je o tom ze ten tvoj klub je najlepsi??? alebo ako to je?? inak moje prispevky nedosahuju uroven stoffa ohladom barcelony
do arsenalu som prudil iba kvoli cudzineckej legii a dost som sa skludnil ohladom toho...inak toto je topic o chelsea a nie o tarzanovi ok??
pre toho modreho a ked ty budes na mojej futbalovej urovni tak sa mozes navazat do mna...odkedy nazor na futbal musi odrazat futbalovy skill??? keby to bolo tak tak ziadne futbalove fora neexistuju... Rolling Eyes
noo diskusia je o rozdielnych nazoroch ja som napisal ze cashley aj bridge su slabi a anglicko asi nema normalnych krajnych bekov lenze TY si nenapisal NIC aby si mi to vyvratil namiesto toho si sa odurdil a odisiel si...noo vlastne toto ani citat nebudes no nic...

sportu zdar a futbalu zvlast...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 5:03 pm

OK, ale tvoje komenty mi niekedy pripadaju ako keby preteba neexistovalo nic ine len AV..To je vsetko.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 9:28 pm

lampard napísal:
OK, ale tvoje komenty mi niekedy pripadaju ako keby preteba neexistovalo nic ine len AV..To je vsetko.
pre mna ani nic ine neexistuje...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 9:31 pm

Tarzan napísal:
lampard napísal:
OK, ale tvoje komenty mi niekedy pripadaju ako keby preteba neexistovalo nic ine len AV..To je vsetko.
pre mna ani nic ine neexistuje...

Vidiet..Potom sa to odraza vsetko v tvojich komentoch
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 9:47 pm

lampard napísal:
Tarzan napísal:
lampard napísal:
OK, ale tvoje komenty mi niekedy pripadaju ako keby preteba neexistovalo nic ine len AV..To je vsetko.
pre mna ani nic ine neexistuje...

Vidiet..Potom sa to odraza vsetko v tvojich komentoch

zrejme si celkom nepochopil co tym Tarzan myslel... ak som teda ja spravne pochopil Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptyUt marec 25, 2008 10:01 pm

lampard napísal:
Tarzan napísal:
lampard napísal:
OK, ale tvoje komenty mi niekedy pripadaju ako keby preteba neexistovalo nic ine len AV..To je vsetko.
pre mna ani nic ine neexistuje...

Vidiet..Potom sa to odraza vsetko v tvojich komentoch

precitaj si ten moj podpis a pochopis
Návrat hore Goto down
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 10:24 am

Tarzane - ta modrá děcka časem přijdou na ten svůj současný dětský omyl - a pak jen zase samovolně přejdou k dalšímu mediálně protěžovanému týmu - a budou spokojená, že jejich Real, Barcelona nebo QPR..:-) je momentálně nejlepší protože má koupené jen ty nejlepší světové hráče........a ta děcka, která u toho zůstanou, tak ta začneme za těch 5 let respektovat.... protože zůstat věrný klubu, který se plácá někde v League One vyžaduje opravdový charakter....:-)), .....děti si možná ani neuvědomují ten základní fakt, že momentální "úspěch" Chelsea je založen výhradně jen na tom jak jim Abramowicht povolí svůj ropný kohoutek....což je docela frustrující situace - pro normální fans....zato scumové z toho nemají rozum, tak si tady a kdekoli jinde budou plácat ta své infantilní moudra ......takže to chce klid, nadhled....a za 5 let budeme chytřejší....tedy my ne, ale ta modrá děcka...:-)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 12:51 pm

bruce napísal:
Tarzane - ta modrá děcka časem přijdou na ten svůj současný dětský omyl - a pak jen zase samovolně přejdou k dalšímu mediálně protěžovanému týmu - a budou spokojená, že jejich Real, Barcelona nebo QPR..:-) je momentálně nejlepší protože má koupené jen ty nejlepší světové hráče........a ta děcka, která u toho zůstanou, tak ta začneme za těch 5 let respektovat.... protože zůstat věrný klubu, který se plácá někde v League One vyžaduje opravdový charakter....:-)), .....děti si možná ani neuvědomují ten základní fakt, že momentální "úspěch" Chelsea je založen výhradně jen na tom jak jim Abramowicht povolí svůj ropný kohoutek....což je docela frustrující situace - pro normální fans....zato scumové z toho nemají rozum, tak si tady a kdekoli jinde budou plácat ta své infantilní moudra ......takže to chce klid, nadhled....a za 5 let budeme chytřejší....tedy my ne, ale ta modrá děcka...:-)

no vitaj bruce...suhlasim s tebou ze pravdepodobne hlavnym faktorom prilevu fanusikov chelsea...lenze si nemyslim ze by si mal vsetkych hadzat do jedneho vreca a tym padom zpochybnovat lojaalitu fanusikov...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 3:13 pm

ahoj..:-).....jsem se tady aspoń "vymezil"....:-)

Jinak samozřejmě, že neházím nikoho do jednoho pytle, mezi fans Chelsea se najdou slušní a ineteligentní lidé, kteří to berou vážně, navíc pár takových i znám.....nicméně je jich jen naprosto drtivá menšina.......90% jsou poblázněná děcka, která svými "projevy" těžce snižují už tak špatný kredit Chelsea jako klubu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 4:58 pm

bruce napísal:
ahoj..:-).....jsem se tady aspoń "vymezil"....:-)

Jinak samozřejmě, že neházím nikoho do jednoho pytle, mezi fans Chelsea se najdou slušní a ineteligentní lidé, kteří to berou vážně, navíc pár takových i znám.....nicméně je jich jen naprosto drtivá menšina.......90% jsou poblázněná děcka, která svými "projevy" těžce snižují už tak špatný kredit Chelsea jako klubu...

viem o com hovoris a dokonca zazivam podobne veci aj v suvisloti s mojim milovanym arsenalom ked na britskom fore na ktore chodim pride chlapik a povie mi ze niesom pravy fanusik, lebo som nezazil napriklad 80 roky ked arsenal prechadzal velmi zlym obdobim, a vobec mu nevadi ze som vtedy nebol este ani na svete...a to som pritom jeden z mala ludi co tam brani managera a hracov lebo kazdy chce aby odisiel le boss a polovica kadra lebo sme 5 zapasov nevyhrali...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:11 pm

NEEEEEE!!!! Kto sem pozval toho brucea?????? Na vecsine ceskych strankach ma velmi zlu reputaciu ak nie na vsetkych...Prosim ta bruce nechodievaj sem alebo ak ano tak sa spravaj aspon slusne nie ako na vecsine stranok..Hlavne o Chelsea a Arsenalu..Tam si "slavny"
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:17 pm

cuban napísal:
bruce napísal:
ahoj..:-).....jsem se tady aspoń "vymezil"....:-)

Jinak samozřejmě, že neházím nikoho do jednoho pytle, mezi fans Chelsea se najdou slušní a ineteligentní lidé, kteří to berou vážně, navíc pár takových i znám.....nicméně je jich jen naprosto drtivá menšina.......90% jsou poblázněná děcka, která svými "projevy" těžce snižují už tak špatný kredit Chelsea jako klubu...

viem o com hovoris a dokonca zazivam podobne veci aj v suvisloti s mojim milovanym arsenalom ked na britskom fore na ktore chodim pride chlapik a povie mi ze niesom pravy fanusik, lebo som nezazil napriklad 80 roky ked arsenal prechadzal velmi zlym obdobim, a vobec mu nevadi ze som vtedy nebol este ani na svete...a to som pritom jeden z mala ludi co tam brani managera a hracov lebo kazdy chce aby odisiel le boss a polovica kadra lebo sme 5 zapasov nevyhrali...

mas 666 prispevkov Twisted Evil
noo takto ti poviem to mas tak na kontinente sa to asi nikdy nepochopi keby ste mali managera anglana a 9 hracov tiez tak by ste mohli hrat stred tabulky a kazdy by bol spokojny...profesionalna antipatia k cudzincom v praxi...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:20 pm

lampard napísal:
NEEEEEE!!!! Kto sem pozval toho brucea?????? Na vecsine ceskych strankach ma velmi zlu reputaciu ak nie na vsetkych...Prosim ta bruce nechodievaj sem alebo ak ano tak sa spravaj aspon slusne nie ako na vecsine stranok..Hlavne o Chelsea a Arsenalu..Tam si "slavny"

pozval som ho ja...z viacerych dovodov: 1. je to fanusik sp*rs, pre urcite pluralitu 2. z jeho postov som hned vedel ze nieco o futbale vie...aj ked musim povedat ze sa vyjadroval minimalne s naznakom silnej ironie ale tu zatial nic podobne nespravil...a okrem toho tarzan to robi stale...takze nevidim dovod preco by sem nemal chodit...ak mas kontakt na toho druheho tru blue ci ako sa volal...zavolaj ho prosim spat...lebo fakt nevidim dovod aby veci riesil tak ako to spravil on
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:24 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
NEEEEEE!!!! Kto sem pozval toho brucea?????? Na vecsine ceskych strankach ma velmi zlu reputaciu ak nie na vsetkych...Prosim ta bruce nechodievaj sem alebo ak ano tak sa spravaj aspon slusne nie ako na vecsine stranok..Hlavne o Chelsea a Arsenalu..Tam si "slavny"

pozval som ho ja...z viacerych dovodov: 1. je to fanusik sp*rs, pre urcite pluralitu 2. z jeho postov som hned vedel ze nieco o futbale vie...aj ked musim povedat ze sa vyjadroval minimalne s naznakom silnej ironie ale tu zatial nic podobne nespravil...a okrem toho tarzan to robi stale...takze nevidim dovod preco by sem nemal chodit...ak mas kontakt na toho druheho tru blue ci ako sa volal...zavolaj ho prosim spat...lebo fakt nevidim dovod aby veci riesil tak ako to spravil on

OK..Ja len pozadujem od neho aby sa spraval slusne lebo co ho poznam tak velky slusny fanda neni..

Toho som sem ja nepozval a ani ho nepoznam
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:31 pm

noo aspon to tu bude iskrit Twisted Evil
neni slusny v akom zmysle???

asi zavolam brachu fanda readingu...on ma tiez ostry jazyk Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:31 pm

brucea dobre poznam z gunners.cz a uprimne jeho komentare som si precital omnoho radsej nez tie od stalych prispievatelov typu "dnes to musime vyhrat a dufam ze nastupi rosa" pretoze maju svoju hodnotu a cez tu uzasnu davku ironie sa proste treba prekusnut Wink

takze u mna je vitany
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:41 pm

Ja ho poznam z viacerych stranok hlavne chelsea-fc.cz a tiez si jeho komenty (+ este dalsich 3-4) precitam radsej ako od tych 10 rocnych ale casto sa stava ze jeho komenty neprekracuju urovej tych malych deti..Kedze sa v nic nachadzaju slova ako scumy, idioti, inbecili atd atd len preto ze my nefandime sliepkam..

Aj ja by som si najradej niekoho s tych stranok pozval len nemam na nich kontakty a keby som to dal na sklo tak sem dojde cela primitivna armada modrych deti ktory fandia chelsea kvoli tomu ze vyhrala titul dva krat po sebe.. Najradsej Georgewona alebo takychto..urcite vies o kom hovorim bruce Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 EmptySt marec 26, 2008 5:47 pm

lampard napísal:
Ja ho poznam z viacerych stranok hlavne chelsea-fc.cz a tiez si jeho komenty (+ este dalsich 3-4) precitam radsej ako od tych 10 rocnych ale casto sa stava ze jeho komenty neprekracuju urovej tych malych deti..Kedze sa v nic nachadzaju slova ako scumy, idioti, inbecili atd atd len preto ze my nefandime sliepkam..

Aj ja by som si najradej niekoho s tych stranok pozval len nemam na nich kontakty a keby som to dal na sklo tak sem dojde cela primitivna armada modrych deti ktory fandia chelsea kvoli tomu ze vyhrala titul dva krat po sebe.. Najradsej Georgewona alebo takychto..urcite vies o kom hovorim bruce Very Happy

bring him
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Chelsea FC - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chelsea FC
Návrat hore 
Strana 5 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Arsenal Football Club
» Liverpool FC - Chelsea FC
» CHELSEA, Abramovich offers 16 millions for Hamsik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: